Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Viessmann

Viessmann; 100 yılı aşkın bir süredir ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda uzmanlaşmış, dünyanın birçok farklı ülkesinde üretim tesisine sahip olan bir firma olup, kombi ve klimalar başta olmak üzere birçok ürünü kullanıcılarla buluşturur. Isıtma ve soğutma sistemlerinde konforu ekonomik ve çevre dostu bir şekilde sunan Viessmann, sunduğu çözümler nedeniyle tercih sebebi olur. Üstün Alman teknolojisinin ulaştığı seviyeyi simgeleyen ürünleriyle göz dolduran marka, sektörün öncüleri arasında sağlam bir yere sahiptir. Uzun yıllara dayanan bir üretim tecrübesine sahip olan marka, dünya çapındaki mühendis ordusuyla son teknoloji ürünlerin imalatında uzman bir üreticidir. Ar-Ge faaliyetleriyle sürekli bir gelişim gösteren Viessmann teknolojisi, markanın sürdürülebilirlik anlayışıyla birleştiğinde hem konfor hem de verimlilik sunar.

Verimli ve Dayanıklı Kombi Modelleri

Kombiler, Viessmann markasının geniş ürün grupları arasında özel bir yere sahiptir. Hem ekonomik hem de uzun ömürlü bir kullanım sunan Viessmann kombi modelleri, pek çok avantajı beraberinde getirir. Bu alanda yoğuşmalı kombiler öne çıkar. Yoğuşma tekniği konvansiyonel kombilerde yaşanan ısı kayıplarının önüne geçmesiyle hem çevreci hem de ekonomik bir sistem olarak öne çıkar. Üstün tasarruf değerleriyle göz dolduran Viessmann yoğuşmalı kombi modelleri, çevre dostu yapılarıyla da tercih sebebi olur. Viessmann tam yoğuşmalı kombi modelleri ile hem üstün bir ısıtma performansına hem de tasarruflu bir kullanıma erişmek mümkündür. Farklı kapasite aralıklarına sahip Viessmann yarı yoğuşmalı kombi modelleri pek çok aksesuarla da özel bir kullanım sunar.

Viessmann kombi çeşitleri farklı beklentilere yanıt verecek modelleri de içerir. Viessmann yoğuşmasız kombi modelleri uygun fiyatlı bir ürün arayan kullanıcıların tercihi olur. Geniş ürün grubu Viessmann kombi fiyatları konusunda beklentilerinize yanıt sunar. Kapasite aralıkları gibi değişkenlere göre farklılık gösteren Viessmann yoğuşmalı kombi fiyatları için dilediğiniz kritere göre araştırma ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Düzenli olarak güncellenen kampanyalarla Viessmann fiyat listesi aradığınız ürüne hesaplı bir şekilde ulaşmanızı mümkün kılar. Alışveriş esnasında en büyük yardımcılarınızdan biri de kullanıcı yorumları olur. Kişisel kullanım deneyimlerine dayanan Viessmann yoğuşmalı kombi yorumları ve değerlendirmeleri aklınızdaki sorulara yanıt bulmanıza ve en doğru ürünü seçmenize yardımcı olur.

Kombi teknolojisinin gelişmesiyle hayatımıza giren bir yenilik de oda termostatları olmuştur. Dijital göstergeleriyle son derece şık ve kullanışlı olan Viessmann oda termostatı modelleri hayatı kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Günlük veya haftalık programlarla yaşam alanlarınızın sıcaklığını kontrol etmenize imkân sunan Viessmann termostat modelleri, hem dışarının hem de içerinin sıcaklığını takip etmenizi de mümkün kılar. Viessmann oda termostatı kablolu modelleriyle farklı beklentilere yanıt verir. Viessmann oda termostatı kullanımı kolay arayüzüyle öne çıkar. Birbirinden farklı özellikler sunan Viessmann oda termostatı fiyatları için en doğru adres Trendyol!

Teknoloji öncüsü Viessmann, kojenerasyon teknolojisiyle enerjiyi son derece efektif bir şekilde kullanır. Kombi modelleri hem ısınma hem de sıcak su ihtiyaçlarını son derece etkili bir şekilde karşılar. Yoğuşmalı kombilerin yanı sıra konvansiyonel kombi modellerinin de kullanıcıların beğenisine sunulduğu ürün grupları, her türden ihtiyaca yanıt sunar. Farklı büyüklükteki yaşam alanlarını sorunsuz bir şekilde ısıtabilen kombi modelleri hafiflikleri ve az yer kaplamalarıyla da tercih sebebi olur. Pek çok farklı modelde ürünü kullanıcıların beğenisine sunan marka, geniş fiyat aralığıyla da beklentilere yanıt verir. Zarif tasarımlarıyla göz dolduran kombi modelleri, LCD ekranları vasıtasıyla kolay bir kullanım imkânı sunar. Montajı son derece pratik olan hafif yapıdaki ürünler kullanıcıların beklentilerine yanıt sunar. Kullanılacak alanın büyüklüğüne göre seçilen bir Viessmann kombi, uzun yıllar sorunsuz bir çalışma performansı sunar. A+ enerji verimliliği sunan kombiler, faturaların kontrol altında tutulması için de birebir. Kombiler hem ısı hem de sıcak su ihtiyacını karşılarken, istek halinde sadece sıcak su ihtiyacını karşılamak için de kullanmak mümkündür.

İnovatif özellikleriyle göz dolduran klima modelleri markanın çevreye saygı prensibinin de en güzel örneklerini sergiler. Uzun yıllara dayanan bir üretim tecrübesinin ve ciddi bir Ar-Ge faaliyetinin ürünü olan ürünler bina otomasyon sistemleri ile de son derece başarılı bir şekilde entegre edilir. Üstün güvenlik standartları ve son teknoloji çalışma performansı ile beğeni kazanan klimalar evlerde ve ofislerdeki havayı temizleyerek hijyen koşullarının sağlanmasına katkı sunar. Ergonomik yapılarıyla göz dolduran ürünler donanım özellikleriyle de yenilikçi bir kullanım deneyimi sunar. Farklı kapasite değerlerine sahip olan modeller, konumlandırılacağı alanın metrekaresine ve diğer çevre koşullarına göre tercih edilir.

Viessmann klima ürün grupları, yaz sıcaklarında ya da kışın sert günlerinde istenilen ortam ısısına kısa sürede ulaşmayı mümkün kılan teknolojisiyle tercih sebebi olur. Şık tasarımlarıyla da göz dolduran ürünler fonksiyonel kullanım arayan kullanıcıların gözdesi olmaya adaydır. Turbo üfleme fonksiyonuna sahip olan ürünler, istenen soğukluğun ya da sıcaklığın, son derece hızlı bir şekilde elde edilmesini mümkün kılar. Akıllı otomatik Re-start özelliğine sahip ürünler, elektrik kesintisi gibi durumlarda kendisini korumaya alır. Uyku modu özelliğine de sahip olan ürünler, sağlıklı bir uyku için gereken ortamı hazırlar. Yatak odası gibi ortamlar için son derece önemli olan sessiz çalışma özelliğine de sahip kombiler, konforunuzu artırmak için gereken tüm özellikleri sunar. Global çaptaki sürdürülebilirlik anlayışıyla öne çıkan Viessmann, hem konfor hem de tasarruf sunan ürünlerle kullanıcıların takdirini toplar. Wi-Fi bağlantısı özelliği de bulunan klima modellerini akıllı telefonlar ve tabletler vasıtasıyla son derece pratik bir şekilde kontrol etmek de mümkündür.

Tüm Beklentilere Yanıt Veren Klima Modelleri

Viessmann markasının iddiasını ortaya koyduğu bir diğer ürün grubu ise klimalardır. Üstün bir teknolojiyle üretilen klima modelleri kullanıcıların beklentilerine gerçekçi yanıtlar sunar. Dünya çapındaki standartlara uygun olarak üretilen klimalar, enerji tasarrufu değerleriyle memnun edici sonuçlar sunar. Dayanıklılık konusunda kendisini ispatlamış olan Viessmann’ın uzun ömürlü bir kullanım sunan klima modelleri, bakım ve servis ihtiyacını da asgari düzeyde tutar. Ev ve ofis kullanımlarının yanı sıra ticari amaçlı kullanımlar için uygun klima modelleri de sunan Viessmann her bütçeye uygun cihazlar imal eder. Havayı temizleyen teknolojileriyle göz dolduran klima modelleri, bakteri oluşumunun da büyük oranda önüne geçer.

Viessmann, Avrupa Birliği verimlilik kriterlerine uygun Vitoclima serisi duvar tipi split klimaları ile özel bir iklimlendirme çözümü getirir. SEER ve SCOP enerji verimliliği değerleriyle göz dolduran klima modelleri hem soğutma hem de ısıtma özellikleriyle kendini öne çıkarır. DC Inverter teknolojisiyle tasarruflu ve verimli bir çalışma ortaya koyan ürünler, çevreye de daha az zarar verir. İklim değişikliğiyle ilgili kaygılar göz önüne alındığında verimli çalışma teknolojisi pek çok insan için öncelikli konular arasında yer alır. Klima durduktan sonra iç ünite fanı bir süre daha çalışmaya devam eder ve böylece bakteri oluşumuna neden olabilecek nem kurutulmuş olur. Klima serileri, geniş kanat açıları ve dört tarafa otomatik salınım kontrolü ile havayı homojen olarak dağıtır ve konforlu bir iklimlendirme performansı ortaya koyar.

Yeni teknolojileri ürünlerine entegre etme konusunda son derece başarılı olan Viessmann, Wi-Fi özelliği ile yenilikçi bir kullanım deneyimi vadeder. Gerek evde gerekse ev dışında klimanızı kontrol etmenize olanak sunan Wi-Fi özelliği, hayatınıza değer katar. Sıcak bir yaz gününde serin bir eve ya da dondurucu bir kış gününde ılık bir ofise girmenizi mümkün kılan bu teknoloji, modern yaşamda son derece büyük bir konfor alanı sunar. Global çapta bir iklimlendirme ürünleri üreticisi olan Viessmann, verimli sistemleriyle hem müstakil kullanımlar hem de büyük projeler için tercih edilir.

Ticari tip split klimalar, çoklu sistemler için klimalar ve büyük ölçekli VRF klima sistemleri, kapasitelerine ve kullanım alanlarına göre kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt verir. Viessmann salon tipi klima modelleri üstün fiyat-performans değerleriyle de göz doldurur. Duvar tipi split klimalar teknolojik üstünlükleriyle pek çok farklı avantaj sunar. Erişilebilir fiyatlarıyla öne çıkan klima modelleri, sessiz çalışma özellikleriyle de tercih sebebi olur. Uyku ve özel defrost modu gibi yenilikçi teknolojilerle donatılan klima modelleri, tasarruflu bekleme moduyla ekonomik bir kullanım sağlar. Kendi kendini temizleme özelliğine sahip olan ürünlerin, filtresi ve çıkarılabilir ön paneli yıkanabilir.

Bütçenize uygun Viessmann klima fiyatları için Trendyol sayfaları en doğru adres olmaya devam eder. Pek çok farklı kritere göre araştırma ve karşılaştırma yapabileceğiniz listeler sayesinde aradığınız ürüne kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Alışveriş esnasında en büyük yardımcılarınızdan biri de kullanıcı yorumları olur. Kişisel kullanım pratiklerine dayanan Viessmann klima yorum ve değerlendirmeleri ile aklınızdaki sorulara yanıt bulmanız ve en doğru ürünü seçmeniz mümkün olur.

Üstün teknolojili bir Viessmann klimadan gerçek bir verim alabilmek için montaj sırasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Verimli ve yüksek performanslı bir klima kullanımı için montaj yapan teknik ekibin profesyonel ve yetkin kişilerden oluşması gerekir. Yanlış bir işlem cihazın verimliliğini düşürürken, kısa zamanda arızaların oluşmasına da sebebiyet verir. Kullanıcıların kurulum esnasında profesyonellerden destek alması son derece önemli olup, klima iç ünitesinin yeri belirlenirken de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur.

Öncelikle hava sirkülasyonun optimum seviyede sağlandığından ve klimanın üflediği yerde hava akımıyla uçuşacak herhangi bir şey olmadığından emin olunmalıdır. İç ünite montaj edilirken yanıcı gazlarla temas edecek bir alan olmaması da kontrol edilmelidir. Split klima dış ünitelerinin iki şekilde monte edilmesi mümkündür. Split klima askı setleri kullanılarak duvara montajı yapılabileceği gibi dış ünite zemine monte edilebilir.

Klima dış üniteleri kesinlikle kapalı alanlarda kullanılmaz ve dış ünitenin dış ortam havasına rahat bir şekilde ulaşabileceği bir yere konumlandırılması son derece önemlidir. Yer seçilirken tamir, bakım ve montaj gibi işlemler için ihtiyaç duyulabilecek demontaj işleminin rahatça yapılabilmesi için yeterli alan bırakıldığından emin olunmalıdır. Şayet dış ünite zemine monte edilmeyecekse kullanılacak askı seti, dış ünitenin ağırlığının en az beş katını taşıyabilecek dayanıklılıkta olmalıdır. Ayrıca dış ünitenin montajının yapılacağı duvar, ağırlığı taşıyabilecek sağlamlığa sahip olmalıdır. Aksi takdirde düşme gibi istenmeyen durumların ortaya çıkması kaçınılmaz olur.

Sessiz bir çalışma için de göz önünde bulundurulması gereken önemli bir husus mevcuttur. Titreşim ve sesinin duyulmaması için dış ünite montajı duvarın ortasına değil, kolon ve kirişlere yakın yerlere yapılmalıdır. Klima dış ünitesi, ısı kaynaklarına ve diğer klimaların hava çıkışlarına yakın bir şekilde monte edilmemelidir. Dış üniteler, mümkün olduğunca yatak odası, çalışma odası ve çocuk odası gibi sessizlik isteyen alanların uzağına, ünitenin üfleyeceği havanın pencerelerden içeri giremeyecek ve etraftaki insanları rahatsız etmeyecek yerlere konumlandırılmalıdır.

Dış ünite şayet zemine montaj edilecekse yerden en az 10 cm yukarıda olacak şekilde bir kaide üzerine yerleştirilmelidir. Bu sayede yağmur ve kar sularının cihazın içerisine dolmasının önüne geçilir. Montajın yapılacağı zeminin düz olması da önemlidir. Ünite, devrilme benzeri hareketlere karşı sağlam bir şekilde monte edilmiş olmalıdır. Cihazın elektrik altyapısının da yetkin kişiler tarafından yapılması güvenlik ve sağlıklı bir çalışma için önemlidir. Klima montajında bakır boru kullanmak da sağlıklı bir çalışma ortamı için gereklidir. Bakır boru tercih edilen sistemlerde daha az soğutkan kullanılarak, daha yüksek basınçlarda çalışma özelliği elde edilir. Bakır borular korozyona dayanıklı olduğundan uzun ömürlü bir kullanım sunar ve ayrıca geri dönüştürülebilir özelliğe sahip olmasıyla da çevreci malzemeler arasındadır. Cihazın uzun yıllar sorunsuz çalışmasını mümkün kılan bakır borular, arıza olasılığını da en aza indirir.

Alman Kalitesi ve Trendyol Güvencesi

Viessmann Türkiye kombi ve klimaların yanı sıra farklı ürünleri de Trendyol ile kullanıcıların beğenisine sunar. Uzun yıllardır Türkiye’de faaliyette olan Alman menşeli marka geniş yedek parça seçenekleriyle de tercih sebebi olur. Kombi ve klima sistemlerinin yanı sıra diğer ürün grupları için de pek çok alternatif Viessmann yedek parça kategorisinde yer alır. Ürün grupları arasında Viessmann genleşme tankı modelleri de kendisine yer bulur. Viessmann su akış sensörü ürünleri de kombi modelleri için kullanıcılara sunulan ürünler arasındadır.

Markanın ürün grupları arasında ısı pompaları da yer alır. Isı pompaları, yaşam alanlarında ısıtma, soğutma ve sıcak su sağlamak için ortamdan doğal ısıyı alan ve sonrasında bu ısının kullanılabileceği daha yüksek bir sıcaklık ve basınca dönüştüren ve pompalayan cihazlara verilen isimdir. Bu ortam, hava, su ve toprak olabilir. Bu şekilde hava kaynaklı, su kaynaklı ve toprak kaynaklı olmak üzere üç tip ısı pompası mevcuttur. Isı pompası sistemleri, buzdolabına benzer bir prensip kullanarak, tersine çevrim prensibi ile ortam ısısından enerji üretir. Buzdolapları iç soğutma işlemi yaparken dışarıya sıcak hava verir. Bir hava kaynaklı ısı pompası ise ortam havasındaki ısıyı yaşam alanlarınıza getirir. Ortamdan alınan ısı, ısı pompasına monte edilmiş bir eşanjöre aktarılır. Bu noktada çevrim içerisinde mevcut soğutucu akışkanın kaynaktan aldığı enerjiye bağlı olarak fiziksel hali değişir ve düşük sıcaklıklarda bile buharlaşma meydana gelir. Gaz formunda bulunan bu akışkan, daha sonra ısıtma ve sıcak su sağlamak için kullanılabilecek bir seviyeye yükseltilmek üzere bir kompresör vasıtasıyla sıkıştırılır. Bu aşamadan sonra yüksek sıcaklık ve basınçtaki akışkandan yine bir eşanjör vasıtasıyla ısı, yaşam alanlarındaki ısıtma ve sıcak su devrelerine aktarılır.

Oldukça etkili ve verimli tasarımları sayesinde, bu çözümler dışarıdaki sıcaklık -15°C gibi düşük bir değerdeyken dahi ısı üretir. Kış aylarında kapalı ortam ısıtması yapan ısı pompalarını yaz aylarında tam tersi bir çevrimle soğutma sistemi olarak kullanmak da mümkündür. Bu sayede her mevsimde ihtiyaçlara cevap veren bir iklimlendirme çözümüne sahip olmak mümkün hale gelir. Isı pompaları, mevcut ortam ısısını kullandığı için karbon emisyonlarını azaltıcı bir etkiye sahip olup, konvansiyonel ısıtma sistemleri karşısına etkili bir alternatif getirir. Üstün Viessmann teknolojisiyle üretilen ısı pompaları, her mevsimde etkin bir iklimlendirme çözümü sunar.

Üstün Alman teknolojisini yaşam alanlarındaki iklimlendirme ihtiyaçları için kullanılabilir kılan Viessmann markalı ürünler Trendyol güvencesiyle kullanıcıların beğenisine sunulur.

Bir aile şirketi olan Viessmann Grubu uluslararası öncü ısıtma, sanayi ve soğutma tekniği sistemleri üreticilerinden biridir. 1917 yılında kurulan Viessmann, 12.000 çalışana ve 2016 yılı itibariyle 2,25 milyar avro yıllık ciroya sahiptir.

Viessmann 11 ülkede bulunan üretim şirketleri, 74 ülkedeki satış şirketleri ve temsilcilikleri ve tüm dünyaya yayılmış olan 120 satış temsilciliği ile uluslararası bir şirkettir. Cironun %54’ü Almanya dışındaki satışlardandır.

Teknik Servis
Viessmann Isı Tek. Tic. A.Ş.
(Genel Müdürlük)
Şerifali Mh. Söyleşi Sk. No:39
34775 Ümraniye – İstanbul

Telefon: 0 216 528 46 00


🟩 Viessmann indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Viessmann indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Viessmann indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Viessmann kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Viessmann promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.