Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

SportOne, Ortadoğu’nun büyüyen perakende firmalar grubu BGroup’a ait markalardan biridir. 20 yıldır besin destekleri ve sporcu gıdalarının toptan ve perakende satışını gerçekleştiren, dünyanın lider firmalarından biri olan SportOne, 2012’den beri Türkiye’de de faaliyet göstermektedir.

SportOne’ın perakende kuruluşu olan LifestyleNutrition mağazaları ve Vitamin.com.tr e-ticaret sitesi, amatör ve profesyonel sporcularla birlikte sağlıklı yaşamı hedefleyen herkese kaliteli ürünler sunmaktadır.

Sportone; Gaspari Nutrition, Dymatize Nutrition, Muscle Pharm, Scivation, BPI gibi dünyanın önde gelen birçok gıda takviyesi ve sporcu gıdası markasını portföyü altında bulundurmaktadır.

Vitamin.com.tr, %90’ı kendi ithalatımız olan dünya markalarını orijinal marka güvenceleriyle tüketiciyle buluşturmaktadır. Vitamin.com.tr’de ürünlerle ilgili en doğru bilgiye ve besin takviyeleri sektörüyle ilgili en son haberlere ulaşmanız da mümkün.

Sağlıklı, spor dolu günler ve keyifli alışverişler dileriz.

SportOne Kozmetik ve Sağlık Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

Gümüşsuyu mah. İnönü cad. No:53 Işık Apt. K:2 D:3 Taksim İstanbul
Telefon
444 9 073