Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

“Tonguç anladıysa herkes anlar.” mottosuyla başladığımız ilk dersimizden bu yana başarılarıyla gurur duyduğumuz yüz binlerce öğrencinin desteği ile gece gündüz severek çalışmaya ve büyümeye devam ediyoruz. Yaptığımız bu işten oldukça keyif alıyor, öğrencilere önemli bir destek olduğunu düşünüyoruz. Her zaman öğrencilerimizin başarılarını art arda sıralayacağı günlerin hayalini kuruyoruz. Bu bize her şeyden çok keyif veriyor. Türkiye’nin alanında en iyi hocalarıyla hazırladığımız konu anlatımlarımızı, öğrencilerimizin en hızlı öğreneceği taktiklerle ve gülerek, sıkılmadan öğrenmelerini sağlayacak bir tarzda anlatıyoruz. Tonguç’un videoları, yayınlandığı ilk yıllardan itibaren gerek sınavlarda, gerek derslerde öğrenciler için gözle görülür bir başarı elde etti. Videoların tamamı seçkin bir öğretmen kadrosu ile beraber hazırlanıyor. Şimdi seni de, derslerine çalışırken ve büyük başarılara adım atarken bizimle gülümsemeye davet ediyoruz.

EĞİTİM ÇÖZÜMLERİMİZ
Güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırladığımız eğitim içerikleri 3. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm seviyedeki öğrencilerin dersleri öğrenme, tekrar ve pekiştirme ihtiyaçlarını karşılayacak şekildedir. Akılda kalıcı öğretim yöntemleriyle, öğrencinin dikkatini dağıtacak unsurlara yer vermeden her zamanki tonguçAKADEMİ kalitesinde içerikler sunmaya son derece özen gösteriyoruz.

  • MEB kazanımları ile %100 uyumlu online eğitim içerikleri,
  • İnternetin olduğu her yerden 7/24 kesintisiz eğitim imkanı,
  • 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf için detaylı konu anlatım videoları,
  • Yeni nesil soru çözümleri, deneme sınavları ve okul başarısını artıran yazılı provaları,
  • Rehberlik ve motivasyon videolarıyla eğitim ihtiyaçlarının tümü tonguçAKADEMİ’de!

Müşteri Temsilcisi Desteği

Telefon Numaramız
0 212 270 86 42

E-Posta Adresimiz
info@tongucakademi.com

Kurumsal İletişim
kurum@tongucakademi.com

Çalışma Saatlerimiz
Haftanın Her Günü 09.00 – 22.00

Adres
Yeşilce Mahallesi Göktürk Caddesi No:20 Kâğıthane/İstanbul


🟩 Tonguç Akademi indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Tonguç Akademi indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Tonguç Akademi indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Tonguç Akademi kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Tonguç Akademi promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.