% 50 Uber Silver Mastercard İndirim Kodu – 200TL

Kod Süresiz
Uber ve Mastercard® işbirliği ile size özel bir fırsat Yolculuğunuzdan...Daha Fazla

Uber ve Mastercard® işbirliği ile size özel bir fırsat

Yolculuğunuzdan önce ödeme yönteminizi Silver Logolu Mastercard® olarak ekleyin, 200TL’ye kadar %50 indirimli bir Uber Taksi yolculuğu fırsatından yararlanın.

Promosyon yalnızca İstanbul’da, Uber Taksi için 30 Kasım 2023 saat 23:55’e kadar geçerli olup, maksimum indirim tutarı yolculuk başına 200TL ile sınırlıdır.

Ödeme aşamasında MCSILVER50 kodunu ekleyin ve 200TL’ye kadar %50 indirimli bir yolculuktan yararlanın.

Silver Logolu Mastercard®’ınızı ödeme yöntemi olarak ekleyin

Uygulamanızdan “Hesap” ve ardından “Cüzdan” seçeneklerine tıklayın

“Ödeme yöntemi ekleyin”e dokunun

‘Kredi veya Banka Kartı’ seçeneğini seçin

Kart bilgilerinizi ekleyin ve ‘Kaydet’e tıklayın

Promosyon kodu MCSILVER50
Promosyon sadece Silver Logolu Mastercard® ödeme yöntemi ile Uber taksi’de yapılacak yolculuklarda geçerlidir. Kampanya kapsamında %50 indirim sağlanacaktır.
Bu promosyon 30 Kasım 2023 saat 23:55’e kadar geçerlidir.
Promosyon sınırlı sayıdadır ve 1 (bir) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 200 TL’dir.
Yalnızca İstanbul’da yapılan Uber Taksi yolculuklarında geçerlidir.
Promosyon devredilemez, çoğaltılamaz veya satılamaz ve nakde çevrilemez.
Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez.
Yolculuk tutarı yolculuk başına indirim tutarından az ise, kalan tutar kullanıcıya kredilendirilemez.
Uber ve Mastercard gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar.
Promosyon Uber Taksi ürünlerinin müsaitlik durumuna bağlıdır.

Daha Az

SILVER50 Kodu Aç 
100% Başarılı

100TL Uber Black & Large Taksi İndirim Kodu

Kod Süresiz
Uber Black ve Large Taksi 'de geçerli 100₺ kupon kodu.
ZSONU100 Kodu Aç 
6% Başarılı

Uber Siyah Taksi’de % 50 İndirim Kodu [7 Mayıs’a Kadar]

Kod Süresi Doldu
%50 indirimli Uber Siyah Taksi Yolculuğu Uygulamanıza MAYISBLACK kodunu ekleyin,...Daha Fazla

%50 indirimli Uber Siyah Taksi Yolculuğu

Uygulamanıza MAYISBLACK kodunu ekleyin, Uber Siyah Taksi çağırın ve 7 Mayıs’a kadar geçerli 1 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda %50 indirimden yararlanın. Yolculuk başına 80TL’ye kadar geçerlidir.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır.

Promosyon sınırlı sayıdadır ve 1 (bir) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 80 TL’dir. Yalnızca İstanbul’da yapılan Uber Siyah Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 7 Mayıs 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Siyah Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Alt text

Alt text

Daha Az

YISBLACK Kodu Aç 
8% Başarılı

% 20 UBER Papara İndirimi – Anında Nakit Cashback

Fırsat Süresiz
Papara kart ile Uber harcamalarından her ay toplam 15 TL...Daha Fazla

Papara kart ile Uber harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %20’si anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program 2022 sonuna kadar devam edecek. Her ay Uber yolculuğunda Papara Card’ın ile yapacağın 75 TL’ye kadar olan harcamanın %20’si hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 15 TL nakit kazanabilirsin. Bu program 2023 Eylül sonuna kadar devam edecek.

cashback logo Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Uber 20₺ Ücretsiz Yolculuk Kodu

Kod Süresiz
Sitemize özel Uber'den 20₺ Ücretsiz Yolculuk kodu...Daha Fazla

Bir dokunuşla yolculuğun en kolay yolu Uber’e hoş geldin.

Kuponla.com’dan ücretsiz hediyenizi almak için şimdi kaydolun (İlk yolculukta 20 ₺ indirim)*.

*Ücretsiz yolculuk miktarları, şehre göre değişiklik gösterir.

Daha Az

6avcenue Kodu Aç 
95% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

40₺ Uber Ankara İndirim Kodu

Kod Süresiz
Ankara’daki Uber kullanıcıları, “MERHABAANKARA” kodunu kullanarak mart ve nisan ayları...Daha Fazla

Ankara’daki Uber kullanıcıları, “MERHABAANKARA” kodunu kullanarak mart ve nisan ayları boyunca Ankara’da gerçekleştirecekleri bir yolculukta 40 TL’ye kadar indirimden faydalanabilecekler.

Dünyanın en popüler VIP taşımacılık servisi Uber, sarı taksiler aracılığı ile Ankara’da hizmet vermeye başladı. Üstelik Ankaralılar, mart ve nisan ayındaki bir yolculuklarında 40 TL indirimden faydalanabiliyorlar.
Bir dönem Türkiye’nin en önemli gündem maddelerinden biri olan Uber, şu ana kadar Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’da hizmet veriyordu. Resmi Twitter hesabından yeni bir açıklama paylaşan Uber Türkiye, bugünden itibaren Ankara’daki kullanıcıların da UberTaksi’yi kullanabileceklerini duyurdu.

Aslına bakacak olursak Uber, Türkiye’de 2014 yılından bu yana -olaylı ve aralıklı bir şekilde olsa da- hizmet veriyor. Ancak bugüne kadar Uber’in VIP taşımacılık hizmetinden yalnızca İstanbullular faydalanabiliyordu. Bugün itibarıyla ise Ankara’da da hizmet vermeye başlayan Uber, Ankaralıların UberTaksi üzerinden sarı taksi çağırmasını mümkün kılıyor.

Uber, Ankara’daki kullanıcılarına bir yolculukta 40 TL indirim sunuyor.

Uber Türkiye, promosyon kodunun kullanımıyla ilgili olarak gelen “Promosyon kodunu nakit mi kullanıyoruz kredi kartı ile mi?” sorusunu ise “Promosyonlar, kampanya koşullarına uygun olarak bir sonraki yolculuğunuzda otomatik olarak uygulanacaktır” şeklinde yanıtladı. Daha Az

BAANKARA Kodu Aç 
97% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

40₺ Uber İzmir İndirim Kodu

Kod Süresiz
Uber promosyon kodu İzmir’de yapacağınız ilk yolculuk 40 TL’ye kadar...Daha Fazla

Uber promosyon kodu İzmir’de yapacağınız ilk yolculuk 40 TL’ye kadar hediye! İlk yolculukta 40 TL’lik indirimden yararlanmak isteyenler de MERHABAIZMIR kodunu kullanın!

Promosyon bahşiş, geçiş ücreti ve diğer ek ücretleri kapsamaz. Diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır. Daha Az

ABAIZMIR Kodu Aç 
100% Başarılı

40₺ Uber Bodrum İndirim Kodu

Kod Süresiz
Uber promosyon kodu Bodrum'da yapacağınız ilk yolculuk 40 TL’ye kadar...Daha Fazla

Uber promosyon kodu Bodrum’da yapacağınız ilk yolculuk 40 TL’ye kadar hediye! İlk yolculukta 40 TL’lik indirimden yararlanmak isteyenler de MERHABABODRUM kodunu kullanın!

Uber: Your Uber has arrived in Bodrum! Use MERHABABODRUM code to get your one free ride up to 40 TL, valid until 30 September.

30 eylüle kadar geçerli 40 tl indirim kodu

MERHABABODRUM Daha Az

BABODRUM Kodu Aç 
100% Başarılı

Uber Rezervasyon İstanbul ve Ankara’da başlıyor

Fırsat Süresiz
Uber Rezervasyon ile artık önceden taksi rezerve edebilirsiniz! Rezervasyon özelliği...Daha Fazla

Uber Rezervasyon ile artık önceden taksi rezerve edebilirsiniz!

Rezervasyon özelliği ile daha kolay bir taksi deneyimi yaşayın

Taksi yolculuklarınızı artık önceden planlayabilir ve Uber uygulamasından rezervasyon yapabilirsiniz. Teknolojimiz rezervasyon yaptığınız saatte belirttiğiniz konumdan taksi sürücüsünün sizi almasına yardımcı olacak.

Rezervasyon ücreti sabit bir ücret olup, seçtiğiniz Uber Taksi ürününe göre değişkenlik göstermektedir (Sarı Taksi, Turkuaz Taksi ve Siyah Taksi). Rezervasyon seçeneğine tıklayıp, rezerve etmek istediğiniz taksi ürününü seçtikten sonra taksimetre ücreti ile birlikte sabit rezervasyon ücretini de içeren bir tutar göreceksiniz. Bu tutar yolculuğunuzun uzunluğu, süresi veya güzergahına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Uber Rezervasyon, yalnızca kredi kartı ile gerçekleştirilen yolculuklarda geçerlidir.

Yolculuğunuzu artık rezerve edebilirsiniz
Uber uygulamasında bulunan “Rezervasyon” seçeneğine tıklayın. Güncellenmiş Uber uygulamanızda bulunan Rezervasyon seçeneği ile taksi yolculuklarınızı en az 30 dakika önceden ve en fazla 90 gün önceden rezerve edebilirsiniz.

Yolculuğunuzu onaylayın
Uber uygulamasındaki rezerve ettiğiniz yolculuk detaylarınızı gözden geçirin. Yolculuktan 1 saat öncesine kadar hiçbir ücret ödemeden rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz.

Uber ile taksi rezervasyonunun rahatına bakın
Rezervasyonlu yolculuğunuza dahil olan bekleme süresi içinde taksi sürücünüz ile dışarıda buluşun ve yolculuğunuzun keyfine bakın.

Alt text

Her zamanki gibi basit ve güvenilir
Tek bir tuşa basarak şehir içi yolculuk deneyimimizin keyfini çıkarın. Uber uygulamanızı açın, taksi çağırın ve yeniden yola çıkın.

Uber Rezervasyon ile yapılan yolculuklar için Uber ile kabul ettiğiniz diğer koşullara ek olarak aşağıdaki koşullar geçerlidir.

Tüm Uber Rezervasyon yolculukları için sürücü sabit bir rezervasyon ücreti talep edecektir.

Rezervasyonunuzu planlanan yolculuk saatinden 60 dakika öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Bir taksi sürücüsü ile eşleştiyseniz ve rezervasyonunuzu planlanan alım saatinden 60 dakikadan daha kısa bir süre önce iptal ederseniz veya sürücünüz talep ettiğiniz alım konumuna vardıktan sonra 5 dakika içerisinde sürücü ile buluşmazsanız sizden bir iptal ücreti tahsil edilecektir. Eğer, sürücünüzün geç gelmesi bekleniyorsa, gecikmeyle ilgili önden bilgilendirileceksiniz. Bu bilgilendirmeden sonra ücretsiz iptal için 10 dakika süreniz olur.

Rezervasyonunuz sadece sürücünün ayrıntıları sizinle paylaşıldığında onaylanır. Ancak, sürücünüz yolculuk talebinizi iptal etmekte serbesttir. Bu durumda, yolculuk talebi yakındaki başka bir sürücüye yönlendirilir.

Uber bir sürücünün yolculuk talebinizi kabul edeceğini garanti etmemektedir.

Uber Rezervasyon, yalnızca kredi kartı ile gerçekleştirilen yolculuklarda geçerlidir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Uber 2 yolculukta % 50 İndirim Kodu [30 Nisan’a Kadar]

Kod Süresi Doldu
2 yolculukta %50 indirim Uber'den Uber Taksi yolculuğunuz sizi bekliyor...Daha Fazla

2 yolculukta %50 indirim Uber’den

Uber Taksi yolculuğunuz sizi bekliyor

Uygulamanıza 2NİSAN50 kodunu ekleyin, Uber Taksi çağırın ve 30 Nisan Pazar 23:55’e kadar geçerli 2 Uber Taksi yolculuğunuzda %50 indirimden yararlanın. Yolculuk başına 40TL’ye kadar geçerlidir.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır.

Promosyon sınırlı sayıdadır ve 2 (iki) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 40 TL’dir. Yalnızca Türkiye’de yapılan Uber Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 30 Nisan 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Alt text

Alt text

Daha Az

NİSAN50 Kodu Aç 
0% Başarılı

Uber Ramazan Bayramı Siyah Taksi % 50 İndirim Kodu [24 Nisan’a Kadar]

Kod Süresi Doldu
Ramazan Bayramında Uber Siyah Taksi %50 İndirimli. Ramazan Bayramınız Kutlu...Daha Fazla

Ramazan Bayramında Uber Siyah Taksi %50 İndirimli. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Ramazan Bayramı boyunca ziyaretlerinizi Uber Siyah Taksi ile yapın.

Uygulamanıza 2023RAMAZAN kodunu ekleyin, Uber Siyah Taksi çağırın ve 23 Nisan Pazar 23:55’e kadar geçerli 2 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda %50 indirimden yararlanın. Yolculuk başına 100TL’ye kadar geçerlidir.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır.

Promosyon sınırlı sayıdadır ve 2 (iki) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 100 TL’dir. Yalnızca İstanbul’da yapılan Uber Siyah Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 23 Nisan 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Siyah Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Alt text

Alt text

Daha Az

3RAMAZAN Kodu Aç 
0% Başarılı

% 50 Uber Eylül Kampanya Kodu

Kod Süresiz
2 Uber Sarı taksi yolculuğunuzda Uber uygulamasında %50 indirim fırsatı...Daha Fazla

2 Uber Sarı taksi yolculuğunuzda Uber uygulamasında %50 indirim fırsatı ile yolculuk başına 75 TL’ye varan indirim sağlar. Daha Az

EYLUL50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Uber Siyah Taksi’de % 50 İndirim Kodu [16 Nisan’a Kadar]

Kod Süresi Doldu
Siyah Taksi'de 2 yolculukta %50 indirim Uygulamanıza SIYAHNISAN2023 kodunu ekleyin,...Daha Fazla

Siyah Taksi’de 2 yolculukta %50 indirim

Uygulamanıza SIYAHNISAN2023 kodunu ekleyin, Uber Siyah Taksi çağırın ve 16 Nisan Pazar 23:55’e kadar geçerli 2 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda %50 indirimden yararlanın. Yolculuk başına 100TL’ye kadar geçerlidir.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır.

SIYAHNISAN2023
Promosyon sınırlı sayıdadır ve 2 (iki) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 100 TL’dir. Yalnızca İstanbul’da yapılan Uber Siyah Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 16 Nisan 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Siyah Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Alt text

Alt text

Daha Az

ISAN2023 Kodu Aç 
100% Başarılı

Uber Sarı Taksi’de % 40 İndirim Kodu [16 Nisan’a Kadar]

Kod Süresi Doldu
Sarı Taksi'de 3 yolculukta %40 indirim Uygulamanıza 2023NISAN kodunu ekleyin,...Daha Fazla

Sarı Taksi’de 3 yolculukta %40 indirim

Uygulamanıza 2023NISAN kodunu ekleyin, Uber Taksi çağırın ve 16 Nisan Pazar 23:55’e kadar geçerli 3 Uber Sarı Taksi yolculuğunuzda %40 indirimden yararlanın. Yolculuk başına 40TL’ye kadar geçerlidir.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır.

2023NİSAN
Promosyon sınırlı sayıdadır ve 3 (üç) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 40 TL’dir. Yalnızca İstanbul’da yapılan Uber Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 16 Nisan 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Alt text

Daha Az

023NISAN Kodu Aç 
67% Başarılı

2 Uber Taksi yolculuğunuzda % 50 indirim kodu [8-9 Nisan]

Kod Süresi Doldu
Bu hafta sonu 2 Uber Taksi yolculuğunuzda %50 indirim Uber...Daha Fazla

Bu hafta sonu 2 Uber Taksi yolculuğunuzda %50 indirim

Uber Taksi yolculuğunuz sizi bekliyor

Uygulamanıza UBERNISAN40 kodunu ekleyin, Uber Taksi çağırın ve bu hafta sonu geçerli %50 indirimden yararlanın.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için ve yolculuk başına 40TL’ye kadar geçerli olacaktır.

Promosyon sınırlı sayıdadır ve 2 (iki) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 40 TL’dir. Yalnızca Türkiye’de yapılan Uber Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 9 Nisan 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Alt text

Daha Az

RNISAN40 Kodu Aç 
0% Başarılı

2 Uber Taksi yolculuğunuzda % 50 indirim kodu [2 Nisan’a Kadar]

Kod Süresi Doldu
2 Uber Taksi yolculuğunuzda %50 indirim Bu hafta sonu 2...Daha Fazla

2 Uber Taksi yolculuğunuzda %50 indirim

Bu hafta sonu 2 Uber Taksi yolculuğunuzda %50 indirim

Uber Taksi yolculuğunuz sizi bekliyor

Uygulamanıza UBERNISAN kodunu ekleyin, Uber Taksi çağırın ve bu hafta sonu geçerli %50 indirimden yararlanın.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için ve yolculuk başına 40TL’ye kadar geçerli olacaktır.

Promosyon sınırlı sayıdadır ve 2 (iki) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 40 TL’dir. Yalnızca Türkiye’de yapılan Uber Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 2 Nisan 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.Promosyon sınırlı sayıdadır ve 2 (iki) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 40 TL’dir. Yalnızca Türkiye’de yapılan Uber Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 2 Nisan 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Daha Az

BERNISAN Kodu Aç 
100% Başarılı

Uber Siyah Taksi’de 100TL İndirim kodu [9 Nisan’a Kadar]

Kod Süresi Doldu
Siyah Taksi'de 1 Yolculukta 100 TL İndirim Uygulamanıza SİYAHNİSAN kodunu...Daha Fazla

Siyah Taksi’de 1 Yolculukta 100 TL İndirim

Uygulamanıza SİYAHNİSAN kodunu ekleyin, Uber Siyah Taksi çağırın ve 9 Nisan’a kadar geçerli 100TL indirimden yararlanın.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır.

SİYAHNİSAN
Promosyon sınırlı sayıdadır ve 1 (bir) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 100 TL’dir. Yalnızca İstanbul’da yapılan Uber Siyah Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 9 Nisan 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Siyah Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Alt text

Daha Az

AHNİSAN Kodu Aç 
100% Başarılı

Uber Sarı Taksi’de % 30 İndirim kodu [9 Nisan’a Kadar]

Kod Süresi Doldu
Sarı Taksi'de 3 yolculukta %30 indirim Uygulamanıza NİSAN2023 kodunu ekleyin,...Daha Fazla

Sarı Taksi’de 3 yolculukta %30 indirim

Uygulamanıza NİSAN2023 kodunu ekleyin, Uber Taksi çağırın ve 3 Nisan Pazartesi’den 9 Nisan Pazar 23:55’e kadar geçerli 3 Uber Taksi yolculuğunuzda %30 indirimden yararlanın. Yolculuk başına 30TL’ye kadar geçerlidir.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır.

NİSAN2023
Promosyon sınırlı sayıdadır ve 3 (üç) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 30 TL’dir. Yalnızca Türkiye’de yapılan Uber Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 9 Nisan 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Alt text

Daha Az

ISAN2023 Kodu Aç 
100% Başarılı

Bu hafta boyunca % 50 indirim kodu 3 yolculukta Uber’den

Kod Süresi Doldu
Bu hafta boyunca 3 yolculukta %50 indirim Uber'den Uber Taksi...Daha Fazla

Bu hafta boyunca 3 yolculukta %50 indirim Uber’den

Uber Taksi yolculuğunuz sizi bekliyor

Uygulamanıza MART2023 kodunu ekleyin, Uber Taksi çağırın ve 20 Mart Pazartesi’den 26 Mart Pazar 23:55’e kadar geçerli 3 Uber Taksi yolculuğunuzda %50 indirimden yararlanın. Yolculuk başına 30TL’ye kadar geçerlidir.

Her zamanki gibi basit ve güvenilir
Tek bir tuşa basarak şehir içi yolculuk deneyimimizin keyfini çıkarın. Uber uygulamanızı açın, taksi çağırın ve yeniden yola çıkın.

Promosyon sınırlı sayıdadır ve 3 (üç) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 30 TL’dir. Yalnızca Türkiye’de yapılan Uber Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 26 Mart 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Daha Az

MART2023 Kodu Aç 
14% Başarılı

Uber Deprem bölgesi için kitap bağışı kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Uber ile kitap bağışlarınızı deprem bölgesine ulaştıralım Uber Kitap Bağış...Daha Fazla

Uber ile kitap bağışlarınızı deprem bölgesine ulaştıralım

Uber Kitap Bağış Kampanyası 16 Nisan Pazar günü saat 12:00-17:00 arasında İstanbul’da. Toplanan kitap bağışları Herkese Kitap Vakfı aracılığıyla deprem bölgesindeki okullara ulaştırılacak.

Uber uygulamasında Pazar gününe özel olarak çıkacak olan “Uber Kitap” ürününü seçin, evinizde duran kullanmadığınız kitaplarınızı adresinize gelen Uber sürücüsüne teslim edin. “Uber Kitap” çağrınız, en yakınınızda bulunan müsait Uber Taksi sürücülerine yönlendirilecektir. Bağışlamak istediğiniz kitaplarınızı, çağırdığınız noktaya gelen Uber Taksi sürücülerine teslim edebilirsiniz.

Toplanan tüm kitaplar deprem bölgesindeki okullara ulaştırılmak üzere, Herkese Kitap Vakfı’na teslim edilecektir.

“Uber Kitap” bağış kampanyasından yalnızca 16 Nisan 2023 tarihinde 12:00-17:00 saatleri arasında, İstanbul ili içinde faydalanılabilir. Diğer indirim veya promosyonlar ile birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Uber Kitap talebi, Uber kullanıcısının en yakınında bu kampanya için çalışan ve o an müsait olan bir Uber Taksi’ye yönlendirilecek ve kampanya kapsamında bağışlanmak istenilen kitaplar Uber Kitap sürücü ortağına teslim edilebilecektir.

Alt text Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 30 Uber Eylül Promo Kodu

Kod Süresiz
Konforlu seyahatin adresi Uber'den bu hafta 3 seyahate açılabilecek kodla...Daha Fazla

Konforlu seyahatin adresi Uber’den bu hafta 3 seyahate açılabilecek kodla yolculuk başına 100 TL’ye varan %30 indirim fırsatı sizi bekliyor. Daha Az

TAKSI30 Kodu Aç 
100% Başarılı

3 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda % 50 indirim kodu – 19 Mart’a Kadar

Kod Süresi Doldu
3 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda %50 indirim Uygulamanıza 50SİYAHTAKSİ kodunu...Daha Fazla

3 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda %50 indirim

Uygulamanıza 50SİYAHTAKSİ kodunu ekleyin, Uber Siyah Taksi çağırın ve 19 Mart’a kadar geçerli %50 indirimden yararlanın.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için ve yolculuk başına 50TL’ye kadar geçerli olacaktır.

Promosyon sınırlı sayıdadır ve 3 (üç) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 50 TL’dir. Yalnızca İstanbul’da yapılan Uber Siyah Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 19 Mart 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Siyah Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Her zamanki gibi basit ve güvenilir
Tek bir tuşa basarak şehir içi yolculuk deneyimimizin keyfini çıkarın. Uber uygulamanızı açın, taksi çağırın ve yeniden yola çıkın.

Daha Az

AHTAKSİ Kodu Aç 
100% Başarılı

3 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda % 50 indirim kodu – 12 Mart’a Kadar

Kod Süresi Doldu
3 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda %50 indirim Uygulamanıza 50SİYAH kodunu...Daha Fazla

3 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda %50 indirim Uygulamanıza 50SİYAH kodunu ekleyin, Uber Siyah Taksi çağırın ve 12 Mart’a kadar geçerli %50 indirimden yararlanın. Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için ve yolculuk başına 50TL’ye kadar geçerli olacaktır. Promosyon sınırlı sayıdadır ve 3 (üç) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 50 TL’dir. Yalnızca İstanbul’da yapılan Uber Siyah Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 12 Mart 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Siyah Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır. Her zamanki gibi basit ve güvenilir Tek bir tuşa basarak şehir içi yolculuk deneyimimizin keyfini çıkarın. Uber uygulamanızı açın, taksi çağırın ve yeniden yola çıkın.

Daha Az

50SİYAH Kodu Aç 
100% Başarılı

Uber Siyah Taksi’de 100TL indirim kodu – 5 Mart’a Kadar

Kod Süresi Doldu
1 ücretsiz Uber Siyah Taksi Yolculuğu Uygulamanıza 100SİYAH kodunu ekleyin,...Daha Fazla

1 ücretsiz Uber Siyah Taksi Yolculuğu

Uygulamanıza 100SİYAH kodunu ekleyin, Uber Siyah Taksi çağırın ve 5 Mart’a kadar geçerli 100TL indirimden yararlanın.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır.

Promosyon sınırlı sayıdadır ve 1 (bir) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 100 TL’dir. Yalnızca İstanbul’da yapılan Uber Siyah Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 5 Mart 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Siyah Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Her zamanki gibi basit ve güvenilir
Tek bir tuşa basarak şehir içi yolculuk deneyimimizin keyfini çıkarın. Uber uygulamanızı açın, taksi çağırın ve yeniden yola çıkın.

Daha Az

00SİYAH Kodu Aç 
100% Başarılı

2 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda % 50 indirim kodu – 11 Şubat’a Kadar

Kod Süresi Doldu
Uber Siyah Taksi sizi bekliyor 2 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda...Daha Fazla

Uber Siyah Taksi sizi bekliyor

2 Uber Siyah Taksi yolculuğunuzda %50 indirim bizden

Uygulamanıza SİYAH50 kodunu ekleyin, Uber Siyah Taksi çağırın ve 11 Şubat’a kadar geçerli %50 indirimin keyfini çıkarın.

Promosyon sadece KREDİ KARTI ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için ve yolculuk başına 50TL’ye kadar geçerli olacaktır.

Promosyon sınırlı sayıdadır ve 2 (iki) yolculuk için geçerlidir. Yolculuk başına faydalanılabilecek maksimum indirim tutarı 50 TL’dir. Yalnızca İstanbul’da yapılan Uber Siyah Taksi yolculuklarında geçerlidir. Promosyon yalnız bu e-posta adresiyle ilişkili Uber hesabı ile kullanılabilir ve paylaşılamaz. Promosyon 11 Şubat 2023, saat 23:55’e kadar geçerlidir. Promosyon sadece kredi kartı ödeme yöntemi ile tamamlanan yolculuklar için geçerli olacaktır. Promosyon bahşiş, geçiş ücretleri ve ek ücretleri kapsamamaktadır ve diğer indirim veya promosyonlarla birleştirilemez. Uber, gerekli gördüğü hallerde promosyon koşullarında değişiklik yapma ve promosyonu sonlandırma hakkını saklı tutar. Promosyon Uber Siyah Taksi ürününün müsaitlik durumuna bağlıdır.

Alt text Daha Az

SİYAH50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Seyahat Kuponları

1250TL’ye Varan Yolcu360 Sonbahar Araç Kiralama İndirimleri

Fırsat Süresiz
Yolcu360 Sonbahar İndirimleri: 15-30 Günlük Araç Kiralamalarında 1250 TL İndirim:... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

1250TL Touristica Yurt İçi Otellerde İndirim Kodu

Kod Süresiz
Touristica kupon kodu ile Yurt İçi Otellerinde Ekstra 1.250TL İndirim!... Detayını Gör
UPER1250 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 50 Uber Silver Mastercard İndirim Kodu – 200TL

Kod Süresiz
Uber ve Mastercard® işbirliği ile size özel bir fırsat Yolculuğunuzdan... Detayını Gör
SILVER50 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Sipay Kart Yolcu360 Harcamana İndirim Cashback [500TL]

Fırsat Süresiz
Yolcu360'da geçerli %10 Cashback fırsatı! Yolcu360'da harcamalarını Sipay ile gerçekleştir,... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

300TL Touristica Yurt İçi Otel İndirim Kodu

Kod Süresiz
Touristica indirim kodu Yurt İçi Otellerinde Ekstra 300TL İndirim! Seçili... Detayını Gör
IRSAT300 Kodu Aç 
100% Başarılı

Uber nasıl çalışır?

Uber, sürücü iş-ortaklarını bir akıllı telefon uygulaması ile yolculara bağlayan bir teknoloji platformudur.

Şu şekilde çalışır. Uber’in bulunduğu şehirlerde uygulama üzerinden bir araç talep edebilirsiniz. Talebiniz, yakınlarda bulunan sürücü-iş ortaklarına gönderilir. Uygulamanız, bir sürücü-iş ortağı yolculuk talebinizi kabul ettiğinde, sürücü-iş ortağının alım konumuna varması için olan tahmini süreyi görüntüler. Uygulama, sürücü-iş ortağı varmak üzereyken de bildirimde bulunacaktır.

Uygulama, bir yolculuk talep ettiğinizde size sürücü-iş ortağının adı, araç türü, plaka numarasını verecektir, böylece doğru araca bindiğinizden emin olabileceksiniz. Araca bindiğinizde, uygulamada tercih ettiğiniz varış noktanızı girdiğinizi kontrol edin. Sürücü-iş ortakları, yolculuk ayrıntılarınızı teyit etmek için Uber uygulamasını kullanır. Tercih ettiğiniz bir güzergah mevcutsa, bu güzergahı sürücü-iş ortağına bildirmeniz, güzergah seçimini kolaylaştırır.

Varış noktanıza vardığınızda yolculuk sonlanır. Ücretiniz otomatik olarak hesaplanır ve Uber hesabınıza bağlı olan ödeme şeklinize ücretlendirilir. Uber’in, bazı şehirlerde nakit olarak ödeme yapmanıza olanak tanıdığını lütfen unutmayın.

Uygulamanız, hemen sonrasında sürücünüzü puanlamanızı isteyecektir. Sürücü-iş ortaklarının da yolcuları puanlamaları istenmektedir. Uber’in çift taraflı geri bildirim sistemi, saygılı bir topluluk ve platformda yükümlülüğü geliştirmek için çalışmakta, yolculuklar ve herkes için yüksek bir standart sağlamaktadır.

Uber’in nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.


🟩 Uber indirim kodu Ekim 2023
🏷️ Uber indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Uber indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Uber kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Uber promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.