Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

1962 yılından beri pek çok uluslararası markayı Türk modaseverler ile buluşturan Vepa Group, tecrübesini global mağazacılık anlayışı ile birleştirerek, ilk mağazasını 2007 senesinde Ankara’da açmış olduğu Vepa’62 mağazalarıyla bugün Türkiye’nin 5 ilinde, 8 mağazası ile hizmet vermektedir.

Vince Camuto, Jessica Simpson, BCBGeneration, Fitflop, Dav, Tommy Hilfiger, Lacoste, Superga, Fornarina, New Italia, Geox, SKA, New Balance ve Vitello gibi birçok uluslararası markanın bir arada bulunduğu Vepa’62, yarattığı marka ve ürün çeşitliliği ile modaseverler için eğlenceli ve ilham verici bir alışveriş ortamı sunuyor.

Birçok uluslararası markanın yanında, Türk tasarımcılarla da işbirliği yapan Vepa’62, mağazalarında yerli tasarımcıların ürünlerine de yer veriyor.

Ayakkabıdan çantaya, exclusive markalardan yerli tasarım ürünlerine birçok seçeneği bir arada bulunduran Vepa’62 mağazaları, modaseverleri tutkulu, enerjik ve yaratıcı bir moda serüvenine sürüklüyor.