Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

TurkNet’e Abone Olmak İçin Tıklayın!

150 GB AKN’li Hızlı İnternet + Her Yöne 1000 Dakika Konuşma=59,99 TL. Hem de Taahhüt Yok!

Biz Kimiz?

1996 yılında bağımsız bir yeni nesil telekom operatörü olarak; bireylerin ve kurumların iletişim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulduk. Telefon, toplu internet, özel sanal ağ (IP MPLS VPN), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunuyoruz. Yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgamız Türkiye’nin her bölgesine yüksek kalite ve güvenilirlikli hizmet sunabilmek üzere tasarlandı. Yerel, ulusal ve uluslararası bağlantılar için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirdik ve bu yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alıyoruz

Yaklaşımımız

Bilişim sektörünün esnek ve dinamik bir markası olarak; enerjimizi uzmanlık, güven ve samimiyet ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen gösteriyoruz. Bu sayede sektörümüzde en yüksek müşteri bağlılığına sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmet çeşitliliğimiz, katma değer yaratan ekstra servislerimiz, müşterimize sunduğumuz sürekli destek ve yüksek kalite standartımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya, kurumların rekabet gücünü artırmaya devam edeceğiz.

Merhaba,

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil telekom operatörü TurkNet’e hoş geldiniz.

Evet yeni nesil telekom operatörüyüz, ama yeni değiliz. Tam 21 yıldır telekomünikasyon sektöründe, Türkiye’nin, insanımızın hizmetinde, hayatındayız… Yüzde 100 Türk sermayeli tek bağımsız telekom operatörü olarak sürekli ilklere imza atıyor, cesur ve yenilikçi, müşteri odaklı yaklaşımımızla ezber bozuyoruz.

İçinde bulunduğumuz sektör baş döndürücü bir hızla gelişirken, bugüne kadar çevirmeli bağlantıdan fibere, 16 Kbps hızlardan 1000 Mbps hızlara kadar pek çok şey değişti, hayatımıza girdi. TurkNet, 1996’dan bu yana yaptığı yatırımlarla bu değişimin Türkiye’deki öncülerinden oldu. Ama kurulduğumuz ilk günden beri TurkNet’te tek bir şey hiç değişmedi ve asla değişmeyecek: Müşterilerimizin ihtiyaçları her şeyden önce gelir!

Biz TurkNet’te müşterilerimizin patron olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin kafasını karıştırmaktan hoşlanmıyoruz. Özgür İletişim yaklaşımını benimsiyoruz. Biz müşterilerimizden taahhüt istemiyor, aksine taahhüt veriyoruz: TurkNet’te hattınızın desteklediği en yüksek hızı, en yüksek kalitede en uygun fiyata alırsınız. Üstelik artan hızına fazladan ücret ödemezsiniz. Çünkü biz müşterimize güveniyoruz. Çünkü biz sahip olduğumuz güçlü ve esnek altyapımız sayesinde yenilikçi ve rekabetçi iletişim hizmetleri sunarak müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

Biz interneti internetten satıyoruz, sizlerin interneti kolayca internetten alabilme hakkınız olduğunu savunuyoruz. Bağımsızız, çevik, yalın, tutkulu, samimi, dinamik, uzman bir takımız. Enerjimizi, kendimizin tasarladığı ve halihazırda kullandığımız bilgi teknolojisi sistemlerini geliştirmeye, müşteri odaklı, özgün çözümler yaratmaya harcıyoruz.

Evet biliyoruz, pek çok kişiyi şaşırtıyoruz…. Şaşırtmaya da devam edeceğiz. TurkNet takımının lideri olarak söz veriyorum, müşteri memnuniyetini her zaman şirket karının üstünde tutacağız. İnsanlarımızın iletişim ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktan, bu ülkeye yatırım yapmaktan ve elbette ki ezber bozmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

TurkNet’e değer katan müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.

Cem Çelebiler
TurkNet Genel Müdürü

08502888080