22€ TransferGo Transfer İndirimi Davet Kodu

Kod Süresiz
TransferGo'ya tosunkaya davet kodu ile ücretsiz üye olun 22 euro/200₺...Daha Fazla

TransferGo’ya tosunkaya davet kodu ile ücretsiz üye olun 22 euro/200₺ transfer indirimi kazanın. Kaydolduktan 6 ay içerisinde 2 farklı para birimi arasında en az 60€ değerinde transfer yapın ve arkadaşınıza 22€ hediye edelim. Daha Az

osunkaya Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Bankaya Özel Kuponları

Amazon.com.tr’de 500 TL Chip-Para! [Axess/Akbank]

Fırsat 1 gün kaldı
1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de yapılacak 1500 TL ve... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

idefix’te 200TL Worldpuan [Yapı Kredi] + 6 Taksit

Fırsat Süresiz
World Mobil’e özel www.idefix.com’dan ve idefix mobil uygulamasından tek seferde... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Converse.com.tr’de 300 TL Worldpuan! Üstelik 8 taksit!

Fırsat Süresiz
Converse mağazalarından ve online mağaza www.converse.com.tr’den tek seferde yapılacak peşin... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Lacoste’da 600 TL Worldpuan! Üstelik 8 taksit! [World] – Yapı Kredi

Fırsat Süresiz
Lacoste mağazalarından ve online mağaza www.lacoste.com.tr'den tek seferde yapılacak peşin... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr’de 1000 TL’ye Varan MaxiPuan!

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr, Çiçeksepeti, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş, PttAVM ve Trendyol'dan yapacağınız... Detayını Gör
Hemen Al
0% Başarılı

Yolda giderken bile para gönderin – düşük ücretler, çok iyi bir döviz kuru ve banka düzeyinde güvenlik. Üstelik 30 dakikaya varan gönderim.

Yolda giderken bile para gönderin – düşük ücretler, uygun döviz kuru ve banka düzeyinde güvenlik. Üstelik aynı gün içerisinde paranız ulaşır. Uygulamayı indirin, kolay para transferlerinin gücüne inanan 2,5 milyon kişiye katılın. Türkiye’den, sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza daha hızlı ve güvenli para transferleri yapın.

Türkiye’den yapılan TransferGo işlemleri Birleşik Ödeme tarafından yürütülmektedir.

Türkiye’den Transferler

İşbu hizmet, 08.10.2015 tarihli ve 6484 sayılı BDDK kararı ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (“BDDK”) tarafından Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşu olarak yetkilendirilen, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (“TCMB”) tarafından denetlenen Birleşik Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş tarafından “finansal hizmet sağlayıcısı” olarak verilmektedir. Diğer yandan, İngiltere ve Galler’de tescilli TransferGo Ltd. hizmete yalnızca “aracı” olarak yardımcı olup TCMB ve sair yetkili merciler nezdinde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Kuruluşu olarak faaliyet gösterme iznine sahip değildir.

Para göndermenin hızlı yolu
Aynı gün içerisinde Türkiye’den güvenle para gönderin.

Düşük ücret var, gizli masraf yok
Ne görüyorsanız o. Komisyon tutarımız, göndermek istediğiniz para miktarına göre değişiklik göstermez.

Ödenecek faturalarınız mı var, yoksa ailenize para mı göndereceksiniz?
Ülkenize para gönderin

TransferGo, dünyanın her yerine para göndermenin süper hızlı ve kolay yoludur. Yalnızca 30 dakikada alınır, transferleriniz güvenli ve güvenlidir.

Dijital hesaptan hesaba iş modeli kullanıyoruz ve finansın çehresini her yerde herkes için erişilebilir kılmak için değiştiriyoruz. 53 ülke ve sürekli genişleyen 29 para birimi.

Sizi ürünümüzün kalbine yerleştirerek onu baştan sona kusursuz bir deneyim haline getiriyoruz. Saniyeler içinde gönderilir, paranız korunur, böylece asla endişelenmenize gerek kalmaz.

Dünyanın her yerinden TransferGo kullanan 1.000.000’den fazla kişiye katılın ve paranızı şimşek hızında ve endişelenmeden göndermenin dijital yolunun bir parçası olun.

Çok hızlı para gönderin:

• Saniyeler içinde para gönderin

• Sadece 30 dakikada alın

• Uygulamaya birkaç basit dokunuşla

Şeffaf ve anlaşılır:

• Kesinlikle hiçbir gizli ücret yok

• Ödeyeceğiniz toplam tutarı görün

• Kur dalgalanması riski yok

Paranızı güvende tutun:

• Transferinizin durumunun tam kontrolü ve güncellemeleri

• Bankalar gibi biz de Financial Conduct Authority (FCA) ve HMRC tarafından denetleniyoruz

• Lisanslı ve yetkili bir ödeme kurumuyuz

Ve dahası!

• Hatta ücretsiz olarak para gönderebilirsiniz!

• Trustpilot’ta Mükemmel Derecelendirmesi: https://www.trustpilot.com/review/transfergo.com

• Sizin dilinizi konuşan sansasyonel müşteri desteği

• Bankalardan% 90’a kadar daha ucuz

Gönderen:

Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Monako, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz , Romanya, San Marino, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Birleşik Krallık

Gönderilebilir:

Avustralya, Avusturya, Bangladeş, Belçika, Bulgaristan, Kanada, Çin, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, İzlanda, Hindistan, Endonezya, İrlanda, İsrail, İtalya, Kenya, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Meksika, Monako, Nepal, Hollanda, Norveç, Filipinler, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya Federasyonu, San Marino, Slovakya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, Sri Lanka, İsveç, İsviçre, Tayland, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri

TransferGo nedir?
TransferGo, yurt dışında yaşayan kişilerin banka işlem ücretleri ödemeksizin ülkelerindeki yakınlarına para göndermelerini sağlayan uluslararası bir para transfer şirketidir. 2012 yılında İngiltere’de kurulan şirketin genel merkezi Londra’dadır. TransferGo’nun Berlin, Vilnius, Istanbul ve Varşova’da da ofisleri bulunmaktadır ve dünya çapında 47 ülke arasında uluslararası, hızlı ve düşük maliyetli para transferleri sunmaktadır.

Tüketiciler, TransferGo’nun yenilikçi iş modeli sayesinde yurt dışına para gönderebilir. Bu, para transferlerinin yerel para gönderimleri gibi işlediği ve paranın ülke değiştirmeye gerek olmadığı anlamına gelir.

TransferGo ile para transfer etmek için ne kadar ödemem gerekiyor?
Fiyatlandırmamız her zaman en iyi döviz kurunu baz almaya çalışır ve gönderdiğiniz paranın ne kadar hızlı ulaşmasını istediğinize göre değişir.

Gönderim Tarihi Gönderim Ücreti Kur Farkı Kart Kullanım Masrafı

Ertesi Gün 0 – 0.99€ 0 – 2.2% Dahildir
En hızlı gönderim (30 dakikada) Gönderilen miktara bağlı olarak 0 – 2.2% Dahildir

Transfer emri verdiğiniz andaki döviz kuru geçerlidir. Gizli bir ücretlendirme olmaz. Transferin alıcısı tam olarak belirlediğiniz miktarı alacaktır.

TransferGo ile yurt dışına para göndermek güvenli mi?
Yanıt kesinlikle evet! TransferGo, FCA (Mali Tutum Otoritesi) tarafından denetlenen ve işlemleri HMRC (Birleşik Krallık Gelir ve Gümrük İdaresi) tarafından kontrol edilen lisanslı ve yetkili bir ödeme kuruluşudur (referans no: 600886). Başka bir deyişle herhangi bir ticari bankayla aynı güvenlik standartlarını sunuyoruz.

Ayrıca, bağımsız bir tüketici değerlendirme web sitesi olan Trustpilot’ta müşterilerimizin yaptığı değerlendirmeleri duymak isterseniz TrustPilot sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TransferGo ile para transferi yapmak ne kadar sürüyor?
Gönderim süresini ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

Başlıca ülkelere genel gönderim sürelerimiz:
Standart gönderim süremiz ödemenizin alınmasının ardından bir sonraki iş günüdür.
Aynı zamanda hızlı gönderim seçenekleri de sunuyoruz. Paranız depozitonun yatırıldığı ülkeye bağlı olarak 30 dakikadan daha kısa bir sürede teslim edilebilir

Bazı ülkelerde hizmetlerimiz sınırlıdır, bu da gönderim süresinin başlıca ülkelere kıyasla yaklaşık 1 gün daha fazla sürebileceği anlamına gelir.

Sınırlı hizmet sunulan ülkeler aşağıdadır:
ABD Avustralya Bulgaristan Kanada İsviçre Çek Cumhuriyeti Hong Kong İsrail Meksika Güney Afrika

Bir şirketim var, TransferGo ile para gönderebilir miyim?
Evet kesinlikle!

İrtibatta olalım:

Herhangi bir sorunuz varsa, app@transfergo.com adresinden bize bir e-posta bırakın. Müşteri Destek ekibimiz Pazartesi’den Cuma’ya, 07:00 – 16:00 (GMT) arası buradadır.

Bize ulaşın
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize hello@transfergo.com adresi üzerinden e-posta gönderin veya bizi arayın. Sizin dilinizi konuşuyoruz!

Her e-postayı sırası ile cevaplıyoruz ( genellikle 1 saat veya daha kısa sürede) böylece, göndereceğiniz 1 e-posta her şeyi çözer!

Size yardım etmek için buradayız: Pazartesi – Cuma, saat 07.00 – 16.00 BST; resmi tatiller hariçtir.

Bize hafta sonu e-posta gönderirseniz, pazartesi günü e-postanızı yanıtlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Lütfen hafta sonlarında ve resmi tatillerde bankaların ödeme işlemi yapmadığını ve bu nedenle tüm standart transferlerin bir sonraki iş gününde işleneceğini unutmayın.

TransferGo Türkçe Müşteri Hizmetleri:

+49 30 5884 9180

+44 203 856 4456

+908503907412


🟩 TransferGo indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ TransferGo indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi TransferGo indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 TransferGo kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
TransferGo promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.