Papara İle CarrefourSA Harcamana %5 Anında Nakit İndirim

Fırsat Süresiz
Her ay CarrefourSA'da Papara Card'ın ile yapacağın toplam 500 TL'ye...Daha Fazla

Her ay CarrefourSA’da Papara Card’ın ile yapacağın toplam 500 TL’ye kadar olan harcamanın %5’i hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin. Bu program 2023 Haziran ayı sonuna kadar devam edecek. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla Kart ile Carrefoursa.com Alışverişine %5 Anında İndirim Tosback Kazan [1.Alışveriş %5, 2.Alışveriş % 10, 3.Alışveriş % 15]

Fırsat Süresiz
Carrefoursa’dan yapacağın birinci alışverişinde %5, ikinci alışverişinde %10, üçüncü alışverişinde...Daha Fazla

Carrefoursa’dan yapacağın birinci alışverişinde %5, ikinci alışverişinde %10, üçüncü alışverişinde %15 toplamda 50 TL Tosback kazan

 • Kampanya 01-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan Tosback kazanmak için Tosla uygulamasında Kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklamalısın. Kampanya katılımından sonra Tosback kazanmaya başlayabilirsin.
 • Kampanyadan ilk 15.000 kişi faydalanabilir.
 • Tosla Kart’ın ile yapacağın tüm fiziki yerel ve zincir market ödemelerinde toplam 100 TL’ye varan Tosback hesabına anında iade edilir.
 • Tosla Kart’ın ile vereceğin siparişlerin birincisinde %5, ikincisinde %10, üçüncüsünde %15, toplam 100 TL Tosback kazanabilirsin.
 • Kampanyadan faydalanman için her işlem tutarının minimum 50 TL ve üzeri olması gereklidir.
 • Kampanya fiziki marketlerde, ilgili marketlerin web ve uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Unutma internet market alışverişlerini kapsamamaktadır.
 • Dijital veya fiziksel Tosla Kart’ı olan tüm müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
 • Dijital Tosla kartını marketlerde QR kod ve mobil temassız ödemelerinde kullanabilirsin.
 • Kampanyadan kazandığın Tosback’lerin alışveriş bakiyene eklenir. Alışveriş bakiyeni sadece alışverişlerinde ve uygulama içi ödemelerinde kullanabilir, nakit olarak çekemez, banka hesabına gönderemezsin.
 • Tosback hediyeni kullanmadığın takdirde 20 Aralık tarihinde geri alınacak, hediyeni kullanmayı unutma!
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kazandığın Tosback’ler geri alınır.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

https://tosla.com/kampanyalar/tosla-kart-ile-market-odemelerinde-100-tl-tosback-kazan


 • Kampanya 5-31 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Tosla Kart ile Carrefoursa mağaza ve mobil uygulamasından yapacağın ve “Tosla ile Öde” seçeneği ile carrefoursa.com’dan yapacağın birinci alışverişinde %5, ikinci alışverişinde %10, üçüncü alışverişinde %15 toplam 50 TL Tosback kazanırsın.
 • Kampanyadan Tosback kazanmak için Tosla uygulamasında kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklamalısın. Kampanya katılımından sonra Tosback kazanmaya başlayabilirsin.
 • Kampanya Carreforusa fiziksel ve online markette Tosla Kart ile  Carrefoursa.com web sayfasında “Tosla ile Öde” seçeneği ile yapacağın alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için Carrefoursa.com’da sepetini oluşturduktan sonra ödeme şekli olarak “Tosla ile Ödeyin” seçeneğini seçmen ardından “Siparişi Tamamla” butonuna tıklaman gerekir.
 • Tosla mobil uygulamasını açarak Tosla > Ödemeler>QR İşlemleri adımlarını takip ederek ekranda çıkan QR kodunu mobil uygulamaya okutarak ödemeni kolayca tamamlayabilirsin.
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
 • Tosback hediyen kullanmadığın takdirde 7 Haziran tarihinde geri alınacak Toslayan, hediyeni kullanmayı unutma!
 • Kampanya Carrefoursa mağazaları, Carrefoursa mobil ve Carrefoursa.com’da geçerlidir.
 • Kampanyadan kazandığın Tosback’lerin alışveriş bakiyene eklenir. Alışveriş bakiyeni sadece alışverişlerinde ve uygulama içi ödemelerinde kullanabilir, nakit olarak çekemez, banka hesabına gönderemezsin.
 • Tosla ve Carrefoursa kampanyayı dilediği zaman sonlandırabilir.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

https://tosla.com/kampanyalar/carrefoursa-alisverislerinde-50-tl-tosback-kazan

https://tosla.com/kampanyalar/carrefoursacom-alisverislerinde-tosladan-5-tosback-kazan-subat

https://tosla.com/kampanyalar/carrefoursacom-alisverislerinde-tosladan-5-tosback-kazan-aralik

https://tosla.com/kampanyalar/carrefoursacom-alisverislerinde-tosladan-5-tosback-kazan-kasim

https://tosla.com/kampanyalar/carrefoursacom-alisverislerinde-tosladan-10-tosback-kazan

Carrefoursa.com alışverişlerinde Tosla’dan %10 Tosback kazan! Carrefoursa.com’da ‘’Tosla İle Öde’’ her alışverişinde %10, toplamda 20 TL Tosback kazan! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Nays Kart ile Carrefoursa.com Alışverişine % 10 Anında İndirim Hediye Para

Fırsat Süresiz
CarrefourSA online alışverişte Nays Kullanıcılarına %10 Hediye Para! Kampanya döneminde...Daha Fazla

CarrefourSA online alışverişte Nays Kullanıcılarına %10 Hediye Para!

 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel, CarrefourSA Marketlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası seçili marketlerin internet sitelerinde ve online uygulamalarında Nays Kart bilgileri ile yapılan ve kasadaki POS cihazlarından karekod okutarak ya da temassız ödeme ile tamamlanan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının CarrefourSA Marketlerinden faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 250 TL ile sınırlıdır.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının aynı marka ya da farklı markalardan faydalanabileceği hediye para tutarı aylık toplam 250 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 200 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • Karekod okutularak ya da temassız ödeme ile yapılan market alışverişleri, Karekod ve Temassız Ödeme %5 Hediye Para Kampanyası’na dahil değildir. Market kampanyası Karekod ve Temassız Ödeme kampanyası ile birleştirilemez.

https://www.carrefoursa.com/nays

Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel A101, BİM, CarrefourSA ve Migros Marketlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/market-alisverisi

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 60 CarrefourSA Online Market Doğru Kalite Doğru Fiyata İndirimi

Fırsat Süresiz
CarrefourSA Efsane Fırsatlar başladı! 🥳 Elektronikten bebek ürünlerine, tekstilden züccaciyeye...Daha Fazla

CarrefourSA Efsane Fırsatlar başladı! 🥳 Elektronikten bebek ürünlerine, tekstilden züccaciyeye birbirinden farklı kategorilerde %60’a varan indirim fırsatı CarrefourSA’lar, Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasında sizleri bekliyor. 😊

Sıvı Yağlar ve Tereyağlarda Özel Fiyatlar

CarrefourSA’da 250₺ alışverişe 50₺ anında indirim sağlar. Teslimat ücretsiz! Belirli bölgelerde geçerlidir.

Ekim ayı boyunca www.carrefoursa.com internet sitesi ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişte anında 50 TL indirim fırsatından yararlanılacaktır.

CarrefourSA’da Eylül Ayına Özel Fırsatlar 1 Eylül – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında CarrefourSA’dan yaptığınız alışverişlerde size özel fırsatlar sunuyoruz. Her ay bu fırsatlar yenilenerek karşınıza çıkacaktır. Her siparişiniz sonrası belirlenen tutarlara göre fırsatlarınızı profilim sayfası altından görebileceksiniz.

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Teslimat! * CarrefourSA web sitesinde ya da mobil uygulamasından vereceğiniz 250 TL ve üzeri alışverişinizde ücretsiz teslimat fırsatı sizi bekliyor. * Kazanılan kupon bir sonraki alışverişinizde kullanılabilecektir. 500 TL HARCAMANIZDA 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepette %10 İndirim * CarrefourSA web sitesinde ya da mobil uygulamasından vereceğiniz 500 TL ve üzeri alışverişinizde sepette %10 indirim fırsatı sizi bekliyor. * Kazanılan kupon bir sonraki alışverişinizde kullanılabilecektir. 750 TL HARCAMANIZDA 750 TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepetinizde 40 TL İndirim * CarrefourSA web sitesinde ya da mobil uygulamasından vereceğiniz 750 TL ve üzeri alışverişinizde sepette 40 indirim fırsatı sizi bekliyor. * Kazanılan kupon bir sonraki alışverişinizde kullanılabilecektir.

fırsatbaremi1-31temmuz

https://www.carrefoursa.com/firsat-baremi

 • Kampanya başlangıç tarihi 01.09.2021’dir.
 • Kampanya Baremleri;
  ⚬ Ay içerisindeki güncel harcama tutarı 250 TL’yi geçince 250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Teslimat
  ⚬ Ay içerisindeki güncel harcama tutarı 500 TL’yi geçince 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepette %10 İndirim
  ⚬ Ay içerisindeki güncel harcama tutarı 750 TL’yi geçince 750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepetinizde 40 TL İndirim
 • Kampanya katılımı sonrasında, kazanılan her bir barem için, kullanım süresi 30 gündür.
 • Kampanyadan aynı ay içerisinde 1 kere yararlanma hakkı bulunmaktadır. Kampanya aylık olarak yenilenecektir.
 • Kampanya sonlandırma hakkı CarrefourSA’ya aittir.
 • Aynı sipariş içerisinde tek bir baremden yararlanma hakkı bulunmaktadır. Diğer barem hakkedişleri için farklı sipariş oluşturulması gerekmektedir.
 • Kurban Siparişleri, Ramazan Kolisi Siparişleri, Hindi Siparişleri, Yıl Başı Paketi Siparişleri, Elektronik Ürünler, Milli Piyango, Evde Kal Paketi, Epin, Altın, Lezzet Arası, Outlet, Ramazan Menüsü ve Lastik alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan kuponlar kurban kampanyasında kullanılamamaktadır.

 • Eylülayı boyunca www.carrefoursa.com internet sitesi ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişte anında 50 TL indirim fırsatından yararlanılacaktır.

https://www.carrefoursa.com/50tl-indirim

CarrefourSA.com’da 25-27 Temmuz’da tüm siparişlerde ücretsiz teslimat fırsatı!

50₺ CarrefourSA Online Market Anında İndirim [Temmuz] Doğru Fırsatlar CarrefourSA Online Market’ten 250 TL ALIŞVERİŞE ANINDA 50 TL İNDİRİM!

Anında 40 TL İNDİRİM

https://www.carrefoursa.com/50tl-indirim

CarrefourSA’da online markete özel doğru fırsatlar başladı!

CarrefourSA’da Teslimat Dilimlerine Özel Ücretsiz Teslimat Kampanyası başladı!

30₺ CarrefourSA Online Market İndirim Kodu + Ücretsiz Teslimat [25-31 Mayıs] + 50₺ Chip Para

CarrefourSA’da 250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Anında 30 TL İndirim!

 

25-31mayis21-desk.png

30₺ CarrefourSA Online Market İndirim Kodu + Ücretsiz Teslimat + 50₺ Chip Para

CarrefourSA indirim kodu ile 300₺ ve üzeri alışverişlerinize 30₺ indirim sağlar!

 • 21-22 Mayıs tarihleri arasında www.carrefoursa.com internet sitesi ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişte anında 30 TL indirim fırsatından yararlanılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, 250 TL ve üzeri alışverişte SEPET kodunu, sipariş verirken ödeme adımı sayfasında Sipariş Özeti kutusu altında yer alan İndirim Kodu alanına girebilirsiniz.
 • İndirim kodları her müşteri için tek kullanımlıktır. Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İndirim kuponları C-Club Card kullanıcıları için geçerli değildir. C-Club Card kullanıcıları hesaplarından numaralarını silerek indirim kuponunu kullanabilirler.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
 • Ramazan Kolisi, Elektronik ürün, Dijital Kart, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Fotokopi Kağıdı, Kargo Bedava Ürünler, Altın ve Alışveriş Poşeti siparişlerinde kullanılamaz.

Anında 30 TL İNDİRİM

CarrefourSA indirim kodu ile 400₺ ve üzeri alışverişlerinize 40₺ indirim sağlar!

CARREFOURSA ONLINE MARKETTEN YAPILACAK 400 TL ALIŞVERİŞE ANINDA 40 TL İNDİRİM

 • 3 – 16 Mayıs tarihleri arasında www.carrefoursa.com internet sitesi ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişte anında 40 TL indirim fırsatından yararlanılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, 400 TL ve üzeri alışverişte BAHAR kodunu, sipariş verirken ödeme adımı sayfasında Sipariş Özeti kutusu altında yer alan İndirim Kodu alanına girebilirsiniz.
 • İndirim kodları her müşteri için tek kullanımlıktır. Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İndirim kuponları C-Club Card kullanıcıları için geçerli değildir. C-Club Card kullanıcıları hesaplarından numaralarını silerek indirim kuponunu kullanabilirler.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
 • Ramazan Kolisi, Elektronik ürün, Dijital Kart, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Fotokopi Kağıdı, Kargo Bedava Ürünler, Altın ve Alışveriş Poşeti siparişlerinde kullanılamaz.

Anında 40 TL İNDİRİM

CarrefourSA Online Markete Özel Doğru Fırsatlar + Ücretsiz Teslimat + 100₺ Bonus: CarrefourSA’da online markete özel doğru fırsatlar başladı! Hafta Sonuna Özel 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli Ücretsiz Teslimat!

26nisa21-deskkk.png

desk-firsatlari-1-25 nisan-min.png

rev-17mart-desk-min.png

Günün Fırsatları: https://www.carrefoursa.com/gunun-firsatlari/c/9724

Yılbaşı için şöyle güzel bir hindi hazırlayacak zamanın yok mu? Olsun, CarrefourSA’nın bol bol zamanı var! Siparişini ver, evine getirsinler! 119₺’den başlayan lezzetler seni bekliyor! Üstelik mezeler de hediye!

Sıkça Sorulan Sorular

Yılbaşında neden hindi yenir?

Bu sorunun birçok cevabı olmakla birlikte yaygın olan görüşü sizlerle paylaşalım istedik. Hindi Dolması, hiç şüphesiz 31 Aralık gecesi sofrası için ilk akla gelen lezzettir. Geçmişi çok eskilere dayanır ve aslen bir Anadolu yemeğidir. Batılı bir gelenek yargısı yaygın olsa da hindi, tarih boyunca Anadolu mutfağında kendine genişçe yer bulmuştur. İç Anadolu’da, özellikle Çorum ve Ankara’nın kırsalında çok eski yıllardan beri yapılan bir yemektir Hindi Dolması. Osmanlı hatta Selçuklu döneminin de ötesinde, kökeninin Hititler’e kadar dayandığı rivayet edilir.

Hindileri sofralara nasıl ulaştırıyoruz?

Yılbaşı sofranıza lezzet katacak olan hindilerimizi veteriner hekim kontrollü çiftliklerden özenle seçiyoruz. Hindilerin refah ortamlarda yetişmiş olmasına özellikle dikkat ediyor, soğuk zinciri kırmadan steril mutfaklarımıza ulaştırıp sofranıza gelene kadar tüm yolculuğunu titizlikle takip ediyoruz.

Hindi nasıl kesilir?

Hindiler işinin ehli kasaplarımız tarafından helal yöntemlerle kesiliyor.

Hindinizi neden CarrefourSA’dan almalısınız?

Hindilerimizi herkesten farklı olarak bal, defne yaprağı ve Anadolu topraklarına özgü gıdalardan harmanlanan özel sosumuzla marinasyon uygulanarak dinlendiriyor, gurme şeflerimizin fırınlarında en ideal şekilde pişiriyoruz. Piliçlerimiz ise özel bir baharat karışımı ile fırına verilmektedir.

Hindinizi pişirmeniz gerekiyor mu?

Hayır. Pişirme işlemi tarafımızca yapıldı için tekrar pişirmenize gerek yok. Ürünleri fırında 140 C’de 40 Dk. kadar fansız ısıtmanız yeterli. (Sıcaklık ve zaman fırına göre değişiklik gösterebilir.)

Hindiler müşterilere ne zaman ve nasıl ulaştırılacak?

31.12.2020 Perşembe günü saat 14:00 – 19:00 arasında özel araçlar ile ulaştırılacaktır.

Sunacağımız opsiyonlar kaçar kişilik?

Doldurulmuş Hindi set= 7 – 8 Kişilik
Yarım Hindi Set= 3 – 4 Kişilik
Roaster Piliç = 3 – 4 Kişilik

 

Hindilerimizin yanında ne var?

Özel soslarla marine edilip muhteşem kızartılmış hindinizi sofrada tabi ki yalnız bırakmıyor, yanında iyi gidecek birkaç ikramımızla yılbaşı sofranızı şölene dönüştürüyoruz.

Peki bu ikramlar neler?

Kestaneli pilav, mantar sote, şakşuka, haydari, acılı ezme, rus salatası. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA.com’da % 10 Chi̇ppi̇n Kazan

Fırsat Süresiz
Kampanya 01 - 30 Kasım 2022 tarihleri arasında CarrefourSA marketlerinden...Daha Fazla

Kampanya 01 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında CarrefourSA marketlerinden ve www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA marketlerinden ve www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile yapılan ödemelerden anında %10 Chippin kazanılacaktır. %10 Chippin toplamda 750 TL’ye kadar yapılan ödemelerden kazanılacaktır ve bir kullanıcı kampanya döneminde en fazla 75 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi/banka kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyaya katılım ilk 20.000 faydalanma ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında CarrefourSA marketlerinden kazanılan Chippinler 24 (yirmi dört) saat sonra, www.carrefoursa.com adresinden kazanılan Chippinler ise sipariş teslimatı yapıldıktan 24 (yirmi dört) saat sonra kullanılabilecektir.

Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez.
Alışveriş tutarı hesaplanırken yasaklı ürünler olan: alkollü içecek, tütün mamülleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima(vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır. Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

CarrefourSA’da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya “iade çeki” olarak iade edilecek ve “iade çeki” verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.


Kampanya 01 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır ve www.carrefoursa.com veya CarrefourSA mağazalarından Chippin ile farklı günlerde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ödemelerde anında 25 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

World Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyada “Hemen Katıl” butonuna tıklanarak ödeme World özellikli Yapı Kredi kredi kartı ile yapılırsa 25 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 2 kez faydalanabilecek ve toplamda en fazla 50 TL Worldpuan ve 50 TL Chippin kazanabilecektir.

Kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 saat sonra harcanabilecektir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir. Banka kartları, business kartlar, ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) harcamalar dahildir, taksitli işlemler dahil değildir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalar da kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Alışveriş tutarı hesaplanırken yasaklı ürünler olan: alkollü içecek, tütün mamülleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima (vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır. Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında hak kazanılan Worldpuan’lar 5 Kasım 2022 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 6 Aralık 2022’dir. Kullanılmayan 7 Aralık 2022’de geri alınacaktır.

Kampanya ilk 20.000 faydalanma ile sınırlıdır.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

CarrefourSA’da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya “iade çeki” olarak iade edilecek ve “iade çeki” verildiği tarihten itibaren 1 ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin, Yapı Kredi ve CarrefourSA kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.

chippin.com/imageapp/campaign/banner/CarrefourSA_ve_carrefoursa.comda_sana_ozel_300_TL_ve_uzeri_odemende_toplam_50_TL_Chippin_hediye_02092022_389_banner.png?width=500&height=500


CarrefourSA ve carrefoursa.com’da farklı günlerde öde toplam 45 TL Chippin kazan

Kampanya 01 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında CarrefourSA marketlerinde ve www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA marketlerinden veya www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile farklı günlerde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ödemelerde anında 15 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı CarrefourSA marketlerinden veya www.carrefoursa.com adresinden 3 farklı günde olmak şartıyla toplamda en fazla 3 defaya kadar faydalanabilecek ve en fazla 45 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Kampanyaya katılım ilk 20.000 faydalanma ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında CarrefourSA marketlerinden kazanılan Chippinler 24 (yirmi dört) saat sonra, www.carrefoursa.com adresinden kazanılan Chippinler ise sipariş teslimatı yapıldıktan 24 (yirmi dört) saat sonra kullanılabilecektir.

Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecek, tutun mamülleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima(vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.

CarrefourSA’da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya “iade çeki” olarak iade edilecek ve “iade çeki” verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

chippin.com/imageapp/campaign/banner/CarrefourSA_ve_carrefoursa.comda_her_odemende_5e_ek_15_TL_Chippin_kazan_30062022_408_banner.png?width=500&height=500

chippin.com/imageapp/campaign/banner/CarrefourSA_ve_carrefoursa.comda_farkli_gunlerde_ode_toplam_60_TL_Chippin_kazan_01052022_567_banner.png?width=500&height=500

chippin.com/imageapp/campaign/banner/CarrefourSA_ve_carrefoursa.comda_farkli_gunlerde_ode_toplam_200_TL_Chippin_kazan_30122021_033_banner.png?width=500&height=500 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA.com’da 200₺ Bonus [250/20₺]

Fırsat Süresiz
Markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri her...Daha Fazla
 • Markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri her ikinci harcamanıza 20 TL, toplam 100 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay ile yapılacak her ikinci işleme ekstra 20 TL, toplamda 200 TL  bonus kazanabilirsiniz.
 • Kampanya 1-21 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyada tüm işlemler 250 TL ve üstü harcamalar için geçerlidir.
 • Fiziki ve Sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanya kapsamında harcamalarını GarantiPay ile yapan müşterilere özel ekstra 20 TL, toplam ekstra 200 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi ve Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir ya da GIDA yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve vergi ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 200 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonuslar 24 Ağustos-24 Eylül 2022 tarihleri arasında kullanılabilir. 24 Eylül 2022 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar 25 Eylül tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 9,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET GIDA yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

 • Kampanyaya dahil iş yerleri için https://www.bonus.com.tr/marketisyerleri

İlk harcamadan önce Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katıl ya da GENCMARKET yazıp kart son 6 hane ile 3340’a sms at, market harcamalarında yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalarından 35 TL bonus kazan! Bonus üye işyerlerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.


Kampanya kapsamında CarrefourSa Online Market’te 16-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile GarantiPay üzerinden yapılan tek seferde, peşin veya taksitli 350 TL ve üzeri alışverişlere 35 TL bonus verilecektir.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 16-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya dahilinde www.carrefoursa.com‘dan tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri alışverişlerde GarantiPay’e özel 35 TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanya GarantiPay ödeme seçeneği ile yapılan alışverişlerde geçerli olup, GarantiPay ödemeleri haricindekiler kampanyaya haricindedir.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği mobil uygulamasında ve www.carrefoursa.com‘da kullanılmaktadır.
 • Alışveriş sepetinizi www.carrefoursa.com‘dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’ya kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 35 TL bonus kazanabilecektir.
 • Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartları dahildir.
 • Kampanyaya ek kartlar ve sanal kartlar dahildir.
 • Diğer banka Bonus’ları, Garanti Paracard, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Money Bonus, American Express kartlar, Altın Bonus, Paracard ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 7-20 Ağustos 2021 tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinde yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
 • Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 21 Ağustos 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya www.carrefoursa.com‘deki ürün ve sepet indirimleri ile birleştirilebilir, Bonus kazanımı için karttan çekilen tutarın 350 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • CarrefourSA ve Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • CarrefourSA Online Market ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 350 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

GarantiPay ile www.carrefoursa.com’dan veya CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından 350 TL veya üzerindeki alışverişinizi yapın, 35 TL bonus kazanın.

30 TL bonus kazanmak için yapmanız gerekenler:

1)    BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirin. Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Seçili Sanal Marketlerde Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılın.

2)    Kampanyaya katılım onay mesajının size ulaşmasından sonra, 300 TL ve üzeri siparişinizi tamamlayın ve sepetinizin sayfasından “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.

3)    Ödeme Şekli sayfasında bulunan GarantiPay ödeme kısmına tıklayın ve ilgili alanda “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.

4)    GarantiPay ödeme sayfasında BonusFlaş uygulamasına kayıtlı cep telefonunuzu girerek devam butonuna tıklayın.

5)    BonusFlaş uygulamasından ödemenizi onaylayın. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra www.carrefoursa.com uygulamasına dönmeniz gerekmektedir.

Kampanya kapsamında CarrefourSa Online Market’te 01-08 Nisan 2021 tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile GarantiPay üzerinden yapılan tek seferde, peşin veya taksitli 350 TL ve üzeri alışverişlere 35 TL bonus verilecektir.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 01-08 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya dahilinde www.carrefoursa.com ‘dan tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri alışverişlerde GarantiPay’e özel 35TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanya GarantiPay ödeme seçeneği ile yapılan alışverişlerde geçerli olup, GarantiPay ödemeleri haricindekiler kampanyaya haricindedir.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği mobil uygulamasında ve www.carrefoursa.com‘da kullanılmaktadır.
 • Alışveriş sepetinizi www.carrefoursa.com ‘dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’ya kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 35 TL bonus kazanabilecektir.
 • Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartları dahildir.
 • Kampanyaya ek kartlar ve sanal kartlar dahildir.
 • Diğer banka Bonus’ları, Garanti Paracard, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Money Bonus, American Express kartlar, Altın Bonus, Paracard ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 14- 28 Nisan 2021 tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinde yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
 • Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 29 Nisan 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya www.carrefoursa.com ‘deki ürün ve sepet indirimleri ile birleştirilebilir, Bonus kazanımı için karttan çekilen tutarın 350 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • CarrefourSA ve Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • CarrefourSA Online Market ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 350 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Carrefoursa.com’da 100₺ Puan Kazan! [Toplam 300TL Harca Kazan]

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya katılan müşteriler, 18 Mart – 14 Nisan 2023 tarihleri...Daha Fazla

Kampanyaya katılan müşteriler, 18 Mart – 14 Nisan 2023 tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart’larıyla (Bireysel ve Mobil Kart), onay SMS’i alındıktan sonra kampanyaya dahil ürünlerden tek seferde yapacakları 1000 TL veya üzeri alışverişe 100 TL puan kazanabilecektir. Her müşteri kampanyadan 3 kez faydalanabilir ve en fazla 300 TL puan kazanabilir. Kazanılan puanlar, alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a 18 Nisan 2023 tarihinde yüklenecek olup 17 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.

 • 18 Mart – 14 Nisan 2023 tarihleri arasında, 4604’e “KAZAN” yazıp gönderilen SMS’li katılımlarda geçerli olacaktır.
 • Müşterinin SMS atarak talepte bulunduğu cep telefonunun CarrefourSA Kart Dijital Üyelik programında kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıtlı değilse kampanyaya katılım sağlayamaz. Kampanyaya katılım için öncelikle CarrefourSA Kart Dijital Üyelik sürecinin tamamlanıp, daha sonra kampanya katılım SMS’i atılması gerekmektedir.
 • Müşterilerin kampanyaya dahil olmak için sadece ilk 1000 TL üzeri alışverişleri öncesi SMS atmaları yeterlidir. İkinci ve üçüncü 1000 TL ve üzeri alışverişleri için tekrar SMS atmalarına gerek bulunmamaktadır.
 • Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için onay alınan cep telefonu numarası ya da bu telefona bağlı olan aktif CarrefourSA Kart’ı (Bireysel ve Mobil Kart) ile yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar, diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamaz.
 • Kampanya koşullarına uygun tek seferde 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL puan kazanımı olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 3 defa faydalanabilir. Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 300 TL puan kazanabilecektir.
 • Kazanılan puanlar, alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a 18 Nisan 2023 tarihinde yüklenecek olup 17 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 • Kampanya yalnızca “KAZAN” SMS’inin gönderildiği cep telefonu veya ilgili telefona bağlı olan CarrefourSA kart alışverişlerinde geçerlidir.
 • Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişler de kampanyaya dahildir.
 • Online alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefona bağlı CarrefourSA Kart’ın online hesaba tanıtılmış olması gerekmektedir.
 • Online’dan yapılan alışverişlerde, teslimat için oluşturulan fatura tutarı dikkate alınacak olup, iptal ve iadeler bu tutardan düşülecektir.
 • Kampanyaya dahil alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecek, tütün mamulleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye kart, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima (vantilatör hariç), kombi, mekan ısıtma, hava temizleyiciler, ev su ısıtma, mini fırınlar, ocak- ankastre, televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.
 • Ödeme esnasında CarrefourSA puan, kurumsal hediye kart, esnek kart, online kod, çek kullanılırsa bu tutarlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu şekilde yapılan ödemeler toplam fiş tutarından düşülecektir.
 • Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir. Kazanılan puanlar alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart, kuyum, kasa poşeti alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde kullanılamaz.
 • Adetli satılan ürünlerde 25 adet üzerine, paketsiz kilogram ile satılan ürünlerde ise 15 kg üzerine ödenen tutarlar kampanya hak edişi hesaplanırken fiş tutarına dahil edilmeyecektir.
 • Alışveriş sonrası iade edilen ürünlerden kazanılan puanlar geri alınacaktır.
 • Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi 444 10 00’da.

18 Mart – 14 Nisan 2023 tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart’la (Standart, Mobil) farklı günlerde tek seferde yapılacak her 1000 TL ve üzeri alışverişe 100 TL puan hediye edilecektir. Her müşteri kampanyadan 3 kez faydalanabilir ve en fazla 300 TL puan kazanabilir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin alışveriş öncesinde, CarrefourSA Kart’larının bağlı olduğu numaradan 4604’e “KAZAN” yazıp SMS göndermeleri ve onay SMS’i almaları gerekmektedir. Alışverişin, onay SMS’i alınan cep telefonu veya cep telefonuna bağlı CarrefourSA Kart kullanılarak yapılması gerekir. Kampanyaya dahil alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecek, tütün mamulleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye kart, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima (vantilatör hariç), kombi, mekan ısıtma, hava temizleyiciler, ev su ısıtma, mini fırınlar, ocak- ankastre, televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır. Adetli satılan ürünlerde 25 adet üzerine, paketsiz kilogram ile satılan ürünlerde ise 15 kg üzerine ödenen tutarlar kampanya hak edişi hesaplanırken fiş tutarına dahil edilmeyecektir. Ödeme esnasında puan, kurumsal hediye kart, esnek kart, online kod, çek kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülecektir. Kazanılan puanlar, alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a 18 Nisan 2023 tarihinde yüklenecek olup 17 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır. İade edilen ürünlerden kazanılan puanlar geri alınacaktır. Kazanılan puanlar nakde çevrilemez; alkollü içecek, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart ve kuyum alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemelerinde kullanılamaz. Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasından yapılacak alışverişler de kampanyaya dahildir. Online alışverişlerde, teslimat için oluşturulan fatura tutarı dikkate alınacak olup, iptal ve iadeler bu tutardan düşülecektir. Müşterilerimiz kampanya koşullarına www.carrefoursa.com/kazan adresinden ulaşabilir. Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez. CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için: 444 10 00’i arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için: 444 10 00’i arayabilirsiniz.

Doğru Harca Doğruca Kazan

https://reimg-carrefour.mncdn.com/bannerimage/1-20mart-harcakazan_0_MC/8839633305650.png

https://www.carrefoursa.com/kazan Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Güncel Kampanyaları

Fırsat Süresiz
CarrefourSA'nın tüm indirimlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Carrefoursa.com’da Juzdan ile Öde 150 TL chip-para kazan!

Fırsat 4 hafta kaldı
Juzdan ile Öde’ye özel 1 – 31 Aralık 2023 tarihleri...Daha Fazla

Juzdan ile Öde’ye özel 1 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Carrefoursa.com’da ve CarrefourSA Mobil Uygulaması’nda tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL chip-para!

Kampanya detayları:

 • Juzdan ile Öde’ye özel Carrefoursa.com’da ve CarrefourSA Mobil Uygulaması’nda 1 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL chip-para fırsatı sunulmaktadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, Carrefoursa.com’da ve CarrefourSA Mobil Uygulaması’nda 1.500 TL ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında Akbank Bireysel kredi/banka kartları ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir.
 • Kampanyadan faydalanmak için ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir.
 • “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun (QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekmektedir.
 • Ödeme adımında “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra Juzdan uygulamasına yönlenip şifre ile giriş yapılarak ödeme başarıyla tamamlanmalıdır.
 • “Juzdan ile Öde” seçilmeden yapılan ödemeler ve Carrefoursa.com’dan ve CarrefourSA Mobil Uygulaması’nda başlatılıp sadece 3D onayı Juzdan ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl kartları ile bir defa en fazla 150 TL chip-para kazanabilir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Nakit çekim,EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Ek kartlar, Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise chip-para kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyaya, “Juzdan ile Öde” seçeneği seçilmeden yapılan ödemeler dahil değildir.
 • Juzdan üzerinden ödemesi gerçekleşmeyen harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya yalnızca CarrefourSA.com’da ve CarrefourSA Mobil Uygulaması’nda geçerlidir, CarrefourSA mağazalarında yapılacak harcamalar dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ”yenileme merkezi” veya ”yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Kampanyaya alkol ve tütün ürünleri ile kontör satışları dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. ve CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Market Alışverişine Nays Kart’la % 10 İndirim Kazan! [A101, BİM, CarrefourSA, Migros]

Fırsat 4 hafta kaldı
Market Alışverişlerinde Nays'ı Kullan, %10 Hediye Para Kazan! Seçili süpermarketlerde...Daha Fazla

Market Alışverişlerinde Nays’ı Kullan, %10 Hediye Para Kazan! Seçili süpermarketlerde Nays ile online ya da kasada yapacağın 200 TL ve üzeri alışverişlerde %10 hediye para.

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 2500₺ Alışverişe 250TL indirim yapıyor, her alışverişinize %10 hediye para iadesi. 

 • Kampanya 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel A101, BİM, CarrefourSA ve Migros Marketlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası seçili marketlerin internet sitelerinde ve online uygulamalarında Nays Kart bilgileri ile yapılan ve kasadaki POS cihazlarından karekod okutarak ya da temassız ödeme ile tamamlanan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının A101, BİM, CarrefourSA ve Migros Marketlerinden faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 200 TL ile sınırlıdır.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının aynı marka ya da farklı markalardan faydalanabileceği hediye para tutarı aylık toplam 200 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 200 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • Karekod okutularak ya da temassız ödeme ile yapılan market alışverişleri, Karekod ve Temassız Ödeme %5 Hediye Para Kampanyası’na dahil değildir. Market kampanyası Karekod ve Temassız Ödeme kampanyası ile birleştirilemez.
 • Marketlerin cüzdan uygulamalarına yapılan yüklemeler kampanyaya dahil değildir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/market-alisverisi

ramazan market kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili marketlerin web siteleri ve mobil uygulamalarından yapacağın alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgilerini girmen yeterli.

Marketlerde yapacağın karekod ödemelerde; karekod oluşturabilen POS cihazlarındaki karekodu telefonun ile okutarak ödemeni tamamlayabilirsin. Temassız ödemelerde ise telefonunu POS cihazına yaklaştırman yeterli.

Karekod ödemenin nasıl yapılacağı ile ilgili Karekod Ödeme sayfamıza, Temassız ödemenin nasıl yapılacağı ile ilgili Temassız Ödeme sayfamıza göz atabilirsin

Ödeme yapmadan önce Temassız Ödeme ya da Karekod Ödeme’nin geçerli olup olmadığını kasadaki görevliye sormayı unutma.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm markaların tüm platformlarından toplamda 250 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; A101’deki alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında BİM, CarrefourSA ve Migros’tan en fazla 200 TL kazanılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır.

Fiziki ödeme yöntemleri her markette geçerli mi?
Karekod okutarak ödeme yapabilmen için market kasalarında bulunan POS cihazlarının karekod oluşturma özelliğine sahip olması gerekir. Ödeme yapmadan önce kasadaki görevliye karekod ile ödeme yapmak istediğini belirtmelisin.

Temassız ödeme ile alışverişini tamamlayabilmen için temassız ödeme kabul eden POS cihazının olması, Nays Kart’ının temassız ödemelere açık olması ve telefonunda ödeme yöntemi olarak Nays’ın seçili olması gerekir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Kasım Fırsatları: 30.Yıl Alışveriş Günleri

Fırsat Süresiz
CarrefourSA'nın 30. yılına özel fırsatlarla dolu alışveriş günleri başladı. Kasım...Daha Fazla

CarrefourSA’nın 30. yılına özel fırsatlarla dolu alışveriş günleri başladı. Kasım ayı boyunca birçok çeşit marka akıllı cep telefonları tasarruflu fiyatlarıyla CarrefourSA’larda sizleri bekliyor. CarrefourSA Kasım Fırsatları Devam Ediyor!

https://www.carrefoursa.com/kasim-alisveris-gunleri/c/9196

11 Kasım Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Alkol İndirimi Kasım 2023

Fırsat Süresiz
CarrefourSA'da 2023 alkol indirimleri var. Bitiş tarihi 26 Kasım...Daha Fazla

CarrefourSA’da 2023 alkol indirimleri var. Bitiş tarihi 26 Kasım

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 CarrefourSA VISA Bonus Puan İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Carrefoursa'da Visa logolu bonus kartlara özel alışverişinin %10'unu geri kazan!...Daha Fazla

Carrefoursa’da Visa logolu bonus kartlara özel alışverişinin %10’unu geri kazan!

Kampanyadan yararlanmak için 30 Kasım’a kadar Garanti BBVA BonusFlaş uygulanmasından alınan kampanya promosyon kodunu http://www.carrefoursakart.com adresi üzerinden bireysel CarrefourSA Kartınıza tanımlanmanız yeterli! Bu tanımlama sonrası her 1.000 TL ve üzeri alışverişinizde otomatik olarak %10 CarrefourSA Puan kazanmaya başlayacaksınız.

 • Kampanya kapsamında Garanti Bankası Visa logolu bonus kartlar, 30 Kasım 2023 tarihine kadar CarrefourSA’da %10 CarrefourSA puan kazanacaktır, puanlar CarrefourSA karta yüklenecektir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Garanti BBVA BonusFlaş uygulanmasından  alınan kampanya promosyon kodunu http://www.carrefoursakart.com adresi üzerinden bireysel CarrefourSA Kartınıza tanımlanmanız yeterli! Bu tanımlama sonrası her 1.000 TL ve üzeri alışverişinizde otomatik olarak %10 CarrefourSA Puan kazanmaya başlayacaksınız.
 • Kampanyaya tüm CarrefourSA marketlerinden ve  Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasından yapılacak alışverişler dahildir.
 • Kazandığınız her puanı sonraki alışverişinizde TL olarak kullanabilirsiniz. Bireysel CarrefourSA Kart’ınız yoksa alışveriş esnasında kasada ya da CarrefourSA Online Market uygulamasına kayıt olarak veya  http://www.carrefoursakart.com sitesi üzerinden hemen Bireysel CarrefourSA Kart sahibi olabilirsiniz.Kampanyadan en fazla 1.000 TL değerinde Puan kazanabilirsiniz. Yapılan alışverişler sonrası yüklenen CarrefourSA Puan tutarları, 1.000 TL Puan olan üst limitten düşülecektir.
 • Kazanılan puanların geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür.
 • Alışveriş tutarı hesaplanırken kapsam dışı ürünler olan; alkollü içecek, tutun mamulleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima (vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.
 • Kampanyadan sadece ilgili kart müşterileri yararlanabilir.
 • Garanti Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklılardan Visa ve/veya iştirakleri sorumlu değildir.

https://www.bonus.com.tr/kampanyalar/carrefour-visa-bonus-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

%5 CarrefourSA Beyaz Eşya İndirim Kodu

Kod Süresiz
CarrefourSA.com ONLINE MARKET Kupon Kodu: AKCE5 Özel Kupon, Beyaz eşya...Daha Fazla

CarrefourSA.com ONLINE MARKET Kupon Kodu: AKCE5 Özel Kupon, Beyaz eşya kategorisinden 5.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde %5 İNDİRİM *Her kullanıcı kampanyadan bir kez yararlanabilir. Kupon kullanımı 300 kişi ile sınırlıdır. Carrefoursa kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Carrefour Fırsatlarını Kaçırma! Daha Az

AKCE5 Kodu Aç 
100% Başarılı

CarrefourSA’larda 150 TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 23 Ekim – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında...Daha Fazla

Axess’e özel 23 Ekim – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarında tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL chip-para!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “ALIŞVERİŞ” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kampanya detayları:

 • Axess’e özel 23 Ekim – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarından tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Aralık 2023 tarihine kadar CarrefourSA’larda kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “ALIŞVERİŞ” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 150 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ya da uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya yalnızca CarrefourSA mağazalarında geçerlidir, CarrefourSA.com ve CarrefourSA mobil uygulamasından yapılacak harcamalar dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ”yenileme merkezi” veya ”yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paycell Kart ile Market ve Akaryakıt Alışverişinde Anında % 20 Nakit İade!

Fırsat Süresi Doldu
Market ve Akaryakıt Harcamana Anında %20 Nakit İade! Market ve...Daha Fazla

Market ve Akaryakıt Harcamana Anında %20 Nakit İade! Market ve Akaryakıt harcamanı Paycell Kart’la yap anında %20 nakit iade kazan!

 • Kampanya kişiye özeldir.
 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL MARKET’’ yazıp göndermesi ya da Paycell uygulaması – Fırsatlar alanındaki kampanyaya HEMEN KATIL butonuna tıklanarak katılınması gerekmektedir.
 • 01 – 30 Kasım 2023 tarihleri arasında Paycell Kart ile market veya akaryakıt harcaması yapıldığında %20 nakit iade kazanılacaktır.
 • Paycell Kart ile yapılan harcama tutarının %20’si Paycell Kart’a işlem sonrası yüklenecektir.
 • Fiziki ve Sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Müşteriler kampanyadan kart tipinden bağımsız telefon numarası üzerinden tek bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya döneminde yapılan ilk harcama dikkate alınacaktır.
 • Her kullanıcı kampanyadan en fazla 100 TL kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara ve cüzdan uygulamalarına yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.
 • Bu kampanya Faturana Yansıtarak ya da Paycell Kart ile yapacağınız TR Karekod işlemlerinde de geçerlidir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://paycell.com.tr/kampanyalar/market-ve-akaryakit-harcamana-aninda-%20-nakit-iade

Market ve Akaryakıt Harcamana Anında %20 Nakit İade! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tosla Market Alışverişine 1.’ye %5, 2.’ye % 10, 3.’ye % 15 İndirim Cashback – Sanal & Fiziki Dahil

Fırsat Süresiz
Tosla Kart ile market ödemelerinde 100 TL Tosback kazan! Tosla...Daha Fazla

Tosla Kart ile market ödemelerinde 100 TL Tosback kazan! Tosla Kart’ın ile vereceğin siparişlerin birincisinde %5, ikincisinde %10, üçüncüsünde %15, toplam 100 TL Tosback hediye!

TOSLA KART ÜCRETSİZDİR. Tosla uygulamasından kartınızı isteyin 7 gün içinde size ulaşır (kart size ulaşmadan sanal kart ile ödeme yapabilirsiniz. Tosla, Akbank’a ait bir ödeme hizmeti (Aköde) ve Akbank müşterisi olmanız gerekmiyor, herkes kullanabilir. Üye olmak için tıkla. 20₺ kazandıran Tosla referans kodu: WH8N3

 • Kampanya 01-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan Tosback kazanmak için Tosla uygulamasında Kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklamalısın. Kampanya katılımından sonra Tosback kazanmaya başlayabilirsin.
 • Kampanyadan ilk 15.000 kişi faydalanabilir.
 • Tosla Kart’ın ile yapacağın tüm fiziki yerel ve zincir market ödemelerinde toplam 100 TL’ye varan Tosback hesabına anında iade edilir.
 • Tosla Kart’ın ile vereceğin siparişlerin birincisinde %5, ikincisinde %10, üçüncüsünde %15, toplam 100 TL Tosback kazanabilirsin.
 • Kampanyadan faydalanman için her işlem tutarının minimum 50 TL ve üzeri olması gereklidir.
 • Kampanya fiziki marketlerde, ilgili marketlerin web ve uygulamalarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Unutma internet market alışverişlerini kapsamamaktadır.
 • Dijital veya fiziksel Tosla Kart’ı olan tüm müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
 • Dijital Tosla kartını marketlerde QR kod ve mobil temassız ödemelerinde kullanabilirsin.
 • Kampanyadan kazandığın Tosback’lerin alışveriş bakiyene eklenir. Alışveriş bakiyeni sadece alışverişlerinde ve uygulama içi ödemelerinde kullanabilir, nakit olarak çekemez, banka hesabına gönderemezsin.
 • Tosback hediyeni kullanmadığın takdirde 20 Aralık tarihinde geri alınacak, hediyeni kullanmayı unutma!
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kazandığın Tosback’ler geri alınır.
 • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

https://tosla.com/kampanyalar/tosla-kart-ile-market-odemelerinde-100-tl-tosback-kazan

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e Özel Carrefoursa.com’da 175 TL’ye varan chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 20 Eylül – 20 Ekim 2023 tarihleri arasında...Daha Fazla

Axess’e özel 20 Eylül – 20 Ekim 2023 tarihleri arasında CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com’da tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para veya 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize ise 175 TL chip-para!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “ALIŞVERİŞ” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kampanya detayları:

 • Axess’e özel 20 Eylül – 20 Ekim 2023 tarihleri arasında CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com’da tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para veya 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize ise 175 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 6 Kasım 2023 tarihine kadar CarrefourSA’larda kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “ALIŞVERİŞ” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart ve Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL veya 175 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ya da uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ”yenileme merkezi” veya ”yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Akbank T.A.Ş. ve CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Ürünlerinde Fiyatlar Sabitlendi!

Fırsat Süresi Doldu
Carrefour Markalı 300 Üründe Fiyatlar Sabitlendi! 14-30 Eylül tarihleri arasında...Daha Fazla

Carrefour Markalı 300 Üründe Fiyatlar Sabitlendi!

14-30 Eylül tarihleri arasında 300 Carrefour Markalı Üründe CarrefourSA FİYATLARI SABİTLİYORUZ

https://www.carrefoursa.com/carrefour-urunlerde-fiyatlari-sabitliyoruz/c/9871

⚫Ayran ⚫ Yoğurt⚫ Baharatlar ⚫Bakliyatlar⚫ Bal⚫ Bebek Bezleri ⚫ Çikolata ⚫ Çorba⚫ Çöp Torbası ⚫Deterjanlar⚫ Et Şarküteri ⚫ Hasta Bezi⚫ Helva Hijyenik Ped⚫ Kafessiz Yumurta ⚫ Kullan At Ürünleri ⚫ Organik Kuruyemiş ⚫ Peynirler⚫ Poşetler Reçeller⚫ Sirkeler⚫ Soslar Süt⚫ Temizlik Gereçleri ⚫ Temizlik Kağıtları⚫ Tereyağ⚫ Ton Balıkları ⚫ Tuz⚫ Türk Kahvesi⚫ Unlar⚫ Yiyecek Koruyucu ⚫ Salça

Carrefour Marka Ürünlerde Fiyatları Sabitliyoruz

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Büyük Beyaz Eşya veya TV Alışverişine % 10 Puan Hediye!

Fırsat Süresi Doldu
2 ve Üstü Büyük Beyaz Eşya yada TV Alışverişlerinizde Toplam...Daha Fazla

2 ve Üstü Büyük Beyaz Eşya yada TV Alışverişlerinizde Toplam Tutarın %10’u Kadar Puan Hediye! Beyaz Eşya ve Tv Alışverişlerinizde Süper Fırsat!

Tek seferde 2 adet ve üzeri Büyük Beyaz Eşya ve TV Alışverişinize Toplam Tutarın %10’u kadar puan HEDİYE!
01-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart’la tek seferde yapılacak 2 adet ve üzeri büyük beyaz eşya ya da televizyon alışverişlerinize toplam tutarın %10’u değerinde puan hediye edilecektir. Kampanyaya vantilatör ve ısıtıcı ürünleri dahil değildir. Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasından yapılacak alışverişler de kampanyaya dahildir. Her müşteri kampanyadan en fazla 2.000 TL puan kazanabilir. Puanlar alışveriş sonrasında anında yüklenecek olup geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür. Ödeme esnasında puan, kurumsal hediye kart, esnek kart, online kod, çek kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülecektir. İade edilen ürünlerden kazanılan puanlar geri alınacaktır. Kazanılan puanlar nakde çevrilemez; alkollü içecek, tutun mamulleri, şans oyunları, hediye kart ve kuyum alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemelerinde kullanılamaz. Online alışverişlerde, teslimat için oluşturulan fatura tutarı dikkate alınacak olup, iptal ve iadeler bu tutardan düşülecektir. Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez. CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için: 444 10 00’i arayabilirsiniz.

https://www.carrefoursa.com/beyaz-esya-indirim

Büyük Beyaz Eşya ve TV Alışverişinizde Toplam Tutarın %10'u kadar puan HEDİYE! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Unilever Fırsat İndirimi

Fırsat Süresiz
CarrefourSA Unilever Online’a Özel Temizlik Ürünlerinde İndirim! Eylül Unilever Temizlik...Daha Fazla

CarrefourSA Unilever Online’a Özel Temizlik Ürünlerinde İndirim! Eylül Unilever Temizlik Ürünleri İnternete Özel

https://www.carrefoursa.com/eylul-unilever-temizlik-urunleri-internete-ozel-/c/9704

Unilever Ürünlerinde İnternete Özel Fırsatlar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Bebek Ürünü Alışverişine % 10 Puan Hediye!

Fırsat Süresiz
Bebek ürünlerinde 150 TL ve üzeri alışverişin %10'u kadar TL...Daha Fazla

Bebek ürünlerinde 150 TL ve üzeri alışverişin %10’u kadar TL puan hediye!

 • Kampanya, “BEBEK” yazıp 4604’e gönderilen SMS’li katılımlarda geçerli olacaktır.
 • Müşterinin SMS atarak talepte bulunduğu cep telefonunun CarrefourSA Kart Dijital Üyelik programında kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıtlı değilse kampanyaya katılım sağlayamaz. Kampanyaya katılım için öncelikle CarrefourSA Kart Dijital Üyelik sürecinin tamamlanıp daha sonra kampanya katılım SMS’i atılması gerekmektedir.
 • Müşterilerin kampanyaya dahil olmak için sadece ilk alışverişleri öncesi SMS atmaları yeterlidir. Sonraki bebek alışverişleri öncesinde tekrar SMS atılmasına gerek yoktur.
 • Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için onay alınan cep telefonu numarasıyla ya da bu telefona bağlı aktif Bireysel CarrefourSA Kartla yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar, indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamaz.
 • Katılım yapılan cep telefonuyla veya ilgili telefona bağlı Bireysel Kart’la ay içerisinde tek seferde yapılacak her 150 TL ve üzeri bebek ürünü alışverişine, yapılan harcamanın %10’u kadar TL puan hediye edilecektir.
 • CarrefourSA marketlerinden, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
 • Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde teslim edilen kampanyalı bebek ürünü siparişleri dikkate alınacaktır.
 • Bir müşteri ay içerisinde en fazla 100 TL puan kazanabilecektir.
 • 1 Yaş Altı Bebek Sütleri kampanyaya dahil değildir.
 • Bebek bakım ürünleri, tüm bebek bezleri, bebek ıslak mendilleri, bebek mamaları (başlangıç ve devam sütleri hariç), ilk yaş oyuncaklar, yürümeye yardımcı oyuncaklar, bebek tekstil ürünleri ve bebek bakım gereçleri kampanya dahildir.
 • Adetli satılan ürünlerde 25 adet üzerine, paketsiz kilogram ile satılan ürünlerde ise 15 kg üzerine ödenen tutarlar kampanya hak edişi hesaplanırken fiş tutarına dahil edilmeyecektir.
 • Ödeme/Ödemeler esnasında puan/kurumsal çek kullanılırsa bu tutarlar toplam kampanyalı ürün tutarından düşülecektir.
 • Puanlar alışveriş sonunda alışveriş yapılan Bireysel CarrefourSA Kart’a anında yüklenecektir. Puanların kullanım süresi yüklenen gün dahil 30 gündür.
 • Kazanılan puanlar nakde çevrilememektedir.
 • Alışveriş sonrasında iade edilen ürünlerden kazanılan puanlar geri alınacaktır.
 • Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.carrefoursa.com/bebek

https://www.carrefoursa.com/bebek Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

100TL N Kolay Sanal Kart Market Alışverişi İndirimi – 300TL’ye 25TL

Fırsat Süresiz
Market Alışverişlerinde 100 TL İndirim! N Kolay sanal kartınla yapacağın...Daha Fazla

Market Alışverişlerinde 100 TL İndirim! N Kolay sanal kartınla yapacağın her 300 TL ve üzeri market alışverişlerine 25 TL, toplamda 100 TL kazanma fırsatı!

100₺ KAZANDIRAN NKolay Davet Kodu: IXAL5OY5

N Kolay sanal kartınla yapacağın her 300 TL ve üzeri market alışverişlerine 25 TL, toplamda 100 TL kazanma fırsatı!

Kampanya, 1 Kasım– 30 Kasım tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya N Kolay sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.

Kampanyaya sanal POS’tan yapılan online market harcamaları ve fiziki POS’lardan karekod kullanılarak yapılan harcamalar dahildir.

Kampanya tarihleri arasında N Kolay sanal kart ile yapılacak her 300 TL ve üzeri market alışverişine 25 TL, toplamda 100 TL iade kazanılacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 100 TL iade kazanabilecektir.

İadeler en geç 1 iş günü içinde harcamanın yapıldığı N Kolay sanal kartına yapılacaktır.

İadenin yapılacağı tarihte müşterinin açık bir N Kolay sanal kartı olması gerekmektedir.

Trendyol harcamaları, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, talimatlı/talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri, kuyum harcamaları ve Passolig/Passo işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya ön ödemeli kart kabul eden iş yerlerinde geçerlidir.

Kampanya kazanımları market alışverişleri iptal ya da iade edildiği takdirde geri alınacaktır.

Kampanya diğer N Kolay kampanyaları ile birleştirilemez.

N Kolay bir Aktif Bank markası olup, banka kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

https://www.nkolay.com/kampanyalar/n-kolay-kart-ile-100tl-indirim-firsati Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paycell Kart ile Market Alışverişinde Anında % 20 Nakit İade!

Fırsat Süresiz
Market harcamanı Paycell Kart’la yap anında %20 nakit iade kazan!...Daha Fazla

Market harcamanı Paycell Kart’la yap anında %20 nakit iade kazan!

 • Kampanya kişiye özeldir.
 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL MARKET’’ yazıp göndermesi ya da Paycell uygulaması – Fırsatlar alanındaki kampanyaya HEMEN KATIL butonuna tıklanarak katılınması gerekmektedir.
 • 08 – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Paycell Kart ile marketlerde harcama yapıldığında %20 nakit iade kazanılacaktır.
 • Paycell Kart ile yapılan harcama tutarının %20’si Paycell Kart’a işlem sonrası yüklenecektir.
 • Fiziki ve Sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Müşteriler kampanyadan kart tipinden bağımsız telefon numarası üzerinden tek bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya döneminde yapılan ilk harcama dikkate alınacaktır.
 • Her kullanıcı kampanyadan en fazla 150 TL kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara ve cüzdan uygulamalarına yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://paycell.com.tr/kampanyalar/market-alisverisinde-aninda-yuzde-20-nakit-iade

Market Alışverişinde Anında %20 Nakit İade! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Okula Dönüş İndirimi

Fırsat Süresiz
OKULA DÖNÜŞ FIRSATLARI! https://www.carrefoursa.com/kirtasiye/c/2149...Daha Fazla

OKULA DÖNÜŞ FIRSATLARI!

https://www.carrefoursa.com/kirtasiye/c/2149

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Market Kuponları

Carrefoursa.com’da Juzdan ile Öde 150 TL chip-para kazan!

Fırsat 4 hafta kaldı
Juzdan ile Öde’ye özel 1 – 31 Aralık 2023 tarihleri... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Market Alışverişine Nays Kart’la % 10 İndirim Kazan! [A101, BİM, CarrefourSA, Migros]

Fırsat 4 hafta kaldı
Market Alışverişlerinde Nays'ı Kullan, %10 Hediye Para Kazan! Seçili süpermarketlerde... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Kasım Fırsatları: 30.Yıl Alışveriş Günleri

Fırsat Süresiz
CarrefourSA'nın 30. yılına özel fırsatlarla dolu alışveriş günleri başladı. Kasım... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Alkol İndirimi Kasım 2023

Fırsat Süresiz
CarrefourSA'da 2023 alkol indirimleri var. Bitiş tarihi 26 Kasım... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

%5 CarrefourSA Beyaz Eşya İndirim Kodu

Kod Süresiz
CarrefourSA.com ONLINE MARKET Kupon Kodu: AKCE5 Özel Kupon, Beyaz eşya... Detayını Gör
AKCE5 Kodu Aç 
100% Başarılı

KURUMSAL PROFİLİMİZ

Bugün 30 ülkede, yaklaşık 11 binin üzerinde marketi ve 350 bin çalışanı bulunan, Avrupa’nın lideri, dünyanın en büyük ikinci perakende zinciri Carrefour Grubu ilk marketini 15 Haziran 1963’te Fransa’da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturmuştur. Türkiye’de ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefour, Hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır.

1996 yılında Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucu CarrefourSA ismi doğmuş ve ilk CarrefourSA marketi birleşmeden bir yıl sonra Adana’da açılmıştır.

CarrefourSA, 2005 yılında Gima ve Endi marketlerini satın alarak sektördeki iddiasını güçlendirmiş; market ağını yaygınlaştırmış ve özellikle Anadolu’daki varlığını güçlendirmiştir.

2013 yılında Şirket yönetiminin Sabancı Holding’e geçmesiyle yeni strateji oluşturulmuş ve bu doğrultuda insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda 165 milyon TL değerinde yatırım yapılmıştır.

Değişen market konseptleriyle CarrefourSA bugün; Hiper, Süper, Gurme, Mini ve E-Ticaret konseptleri altında farklı müşteri segmentlerine hizmet sunmaktadır.

2015 yılını “Vites Büyütme Yılı” olarak nitelendiren Şirket, yeni satınalmalarla büyümeye devam etmiştir. İsmar ve 1e1 marketlerinden toplamda 55 mağaza satın alan CarrefourSA ayrıca Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin %85 hissesini de satın almıştır.

Güçlü bir finansal pozisyona sahip olan CarrefourSA, büyüme ve değer yaratma potansiyeli olan tüm projeleri kendi kaynaklarıyla değerlendirerek yatırımlarına devam etmeyi, bu sayede tüketiciler için yakın, keyifli ve değer yaratan alışverişin adresi olmayı hedeflemektedir.

CarrefourSA Online Market on the App Store

CarrefourSA kalitesi cebinize giriyor.

Kendiniz seçmişsiniz gibi her şeyin en güzelini, en tazesini seçen CarrefourSA.com personeli, özel soğutmalı araçlarıyla en hassas ürünleri bile büyük bir özenle kapınıza getiriyor.

Özel kargo imkanıyla CarrefourSA kalitesi ve uygun fiyat avantajlarından artık tüm Türkiye* yararlanabiliyor! İnternette veya televizyonda reklamını gördüğünüz o uygun fiyatlı çamaşır makinesi nerede olursanız olun kapınıza kadar geliyor.

Bugün Gelsin** seçeneğiyle acil ihtiyaçlarınızı dakikalar içerisinde getiren CarrefourSA.com ile yemekleriniz ocakta yarım kalmıyor, bebeğiniz sevdiği mamasını tam saatinde yiyor!

Müşteri Hizmetleri: 444 1000


🟩 CarrefourSA indirim kodu Aralık 2023
🏷️ CarrefourSA indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi CarrefourSA indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 CarrefourSA kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
CarrefourSA promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.