Enpara İle Matriksdata ve TradingView Harcamalarınıza % 25 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Hisse senedi işlemlerine aracılık etmiyor olmamız borsacıların yanında olmadığımız anlamına...Daha Fazla

Hisse senedi işlemlerine aracılık etmiyor olmamız borsacıların yanında olmadığımız anlamına gelmez 🙂 31 Mart 2021’e kadar her ay Matriksdata ve/veya Tradingview üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız toplam 200 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %25’i bizden!

Kampanyadan yararlanmak için en az 2 fatura ödeme talimatınızın olması ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 2.000 TL olması yeterli!

Geçerlilik tarihi: 01 Ocak 2021 – 31 Mart 2021
Kimler kullanabilir: Tüm Enpara.com Müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Enpara.com Kredi Kartı’nız ile Matriksdata ve/veya Tradingview platformları üzerinden harcama yapmanız,
 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,
 • Matriksdata veya Tradingview harcaması yaptığınız ay kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 2.000 TL olması gerekir.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ocak – 31 Mart 2021 tarihleri arasında her ay Enpara.com Kredi Kartı ile Matriksdata ve Tradingview platformlarının web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalar için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için, Matriksdata veya Tradingview harcaması yaptığınız ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması, o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu faturalara ait en az birer ödeme kaydı bulunması ve o ay içinde kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 2.000 TL olması gerekir.
 • Örneğin; 15 Ocak’ta Matriksdata veya Tradingview üzerinden 180 TL’lik bir ürün satın aldığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 8 Şubat’ta harcama tutarınızın %25’i olan 45 TL iade alabilmeniz için, 1 Şubat’ta vadesiz TL hesabınıza veya kredi kartınıza tanımlı olan en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızı, 1 – 31 Ocak tarihleri arasında bu talimatlarınıza konu olan faturalarınız için en az birer adet ödeme kaydını ve Enpara.com Kredi Kartı’nızın Ocak ayında kesilen ekstresine ait ekstre borcunun en az 2.000 TL olduğunu görüyor olmamız gerekiyor.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
 • Kampanya boyunca aylık toplam 200 TL’ye kadar yapılan harcamalar için %25 iade kazanılır. Ay içinde toplamda 200 TL üzerinde harcama yapılması durumunda, 200 TL’nin üzerinde kalan kısım için iade yapılmaz. Aylık maksimum 50 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda en fazla 150 TL iade alınabilir.
 • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya iadesi kazanılmaz.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili firmanın müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Matriksdata ve Tradingview harcamalarınızın %25’i bizden! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TradingView, işlem yapma uygulamalarında tecrübeli bir grup geliştirici ve yatırımcıların oluşturduğu inovatif bir birlikteliktir. İşlem teknolojilerinin kolay, güçlü ve herkese açık olması vizyonunu paylaşırlar. Bulut teknolojileri ve tarayıcı dillerinin en son gelişmelerindeki avantajları kullanarak herhangi bir tarayıcı ile dünyanın herhangi bir yerindeki kullanıcıya etkileşimli grafikleri sunabilmek bu şekilde bir gerçeklik oldu. TradingView ayrıca yeteneklerini geliştirmek üzere birlikte çalışarak ve fikirlerini paylaşarak iletişimde bulunan ve öğrenen yatırımcıları bir araya getiren sosyal bir topluluktur. Teknik analiz fikirlerini içeren canlı grafikleri paylaşmak için kolay ve yegane olan yolla yatırımcıları bir araya getirir ve bir web tarayıcı üzerindeki tam kapsamlı bir işlem platformu sahibi olmak için ilk adımdır.


🟩 TradingView indirim kodu Haziran 2022
🏷️ TradingView indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi TradingView indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 TradingView kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
TradingView promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.