VitrA Seramik Banyo, Mutfak, Lavabo Ürünleri GittiGidiyor’da – 50₺ İndirim

Fırsat Süresiz
Vitra banyo mutfak gereçleri GittiGidiyor'da! Vitra modelleri, Vitra özellikleri ve...Daha Fazla

Vitra banyo mutfak gereçleri GittiGidiyor’da! Vitra modelleri, Vitra özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor’da.

Kampanya kapsamında 22 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Vitra_Online mağazası ürünlerinde yapacağınız 300 TL ve üzeri bir alışverişinizde 50 TL anında indirim kazanabilirsiniz.

Vitra Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

VitrA Banyo Seramik Ürünleri Trendyol’da!

Fırsat Süresiz
VitrA Vitrifiyeler uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Tıkla, en...Daha Fazla

VitrA Vitrifiyeler uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Tıkla, en ucuz VitrA Vitrifiyeler Trendyol’la ayağına gelsin. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Ev Eşyaları Kuponları

% 20 Jumbo İndirim Kodu – Bugüne Özel

Kod Süresiz
Jumbo kupon kodu tüm indirimlerde ek sepette ekstra %20 indirim... Detayını Gör
EYLUL20 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Karaca 2.Ürüne % 50 İndirim – 50.Yıl Kampanyası

Fırsat Süresiz
Karaca’nın 50. Yılına Özel 24 Saatlik İndirimler Devam Ediyor! Hemen... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 23 English Home Ekinoks İndirimi – Online Özel

Fırsat Süresiz
English Home Ekinoks İndirimi Başladı! Kampanya 21.09.2023-26.09.2023 tarihleri arasında sadece... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

100TL Homend İndirim Kodu

Kod Süresiz
1.000₺ ve üzeri alışverişe 100₺ Homend indirim kodu! Not: her... Detayını Gör
PCHMD100 Kodu Aç 
100% Başarılı

6999TL Homend Alex Robot Süpürge Kupon Kodu

Kod Süresiz
Homend'de Haftanın Kodu🚨 21 Eylül'e Kadar Alex Robot Süpürge ALEX2000... Detayını Gör
ALEX2000 Kodu Aç 
100% Başarılı

Dünden Bugüne VitrA
2. Dünya Savaşı yılları… Uluslararası ticaretin durgun olduğu, pek çok şeye ihtiyaç duyulan bir dönem. Dr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 1942 yılında İstanbul Kartal’da kurulan seramik atölyesinde 8 işçi çalışıyor, sofra ve süs eşyaları üretiliyor. Savaş sonrasında ticaret tekrar normale dönüyor. Türkiye’nin ekonomik gelişimine ve şehirleşmesine paralel olarak tesis de hızla büyüyor ve tüketici talepleri doğrultusunda, lavabo ve klozet gibi ürünlere odaklanıyor. O dönemde geleceği parlak görünen seramik banyo gereçleri üretimi, 1958’de Kartal’da bir üretim tesisinin açılmasını gerekli kılıyor. Her geçen gün büyüyen markaya, 1966 yılında çalışanların oylarıyla VitrA adı veriliyor. 1977’de dönemin en yeni teknolojileri kullanılarak Bilecik Bozüyük’te yeni bir fabrika kuruluyor. 80’lerin sonunda armatür, 90’larla birlikte karo seramik fabrikasının hizmete girmesiyle, Bozüyük, VitrA’nın ana üretim kampüsü haline geliyor.

VitrA’yı bugünkü başarılı konumuna getiren süreç, 1983’te Almanya’ya yapılan ilk dış satımla başlıyor. VitrA, önce dünya devleri için üretim yapmaya, 90’lı yıllardan itibaren de ürün gamını genişletmeye ve yurt dışı operasyonlarını oluşturmaya başlıyor. 2000’ler ise markalaşmada yol ayrımına gelinen yıllar oluyor. VitrA, banyo dünyasını “akılcı, estetik ve bir o kadar da duyarlı” olarak yeniden tanımlayarak, banyo kültürüne yeni bir kavram getiriyor. Konfor ve teknolojiyi bir arada kullanarak banyo mekanlarını yaşam alanlarına dönüştürüyor. ArGe’yi öncelikli kılarak dünyanın önde gelen tasarımcılarıyla çalışan VitrA, banyoda ihtiyaç duyulan tüm ürünleri tasarlama ve üretme kapasitesiyle, sektördeki yerini sağlamlaştırıyor.

Global bir marka olma stratejisi çerçevesinde, yoluna dünya devlerini bünyesine katarak devam ediyor. Türk seramik sektöründe ilk yurt dışı şirket satın almasına imza atarak, 2006’da Almanya pazarının tanınmış seramik kuruluşlarından Engers Keramik’i bünyesine katıyor. 2007’de dünyanın en köklü ve tanınmış seramik markası Villeroy & Boch AG’nin Karo Bölümü’nün, 2008’de ise lüks banyo mobilyaları pazarında Avrupa lideri Burgbad’ın çoğunluk hisselerini alıyor. Bugün VitrA, dünyaca ünlü tasarımcı ve mimarlar tarafından tanınan, başarısı uluslararası tasarım ödülleriyle taçlandırılmış, gelirlerinin yaklaşık dörtte üçünü yurt dışı pazarlardan elde eden global bir marka…

Vitra

Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan VitrA’nın hikâyesi 1942 yılına kadar uzansa da markanın asıl adını ancak 1966’da aldığı biliniyor. Tıpkı eski Türk boylarında bir yetenek gösterince o yeteneğe uygun ad verilmesi geleneğinde olduğu gibi. Çalışanları tarafından yapılan oylamada aldığı isimle sektörde kalıcı olacağı ve banyoyu bir vitrin alanına çevireceği belli olan firma bugün global pazarda üretim, tasarım ve satış operasyonlarını etkin olarak sürdürüyor. Sektörde birçok ilk yaratan VitrA banyo dünyasını yeniden tanımlıyor. Konfor ve teknolojiyi bir arada başarıyla kullanan marka Ar-Ge’ye öncelikli önem vermesinin meyvesini ürettiği inovatif ürünlerle alıyor. Dünyanın önde gelen tasarımcıları ile çalışarak bir banyoda neye ihtiyaç varsa üretimine dahil eden VirtA ile siz de banyonuzu yeniden tanımlayabilir ve bir keyif ortamı olarak tasarlamak üzere VitrA’dan yardım alabilirsiniz.

Teknoloji Kullanan Değil Teknoloji Üreten Bir Marka

ARGE Merkezleri Performans Endeksleri sonuçlarına göre üst üste 4 yıl “Seramik Sektörünün En Başarılı Firması” seçilen VitrA doğal olarak bu ürünlerde başı çeken firma olarak dikkat çekiyor. Banyo ve özellikle seramik alanında yeni malzeme, süreç ve teknoloji araştırmak, dizayn etmek ve geliştirmek amacıyla VitrA İnovasyon Merkezi’ni kuran firma en güzel en teknolojik ve en sağlam ürünleri üretirken bir yandan da tüm üretim süreçlerinde ve ürünlerinde yeşil teknolojileri de önemseyen bir yaklaşım sergiliyor. Ekolojik ürünler ile çevreye duyarlı bir yaklaşımı temsil eden VitrA bu konuda birçok ödülün de sahibi. VitrA Hygiene adını verdiği bakteri oluşumunu engelleyen sırlama teknolojisi, VitrA Clean adını verdiği kiri ve kirli suyu tutmayan yüzey teknolojisi ve VitrA Rim-ex adını verdiği kirlere yer bırakmayan kanalsız klozet teknolojisi ile hijyen alanda gerçekleştirdiği öncü geliştirmelerle insan sağlığına gösterdiği özeni kanıtlıyor. Hijyen sağlayan deterjan haznesi VitrA Fresh ile her yıkamada hem hijyen sağlıyor hem de kireç, pas ve kötü kokuları önlüyor. VitrA Kaydırmaz ismini verdiği geliştirme ile küvet ve duş teknelerine güven ve hareket özgürlüğü getiren marka, zamanla su ve sabun sebebiyle kayganlaşan akrilik yüzeyleri kaydırmaz hale getiriyor böylece güvenle kullanılmasını sağlıyor. VitrA Photoactive ismiyle geliştirdiği fotokatalitik karolar ışık ve havadaki nem ile kendi kendini temizleyebiliyor. Bu işlemi Nano boyutlu titanyum dioksit kaplı fotokatalitik özelliği sayesinde gerçekleştiren karolar aynı zamanda havadaki kirlilikleri ve kötü kokulara karşı da mücadele ediyor ve önemli oranda giderilmelerine yardımcı oluyor. Ortamdaki sıcaklık farkından dolayı büyük sorun teşkil eden banyo aynalarının buğulanmasına çözüm olarak geliştirdiği VitrA Deluxe özelliği aynaların buğulanmasını önlerken barındırdığı büyüteçli ayna seçeneği ile de makyaj, tıraş ihtiyaçlarında pratik bir kullanım sağlıyor. VitrA Protect ile seramiğin üzerindeki sır sayesinde karolar daha parlak görünüyor ve daha temiz kalıyor. Sadece üretim değil kullanım ve uygulama aşamaları için de ArGe çalışmalarını yürüten VitrA, karoların döşenmesinde kolaylık sağlamak amacıyla geliştirdiği VitrA Fit sistemi sayesinde özellikle büyük ve ağır karoların, ek olarak ince karoların döşenmesinde meydana gelen yükseklik ayarlama sıkıntısını gidererek işlemlerin hızlanmasını sağlıyor. V-Care Akıllı Klozet teknolojisi ise kapak sıcaklık ayarı, su sıcaklık ayarı, yıkama ayarları, kurutma sıcaklık ayarı, kötü koku emme özelliği ve enerji koruma seçenekleri ile bütünsel bir klozet devrimidir. VitrA’nın ürünlerini incelerken bu teknolojileri geliştiren bir markanın ürünlerine bakıyor olmanın güvenini hissedebilir ve seçeceğiniz her VitrA ürününe koşulsuz güvenebilirsiniz.

VitrA’nın Şık, Bütünsel ve Yaratıcı Koleksiyonları

Banyoyu paylaşılabilir bir yaşam alanı olmaya götüren birbirinden özel tasarımlar VitrA’nın banyo koleksiyonunda sizler için banyonuzda ihtiyacınız olabilecek en ince ayrıntıya kadar düşünülerek hazırlanıyor. Minimalist felsefenin hâkim olduğu tasarımlar ince çizgiler, şık detaylar ve teknoloji desteği ile beklentilerin ötesine geçen eşsiz mekânlar yaratıyor. Günün stres ve yorgunluğundan arınmak, daha dinlenmiş hissetmek isteyenler için VitrA koleksiyonları en özel seçeneklerden biri. Banyoda geçirilen sürenin ihtiyaçtan ziyade keyifli ve özlenen anlar arasına girdiği koleksiyonlarda her bir öğe sıra dışı tasarım ile yeniden şekillendiriliyor. VitrA ekibinin deneyimli ve ünlü tasarımcılarının özgün dizaynları her konsept üzerinde titizlikle çalışılması ile oluşturuluyor. Banyolarınızda zevkinizi en ince detaylarına kadar yansıtma şansı bulabileceğiniz her bir koleksiyon kullanım alanlarınızın kişiselleştirilmesine büyük oranda katkı sağlıyor. Her unsurun kendine özgü yenilikçi bir yaklaşım getirdiği VitrA banyo koleksiyonları arasındaki özel seçimlerden olan VitrA Plural inovatif sifon sistemi ile duvardan bağımsız olarak konumlanabilen lavabolar ve özel renk seçimleri ile özgün bir tasarım sunuyor. Serinin en belirgin özelliği olarak hafif metal ayaklı ve doğal görünümlü ahşap tezgahlar ile farklı renk seçenekleri sunan seramik tezgahlar göze çarpıyor. Bambaşka bir ambiyans sunan Frame serisi ise zarif hatlarla teknolojinin kullanımını buluştururken ahşap dokunun sağladığı sıcaklık ile fark yaratıyor. Hem fiziksel hem mental olarak dinlenmiş olmanızı hedefleyen Voyage koleksiyonu ise alışılan banyo düzenine meydan okuyarak lavabo ve klozetin kullanım şekline farklı yaklaşımlar getiriyor. Koleksiyonun en önemli avantajlarından olan esneklik özelliği renk, derinlik ve boy seçenekleriyle daha da güçlü hale geliyor. Duvara veya yere monte edilebilen armatürlerle monoblok lavabo kullanımı çeşitlenirken etrafına üniteler yerleştirilerek klozetin banyo ile bütünleşmesi sağlanıyor. Sistemsel yaklaşımı ile güçlenen Origin koleksiyonunda klozet, duş sistemi, armatür, tezgah ve aksesuarların buluştuğu eşsiz bir banyo atmosferi karşımıza çıkıyor. Farklı renk, malzeme ve boyut seçenekleri ile 200’den fazla ürün barındıran koleksiyon, sunduğu çeşitlilik ve tasarım esnekliği sayesinde farklı zevklere kullanım imkânı sunuyor.

Geniş Ürün Yelpazesi ve Banyodan Mutfağa VitrA Seramik Ürünleri

VitrA banyo modelleri alanındaki ürün grupları arasında başlık olarak seramik banyo ürünleri, armatürler, duş sistemleri, yıkanma alanları, rezervuarlar ve banyo karoları dikkat çekiyor. Firma bu ana başlıkların yanı sıra banyo aksesuarları başlığında da çok önemli bir ürün yelpazesine sahip. Ayrıca iddialı olduğu bir diğer ürün grubu olan banyo mobilyalarında ise inovatif çağdaş ve yepyeni bir tarzı temsil ediyor. Genel olarak bir banyo markası olarak biliniyor olsa da VitrA eviye ve batarya gruplarıyla mutfak ürünleri pazarında da ciddi bir üretim yapıyor ve ürünleri ile pişirme alanlarında da farklılık yaratıyor. Tek tek parçalar ve ürünler üretmek kadar alanları bütünsel olarak değerlendiren ve banyoları komple bir yaşam alanına çeviren bakış açısıyla özel koleksiyonlar da üreten VitrA sizleri kendi yetenekleri banyonuzda değerlendirmeye davet ediyor.

Seramik, banyo tasarımında çok geniş bir yer tutuyor. Bir seramik ustası olan VitrA’nın bu alanda ürettikleri de dikkate değer oluyor. Lavabolar, klozetler, bide lavaboları, pisuvarlar gibi doğal seramik ürünlerin yanı sıra hela taşları ve mutfak eviyeleri gibi ürünler de bu kategoride bulunabiliyor. VitrA klozet seçenekleri sadece ebat ya da kullanılan malzeme olarak sınıflandırılmıyor. Asma ya da yerleştirme biçimlerindeki farklılıklardan içerdikleri yüksek teknoloji özelliklerine kadar birçok alternatif barındırıyor. Akıllı klozetler ise kumanda ile kullanımı, sensörlü kapağı, kapak ısıtma ayarı ve genel olarak V-Care teknolojisi ile rağbet gören ürünler arasında yer alıyor. VitrA lavabo modelleri yine oldukça geniş bir seçme aralığına sahip. Biçimsel özellikler lavaboların her tür banyoya ve her tarz dekorasyona uyacak alternatifler barındırmasını sağlıyor. Ürünler arasında kare ve dikdörtgen gibi köşeli formlar, yuvarlak ya da oval gibi yumuşak formlar bulunduğu gibi amorf ve sıra dışı formlarda lavabolar bulmak da mümkün oluyor. Sıra dışı her tasarıma uyacak bir lavaboyu VitrA’nın ürünleri arasında bulabilir ve tarzınızı VitrA ile yansıtabilirsiniz. Bide lavaboları da asmalı, montajlı, büyük ya da küçük, yumuşak ya da keskin hatlı modeller ile listede yer alıyor. Banyodaki yeriniz ve dizaynınız doğrultusunda rahatça seçim yapabilir ve diğer ürünlerle kombin edebilirsiniz. VitrA yer seramikleri segmentinde banyo, ev içi zemin, balkon & teras, havuz, ticari alanlar için ayrı ayrı ürünler içeriyor. Ayrıca endüstriyel alanlar ve dış cepheler için de ürün barındıran VitrA fayans ve VitrA karo sahip olduğu üstün teknolojik özellikler sayesinde parlak görünüm, kolay temizlik, sağlıklı kullanım ve estetik değer vadediyor.

Yıkanma Alanlarına VitrA Dokunuşu

Yıkanma alanları genel olarak küvetler, duş tekneleri olarak sınıflandırılıyor. Yan gruplar olarak da duş kanalı, aksesuarlar ve kompakt üniteleri saymak mümkün oluyor. VitrA küvet çeşitlerinde bilindik alternatiflerle beraber ayaklı, bağımsız küvetler ve iki yıkanma deneyimini bir arada bulunduran combo küvetleri de sunuyor. Ahşap panelli, altın renkli küvetler değişik tarzlar için kurtarıcı özellik taşırken akrilik ya da seramik gibi üretim malzemeleri ile de seçim şansı sunuyor. Hidromasaj sistemleri ebat seçenekleri ve sahip oldukları VitrA teknolojilerine göre ihtiyaçlara ve bütçelere uygun seçenekler barındırıyor. Sahip oldukları başlık adetlerinden suyu dolaştırma frekanslarına kadar çeşitlenen hidromasaj kategorisi ne istediğini bilenler için gayet yeterli bir ürün yelpazesi sunuyor. VitrA duşakabin ve VitrA duş teknesi takımları kare ve dikdörtgen formun değişik ebatlarını içeriyor. VitrA duş sistemleri, kaydırmaz teknolojiye sahip teknelere sahip olmalarının yanı sıra VitrA duş seti çeşitleri ile de zenginleştirilebiliyor. Masajlı duş sistemleri duş duşlara olduğu gibi küvetlere de eşlik edebiliyor ve içerdikleri tekniklere ve başlık sayılarına göre de çeşitlenebiliyor. Kompakt duş ünitesi başlığı da günden güne rağbet görüyor. Adına yakışır şekilde banyoları toparlayan, istenmeyen her detayı saklayan, derli toplu bir görüntü sunan kompakt üniteler çeşitli ebat alternatifleri ile her büyüklükteki banyoya adapte olabiliyor. Rahat ve konforlu bir kullanım sunan VitrA yıkanma alanları genelde işlevsel özellikleri ile öne çıkıyor. Birden fazla fonksiyonu barındıran böylece birçok amaca hizmet edebilen ve değişen gereksinimlere entegre olabilen özellikleri ile tercih listelerinin başında yer alıyor. Yıkanma alanları kategorisinin en sıra dışı ürünlerinden olan duş kanalları VitrA’nın gider sistemleri konusuna gösterdiği özeni kanıtlıyor. Estetik görünüşleri ve paslanmaz özellikleri ile dikkat çekmeyen bir konuma sahip olan ancak bir banyonun uzun süre keyifle kullanılmasının arkasındaki önemli bileşenlerden biri olma özelliğini taşıyor.

VitrA Mobilyaları ile Özgün Banyolar

Banyonuzdaki tüm ihtiyaçlarınızın en kullanışlı şekilde karşılanmasına yönelik özenle hazırlanan VitrA Banyo Mobilyaları dünyaca ünlü tasarımcıların iş birliği ile üretiliyor. Tüm ihtiyaçlarınızı zarif ve sade görünümden ödün vermeden elinizin altında tutabileceğiniz ergonomik tasarımlar şık tarzlarıyla da öne çıkıyor. Fark yaratan tasarımlara imza atan VitrA banyo dolabı, aynalar, tezgâhlar, banyo setleri ve alternatif modüllerden oluşan birçok seçeneği banyo mobilyaları kategorisinde kullanıcılarına sunuyor. VitrA lavabo dolabı modelleri arasından seçebileceğiniz ürünler banyonuzda şık bir saklama alanıyla birlikte dekorasyon bütünlüğünün de önemli unsurlarından birini oluşturuyor. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerin getirdiği uzun ömürlü ve karakteristik lavabo dolapları mobilyaların en tercih edilen ürün grupları arasında yer alıyor. Zengin çeşitliliğe sahip VitrA ayna kategorisi ise farklı koleksiyonlara kolaylıkla uyum sağlayabilen ürünlerden zevkiniz doğrultusunda özgürce seçim yapabilme şansı sunuyor. Özellikle küçük banyoların vazgeçilmezi olan dolaplı modeller yerden kazanarak beklentilerin ötesinde bir tasarım ile dekorasyonu güzelleştirirken desenli modeller banyonuza hareket katıyor. Buğu yapmayan modeller ise sağladığı günlük kullanım rahatlığının yanı sıra kolay temizlenebilmesi ile iş yükünüzü azaltıyor. Boy dolapları ise kişisel bakım veya temizlik ürünleri gibi malzemelerinizi saklayabileceğiniz yardımcılar olarak tercih ediliyor. Kullanım alışkanlıklarınıza ve beklentilerinize göre sabit, tekerlekli veya yüksek ayaklı modeller arasından kendinize ve ailenize en uygun olan seçeneği belirleyebilirsiniz. Farklı ölçülere sahip tezgahlar her büyüklükte banyo için optimum çözümü bulabileceğiniz ürün yelpazesinde sunuluyor. Banyonuza zarafet katan tezgâh modelleri her zevke hitap eden malzemelerin en işlevsel formda kullanılmasıyla tasarlanıyor. Doğal ve elegant bir görünüm elde etmek için seçilen karaağaç, hareli meşe ve mermer gibi özel malzemeler ustalıkla işlenerek işlevsellikle buluşuyor. Pratik dekorasyon çözümleri için ise banyo setleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. VitrA banyo seti olarak hazırlanan kategori içerisinde ayna, raf ve lavabo dolabından ürün grupları bulunuyor. Hazır setler ile dar veya geniş her alana yönelik hızlı çözümler elde ederken fark yaratan konseptleri dilediğiniz banyo ortamına taşıyabilirsiniz. Standart ürünlere ek olarak banyo mobilyaları arasında bulabileceğiniz hareketli orta üniteler, açık saklama alanları, raf veya konsolları dekorasyonunuzu bütünlemek veya ihtiyacınızı karşılamak amacıyla dilediğiniz konsepte ekleyebilirsiniz. Kapaklı veya kapaksız çamaşır ve kurutma makinesi dolapları da dış görünüme önem veren stil arayışında sıklıkla kullanılan araçlardan oluyor. Bir aile banyosunun küçük ama önemli detayını da unutmayan VitrA, Nest Çocuk Basamağı ile hem çocukların lavaboya ulaşmasını kolaylaştırıyor hem de çocuklarınızın banyoda ihtiyacı olabilecek eşyaları için ekstra saklama alanı sağlıyor.

VitrA Armatürler, Banyo Aksesuarları ve Yedek Parçalar

Armatür grubu VitrA’nın en öncelikli kategorilerinden biri. Bu kategori lavabo bataryaları, yıkanma alanı bataryaları, eviye bataryaları, bide bataryaları ile birlikte musluklar ve tamamlayıcı ürünleri de barındırıyor. VitrA batarya alanında söz sahibi bir marka ve geliştirdiği üstün teknolojiye sahip ürünlerle hem kullanıcı konforunu sağlıyor hem de kaynak kullanımındaki ekonomik tavrı ile saygıyı hak ediyor. Özel seriler ve koleksiyonlarla tüm evde takım oluşturmanızı kolaylaştıran bir tarzı takip edebilir, banyodan mutfağa kadar, bide lavabolarından balkon bahçe musluklarına kadar her yeri aynı takımın parçaları ile donatabilirsiniz. Kategoride boyun tiplerine göre lavabo ile mesafesini gözetebileceğiniz bataryalar bulabilir, sıra dışı tasarımlarınıza renk katacak estetik ve inovatif alternatifleri de inceleyebilirsiniz. Açma kapama tipleri, kontrol sistemleri açısından da tüm VitrA teknolojisini yansıtan ürünler arasında ihtişamlı banyolar için gösterişli parçalar bulunduğu gibi minimalist mimariye sahip ortamlar için sade parçalar da mevcut. VitrA musluk başlığında ise uzun ya da kısa musluklarla beraber ara musluklar da bulunuyor.

VitrA gömme rezervuar alanında ilk üreten firma olma önceliğine sahip. Değişik ölçülerdeki rezervuarlar ve aynı rezervuarda farklı tüketim alternatifleri barındıran modellerle çevre dostu temasına da vurgu yapıyor. Değiştirilebilir VitrA klozet kapağı ve VitrA klozet iç takımı sayesinde klozetlerin kullanım ömrünü uzatan VitrA iç takım değişimini de pratik hale getiriyor. Genel olarak ürettiği tüm ürünler için desteğini devam ettiren VitrA yedek parça alanında önemli sayıda parçayı ürünlerinizin kullanımına devam edebilmeniz amacıyla listelerde bulunduruyor. VitrA banyo aksesuarları kategorisiyle detayları belirlemenize ve ana unsurları yerleştirdikten sonraki nüansları tamamlamanıza yardımcı oluyor. Banyo dendiğinde VitrA portal olarak tanımlanacak kadar zengin ve her alternatifi barındıran ürün kataloğu ile beğeni topluyor. Trendyol’da en avantajlı fiyatlarla bulacağınız her VitrA outlet denecek kadar uygun koşullarda sunuluyor. Banyonuzun ya da mutfağınızın tasarımına uygun bir VitrA ürününü seçebilir ve Trendyol’un online alışveriş kolaylığı ile hemen satın alabilirsiniz.

Danışma Hattı: 0850 311 70 70
Tüm sorularınız için hafta içi 09:00 – 18:00 Saatleri arasında
VitrA danışma hattını arayabilirsiniz.


🟩 VitrA indirim kodu Eylül 2023
🏷️ VitrA indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi VitrA indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 VitrA kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
VitrA promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.