25₺ Trendyol İndirim Kodu! [Tosla Kart ile 150₺ Alışverişe]

Fırsat 2 hafta kaldı
Trendyol’da Tosla Kart ile tek seferde yapılan 150TL ve üzeri...Daha Fazla

Trendyol’da Tosla Kart ile tek seferde yapılan 150TL ve üzeri alışverişe 25TL’lik indirim kodu hediye!

TOSLA KART ÜCRETSİZDİR. Tosla uygulamasından kartınızı isteyin 7 gün içinde size ulaşır. Tosla, Akbank’a ait bir ödeme hizmeti (Aköde) ve Akbank müşterisi olmanız gerekmiyor, herkes kullanabilir. Üye olmak için tıkla.

 • Kampanya kapsamında trendyol.com sitesinden veya Trendyol mobil uygulamasından Tosla Kart ile tek seferde yapacağın 150 TL ve üzeri ilk alışverişte 25 TL değerinde indirim kodu kazanacaksın.
 • Kampanya 1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak alışverişler için geçerli olacak.
 • Kampanya kapsamında kazandığın indirim kodu anında push notification ile iletilecek, aynı zamanda Tosla uygulaması içerisindeki ilgili kampanya kartında da görüntüleyebileceksin.
 • Her Tosla kullanıcısı ve Tosla Kart kampanyadan 1 kez indirim kodu kazanabilir. Kodlar parçalanamaz, tekrarlı kullanım yapılamaz. Tek seferde kullanılabilir.
 • İndirim kodları 31 Ekim 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.
 • Kodlar altın, dijital ürün ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir.(Dijital ürünler: Netflix abonelikleri, oyun pinleri vb)
 • Bu kampanya, Trendyol’da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
 • İndirim kodları stoklarla sınırlıdır.
 • Trendyol ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. Trendyol ve Aköde kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma gibi her türlü hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

istegelsin Tosla Kart ile 25 TL İndirim! [125 TL Alışverişe]

Fırsat 2 hafta kaldı
Toslalılar 125 TL ve üzeri istegelsin alışverişlerinde anında 25 TL...Daha Fazla

Toslalılar 125 TL ve üzeri istegelsin alışverişlerinde anında 25 TL indirimi kazanır!

 • istegelsin’den Tosla Kart ile tek seferde yapacağın 125 TL ve üzeri alışverişine anında 25 TL indirim uygulanır.
 • Unutma sadece 1 kez faydalanabilirsin.
 • Kampanya kapsamında kazanılabileceğin maksimum indirim 25 TL’dir.
 • Kampanya ilk alışveriş indirimi, banka, kupon kodu, sepet TL indirim ve diğer işbirlik kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • Kampanyadan ilk 600 kişi faydalanabilir.
 • İptal ve iade durumlarında kampanyadan tekrar faydalanamazsın.
 • Tosla ve istegelsin herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 • Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından ötürü Tosla ve istegelsin sorumlu tutulamaz.

Tosla Kart ile 125 TL ve Üzeri Alışverişine 25 TL İndirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla’ya Üye Ol 5₺ Kazan [Tosla Referans Kodu]

Kod Süresiz
Tosla hem seni hem arkadaşını düşünür, Tosla’da sosyalleşmek bir başkadır....Daha Fazla

Tosla hem seni hem arkadaşını düşünür, Tosla’da sosyalleşmek bir başkadır. Arkadaşını davet edene ve arkadaşına 5 TL Tosla’dan hediye.

https://tosla.com/id/cv0n

Tosla uygulaması için davet kodum: WH8N3 Kayıt olurken bu kodu gir ve Tosback fırsatlarından yararlanmaya başla! https://app.adjust.com/ft683ex Daha Az

WH8N3 Kodu Aç 
100% Başarılı

Cambly 3 Ay Aboneliklerde % 30 İndirim Kodu

Kod 2 hafta kaldı
Cambly'de 3 aylık canlı İngilizce eğitiminde %30 indirim sağlar. 12...Daha Fazla

Cambly’de 3 aylık canlı İngilizce eğitiminde %30 indirim sağlar. 12 Aylık almadan önce 15DK ÜCRETSİZ KOD ile deneyebilirsiniz: TOSUNKAYA

Zamanını ve bu fırsatı iyi değerlendir fastPay’li! Cambly web sitesinden hemen üye ol, indirim kodunla 3 ay boyunca dil öğrenme şansını %30 ucuza yakala. yapikredisonbcambly fastsonbcambly fastcambly30

31 Ekim’e kadar yapikredisonbcambly indirim kodunu kullanarak Yapı Kredi kartlarınızla yapacağınız 3 aylık Cambly aboneliklerinde %30 indirim fırsatı.

Anadili İngilizce olan eğitmenlerle görüntülü konuşarak İngilizce öğrenebileceğiniz Cambly’de %30 indirimlisiniz! gastroyazcambly
– İndirim kodunuzu aldıktan sonra buraya tıklayarak kampanya sayfasına ulaşabilirsiniz.
– 3 aylık aboneliklerde geçerlidir.
– Kampanya 31.08.2021 tarihine kadar geçerlidir.
– Hizmetin sunumu ile ilgili yaşanabilecek aksaklıklara ilişkin TEB’in sorumluluğu bulunmamaktadır.
– TEB ve GastroClub kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Dilediğin yerden İngilizce pratiği yapmanın tam zamanı! Hemen sana özel indirim kodunla Cambly’nin CEPTETEB’lilere özel oluşturduğu ders paketini* al, 1.000 TL indirimin keyfini çıkar.

Kampanya Detayları:

 • Kampanyamız 21.06.2021 – 31.07.2021 tarihleri arasında, Cambly’nin CEPTETEB’lilere özel oluşturduğu 4 ay boyunca, haftanın 2 günü, 30’ar dakikalık aboneliği için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında CEPTETEB Mobil Uygulaması veya İnternet Şubesi üzerinden alacağın indirim kodunu, Cambly web sitesi veya mobil uygulamasına üye olduktan sonra, “Planlarımıza Göz At” sekmesinin en altında çıkacak “İndirim Kodu” alanına girmen gerekiyor.
 • Bu kampanyadan faydalanmak için CEPTETEB Müşterileri için özel oluşturulan abonelik paketini(4 ay boyunca, haftada 2 günü, 30 dakikalık ders) sana özel indirim kodu ile sayfanın yukarısında açılan “Cepteteb’e Özel 30x2x4” isimli ürünü seçerek alman gerektiğini hatırlatırız.
 • İndirim kodun ile Cambly’nin CEPTETEB’lilere özel oluşturduğu pakette(4 ay boyunca, haftada 2 günü, 30 dakikalık ders), toplam abonelik bedeli üzerinden 1.000 TL indirim yansıtılacaktır ve ilgili abonelik ücreti sana özel 1.699 TL olacaktır.
 • Alacağın indirim kodunu Cambly.com ve Cambly Mobil Uygulamasında kullanabilirsin.
 • Bu kampanya diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
 • Cambly ile ilgili tüm müşteri taleplerinin çözümlenmesinden Cambly sorumludur.
 • TEB ve Cambly kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Haftada 2 gün, günde 30 dakika, 4 aylık abonelikler için geçerlidir ve indirimli abonelik tutarı sana özel 1.699 TL olacaktır. ceptetebyfqbw7


Cambly’de 3 aylık aboneliklerde %30 indirim! 31 Mayıs’a kadar ykc330z indirim kodunu kullanarak Yapı Kredi kartlarınızla yapacağınız 3 aylık Cambly aboneliklerinde %30 indirim fırsatı. ykc330z

Ana dili İngilizce eğitmenlerle istediğin yer ve saatte online konuş, İngilizceni geliştir. 🙌 Bayrama özel tüm aboneliklerde indirim kodu: 100bayram Bayrama Özel 💛 1 aylık da dahil tüm aboneliklerde indirim! 🎉 Bütçene ve hedefine uygun bir abonelik seç, bu bayram kendine bir dil hediye et. İndirim kodu: 100bayram

Cambly’de 6 aylık abonelik 4.110 TL yerine 2.220 TL! Kampanyadan yararlanmak için ilkdefa6ayozel indirim kodu kullanılmalıdır.

Ana dili İngilizce eğitmenlerle istediğin yer ve saatte görüntülü konuş, İngilizceni geliştir. 🙌 %60 indirim kodu: 60igb Bütün indirimleri unut, %60 ile bugün abone ol! 12 aylık aboneliklerde sadece 2000 kişi için geçerli yılın EN BÜYÜK indirimi ile sen de Cambly’ye katıl. 😍 Kod: igbahar

12 aylık indirim! Bütçene göre fırsatları incele. Abonelik uzunluğu, gün ve dakikaları sen seç. Bire bir derslerde ilk günden itibaren İngilizce konuş, yatırımının karşılığını tam al. Sen de binlerce öğrencimiz gibi İngilizceni bir sonraki seviyeye taşı ve bayramda kahveni yudumlarken kendine yatırım yap.

camblyyenitosla2021

 • %55 indirim 12 aylık aboneliklerde geçerlidir, toplam indirim tutarıdır.
 • İndirim için abonelik sayfasında plan seçip Tosla uygulaması içinden aldığın Tosla’ya özel kampanya kodunu girin.
 • Abonelik yükseltirken mevcut abonelikteki kullanılmayan günlerin karşılığı olan ücret yeni paketin toplam ücretinden düşülecek, bu ücret yeni paketinin ücretine sayılacak ve eğer varsa taksitin devam edecek, arada kalan fark kartına yansıtılacak ve yeni bir abonelik dönemi başlayacaktır.
 • Abonelik yükseltirsen yeni abonelik için 1 gün sonra aktif hale gelecektir.
 • Otomatik yenileme özelliği açık tutulduğu sürece abonelik bir sonraki abonelik döneminde aynı fiyattan yenilenir.
 • Abonelikler iptal edilebilir. İptalde aboneliğin iptal edildiği güne kadarki ders haklarının ücreti 1 aylık ve indirimsiz fiyat üzerinden hesaplanır, geri kalan tutar iade edilir.
 • Tosla ve Cambly kampanyada her türlü değişikliği yapma ve kampanyayı erken sonlandırma hakkına sahiptir.

Daha Az

lacambly Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 FLO Tosla Kart Anında İndirim Tosback İadesi

Fırsat Süresiz
Toslayanlar okula dönüş alışverişini FLO’da yapar, %10 Tosback’i kapar! FLO...Daha Fazla

Toslayanlar okula dönüş alışverişini FLO’da yapar, %10 Tosback’i kapar! FLO alışverişini Tosla Kartın ile yap, ayda toplam 20 TL’ye kadar Tosback kazan! Tosla’ya üye olmak için tıkla ve 5₺ kazan!

 • Kampanya kapsamında 1 ay içerisinde toplam maksimum 20 TL’ye kadar Tosback kazanabilirsin.
 • Kampanya sadece flo.com.tr üzerinden veya FLO mobil uygulaması kullanılarak yapılan siparişlerde geçerlidir.
 • FLO ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. FLO ve Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ÇiçekSepeti Tosla Kart % 15 İndirim Kodu

Fırsat 2 gün kaldı
ÇiçekSepeti’nde tek seferde 10 TL ve üzeri harcama yap, bir...Daha Fazla

ÇiçekSepeti’nde tek seferde 10 TL ve üzeri harcama yap, bir sonraki siparişinde ÇiçekSepeti rozetli ürünlerde %15 indirim kazan! TOSLA KART ÜCRETSİZDİR. Tosla uygulamasından kartınızı isteyin 7 gün içinde size ulaşır. Tosla, Akbank’a ait bir ödeme hizmeti (Aköde) ve Akbank müşterisi olmanız gerekmiyor, herkes kullanabilir. Üye olmak için tıkla. 5₺ kazandıran Tosla Referans Kodu: WH8N3

 • Kampanya 22.09.2021 – 22.10.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Tosla kullanıcılarının www.ciceksepeti.com’da tek seferde 10 TL ve üzeri harcama yaptığında bir sonraki alışverişlerde rozetli ürünlerde %15 indirim uygulanacaktır.
 • İndirimin uygulanabilmesi için www.ciceksepeti.com sipariş ekranında yer alan “İndirim Kodu” alanına indirim şifresinin yazılması gerekmektedir.
 • Şifre kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir defa faydalanabilir.
 • Kampanya www.ciceksepeti.com’da sadece “rozetli ürünlerde” geçerli olacaktır.
 • Kampanya ÇiçekSepeti’nin diğer firmalarla yaptığı dönemsel anlaşmalardaki kampanyalarla birleştirilemez.
 • Bir üründe iki farklı kampanya birleştirilerek kullanılamaz. Özel günlerde yaşanan yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi önem arz etmektedir.
 • Gönderimler ÇiçekSepeti’nin Türkiye genelinde gönderim yaptığı iller için geçerlidir.
 • Tosla ve ÇiçekSepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla Kart İle Udemy & Kunduz’da % 25 İndirim! [20₺]

Fırsat Süresiz
Udemy ve Kunduz ödemelerinde toplam 20 TL’ye kadar iade! Udemy...Daha Fazla

Udemy ve Kunduz ödemelerinde toplam 20 TL’ye kadar iade!

 • Udemy ve Kunduz web siteleri üzerinden Tosla Kart’ın ile yaptığın harcamaların %25’i Tosla hesabına anında iade edilir.
 • Unutma kampanya dönemi içerisinde toplam maksimum 20 TL’ye kadar iaden var.
 • Udemy ve Kunduz mobil uygulamaları üzerinden yapılan üyelik ödemelerinde kampanya geçerli değildir.
 • 1’den fazla platformda harcama yaparsan, örneğin 1 Tosla Kart’ından kampanya dönemi içerisinde hem Udemy, hem Kunduz ödemen varsa her ikisi için de iade alabilirsin. Tabi toplam 20 TL üst sınıra takılana kadar olduğunu unutma 🙂
 • İadeler, Tosback ile anında Tosla hesabına yapılacak hiç merak etme.
 • Arkadaşlarının da faydalanmasını istiyorsan onlara hemen Tosla Kart almalarını tavsiye et ve bu keyfi onlarla birlikte yaşa. Kendi kart numaranı sakın kimselerle paylaşma.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

https://tosla.com/kampanyalar/online-egitimlerde-25-tosback-kazan

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 Sosyopix İndirim: Tosla Kart

Fırsat 2 hafta kaldı
Tosla Kartın ile Sosyopix üzerinden yapacağın her alışverişinde %15 Tosback!...Daha Fazla

Tosla Kartın ile Sosyopix üzerinden yapacağın her alışverişinde %15 Tosback!

 • Sosyopix üzerinden yapacağın her alışverişinde %15 Tosback, Tosla hesabına iade edilecektir.
 • Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştiremezsin.
 • Kampanya sosyopix.com ve Sosyopix Uygulaması’nda geçerlidir.
 • Sosyopix ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Unutma, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. Sosyopix ve Aköde kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

20₺ BiTaksi Tosla Kart İndirimi: Tosla Kart ile yapılan BiTaksi yolculuklarında 20 TL Tosback hediye!

 • 21 Haziran- 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Tosla Kart ile ödenen BiTaksi yolculukları için geçerlidir.
 • Yolculuğun 20 TL ve üzerindeyse 20 TL Tosback, 20 TL altındaysa yolculuk ücretin kadar Tosback kazanırsın. Örneğin yolculuk ücretin 17 TL ise 17 TL Tosback, 25 TL ise 20 TL Tosback kazanırsın.
 • Unutma 1 ay içerisinde kampanyadan 1 kez yararlanabilirsin ve maksimum 20 TL Tosback kazanabilirsin.
 • Tosla Kart CarrefourSA, Teknosa, D&R mağazaları, ŞOK Marketler, Banabi uygulaması, Hepsiburada, Zorlu PSM otomatları, Tosla uygulaması ve web sitesinden satın alınabilir.
 • Kampanya İstanbul ve Ankara’da geçerlidir.
 • Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Kampanyadan ilk 5.000 kişi yararlanabilir.
 • Kampanya sürücülere açık değildir.
 • İndirim kurumsal yolculuklarda geçerli değildir.
 • BiTaksi ve Tosla kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://tosla.com/kampanyalar/toslayanlar-anilarini-sosyopix-ile-saklar-15-tosbacki-kapar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Netflix, BluTV, Exxen, S Sport ödemelerinin % 50’si Tosla’dan!

Fırsat Süresiz
Popüler dizi ve filmleri Toslalı hiç kaçırmaz, hep en önce...Daha Fazla

Popüler dizi ve filmleri Toslalı hiç kaçırmaz, hep en önce izler. Tosla Kart’ını dizi ve film platformuna kaydedenlere ödemelerinin %50’si anında bizden!

 • BluTV, Netflix, Exxen ve S Sport platformlarına Tosla Kart’ını kayıt edip kendi üyelik ödemeni yaptığında, Tosla Kart’tan geçen ödemenin %50’si Tosback ile anında iade edilir.
 • Unutma her ay için platformlardan toplam 15 TL’ye kadar iaden var.
 • 1’den fazla platforma üye isen, örneğin 1 Tosla Kart’ından aynı ay içinde hem BluTV, hem Netflix üyeliği ödemen varsa her ikisi için de iade alabilirsin. Tabi toplam 15 TL üst sınır olduğunu unutma 🙂
 • İadeleri işlemden sonra Tosla hesabında görebilirsin.
 • Arkadaşlarının da faydalanmasını istiyorsan onlara hemen Tosla Kart almalarını tavsiye et ve bu keyfi onlarla birlikte yaşa. Kendi kart numaranı sakın kimselerle paylaşma.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Şok Market Tosla Kart İndirimi

Fırsat Süresiz
Tosla Kartın ile ŞOK Marketler'den alışveriş yap, ayda toplam 20...Daha Fazla

Tosla Kartın ile ŞOK Marketler’den alışveriş yap, ayda toplam 20 TL’ye kadar Tosback’i kaçırma!

 • Tosla Kart ile ŞOK Marketler’den yapacağın her alışverişin %10’u Tosla hesabına anında iade edilir.
 • Kampanya sadece ŞOK Marketler’in fiziksel mağazalarında geçerlidir, sokmarket.com.tr ve Cepte ŞOK Uygulaması’nda geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında 1 ay içerisinde toplam maksimum 20 TL’ye kadar iaden var.
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
 • ŞOK Marketler ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. ŞOK Marketler ve Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

https://tosla.com/kampanyalar/sok-marketlerde-10-tosback-firsati

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 BiSU Tosla İndirimi [15₺]

Fırsat Süresi Doldu
Tosla Kart ile BiSU’dan vereceğin her su siparişine %50, ayda...Daha Fazla

Tosla Kart ile BiSU’dan vereceğin her su siparişine %50, ayda toplam 15 TL Tosback hediye! Tosla Üye Ol

 • Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulamasının ödeme adımında Tosla kartını seçerek su siparişi vermen gerekir.
 • 1 Eylül (14:30 itibari ile) – 30 Eylül arasında Tosla Kart ile BiSU uygulamasından vereceğin her su siparişinin %50’si anında Tosla hesabına iade edilecek.
 • Her Tosla kullanıcısı ve Tosla Kart kampanyadan ilgili ay için toplamda maksimum 15 TL iade kazanabilir.
 • Kampanyadan ilk 1.000 kişi yararlanabilir.
 • BiSU ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Tosla ile 20₺ Bimarket İndirim Kupon Kodu Kazan: Tosla Kart ile tek seferde yapılan 100TL ve üzeri Bi’market alışverişine 20 TL değerinde kupon kodu hediye! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 HOP! Scooter Tosla İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Her HOP! sürüşünü Tosla Kartın ile öde, ayda 20 TL...Daha Fazla

Her HOP! sürüşünü Tosla Kartın ile öde, ayda 20 TL Tosback’in anında cebinde! Toslayanlar HOP! ile gider, %20 Tosback ile şehrin keyfini sürer! Tosla Üye Ol

 • Tosla Kart ile yapacağın her sürüş için %20, toplamda 20 TL Tosback’in Tosla hesabına anında iade edilir.
 • HOP! uygulamasında ödeme yöntemini Tosla Kart olarak seçmen gerekir.
 • Kampanya kapsamında 1 ay içerisinde maksimum 20 TL iade kazanabilirsin.
 • Kampanya Ankara, İzmir, İstanbul, Sivas ve Marmaris’te geçerlidir.
 • HOP! ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Unutma, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. HOP! ve Aköde kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla Kart Online Yemek ve Market Harcamalarına Anında % 10 İndirim! [Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Domino’s, McDonald’s, Fuudy]

Fırsat Süresiz
Tosla Kart ile Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti,...Daha Fazla

Tosla Kart ile Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Dominos Online, McDonald’s Online, Fuudy alışverişlerinde toplam 20 TL’ye kadar iade!

 • Getir, Getir Yemek, Getir Büyük, Banabi, Yemeksepeti, Tıkla Gelsin, Dominos Online, McDonald’s Online, Fuudy’den Tosla Kartın ile yaptığın harcamaların %10’u Tosla hesabına anında iade edilir.
 • Kapıda Tosla Kart ile yapılan ödemelerde kampanya geçerli değildir.
 • Unutma toplam maksimum 20 TL’ye kadar iaden var.
 • 1’den fazla platformda harcama yaparsan, örneğin 1 Tosla Kart’ından aynı ay içinde hem Getir, hem Banabi ödemen varsa her ikisi için de iade alabilirsin. Tabi toplam 20 TL üst sınıra takılana kadar olduğunu unutma 🙂
 • İadeler, Tosback ile anında Tosla hesabına yapılacak hiç merak etme.
 • Hediye TL’leri hiç kullanmadığın takdirde 1 ay içinde geri alınacak Toslayan, hediyeni kullanmayı unutma!
 • Arkadaşlarının da faydalanmasını istiyorsan onlara hemen Tosla Kart almalarını tavsiye et ve bu keyfi onlarla birlikte yaşa. Kendi kart numaranı sakın kimselerle paylaşma.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Tosla Kartla % 10 İndirim

Fırsat Süresiz
Toslayanlar CarrefourSA’dan her alışverişinde %10 iadeyi kapar! Tosla Kart ile...Daha Fazla

Toslayanlar CarrefourSA’dan her alışverişinde %10 iadeyi kapar!
Tosla Kart ile CarrefourSA mağazalarından alışveriş yap, ayda toplam 20 TL’ye kadar iade Tosla hesabına gelsin.

 • Kampanya kapsamında Tosla Kart ile CarrefourSA mağazalarında yapılacak her alışverişinde %10, toplamda 20 TL Tosla hesabına iade edilecek.
 • Kampanya CarrefourSA sadece fiziksel mağazalarda geçerlidir, carrefoursa.com ve Online Market’te geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında hak ettiğin toplam tutarını bir sonraki ayın 5. iş gününde Tosla hesabında göreceksin.
 • Her Tosla kullanıcısı ve Tosla Kart kampanyadan 1 ay içerisinde toplamda maksimum 20 TL iade kazanabilir.
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
 • CarrefourSA ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. CarrefourSA ve Aköde kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

https://tosla.com/kampanyalar/toslayanlar-carrefoursadan-her-alisverisinde-10-iadeyi-kapar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Scooter, Bisiklet Tosla Kart İndirimi [İsbike, Martı, BinBin, Palm]

Fırsat Süresiz
İsbike, Martı, BinBin ve Palm ödemelerinde toplam 15 TL’ye kadar...Daha Fazla

İsbike, Martı, BinBin ve Palm ödemelerinde toplam 15 TL’ye kadar Tosback kazanabilirsin!

 • İsbike, Martı, BinBin ve Palm’dan Tosla Kart’ın ile yaptığın harcamaların %20’si Tosla hesabına anında iade edilir.
 • Unutma 1 ay içerisinde toplam maksimum 15 TL’ye kadar iaden var.
 • 1’den fazla platformda harcama yaparsan, örneğin 1 Tosla Kart’ından aynı ay içinde hem Martı, hem BibBin ödemen varsa her ikisi için de iade alabilirsin. Tabi toplam 15 TL üst sınıra takılana kadar olduğunu unutma 🙂
 • İadeler, Tosback ile anında Tosla hesabına yapılacak hiç merak etme.
 • İsbike’da Standart ve Avantajlı üyeliklerde Tosla Kart ile ödeme yapılabilirsin.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

https://tosla.com/kampanyalar/toslayanlar-ister-bisiklet-ister-scooter-ile-yola-cikar-20-tosbacki-aninda-kapar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Storytel ödemelerinin % 50’si Tosla’dan!

Fırsat Süresi Doldu
Nerede olursa olsun kitapsız yapamayan Toslalılara, Tosla Kart ile Storytel...Daha Fazla

Nerede olursa olsun kitapsız yapamayan Toslalılara, Tosla Kart ile Storytel web sitesi üzerinden yaptıkları harcamaların %50’si Tosback ile anında iade.

 • Storytel web sitesi üzerinden 30 Nisan’a kadar Tosla Kart’ını kayıt edip kendi üyelik ödemeni yaptığında, Tosla Kart’tan geçen ödemenin %50’si Tosla hesabına iade edilir.
 • Unutma, her ay maximum 15 TL’ye kadar indirimden faydalanabilirsin.
 • Storytel web sitesi üzerinden satın alarak oluşturduğun aboneliği, Storytel mobil uygulamasında ilgili alanlara kullanıcı bilgilerini girerek kullanabilirsin.
 • İadeyi işlemden sonra Tosla hesabında görebilirsin.
 • Yeni Storytel üyelerinin 14 günlük deneme süresi bulunmaktadır, 29,99 TL’lik aylık abonelik ücreti deneme süresinin sonunda Tosla Kart’tan çekilecektir. Kampanya geçerlilik süresi sona erdikten sonra yansıtılacak olan abonelik ücretinde kampanyadan yararlanamazsın.
 • Storytel web sitesi üzerinden abonelik oluştururken Tosla hesabından teyit amaçlı 1 TL çeker, bu tutarı 3 gün içinde Tosla hesabına iade eder.
 • Hediye TL’leri hiç kullanmadığın takdirde 1 ay içinde geri alınacak Toslayan, hediyeni kullanmayı unutma!
 • Arkadaşlarının da faydalanmasını istiyorsan onlara hemen Tosla Kart almalarını tavsiye et ve bu keyfi onlarla birlikte yaşa. Kendi kart numaranı sakın kimselerle paylaşma.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Steam, Epic, Playstation ve Xbox ödemelerinin Tosla Kart ile % 25’i bizden!

Fırsat Süresiz
Toslalılar oyun heyecanını ikiye katlar ve en kral indirimi kapar....Daha Fazla

Toslalılar oyun heyecanını ikiye katlar ve en kral indirimi kapar. Tosla kart ile oyun ödemelerinin %25’i iade. Hem de 3 ay boyunca.

 • Epic, Playstation, Steam, Xbox ve listedeki* yurt içi ve yurt dışı oyun kodlarında 30 Nisan’a kadar yapacağın ödemelerin %15’i Tosla hesabına iade edilir.
 • Unutma her ay için maksimum 20 TL’ye kadar iaden var.
 • 1’den fazla oyun platform alışverişinde iade alabilirsin, tabi üst sınırın 20 TL olduğunu unutma.
 • İadeler, hemen işlemden sonra yapılamayacak ama sen hiç merak etme iadeleri bir sonraki ayın 10. gününde hesabında görebilirsin. TL ödül yüklemeleri harcanmadığı takdirde bir sonraki ay geri alınacaktır.
 • Arkadaşlarının da faydalanmasını istiyorsan onlara Tosla Kart almalarını tavsiye et ki bu keyfi birlikte yaşayın. Kendi kart numaranı sakın kimseyle paylaşma 🙂
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.
 • *Yurt içi ve yurt dışı geçerli oyun kodları listesi

Aköde Kamuya Açık Veri İçerir & Kişisel Veri İçermez
YURT DIŞI OYUN KODLARI YURT DIŞI OYUN PLATFORMLARI
XSOLLA XSOLLA
XSOLLA _ESHOP XSOLLA
XSOLLA _ROBLOX XSOLLA
XSOLLA _R6S XSOLLA
XSOLLA _STARDOLL XSOLLA
XSOLLA _MOUNT BLA XSOLLA
XSOLLA _HERO WARS XSOLLA
XSOLLA _TD2 XSOLLA
XSOLLA _PUBG XSOLLA
XSOLLA _CONTRACT WA XSOLLA
XSOLLA _THE NEW Z G XSOLLA
XSOLLA _MOPEIO XSOLLA
XSOLLA _EPIC GAMES XSOLLA
MICROSOFT*XBOX XBOX
MD.*UNIT.GAMES UNITGAMES
MICROSOFT*STORE STORE
STEAMGAMES.COM Steam
STEAMGAMES.COM 42595 Steam
STORE.STEAMP Steam
PAYTR. /STEAMLEVELMA Steam
STEAM PURCHASE Steam
STEAMGAMES.COM425952 Steam
PSP*STORE.MY.GAMES PSP
GOOGLE PROXIMA BETA Google
GOOGLE SUPERCELL Google
GOOGLE YOUNGJOY Google
GOOGLE ROBLOX Google
GOOGLE GARENA Google
GOOGLE ACTIVISION Google
GOOGLE ZYNGA INC Google
GOOGLE KONAMI Google
GOOGLE MINICLIP Google
GOOGLE MINECRAFT Google
GOOGLE EA MOBILE Google
GOOGLE GAMEBASICS Google
GOOGLE MCPEMASTER Google
GOOGLE GAME Google
GOOGLE GAMELOFT SE Google
GOOGLE ZUUKS GAMES Google
GOOGLE FIRST TOUCH Google
GOOGLE NORDEUS Google
GOOGLE WARNER BROS Google
GOOGLE KINGSGROUP Google
GOOGLE PLAYNETA LTD Google
GOOGLE GAME168 Google
GOOGLE FUN GAMES Google
GOOGLE KABAM GAMES Google
GOOGLE GAMEGOS Google
GOOGLE SMALL GIANT Google
GOOGLE FLYINGCOK Google
GOOGLE KING Google
GOOGLE KLAB INC Google
GOOGLE GAME PURCHAS Google
GOOGLE GAME INSIGHT Google
GOOGLE EPIC GAMES Google
GOOGLE GAME ALLIANC Google
GOOGLE GAME HIVE CO Google
GOOGLE GAMESTURE Google
GOOGLE GAMES2WIN Google
GOOGLE GAME FOCUS Google
GOOGLE GAMETION LTD Google
GOOGLE GAMES MARKET Google
GOOGLE GAMES Google
GOOGLE GAMEHOUSE Google
GOOGLE STORM AGE Google
GOOGLE GAMEFORGE Google
EPC*EPIC GAMES STORE EPC
EPC*FORTNITE EPC
EPİN
ZULA
PLAYSTATION
PUBG MOBILE
CODASHOP
G2A.COM
FANATICAL
MOJANG
GAMEFORGE EU
OASIS GAMES LIMITED
GTARCADE.COM
OFFGAMERS
WWW.SALAGAME.COM
HUAWEI SERVICES HK
GAIJIN GAMES
DMARKET.COM Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Spotify, fizy, YouTube Müzik ve Deezer ödemelerinin % 50’si Tosla’dan!

Fırsat Süresiz
Toslalı kesintisiz müziğin keyfine devam eder. Tosla Kartını müzik platformuna...Daha Fazla

Toslalı kesintisiz müziğin keyfine devam eder. Tosla Kartını müzik platformuna kaydedenlere ödemelerinin %50’si anında bizden.

Kampanya Koşulları

 • Spotify, YouTube Premium, YouTube Müzik Premium ve Deezer platformlarına Tosla Kartını kayıt edip kendi üyelik ödemeni yaptığında, Tosla Kart’tan geçen ödemenin %50’si Tosback ile anında iade edilir.
 • Unutma her ay için platformlardan 9 TL’ye kadar iaden var.
 • İadeleri işlemden sonra Tosla hesabında görebilirsin.
 • Unutmadan söyleyelim tek seferde yapılan 5 TL ve üzeri ödemeler için %50 iade hesaplanacak. Üyelik bedelleri zaten 5 TL’nin üzerinde olduğu için bu kuralı aslında senin için koyduk. Normalde kart kontrolleri için ilgili bu platformlar 1 TL civarında küçük tutarlar çekip sonra da onları iade ettikleri için boşu boşuna iade alma hakkın azalsın istemedik 🙂
 • 1 Tosla Kart’tan sadece 1 üyelik bedeli için iade hakkın var. Yani şöyle anlatalım, 1 Tosla Kart’tan aynı ay içinde 2 farklı Spotify üyelik bedeli çekilirse sadece 1 tanesi için iade hesaplanıyor.
 • Arkadaşlarının da faydalanmasını istiyorsan onlara hemen Tosla Kart almalarını tavsiye et ve bu keyfi onlarla birlikte yaşa. Kendi kart numaranı sakın kimselerle paylaşma.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Oyunsever Toslalılara Epin ödemelerinde %15 iade! – Steam, LOL, PUBG, Valorant

Fırsat Süresiz
Toslayanlar oyun keyfini kesintisiz yaşasın diye Epin alışverişlerinin %15’i bizden!...Daha Fazla

Toslayanlar oyun keyfini kesintisiz yaşasın diye Epin alışverişlerinin %15’i bizden! Steam, LOL, PUBG, Valorant

Unutma, her ay maksimum 20 TL’ye kadar indirimden faydalanabilirsin.

Steam, LOL, PUBG, Valorant gibi popüler Epinlerde keyfini Tosla ile ikiye katla!

Kampanya Koşulları

 • Kampanyadan faydalanmak için Tosla uygulamasını indirmen ve kayıt olman gerekiyor.
 • Uygulamaya para yüklemek için bakiyene tıklayıp, kanallardan birini seçmelisin.
 • Oyun kodlarını almak için Tosla uygulamasında ana sayfadan Tosla>Öde>Oyun ödemeleri menüsüne gidip alışverişini tamamlayabilirsin.
 • Oyun kodları ile ilgili herhangi bir sorunun olduğunda Epin ile iletişime geçebilirsin.
 • İadeleri bir sonraki ayın 8. gününde hesabında görebilirsin.
 • TL ödül yüklemeleri harcanmadığı takdirde bir sonraki ay geri alınacaktır.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Bu kampanya başka oyun kampanyalarıyla birleştirilemez.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ModaCruz bakiyeni Tosla’ya aktar veya Tosla ile ödemeni yap, 5 TL ModaCruz bakiye hediyeni kap!

Fırsat Süresiz
Hemen ModaCruz hesabını Tosla ile eşle, kazanma fırsatını kaçırma! ModaCruz...Daha Fazla

Hemen ModaCruz hesabını Tosla ile eşle, kazanma fırsatını kaçırma!

 • ModaCruz hesabını Tosla ile eşleştir, satış yaparak kazandığın onaylanmış bakiyeni 7/24 anında Tosla hesabına aktar! Üstelik 5 TL ModaCruz bakiyesi hemen Tosla’dan hediye! Kazandığın ModaCruz bakiyen ile ModaCruz alışverişlerini yapabilir, satış yapacağın ürünleri öne çıkartma hizmetinden faydalanabilirsin.
 • ModaCruz bakiyesini Toslaya aktarana veya Tosla ile ödeme yapana 5TL ModaCruz bakiyesi Tosla’dan hediye!
 • Kampanya ilk 3.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Tosla ve ModaCruz, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.
 • ModaCruz uygulamasını aşağıdaki linklerden indirebilirsin;

App Store: https://apps.apple.com/app/apple-store/id913611695?mt=8
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modacruz2&hl=tr
HUAWEI AppGallery: https://appgallery.huawei.com/#/app/C101372025

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla Kart artık ücretsiz! İlk harcamana kart ücretin iade!

Fırsat Süresiz
Hemen sen de Tosla Kart’ını al ilk harcamanı gerçekleştir, Tosla...Daha Fazla

Hemen sen de Tosla Kart’ını al ilk harcamanı gerçekleştir, Tosla Kart için ödediğin ücret bir sonraki ay Tosla hesabına gelsin.

Ücretsiz Tosla Kart ile Tosla’lı olmanın ayrıcalıklarını yaşa!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

D&R’da Tosla Kartla 100₺ Alışverişe 20₺ İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
Tosla Kartın ile D&R Mağazalarında tek seferde yapacağın 100 TL...Daha Fazla

Tosla Kartın ile D&R Mağazalarında tek seferde yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişine 20 TL Tosback!

 • 16 Ağustos (10:30 itibarı ile) – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında Tosla Kartın ile D&R Mağazalarında tek seferde yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişine, 20 TL Tosback’in Tosla hesabına iade edilecektir.
 • Kampanya kapsamında maksimum 20 TL Tosback kazanabilirsin.
 • Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştiremezsin.
 • Kampanya D&R’ın fiziksel mağazaları, dr.com.tr ve D&R Uygulaması’nda geçerlidir.
 • D&R ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Unutma, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. D&R ve Aköde kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Deercase İndirim: Tosla Kart

Fırsat Süresiz
Tosla Kartın ile deercase.com üzerinden yapacağın her alışverişinde %20 Tosback!...Daha Fazla

Tosla Kartın ile deercase.com üzerinden yapacağın her alışverişinde %20 Tosback!

 • Tosla Kartın ile www.deercase.com web sitesinden yapacağın her alışverişin için %20, toplamda 20 TL Tosback’in Tosla hesabına anında iade edilecektir.
 • Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
 • Kampanya tüm koleksiyonlarda ve 3 al 2 öde kampanyalarında geçerlidir.
 • Deercase ve Tosla kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

McDonald’s Akbank FAV 10₺ Chip Para: Akbank FAV’a özel 1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Mc Donalds’da 50 TL ve üzeri ilk alışverişe 10 TL chip-para!

Yükseldiğin lezzetler McDonald’s’ta 

 • 1 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Mc Donalds Restoranları ve mcdonalds.com.tr’den yapılacak 50 TL ve üzeri ilk alışverişinize 10 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 •  Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında, öğrenci ve Akbank FAV’a dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir.
 •  Akbank FAV’a dahil olarak kampanyadan faydalanmak için Akbank Mobil üzerinden programa katılım sağlanması gerekmektedir. Detaylı bilgi için https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/akbank-fav.aspx
 •  Kampanyaya bireysel Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart kartları dahildir. Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 10 TL chip-para kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır.
 • Chip paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.

İkili Double Köfteburger Menü (iki adet double köfteburger, iki adet orta boy patates ve iki adet orta boy içecek) 41.98 TL yerine sadece 39.98 TL!

Hemen sipariş ver, bu lezzetin tadını çıkart.

 • Kampanya kapsamında İkili Double Köfteburger Menü (iki adet double köfteburger, iki adet orta boy patates ve iki adet orta boy içecek) 39.98 TL’dir.
 • Kampanya https://www.mcdonalds.com.tr üzerinden ve McDonald’s uygulamasından verilecek siparişlerde geçerlidir. Diğer platformlarda geçerli değildir.
 • Kampanya için McDonald’s web veya uygulama ana sayfasında yer alan “Kampanya kodu” alanına kampanya kodunu girdikten sonra “kullan” butonuna tıklayarak indirimden yararlanabilirsin.
 • Kampanya, katılım gösteren restoranların eve servis siparişlerinde geçerlidir.
 • Kodlar 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir. Kodlar tek kullanımlıktır.
 • Kampanya 50.000 adet kod ile sınırlıdır.
 • Bu kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez, paraya çevrilemez ve/veya iade edilemez.
 • Tosla ve McDonald’s kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla Kart ile ilk harcamana 20 TL Tosback kazan!

Fırsat Süresiz
Hemen sen de Tosla Kart’ını al ve ilk harcamanı gerçekleştir,...Daha Fazla

Hemen sen de Tosla Kart’ını al ve ilk harcamanı gerçekleştir, 20 TL iaden bir sonraki ay Tosla hesabına gelsin.

 • Kampanya 01 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için Tosla Kart’ını uygulama üzerinden satın alman ya da Tosla satış noktalarından aldıktan sonra Tosla Kart ile ilk harcamanı gerçekleştirmen gerekiyor. Tosla satış noktaları CarrefourSA, Teknosa, D&R mağazaları, ŞOK Marketleri, Hepsiburada ve Zorlu PSM otomatlarıdır.
 • Tosla Kart’ını Tosla satış noktalarından 5 TL ödeyerek, Tosla uygulamasından ise 10 TL ödeyerek satın alabilirsin.
 • Tosla Kart ile 10 TL ve üzeri ilk harcaman sonrası 20 TL hediyen anında Tosla hesabına yüklenir.
 • Kampanya dönemi süresinde yapılan harcamanın iptali durumunda kampanyadan faydalanamazsın, kazandığın 20 TL hediye geri alınır. Kampanyadan yararlanma hakkın korunmaz.
 • Unutma Tosla hesabına hediye yüklenebilmesi için Tosla hesabının açık ve Tosla Kart’ının hesaba tanımlı olması gerekiyor.
 • Yüklemelerin kampanya sırasında sistemde kayıtlı olan cep telefonu numarasına yapılacak. Aksi halde yüklemen gerçekleşmeyecek.
 • Kampanya süresinde ilk harcamasını yapacak olan Toslalılar faydalanabilecektir.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla 250₺ Oyun Harcamasında 50₺ İndirim – Mastercard

Fırsat Süresi Doldu
Toslayanlar büyük oynar büyük kazanır. 250 TL ve üzeri oyun...Daha Fazla

Toslayanlar büyük oynar büyük kazanır. 250 TL ve üzeri oyun ödemelerini Mastercard özellikli Tosla Kart ile yapar, 50 TL iadeyi kapar!

 • Kampanya kapsamında 15 Ekim – 31 Aralık tarihleri arasında Mastercard özellikli Tosla Kart ile tek veya daha fazla seferde yapılan 250TL ve üzeri online oyun ödemelerine 50TL hediye edilmektedir.
 • Tosla Kart CarrefourSA, Teknosa mağazalarından, Banabi uygulamasından, Hepsiburada’dan veya Tosla uygulamasından 5 TL ücret ödeyerek satın alınabilir. Satın aldığın ve hesabınla eşleştirdiğin Tosla Kart’ının ücreti sonraki ayın 5. iş günü Tosla hesabına iade edilir.
 • Kampanya yurt-dışı oyun platformlarında Mastercard kuralları kapsamında yapılan harcamalar için geçerlidir. Türk Lirası dışında farklı kurlarda yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilemez. Kampanya kapsamındaki detaylı işyeri listesini www.mastercard.com.tr  websitesinde ilgili kampanya sekmesinden öğrenebilirsiniz.
 • Yurtdışı oyun platformları harcamalarının kampanya kapsamına girebilmesi için; Türkiye’deki kart ihraç eden kuruluşlarca verilen kartların ilgili platformlar üzerinden Türkiye dışında harcama yapması gerekmektedir. Bu platformların harcamaları işlediği ülkeyi Türkiye olarak güncellemesi, platformu kampanya kapsamından otomatik olarak çıkartır ve ödül kazanma durumunu etkiler. Bu değişikliklerden Mastercard sorumlu değildir.
 • Kampanya kapsamında geçerli olan oyun platformları listesi linkte yer almaktadır. https://www.mastercard.com.tr/tr-tr/consumers/offers-promotions/mastercard-e-game-gecerli-oyun-siteleri.html
 • Kampanya, kendi platformları üzerinden satın alma yapılan oyun platformları için geçerlidir. Apple App Store veya Google Play üzerinden yapılan satın almalar kampanya kapsamına dahil değildir.
 • Her Mastercard logolu Tosla Kart kullanıcısı kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamında birden fazla işyerinde, farklı seferlerde tek kart kullanarak yapılan ödemeler kampanya koşullarını sağlaması durumunda ödüle hak kazanır.
 • Kampanya kapsamında ödeme yaptığınız herhangi bir oyun şirketinin bu kampanyada bir sorumluluğu yoktur.
 • Kampanya sürecinde oyun ödemelerinde yapılan iptal veya iade işlemleri ödül kazanma durumunu etkiler.
 • Kampanya dahilinde oyun platformları tarafından belirlenen “satın alınan içeriği indirmeye veya kullanmaya başlamamış olma şartı ile 14 gün içinde iade etme hakkı” dikkate alınacaktır. Toplam harcama tutarının kampanya koşullarını sağlaması durumunda ödül 14 gün sonra hesaba yansıyacaktır.
 • Kampanya ilk 45.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Mastercard ve Tosla kampanya süresince herhangi bir zamanda kampanya koşullarında tek taraflı değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla, banka hesabı olmaksızın, kolayca para gönderip almayı; para yükleyip çekebilmeyi sağlayan yepyeni bir uygulama. Hızlı, kolay, sosyal.

Tosla, alışveriş deneyimini kişiselleştirir, ödeme yapmak, para gönderip almak gibi işlemleri kolay ve eğlenceli hale getirir. Üstelik fırsat dolu kampanyalarıyla en sevdiğin markalarda avantaj sağlar.

Tosla’yla yapılan tüm işlemler hem ücretsiz hem zahmetsiz. Sosyalleşmek ise benzersiz!

Tosla’nın renkli dünyasına hoş geldin.


🟩 Tosla indirim kodu Ekim 2021
🏷️ Tosla indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Tosla indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Tosla kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Tosla promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.