Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Alışveriş Kuponları

120TL’ye 40TL N11 İndirim Kodu

Kod Süresiz
n11🐞 🔥🔥100/40 TL indirim kodu:super40 💥100₺'ye 40₺ indirim! Sınırlı sayıda!... Detayını Gör
super40 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon.com.tr’de 5000TL Alışverişe 500 TL Worldcard İndirimi

Fırsat 3 hafta kaldı
16 Eylül-15 Ekim 2023 tarihleri arasında Amazon.com.tr’den yapacağınız ilk 5.000... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

200₺ Hepsiburada Bonus – Garanti ile Alışverişe

Fırsat 1 hafta kaldı
HEPSİBURADA'DA 150 TL'YE VARAN HEPSİBURADA BONUS! Kampanya 19-30 Eylül 2023... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

150TL’ye 50TL N11 Kupon Kodu

Kod Süresiz
N11'de Günün Kodları📣"super50" Koduyla 150TL'ye 50TL, "indirim40" Koduyla 100TL'ye 40TL... Detayını Gör
super50 Kodu Aç 
100% Başarılı

100TL’ye 40TL N11 İndirim Kupon Kodu

Kod Süresiz
N11'de Günün Kodları📣"indirim40" Koduyla 100TL'ye 40TL İndirimi Yakala💥6'lı Yastık Alezi... Detayını Gör
ndirim40 Kodu Aç 
100% Başarılı

1&1, bir metni çok yakından andıran, kullanımı kolay bir editör sunar ve çoğu ofise yönelik programlarla veya WordPress’le deneyimi olmuş herkes tarafından kolayca öğrenilebilir.  Ancak sundukları hizmet, ihtişamlı web siteleri isteyenlere yönelik değildir; bunun yerine herkes tarafından profesyonel görünümlü bir site oluşturmalarında kullanılacak kadar kolay bir ürün sağlamaktadır.

Neden 1&1’i Seçmeli?

  1. Kullanımı İnanılmaz Kolay
  2. Çok Sayıda İyi Şablonlar
  3. Makul Fiyatlandırma

Bakalım ve 1&1 neler sunuyormuş görelim…

Çok Sayıda Benzer, ancak Harika Şablonlar

Şablon Seçkisi1&1, çok sayıda farklı sektörde kullanılmak üzere çok sayıda şablonlar sunar. Reklamlara iyi bir şekilde dönüşebilecek tasarımlar ve profesyonel bir imaj taşıyan özelliklere sahiptir; ancak tüm şablonlar az sayıda bulunan yenilikçi tasarımların çok ufak farklılıklara sahip varyasyonlarıdır.

Kişiselleştirme – Buradaki şablonlar üzerinde değişiklik yapmak kolaydır; ancak düzenlenebilecek sınırlı sayıda özellik bulunmaktadır.

Multimedya – Yerleşik özellikler kullanılarak her türlü medya kolaylıkla eklenebilir, ancak tekrardan, 1&1’in mevcut olan kişiselleştirme alanında bazı eksiklikler bulunmaktadır.

Kullanıcı Dostu

Bir Metin Düzenleyicisi Kadar Basit

1&1′in site editörü tam olarak çoğu modern metin düzenleyicisinin çalıştığı gibi çalışır; bu da bu hizmet için herhangi bir öğrenme süreci zorluğunu ortadan kaldırır. Başlar başlamaz; sayfanızı nasıl düzenleyeceğiniz, nasıl metin ekleyeceğiniz, görüntü ekleyeceğiniz vs. bariz ortadadır. Eğer bu editör ile ortak olan stok formatlarının biraz dışına taşmak istiyorsanız, o zaman başka bir editör kullanmayı düşünebilirsiniz. Basit web sitelerinin kolay bir şekilde oluşturulması için bir araç sunar, ancak bundan daha da fazla bir şey beklemeyin.

Özellikler

Yalnızca Temel Şeyler

1&1 tarafından sunulan site editörü konu ek özellikler olunca sınıfta kalır. Sınırlı sayıdaki özelliği eklemek müthiş kolaydır, ancak eğer basit bir siteden daha fazlasını yapıyorsanız, o zaman arzu ettiğiniz widgetların ve özelliklerin eksik olduğunu sık sık göreceksiniz.

Fiyatlandırma

Makul Fiyatlı

1&1, içinde yüksek miktarda depolama alanı ve bir alan adı da dahil olmak üzere makul bir paket sunar.

Özet

Özellikler Bakımından Eksik

Eğer makul ve kullanımı süper derecede kolay bir web editörü arıyorsanız ve bu editörü gösterişsiz bir web sitesi oluşturmak için kullanacaksanız, o zaman 1&1′ın site tasarımcısı mükemmel bir seçimdir. Bu site yapıcı hedefini çok net olarak tanımlıyor ve bu demografiye hizmet vermek için gerekeni yapıyor. Bu nişin dışında kalan herkes web sitesi yapma çözümünü başka bir yerde aramalıdır.

çabuk olun ve 1and1.com‘dan .com domaininizi $0+$0.18 VERGİSİYLE ALIN. Kampanya bitmeden HEMEN PAYPALINIZLA çabuk alın, ben bir tane aldım hemen.

Kampanya bitmeden hemen alın bence.

DETAYLAR EN ALTTA.

EDIT: BAŞKA FİRMAYA TRANSFER EDİLEBİLİYOR.

EDIT2: Domainlerde problem olmaz 2 ay önce 0.99’a aldığım domain halen durmakta. Az önce de yeni bir sipariş verdim bedavaya.

EDIT3: Paypalda sorun çıkmaz. 1 ay sonra çekiyorlar parayı (BEDAVA AMA icann vergisi var $0.18)

BANA İNANMAYANLAR VARDI DOMAİNİMİ ALDIM VE 1 GÜN İÇİNDE AKTİF EDİLDİ YAKLAŞIK 8 SAAT İÇİNDE!

ALIN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ:

Konuyu baltalayanlara gelsin.

EDİT4: FATURAM DA GELDİ.

Ayrıca domain yenileme ücreti 15 dolar (.com) bu ücreti ödemeyip natroya 6 dolara veya godaddyye 1-2 dolara transfer edebilirsiniz.

Ücret çekimini müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini beğenmezse iade edebilsin diye 1 ay sonra yapıyorlar.

Domaini alırken diğer uzantıları da oto ekliyor tikleri kaldırıp continue without seçeneği ile devam edin. Sonrasında hosting eklenecek, onun da tikleri kaldırıp devam edin. Ek ücret ödemeyin gereksiz yere. Lazımsa eklersiniz.

İletişim E-Postaları:
Genel Destek: support@1and1.com
Ödeme Sorunları: billing@1and.com
Ralph isimli çalışan: ralph.merola@1and.com
Domain Genel Sorun: domains@1and1.com
İngiltere Sitesi Genel Destek: support@1and.co.uk
Hosting: hosting@1and1.com
Satış: sales-rec@1and.com

OKUMADAN GEÇMEYİN!!!

Sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışırım. Fakat tekrar yazıyorum.

Domain fiyatı $0.99 + $0.18 (=$1.17)’dir.

Eğer domaini alırken sorduğu domainin diğer uzantıları (mesela com alıyorsanız net, org, info vs. de alınsın mı diye?) ve ek hosting ve domain privacy koruması sorarsa bunların tikini kaldırıp “continue without …” seçeneğine tıklayıp alıma devam edin.

Ödeme sayfasında bilgilerinizi lütfen doğru ve tam girin. Zaten ücretsiz whois koruması var. İster gizler ister bilgileri sonra değiştirirsiniz. Yoksa sahte izlenimi verebiliyor.

Son ödeme sayfasında toplam $1.17 görmeniz gerekiyor. Bu fiyat doğruysa Paypal ile veya kredi kartınız (dolar yoksa tl’yi çevirir) ile ödeme yapabilirsiniz.

Paypal ödemeleri için izin ister. Verin. Hizmet memnuniyetine çok dikkat ettikleri için ücreti 30 gün sonra çekiyor.

Domain transferi kolayca mümkün, daha önce yazdığım gibi, benim gibi, Godaddy’de yeni hesap açıp 1-2 dolara aktarılabilir, sonraki yıl natroya 6 dolara daha sonra ise 1and1’e tekrar 0.99 şeklinde sırayla aktarım yapabilirsiniz. veya easyname, register.it’e

Alan nasıl alıyor? Bu uyarılara rağmen halen işaretlemeden alıyorlar. Sonrasında eposta ile uğraşmamak için lütfen son ücreti tekrar kontrol edin.

Ucuz fiyata kampanya yaptıkları için çok kontrol yapıyorlar. Bu nedenle domain hemen reglenmiyor. Görevliler kontrol ediyor. Benim domainler biri 4 diğeri 8 saatte reglendi. Gerçek olduğunuza inanmazlarsa (bilgileri sallama vs girerseniz) kimlik,

Eğer gördüğünüz ücretten fazlasını çekerse, üstte verdiğim epostalara durumunuzu anlatan ingilizce mesaj yazın. Yarım saat-1 saat içinde dönüyorlar. Dünyanın en büyük 5 domain firması içinde yer alıyor. Kazık atıldığını düşünen e-posta atsın. Mutlaka çözerler. Koskoca firma birkaç dolara kalacak değil ya.

Gelelim ns sorununa. Benim 3 ns vardı. 3’ünü yazıyorum, hata veriyordu. Eposta attım 3.nsmin geçersiz olduğunu söylediler. 2 ns olarak girdim, sorunsuz çalışmakta. Yine ns sorununun çözemezseniz hiç olmazsa sitenizi cloudflare’e bağlayıp onun nslerini girebilirsiniz.

Bu yazdıklarımı uygulayıp sorunsuz aldıysanız güle güle kullanın.

1&1 İLETİŞİM

+1-866-991-2631

Genel Destek: support@1and1.com
Ödeme Sorunları: billing@1and.com
Ralph isimli çalışan: ralph.merola@1and.com
Domain Genel Sorun: domains@1and1.com
İngiltere Sitesi Genel Destek: support@1and.co.uk
Hosting: hosting@1and1.com
Satış: sales-rec@1and.com


🟩 1&1 indirim kodu Eylül 2023
🏷️ 1&1 indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi 1&1 indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 1&1 kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
1&1 promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.