CarrefourSA Online Markete Özel Doğru Fırsatlar + Hafta Sonu Ücretsiz Teslimat + 35₺ Bonus

Fırsat Süresiz
CarrefourSA'da online markete özel doğru fırsatlar başladı! Hafta Sonuna Özel...Daha Fazla

CarrefourSA’da online markete özel doğru fırsatlar başladı! Hafta Sonuna Özel 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli Ücretsiz Teslimat!

desk-gunun firsatlari-5-11 nisan-min.png

rev-17mart-desk-min.png

Günün Fırsatları: https://www.carrefoursa.com/gunun-firsatlari/c/9724

Yılbaşı için şöyle güzel bir hindi hazırlayacak zamanın yok mu? Olsun, CarrefourSA’nın bol bol zamanı var! Siparişini ver, evine getirsinler! 119₺’den başlayan lezzetler seni bekliyor! Üstelik mezeler de hediye!

Sıkça Sorulan Sorular

Yılbaşında neden hindi yenir?

Bu sorunun birçok cevabı olmakla birlikte yaygın olan görüşü sizlerle paylaşalım istedik. Hindi Dolması, hiç şüphesiz 31 Aralık gecesi sofrası için ilk akla gelen lezzettir. Geçmişi çok eskilere dayanır ve aslen bir Anadolu yemeğidir. Batılı bir gelenek yargısı yaygın olsa da hindi, tarih boyunca Anadolu mutfağında kendine genişçe yer bulmuştur. İç Anadolu’da, özellikle Çorum ve Ankara’nın kırsalında çok eski yıllardan beri yapılan bir yemektir Hindi Dolması. Osmanlı hatta Selçuklu döneminin de ötesinde, kökeninin Hititler’e kadar dayandığı rivayet edilir.

Hindileri sofralara nasıl ulaştırıyoruz?

Yılbaşı sofranıza lezzet katacak olan hindilerimizi veteriner hekim kontrollü çiftliklerden özenle seçiyoruz. Hindilerin refah ortamlarda yetişmiş olmasına özellikle dikkat ediyor, soğuk zinciri kırmadan steril mutfaklarımıza ulaştırıp sofranıza gelene kadar tüm yolculuğunu titizlikle takip ediyoruz.

Hindi nasıl kesilir?

Hindiler işinin ehli kasaplarımız tarafından helal yöntemlerle kesiliyor.

Hindinizi neden CarrefourSA’dan almalısınız?

Hindilerimizi herkesten farklı olarak bal, defne yaprağı ve Anadolu topraklarına özgü gıdalardan harmanlanan özel sosumuzla marinasyon uygulanarak dinlendiriyor, gurme şeflerimizin fırınlarında en ideal şekilde pişiriyoruz. Piliçlerimiz ise özel bir baharat karışımı ile fırına verilmektedir.

Hindinizi pişirmeniz gerekiyor mu?

Hayır. Pişirme işlemi tarafımızca yapıldı için tekrar pişirmenize gerek yok. Ürünleri fırında 140 C’de 40 Dk. kadar fansız ısıtmanız yeterli. (Sıcaklık ve zaman fırına göre değişiklik gösterebilir.)

Hindiler müşterilere ne zaman ve nasıl ulaştırılacak?

31.12.2020 Perşembe günü saat 14:00 – 19:00 arasında özel araçlar ile ulaştırılacaktır.

Sunacağımız opsiyonlar kaçar kişilik?

Doldurulmuş Hindi set= 7 – 8 Kişilik
Yarım Hindi Set= 3 – 4 Kişilik
Roaster Piliç = 3 – 4 Kişilik

 

Hindilerimizin yanında ne var?

Özel soslarla marine edilip muhteşem kızartılmış hindinizi sofrada tabi ki yalnız bırakmıyor, yanında iyi gidecek birkaç ikramımızla yılbaşı sofranızı şölene dönüştürüyoruz.

Peki bu ikramlar neler?

Kestaneli pilav, mantar sote, şakşuka, haydari, acılı ezme, rus salatası. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA.com’da 100₺ Bonus [150/20₺]

Fırsat 4 hafta kaldı
Kampanyaya hemen katılın, Bonus üye işyeri marketlerde 150 TL ve...Daha Fazla

Kampanyaya hemen katılın, Bonus üye işyeri marketlerde 150 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplam 100 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

 • Bonus üye iş yeri marketlerde yapacağınız tek seferde 150 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL,  toplam 100 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya dahil iş yerleri için https://www.bonus.com.tr/marketisyerleri
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business , Bonus Business American Express ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ın tıklanması ya da KAZAN yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Kampanyaya ek kart, sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
 • Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 100 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 5,99TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET KAZAN yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.
 • 19 Haziran’dan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Diğer banka Bonus kartlarının katılım detaylarına bankaların kendi web sitelerinden ulaşabilirsiniz.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL  TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

GarantiPay ile www.carrefoursa.com’dan veya CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından 350 TL veya üzerindeki alışverişinizi yapın, 35 TL bonus kazanın.

30 TL bonus kazanmak için yapmanız gerekenler:

1)    BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirin. Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Seçili Sanal Marketlerde Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılın.

2)    Kampanyaya katılım onay mesajının size ulaşmasından sonra, 300 TL ve üzeri siparişinizi tamamlayın ve sepetinizin sayfasından “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.

3)    Ödeme Şekli sayfasında bulunan GarantiPay ödeme kısmına tıklayın ve ilgili alanda “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.

4)    GarantiPay ödeme sayfasında BonusFlaş uygulamasına kayıtlı cep telefonunuzu girerek devam butonuna tıklayın.

5)    BonusFlaş uygulamasından ödemenizi onaylayın. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra www.carrefoursa.com uygulamasına dönmeniz gerekmektedir.

Kampanya kapsamında CarrefourSa Online Market’te 01-08 Nisan 2021 tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile GarantiPay üzerinden yapılan tek seferde, peşin veya taksitli 350 TL ve üzeri alışverişlere 35 TL bonus verilecektir.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 01-08 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya dahilinde www.carrefoursa.com ‘dan tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri alışverişlerde GarantiPay’e özel 35TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanya GarantiPay ödeme seçeneği ile yapılan alışverişlerde geçerli olup, GarantiPay ödemeleri haricindekiler kampanyaya haricindedir.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği mobil uygulamasında ve www.carrefoursa.com‘da kullanılmaktadır.
 • Alışveriş sepetinizi www.carrefoursa.com ‘dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’ya kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 35 TL bonus kazanabilecektir.
 • Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartları dahildir.
 • Kampanyaya ek kartlar ve sanal kartlar dahildir.
 • Diğer banka Bonus’ları, Garanti Paracard, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Money Bonus, American Express kartlar, Altın Bonus, Paracard ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 14- 28 Nisan 2021 tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinde yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
 • Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 29 Nisan 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya www.carrefoursa.com ‘deki ürün ve sepet indirimleri ile birleştirilebilir, Bonus kazanımı için karttan çekilen tutarın 350 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • CarrefourSA ve Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • CarrefourSA Online Market ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 350 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Papara İle CarrefourSA Harcamana % 3 Anında Nakit İndirim

Fırsat 2 ay kaldı
CarrefourSA harcamalarından her ay toplam 30 TL kazanabilirsin. Her harcamanın...Daha Fazla

CarrefourSA harcamalarından her ay toplam 30 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %3’ü anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Haziran 2021 sonuna kadar devam edecek. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Güncel Kampanyaları

Fırsat Süresiz
CarrefourSA'nın tüm indirimlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA 175 TL Puan Hediye! – Zubizu

Fırsat 3 hafta kaldı
15 Nisan - 9 Mayıs tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart’ınızla...Daha Fazla

15 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart’ınızla 4 farklı günde 250 TL ve üzeri alışveriş yapın, 175 TL puan kazanın!

Kazanılan puanlar 19 Mayıs 2021’de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup geçerlilik süresi, yüklendiği gün dahil 30 gündür.

Kampanya Koşulları:

– 15 Nisan – 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir.
– Kampanyadan yararlanmak için müşterinin CarrefourSA kart sahibi olması ve “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklaması gerekir. CarrefourSA kart sahibi olmayanlar kampanyadan yararlanamaz. ZUBİZU’dan CarrefourSA kartlandırma kampanyasına katılım sağlanabilir.
– Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için onay alınan cep telefonu numarası ya da bu telefona bağlı olan aktif Bireysel CarrefourSA Kart’ı (Bireysel ve Mobil Kart) ile yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar ve diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamaz.
– Kampanya koşullarına uygun 4 farklı günde yapılmış olan, 250TL üzeri alışverişlerde 175TL puan kazanımı olacaktır. Müşterilerin “Kampanyaya Katıl” butonuna tıkladıktan sonra gerçekleştirdikleri alışverişler kampanya kapsamında dikkate alınacaktır.
– Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
– Kazanılan puanlar 19 Mayıs 2021’de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup, geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür.
– Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 175TL puan kazanabilecektir.
– Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
– Online alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefona bağlı CarrefourSA Kart’ın online hesaba tanıtılmış olması gerekmektedir. Online’dan yapılan alışverişlerde, teslimat için oluşturulan fatura tutarı dikkate alınacak olup, iptal ve iadeler bu tutardan düşülecektir. Tedarik edilemeyen ürünlerin tutarı, kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
– Online siparişlerde sipariş tarihi dikkate alınacak olup, teslimat tarihleri dikkate alınmayacaktır.
– Toplam alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecekler, tütün mamulleri, kuyum, şans oyunları, kasa poşeti, hediye kart, cep telefonları, fotokopi kağıdı, ramazan kolisi, GSM TL ve E-PIN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.
– Ödeme esnasında CarrefourSA puan/ kurumsal çek kullanılırsa bu tutarlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu şekilde yapılan ödemeler toplam fiş tutarından düşülecektir.
– Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir. Kazanılan puanlar alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart, kuyum, kasa poşeti alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde kullanılamaz.
– CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Türk Telekom’la (mobil, ev interneti), tasarruflu alışverişin adresi www.carrefoursa.com’da 150 TL ve üzeri alışverişe 20 TL anında indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor! Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya ​Online İşlemler Bana Özel​ menüsünden Fırsat Kodu Al butonu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA’larda 100 TL chip-para!

Fırsat 3 hafta kaldı
9 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında CarrefourSA'lardan ve carrefoursa.com'dan...Daha Fazla

9 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com’dan tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri 4. alışverişinize 100 TL chip-para!

Kampanya detayları:

 • 9 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com’da farklı günlerde ve tek seferde yapılacak dört defa 250 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır .Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 24 Mayıs 2021 tarihine kadar CarrefourSA’larda kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “BAHAR” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ya da uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Kampanyaya alkol ve tütün ürünleri ile kontör satışları dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Carrefoursa.com’da 250TL Alışverişe 150TL Puan Kazan! [4×250₺ Harca Kazan]

Fırsat 3 hafta kaldı
Alışverişin doğrusu kazandırıyor! 9 Nisan - 9 Mayıs 2021 tarihleri...Daha Fazla

Alışverişin doğrusu kazandırıyor! 9 Nisan – 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında, CarrefourSA Kart’ınızla CarrefourSA Marketleri’nden, carrefoursa.com veya CarrefourSA Online Market Uygulamasından 4 farklı günde tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinize 150 TL puan kazanın.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?: 4604’e “KAZAN” yazarak SMS gönderilmelidir. SMS gönderildikten sonra cep telefonuna bilgilendirme SMS’i gelir. Başarılı kayıt sonrasında, kampanya katılım onay SMS’i alınır.

Kampanyaya katılan müşteriler, 9 Nisan – 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart’larıyla (Bireysel, Mobil) onay SMS’i sonrası 4 farklı günde yapacağı yasaklı ürünler hariç 250TL ve üzeri alışverişe 150TL puan kazanabilecektir. Kazanılan puanlar 19 Mayıs 2021’de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup geçerlilik süresi, yüklendiği gün dahil 30 gündür.

 • 9 Nisan – 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak olan SMS’li katılımlarda geçerli olacaktır.
 • Müşterinin SMS atarak talepte bulunduğu cep telefonu CarrefourSA Kart Dijital Üyelik programında kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıtlı değilse kampanyaya katılım sağlayamaz. Kampanyaya katılım için öncelikle CarrefourSA Kart Dijital Üyelik sürecinin tamamlanıp, daha sonra kampanya katılım SMS’i atılması gerekmektedir.
 • Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için onay alınan cep telefonu numarası ya da bu telefona bağlı olan aktif Bireysel CarrefourSA Kart’ı (Bireysel ve Mobil Kart) ile yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar ve diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamaz.
 • Kampanya koşullarına uygun 4 farklı günde yapılmış olan, 250TL üzeri alışverişlerde 150TL puan kazanımı olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
 • Kazanılan puanlar 19 Mayıs 2021’de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup, geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür.
 • Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 150TL puan kazanabilecektir.
 • Kampanya yalnızca “KAZAN” SMS’inin gönderildiği cep telefonu veya ilgili telefona bağlı olan CarrefourSA kart alışverişlerinde geçerlidir.
 • Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
 • Online alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefona bağlı CarrefourSA Kart’ın online hesaba tanıtılmış olması gerekmektedir.
 • Online siparişlerde sipariş tarihi dikkate alınacak olup, teslimat tarihleri dikkate alınmayacaktır.
 • Online’dan yapılan alışverişlerde, teslimat için oluşturulan fatura tutarı dikkate alınacak olup, iptal ve iadeler bu tutardan düşülecektir. Tedarik edilemeyen ürünlerin tutarı, kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
 • Toplam alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecekler, tütün mamulleri, kuyum, şans oyunları, kasa poşeti, hediye kart, cep telefonları, fotokopi kağıdı, ramazan kolisi, GSM TL ve E-PIN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.
 • Ödeme esnasında CarrefourSA puan/ kurumsal çek kullanılırsa bu tutarlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu şekilde yapılan ödemeler toplam fiş tutarından düşülecektir.
 • Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir. Kazanılan puanlar alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart, kuyum, kasa poşeti alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde kullanılamaz.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi 444 10 00’da.

https://www.carrefoursa.com/kazan


Carrefoursa.com’da 200 TL Alışverişine 40 TL Chippin Hediye

Kampanya 29 – 30 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile yapılan mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri ödemelerden 40 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.
Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 saat sonra kullanılabilecektir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.

Kampanya yalnızca www.carrefoursa.com adresinde geçerlidir. Kampanya CarrefourSA’lar ve Gima marketlerde, hızlı kasalarda, Lezzet Arası’nda geçerli değildir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ile ödeme işlemi için aşağıdaki adımları takip etmelisin:
– www.carrefoursa.com adresinden “Ödeme Şekli” adımında “Chippin İle Ödeyin”i seçmeli ve telefonundan Chippin uygulamasını açmalısın
– Uygulamadan “Ödeme Yap”a basmalı ve ekranda yer alan Chippin numaranı www.carrefoursa.com/tr ‘de yer alan “Chippin Numaranız” kısmına girmelisin
– www.carrefoursa.com ‘un sağında yer alan “Siparişi Tamamla” butonuna tıklamalısın
– Sayfadan ayrılmadan telefonundan Chippin uygulamasına gelen ödeme onay ekranından varsa harcamak istediğin Chippinlerini ve işlemini tamamlayacağın kredi kartını seçerek ödemeni onaylamalısın. İşlemin tamamlandığında siparişin alınmış olacak.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

69,90 TL CarrefourSA Ramazan Kolileri İndirimli Satışta + % 10 Axess İndirimi

Fırsat 2 hafta kaldı
CarrefourSA'da 2021 Ramazan Kolileri 69.90 TL’den başlayan fiyatlarla çok avantajlı!...Daha Fazla

CarrefourSA’da 2021 Ramazan Kolileri 69.90 TL’den başlayan fiyatlarla çok avantajlı!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA’da seçili Ramazan Kolilerinde % 10 indirim! – Axess

Fırsat 4 hafta kaldı
25 Mart - 15 Mayıs tarihleri arasında Lüks, Süper ve...Daha Fazla

25 Mart – 15 Mayıs tarihleri arasında Lüks, Süper ve Mega Ramazan Koli tekli alımlarında Axess’e özel %10 indirim!

Kampanya detayları:

 • 25 Mart – 15 Mayıs tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com’dan yapılacak Lüks Ramazan Kolisi, Süper Ramazan Kolisi ve Mega Ramazan Kolisi alımlarında geçerlidir. Diğer Ramazan Koli paketleri indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Ramazan Koli ödemesinin mağazalarda kasada ayrı tek bir işlem olarak yapılması gereklidir.
 • Sanal pos üzerinden yapılan alımlarda yine Ramazan Koli ödemesi ayrı işlem olarak geçirilmelidir.
 • İndirimden tekli alımlar faydalanabilir. Çoklu alımlarda ise 5 yada 10 adet kampanyaya dahil koli paketinin kasadan tek seferde toplu olarak geçirilmesi ile ya da sanal postan ayrı işlem olarak geçirilmesi ile indirim hakkı geçerlidir.
 • Axess, Wings, Free, bu kartlara bağlı ek kartlar ile ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Akbank kart (debit), Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise indirim kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • İndirim kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan 1 defa yararlanabilir. Kampanya kapsamında yaptığı tüm harcamalar içinde kampanyaya dahil ilk işlemine indirim yansır.
 • İndirim kredi kartları için ise ilk ekstresine yansıyacaktır.
 • Kampanya kapsamında harcamaların Akbank Axess POS terminalinden ya da Akbank Sanal POS’undan yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ve uygulaması üzerinden yapılan alışverişler hariçtir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Marketlerde Bonus’a özel Her 150TL alışverişe 20TL, Toplamda 100TL Bonus! [Migros Sanal Market, CarrefourSA Online Market, İstegelsin, Getir, A101, Banabi]

Fırsat 4 hafta kaldı
Kampanyaya hemen katılın, Bonus üye işyeri marketlerde 150 TL ve...Daha Fazla

Kampanyaya hemen katılın, Bonus üye işyeri marketlerde 150 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplam 100 TL bonus kazanın. .

DİĞER BİLGİLER

 • Bonus üye iş yeri marketlerde yapacağınız tek seferde 150 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL,  toplam 100 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya dahil iş yerleri için https://www.bonus.com.tr/marketisyerleri
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business , Bonus Business American Express ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ın tıklanması ya da KAZAN yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Kampanyaya ek kart, sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
 • Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 100 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 5,99TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET KAZAN yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.
 • 19 Haziran’dan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Diğer banka Bonus kartlarının katılım detaylarına bankaların kendi web sitelerinden ulaşabilirsiniz.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL  TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
İnternetten yapacağınız harcamalar için; Marketlerden yapacağınız harcamalar için;
A101 A101
BANABİ BİZİM TOPTAN
CARREFOURSA CARREFOURSA
GETİR MACROCENTER
HEPSIEXPRESS METRO
ISTEGELSIN MİGROS
MACROONLINE ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
MIGROS SANAL MARKET ŞOK
MIGROS HEMEN
ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
TAZEDİREKT

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 CarrefourSA Saç Boyası İndirimi

Fırsat Süresiz
CarrefourSA online mağazasından yapacağınız tüm saç boyası alışverişlerinizde kampanyaya özel...Daha Fazla

CarrefourSA online mağazasından yapacağınız tüm saç boyası alışverişlerinizde kampanyaya özel %40 indirim sağlar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 CarrefourSA Tablet Çikolatalarda İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
CarrefourSA online mağazasından tablet çikolatalardan yapacağınız tüm alışverişlerinizde kampanyaya özel...Daha Fazla

CarrefourSA online mağazasından tablet çikolatalardan yapacağınız tüm alışverişlerinizde kampanyaya özel %25 indirim fırsatı sunuyor.

Dünyaca ünlü markalı saatlerde % 80 CarrefourSA İndirim Fırsatı!: Lacoste, Tommy Hilfiger, Diesel gibi dünyaca ünlü markalı saatlerde indirimler %80’e varıyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Çamaşır Makinesi Çekilişi: Calgon, Marc, Vanish, Cillit Bang, Lysol, Airwick, Woolite

Fırsat 3 gün kaldı
22 Mart-22 Nisan tarihleri arasında CarrefourSA Marketleri’nden, Carrefoursa.com’dan ve CarrefourSA...Daha Fazla

22 Mart-22 Nisan tarihleri arasında CarrefourSA Marketleri’nden, Carrefoursa.com’dan ve CarrefourSA Online Market uygulamasından CarrefourSA Kart ile tek seferde 50 TL ve katları Reckitt Benckiser Ev ve Hijyen Ürünleri A.Ş.’ye ait Calgon, Marc, Vanish, Cillit Bang, Lysol, Airwick ve Woolite markalı alışverişlerinizde 1 cekilis hakki kazanin!.

4604’e ‘HIJYEN’ yazıp ücretsiz olarak SMS atılarak kampanyayı katılım sağlanmalıdır. 5 kişi; Arçelik 7103DY Çamaşır Makinesi (adedi: 2.685,00-TL), 15 kişi; Arçelik K 3300 Beyaz Türk Kahve Makinesi (adedi: 659,00-TL), 15 kişi; Arçelik 3283 IN Çay Makinesi (adedi: 609,00-TL) ve 15 kişi; Arçelik K 1261 RHB El Blender Set (adedi: 599,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.


1-21 Mart 2021 tarihleri arasında tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişe 25 TL veya 500 TL ve üzeri alışverişe 75 TL puan hediye!

Kampanyaya katılan müşteriler, 1-21 Mart 2021 tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart’larıyla (Bireysel, Mobil) onay SMS’i sonrası tek seferde yapacağı yasaklı ürünler hariç 250 TL ve üzeri alışverişe 25 TL veya 500 TL ve üzeri alışverişe 75 TL puan kazanabilecektir. Kazanılan puanlar 24 Mart 2021’de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup geçerlilik süresi, yüklendiği gün dahil 30 gündür.

Kampanya Koşulları

 • 1-21 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacak olan SMS’li katılımlarda geçerli olacaktır.
 • Müşterinin SMS atarak talepte bulunduğu cep telefonu CarrefourSA Kart Dijital Üyelik programında kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıtlı değilse kampanyaya katılım sağlayamaz. Kampanyaya katılım için öncelikle CarrefourSA Kart Dijital Üyelik sürecinin tamamlanıp, daha sonra kampanya katılım SMS’i atılması gerekmektedir.
 • Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için onay alınan cep telefonu numarası ya da bu telefona bağlı olan aktif Bireysel CarrefourSA Kart’ı (Bireysel ve Mobil Kart) ile yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar ve diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamaz.
 • Kampanya koşullarına uygun 250 TL üzeri alışverişlerde 25 TL veya 500 TL üzeri alışverişlerde 75 TL puan kazanımı olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
 • Kazanılan puanlar 24 Mart 2021’de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup, geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür.
 • Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 75 TL puan kazanabilecektir.
 • Kampanya yalnızca “KAZAN” SMS’inin gönderildiği cep telefonu veya ilgili telefona bağlı olan CarrefourSA kart alışverişlerinde geçerlidir.
 • Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Toplam alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecekler, tütün mamulleri, kuyum, şans oyunları, kasa poşeti, fotokopi kâğıdı, hediye kart ve cep telefonu alışverişleri ve GSM TL ve E-PIN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.
 • Ödeme esnasında CarrefourSA puan/ kurumsal çek kullanılırsa bu tutarlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu şekilde yapılan ödemeler toplam fiş tutarından düşülecektir.
 • Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir. Kazanılan puanlar alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart, kuyum, kasa poşeti alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde kullanılamaz.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi 444 10 00’da.

https://www.carrefoursa.com/kazan

CarrefourSA’da hafta sonuna özel 100₺ ve üzeri alışverişlere kargo bedava!

CarrefourSA online mağazasından taptaze meyve ve sebzeler, et, tavuk ve balık gibi ürünler, süt ve süt ürünleri, gıda ve şekerleme ürünleri, bebek ürünleri, temizlik ürünleri, kağıt ve hijyen ürünleri, ev yaşam ve eğlence ürünleri ve elektronik ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde hafta sonuna özel ücretsiz teslimat fırsatı sunuyor.

CarrefourSA Sevgililer Günü alışverişleri %40’a varan indirimle çok hesaplı! Şampuan ve Saç Kremi çeşitlerinde, Erkek kişisel bakım ürünlerinde, Saç boyalarında, Evcil hayvan mamalarında, Paşabahçe ve borcam ürünlerinde %40’a varan indirim sizi bekliyor!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA 1GB İnternet Her Çarşamba Hediye!

Fırsat Süresiz
Nisan ayı boyunca her Çarşamba CarrefourSA Marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA...Daha Fazla

Nisan ayı boyunca her Çarşamba CarrefourSA Marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamalarından CarrefourSA Kart ile tek seferde  125 TL ve üzeri alışverişlerinize GÜNLÜK 1 GB İNTERNET PAKETİ HEDİYE!

CarrefourSA’lardan CarrefourSA Kart ile tek seferde 125 TL ve üzeri alışverişlerinize GÜNLÜK 1 GB İNTERNET PAKETİ HEDİYE!

Çarşamba günleri CarrefourSA Kart ile yapacağınız 125 TL ve üzeri alışverişlerinize 1 GB internet hediye.

Kampanya Koşulları

 • Carrefoursa Mobil Data Paketi kampanyası Nisan 2021’deki sadece Çarşamba günlerini içeren günlerini kapsamaktadır.
 • CarrefourSA  Mobil Data Paketi kampanyası Nisan 2021’de sadece Çarşamba günlerini içeren tarihleri kapsamaktadır. 7/14/21/28 Nisan 2021 tarihlerinde (saat 23:59’a kadar  geçerlidir ) yapılacak alışverişlerde müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kampanya, belirtilen tarihler arasında Tüm CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com’dan CarefourSA kart ile tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • CarrefourSA’lardan CarrefourSA kart ile tek seferde 125 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterimizin ilgili alışveriş fişinin altında kampanya katılım kodu çıkacaktır. Kampanya katılım kodlarının son kullanım tarihi 01.05.2021 saat 23:59’a kadardır.
 • Yasaklı ürünler (Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum alışverişleri) ve elektronik ürün alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, CarrefourSA alışveriş tutarı hesaplanırken kampanyaya dahil olmayacaktır.
 • Ödeme esnasında puan/hediye kart/çek kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.
 • Katılım kodlarını 4533 nolu kampanya kısa SMS numarasına tüm GSM operatörlerinden kısa mesaj yolu ile göndererek , ( Kampanyaya katılım 1 SMS bedeli – kısa mesaj olarak (KDV ve ÖİV dahil) Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir ) kampayaya katılım için gerekli olan katılım web linki mobil telefonlarına SMS yolu ile gönderilir. https://crfr.in web sitesine ücretsiz olarak giriş yaparak kampanya katılım kodunu ve mobil data paketini kullanmak istedikleri GSM numarasını katılım formuna girenler günlük günlük 1 GB mobil internet paketini kazanırlar. https://crfr.in sitesindeki Katılım formuna girilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır.
 • Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaştırılamaması durumunda sorumluluk katılımcıya aittir .
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecektir.
 • Mobil data paketleri Turkcell, Türk Telekom ( altyapısını sağladığı diğer tarifeler ) ve Vodafone aboneleri için geçerli olup, başarılı katılımı takiben 24 saat içinde yükleme yapılacaktır. Operatörlerin sistem yoğunluğu nedeniyle hediye yüklemelerinde 24 saati aşma hakkı saklıdır.
 • Yükleme katılımcının katılım esnasında beyan ettiği cep telefonu numarasına yapılır ve yükleme yapıldıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir.
 • Kazanılan günlük internet paketleri yurtiçi internet bağlantılarında ve yüklendiği bilgisi verildikten sonra 24 saat içerisinde geçerlidir.
 • Hediye yüklemelerine dair gelecek olan kısa mesajda belirtilen süre sonunda kullanılmayan hediyeler bu sürenin sonunda geçerliliğini yitirecektir.
 • Katılımcılar, günlük internet paketinin nakit kaşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ya da satamaz.
 • Kampanya kapsamında kazanılan internet paketi aboneler arasında transfer edilemez. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyası ile başka bir operatöre taşınması durumlarında yüklemesi yapılan internet paketi geçerliliğini yitirecektir.
 • Kazanılan internet hediyeleriyle yapılabilecek maksimum internet kullanım süresini aştıktan sonra müşteri kendi tarifesi üzerinden, tarifesi yoksa operatörünün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder.
 • “Bilgilendirme mesajı”nın aboneden kaynaklanan herhangi bir sebeple aboneye ulaşmamış olması süreyi etkilemez.
 • Data paketinin kullanılabilmesi için hediye yüklenen hattın ve kullanılan cihazın internet ayarların yapılmış olması gerekmektedir. Detaylı bilgiye www.carrefoursa.com ’dan ulaşılabilirsiniz.
 • Carrefoursa’nın kampanya koşulları, kampanya süresi ve kampanya hediyelerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

https://www.carrefoursa.com/1gb Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Alışverişinin % 5’i PeP’ten!

Fırsat 9 ay kaldı
PeP Visa Kartlılar CarrefourSA'dan yaptıkları alışverişin %5'ini geri alıyor. Sen...Daha Fazla

PeP Visa Kartlılar CarrefourSA’dan yaptıkları alışverişin %5’ini geri alıyor. Sen de hemen PeP Visa Kartın ile alışverişini CarrefourSA marketlerinde yap bu güzel hareketi kaçırma!

 • CarrefourSA’dan yapılacak alışverişler için %5 PeP’ten hediye kurgusu 31 Aralık 2021 23:59 (TSİ) tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan hediye tutarları, harcamayı takip eden 24 saat içerisinde müşterinin ilgili PeP Ödül hesabına yüklenecektir.
 • CarrefourSA kampanyası sadece isimli PeP Visa kartlarla yapılan harcamalarda geçerlidir, ortak markalı kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • CarrefourSA kampanyası sadece Türkiye genelindeki fiziki marketlerde geçerlidir. Online alışverişlerde geçerli değildir.
 • Kampanya sadece bireysel tüketim ihtiyaçları için geçerlidir. Ticari kullanım amacıyla yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
 • %5 Hediye kampanyası CarrefourSA marketlerinde satılan Hediye Kart ve Dijital Kart, altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde , alkollü içecek ve tütün mamulleri alımlarında, CarrefourSA Marketlerindeki Lezzet Arası restoranlarda geçerli değildir.
 • PeP ve CarrefourSA kampanya kurallarında ve tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iptal / iadesi durumunda %5 hediye tutar iptal / iade ürün bedelinden tahsil edilip kalan tutar karta iade edilecektir.

Kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

20₺ CarrefourSA Puan Hediye (Zubizu) – İkinci 150₺ Harcamaya 20₺

Kod 2 hafta kaldı
Zubizu uygulamasından alacağınız kod ile carrefoursa.com sitesinden yapacağınız alışverişte Zubizu...Daha Fazla

Zubizu uygulamasından alacağınız kod ile carrefoursa.com sitesinden yapacağınız alışverişte Zubizu uygulaması üzerinden kampanyaya katılan herkese 150 TL ve üzeri 2. CarrefourSA alışverişinde 20 TL CarrefourSA puan hediye!

ZUBİZU ile yapacağınız 150 TL ve üzeri ikinci harcama sonrası 20 TL CarrefourSA puan hediye!

Hemen bu kampanyaya ve ZUBİZU’nun CarrefourSA kampanyasına katılın, ZUBİZU ile dilediğiniz markada alışverişe başlayın!

Geçerli Markalar:
Abdullah Kiğılı Exclusive Cut
Altınbaş Online
Arçelik
Atelier Rebul
Banana Republic
Beko
CarrefourSA
Colin’s
D&R
D&R Online
Damat Tween
Deriden
Desa Online
Doğuş Otomotiv Servis
D’s Damat
Edwards
Efor
Eleventy
English Home
GAP
GAP Kids
Giovane Gentile
Goldmasterhome.com
Grundig
Gucci
Gülaylar
Gülaylar Online
Gürgençler
Harvey Nichols
Hemington
Jacadi
Kahve.com
Kiğılı
Knitts
Loro Piana
Lufian
M Missoni
Marks & Spencer
Miniso Online
Nocturne
Nocturne Online
Panço
Penelope
Penelope Online
Reebok Online
Rowenta Online
Samsonite
Sinoz Kozmetik
So CHIC
Süvari
Troy
Trunk&co
Tumi
Tween
Under Armour
V2k designers
Vakko
Vakko Boutique
Vakkorama
Vestel Online
W Collection

Üstelik ZUBİZU ile anlaşmalı tüm restoranlarda da geçerli!

Shell harcamalarınız bu kampanyada geçerli değildir. Shell’den 5 kata varan Smart Puanlar kazanmak için ZUBİZU’da yer alan Shell kampanyasına katılabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan ve geçerli markalarda ZUBİZU ile 150 TL ve üzeri ikinci harcamasını yapan kullanıcılar 20 TL CarrefourSA puan kazanacaktır. Bir markadan aynı gün içinde ZUBİZU ile yapılan ilk harcama kampanya kapsamına alınacaktır. Shell harcamalarınız bu kampanyada geçerli değildir. Bir kullanıcı kampanya boyunca en fazla bir kez CarrefourSA puan kazanı ve en fazla 20 TL CarrefourSA puan kazanacaktır. Kazanılan CarrefourSA puanları 6 Mayıs 2021 tarihinde CarrefourSA kartınıza tanımlanacaktır. Bu puanı tüm CarrefourSA marketlerde, Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasında 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yüklemeleri, kuyum, oto lastiği, fotokopi kağıdı, cep telefonu ve alışveriş poşeti alışverişleri dikkate alınmayacaktır. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal çek/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Fiba kredisi ile yapılan ödemeler kampanyada geçerli değildir. Kampanyalar birleştirilemez, 1 müşteri sadece 1 CarrefourSA kampanyasından faydalanabilir. CarrefourSA ve ZUBİZU kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Daha Az

AMASINDA Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

CarrefourSA Aptamil iPhone 11 Çekilişi + 100₺ Hediye Çeki

Fırsat Süresi Doldu
CarrefourSA’dan 50 TL ve katlarında Aptamil 4 veya 5 çocuk...Daha Fazla

CarrefourSA’dan 50 TL ve katlarında Aptamil 4 veya 5 çocuk devam sütü ürünlerinden alın. Daha sonra CarrefourSA Kart’a bağlı telefonunuzdan 4604 (ücretsiz) kampanya hattına kısa mesaj olarak “ÇEKİLİŞ” yazıp gönderin ve çekiliş hakkı kazanın. Ödüller: 3 adet iPhone 12, 10 adet Dyson V11 Absolute Extra Süpürge, 100 adet 100 TL hediye çeki. Son katılım tarihi: 18.04.2021

CarrefourSA Kart ile yapacağınız her 50 TL’lik Aptamil Çocuk Devam Sütü Alışverişi size birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı sunuyor.

Adım 1 – SMS Gönderimi
Müşteri kartına bağlı cep telefonundan ücretsiz olarak 4604’e ÇEKİLİŞ yazarak gönderir.

Adım 2 – Alışveriş
Onay SMS’i ile Her 50 TL’lik Aptamil 4 numara ve Aptamil 5 numara çocuk devam sütü alışverişinde 1 çekiliş hakkı kazanır.

Adım 3 – Kazananlar!
Kazanan talihliler 10 Mayıs 2021 tarihinde açıklanır.

Kampanya Mekaniği

 • 14 Ocak – 18 Nisan 2021 tarihleri arasında CarrefourSA Marketleri’nden, Carrefoursa.com’dan ve CarrefourSA Online Market uygulamasından CarrefourSA Kart ile yapılacak her 50TL’lik Aptamil 4 numara ve Aptamil 5 numara çocuk devam sütü alışverişlerinden 1 çekiliş hakkı kazanılır.
 • 3 kişiye Iphone 12 64GB, 10 kişiye Dyson V11 Absolute Extra Süpürge ve 100 kişiye 100 TL değerinde CarrefourSA Hediye Çeki; (Kazanılan 100 TL indirim şifresi) gibi verilecek onlarca hediyeden birini kazanma şansı yakalanır.
 • 4604’e ÇEKİLİŞ yazıp ücretsiz olarak SMS atılarak kampanyayı katılım sağlanmalıdır.
 • Detaylı bilgi için 444 10 00

Kampanya Koşulları

 • 14 Ocak – 18 Nisan 2021 tarihleri arasında CarrefourSA Marketleri’nden, Carrefoursa.com’dan ve CarrefourSA Online Market uygulamasından CarrefourSA Kart ile yapılacak her 50TL’lik Aptamil 4 numara ve Aptamil 5 numara çocuk devam sütü alışverişlerinden 1 çekiliş hakkı kazanılır.
 • CarrefourSA Kart sahibi müşteriler, kayıtlı gsm numaralarından 4604’e ücretsiz olarak ÇEKİLİŞ yazıp SMS atarak çekiliş onayı vererek çekilişe katılım sağlayabilirler.
 • CarrefourSA Kart no, ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan CarrefourSA Kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Tüketici; CarrefourSA Kart üyelik formundaki ilgili alana CarrefourSA Kart ve cep telefonu bilgilerinin girerek üyeliğini aktif hale getirebilir. Böylece CarrefourSA Kart ve cep telefonu eşleştirmesi sağlanmış olur. Eşleştirme sonrası yapılacak işlemler kampanya dahil olacaktır.
 • Kampanya katılımı onayı için tüm operatörlerden 4604’e “ÇEKİLİŞ” yazıp göndermek ücretsiz olup 22 Nisan 2021 tarihine kadar gönderim yapılabilir.
 • Online’dan verilen siparişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefonunuza bağlı CarrefourSA Kart’ınızın online hesabınıza tanıtılması gerekmektedir. Online hesabınızla CarrefourSA Kart bilgilerinizi, ilgili bağlantıdan eşleştirebilirsiniz: https://www.carrefoursa.com/tr/my-account/carrefoursa-card
 • CarrefourSA Online Market uygulamasında ise “Hesabım” sekmesinde yer alan “CarrefourSA Kart” bölümünden, online hesabınızla CarrefourSA Kart bilgilerinizi eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme sonrası yapacağınız işlemler kampanya kapsamında dikkate alınacaktır.
 • Bu kampanya; MPİ’nin 07.01.2021 tarih ve 582596698-255.01.02-E.164 sayılı izni 14.01.2021(09.00)-18.04.2021(22.00) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Çekiliş; 05.05.2021 tarihinde, saat 10:30’da; Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. No:14/29 Şişli-İstanbul adresinde bulunan Umut Çekiliş ofisinde, noter huzurunda yapılacak olup, çekilişte; 3 kişi; iphone 12 64 GB (adedi:10.999.-TL), 10 kişi; Dyson V11 Absolute Extra Süpürge (adedi: 5.449.-TL) ve 100 kişi; 100.-TL değerinde CarrefourSA Hediye Çeki; (Kazanılan 100 TL indirim şifresi, 13.07.2021 tarihine kadar geçerli olup detayları www.carrefoursa.com.tr/cekilisler‘de) ikramiyesi kazanacaktır
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Çekiliş sonuçları 10.05.2021 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlilerin 25.05.2021 ve yedek talihlilerin 09.06.2021 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile [email protected] mail adresine başvurmaları gereklidir.
 • 18 yaşından küçükler, CarrefourSA, Numil Gıda Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.’ye ve Umut Çekiliş çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir.
 • Detaylı bilgi için 444 10 00

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Tosla Kartla % 10 İndirim

Fırsat 2 hafta kaldı
Toslayanlar CarrefourSA’dan her alışverişinde %10 iadeyi kapar! Tosla Kart ile...Daha Fazla

Toslayanlar CarrefourSA’dan her alışverişinde %10 iadeyi kapar!
Tosla Kart ile CarrefourSA mağazalarından alışveriş yap, ayda toplam 20 TL’ye kadar iade Tosla hesabına gelsin.

 • Kampanya kapsamında Tosla Kart ile CarrefourSA mağazalarında yapılacak her alışverişinde %10, toplamda 20 TL Tosla hesabına iade edilecek.
 • Kampanya CarrefourSA sadece fiziksel mağazalarda geçerlidir, carrefoursa.com ve Online Market’te geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında hak ettiğin toplam tutarını bir sonraki ayın 5. iş gününde Tosla hesabında göreceksin.
 • Her Tosla kullanıcısı ve Tosla Kart kampanyadan 1 ay içerisinde toplamda maksimum 20 TL iade kazanabilir.
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
 • CarrefourSA ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. CarrefourSA ve Aköde kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

https://tosla.com/kampanyalar/toslayanlar-carrefoursadan-her-alisverisinde-10-iadeyi-kapar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA GarantiPay ile 50TL Anında İndirim Kazanın

Fırsat Süresi Doldu
GarantiPay ile www.carrefoursa.com’dan veya CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından 350 TL veya üzerindeki...Daha Fazla
 • GarantiPay ile www.carrefoursa.com’dan veya CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından 350 TL veya üzerindeki alışverişinizi yapın, sepette anında 50 TL indirim kazanın.
  50 TL indirimi kazanmak için yapmanız gerekenler:
  1)350 TL ve üzeri siparişinizi tamamlayın ve sepetinizin sayfasından “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.
  2)Ödeme Şekli sayfasında bulunan Garantipay ödeme kısmına tıklayın ve ilgili alanda “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.
  3)Garantipay ödeme sayfasında Bonus Flash uygulamasına kayıtlı cep telefonunuzu girerek devam butonuna tıklayın.
  4)BonusFlaş uygulamasından ödemenizi onaylayın. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra www.carrefoursa.com uygulamasına dönmeniz gerekmektedir.
  Kampanya Detayları:
 • Kampanya 07-10 Ocak 2021 tarihleri arasında www.carrefoursa.com’dan ya da CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından GarantiPay ile tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri tek ödemeli alışverişlerinizde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere faydalanabilir
 • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
 • Verilmiş olan siparişin tamamı GarantiPay ile ödenmelidir. GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 350 TL olan siparişler 50 TL indirim hak kazanacaktır.
 • Kampanya mağazadan al teslimlerde de geçerlidir.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir, ek kart, sanal kart dahildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti BBVA kredi kartları dahildir.
 • Paracard ve Money Bonus kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin.
 • Elektronik kart ve altın satışlarında promosyon kullanılamamaktadır.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Bebek Bezi İndirimleri

Fırsat Süresiz
Kaliteli ve birçok marka ürünün bir arada olduğu CarrefourSA’da 125...Daha Fazla

Kaliteli ve birçok marka ürünün bir arada olduğu CarrefourSA’da 125 TL bebek bezi alımına indirimlere ek 35 TL puan hediye!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA’da Her Ödemenden % 5 Chi̇ppi̇n Kazan + 200/20₺ Hediye

Fırsat 2 hafta kaldı
Kampanya 01 - 30 Nisan 2021 tarihleri arasında tüm Türkiye'deki...Daha Fazla

Kampanya 01 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında tüm Türkiye’deki CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA’dan Chippin ile yapılan ödemelerden anında %5 Chippin kazanımına ek; tek seferde yapılan ilk 200 TL üzeri ödemede 10 TL, toplamda 20 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. %5 Chippin toplamda 1.000 TL’ye kadar yapılan ödemelerden kazanılacaktır ve bir kullanıcı kampanya döneminde en fazla 50 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.
Ek 10 TL Chippin kazanım kampanyasından her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilecektir. Toplamda bir kullanıcı en fazla 60 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Kampanya dahilinde kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler 24 saat sonra kullanılabilecektir.
Kampanyaya katılım ilk 25.000 kişi ile sınırlıdır.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Yasaklı ürünler, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kâğıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Kampanya CarrefourSA’lar ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılan alışverişlerde, hızlı kasalarda, Lezzet Arası’nda geçerli değildir.
CarrefourSA’da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya “iade çeki” olarak iade edilecek ve “iade çeki” verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

https://www.chippin.com/kampanya/BK6MND1K Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Kutu Oyunlarında % 40 İndirim

Fırsat Süresiz
Yeni yıl kutu oyunlarında %40'a varan indirim fırsatı CarrefourSA'da!...Daha Fazla

Yeni yıl kutu oyunlarında %40’a varan indirim fırsatı CarrefourSA’da!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 CarrefourSA Skechers & Under Armour Spor Ayakkabı İndirimi

Fırsat Süresiz
Skechers ve Under Armour spor ayakkabılarda %40'a varan indirim CarrefourSA'da!...Daha Fazla

Skechers ve Under Armour spor ayakkabılarda %40’a varan indirim CarrefourSA’da!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 CarrefourSA Prima Bebek Bezi İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Prima bebek bezlerinde %20 indirim Carrefour'da!
Hemen Al
100% Başarılı

Param Kart’lara CarrefourSA’da % 3 İndirim

Fırsat Süresiz
Param Kart’lar ile CarrefourSA mağazalarından yapılacak alışverişlerde %3 indirim fırsatı...Daha Fazla
 • Param Kart’lar ile CarrefourSA mağazalarından yapılacak alışverişlerde %3 indirim fırsatı sunulacaktır. İndirim firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanacaktır.
 • Param Kart’larınız ile CarrefourSA mağazalarından yapacağınız alışverişlerde %3 indirim Param tarafından alışveriş sonrasında kartınıza iade edilecektir.
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için Param Kart’ınızda yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • TURK Elektronik Para A.Ş ve CarrefourSA, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

KURUMSAL PROFİLİMİZ

Bugün 30 ülkede, yaklaşık 11 binin üzerinde marketi ve 350 bin çalışanı bulunan, Avrupa’nın lideri, dünyanın en büyük ikinci perakende zinciri Carrefour Grubu ilk marketini 15 Haziran 1963’te Fransa’da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturmuştur. Türkiye’de ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefour, Hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır.

1996 yılında Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucu CarrefourSA ismi doğmuş ve ilk CarrefourSA marketi birleşmeden bir yıl sonra Adana’da açılmıştır.

CarrefourSA, 2005 yılında Gima ve Endi marketlerini satın alarak sektördeki iddiasını güçlendirmiş; market ağını yaygınlaştırmış ve özellikle Anadolu’daki varlığını güçlendirmiştir.

2013 yılında Şirket yönetiminin Sabancı Holding’e geçmesiyle yeni strateji oluşturulmuş ve bu doğrultuda insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda 165 milyon TL değerinde yatırım yapılmıştır.

Değişen market konseptleriyle CarrefourSA bugün; Hiper, Süper, Gurme, Mini ve E-Ticaret konseptleri altında farklı müşteri segmentlerine hizmet sunmaktadır.

2015 yılını “Vites Büyütme Yılı” olarak nitelendiren Şirket, yeni satınalmalarla büyümeye devam etmiştir. İsmar ve 1e1 marketlerinden toplamda 55 mağaza satın alan CarrefourSA ayrıca Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin %85 hissesini de satın almıştır.

Güçlü bir finansal pozisyona sahip olan CarrefourSA, büyüme ve değer yaratma potansiyeli olan tüm projeleri kendi kaynaklarıyla değerlendirerek yatırımlarına devam etmeyi, bu sayede tüketiciler için yakın, keyifli ve değer yaratan alışverişin adresi olmayı hedeflemektedir.

CarrefourSA Online Market on the App Store

CarrefourSA kalitesi cebinize giriyor.

Kendiniz seçmişsiniz gibi her şeyin en güzelini, en tazesini seçen CarrefourSA.com personeli, özel soğutmalı araçlarıyla en hassas ürünleri bile büyük bir özenle kapınıza getiriyor.

Özel kargo imkanıyla CarrefourSA kalitesi ve uygun fiyat avantajlarından artık tüm Türkiye* yararlanabiliyor! İnternette veya televizyonda reklamını gördüğünüz o uygun fiyatlı çamaşır makinesi nerede olursanız olun kapınıza kadar geliyor.

Bugün Gelsin** seçeneğiyle acil ihtiyaçlarınızı dakikalar içerisinde getiren CarrefourSA.com ile yemekleriniz ocakta yarım kalmıyor, bebeğiniz sevdiği mamasını tam saatinde yiyor!

Müşteri Hizmetleri: 444 1000


🏷️ CarrefourSA indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi CarrefourSA indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 CarrefourSA kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
CarrefourSA promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.