Tleps Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava 26cm Trendyol’da!

Fırsat Süresiz
Tleps Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava 26cm WRSDH26 Trendyol'da indirimle...Daha Fazla

Tleps Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava 26cm WRSDH26 Trendyol’da indirimle satılmakta!

DOĞALLIĞI KEŞFEDİN

%100 Doğal Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava

Seasoning Yapılmış

Kaplamasız Doğal Yüzey

Eşit Isı Yayılımı

Uzun Süre Sıcak Kalma

Düz Taban

26cm

Düşünülmüş Ayrıntılar, İdeal Ölçüler

İstediğiniz yerden dökün

Oluksuz Non-Drip Tasarımıyla damlatmadan 360 derecelik boşaltım açısı

Dış Ölçüler:

27x33x5,4cm

İç Ölçüler:

26cm iç çap

5cm iç derinlik

2,7 lt. İç hacim

Kalınlıklar:

0,3cm Yan Duvar Kalınlığı

0,4cm Taban Kalınlığı

Kapak:

26cm%27lik herhangi bir cam veya metal bir kapakla tam olarak uyum göstermektedir. Mutfağınızda varsa kullanabilir veya cuzi bir ücrete zücacciyelerde ve internet satış ortamlarında bulabilirsiniz.

SAĞLIĞI KEŞFEDİN

Kaplamasız Doğal Yüzey:  Vücudunuzun demir ihtiyacınızı, Tleps demir döküm tavanızla pişirdiğiniz yemeklerinizle karşılayın. Kaplamasız yüzeyi sayesinde tavanızdan pişirdiğiniz gıdalara demir geçişi olur ve vücudunuzun demir eksikliğini* %100 el yapımı doğal ve gerçek Tleps demir döküm tavanızdan karşılayabilirsiniz.

*Döküm tavaların kaplamalı olması “DEMİR” mineralinin gıdalara geçmesini engeller. Tleps ürünlerinde kaplama kaplama veya boya bulunmamaktadır.

%100 El Yapımı ve Doğal:  Tleps demir döküm tavaları ellerimizle döküyor ve döküm kalıbından çıkardıktan sonra her türlü düzeltmeyi, yıkamayı, kurulamayı, seasoningi, fırınlamayı ve paketlemeyi kısacası tüm işlemleri tek tek elimizle yapıyoruz. Her adımında başındayız ve her adımında sizleri düşünerek üretiyoruz. Hiçbir boya, kimyasal bir madde, renk değiştirici, teflon veya benzeri kansorejen etken kullanmıyoruz ve kullanmayacağız. Sadece demir döküm ve seasoning için bitkisel yağ kullanıyoruz. Basit, organik, sağlıklı ve şıklığından ödün vermeyen bir tavayı gururla üretiyor ve sizlere sunuyoruz.

Yüksek Isılara Çıkabilme: Tleps Demir döküm tavanızın 4mm%27lik taban kalınlığı yüksek ısılara çıkmasına ve et mühürlemenize olanak tanır. Et yemeklerinizdeki lezzet artışıyla sevdiklerinize ziyafet verin.

Uzun Süre Sıcak Kalabilme: Demir döküm tavanızın 4mm%27lik taban kalınlığı ve 3mm%27lik yan duvar kalınlıkları ısıyı uzun süre içinde hapseder. Sevdiklerinize şık Tleps demir döküm tavanızla birlikte hala cızırdayan lezzetli bir servis yapabilir ve yemeklerinizin sofrada uzun süre sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ateş Üstünde Kullanılabilme:  Sevdiklerinizle veya yalnız, güzel bir kamp macerasında uzun yıllar hatırlayacağınız anılarınıza Tleps demir döküm tavanızla lezzetli bir yemek ziyafeti ekleyin. Kamp ateşinizin üzerinde her türlü yemeği pişirebileceğiniz Tleps demir döküm tavanız direk ateşle temas edebilir ve sizde en lezzetli yemekleri pişirebilirsiniz. Basit bir yıkamayla tekrar kullanıma hazır olabilir. Siz sadece doğanın tadını çıkarın.

Fırına Sürülebilme ve Ocak Üstü Kullanımı: İster ocağınızın üstünde yemekler yapın, ister fırına enfes tariflerinizi sürün. Mikrodalga fırınlar hariç, Tleps demir döküm tavanızı her türlü fırında ve ocakta kullanabilirsiniz.

Skillet Plates; Yemeklerinizi başka bir sunum tabağına gerek kalmadan Tleps tavanızla servis ederek uzun süre sıcak tutabilir hatta isterseniz pişirmeye devam edebilirsiniz, Tleps tavanız şık tasarımıyla da sunumunuza eşlik eder.

Enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur, %100 geri dönüştürülebilir gerçek demir dökümdür.

Kullanıldıkça kararır ve güzelleşir, uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

İndüksiyonlu, gazlı, elektrikli, seramik, radyon, fırınlama ve ızgara ocaklar için kullanımı uygundur .

Dikkat:

Portakal, turunç, limon vb yenebilir asidik özellikteki gıdalarla yemek pişirirken lütfen dikkatli olunuz, kullanıma bağlı olarak demir elementinin gereğinden fazla gıdanıza geçmesine sebep olabilir. Bu tarz gıdalarla pişirme yaparken yemeğinizin genel görüntüsünde (altında veya belirli bölgesinde değil) normalden fazla siyahlık gözlemlerseniz lütfen tüketmeyiniz, mümkünse asidik özellikteki aşındırıcı gıdalarla yemek yapmayınız, gereğinden fazla demir elementi tüketimine sebebiyet verebilir.

Elle yıkanması tavsiye edilir. Deterjan kullanmayınız, deterjan tavaya zarar vermez ancak sağlığınız için tavsiye edilmez. Sünger, fırça veya bulaşık teli yardımıyla  sıcak su ile yıkadıktan sonra durulayınız. Yıkama işlemi bittikten sonra lütfen k uruması için bekletmeyiniz. Islak bırakılırsa oksitlenme gösterebilir. Bir bez veya kağıt havlu yardımıyla bekletmeden kurulayınız ve kısık-orta ateşte 1-2 dk. ısıtıp üstündeki nemin buharlaşmasını sağlayınız. İsteğe bağlı olarak ilk kullanımlarda ve yağının tavada hiç kalmasını istemediğiniz durumlarda sabun, bitkisel sabun vb. ürünler kullanarak yıkayabilir ve sonrasında Tleps tavanıza çok az yağ sürerek kaldırabilirsiniz. Tüm kaplamasız demir döküm ürünler çok az yağlı bırakılmalıdır.

Kaplamasız Döküm Tava Üzerine;

Tleps demir döküm tava yüzeyi kaplamasız ve döküm yüzeyi doğası gereği pürüzlü olduğundan bilinen kaplamalı tavalara göre alışılmadık veya farklı gelebilir. Döküm ürünleri kullanan müşterilerimizin bu durumu anladığını görüyoruz fakat yine de kaplamasız döküm tavalarla mutfağına sağlık getirmek ve dökümün lezzet dünyasını sofralarına davet etmek isteyen ilk defa kullanacak olan müşterilerimiz de bulunuyor. Daha önce kullanan veya ilk defa tecrübe edecek müşterilerimizin, tava yüzeylerinin pürüzlü olduğunu yer yer küçük çukurlar ve tümsekler (içinde, altında veya herhangi bir yerinde) olduğunu bilmesini isteriz. Bu döküm dünyasında tüm dünyada bu şekilde kabullenilmiş bir durumdur. Dökümün yapısı budur ve değiştirilemez. Döküm tavalar dünyanın bir çok ülkesinde özellikle gelişmiş dediğimiz ülkelerde Avrupa ve Amerika başta olmak üzere yaygın olarak bu özellikleriyle kullanılır. Ayrıca son zamanlarda her şeyin plastikleştiği, hormonlandığı ve kanserojenleştiği bı günlerde yeniden canlanan tabiri caizse akım haline gelen sağlıklı ve organik beslenmede de kendine yer bulmuş, bir çok bilinçli kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Kaplamasız döküm tava arayan ve kullanmak isteyen her bir müşterimizin bilinçli ve araştıran müşteriler olduğunu biliyoruz ve kendileriyle bilgilendirme amacıyla irtibata geçtiğimizde de bunu bizzat tecrübe ediyoruz üstelik de aslında bizi ne kadar çok desteklediklerini de görüyoruz. Böylesine müşterilere sahip olduğumuz için hem müşteri kitlemizle hem de ürettiğimiz ürünlerle gurur duyuyoruz. Bizi tercih eden herkese çok teşekkür ederiz.

Sofralarınızdan iyilik ve sağlık hiç eksik olmasın.

*  Sizlere kusursuz hizmet verebilmek için Türkiye’nin en iyi kargo firması UPS ile aynı gün, adresinize teslim ve ücretsiz gönderilir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tleps Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava 26cm n11’de

Fırsat Süresiz
Pre-Seasoned Kaplamasız Doğal 26cm Gerçek Demir Döküm Tava DOĞALLIĞI KEŞFEDİN...Daha Fazla

Pre-Seasoned Kaplamasız Doğal 26cm Gerçek Demir Döküm Tava

DOĞALLIĞI KEŞFEDİN

%100 Doğal Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava

Seasoning Yapılmış

Kaplamasız Doğal Yüzey

Eşit Isı Dağılımı

Uzun Süre Sıcak Kalma

Düz Taban

26cm (10.2″)

Düşünülmüş Ayrıntılar, İdeal Ölçüler

İstediğiniz Yerden Dökün

Oluksuz Non-Drip tasarımıyla damlatmadan dökme

İç Çap: 26cm (10.2″)

İç Derinlik: 5cm

Hacim: 2,5lt (2.2qt)

Ağırlık: 2,4kg (5.3lbs)

Dış Ölçüler: 36x27x5,4cm (Kulplar dahil)

Yan Duvar Kalınlığı: 0,3cm

Taban Kalınlığı: 0,4cm

SAĞLIĞI KEŞFEDİN

Kaplamasız Doğal Yüzey: Vücudunuzun demir ihtiyacınızı, Tleps demir döküm tavanızla pişirdiğiniz yemeklerinizle karşılayın. Kaplamasız yüzeyi sayesinde tavanızdan pişirdiğiniz gıdalara demir geçişi gerçekleşir ve vücudunuzun demir eksikliğini* %100 doğal ve gerçek Tleps demir döküm tavanızdan karşılayabilirsiniz.

*Döküm tavaların kaplamalı olması “DEMİR” mineralinin gıdalara geçmesini engeller. Tleps ürünlerinde kaplama veya boya bulunmamaktadır.

%100 Doğal: Tleps demir döküm tavaları döküyor ve döküm kalıbından çıkardıktan sonra her türlü düzeltmeyi, yıkamayı, seasoningi, fırınlamayı ve paketlemeyi kısacası tüm işlemleri özenle yapıyoruz. Her adımında sizleri düşünerek üretiyoruz. Hiçbir boya, kimyasal bir madde, renk değiştirici, teflon veya benzeri kanserojen madde kullanmıyoruz ve kullanmayacağız. Sadece demir döküm ve seasoning için bitkisel yağ kullanıyoruz. Basit, organik, sağlıklı ve şıklığından ödün vermeyen ürünleri sağlığınızı düşünerek gururla üretiyoruz.

Yüksek Isılara Çıkabilme: Tleps Demir döküm tavanızın 4mm’lik taban kalınlığı yüksek ısılara çıkmasına ve et mühürlemenize olanak tanır. Et yemeklerinizdeki lezzet farkını sevdiklerinizle paylaşın.

Uzun Süre Sıcak Kalabilme: Demir döküm tavanızın 4mm’lik taban kalınlığı ve 3mm’lik yan duvar kalınlıkları ısıyı uzun süre içinde hapseder. Sevdiklerinize şık Tleps demir döküm tavanızla birlikte hala cızırdayan lezzetli bir servis yapabilir ve yemeklerinizin sofrada uzun süre sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ateş Üstünde Kullanılabilme: Sevdiklerinizle veya yalnız, güzel bir kamp macerasında uzun yıllar hatırlayacağınız anılarınıza Tleps demir döküm tavanızla lezzetli bir yemek ziyafeti ekleyin. Kamp ateşinizin üzerinde her türlü yemeği pişirebileceğiniz Tleps demir döküm tavanız direk ateşle temas edebilir ve sizde en lezzetli yemekleri pişirebilirsiniz. Basit bir yıkamayla tekrar kullanıma hazır olabilir. Siz sadece doğanın tadını çıkarın.

Fırına Sürülebilme ve Ocak Üstü Kullanımı: İster ocağınızın üstünde yemekler yapın, ister fırına enfes tariflerinizi sürün. Mikrodalga fırınlar hariç, Tleps demir döküm tavanızı her türlü fırında ve ocakta kullanabilirsiniz. İndüksiyon ocaklarda kullanıma uygundur.

Skillet Plates; Yemeklerinizi başka bir sunum tabağına gerek kalmadan Tleps tavanızla servis ederek uzun süre sıcak tutabilir hatta isterseniz pişirmeye devam edebilirsiniz, Tleps tavanız şık tasarımıyla da sunumunuza eşlik eder.

Enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur, %100 gerçek demir dökümdür.

Kullanıldıkça kararır ve güzelleşir, uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

İndüksiyonlu, gazlı, elektrikli, seramik, radyon, fırınlama ve ızgara ocaklar için kullanımı uygundur .

Dikkat:

Portakal, turunç, limon vb yenebilir asidik özellikteki gıdalarla yemek pişirirken lütfen dikkatli olunuz, kullanıma bağlı olarak demir elementinin gereğinden fazla gıdanıza geçmesine sebep olabilir. Bu tarz gıdalarla pişirme yaparken yemeğinizin genel görüntüsünde (altında veya belirli bölgesinde değil) normalden fazla siyahlık gözlemlerseniz lütfen tüketmeyiniz, mümkünse asidik özellikteki aşındırıcı gıdalarla yemek yapmayınız. Yemeklerinizden demir tadı almanıza ve gereğinden fazla demir elementi tüketimine sebebiyet verebilir.

Elde yıkanmalıdır. Deterjan kullanmayınız, deterjan tavaya zarar vermez ancak sağlığınız için tavsiye edilmez. Sünger, fırça veya bulaşık teli yardımıyla sıcak su ile yıkadıktan sonra durulayınız. Yıkama işlemi bittikten sonra lütfen kuruması için bekletmeyiniz. Islak bırakılırsa oksitlenme gösterebilir. Bir bez veya kağıt havlu yardımıyla bekletmeden kurulayınız ve kısık-orta ateşte 1-2 dk. ısıtıp üstündeki nemin buharlaşmasını sağlayınız. İsteğe bağlı olarak ilk kullanımlarda ve yağının tavada hiç kalmasını istemediğiniz durumlarda sabun, bitkisel sabun vb. ürünler kullanarak yıkayabilir ve sonrasında Tleps tavanıza çok az yağ sürerek kaldırabilirsiniz. Tüm kaplamasız demir döküm ürünler nispeten yağlı bırakılmalıdır.

Kaplamasız Döküm Tava Üzerine;

Tleps demir döküm tava yüzeyi kaplamasız ve döküm yüzeyi doğası gereği pürüzlü olduğundan bilinen kaplamalı tavalara göre alışılmadık veya farklı gelebilir. Döküm ürünleri kullanan müşterilerimizin bu durumu anladığını görüyoruz fakat yine de kaplamasız döküm tavalarla mutfağına sağlık getirmek ve dökümün lezzet dünyasını sofralarına davet etmek isteyen, ilk defa kullanacak olan müşterilerimiz de bulunuyor. Daha önce kullanan veya ilk defa tecrübe edecek müşterilerimizin, tava yüzeylerinin pürüzlü olduğunu bilmesini isteriz. Dökümün yapısı budur ve değiştirilemez. Döküm tavalar dünyanın bir çok ülkesinde özellikle Avrupa ve Amerika başta olmak üzere yaygın olarak bu özellikleriyle kullanılmaktadır. Ayrıca son zamanlarda her şeyin plastikleştiği, hormonlandığı ve kanserojenleştiği günümüzde yeniden akım haline gelen sağlıklı ve organik beslenmede de kendine yer bulmuş, bir çok bilinçli kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Kaplamasız döküm tava arayan ve kullanmak isteyen her bir müşterimizin bilinçli ve araştıran müşteriler olduğunu biliyoruz ve kendileriyle bilgilendirme amacıyla irtibata geçtiğimizde de bunu bizzat tecrübe ediyoruz. Üstelik de aslında bizi ne kadar çok desteklediklerini de görüyoruz. Hem böylesine müşterilere sahip olduğumuz için, hem de ürettiğimiz ürünlerle gurur duyuyoruz. Tleps’i tercih eden herkese çok teşekkür ederiz.

Mutlu ve sağlıklı sofralar dileriz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Alışveriş Kuponları

150TL’ye 50TL N11 Kampanya İndirim Kodu

Kod Süresiz
n11🐞👉kacmaz50👈 kodu ile ₺150'ye ₺50 indirim! 🥳Mobile özel tık hızı... Detayını Gör
kacmaz50 Kodu Aç 
100% Başarılı

120TL’ye 40TL N11 İndirim Kodu

Kod Süresiz
n11🐞 🔥🔥100/40 TL indirim kodu:super40 💥100₺'ye 40₺ indirim! Sınırlı sayıda!... Detayını Gör
super40 Kodu Aç 
100% Başarılı

80TL Amazon Moda Ürünlerinde İndirim Kuponu Promosyonu Linki

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr açılan linkten etkinleştirilebileceğiniz Amazon.com.tr'den yapacağınız Moda ürünlerinde Sepette 80... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr’de 5000TL Alışverişe 500 TL Worldcard İndirimi

Fırsat 3 hafta kaldı
16 Eylül-15 Ekim 2023 tarihleri arasında Amazon.com.tr’den yapacağınız ilk 5.000... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

200₺ Hepsiburada Bonus – Garanti ile Alışverişe

Fırsat 4 gün kaldı
HEPSİBURADA'DA 150 TL'YE VARAN HEPSİBURADA BONUS! Kampanya 19-30 Eylül 2023... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Her yeni oluşumun olduğu gibi bizim de kuruluşumuzun bir hikayesi var. Bu hikaye belki size çok ilgi çekici gelmeyebilir. Bir garajda dünyayı sallayacak bir proje de üretmedik belki fakat potansiyel müşterilerimize kendimizi doğru tanıtabilmek için hikayenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Gelelim hikayeye..

Tleps markasının temellerini dört arkadaş birlikte 2015 yılında attık. Dördümüzde farklı karakterlerde kişiler olmamıza rağmen inatçılık konusunda birbirimizle yarışıyorduk. Bir gün döküm tava ile pişirilen etin çok lezzetli olduğuna dair bir efsane kulağımıza geldi ve bir sohbet ortamında bunu gayet keyfi ve bir zevk meselesi olarak deneyimlemek istedik. Bu amaçla döküm tava arayışlarına başladık. Bulabildiğimiz döküm tavalar ya emaye kaplamalı ya da kaplamasızsa çok yüksek fiyatlara yurtdışında satılıyordu. Kaplamasız döküm ürünü yurt dışında bulabildiğimiz için ne kadar pahalıysa da bir adet sipariş vererek içimizdeki merakı dindirdik. Etin lezzeti gerçekten de efsaneydi. Şimdi yapmamız gereken bir şey daha vardı. Bu lezzeti diğer insanlarla paylaşmak… İnsanların da bizim gibi kaplamasız katkısız ürünü kolaylıkla bulamayacağını, yurt dışından sipariş vermek istemeyeceklerini düşündük. Bizim iş fikrimiz tam olarak bu ihtiyaca cevap verebilmekti. Katkısız, kaplamasız %100 döküm pişirme gereçlerini kendimiz ürecektik. Bu esnada her birimizin farklı alanlarda devam eden faaliyetleri vardı. İçimizden bir arkadaşımızın modelleme, kalıp üretimi ve döküm konusunda faaliyet gösteren bir işletmesi bulunuyordu. İş fikrine öyle bağlanmıştık ki  bu işletme hepimiz için fazla mesainin adresi durumuna gelmişti. 3 yıl boyunca logo tasarımından model çizimine, kalıplamadan kumlamaya ve diğer operasyonların tamamına bu şekilde emek verdik. Burada işimizi ne kadar profesyonel bir şekilde yaptığımızla ilgili destanlar yazabilmeyi çok isterdik fakat şimdiye kadar yaptığımız işlerin tamamını amatör bir ruhla yaptık. Amatör bir ruhla işimizi yaparken kendimize sürekli şu soruyu sorduk. Bu şekilde yaparsak müşterilerimize mahcup olur muyuz? Bu soruyu sorduk çünkü “Müşteri memnuniyeti” kavramının işletmelerinin diline pelesenk olması ile anlamını yitirdiğini, amacımızı doğru ifade edemeyeceğini düşünüyoruz. Bizim amacımız %100 müşteri memnuniyeti değil ürünümüzü doğru anlamış müşterilerin %100 memnun olmasını sağlamaktı. Kendi kişisel tecrübelerimizden biliyoruz ki %100 müşteri memnuniyeti ulaşılabilir bir hedef olmaktan çıktı. Bir ürünün bütün müşterileri %100 memnun etmesinin imkansız olduğuna inanıyoruz. Bu noktada ürünlerimizle ilgili doğru bilgileri vererek sadece hitap ettiği kesime ulaşmasını hedefliyoruz. Bu sayede pazarlama teknikleriyle gözü boyanmamış müşterimize karşı ürün satışı ve sonrasındaki destek süreçlerimizde mahcup olmamayı hedefliyoruz.

Ticari işletmelerin tamamı kâr amacıyla kurulmuştur ve daha fazla kâr etmeyi planlar. Biz de aynı şekilde kâr amacıyla faaliyet gösteriyoruz fakat bizim için kârın istikrarlı bir şekilde büyümesi kârlılığımızın büyümesinden daha önemli. İnanıyoruz ki müşterilerimize karşı mahcup olmadan faaliyet gösterirsek istikrarlı bir şekilde büyüyerek hayal ettiğimiz noktaya ulaşacağız. Şimdilik bir ürünümüzü sizlerin değerlendirmesine açabiliyoruz. Gün geçtikçe yeni modelleri ve yeni ürünleri de ürün portföyümüze ekleyerek katkısız, kaplamasız %100 döküm pişirme gereçlerinin tamamını Tleps markası altında sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Adettendir yazalım…

Vizyonumuz; Döküm pişirme gereçleri konusunda Türkiye’de en çok tercih edilen marka olmak ve yapacağımız ihracatlarla ülke ekonomisine katkı sağlamak.

Misyonumuz; Müşterilerimizin katkısız, kaplamasız %100 döküm pişirme gereçlerine en uygun fiyatlarla ulaşmasını uzun süreler bu ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanmasını sağlamak.

Tleps Ekibi

DOĞALLIĞI KEŞFEDİN

%100 Doğal Kaplamasız Gerçek Demir Döküm Tava

Seasoning Yapılmış

Kaplamasız Doğal Yüzey

Eşit Isı Dağılımı

Uzun Süre Sıcak Kalma

Düz Taban

26cm (10.2″)

Düşünülmüş Ayrıntılar, İdeal Ölçüler

İstediğiniz Yerden Dökün

Oluksuz Non-Drip tasarımıyla damlatmadan dökme

İç Çap: 26cm (10.2″)

İç Derinlik: 5cm

Hacim: 2,5lt (2.2qt)

Ağırlık: 2,4kg (5.3lbs)

Dış Ölçüler: 36x27x5,4cm (Kulplar dahil)

Yan Duvar Kalınlığı: 0,3cm

Taban Kalınlığı: 0,4cm

SAĞLIĞI KEŞFEDİN

Kaplamasız Doğal Yüzey:  Vücudunuzun demir ihtiyacınızı, Tleps demir döküm tavanızla pişirdiğiniz yemeklerinizle karşılayın. Kaplamasız yüzeyi sayesinde tavanızdan pişirdiğiniz gıdalara demir geçişi gerçekleşir ve vücudunuzun demir eksikliğini* %100 doğal ve gerçek Tleps demir döküm tavanızdan karşılayabilirsiniz.

*Döküm tavaların kaplamalı olması “DEMİR” mineralinin gıdalara geçmesini engeller. Tleps ürünlerinde kaplama veya boya bulunmamaktadır.

%100 Doğal:  Tleps demir döküm tavaları döküyor ve döküm kalıbından çıkardıktan sonra her türlü düzeltmeyi, yıkamayı, seasoningi, fırınlamayı ve paketlemeyi kısacası tüm işlemleri özenle yapıyoruz. Her adımında sizleri düşünerek üretiyoruz. Hiçbir boya, kimyasal bir madde, renk değiştirici, teflon veya benzeri kanserojen madde kullanmıyoruz ve kullanmayacağız. Sadece demir döküm ve seasoning için bitkisel yağ kullanıyoruz. Basit, organik, sağlıklı ve şıklığından ödün vermeyen ürünleri sağlığınızı düşünerek gururla üretiyoruz.

Yüksek Isılara Çıkabilme: Tleps Demir döküm tavanızın 4mm’lik taban kalınlığı yüksek ısılara çıkmasına ve et mühürlemenize olanak tanır. Et yemeklerinizdeki lezzet farkını sevdiklerinizle paylaşın.

Uzun Süre Sıcak Kalabilme: Demir döküm tavanızın 4mm’lik taban kalınlığı ve 3mm’lik yan duvar kalınlıkları ısıyı uzun süre içinde hapseder. Sevdiklerinize şık Tleps demir döküm tavanızla birlikte hala cızırdayan lezzetli bir servis yapabilir ve yemeklerinizin sofrada uzun süre sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ateş Üstünde Kullanılabilme:  Sevdiklerinizle veya yalnız, güzel bir kamp macerasında uzun yıllar hatırlayacağınız anılarınıza Tleps demir döküm tavanızla lezzetli bir yemek ziyafeti ekleyin. Kamp ateşinizin üzerinde her türlü yemeği pişirebileceğiniz Tleps demir döküm tavanız direk ateşle temas edebilir ve sizde en lezzetli yemekleri pişirebilirsiniz. Basit bir yıkamayla tekrar kullanıma hazır olabilir. Siz sadece doğanın tadını çıkarın.

Fırına Sürülebilme ve Ocak Üstü Kullanımı: İster ocağınızın üstünde yemekler yapın, ister fırına enfes tariflerinizi sürün. Mikrodalga fırınlar hariç, Tleps demir döküm tavanızı her türlü fırında ve ocakta kullanabilirsiniz. İndüksiyon ocaklarda kullanıma uygundur.

Skillet Plates; Yemeklerinizi başka bir sunum tabağına gerek kalmadan Tleps tavanızla servis ederek uzun süre sıcak tutabilir hatta isterseniz pişirmeye devam edebilirsiniz, Tleps tavanız şık tasarımıyla da sunumunuza eşlik eder.

Enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur, %100 gerçek demir dökümdür.

Kullanıldıkça kararır ve güzelleşir, uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

İndüksiyonlu, gazlı, elektrikli, seramik, radyon, fırınlama ve ızgara ocaklar için kullanımı uygundur .

Dikkat:

Portakal, turunç, limon vb yenebilir asidik özellikteki gıdalarla yemek pişirirken lütfen dikkatli olunuz, kullanıma bağlı olarak demir elementinin gereğinden fazla gıdanıza geçmesine sebep olabilir. Bu tarz gıdalarla pişirme yaparken yemeğinizin genel görüntüsünde (altında veya belirli bölgesinde değil) normalden fazla siyahlık gözlemlerseniz lütfen tüketmeyiniz, mümkünse asidik özellikteki aşındırıcı gıdalarla yemek yapmayınız. Yemeklerinizden demir tadı almanıza ve gereğinden fazla demir elementi tüketimine sebebiyet verebilir.

Elde yıkanmalıdır. Deterjan kullanmayınız, deterjan tavaya zarar vermez ancak sağlığınız için tavsiye edilmez. Sünger, fırça veya bulaşık teli yardımıyla sıcak su ile yıkadıktan sonra durulayınız. Yıkama işlemi bittikten sonra lütfen kuruması için bekletmeyiniz. Islak bırakılırsa oksitlenme gösterebilir. Bir bez veya kağıt havlu yardımıyla bekletmeden kurulayınız ve kısık-orta ateşte 1-2 dk. ısıtıp üstündeki nemin buharlaşmasını sağlayınız. İsteğe bağlı olarak ilk kullanımlarda ve yağının tavada hiç kalmasını istemediğiniz durumlarda sabun, bitkisel sabun vb. ürünler kullanarak yıkayabilir ve sonrasında Tleps tavanıza çok az yağ sürerek kaldırabilirsiniz. Tüm kaplamasız demir döküm ürünler nispeten yağlı bırakılmalıdır.

Mutlu ve sağlıklı sofralar dileriz.

Tleps.

Tüm ayrıntılarıyla sizi ve sağlığınızı düşünerek,
hiç bir kimyasal kullanmadan demirden doğal olarak üretiyoruz.

Bilgi almak için destek@tleps.com


🟩 Tleps indirim kodu Eylül 2023
🏷️ Tleps indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Tleps indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Tleps kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Tleps promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.