Uber 20₺ Ücretsiz Yolculuk Kodu

Kod Süresiz
Sitemize özel Uber'den 20₺ Ücretsiz Yolculuk kodu...Daha Fazla

Bir dokunuşla yolculuğun en kolay yolu Uber’e hoş geldin.

Emre.Club’dan ücretsiz hediyenizi almak için şimdi kaydolun (İlk yolculukta 20 ₺ indirim)*.

*Ücretsiz yolculuk miktarları, şehre göre değişiklik gösterir.

  Daha Az

6avcenue Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Uber nasıl çalışır?

Uber, sürücü iş-ortaklarını bir akıllı telefon uygulaması ile yolculara bağlayan bir teknoloji platformudur.

Şu şekilde çalışır. Uber’in bulunduğu şehirlerde uygulama üzerinden bir araç talep edebilirsiniz. Talebiniz, yakınlarda bulunan sürücü-iş ortaklarına gönderilir. Uygulamanız, bir sürücü-iş ortağı yolculuk talebinizi kabul ettiğinde, sürücü-iş ortağının alım konumuna varması için olan tahmini süreyi görüntüler. Uygulama, sürücü-iş ortağı varmak üzereyken de bildirimde bulunacaktır.

Uygulama, bir yolculuk talep ettiğinizde size sürücü-iş ortağının adı, araç türü, plaka numarasını verecektir, böylece doğru araca bindiğinizden emin olabileceksiniz. Araca bindiğinizde, uygulamada tercih ettiğiniz varış noktanızı girdiğinizi kontrol edin. Sürücü-iş ortakları, yolculuk ayrıntılarınızı teyit etmek için Uber uygulamasını kullanır. Tercih ettiğiniz bir güzergah mevcutsa, bu güzergahı sürücü-iş ortağına bildirmeniz, güzergah seçimini kolaylaştırır.

Varış noktanıza vardığınızda yolculuk sonlanır. Ücretiniz otomatik olarak hesaplanır ve Uber hesabınıza bağlı olan ödeme şeklinize ücretlendirilir. Uber’in, bazı şehirlerde nakit olarak ödeme yapmanıza olanak tanıdığını lütfen unutmayın.

Uygulamanız, hemen sonrasında sürücünüzü puanlamanızı isteyecektir. Sürücü-iş ortaklarının da yolcuları puanlamaları istenmektedir. Uber’in çift taraflı geri bildirim sistemi, saygılı bir topluluk ve platformda yükümlülüğü geliştirmek için çalışmakta, yolculuklar ve herkes için yüksek bir standart sağlamaktadır.

Uber’in nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.