World ile Zen Pırlanta 500 TL Zen Puan

Fırsat Süresi Doldu
World Mobil’e özel 4-14 Mayıs 2023 tarihleri arasında Zen Pırlanta’dan...Daha Fazla

World Mobil’e özel 4-14 Mayıs 2023 tarihleri arasında Zen Pırlanta’dan tek seferde yapılacak 10.000 TL ve üzeri alışverişe 500 TL değerinde Zen Puan!

 • Kampanya 1-14 Mayıs 2023 tarihleri arasında Zen Pırlanta mağazalarından tek seferde yapılacak 10.000 TL ve üzeri alışverişe 500 TL değerinde Zen Puan hediye edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecektir.
 • Kampanyaya yalnızca fiziki mağazalardan yapılan harcamalar dahil olup, zenpirlanta.com’dan yapılan harcamalardan puan kazanımı olmayacaktır.
 • Kampanyadan kazanılan puanlar yalnızca Zen Pırlanta fiziki mağazalarında kullanılabilecektir.
 • Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları ve banka kartları dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum Worldpuan 500 TL’dir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar dahildir Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar, eko kartlar, ön ödemeli kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 22 Mayıs 2023 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 21 Haziran 2023’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Haziran 2023’te geri alınacaktır.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir. Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
 • Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir. Kampanya kapsamındaki işlemler mutlaka World Üye İşyerlerindeki Yapı Kredi Bankası POS Sistemi üzerinden geçmelidir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 1-14 Mayıs 2023 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.
 • Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
 • Yapı Kredi ve Zen Pırlanta kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Zen Pırlanta’dan tek seferde yapılacak 10.000 TL ve üzeri alışverişe 500 TL değerinde Zen Puan! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Zenpirlanta.com’da World Pay ile 500 TL Worldpuan!

Fırsat Süresi Doldu
World Mobil’e özel 11-31 Mart 2022 tarihleri arasında www.zenpirlanta.com Worldpay...Daha Fazla

World Mobil’e özel 11-31 Mart 2022 tarihleri arasında www.zenpirlanta.com Worldpay ile yapacağınız harcamalarınızda 500 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

 • World Mobil kampanyası kapsamında 11-31 Mart 2022 tarihleri arasında www.zenpirlanta.com ‘dan harcaması Worpay ile tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 4.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 500 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
 • Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında 500 TL Worldpuan kazanım sağlanması için Zen Pırlanta ödeme adımında ödeme yöntemi olarak World Pay seçilerek ödemenin World Mobil veya Yapı Kredi Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir.
 • World Pay ile ödeme World Mobil’in 3.2.1 ve üzeri versiyonlarında, Yapı Kredi Mobil’in 3.8.0 ve üzeri versiyonlarında desteklenmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Nisan 2022’de tarihinde yüklenecektir.
 • Puanların son kullanım tarihi 7 Mayıs 2022’dir.
 • Kullanılmayan puanlar 8 Mayıs 2022’de geri alınacaktır.
 • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve  Zen Pırlanta.A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Zen Pırlanta’da 100₺ ParafPara Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
6 Aralık 2021-6 Ocak 2022  tarihleri arasında kampanyaya katılan Zen...Daha Fazla
 • 6 Aralık 2021-6 Ocak 2022  tarihleri arasında kampanyaya katılan Zen Pırlanta  mağazalarından ve www.zenpirlanta.com ‘ dan  tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri işlemlerde 100 TL ParafPara kazanılacaktır.
 • Kampanya süresince bir müşteri ilk işlemi ile bir defaya mahsus en fazla 100 TL ParafPara kazanabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin Paraf POS cihazından yapılması gerekmektedir.
 • Kazanılan ParafPara işlem yapılan karta işlem tarihinin ertesi günü otomatik olarak yüklenecektir.
 • ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal edilen veya ürünün iadesi ile sonuçlanan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • ParafPara transferi, ParafPara kullanımı sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
 • Paraf, Parafly, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf Kobi, Paraf Eczacı, sanal ve ek kart sahipleri kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Kazanılan ParafPara’lar 20 Şubat 2022 tarihine kadar Paraf POS sahibi tüm üye iş yerlerinde kullanılacaktır. Kullanılmayan ParafPara’lar 21 Şubat 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Zen Pırlanta Değişim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Kullanmadığınız takıları en iyi fiyata Zen Pırlanta ile değiştirin. Satın...Daha Fazla

Kullanmadığınız takıları en iyi fiyata Zen Pırlanta ile değiştirin. Satın almış olduğunuz ürünlerinizi değişim kampanyasından yararlanarak dilediğiniz Zen Pırlanta mücevheri ile değiştirebilirsiniz. Mağazamızdaki uzmanlar değişim işleminiz konusunda size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Zen Pırlanta Yüzük Büyütme – Ölçü Değiştirme

Fırsat Süresiz
Zen Pırlanta İnternet mağazasına özel, satın aldığınız yüzüğün ölçüsü küçük...Daha Fazla

Zen Pırlanta İnternet mağazasına özel, satın aldığınız yüzüğün ölçüsü küçük ya da büyük geldiğinde, siparişiniz elinize ulaştıktan sonra 6 ay içinde, ücretsiz yeni bir yüzük üretilerek değişim yapılmaktadır. (evlilik alyansları hariç) Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Mücevher Kuponları

% 10 ARİŞ Pırlanta Paycell Alışveriş Limiti İndirimi + 36 Taksit (50.000TL’ye Kadar)

Fırsat Süresiz
Turkcell Finansman A.Ş. tarafından sunulan Paycell Alışveriş Limiti ile Ariş... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 ARİŞ Pırlanta ZUBİZU QR İndirimi

Fırsat Süresiz
ARİŞ PIRLANTA ONLINE’DA EKSTRA %10 İNDİRİM arispirlanta.com'da ekstra %10 indirimlisiniz!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

NET %5 Gülaylar Kupon Kodu

Kod Süresiz
Gülaylar kupon kodu ile web sitesinden tüm ürünlerde geçerli siparişlerinizde... Detayını Gör
NET5 Kodu Aç 
100% Başarılı

750TL Gülaylar Altın İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Gülaylar Altın web sitesinden yapacağınız 10.001TL ve üzeri ürün siparişlerinizde... Detayını Gör
KUPON750 Kodu Aç 
100% Başarılı

500TL Gülaylar Altın İndirim Kodu

Kod Süresiz
Gülaylar Altın web sitesinden 5001TL ile 10.000TL arasındaki ürün siparişlerinizde... Detayını Gör
KUPON500 Kodu Aç 
100% Başarılı

Zen, pırlantadaki uzmanlığı, farklı tasarımları, güvenilirliği, satış sonrası hizmetleri ile kendiniz ve sevdikleriniz için özel, büyüleyici, değerli bir hediyenin, pırlantanın, ilk adresi.

Türkiye’de pırlantanın lideri olan marka, 1890 yılından beri kuyumculukla uğraşan bir ailenin deneyimini miras alıp, buna yenilikçi bir duruş ekleyerek modern tasarımlara ve koleksiyonlara imza atıyor.

Avrupa’nın en büyük üretim kapasitesine sahip olan Zen Pırlanta, bu güçle pırlantalı mücevherde Türkiye’deki en geniş model seçeneğini sunuyor, farklı beklentilere ve bütçelere cevap verebiliyor. Koleksiyonlarında tektaş, tria, pırlanta alyanslar gibi vazgeçilmez klasiklerin yanı sıra pırlanta ile renkli taşların buluştuğu modellerden, bir kadına gündüzden geceye yaşamının her anında eşlik edecek sayısız tasarımlar yer alıyor. Zen Pırlanta, pırlantalı saat koleksiyonu ve kravat, kol düğmesi, kalem, cüzdan, kemer gibi pırlantalı aksesuarlar ile erkekler için de farklı seçenekler sunuyor.

Zen Pırlanta özel koleksiyonları ile fark yaratıyor. National Geographic Society ile yaptığı anlaşmayla derneğin dünyadaki ilk ve tek lisanslı mücevher üreticisi olan marka, National Geographic Koleksiyonu adıyla tüm dünyada satışa sunulan özel bir koleksiyon yarattı.

Dünyanın en büyük elmas firması De Beers grubunun pırlanta markası Forevermark, tüm dünyada belirlemiş olduğu yüksek standartlara uygun belirli mücevher firmalarıyla lisans ortaklığına giriyor. Türkiye’de tek Forevermark Yetkili Mücevhercisi olarak Zen Pırlanta’yı seçti.

Zen Pırlanta, son 8 yıldır pırlantalı mücevher alanında ihracat liderliğini elinde bulunduruyor. Her yıl dünyanın en önemli mücevher fuarlarına katılarak tasarımlarını uluslararası arenaya taşıyor. Yurt dışındaki ofisleri ile dünyadaki mücevher trendlerini yakından takip ederek modayı yeni modellerine yansıtıyor.

Zen Pırlanta A.Ş.

Molla Fenari Mah. Şerefefendi Sok. No:35 Eminönü, İstanbul

Misafir İlişkileri: 444 7 911

Whatsapp Hattı: 0552 988 93 96

info@zenpirlanta.com


🟩 Zen Pırlanta indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Zen Pırlanta indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Zen Pırlanta indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Zen Pırlanta kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Zen Pırlanta promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.