Zooplus Gimcat Gimdog Mamalarda Sepette % 10 İndirim Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Zooplus'tan alacağınız Gimcat, Gimdog markalarında %10 indirim sağlar.
GM10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Zooplus 500₺ ve Üzeri Siparişlerde 25₺ (500 ZooPara) Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Zooplus'tan yapacağınız 500₺ ve üzeri alışverişlerde 25₺ indirim sağlar.
EK500 Kodu Aç 
100% Başarılı

Zooplus Felicia Mamalarda Sepette % 20 İndirim Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Zooplus'tan alacağınız Felicia mamalarda %20 indirim sağlar.
FEL20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Zooplus Markalı Malzemelerde % 10 İndirim Kampanya Kodu

Kod Süresiz
zooplus markalı ürünlerde %10 indirim sağlar.
ZP10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Zooplus Tüm Ürünlerde % 5 İndirim Kampanya Kodu

Kod Süresiz
zooplus'tan yapacağınız alışverişlerde tüm ürünlerde %5 indirim sağlar.
MERHABA Kodu Aç 
100% Başarılı

zooplus Marka Aksesuarlarda %18 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
zooplus'tan alacağınız zooplus marka aksesuarlarda %18 indirim sağlar....Daha Fazla
ZOO18 Kodu Aç 
100% Başarılı

zooplus, evcil hayvanlarınız için en iyisi!

zooplus evcil hayvanlarınız için çok çeşitli malzemeler sunmaktadır. Şu an için yaklaşık 2500 çeşitten fazla ürün nakledilmeye hazır olarak depomuzda bulunmaktadır. Evcil hayvan mama ve aksesuarında 18 yılı aşkın bir süreden beri edindiğimiz uzmanlık ve tecrübe sayesinde en iyi marka ve kalitede ürünleri avantajlı fiyatlarla ve üstün hizmet kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Amacımız online alışverişinizi basitleştirerek ve uygun şartlarla evinize teslim ederek hayatınızı kolaylaştırmaktır. Ürünler ile ilgili müşteri yorumları ve araştırma sonuçları gibi yardımcı ve aydınlatıcı dökümanlar sayesinde evcil hayvanlarınız için hangi ürünün daha sağlıklı olduğuna dair bilinçli bir karar verebilirsiniz.

Almanya’nın Münih, Fransa’nın Strasburg, İngiltere’nin Oxford, Polonya’nın Krakow, İtalya’nın Cenova, İspanya’nın Madrid ve şimdi de İstanbul şehirlerinde bulunan 7 ofisimizde, 26 farklı ülkeden gelen ekip üyeleri her gün zooplus’ı geliştirmek için çalışmaktadırlar. 365 gün boyunca size evcil hayvanlarınız için en iyi tekliflerde bulunabildiğimiz için gurur duymaktayız.

İtibarımıza güvenebilirsiniz.

1999 yılından itibaren 18 yıldır evcil hayvanları ve sahiplerini mutlu ediyoruz. Bugüne kadar 15 milyon işlem gerçekleştirdik ve 20 milyon paket sevk ettik! 21 farklı ülkeye ürünlerimizi gönderebilmek için Avrupa çapında dağıtım ortakları ile çalışmaktayız. Böylece, Finlandiya’dan İtalya’ya, İspanya’dan Slovakya’ya müşterilerimiz evcil hayvanlarını daha çok seviyor!

Emniyetli ve Güvenli Alışveriş

Biz, reklamcılar ya da diğer üçüncü şahıslarla kişisel bilgilerinizi asla paylaşmamaktayız. Hakkınızdaki bilgiler sadece siparişinizi yerine getirmek için kullanılacaktır.

Kişisel verilerinizin korunmasını sağlamak için alışveriş işlemlerinde 128-bit SSL şifreleme (Güvenli Şifreleme Protokolü) kullanmaktayız. Bu demektir ki adres veya kredi karti bilgileri gibi hakkınızdaki her hangi bir bilgiyi sistemimize gönderdiğinizde bu bilgiler şifreli olarak kaydedilmektedir.

Hızlı paketleme için yeni sistemler geliştiriyoruz.

Biz size ait paketlerin mümkün olduğunca çabuk bir şekilde sevk edilmesini sağlamak için çok çalışmaktayız. En ileri teknoloji ve tecrübeli personel ile, siparişleriniz dikkatle paketlenmekte ve çift kalite kontrolden geçmektedir.

Herhangi bir sorunuz olduğunda Müşteri Hizmetleri servisimiz her zaman size yardım etmeye hazırdır. Bize ulaşmak için dilediğiniz yöntemi tercih edebilirsiniz:

Telefon ile: Hafta içi 09:00-21:00 ve cumartesi 10:00 – 17:00 saatleri arasında 0850 333 8383 no’lu destek hattımızdan

İletişim formu ile: 24 saat boyunca sitemizin ana sayfasında sağ üst köşesinde yer alan Online İletişim Formu’ndan

Canlı destek ile: Hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında sitemizin sağ alt köşesindeki Canlı Destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz.