Zomato 25₺ İndirim Kodu [40₺ Siparişe]

Kod Süresiz
Zomato'da 25₺ indirim kodu ₺40 üzerindeki siparişler için geçerlidir. Günde...Daha Fazla

Zomato’da 25₺ indirim kodu ₺40 üzerindeki siparişler için geçerlidir. Günde 3 defa uygulanabilir Farklı kullanım koşulları uygulanabilir.

image Daha Az

ZMT25 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 25 Zomato İndirim Kodu

Kod Süresiz
Zomato'da %25 indirim kodu ₺10 üzerindeki siparişler için geçerlidir. Düz...Daha Fazla

Zomato’da %25 indirim kodu ₺10 üzerindeki siparişler için geçerlidir. Düz % 25 indirim ₺10 üzerindeki siparişler için geçerlidir. 10 liranın üzerindeki siparişlerde geçerlidir belirli restoranlarda uygulanabilir diğer şartlar geçerli olabilir.

image Daha Az

PARTI Kodu Aç 
100% Başarılı

Zomato Siparişine 50/30 TL İndirim Kodu [Akbank Mobil]

Kod Süresi Doldu
Zomato’dan vereceğin 50 TL tutarındaki ilk online siparişine 30 TL...Daha Fazla

Zomato’dan vereceğin 50 TL tutarındaki ilk online siparişine 30 TL indirim Akbank Mobil’de seni bekliyor. Hemen gir, indirim kodunu al.

Kampanya Detayları:

 • 22 Aralık – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Akbank Mobil’e giriş yapan kullanıcılarımız Akbank Mobil/Kampanyalar alanından indirim kodu alabilecektir.
 • Kişiye özel üretilen indirim kodları, en geç 31 Mart 2021 tarihine ve saat 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
 • Kampanya, zomato uygulaması üzerinden verilecek 50 TL ve üzeri, online ödenecek, ilk yemek siparişinde 30 TL indirim imkanı sunar.
 • Daha önce zomato’dan yemek siparişi vermiş olan kullanıcılar bu indirimden yararlanamazlar.
 • Kampanya zomato’nun online yemek siparişi bölümünde geçerlidir.
 • Kampanya 5.000 adet stokla sınırlıdır. Kullanılan indirimli kod sayısı 5.000’e ulaştığında kampanya sona erer ve alınmış olan kodların geçerliliği kalmaz.
 • zomato, online yemek servisi sadece İstanbul’da hizmet vermektedir.
 • Kampanya dönemi içinde 1 kişi, en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
 • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 • İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Bir alışverişte sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir, kodlar tek kullanımlıktır.
 • İptal ve iade durumlarında indirim kodu tekrardan kullanılamaz.
 • Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Akbank A.Ş. sorumluluğunda değildir.
 • Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden Akbank A.Ş. sorumlu değildir.
 • Akbank ve zomato kampanya süresini ve kapsamını değiştirme haklarını saklı tutarlar.

Daha Az

AAACSHS8 Kodu Aç 
100% Başarılı

Zomato Gold Üyeliği % 15 İndirim Kodu (Vodafone Yanımda)

Kod Süresi Doldu
Kampanya 09.09.2020 tarihine kadar geçerlidir. Üyelikteki indirimler sadece ilk satın alımlar...Daha Fazla

Kampanya 09.09.2020 tarihine kadar geçerlidir. Üyelikteki indirimler sadece ilk satın alımlar için geçerlidir. Her Gold anlaşmalı restoran ya 1+1 yemek ya da 2+2 içecek ayrıcalıklarından sadece bir tanesini sunmaktadır. Her Gold üyesi siparişine göre 1 adet ücretsiz yemek ya da 2 adet ücretsiz içecek ayrıcalığından faydalanabilir. Zomato Gold’un geçerli olması için masada en az 2 kişi olması gerekir. Zomato Gold ayrıcalığı günde sadece bir kez kullanılabilir. Bir masada 2 veya 3 kişi bulunuyorsa, sadece 1 Zomato Gold üyeliği kullanılabilir. Eğer masada 4 veya 4’ten fazla kişi bulunuyorsa, en fazla 2 Zomato Gold üyeliği kullanılabilir. Zomato Kod tükenirse Vodafone Yanımda uygulamasından alabilirsiniz veya iletişimden yazarsanız size göndeririz. Gold üyeliği, aynı anda yalnızca bir mobil cihazda kullanılabilir ve tek bir üyeye kayıtlı e-posta ile birden fazla cihazda kullanılamaz. Zomato Gold ayrıcalıklarından faydalanabilmek için mutlaka o restoranda bulunuyor olman gerekir. Restoran kimlik ile teyit isteyebilir. Zomato Gold ayrıcalıkları yalnızca restoranda yemek ve içmek için geçerlidir. Artan yemeklerin paket yapılması anlaşmalı restoranın kararına bağlıdır. Gold ayrıcalığından faydalanmak için sipariş vermeden önce restoran sayfasındaki Gold ayrıcalığının etkinleştirilip garsona gösterilmesi gereklidir. Anlaşmalı restoranlar, Zomato Gold Teklifleri kapsamında olmayan, servis ücreti ve benzeri ek ücretler talep edebilirler. Zomato Gold ayrıcalığı, gelen hesapta farklı bir teklif veya promosyon ile beraber kullanılamaz, birleştirilemez; gelen hesap yemek kartları/çekleri ile ödenemez. Gold üyeliğin süresi bittiğinde otomatik olarak yenilenecek. Üyelik bitiş tarihinden önce dilediğin zaman üyeliğini iptal edebilirsin. Gold ayrıcalıkları sadece Zomato Gold üyeliğinin satın alındığı ülkede geçerlidir. 2 + 2 içecek ayrıcalığı faydaları standart ölçülerdeki içecekler için geçerlidir. Sürahi, şişe, karaf ve biraver gibi siparişlerde geçerli değildir. Ücretsiz içecek müşteri tarafından seçilecektir ve ilk sipariş edilen içecek ile aynı ya da daha düşük fiyata sahip bir içecek olabilir. 1 + 1 yemek ayrıcalığı, özel menüler, set menüler, servis plakaları, açık büfeler, combo menüler, serpme kahvaltılar, kilo ile satılan, 3+ kişiye hazırlanan tabaklar hariç tüm yemeklerde geçerlidir. En yüksek fiyatlı yemek ile aynı ya da daha düşük fiyata sahip yemek ücretsiz olacaktır. Zomato Gold özel günlerde ve yürürlükteki düzenlemelere bağlı yasaklı günlerde geçerli değildir. (Sevgililer Günü, Noel, Yılbaşı, Anneler Günü,  Babalar Günü, Dini Bayramlar vb.) Daha Az

AMASINDA Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Alışveriş Kuponları

Amazon 200TL’ye 80TL İndirim Promosyonu Linki

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr 80 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

100TL Hepsiburada Market İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada MARKET100 Koduna Özel Seçili İndirimlere Ek 700 TL ve... Detayını Gör
ARKET100 Kodu Aç 
100% Başarılı

250TL Hepsiburada Columbia İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada COLUMBİA250 kodu ile Columbia marka ürünlerinde sepette 2500/250 TL... Detayını Gör
MBİA250 Kodu Aç 
100% Başarılı

50TL Hepsiburada Garnier İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada Garnier Saç Boyası Çeşitleri GARNİER50 koduyla 49₺... Detayını Gör
RNİER50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon.com.tr’de 500 TL Chip-Para! [Axess/Akbank]

Fırsat 21 saat kaldı
1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de yapılacak 1500 TL ve... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

350+ restoranı keşfet Istanbul şehrinde

İstanbul şehrindeki en yüksek puanlı 350+ restoranı keşfet.

Sık Sorulan Sorular
1. Adil kullanım politikasındaki güncellemeler nelerdir?
– Zomato Gold gün içinde sadece bir kere kullanılabilir. – Bir masada 2 veya 3 kişi bulunuyorsa, sadece 1 Zomato Gold üyeliği kullanılabilir. – Eğer masada 4 veya 4’ten fazla kişi bulunuyorsa, en fazla 2 Zomato Gold üyeliği kullanılabilir. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek kişi sayısına göre kullanım adedini görebilirsiniz.

Aynı restoranda yemek ve içecekler?
Her anlaşmalı restoran, bu tekliflerden sadece bir tanesini sunmaktadır. Gold yemek anlaşmalı restoranlarımız, 1 yemek siparişin karşılığında 1 ücretsiz yemek ayrıcalığı sunmaktadır ve Gold içecek anlaşmalı restoranlarımız, ziyaret başına 2 taneye kadar ücretsiz içecek ayrıcalığı sunmaktadır. Her anlaşmalı restoranın, Gold yemek veya içecek anlaşmalı olduğunu ayırt etmeni sağlayan bir etiketi vardır:
5 yemek sipariş edersem, 5 ücretsiz yemek alabilir miyim?
Hayır, tüm Gold üyelerine ziyaret başına yalnızca bir ücretsiz yemek hakkı verilir. Bu nedenle, bir üyelikle 5 yemek sipariş edersen, en yüksek fiyatlı yemeğin fiyatıyla aynı veya daha düşük fiyata sahip bir yemek ücretsiz olacaktır.
4 içecek sipariş edersem, 4 ücretsiz içecek alabilir miyim?
Hayır, tüm Gold üyelerin 2 veya daha fazla ücretli içecek siparişinde en fazla 2 ücretsiz içecek hakkı vardır. Yani, 4 içecek sipariş edersen, sadece 2 tanesi ücretsiz olacaktır. Ücretsiz içecek, müşteri tarafından seçilecektir ve ilk sipariş edilen içecek ile aynı ya da daha düşük fiyata sahip bir içecek olabilir.
Ücretsiz içeceklerimi veya yiyeceklerimi arkadaşlarımla paylaşabilir miyim?
Evet, elbette, içeceklerini veya yiyeceklerini masada arkadaşlarınla paylaşabilirsin.
Üyeliği satın aldıktan sonra anlaşmalı restoran değişebilir mi?
Evet, anlaşmalı restoranımız zaman içinde değişebilir. Kullanabileceğin seçenekleri genişletmek için listeye yeni anlaşmalı restoranlar eklemeye devam ediyoruz. Bazı anlaşmalı restoranlar, üyeler için kusursuz bir deneyim sağlamak amacıyla geçici olarak da kaldırılabilir.
Zomato Gold gel – al veya paket servis hizmetlerinde geçerli midir?
Hayır, Zomato Gold yalnızca anlaşmalı restoranlarımız içerisinde yemek/içmek için geçerlidir.
Gold üyeliğimi birden fazla cihazda kullanabilir miyim?
Zomato Gold üyeliği, aynı anda sadece bir mobil cihazda kullanılabilir ve tek bir üyeye kayıtlı e-posta ile birden fazla cihazda kullanılamaz.

Kullanımı aşırı kolay! Nasıl olduğunu gör

ADIM 1
Anlaşmalı bir restorana gittiğinde Zomato uygulamasındaki restoran sayfasını aç.

ADIM 2
Lütfen ziyareti etkinleştir ve ekranı servise başlamadan önce garsona göster.

ADIM 3
Bu kadar kolay! Afiyet olsun!


🟩 Zomato indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Zomato indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Zomato indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Zomato kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Zomato promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.