Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

350+ restoranı keşfet Istanbul şehrinde

İstanbul şehrindeki en yüksek puanlı 350+ restoranı keşfet.

Sık Sorulan Sorular
1. Adil kullanım politikasındaki güncellemeler nelerdir?
– Zomato Gold gün içinde sadece bir kere kullanılabilir. – Bir masada 2 veya 3 kişi bulunuyorsa, sadece 1 Zomato Gold üyeliği kullanılabilir. – Eğer masada 4 veya 4’ten fazla kişi bulunuyorsa, en fazla 2 Zomato Gold üyeliği kullanılabilir. Aşağıdaki tabloyu inceleyerek kişi sayısına göre kullanım adedini görebilirsiniz.

Aynı restoranda yemek ve içecekler?
Her anlaşmalı restoran, bu tekliflerden sadece bir tanesini sunmaktadır. Gold yemek anlaşmalı restoranlarımız, 1 yemek siparişin karşılığında 1 ücretsiz yemek ayrıcalığı sunmaktadır ve Gold içecek anlaşmalı restoranlarımız, ziyaret başına 2 taneye kadar ücretsiz içecek ayrıcalığı sunmaktadır. Her anlaşmalı restoranın, Gold yemek veya içecek anlaşmalı olduğunu ayırt etmeni sağlayan bir etiketi vardır:
5 yemek sipariş edersem, 5 ücretsiz yemek alabilir miyim?
Hayır, tüm Gold üyelerine ziyaret başına yalnızca bir ücretsiz yemek hakkı verilir. Bu nedenle, bir üyelikle 5 yemek sipariş edersen, en yüksek fiyatlı yemeğin fiyatıyla aynı veya daha düşük fiyata sahip bir yemek ücretsiz olacaktır.
4 içecek sipariş edersem, 4 ücretsiz içecek alabilir miyim?
Hayır, tüm Gold üyelerin 2 veya daha fazla ücretli içecek siparişinde en fazla 2 ücretsiz içecek hakkı vardır. Yani, 4 içecek sipariş edersen, sadece 2 tanesi ücretsiz olacaktır. Ücretsiz içecek, müşteri tarafından seçilecektir ve ilk sipariş edilen içecek ile aynı ya da daha düşük fiyata sahip bir içecek olabilir.
Ücretsiz içeceklerimi veya yiyeceklerimi arkadaşlarımla paylaşabilir miyim?
Evet, elbette, içeceklerini veya yiyeceklerini masada arkadaşlarınla paylaşabilirsin.
Üyeliği satın aldıktan sonra anlaşmalı restoran değişebilir mi?
Evet, anlaşmalı restoranımız zaman içinde değişebilir. Kullanabileceğin seçenekleri genişletmek için listeye yeni anlaşmalı restoranlar eklemeye devam ediyoruz. Bazı anlaşmalı restoranlar, üyeler için kusursuz bir deneyim sağlamak amacıyla geçici olarak da kaldırılabilir.
Zomato Gold gel – al veya paket servis hizmetlerinde geçerli midir?
Hayır, Zomato Gold yalnızca anlaşmalı restoranlarımız içerisinde yemek/içmek için geçerlidir.
Gold üyeliğimi birden fazla cihazda kullanabilir miyim?
Zomato Gold üyeliği, aynı anda sadece bir mobil cihazda kullanılabilir ve tek bir üyeye kayıtlı e-posta ile birden fazla cihazda kullanılamaz.

Kullanımı aşırı kolay! Nasıl olduğunu gör

ADIM 1
Anlaşmalı bir restorana gittiğinde Zomato uygulamasındaki restoran sayfasını aç.

ADIM 2
Lütfen ziyareti etkinleştir ve ekranı servise başlamadan önce garsona göster.

ADIM 3
Bu kadar kolay! Afiyet olsun!


🟩 Zomato indirim kodu Ocak 2022
🏷️ Zomato indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Zomato indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Zomato kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Zomato promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.