% 15 TradeInn Cyber Monday İndirim Kodu

Kod Süresiz
TrakeInn/TrekkInn sitesinde Cyber Monday özel sepette %15 indirim sağlayan kupon...Daha Fazla

TrakeInn/TrekkInn sitesinde Cyber Monday özel sepette %15 indirim sağlayan kupon promosyon kodu.

CYBER MONDAY Code: 15CM

https://www.tradeinn.com/trekkinn/en/black-friday/lp-6

Siber Pazartesi 2023
Efsaneye göre, Siber Pazartesi olmadan iyi bir Kara Cuma olamaz. Ve eğer bütün bir haftanın yeterli olmadığını düşünüyorsanız, Siber Pazartesi de inanılmaz indirimleriyle geliyor, tam da kaybettiğiniz zamanı telafi etmeniz gerekiyorsa. Siber Pazartesi’nin kökeni, sanal veya e-ticaret mağazalarının etkileyici indirimlerle İnternet satışlarını artırmak istediği 2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne dayanıyor. Siber Pazartesi 2023 27 Kasım’da kutlanacak, bu nedenle Trekkinn’e gidebilir ve en iyi fırsatları bulabilirsiniz.

Black Friday Daha Az

15CM Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 TradeInn Black Friday İndirim Kodu

Kod Süresiz
TrakeInn/TrekkInn sitesinde Black Friday özel sepette %15 indirim sağlayan kupon...Daha Fazla

TrakeInn/TrekkInn sitesinde Black Friday özel sepette %15 indirim sağlayan kupon promosyon kodu.

Black Friday – Code: 15BF

https://www.tradeinn.com/trekkinn/en

https://www.tradeinn.com/trekkinn/en/black-friday/lp-6

830.000’den fazla üründe %15! 🤯💥 Bu pazara kadar bu indirimin tadını çıkarın!

➡️ KOD*: 15BF

*İndirim kodu 26/11/23 tarihine kadar geçerlidir. Promosyon kodları belirli ürünlerde geçerli değildir ve başka promosyonlarla birleştirilemez. Alışveriş sepetine bir ürün ekleyerek geçerliliğini kontrol edin.

15% on more than 830,000 products! 🤯💥 Enjoy this discount until this Sunday!

➡️ CODE*: 15BF

*Discount code valid until 26/11/23. Promotional codes are not applicable to certain products nor can they be combined with other promotions. Check validity by adding a product to the shopping cart.

Black Friday

Trekkinn’de 2023 Kara Cuma efsanevi olacak.
Sizin için hazırladığımız tüm teklifleri gözden geçirmeniz için bir günün yeterli olmadığını ve kaçırmak istemeyeceğinizi biliyoruz. Bu nedenle tüm haftayı değerlendirmeye karar verdik, yani Kara Cuma tekliflerimiz 17 Kasım’da başlayacak ve bir sonraki Pazartesi olan Siber Pazartesi’ye kadar sürecek.

Trekkinn, önde gelen dağcılık markalarına sahiptir ve Black Friday 2023 için tam bir hafta boyunca açık hava sporları satışlarında bizimle birlikte olacaklar. Ceketler, botlar, sırt çantaları ve dağ aktivitelerinizin tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm spor ekipmanlarında en iyi teklifler arasından seçim yapabilirsiniz.

Kara Cuma, dünyanın birçok ülkesinde (başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere) binlerce mağaza ve dükkanın fiyatlarını düşürdüğü gün olarak bilinir, böylece milyonlarca müşteri istedikleri her şeyi inanılmaz fiyatlarla satın alabilir ve Noel’e harika hediyelerle hazır olabilir. Bu Kara Cuma’da ne almak istediğinizi biliyor musunuz? İhtiyacınız olan her şeyi Trekkinn’de bulun!

Sipariş takibi:
Siparişinizi her zaman takip edebilmek için hesabınıza erişin. Ayrıca, ürünler depodan çıktıktan sonra paketinizin gönderildiğini bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. E-postaya, paketi takip edebileceğiniz ve siparişinizin gönderim durumunu görebileceğiniz bir bağlantı ekleyeceğiz.

Sipariş nakliyesi:
Bir sipariş verdiğinizde, tüm ürünleri sepete ekledikten sonra gönderim seçeneğinizi seçebilirsiniz. Siparişinizi seçilen kurye hizmeti ile göndereceğiz ve tüm takip bilgilerini e-posta ile alacaksınız.

İade ve para iadesi:
Siparişiniz size ulaştıktan sonra memnun kalmazsanız, ürünü bize iade edebilir ve iade edilen ürünün ücretini geri alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünü iade etmek için teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gününüz vardır. İade yapmak için lütfen HESABIM bölümüne gidin.

Kara Cuma ne zaman?
Bir sonraki Kara Cuma 24 Kasım’da gerçekleşecek. Bu büyük gün her yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde Şükran Günü’nden bir gün sonra gerçekleşir. Trekkinn’de bunu Siber Pazartesi’ye kadar uzatıyoruz ve 17 Kasım Cuma gününden itibaren başlayacak.

Black Friday’de Trekkinn’de hazırladığımız geniş ürün yelpazemizdeki büyük indirimlerden yararlanın, böylece en sevdiğiniz sporda hedeflerinizi tamamlamak ve başarmak için en çok ihtiyaç duyduğunuz şeyi satın alma arzusuna kendinizi kaptırmanıza izin verin.

İnanılmaz Black Friday tekliflerinden yararlanın ve eşiniz, çocuğunuz, yeğeniniz, ebeveynleriniz, arkadaşlarınız veya diğer sevdikleriniz için alışveriş yaparak Noel’e hazırlanın.

Kara Cuma’nın Tarihçesi
Kara Cuma’nın gerçek kökenini açıklayan birkaç teori vardır. Bunlardan biri, “Kara Cuma” teriminin ilk kez 24 Eylül 1869’da, Wall Street’te yüzlerce şirketin iflasına yol açan Jay Gould ve Jim Fisk’in neden olduğu finansal çöküş nedeniyle kullanıldığını söylüyor.

Bir asır sonra, Philadelphia şehri Şükran Günü’nden sonra Noel alışverişi nedeniyle trafiği tıkamış ve bu terim şehirdeki kaosa atıfta bulunmuştur. Bu, belki de Kara Cuma’nın günümüzdeki ruhuna en çok benzeyen hikayedir. New York Times bu terimi 1975 yılında, Şükran Günü’nden sonra New York’taki satışların tetiklediği aynı senaryoyu tanımlamak için yarattı. teşekkürler.

Bu nedenle, Kara Cuma’nın ne zaman başladığına dair kesin bir tarih yoktur, ancak gelenek Amerika Birleşik Devletleri’nde 50 yıldan fazla bir süredir devam etmektedir ve dünya çapında birçok ülke de bu tarihi benimsemiştir. müşterileri çekmek ve satışları artırmak için. İspanya’da bu satışları 2010 yılında başlatan Apple oldu, ancak 2012’den beri yüzlerce fiziksel ve sanal mağaza da bu kutlamaya katıldı. Trekkinn’de biz de bu kutlamaya birçok inanılmaz teklifle katılıyoruz.

Siber Pazartesi 2023
Efsaneye göre, Siber Pazartesi olmadan iyi bir Kara Cuma olamaz. Ve eğer bütün bir haftanın yeterli olmadığını düşünüyorsanız, Siber Pazartesi de inanılmaz indirimleriyle geliyor, tam da kaybettiğiniz zamanı telafi etmeniz gerekiyorsa. Siber Pazartesi’nin kökeni, sanal veya e-ticaret mağazalarının etkileyici indirimlerle İnternet satışlarını artırmak istediği 2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne dayanıyor. Siber Pazartesi 2023 27 Kasım’da kutlanacak, bu nedenle Trekkinn’e gidebilir ve en iyi fırsatları bulabilirsiniz.

This Black Friday 2023 at Trekkinn is going to be legendary.
We know that one day is not enough for you to review all the offers that we have prepared for you and that you will not want to miss out. That´s why we decided to take the whole week, which means that our Black Friday offers will start from November 17 and will last until the following Monday, the Cyber Monday.

Trekkinn has the leading mountaineering brands and they will be with us for a full week of outdoor sports sales for Black Friday 2023. You can choose between the best offers on jackets, boots, backpacks and all the sports equipment you need to enjoy your mountain activities.

Black Friday is known as the day when thousands of shops and stores in many countries around the world (originally the United States) lower their prices so that millions of customers can buy everything they want at incredible prices and be ready for Christmas with great gifts. Do you know what you want to buy this Black Friday? Find in Trekkinn everything you need!

Order tracking:
Access your account to be able to track your order at all times. In addition, once the items have left the warehouse we will send you an email to notify you that your package has been shipped. In the email we will include a link where you can track the package and see the shipping status of your order.

Order transport:
When you place an order you can choose your shipping option once you have added all the items to the basket. We will send your order with the selected courier service and you will receive all the tracking information by email.

Returns and refund:
If you are not satisfied with your order once it has arrived, you can return the product to us and obtain a refund of the price of the returned product. You have 30 days from when you received the purchase to return it. To make a return please go to MY ACCOUNT.

When is Black Friday?
The next Black Friday will be November 24. This great day takes place every year the day after Thanksgiving in the United States. In Trekkinn we extend it until Cyber Monday and it will start from Friday, November 17.

Take advantage of the great discounts on Black Friday on our wide variety of products that we have prepared in Trekkinn so that you let yourself be carried away by the desire to buy what you need most to complete and achieve your goals in your favorite sport.

Take advantage of the incredible Black Friday offers and get ready for Christmas , shopping for your partner, child, niece or nephew, parents or friends or other loved ones.

History of Black Friday
There are several theories that describe the true origins of Black Friday. One of them says that the term “Black Friday” was used for the first time on September 24, 1869, due to the financial collapse caused by Jay Gould and Jim Fisk, who led to the bankrupt hundreds of companies on Wall Street.

A century later, the city of Philadelphia blocked traffic with Christmas shopping after Thanksgiving, with this term referring to the chaos in the city. This is the story that perhaps most closely resembles the current spirit of Black Friday. The New York Times created the term in 1975, to describe the same scenario triggered by sales in New York after Thanksgiving. thanks.

Therefore, there is no exact date for when Black Friday began , but the tradition has continued for more than 50 years in the United States, and many countries around the world have adopted the date as well. to attract customers and increase sales. In Spain, it was Apple who started these sales in 2010, but since 2012 hundreds of physical and virtual stores have also joined this celebration. At Trekkinn we also participate in this celebration with a lot of incredible offers.

Cyber Monday 2023
According to legend, there cannot be a good Black Friday without a Cyber Monday. And if you didn´t think a whole week was enough, Cyber Monday is also coming with its incredible discounts, just in case you need to make up for lost time. The origin of Cyber Monday dates back to 2005 in the United States, when virtual or e-commerce stores wanted to boost Internet sales with impressive discounts. Cyber Monday 2023 will be celebrated on November 27 , so you can navigate to Trekkinn and find the best deals. Daha Az

15BF Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 TradeInn İndirim Kodu

Kod Süresiz
TrakeInn/TrekkInn sitesinde sepette %10 indirim sağlayan kupon promosyon kodu.
R2022NOV Kodu Aç 
0% Başarılı

%5 TradeInn Promosyon Kodu

Kod Süresiz
TrakeInn/TrekkInn promosyon kodu %5 indirim sağlar.
TDINN005 Kodu Aç 
0% Başarılı

Son Eklenen Spor Malzemeleri Kuponları

100TL AliExpress Türkiye Açık Hava Eğlencesi İndirim Kodları [100-300-700-1000-1600TL]

Kod Süresiz
AliExpress kupon kodu ile Açık Hava Eğlencesi İndirimi (Outdoor Fun... Detayını Gör
AEDF29 Kodu Aç 
100% Başarılı

300TL AliExpress TR Outdoor Sale İndirim Kodu [$8]

Kod Süresiz
AliExpress kupon kodu ile Açık Hava Eğlencesi İndirimi (Outdoor Fun... Detayını Gör
AEDN69 Kodu Aç 
100% Başarılı

1000TL AliExpress Outdoor Fun İndirim Kuponu [$40]

Kod Süresiz
AliExpress kupon kodu ile Açık Hava Eğlencesi İndirimi (Outdoor Fun... Detayını Gör
AED239 Kodu Aç 
100% Başarılı

700TL AliExpress Outdoor Fun İndirim Günleri Promosyon Kodu [$20]

Kod Süresiz
AliExpress kupon kodu ile Açık Hava Eğlencesi İndirimi (Outdoor Fun... Detayını Gör
AED169 Kodu Aç 
100% Başarılı

1600TL AliExpress Açık Hava Eğlencesi İndirimi Kupon Kodu [$80]

Kod Süresiz
AliExpress kupon kodu ile Açık Hava Eğlencesi İndirimi (Outdoor Fun... Detayını Gör
AED369 Kodu Aç 
100% Başarılı

Tradeinn headquarter

Tradeinn, Girona’da (İspanya) bulunan moda, yaşam tarzı ve spor için bir Avrupa çevrimiçi platformudur. 190 ülkedeki müşterilere teslimat yapıyoruz. Dünya çapında 20 milyondan fazla müşteri bize güvendi. Günde yaklaşık 20.000 sipariş gönderiyoruz. 15 milleti temsil eden 500’den fazla çalışandan oluşan bir ekibimiz var.

Stratejimiz: Özel çevrimiçi mağazalarımızda, müşteriler 5.000’den fazla öne çıkan markadan 1,5 milyon üründen oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulabilirler.

Uluslararası Uzun Mesafe Triatlon etkinliği düzenliyoruz: 3800m yüzme, 180km bisiklet ve 42.195m koşu. Girona ili, bir ‘spor cenneti’ olarak kabul edilmesi gereken kilit noktalardaki peyzaj çeşitliliği ve simgesel yollarıyla spor turizminde bir dünya referansıdır. Amacımız, profesyonel ve amatör sporcuların mücadelelerini tamamlamak için rakipsiz koşullara sahip olacağı, yüksek kaliteli hizmetler sunan katılımcılar için mükemmel bir atmosfer yaratmaktır. 140.6INN, Garmin, Specialized, Zoggs, Adidas ve Nutrisport gibi spor dünyasının önde gelen markalarının desteğine sahiptir.

Tradeinn, Girona’da (İspanya) bulunan bir Avrupa çevrimiçi moda, yaşam tarzı ve spor platformudur. Tradeinn, 190 ülkedeki müşterilere teslimat yapıyor. Dünya çapında 20 milyondan fazla müşteri bize güvendi. Tradeinn, 30 günlük iade politikası ile kolay iade hizmeti sunar. Müşteriler, öne çıkan 5.000’den fazla markadan geniş bir yelpazede 1,5 milyon ürün bulabilir.

Tradeinn’in sahibi ve işletmecisi: Diveinn.com (çevrimiçi dalış mağazası), Trekkinn.com (dış mekan ekipmanı mağazası), Snowinn.com (kayak ve snowboard ekipmanı mağazası), Bikeinn.com (bisiklet ve bisiklet ekipmanı mağazası), Smashinn.com (kayak ve snowboard mağazası), Swiminn.com (yüzme mağazası), Waveinn.com (olta takımı ve denizcilik malzemeleri mağazası), Motardinn.com (motosiklet ekipmanı mağazası), Outletinn.com (çevrimiçi satış noktası), Runnerinn.com (koşu mağazası), Dressinn.com (moda mağazası), Traininn.com (fitness mağazası), Xtremeinn.com (aşırı mağaza), Goalinn.com (futbol mağazası), Kidinn.com (çocuk kıyafetleri, ayakkabıları ve aksesuarları mağazası), Techinn.com ( teknoloji mağazası) ve Bricoinn.com (ev, bahçe ve yapı marketi).

Tradeinn her zaman en iyi çevrimiçi alışveriş deneyimini ve en iyi değeri sunmaya odaklanır.

C/ Pirineus, 9, 17460 Celrà (Girona), Spain

support@tradeinn.com

WhatsApp +34 663 922 716


🟩 TradeInn indirim kodu Nisan 2024
🏷️ TradeInn indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi TradeInn indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 TradeInn kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
TradeInn promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.