TurkNet Bedava İnternet 1 Ay Davet Kodu [DAS36MX40RDT]

Kod Süresiz
Türknet arkadaş davet kodu ile üye olun 99,90₺'ye taahhütsüz, sınırsız,...Daha Fazla

Türknet arkadaş davet kodu ile üye olun 99,90₺’ye taahhütsüz, sınırsız, kotasız, bulunduğunuz bölgede 100oMbps’e kadar altyapınızın desteklediği maksimum hızla fiber, VDSL, ADSL internet bağlatın ve Türknet 1 ay bedava kullanın! Beğenmezseniz İlk 30 Gün Paranız %100 İade. Türknet promosyon kodu ile hemen ücretsiz bir ay taahhütsüz internet bağlatın! Netflix’e, Türkiye’den en hızlı bağlanan, Steam’e ise en hızlı ikinci bağlanan Türknet internet. Turknet CSGO pingi İstanbul ve Ankara’da 35-45ms, Muğla’da 50-70ms, normal ping ise fiberde 3-5ms, VDSL’de 22ms. Altyapınızın desteğine göre 100Mbps, 50Mbps, 70Mbps ya da 35mbit atanabilir. Artık tüm paketler maksimum hıza göre yapıldı ve 99,90TL.

TürkNet’e geçmek için taahhüt bitiş tarihinizi beklemeden diğer operatörden geçişlerde Taahhüt Cayma Bedelinizi 120 TL’ye kadar karşılıyor! Türk Net Promosyon kodu: DAS36MX40RDT

iletisimbanner.png

TurkNet arkadaşını getir kampanyası ile karşılıklı bir ay bedava internet kazanılıoyr. Evde TurkNet Özgür İletişim internetini kullanıyorum. Gerçek sınırsız, yüksek hızlı yalın internet (100 Mbps’e kadar) sağlıyor. Ayda 99,9 TL. Ek ücret yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığından kafam rahat, istediğimde bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

TurkNet’ten memnunum. Denemek istersen linkten başvurduğunda bir ay bedava kazanıyorsun. Ben de seni davet ettiğim için sayende bir ay bedava internet kullanacağım.

Başka marka internet kullanıyorsan ve taahhüdün varsa, internet hizmetini değiştirmen durumunda cayma bedeli çıkıyorsa, TürkNet 120TL’ye kadar cayma bedeli ödüyor. Daha yüksek cayma bedeli çıkıyorsa tahhütsayar linkine tıklayarak taahhütün biteceği tarihi gir,  TurkNet tarih yaklaşınca sana haber versin. O zaman Türknete geçiş yaparsan bedava bir ay internet kazanabilirsin.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=DAS36MX40RDT

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıdaki Türknet davet kodunu başvuru sırasında promosyon kodu alanına gir:

Turknet Davet kodu: DAS36MX40RDT

Bedava internet başvuru linki: https://turk.net/p/DAS36MX40RDT

Hemen davet linkine tıklayarak web sitesi üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Veya TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Web sayfası yerine müşteri hizmetlerinden yetkili ile görüşerek başvurmak istiyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet müşteri temsilcisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar. İndirimli internetini çıkan ilk faturaların ödedikten sonraki fatura döneminde kullanacaksın. Daha Az

6MX40RDT Kodu Aç 
100% Başarılı

TurkNet İndirim Kodu İle 1 Ay Bedava İnternet – Size Özel

Kod Süresi Doldu
Kuponla.com'a özel TurkNet'te 1 aylık bedava internet sağlar! Bir faturanız...Daha Fazla

Kuponla.com’a özel TurkNet’te 1 aylık bedava internet sağlar! Bir faturanız bizden! Aboneliğinizi tamamladığınızda 1 Ay ücretsiz internet kazanacaksınız. 100 adet kullanımla limitlidir. Son tarih: 31.12.2021 Daha Az

LXGXPCMQ Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

TurkNet ile en hızlı internet 1 ay boyunca ücretsiz!

Kod Süresiz
En heyecanlı sahnede donan filmlere, dizilere son! Türkiye’nin en hızlı...Daha Fazla

En heyecanlı sahnede donan filmlere, dizilere son! Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet’te! 100 Mbps’e Kadar Hızlı İnternet TAAHHÜTSÜZ. KOTASIZ. 85 TL. Yararlanmak için kodu kullanmayı unutmayın! Daha Az

47N1F19T Kodu Aç 
100% Başarılı

TurkNet En Hızlı Taahhütsüz İnternet 99,90 TL

Fırsat Süresiz
En heyecanlı sahnede donan filmlere, dizilere son! Türkiye’nin en hızlı...Daha Fazla

En heyecanlı sahnede donan filmlere, dizilere son! Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet’te! 100 Mbps’e Kadar Hızlı İnternet TAAHHÜTSÜZ. KOTASIZ. 99,9 TL Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TurkNet Ücretsiz İnternet Promosyon Kodu 1 Aylık: #DoğasıGereğiÖzgür sınırsız, hızlı internet: TurkNet

Kod Süresiz
Dijitalleşen iş, eğitim, hobi ve eğlence hayatımızla internet artık bir...Daha Fazla

Dijitalleşen iş, eğitim, hobi ve eğlence hayatımızla internet artık bir lüks değil ihtiyaç. İnternetin #DoğasıGereğiÖzgür olduğuna inanarak bizi internetin özgürleştiren dünyasıyla buluşturan TurkNet, bizlere düşük hızlar yerine dünya standartlarında bir internet hizmeti sunuyor.

Peki, TurkNet’le dünya standartlarında maksimum internet hızına sahip olduğunuzda neler değişiyor?

 • 4K ekran destekli televizyonunuzdan izleyeceklerinizi donmadan ve gerçekten 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.
 • Toplantılarınız sırasında görüntü ve ses problemi yaşamaz; kolayca dosya indirip yükleyebilirsiniz.
 • Ailenizle eş zamanlı olarak internette dilediğiniz içeriğe ulaşabilir, oyun oynayabilir, iş ve eğitime odaklanabilirsiniz. Kısacası, herhangi bir kısıtlama, donma ve kesilme problemi yaşamadan internetin özgür dünyasına adım atabilirsiniz.

Dahası: TurkNet taahhütsüz, sınırsız ve altyapınızın desteklediği maksimum hızlı internet deneyimini 1000 Mbps’ye kadar 139,90 TL’ye sunuyor. Üstelik 30 gün içerisinde, memnun kalmayanların ödedikleri miktarın tamamını koşulsuz iade ediyor ve başka bir operatörden geçiş yapacakların 480 TL’ ye kadar cayma bedelini de kendi karşılıyor.

Sıra sizde: Aposto! Gündem okurlarına özel tanımlanan 1 ay ücretsiz internet fırsatıyla siz de TurkNet’in maksimum hızlı internetini hemen denemeye başlayabilirsiniz. Adresinizdeki maksimum hızınızı buradan sorgulayabilir, 1 ay ücretsiz internet avantajıyla buradan aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Aposto! Gündem okurlarına özel 1 ay ücretsiz internet promosyon kodu: APOS123OYXKEE3SM

Daha Az

YXKEE3SM Kodu Aç 
100% Başarılı

TurkNet Jahrein’den Bir Ay Bedava İndirim Kodu

Kod Süresiz
*Jahrein promokodunu kullanarak abonelik işlemlerinizi başlattıktan sonra, 1 aylık hediye...Daha Fazla

*Jahrein promokodunu kullanarak abonelik işlemlerinizi başlattıktan sonra, 1 aylık hediye internetiniz çıkacak olan tam aylık kullanımı (30 gün) kapsayan faturaya uygulanır ve bu faturanın değeri 0 TL olur.

Oyuncuları destekliyoruz!
Kotasız, gerçek sınırsız, yüksek hızlı interneti yüzbinlerle buluşturan bir operatör olarak elbette oyuncuların yanındayız.

Jahrein TurkNet’e özel programlarında hem oyun oynuyor, hem de TurkNet çalışanlarıyla bir araya geliyor. Daha Az

SUVPMLEB Kodu Aç 
100% Başarılı

TürkNet Öğrenci Davet Kodu ile 1 Ay Ücretsiz İnternet + Ücretsiz Kurulum [Üniversiteli]

Kod Süresiz
Türknet Öğrencilere bir ay ücretsiz internet ve kurulum! Üniversite öğrencilerine...Daha Fazla

Türknet Öğrencilere bir ay ücretsiz internet ve kurulum! Üniversite öğrencilerine özel Özgür İletişim TurkNet’te! Üstelik bir ay bedava ve kurulum ücretsiz. Maksimum hız ve yüksek performanslı internet için hemen aşağıdaki promokod ile abone olun! Davet Kodu: EDUUWAAU7L9Y6W3

 • 100 mbps’ye kadar download ve upload hızı
 • Sınırsız, taahhütsüz
 • Zahmetsiz iptal
 • Netflix’e en hızlı bağlantı
 • Dijital ve hızlı müşteri desteği

Üniversite Öğrencilerine Taahhütsüz ve Sınırsız İnternet
Öğrencilerin interneti sınırsız olur! Dizi, film, oyun derken kotalar yetmez. Dilediğiniz kadar kullanabileceğiniz, hızınızın kısıtlanmayacağı Özgür İletişim hizmetinde suni kotaları sevmiyoruz. Tabii, taahhüdü de sevmiyoruz. Sizden uzun uzun taahhütler istemiyoruz. Sadece memnun olduğunuz sürece kullanın istiyoruz.

Öğrencilere 1 ay ücretsiz internet ve kurulum
Öğrenci internet kampanyası dahilinde bir ay ücretsiz kullanım ve kurulum sunuyoruz! Tek yapmanız gereken abone olmak! Abonelik adımları sırasında (4. Adımda) promokod bölümüne yukarıda yer alan kodu yapıştırabilirsiniz. Satış ve Başvuru Takip Hattı üzerinden aboneliğinizi başlatmak isterseniz de aynı şekilde yan tarafta yer alan promokodu müşteri temsilcisine ileterek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

TurkNet öğrenci kampanyası nedir?

TurkNet öğrenci kampanyası, üniversite öğrencilerine özel olarak sunduğumuz 1 ay bedava interneti ve ücretsiz kurulumu içeren bir kampanyadır. Kampanyaya katılmak için yukarıdaki kodu müşteri temsilcimizle paylaşabilir ya da yukarıda yer alan Promokodla abone olmak istiyorum butonuna tıklayabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için öyle uzun uzun şartlarımız da yok, merak etmeyin (:

TurkNet öğrenci kampanyasına nasıl katılabilirim?

TurkNet öğrenci kampanyasına katılmak için buraya tıklayarak abonelik form sayfamıza gidebilir ve yukarıda paylaştığımız kodu bu formun dördüncü adımındaki ilgili alana yapıştırabilirsiniz. Eğer telefon ile abone olmak isterseniz de 0850 288 80 81 nolu telefonu aramanız yeterli. Promokodu müşteri temsilcimizle paylaşabilirsiniz. Bunlardan herhangi birini yaptıktan sonra 1 ay bedava internet ve ücretsiz kurulum hakkını kazanmış olursunuz.

Öğrenci kampanyasında ne kadar hız alabilirim?

Özgür İletişim kapsamında kullanacağınız hizmetinizde alacağınız hız altyapınıza göre değişiklik göstermektedir. Biz adresinizde bulunan altyapınızdaki maksimum hızı size tek fiyata sunuyoruz. Aboneliğinizden sonra da eğer altyapınızda bir iyileşme olursa hızınızı yükselterek, tek fiyattan kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz. Altyapınızda alacağınız maksimum hızı hemen buradan öğrenebilirsiniz.

Evimde modem yok ne yapmam lazım?

Evinizde modem yoksa ya da altyapınızdaki maksimum hıza uygun bir modeminiz yoksa bizden sadece TurkNet’lilere özel olan Zyxel modemi sipariş edebilirsiniz. Yüksek wifi performansı, 1 Gigabit’e kadar hız destekleyen bu Zyxel modemi faturanıza ek olarak 12 taksitle 468 TL’ye veya kredi/banka kartına peşin 385 TL’ye satın alabilirsiniz.

Başka operatörden TurkNet’e geçiş yapabilir miyim?

Siz yeter ki TurkNet’li olmak isteyin (: Başka operatörden geçiş yapmak isteyenler için taahhüt cayma bedelinizin de bir kısmını karşılıyoruz. Detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

TurkNet Öğrenci kampanyası 30.09.2021 tarihine kadar geçerlidir.
TurkNet Öğrenci kampanyası kapsamında sayfada yer alan promokod ile abone olan kullanıcılar Özgür İletişim hizmetinde ücretsiz kurulum ve ilk ay ücretsiz kullanım hakkı kazanır.
Kampanya üniversite öğrencilerine özeldir. TurkNet müşteriden öğrenci kimliği/belgesi talep etme hakkını gizli tutar.
Kampanya sonrasında kullanılan Özgür İletişim hizmeti standart liste fiyatı üzerinden faturalanır.
TurkNet Özgür İletişim hizmet fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (%18 KDV ve %7,5 ÖİV) dâhildir.
Öğrenci kampanyasına her kullanıcı sadece bir kere katılabilir.
TurkNet Özgür İletişim kapsamında sunulan tüm hizmetler için geçerlidir.
TurkNet Özgür İletişim hizmetlerinin hepsi taahhütsüz ve kotasız olarak sunulur.
Öğrenci kampanyası aktif olan başka bir kampanya ile birleştirilemez.
TurkNet tarife ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

https://turk.net/ogrencilere-internet-paketleri Daha Az

U7L9Y6W3 Kodu Aç 
100% Başarılı

TürkNet Öğretmen Davet Kodu Kampanyası ile 1 Ay Ücretsiz İnternet

Kod Süresiz
Türknet Öğretmenlere özel ilk ay ücretsiz internet! Öğretmenlere özel Özgür...Daha Fazla

Türknet Öğretmenlere özel ilk ay ücretsiz internet! Öğretmenlere özel Özgür İletişim TurkNet’te! Üstelik ilk ay ücretsiz. Maksimum hız ve yüksek performanslı internet için hemen aşağıdaki promokod ile abone olun! Davet Kodu: OGM3K5Z0MB9I2TJ

 • 100 mbps’ye kadar maksimum hız
 • Sınırsız, taahhütsüz
 • Zahmetsiz iptal
 • Netflix’e en hızlı bağlantı
 • Dijital ve hızlı müşteri desteği

Öğretmenlere Taahhütsüz ve Sınırsız İnternet
Sınırsız, taahhütsüz, maksimum hızda internet TurkNet’te! Uzun uzun taahhütler, suni kotalar bizim hizmetimizde yok. Netflix, EBA gibi platformlara hızlı bağlantı var, özgürlük var, yüksek hız var. Daha ne olsun, sizi de bekliyoruz 🙂

Öğretmenlere özel ilk ay ücretsiz internet kampanyası TurkNet’te!
Öğretmen internet kampanyası dahilinde ilk ay bedava kullanım sunuyoruz! Tek yapmanız gereken abone olmak! Abonelik adımları sırasında (4. Adımda) promokod bölümüne yukarıda yer alan kodu yapıştırabilirsiniz. Satış ve Başvuru Takip Hattı üzerinden aboneliğinizi başlatmak isterseniz de aynı şekilde yukarıda yer alan promokodu müşteri temsilcisine ileterek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

TurkNet öğretmen kampanyası nedir?

TurkNet öğretmen kampanyası, öğretmenlere özel olarak sunduğumuz 1 ay ücretsiz interneti içeren bir kampanyadır. Kampanyaya katılmak için yukarıdaki kodu 0850 280 8081 üzerinden müşteri temsilcimizle paylaşabilir ya da yukarıda yer alan Promokodla abone olmak istiyorum butonuna tıklayarak online aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

TurkNet öğretmen kampanyasına nasıl katılabilirim?

TurkNet öğretmen kampanyasına katılmak için buraya tıklayarak abonelik form sayfamıza gidebilir ve yukarıda paylaştığımız kodu bu formun dördüncü adımındaki ilgili alana yapıştırabilirsiniz. Eğer telefon ile abone olmak isterseniz de 0850 288 80 81 nolu telefonu aramanız yeterli. Promokodu müşteri temsilcimizle paylaşabilirsiniz. Bunlardan herhangi birini yaptıktan sonra 1 ay ücretsiz internet hakkını kazanmış olursunuz.

Öğretmen kampanyasında ne kadar hız alabilirim?

Özgür İletişim kapsamında kullanacağınız hizmetinizde alacağınız hız altyapınıza göre değişiklik göstermektedir. Biz adresinizde bulunan altyapınızdaki maksimum hızı size tek fiyata sunuyoruz. Aboneliğinizden sonra da eğer altyapınızda bir iyileşme olursa hızınızı yükselterek, tek fiyattan kullanmaya devam etmenizi sağlıyoruz. Altyapınızda alacağınız maksimum hızı hemen buradan öğrenebilirsiniz.

Evimde modem yok ne yapmam lazım?

Evinizde modem yoksa ya da altyapınızdaki maksimum hıza uygun bir modeminiz yoksa bizden sadece TurkNet’lilere özel olan Zyxel modemi sipariş edebilirsiniz. Yüksek wifi performansı, 1 Gigabit’e kadar hız destekleyen bu Zyxel modemi faturanıza ek olarak 12 taksitle 468 TL’ye veya kredi/banka kartına peşin 385 TL’ye satın alabilirsiniz.

Başka operatörden TurkNet’e geçiş yapabilir miyim?

Siz yeter ki TurkNet’li olmak isteyin (: Başka operatörden geçiş yapmak isteyenler için taahhüt cayma bedelinizin de bir kısmını karşılıyoruz. Detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

 • TurkNet Öğretmen kampanyası 30.09.2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • TurkNet Öğretmen kampanyası kapsamında sayfada yer alan promokod ile abone olan kullanıcılar Özgür İletişim hizmetinde ilk ay ücretsiz kullanım hakkı kazanır.
 • Kampanya öğretmenlere özeldir. TurkNet müşteriden öğretmen kimliği talep etme hakkını gizli tutar.
 • Kampanya sonrasında kullanılan Özgür İletişim hizmeti standart liste fiyatı üzerinden faturalanır.
 • TurkNet Özgür İletişim hizmet fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (%18 KDV ve %10 ÖİV) dâhildir.
 • Öğretmen kampanyasına her kullanıcı sadece bir kere katılabilir.
 • TurkNet Özgür İletişim kapsamında sunulan tüm hizmetler için geçerlidir.
 • TurkNet Özgür İletişim hizmetlerinin hepsi taahhütsüz ve kotasız olarak sunulur.
 • Öğretmen kampanyası aktif olan başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • TurkNet tarife ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını gizli tutar.

https://turk.net/ogretmenlere-internet-paketleri Daha Az

0MB9I2TJ Kodu Aç 
100% Başarılı

TurkNet 1 Ay Ücretsiz İnternet Kodu

Kod Süresiz
İlk ay Bedava İnternet, sınırlı sayıda! En heyecanlı sahnede donan...Daha Fazla

İlk ay Bedava İnternet, sınırlı sayıda!

En heyecanlı sahnede donan filmlere, dizilere son! Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet’te! 100 Mbps’e Kadar Hızlı İnternet TAAHHÜTSÜZ. KOTASIZ. 75,99 TL. Yararlanmak için kodu kullanmayı unutmayın! Daha Az

G4JSET25 Kodu Aç 
100% Başarılı

TurkNet 1 Ay Bedava Kuponu

Kod Süresiz
Türk.Net Kupon kodunu kullanarak 1 ay da bedava kullanım hakkı...Daha Fazla

Türk.Net Kupon kodunu kullanarak 1 ay da bedava kullanım hakkı elde edin. Daha Az

LJNTM71R Kodu Aç 
100% Başarılı

TürkNet Promosyon Kodu – Easter Gamers Bedava

Kod Süresiz
Twitch’te yayın yaparak oyun dünyasına atılan Mete Özbey, şimdi de...Daha Fazla

Twitch’te yayın yaparak oyun dünyasına atılan Mete Özbey, şimdi de Facebook Gaming’de yayınlarını sürdürüyor. Easter Games’in TurkNet’e özel kampanyası için hemen sayfasını inceleyin!

Easter Gamers da Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet’i seçti! Siz de Easter Gamers’a özel davet koduyla hemen TurkNet’li olun, taahhütsüz ve sınırsız interneti bir ay ücretsiz kullanın!

https://turk.net/eastergamers-promokod Daha Az

LJZRYLZ4 Kodu Aç 
100% Başarılı

TürkNet Kupon Kodu – Videoyun Hediye 1 Ay

Kod Süresiz
Youtube’a içerik üreterek oyun dünyasına atılan Batuhan Bozkan sonrasında yayın...Daha Fazla

Youtube’a içerik üreterek oyun dünyasına atılan Batuhan Bozkan sonrasında yayın yapmaya da başladı. Şu an yayınlarını Twitch üzerinden yapmaya devam ediyor. Videoyun’un TurkNet’e özel kampanyası için hemen sayfasını inceleyin!

Videoyun da Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet’i seçti! Siz de Videoyun’a özel davet koduyla hemen TurkNet’li olun, taahhütsüz ve sınırsız interneti bir ay ücretsiz kullanın! “TurkNet’le oyununu Packet Loss ve Lag olmadan oyna!”

https://turk.net/videoyun-promokod Daha Az

X8WHO69U Kodu Aç 
100% Başarılı

TürkNet İndirim Kodu – Pintipanda Ücretsiz 1 Ay

Kod Süresiz
Pintipanda da Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet’i seçti! Siz de...Daha Fazla

Pintipanda da Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet’i seçti! Siz de Pintipanda’ya özel davet koduyla hemen TurkNet’li olun, taahhütsüz ve sınırsız interneti bir ay ücretsiz kullanın!

https://turk.net/pintipanda-promokod Daha Az

90QQ86ER Kodu Aç 
100% Başarılı

TürkNet Kampanya Kodu – Can Sungur Twitch İndirimi

Kod Süresiz
Yayıncılık dünyasına Twitch ile başlayan Can Sungur, şu an aktif...Daha Fazla

Yayıncılık dünyasına Twitch ile başlayan Can Sungur, şu an aktif olarak Facebook Gaming’de yayınlarına devam ediyor. Aynı zamanda Youtube kanalını da aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Can Sungur’un TurkNet’e özel kampanyası için hemen sayfasını inceleyin!

Can Sungur da Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet’i seçti! Siz de Can Sungur’a özel davet koduyla hemen TurkNet’li olun, taahhütsüz ve sınırsız interneti bir ay ücretsiz kullanın!

https://turk.net/cansungur-promokod Daha Az

MPOGYQOH Kodu Aç 
100% Başarılı

TurkNet’e Abone Olmak İçin Tıklayın!

1 Ay Bedava İnternet TürkNet Davet Kodu: DAS36MX40RDT

iletisimbanner.png

Turknet İnternet

Türk Net Özgür İletişim ve Sınırsız İnternet

 • 1000 mbps’e kadar maksimum hız (1000 Mbps’e kadar Download, 1000 Mbps’e kadar Upload)
 • Taahhütsüz ve kotasız
 • Yüksek upload hızları
 • Zahmetsiz İptal
 • Steam ve Netflix’e yüksek hızda bağlantı
 • Tek Fiyat
 • Maksimum Hız
 • 99,90 TL /Ay

TurkNet’in tek paketi Özgür İletişim’de yüksek hızlı kotasız, sınırsız, taahhütsüz internet ayda sadece 99,9 TL.

TurkNet’e geçin, taahhüt cayma bedelinizi 120 TL’ye kadar biz karşılayalım!

Türkiye’nin en hızlı internet servis sağlayıcısı TurkNet

nPerf hız testi servisi üzerinden 2018 ve 2019 yıllarının tamamını kapsayan hız testi sonuçlarına göre Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcısı ortalama 32 Mbps download (veri indirme) hızıyla TurkNet oldu. En hızlı interneti bir an önce kullanmak için daha ne bekliyorsunuz!

Türkiye’nin En Hızlı İnternetini Kullandığınızı Biliyor Muydunuz?

Speedtest verilerine göre 2021’in 3. çeyreğinde olduğu gibi 4. çeyreğinde de yine Türkiye’nin en hızlı interneti olduk! Bu başarılar bizi hep daha fazlasını yapmak için motive ediyor. Dünya kalitesindeki internet hizmetimizi, sizlerle birlikte, 2022’de çok daha geniş kitlelere ulaştıracağımıza eminiz!

Hep daha iyisi için çalışmak, üretmek tam 26 yıldır bizim en büyük motivasyon kaynağımız. Yüzlerce mühendisimiz, Ar-Ge çalışanlarımız ve tabii ki binlerce TurkNet’li ile birlikte kocaman bir teknoloji şirketiyiz. Doğası gereği özgür, gigabit hızındaki internetimizi üniversitelere, Teknoparklar’a da ulaştırarak diğer tüm teknoloji üretimi yapan şirketlere de destek oluyoruz. Tüm bunları yaparken ilk hedefimiz sunduğumuz internet hizmetini hep daha ileri götürmek. Dünyada sabit internette ülke olarak 105. sıradayız. Hedeflerimiz ve vizyonumuz doğrultusunda, bu sıralamadaki gelişmiş ülkelerin sahip olduğu internet kalitesini kullanıcılarımıza sunuyoruz. Bağımsız şirketlerin verileri de bu hedefi başardığımızı sürekli olarak doğruluyor.

Speedtest verilerinde sadece Türkiye’nin en hızlısı değil, aynı zamanda tutarlılığı en yüksek internet de TurkNet. İlgili verileri buradan inceleyebilirsiniz. Netflix verilerine göre ise uzunca bir süredir Türkiye’den en hızlı bağlantıyı biz sunuyoruz. Dünyanın en büyük oyun platformu Steam’de de yine aynı verilere sahibiz, en hızlı bağlantı TurkNet’te!

Kazandığımız bu başarıların arkasında bize olan güveniniz ve inancınız var. Sizin için üretmeye ve geliştirmeye devam edeceğiz. Doğası gereği özgür ve dünya kalitesindeki internet anlayışımızı sürdürmeye devam edeceğiz, takipte kalın.

Biz Kimiz?

1996 yılında bağımsız bir yeni nesil telekom operatörü olarak; bireylerin ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulduk. Telefon, toplu internet, özel sanal ağ (IP MPLS VPN), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunuyoruz. Yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgamız Türkiye’nin her bölgesine yüksek kalite ve güvenilirlikli hizmet sunabilmek üzere tasarlandı. Yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirdik ve bu yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alıyoruz.

TEK PAKET. TEK FİYAT. 99,9 TL*
* Özgür İletişim Paketi kapsamında, TurkNet aktif altyapı bölgelerinde 100 Mbps’e kadar, aktif altyapı olmayan bölgelerde 35 Mbps’e kadar download hızı alınabilir. Alınabilecek maksimum hız santrale olan mesafeye ve hattın kalitesine göre değişkenlik gösterir. Aktif altyapı olmayan bölgelerde, 35 Mbps’ten yüksek hızlar da sunulmaktadır.
Evinizde internet hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet’te 99 TL. (Üç ay x 33 TL faturanıza eklenir).
Kredi kartı veya banka kartıyla yapılan aboneliklerde ise sadece 66 TL. (Üç ay boyunca ayda 22 TL faturanıza eklenir.)

KOTA YOK
SINIRSIZ İNTERNET
TurkNet’te kota yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var.
Kotam bitecek derdi yaşamadan, sınırsızca internette takılırsınız.

Kotasız bir internetle neler yapabilirsiniz?
Ayda dilediğiniz kadar Full HD hatta 4K kalitede film izleyebilirsiniz.
Youtube’un tadını hiç olmadığı kadar çıkarabilir, hız düşmeden 1080p hatta 4K videoları izleyebilirsiniz.
Dilediğiniz oyunu büyüklüğü 100-200 GB diye düşünmeden indirirsiniz.
Oyun ya da program güncellemelerini kotadan yer korkusu olmadan hızla yapabilirsiniz.
Çocuk bütün gün tabletle oynadı, sabaha kadar dosya indirdi kavrulduk diye düşünmezsiniz.

Arkadaşını Getir Türknet Bedava İnternet kampanyasına nasıl katılırım?

TurkNet’e arkadaşlarınızı davet edin, gerçekleşen her yeni abonelik için siz de arkadaşınız da bir ay ücretsiz Özgür İletişim kullanım hakkı kazansın. Üstelik katılım sınırı yok, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok ücretsiz kullanım hakkı!

Özgür İletişim paketimiz aktif altyapımız dahilinde olan bölgelerde;

• 100 Mbps’e kadar, aktif altyapımız dışında kalan bölgelerde ise 35 Mbps’e kadar,
• AKN’siz ve gerçek limitsiz internet hizmetini 99,9 TL’ye sunuyoruz.

Yaklaşımımız

Bilişim sektörünün esnek ve dinamik bir markası olarak; enerjimizi uzmanlık, güven ve samimiyet ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Bu sayede sektörümüzde en yüksek müşteri bağlılığına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet çeşitliliğimiz, katma değer yaratan ekstra servislerimiz, müşterimize sunduğumuz sürekli destek ve yüksek kalite standartımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya, kurumların rekabet gücünü artırmaya devam edeceğiz.

Merhaba,

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil telekom operatörü TurkNet’e hoş geldiniz.

Evet yeni nesil telekom operatörüyüz, ama yeni değiliz. Tam 21 yıldır telekomünikasyon sektöründe, Türkiye’nin, insanımızın hizmetinde, hayatındayız… Yüzde 100 Türk sermayeli tek bağımsız telekom operatörü olarak sürekli ilklere imza atıyor, cesur ve yenilikçi, müşteri odaklı yaklaşımımızla ezber bozuyoruz.

İçinde bulunduğumuz sektör baş döndürücü bir hızla gelişirken, bugüne kadar çevirmeli bağlantıdan fibere, 16 Kbps hızlardan 1000 Mbps hızlara kadar pek çok şey değişti, hayatımıza girdi. TurkNet, 1996’dan bu yana yaptığı yatırımlarla bu değişimin Türkiye’deki öncülerinden oldu. Ama kurulduğumuz ilk günden beri TurkNet’te tek bir şey hiç değişmedi ve asla değişmeyecek: Müşterilerimizin ihtiyaçları her şeyden önce gelir!

Biz TurkNet’te müşterilerimizin patron olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin kafasını karıştırmaktan hoşlanmıyoruz. Özgür İletişim yaklaşımını benimsiyoruz. Biz müşterilerimizden taahhüt istemiyor, aksine taahhüt veriyoruz: TurkNet’te hattınızın desteklediği en yüksek hızı, en yüksek kalitede en uygun fiyata alırsınız. Üstelik artan hızına fazladan ücret ödemezsiniz. Çünkü biz müşterimize güveniyoruz. Çünkü biz sahip olduğumuz güçlü ve esnek altyapımız sayesinde yenilikçi ve rekabetçi iletişim hizmetleri sunarak müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

Biz interneti internetten satıyoruz, sizlerin interneti kolayca internetten alabilme hakkınız olduğunu savunuyoruz. Bağımsızız, çevik, yalın, tutkulu, samimi, dinamik, uzman bir takımız. Enerjimizi, kendimizin tasarladığı ve halihazırda kullandığımız bilgi teknolojisi sistemlerini geliştirmeye, müşteri odaklı, özgün çözümler yaratmaya harcıyoruz.

Evet biliyoruz, pek çok kişiyi şaşırtıyoruz…. Şaşırtmaya da devam edeceğiz. TurkNet takımının lideri olarak söz veriyorum, müşteri memnuniyetini her zaman şirket karının üstünde tutacağız. İnsanlarımızın iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktan, bu ülkeye yatırım yapmaktan ve elbette ki ezber bozmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

TurkNet’e değer katan müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.

Cem Çelebiler, TurkNet Genel Müdürü

Müşteri Hizmetleri: 08502888080


🟩 TurkNet indirim kodu Eylül 2022
🏷️ TurkNet indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi TurkNet indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 TurkNet kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
TurkNet promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.