Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Türkiye’nin Yıldızı Ultron Mobile

Ultron Mobile; yeniliği, özgür ve özgün bakış açısını Türkiye’de yaymak hedefiyle 2014 yılında üretim hayatına başlamıştır. Dayanıklılık, konfor ve güveni, daima ilerleyen teknolojiyle birleştiren marka; ilham verici ürünleriyle teknoloji hayatına farklı yönler kazandırmaktadır. İleri görüşlü ve üretken altyapısıyla teknoloji çağına yakışır ürünler sergileyen Ultron Mobile, adını; “yüksek zekâya sahip, akıllı robot” anlamından almıştır. Türkiye’nin telefonlarını üretme gururu ve misyonunu taşıyan Ultron Mobile; donanımlı teknik servisi ve üretmeyi prensip haline getirmiş ekibiyle, her daim müşterilerinin yanında yer almaya ve ürünleriyle yeniliklere öncü olmaya devam ediyor.

Verilerle Ultron Mobile

Türk girişimi olan Ultron Mobile, teknoloji sektörünü kendi adına dikey belirlemiş ve ürün gamında çeşitliliğe sahip olarak son kullanıcıyı yeni teknolojiyle buluşturmuştur. Üretimini gerçekleştirdiği Ultron X-1 3G versiyonunda 2015 ve 2016 yılı içerisinde mevcut üretim adetlerinden % 38,13 ekstra satış hacmine ulaşmıştır. Bu başarı, mobil ağdaki 4.5G gelişimi ile birlikte Ultron X-1 4.5G versiyonuna yansımış ve yine mevcut üretim hacminin % 59’u kadar ekstra üretim sürecine dahil olmuştur. Türkiye sathı üzerinde satışlarına devam eden Ultron Mobile, Globalleşme süreci doğrultusunda yurt dışı satışı için görüşmelerine devam etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Ultron Mobile, Türkiye’de yetkin ve geniş bir teknik servis ağına sahiptir. Yaşanılan tüm aksi durumları en kısa sürede çözüme kavuşturma başarısı göstermeye devam etmektedir. Bu doğrultuda ilgili anlaşmalarını gerçekleştirmiş ve tüm bilgilendirmesini müşterileri ile paylaşmaktadır. Aksi durumların ortadan kalması adına problem çözme merkezi oluşturmuş ve bünyesindeki bu ekip sayesinde tüm aksiliklere en hızlı yanıtı vermektedir. Bünyesindeki çalışanları ile tek bir beden gibi hareket etmeyi hedefleyerek yüksek bütünlük içerisinde çalışmalarına devam etmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aklınıza takılan tüm soru, öneri ve şikayetlerinizde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Güler yüzlü ekibimiz her zaman müşteri odaklı çalışmakta olup tarafınıza en doğru ve güvenilir bilgiyi iletmektedir.

Adres : Merkez Mah. 29 Ekim Cad. İstanbul Vizyon Park 3.Plaza Kat:4 No:46 Bahçelievler-İSTANBUL

Telefon : 0 (850) 532 72 00

E-Posta : [email protected]