Wimbledon Academy Türkiye 2 Seviye Hediye İndirim Kodu

Kod Süresiz
Wimbledon Türkiye Şubelerinde 2 seviye aldığınız da 2 seviye de...Daha Fazla

Wimbledon Türkiye Şubelerinde 2 seviye aldığınız da 2 seviye de Vodafone’dan hediye! bZAegR 6JwbdH

“Fırsatı Kullan” linkine tıklayarak kampanya katılım şifrenizi alabilirsiniz ve kaydınızı ister Wimbledon Şubelerinde isterseniz de wimbledonacademy.com.tr/  adresinden yapabilirsiniz.

Wimbledon Türkiye Şubelerinde 2 seviye aldığınız da 2 seviye de Vodafone’dan hediye!
Wimbledon Language Academy Türkiye Şubelerine özel tüm “Dil Eğitimleri’ nde” 2 Seviye Vodafone’dan hediye. Ayrıca indirim kodunuzla Wimbledon İngiltere Şubelerinde 100£ değerinde indirimden yararlanabilirsiniz.

“Fırsatı Kullan” linkine tıklayarak kampanya katılım şifrenizi alabilirsiniz ve kaydınızı ister Wimbledon Şubelerinde isterseniz de www.wla.com.tr adresinden yapabilirsiniz.

  • Kampanya 30.09.2021 tarihine kadar Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki Wimbledon Şubelerinde ve wimbledonacademy.com.tr/  adresinde geçerlidir.
  • Kampanyadan tüm aktif Vodafone aboneleri kampanya süresi boyunca diledikleri kadar yararlanabilir.
  • Her bir indirim sadece tek bir eğitim için kullanılabilir.
  • Kampanyalar birleştirilemez
  • Kampanya kapsamında her alınan seviye sayısı kadar dil eğitimi hediye edilecektir.
  • Wimbledon İngiltere’de 100£ indirim en az 4 haftalık eğitim paketlerinde geçerlidir. Nakite çevrilemez.
  • Vodafone aboneleri, bu indirim kampanyasına katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Wimbledon Language Academy kampanya detay sayfasında “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak kampanyaya katılım şifresini alabileceklerdir.
  • Vodafone Aboneleri kampanya katılım şifresini ve cep telefonu numaralarını sisteme girdiklerinde veya şubelerimizdeki çalışanlarımıza ilettiklerinde kampanyadan yararlanabileceklerdir.
  • Kampanya kapsamında alınan her şifre tek kullanımlıktır ve 30 dakika içerisinde kullanılmayan şifreler geçerliliğini yitirmektedir.
  • Görüşme randevularını 444 5 897 nolu numaradan alabilirsiniz.

Dünya' yı Keşfet Daha Az

0vSjtd Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

2014 yılında Türkiye’ye merhaba diyen Wimbledon tüm Türkiye’de yabancı dil hedeflerinizi gerçekleştirmeniz yolunda sizler için şubelerini açmaktadır.
En iyi öğrenmenin modern ve canlı mimari, son teknoloji olanaklar ve dünyada ilk kez uygulanan şeffaf eğitim modeli ile aydınlatılmış sınıflarda gerçekleştiğini biliyoruz. Dünyanın farklı ülkelerindeki ve Türkiye’deki dil kurslarımızı bu prensipler temelinde tasarlıyoruz.

Wimbledon, İngiltere’de ilk olarak 1964 yılında kurulmuştur ve İngiltere’nin köklü dil okullarından birisidir.

Wimbledon‘un kanıtlanmış eğitim metodu, belirlenen saatlerde derslere katılım göstermek koşuluyla yabancı dil hedeflerinize ulaşacağınızı garanti eder.
Wimbledon GSE Sistem (Küresel İngilizce Ölçeği) 50’den fazla ülkeden 6000’den fazla öğretmeni kapsayan araştırmaya dayanarak, konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerisi için ne yapılması gerektiği konusunda 10 ile 90 arasında bir ölçek belirleyerek Ortak Avrupa Referans Çerçevesini (CEFR) genişletir. CEFR seviyesinde, daha ayrıntılı bir yaklaşım ile tüm şubelerinde aynı eğitim standartlarını sunmaktadır.
Bugüne kadar öğrencilerini başarıyla mezun edip İngilizce öğrenme hedefini gerçekleştiren Wimbledon, sunduğu farklı eğitim metodu, uzman öğretmenleri ve özgüvenle İngilizce konuşmanızı sağlayacak şube atmosferi ile size benzersiz bir İngilizce öğrenme deneyimi sunar.

Wimbledon Türkiye Soho Business Center Wimbledon Türkiye Genel Merkez Ofis – Tepebaşı/Eskişehir
444 5 897
[email protected]
Wimbledon Global 1 Woodside, Wimbledon, London, SW19 7AR United Kingdom
+44 7546 007884
[email protected]


🟩 Wimbledon Language Academy indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Wimbledon Language Academy indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Wimbledon Language Academy indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Wimbledon Language Academy kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Wimbledon Language Academy promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.