Amazon Kuponlar Sayfası ile Sepette Ekstra İndirimleri Etkinleştirin: % 50-40-15-5, 30-10-15TL

Fırsat Süresiz
Amazon'da Kuponlar sayfasından etkinleştirebileceğin kuponlarla sepette ekstra indirimlerin keyfini çıkar!...Daha Fazla

Amazon’da Kuponlar sayfasından etkinleştirebileceğin kuponlarla sepette ekstra indirimlerin keyfini çıkar! %50, %40, % 15, %10, %6, 10TL, 15TL gibi Amazon indirim kuponları bulunmakta.

Kupon fırsatları

https://www.amazon.com.tr/Coupons/b/?_encoding=UTF8&node=30966640031

Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

Amazon.com.tr’de 200 TL’ye Varan MaxiPuan!

Fırsat 1 hafta kaldı
İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel Maximum Kart'ınız ile 1-31...Daha Fazla

İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel Maximum Kart’ınız ile 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında Amazon.com.tr’den tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri her alışverişinize 100 TL, toplam 200 TL MaxiPuan!
Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı).
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.
Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 18 Nisan 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2023. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Maximum Kart Kampanyası

https://www.amazon.com.tr/b/?node=66540610031 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr 200₺ Worldpuan Kampanyası

Fırsat 1 hafta kaldı
Trendyol, Amazon.com.tr, Hepsiburada, PttAvm, Morhipo ve Çiçeksepeti web site ve...Daha Fazla

Trendyol, Amazon.com.tr, Hepsiburada, PttAvm, Morhipo ve Çiçeksepeti web site ve mobil uygulamalarından tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinize 40 TL, toplamda 200 TL Worldpuan!

 • Kampanya 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya dahil sektör ve üye işyerleri

 • Trendyol, Amazon.com.tr, Hepsiburada, PttAvm, Morhipo ve Çiçeksepeti web site ve mobil uygulamalarından yapılacak alışverişler için geçerlidir.
 • Trendyol, Hepsiburada ve Dolap.com’da cüzdan ile yapılan harcamalar dahil değildir.
 • Trendyol uygulaması içinden yapılacak Dolap işlemleri dahil olup, Dolap uygulaması üzerinden yapılan işlemler dahil değildir.

Kampanyaya dahil harcamalar

 • Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri harcamanın ilki kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Vakıfbank ve Albaraka Worldcard’lar dahildir, Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Nakit çekim, iade, mail order ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar ve dijital kartla yapılan işlemleri dahildir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanya faydası

 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL Worldpuan kazanabilir.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

 • Kampanya kapsamında kazanılan puanlar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da TLcard’lara 5 Nisan 2023’te yüklenecektir. Puanların son kullanma tarihi 4 Mayıs 2023’dır. Kullanılmayan puanlar 5 Mayıs 2023 itibari ile geri alınacaktır.

Seçili internet sitelerinden yapacağınız alışverişlerinize 120 TL Worldpuan!

Sevgililer gününe özel giyim, kozmetik, çiçek, elektronik ve seçili e-ticaret platformlarından yapacağınız alışverişlerinize 200 TL Worldpuan hediye!

Seçili internet sitelerinden yapacağınız alışverişlerinize 50 TL Worldpuan fırsatı!


World Mobile’e özel 22 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de tek seferde yapacağınız ilk 500 TL – 999,99 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişinize 50 TL Worldpuan, ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişinize ise 75 TL Worldpuan hediye!
Üstelik, 12 aya varan taksitler peşin fiyatına!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce World Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “AMAZON” yazıp 4454’e SMS gönderin.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00*****) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir Kampanyaya Vakıfbank, Anadolubank Worldcard`lar ve Worldpuan ile yapılan, iptal veya iade edilen alisverisler, ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir, ödül kazanımı olmayacaktır.*

Seçili internet sitelerinde 200 TL’ye varan Worldpuan fırsatı!

• Kampanya kapsamında 22-30 Kasım 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak ilk 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.

• BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtları gereğince, Taksit sayısı kategori bazlı yasal mevzuata göre değişiklik gösterebilir.

• Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.

• Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

• Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir.

• Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.

• Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00**) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

• SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

• Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, ,banka kartları,sanal kart,Albaraka Worldcard’lar ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

• Kampanyaya Anadolubank Worldcardlar ve Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade, ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

• Kampanya döneminde ürün iadesi, ürün iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

• Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 7 Aralık 2021 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 6 Ocak 2022dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 7 Ocak 2022 tarihi itibariyle geri alınacaktır.

• Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.

• Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.

• Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

• Kampanya yönetimi Yapı Kredi`dedir ve kampanya kapsamında Worldpuan yüklemeleri iletilen tarihte Yapı Kredi tarafından kartlara yüklenecektir.

• Kampanya sadece Amazon Türkiye’nin kendi web sitesi (Amazon.com.tr) veya mobil uygulaması üzerinden belirtilen kartlar ile yapılan harcamalarda geçerlidir.

• Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 22-30 Kasım 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

• Yapı Kredi ve Amazon Türkiye kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayi durdurma hakkını saklı tutar.

https://www.amazon.com.tr/b?node=21731330031

YKB kampanyası


18 Temmuz’a kadar, seçili internet sitelerinden tek seferde yapacağınız 500-1.499 TL alışverişe 50 TL, 1.500 TL ve üzeri harcamada 100 TL Worldpuan! Üstelik Yapı Kredi Mobil’i indirip görüntülü görüşmeyle anında Yapı Kredili olanlara özel, dijital kartlarıyla yapılacak alışverişlerde ek 50 TL, toplamda 150 TL’ye varan Worldpuan!

• Seçili İnternet Siteleri: AMAZON BİRNUMARA CASPER ÇİÇEKSEPETİ EREYON GİTTİGİDİYOR HEPSİBURADA İNCE HESAP MEDİA MARKT MEDİA SATURN MORHİPO N11 PTTAVM.COM SANAL MAĞAZA TRENDYOL VATAN BİLGİSAYAR

Anneler Günü’ne özel, seçili sitelerde 100 TL’ye varan Worldpuan fırsatı!

World Mobile’e özel 16 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de tek seferde yapacağınız ilk 500 TL – 999,99 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişinize 50 TL Worldpuan, ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişinize ise 75 TL Worldpuan hediye!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce World Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “AMAZON” yazıp 4454’e SMS gönderin.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00*****) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir Kampanyaya Vakıfbank, Anadolubank Worldcard`lar ve Worldpuan ile yapılan, iptal veya iade edilen alisverisler, ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir, ödül kazanımı olmayacaktır.*

YKB kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

150TL’ye 50TL Amazon Promosyon Bakiyesi Hediye Linki [150TL Alışverişe Anında 50TL İndirim]

Fırsat 1 hafta kaldı
Amazon.com.tr açılan linkten etkinleştirilebilen 150 TL ve üzeri alışverişe, sepette...Daha Fazla

Amazon.com.tr açılan linkten etkinleştirilebilen 150 TL ve üzeri alışverişe, sepette 50 TL indirim. Amazon.com.tr uygulamasına ilk girişinizde 50TL promosyon kodu kazanın.

Amazon.com.tr uygulamasına ilk girişinde 50TL promosyon kodu kazan. Amazon mobil uygulamaya özel 50 TL

•19 Ocak 2023 ve 31 Mart 2023 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 150 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 50 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

•Promosyon kodu sadece müşterinin Amazon.com.tr Mobile Uygulama’dan yapacağı alışverişte kullanılabilir.

• Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda ve promosyon kodunu kullanan ilk 25,000 müşteri için geçerlidir.

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsan, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğin 150 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinde, 50 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili sarı promosyon düğmeyesine tıklayarak indirimi etkinleştir.

• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.

• Kampanya mevcudiyet durumuna bağlıdır ve sadece 25.000 adet promosyon kodu mevcuttur.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsan veya uygun bir ürüne ilişkin siparişini iptal edersen (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade edersen (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığın indirim tutarını (asıl siparişte kullandığın ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) sana yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsan, siparişine herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirsen ve bu siparişi iade eder veya iptal edersen, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

https://www.amazon.com.tr/b/?node=27132608031

Daha Az

Hemen Al
20% Başarılı

Amazon Kitap Alışverişine % 10 Sepette Ek İndirim

Fırsat 1 hafta kaldı
Amazon'da 300₺ üzeri kitap alışverişine %10 indirim Başlangıç: 02 Şubat...Daha Fazla

Amazon’da 300₺ üzeri kitap alışverişine %10 indirim Başlangıç: 02 Şubat 2023 – Bitiş: 31 Mart 2023

Favori yazarlarının kitaplarından koleksiyonun için aradığın eşsiz parçalara kadar aradığın tüm eserler Amazon.com.tr’de.💙📚Tatilin tadını yine çocuklar çıkarsın. 🥳Eğlendirerek öğreten kısa öykülerden çok satan çocuk kitaplarına, motor becerisi geliştiren oyunlardan en sevilen oyuncaklara, keyifli bir yarıyıl tatili için aradığınız her şey Amazon’da.💙 📦

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A3H1V6RMZU6JB/

₺300 ve üzeri kitap alışverişinize %10 indirim. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr.

 1. Sepete Ekle düğmesini kullanarak aşağıdaki ürünlerden istediklerinizi sepetinize ekleyin veya ürün varyasyonlarını görmek için Seçenekleri Gör’ü seçin.
 2. Alışverişinizi tamamladığınızda Sepete Git’i seçin.
 3. Teklif, eğer uygunsa ödeme adımında otomatik olarak uygulanacaktır.

 • Promosyon teklifi yalnızca sınırlı bir süre için geçerlidir. Amazon ve satıcı istediği zaman değişiklik yapma veya iptal hakkını saklı tutar.
 • Promosyon teklifi yalnızca ürün sayfalarında teklif mesajının yer aldığı uygun ürünler için geçerlidir.
 • Promosyon teklifi yalnızca promosyon teklifi mesajında belirtilen satıcıdan satın alınan uygun ürünler için geçerlidir. Başka satıcılar tarafından satılan aynı ürünler için geçerli değildir. Örneğin, Amazon tarafından sunulan yemek takımları için geçerli olan bir promosyon, Amazon web sitesindeki diğer satıcılar tarafından sunulan aynı yemek takımları için geçerli değildir.
 • Promosyon teklifi, promosyonda aksi belirtilmediği sürece en düşük fiyatlı uygun ürün için geçerlidir.
 • Promosyon teklifi, promosyondaki tüm uygun ürünler tek bir siparişte satın alındığında ve tek bir adrese kargoya verildiğinde geçerlidir.
 • Promosyon teklifi, promosyondaki tüm uygun ürünler tek bir siparişte satın alındığında ve tek bir adrese kargoya verildiğinde geçerlidir.
 • Alışveriş Sepetinize eklenen uygun ürünleri promosyon yürürlükteyken satın almazsanız bu ürünlere indirim uygulanmaz.
 • Promosyon ürünlerinden herhangi birini iade ederseniz indirim, iade kredinizden düşülür.
 • Promosyon ürünlerinden herhangi birini alışveriş sepetinizden kaldırırsanız veya Hüküm ve Koşullar’dan herhangi birini ihlal ederseniz promosyon geçersiz olur ve ürünlere indirim uygulanmaz.
 • Promosyon teklifi stoklarla sınırlıdır.
 • Promosyon teklifi Alışveriş Sepeti aracılığıyla kullanılmalıdır ve 1-Tık ile verilen siparişler için geçerli değildir.
 • Kargo ve paketleme ücretleri tüm ürünler için geçerlidir.
 • İlave ürünler için minimum satın alma değeri ödenmelidir. Ayrıntılar için https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A3H1V6RMZU6JB?ref= adresine bakın.
 • Promosyon teklifi, promosyon çekleri de dahil olmak üzere diğer tekliflerle birleştirilemez.
 • Teklif kanunen yasak olan yerlerde geçersizdir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon İletişim İzni Ver 120TL’ye 40TL Promosyon Kodu Kazan!

Fırsat 3 hafta kaldı
Amazon’da ticari elektronik ileti izni vererek, yeni ürünlerimiz, hediye fikirlerimiz,...Daha Fazla

Amazon’da ticari elektronik ileti izni vererek, yeni ürünlerimiz, hediye fikirlerimiz, özel günler, promosyonlar ve daha fazlası hakkında ilk önce sen haberdar olabilirsin.

Promosyon Amazon tarafından satılan ve gönderilen tüm ürünlerde geçerlidir. Promosyon 30.000 kod içerir. Kampanya 15 Aralık-15 Ocak tarihleri arasında geçerlidir. 40 TL değerindeki kupon, etkinleştirildikten sonra 15 gün boyunca geçerlidir. Tam Kullanım Koşulları ve Satış Koşulları aşağıdadır.

İndirim nasıl uygulanır?

Adım 1: Aşağıdaki sarı düğmeyi tıkla ve İletişim Tercihleri Merkezi sayfasına git.

Adım 2: Ticari elektronik ileti almak istiyorum kutucuğunu seç.

Adım 3: Sana bir hafta içinde 40 TL değerindeki promosyon kodunu e-posta ile göndereceğiz.

Adım 4: E-postada, indirimi hesabına tanıtmak için “İndirimi etkinleştir” düğmesine tıklayın.

Adım 5: Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, 120 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetine ekle.

Adım 6: Ödeme sayfasında uygulanan 40 TL indirimi kontrol ederek ödemeyi tamamla.

Her müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Başka promosyon kodları veya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

• Bu teklif (“Teklif”) sadece davet alan müşteriler için geçerlidir. Müşteriler, Amazon.com.tr’den, anlık ileti bildirimi veya sitede banner yoluyla bu Tekliften yararlanmaya davet edilebilir. Müşteriler, Teklifin açıklandığı https://www.amazon.com.tr/b?node=56923047031 sayfasını ziyaret ederek ve Teklifin Hüküm ve Koşullarını görüp göremediklerini kontrol ederek bu Teklif için uygun olup olmadıklarını teyit edebilirler. Amazon tarafından davet edilen ve Teklif sayfasını ziyaret eden müşteriler (“Uygun Müşteriler”), 9 Nisan 2023 saat 23:59’a kadar en az 120 TL veya üstü uygun ürünlerde (aşağıda uygun ürün kapsamı “Nitelikli Ürünler” olarak belirtilmiştir) geçerli olmak üzere 120 TL veya üzeri tutarda alışverişlerinde, aynı alışverişte kullanmak üzere bu Teklif’in hüküm ve koşullarına uygun olarak 40 TL promosyon kodundan yararlanacaktır.

• Kampanya sadece 9 Mart 2023 saat 11:00 ve 9 Nisan 2023 saat 23:59 (“Teklif Dönemi”) arasında geçerlidir.

• Bu Teklif, bu hüküm ve koşulları karşılayan ilk 30.000 Uygun Müşteri için geçerli olacaktır.

• Nitelikli Ürünler: Hediye Kartları hariç, yalnızca www.amazon.com.tr tarafından (satıcının amazon.com.tr olduğu) satılan ürünlerde geçerlidir. Amazon Pazaryeri tarafından satılan ürünlerde (“Amazon tarafından gönderilen” veya “Prime’a uygun” olsa bile) ve teslimat masrafları veya hediye paketleme masraflarında geçerli değildir.

• Her bir Uygun Müşteri, Teklif Dönemi boyunca en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Uygun Müşterilerin bu Tekliften sağlayabileceği maksimum avantaj, en az 120 TL (“Minimum Satın Alma Tutarı”) ve üzeri toplam tutarındaki Nitelikli Ürünler satın alınması için kullanmak üzere tek bir 40 TL tutarında promosyon kodudur (“Promosyon Kodu”).

• Kampanya “Ticari elektronik ileti almak istiyorum” kutucuğunu seçtikten bir hafta sonra alacağınız e-posta da “İndirimi etkinleştir” butonuna tıklayarak hesabınıza eklediğinizde, indiriminiz otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır. Uygulanan promosyon, Nitelikli ürünler için (geçerli teslimat ve hediye paketleme masrafları hariç) ve etkinleştirdikten sonra 15 gün boyunca 120 TL’lik minimum toplam tutar için siparişinizin özet sayfasında görünecektir. Amazon’un standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne teslimat ücreti ve paketleme uygulanacaktır.

• İndirimin Amazon hesabına tanımlanmasından itibaren 15 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir.

• Promosyon Kodu yalnızca tüm Nitelikli Ürünler için aynı teslimat hızı seçildiğinde kullanılabilir. Tüm Nitelikli Ürünlerin aynı teslimat hızına sahip olduğunu doğrulamak için lütfen ödeme sırasında “Teslimat Ayrıntıları” bölümünü kontrol edin.

• İlgili teklifin açılış sayfasında veya aksi belirtilmedikçe, Promosyon Kodu önceden mevcut siparişlerde veya başka bir teklif veya promosyon koduyla birlikte kullanılamaz.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) Nitelikli Ürünleri sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir Nitelikli Ürünlere ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan Nitelikli Ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) Nitelikli Ürünleri iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan Nitelikli Ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş yöntemimizi kullanırsanız, Siparişiniz için Promosyon Kodu geçerli olmayacaktır. Promosyon Kodu uygulandıktan sonra, Nitelikli Ürünlerin değerinin bakiyesini kredi veya banka kartıyla veya Amazon.com.tr Hediye Kartlarını kullanarak ödemeniz gerekir. Amazon.com.tr Hediye Kartlarından farklı olarak, www.amazon.com.tr’nin Hesabınız bölümünde kullanılmayan promosyon kodlarını görüntüleyemezsiniz.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Teklif, müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, değiştirilebilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir. Teklif devredilemez ve yeniden satılamaz.

• Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

app

İletişime izin ver

https://www.amazon.com.tr/b/?node=56923047031 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon 150TL’ye 50TL Mobil İndirim Linki

Fırsat Süresi Doldu
Amazon.com.tr açılan linkten etkinleştirilebileceğiniz Amazon.com.tr uygulamasında yapacağınız ilk 150 TL...Daha Fazla

Amazon.com.tr açılan linkten etkinleştirilebileceğiniz Amazon.com.tr uygulamasında yapacağınız ilk 150 TL ve üzeri alışverişte sepette 50 TL indirim. Seçili üyelerde aktif olmaktadır.

Hesabınızda 50 TL promosyon kodu bakiyesini görmeyeceğinizi lütfen unutmayın. Amazon.com.tr tarafından satılan Amazon.com.tr Uygulamasında alacağınız 150 TL ve üzeri siparişlerde otomatik olarak düşecektir.

Promosyon sadece iPhone ve Android telefonlardan Amazon.com.tr uygulaması ile verilen siparişlerde geçerlidir. Android tablet, Windows telefon veya iPad üzerindeki Amazon.com.tr uygulamasından verilen siparişlerde geçerli değildir.

Bağlı olunan Hüküm ve Koşullar’ın tümü aşağıda yer almaktadır.

İndirim nasıl uygulanır?

 1. Aşağıdaki sarı düğmeye tıklayarak indirimi etkinleştirin.
 2. Amazon TR Mobil Uygulamasını telefonunuza yükleyin (eğer yüklü değilse).
 3. Ardından Mobil Uygulamasından Amazon hesabınızla giriş yapın.
 4. Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, 150 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetinize ekleyin.
 5. 50 TL indiriminiz satın alma tutarınıza otomatik olarak uygulanır.

• 24 Eylül ve 31 Aralık tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ilk alışveriş ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 150 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 50 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.
• Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda ve promosyon kodunu kullanan ilk 12,000 müşteri için geçerlidir.
• Kampanya sadece Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ilk alışverişte geçerli olacaktır.
• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.
• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.
• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.
• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 150 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 40 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.
• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.
• Kampanya mevcudiyet durumuna bağlıdır ve sadece 12.000 adet promosyon kodu mevcuttur.
• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.
• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.
• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsanız, siparişinize herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.
• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.
• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirseniz ve bu siparişi iade eder veya iptal ederseniz, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.
• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

https://www.amazon.com.tr/b?node=27132411031

Daha Az

Hemen Al
40% Başarılı

Amazon 120 TL Alışverişe 40 TL Sepette Promosyon Aktif Etme Linki [Seçili Müşterilerde Görünür]

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr seçili müşterilere uygun olan açılan linkten etkinleştirilebilen 120 TL...Daha Fazla

Amazon.com.tr seçili müşterilere uygun olan açılan linkten etkinleştirilebilen 120 TL ve üzeri alışverişe, sepette 40 TL indirim promosyonu. Bir sonraki alışverişinde 40TL indirim

Bu teklif (“Teklif”) sadece davet alan müşteriler için geçerlidir. Müşteriler, Teklifin açıklandığı https://www.amazon.com.tr/b?node=28967073031sayfasını ziyaret ederek ve Teklifin Hüküm ve Koşullarını görüp göremediklerini kontrol ederek bu Teklif için uygun olup olmadıklarını teyit edebilirler. Amazon tarafından davet edilen ve Teklif sayfasını (“Uygun Müşteriler”) ziyaret eden müşteriler, “Promosyonu Uygula” düğmesine bastıktan 14 gün içinde, saat 23.59’a kadar en az 120 TL veya üstü uygun ürünlerde (aşağıda uygun ürün kapsamı “Nitelikli Ürünler” olarak belirtilmiştir) kullanmak üzere bu Teklif’in hüküm ve koşullarına uygun olarak 40 TL promosyon kodundan yararlanacaktır.

 • Bu Teklif, bu hüküm ve koşulları karşılayan ilk 100 Uygun Müşteriye açıktır. Müşteriler, tekliften faydalanmak için “Promosyonu Uygula” düğmesine bastıktan sonra 14 gün içinde 23:59’a kadar kullanmak için zamanları vardır. “Promosyonu Uygula” düğmesine basarak hem kampanyaya katılma hakkı kazanmış olup, hem de kampanya bitiş tarihi ile ilgili Amazon.com.tr’den bilgilendirici email alma hakkına sahip olursunuz. Promosyonu uyguladıktan sonra, teklifin son kullanma tarihi ayrıca sitede de otomatik olarak müşterilerle paylaşılacaktır.
 • Her bir Uygun Müşteri, Teklif Dönemi boyunca en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Uygun Müşterilerin bu Tekliften sağlayabileceği maksimum avantaj, en az 120 TL (“Minimum Siparis Tutarı” Nitelikli Ürünler satın alınması için kullanmak üzere tek bir 40 TL tutarında promosyon kodudur (“Promosyon Kodu”).
 • Nitelikli Ürünler: Hediye Kartları hariç, yalnızca www.amazon.com.tr tarafından (satıcının amazon.com.tr olduğu) satılan ürünlerde geçerlidir. Amazon Pazaryeri tarafından satılan ürünlerde (“Amazon tarafından gönderilen” veya “Prime’a uygun” olsa bile) teslimat masrafları veya hediye paketleme masraflarında geçerli değildir.
 • Kampanyayı “Promosyon Uygula” butonuna tıklayarak hesabınıza eklediğinizde, indiriminiz otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır. Uygulanan promosyon, Nitelikli ürünler için (geçerli teslimat ve hediye paketleme masrafları hariç) ve Promosyon Ödülüne hak kazanmak için gerekli işlemleri yaptığınız tarihten itibaren 14 gün içinde saat 23:59’a kadar 120 TL’lik minimum toplam tutar için siparişinizin özet sayfasında görünecektir. Amazon’un standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne teslimat ücreti ve paketleme uygulanacaktır.
  *Promosyon Ödülü, Promosyon Ödülüne hak kazanmak için gerekli işlemleri yaptığınız tarihten itibaren 23:59’a kadar 14 gün boyunca geçerlidir.
 • Promosyon Kodu yalnızca tüm Nitelikli Ürünler için aynı teslimat hızı seçildiğinde kullanılabilir. Tüm Nitelikli Ürünlerin aynı teslimat hızına sahip olduğunu doğrulamak için lütfen ödeme sırasında “Teslimat Ayrıntıları” bölümünü kontrol edin.
 • İlgili teklifin açılış sayfasında veya aksi belirtilmedikçe, Promosyon Kodu önceden mevcut siparişlerde veya başka bir teklif veya promosyon koduyla birlikte kullanılamaz.
  *Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) nitelikli ürünleri sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.
 • 1-Tık ile sipariş yöntemimizi kullanırsanız, Siparişiniz için Promosyon Kodu geçerli olmayacaktır. Promosyon Kodu uygulandıktan sonra, Nitelikli Ürünlerin değerinin bakiyesini kredi veya banka kartıyla veya Amazon.com.tr Hediye Kartlarını kullanarak ödemeniz gerekir. Amazon.com.tr Hediye Kartlarından farklı olarak, www.amazon.com.tr’nin Hesabınız bölümünde kullanılmayan promosyon kodlarını görüntüleyemezsiniz.
 • Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Teklif, müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, değiştirilebilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir. Teklif devredilemez ve yeniden satılamaz.
 • Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.
  Promosyon Ödülünün nakit kullanım değeri yoktur ve devredilemez veya devredilemez.
  Promosyon Ödülünü kullanarak Nitelikli Ürünler için bir sipariş verirseniz ve ardından bu siparişi iade ederseniz veya iptal ederseniz, Promosyon Ödülü iade edilemez veya yeniden kullanılamaz.

https://www.amazon.com.tr/b?ie=UTF8&node=28967073031 Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

Amazon Ramazan Alışverişi İndirimi

Fırsat 3 hafta kaldı
Ramazan alışverişiniz için tüm ihtiyaçlarınız Amazon'da! Gıda ürünlerinden temizliğe ihtiyaçlarını...Daha Fazla

Ramazan alışverişiniz için tüm ihtiyaçlarınız Amazon’da! Gıda ürünlerinden temizliğe ihtiyaçlarını şimdi tamamla!

Gıda Ürünleri, Mutfak, Temizlik, Sağlık, Spor ve Kişisel Bakım, Kitap, Oyun ve Elektronik, Moda, Çay, Kahve ve İçecekler Atıştırmalıklar Baklagiller ve Makarnalar Konserve Gıdalar Soslar ve Salçalar Yağlar Kuru Meyve ve Yemişler Çeşni ve Baharatlar Reçeller ve Ezmeler Bebek Mamaları Amazon’da.

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=21479629031

Ramazan alışverişiniz için tüm ihtiyaçlarınız

Ramazan alışverişi için tüm ihtiyaçlarınız Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon’da 75TL Worldpuan [Yapı Kredi] + 9 Taksit

Fırsat Süresi Doldu
21-27 Kasım 2022 tarihleri arasında amazon.com.tr’de 500 TL – 999...Daha Fazla

21-27 Kasım 2022 tarihleri arasında amazon.com.tr’de 500 TL – 999 TL alışverişe 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişe 75 TL Worldpuan! Üstelik Amazon Prime müşterilerine özel peşin fiyatına 9 taksit!

 • Kampanya kapsamında 21-27 Kasım 2022 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak ilk 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.
 • Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
 • Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
 • Peşin fiyatına 9 taksit kampanyasından taksit kısıtı olmayan tüm ürünlerde Amazon Prime müşterileri istedikleri kadar faydalanabilir. Kampanya’dan faydalanmak için Amazon Prime müşterilerinin hesaplarına giriş yapması gerekmektedir.
 • Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.
 • Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları, sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanyaya Albaraka Worldcard`lar dahildir. Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar ve Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade, ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi, ürün iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşterinumaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 2 Ocak 2023 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 3 Şubat 2023`tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Şubat 2023 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
 • Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
 • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
 • Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.
 • Kampanya yönetimi Yapı Kredi`dedir ve kampanya kapsamında Worldpuan yüklemeleri iletilen tarihte Yapı Kredi tarafından kartlara yüklenecektir.
 • Kampanya sadece Amazon Türkiye’nin kendi web sitesi (Amazon.com.tr) veya mobil uygulaması üzerinden belirtilen kartlar ile yapılan harcamalarda geçerlidir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 21-27 Kasım 2022 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır.
 • Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir.

Amazon.com.tr’de 75 TL’ye varan Worldpuan! Üstelik Amazon Prime müşterilerine özel peşin fiyatına 9 taksit!

Amazon.com.tr’de tek seferde 500 TL - 999 TL alışverişe 50 TL, 1.000 TL alışverişe 75 TL Worldpuan!

World Mobil’e özel Amazon.com.tr’de Prime Alışveri Festivali süresince yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişe 75 TL Worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 9 taksit!

16-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Amazon.com.tr harcamalarınızda 75 TL’ye varan Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

Amazon.com.tr’de tek seferde 500 TL - 999 TL alışverişe 50 TL, 1.000 TL alışverişe 75 TL Worldpuan! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon 2.Alışverişinize 40TL İndirim Promosyonu – [Bir sonraki alışverişinde 40TL indirim]

Fırsat Süresiz
Bu teklif ("Teklif") sadece davet alan müşteriler için geçerlidir. Müşteriler,...Daha Fazla

Bu teklif (“Teklif”) sadece davet alan müşteriler için geçerlidir. Müşteriler, Teklifin açıklandığı https://www.amazon.com.tr/b?node=28967073031 sayfasını ziyaret ederek ve Teklifin Hüküm ve Koşullarını görüp göremediklerini kontrol ederek bu Teklif için uygun olup olmadıklarını teyit edebilirler. Amazon tarafından davet edilen ve Teklif sayfasını (“Uygun Müşteriler”) ziyaret eden müşteriler, “Promosyonu Uygula” düğmesine bastıktan 14 gün içinde, saat 23.59’a kadar en az 120 TL veya üstü uygun ürünlerde (aşağıda uygun ürün kapsamı “Nitelikli Ürünler” olarak belirtilmiştir) kullanmak üzere bu Teklif’in hüküm ve koşullarına uygun olarak 40 TL promosyon kodundan yararlanacaktır.

 • Bu Teklif, bu hüküm ve koşulları karşılayan ilk 100 Uygun Müşteriye açıktır. Müşteriler, tekliften faydalanmak için “Promosyonu Uygula” düğmesine bastıktan sonra 14 gün içinde 23:59’a kadar kullanmak için zamanları vardır. “Promosyonu Uygula” düğmesine basarak hem kampanyaya katılma hakkı kazanmış olup, hem de kampanya bitiş tarihi ile ilgili Amazon.com.tr’den bilgilendirici email alma hakkına sahip olursunuz. Promosyonu uyguladıktan sonra, teklifin son kullanma tarihi ayrıca sitede de otomatik olarak müşterilerle paylaşılacaktır.
 • Her bir Uygun Müşteri, Teklif Dönemi boyunca en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Uygun Müşterilerin bu Tekliften sağlayabileceği maksimum avantaj, en az 120 TL (“Minimum Siparis Tutarı” Nitelikli Ürünler satın alınması için kullanmak üzere tek bir 40 TL tutarında promosyon kodudur (“Promosyon Kodu”).
 • Nitelikli Ürünler: Hediye Kartları hariç, yalnızca www.amazon.com.tr tarafından (satıcının amazon.com.tr olduğu) satılan ürünlerde geçerlidir. Amazon Pazaryeri tarafından satılan ürünlerde (“Amazon tarafından gönderilen” veya “Prime’a uygun” olsa bile) teslimat masrafları veya hediye paketleme masraflarında geçerli değildir.
 • Kampanyayı “Promosyon Uygula” butonuna tıklayarak hesabınıza eklediğinizde, indiriminiz otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır. Uygulanan promosyon, Nitelikli ürünler için (geçerli teslimat ve hediye paketleme masrafları hariç) ve Promosyon Ödülüne hak kazanmak için gerekli işlemleri yaptığınız tarihten itibaren 14 gün içinde saat 23:59’a kadar 120 TL’lik minimum toplam tutar için siparişinizin özet sayfasında görünecektir. Amazon’un standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne teslimat ücreti ve paketleme uygulanacaktır.
  *Promosyon Ödülü, Promosyon Ödülüne hak kazanmak için gerekli işlemleri yaptığınız tarihten itibaren 23:59’a kadar 14 gün boyunca geçerlidir.
 • Promosyon Kodu yalnızca tüm Nitelikli Ürünler için aynı teslimat hızı seçildiğinde kullanılabilir. Tüm Nitelikli Ürünlerin aynı teslimat hızına sahip olduğunu doğrulamak için lütfen ödeme sırasında “Teslimat Ayrıntıları” bölümünü kontrol edin.
 • İlgili teklifin açılış sayfasında veya aksi belirtilmedikçe, Promosyon Kodu önceden mevcut siparişlerde veya başka bir teklif veya promosyon koduyla birlikte kullanılamaz.
  *Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) nitelikli ürünleri sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.
 • 1-Tık ile sipariş yöntemimizi kullanırsanız, Siparişiniz için Promosyon Kodu geçerli olmayacaktır. Promosyon Kodu uygulandıktan sonra, Nitelikli Ürünlerin değerinin bakiyesini kredi veya banka kartıyla veya Amazon.com.tr Hediye Kartlarını kullanarak ödemeniz gerekir. Amazon.com.tr Hediye Kartlarından farklı olarak, www.amazon.com.tr’nin Hesabınız bölümünde kullanılmayan promosyon kodlarını görüntüleyemezsiniz.
 • Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Teklif, müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, değiştirilebilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir. Teklif devredilemez ve yeniden satılamaz.
 • Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.
  Promosyon Ödülünün nakit kullanım değeri yoktur ve devredilemez veya devredilemez.
  Promosyon Ödülünü kullanarak Nitelikli Ürünler için bir sipariş verirseniz ve ardından bu siparişi iade ederseniz veya iptal ederseniz, Promosyon Ödülü iade edilemez veya yeniden kullanılamaz.

https://www.amazon.com.tr/b/?node=28967073031

İkinci alışverişinde 40 TL indirim Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

%5-% 10 Amazon Süpermarket Sepet İndirimi [5 Ürün Alana Ekstra %5, 10 Ürün Alana Ekstra % 10 İndirim]

Fırsat Süresiz
Amazon Süper açıldı! Amazon Süper sayfasından yapacakları tüm müşterilere 5...Daha Fazla

Amazon Süper açıldı! Amazon Süper sayfasından yapacakları tüm müşterilere 5 ürün ve üzeri alışverişe sepette %5 indirim, Amazon Prime üyelerine 10 ve üzerine %10 indirim!

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=26248552031&content-id=amzn1.sym.139c29d9-092e-47ff-868d-5cd3f4a038fb

5 ürüne %5 indirim

10 ürüne %10 indirim

https://www.amazon.com.tr/b/?node=26920151031

Binlerce üründe ekledikçe kazandıran süper fırsatlar

 • Kampanya 10 Şubat 2022 – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya sadece amazon.com.tr internet sitesi üzerinden Amazon.com.tr tarafından satılan ürünler için geçerlidir.
 • Kampanya Amazon’un üçüncü kişi satıcılarından (Amazon pazar yeri alımlarında) geçerli değildir.
 • Kampanya yalnızca https://www.amazon.com.tr/b?node=26248552031 linkinde yer alan ürünler için geçerlidir.
 • Promosyon kapsamı dışında bir kategoriden sepetinizde ürün olması halinde indirim sadece yukarıda belirtilen linkteki ürünlere uygulanacaktır.
 • Kampanya dahilinde uygulanan indirim tutarı tek sepette maksimum 200 TL’dir.
 • 5 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %5 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 5 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 5 adet ürün sepetinize eklendiginde aktif olmaktadır. 5 ürüne %5 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.
 • Amazon Prime üyelerine özel 10 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %10 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 10 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 10 adet ürün sepetinize eklendiginde aktif olmaktadır. 10 ürüne %10 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.
 • Kampanya dahilinde uygulanan indirim oranı ve tutarı ürünler sepete eklendiğinde görüntülenecektir.
 • İndirim promosyonun geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere devredilemez veya uygulanamaz.
 • Promosyonun kazancı nakde çevrilemez. Amazon.com.tr kullanıcı koşulları uygulanacaktır.

https://www.amazon.com.tr/b/ref=s9_acss_bw_cg_SprLP_2a1_cta_w?node=26920151031

Promosyon Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Yeni Yıl Moda Hediye Rehberi

Fırsat Süresiz
Amazon Yeni Yıl Moda Hediye Rehberini keşfet! Yılbaşı hediyelerini Amazon.com.tr...Daha Fazla

Amazon Yeni Yıl Moda Hediye Rehberini keşfet! Yılbaşı hediyelerini Amazon.com.tr moda ürünlerinden bulabilirsiniz.

Yeni Yıl Moda Hediye Rehberini keşfet

Yeni yıl moda hediye rehberi

https://www.amazon.com.tr/b?node=58779678031 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon’la Herkes Güler: 500TL Alışverişe Stand-Up Gösterisi Bileti 7,90TL! – Baturay, Kaan Sekban Saçmalar, Tuzbiber Stand-Up

Kod Süresi Doldu
Amazon Gülümseten Kasım alışverişini 500TL üzeri yaparken promosyon koduna GULUMSE2...Daha Fazla

Amazon Gülümseten Kasım alışverişini 500TL üzeri yaparken promosyon koduna GULUMSE2 veya GULUMSE3 kodlarını gir 7,90₺’ye indirimli standup gösteri bileti al!

1) Bilet kampanyası hangi ürünlerde geçerli olacak?

Gülümseten Kasım kampanyası boyunca, her bir etkinlik için belirlenen tarihlerde, Amazon.com.tr (http://amazon.com.tr/) ve Amazon.com.tr mobil uygulaması üzerinden yapılacak, tek seferde toplam 500 TL ve üzeri tutarındaki, Amazon Türkiye tarafından satılan ve gönderilen ürünleri kapsayan tüm alışverişlerde geçerlidir.

2) Kampanya dahilinde gerçekleştirilecek etkinliklere katılma koşulları nelerdir?

Kampanya dahilindeki farklı etkinliklerin biletleri için geçerli indirim kodları, her etkinlik için belirlenen günlerde yapılacak alışverişlere karşılık, limitli sayıda müşteriye gönderilecektir. Alışverişler sırasında kullanılacak indirim kodları ve bilet satın almasında geçerli indirim kuponları her bir etkinlik için farklıdır ve tek kullanımlıktır. Etkinlik biletlerinin sayıları kontenjanlarla sınırlıdır. İndirim kodlarının geçerliliği, her bir etkinliğin biletlerinin tükenmesiyle birlikte son bulacaktır.

3) Bilet alım hakkı için kullanıcı başına bir limit var mı?

Amazon indirim kodunu kullanarak, kampanyayı kapsayan günler boyunca satıcısı Amazon Türkiye olan ürünlerde her etkinlik için belirtilen promosyon kodları ile yapılacak 500TL ve üzerindeki alışverişler sonrasında müşterilere gönderilecek tek kullanımlık Passo indirim kuponları, belirli etkinlikte bir kez geçerli olacak şekilde ve en fazla 2 bilet almak şartıyla kullanılabilir. Her kullanıcı bir adet indirim kodu hakkına sahiptir. Kullanıcılar farklı tarihlerdeki etkinlikler için, kampanyaya yeniden katılma ve indirimli bilet satın alma hakkına sahiptir.

4) Bir stand-up gösterisine indirimli bilet hakkı kazanmak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

İstediğiniz stand-up gösterisi için, bu etkinliğin indirim kodlarının geçerli olduğu günlerde, Amazon Türkiye tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde her etkinlik için belirtilen promosyon kodları ile tek seferde 500 TL ve üzeri tutarda alışveriş yaparak indirimli bilet satın alma hakkı kazanabilirsiniz. Alışverişler sırasında kullanılacak indirim kodları ve bilet satın almasında geçerli indirim kuponları her bir etkinlik için farklıdır, tek kullanımlıktır ve kampanya dahilinde indirimli alınabilecek bilet sayısı etkinliğin bilet adetleriyle sınırlıdır.

5) İndirimli bilet alma hakkı için Amazon Prime üyesi olmam mı gerekiyor?

Hayır, belirlenen koşulları sağlayan tüm Amazon Türkiye (http://amazon.com.tr/) müşterileri indirimli bilet alma hakkından faydalanabilir.

6) Kasım’daki bir etkinlik için bilet satın aldım. Bu biletimi başka bir etkinlik bileti ile değiştirebilir miyim?

Hayır. Etkinlik biletleri değiştirilemez, devredilemez ve nakte çevrilemez.

7) Satın aldığım biletin etkinliğine benim yerime bir başkası katılabilir mi?

Satın alınan etkinliğe, Passo üzerinden satın alımı yaparken bilgileri paylaşılan kişilerin katılması gerekmektedir.

8) Satın aldığım biletin etkinliğine gitmezsem ne olur?

Bilet satın alıp etkinliğe katılmak istememeniz durumunda, etkinliğe katılım hakkınızdan feragat etmiş sayılırsınız.

9) Passo bilet satın alma süreçlerinde problem yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

0850 724 72 77 numaralı telefondan Passo müşteri hizmetlerine ulaşarak, bilet alım süreçlerinizde yaşadığınız problemler ile ilgili destek alabilirsiniz.

5 Kasım PSM / Baturay Stand-Up Gösterisi

 • 3 Kasım 08.00 ile 5 Kasım 17.00 tarihleri arasında Amazon.com.tr (http://amazon.com.tr/) ve Amazon.com.tr mobil uygulaması üzerinden, Amazon Türkiye tarafından satılan ve gönderilen ürünlerden, tek seferde 500 TL ve üzeri tutarda alışveriş yaparak GULUMSE1 kodunu uygulayanlar, alışveriş sonrasında Amazon.com.tr’de kayıtlı e-mail adreslerine gönderilen kişiye özel indirim kupononu kullanarak, Passo uygulamasından bu etkinliğin biletlerini 7,90 TL karşılığında satın alabilecekler. Her kod ile en fazla 2 bilet alınabilir ve her bir müşteri en fazla 1 kod kullanabilir. İndirim kodları tek kullanımlıktır ve sadece seçili etkinlikte geçerlidir. Biletler kontenjanlarla sınırlıdır.

13 Kasım Kaan Sekban Saçmalar Stand-Up Gösterisi

 • 7 Kasım 16.00 ile 13 Kasım 17.00 saatleri arasında Amazon.com.tr (http://amazon.com.tr/) ve Amazon.com.tr mobil uygulaması üzerinden, Amazon Türkiye tarafından satılan ve gönderilen ürünlerden, tek seferde 500 TL ve üzeri tutarda alışveriş yaparak GULUMSE2 kodunu uygulayanlar, alışveriş sonrasında Amazon.com.tr’de kayıtlı e-mail adreslerine gönderilen kişiye özel indirim kupononu kullanarak, Passo uygulamasından bu etkinliğin biletlerini 7,90 TL karşılığında satın alabilecekler. Her kod ile en fazla 2 bilet alınabilir ve her bir müşteri en fazla 1 kod kullanabilir. İndirim kodları tek kullanımlıktır ve sadece seçili etkinlikte geçerlidir. Biletler kontenjanlarla sınırlıdır.

25 Kasım Tuzbiber Stand-Up Gösterisi

 • 14 Kasım 08.00 ile 25 Kasım 17.00 saatleri arasında Amazon.com.tr (http://amazon.com.tr/) ve Amazon.com.tr mobil uygulaması üzerinden, Amazon Türkiye tarafından satılan ve gönderilen ürünlerden, tek seferde 500 TL ve üzeri tutarda alışveriş yaparak GULUMSE3 kodunu uygulayanlar, alışveriş sonrasında Amazon.com.tr’de kayıtlı e-mail adreslerine gönderilen kişiye özel indirim kupononu kullanarak, Passo uygulamasından bu etkinliğin biletlerini 7,90 TL karşılığında satın alabilecekler. Her kod ile en fazla 2 bilet alınabilir ve her bir müşteri en fazla 1 kod kullanabilir. İndirim kodları tek kullanımlıktır ve sadece seçili etkinlikte geçerlidir. Biletler kontenjanlarla sınırlıdır.

Gülümseten Kasım ile haftanın şovunu keşfet

Kampanyaya nasıl katılırım?

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=49922846031 Daha Az

GULUMSE2 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon Çok Satan Kitaplarda 120TL Üzerine % 10 Ekstra Sepette İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Amazon.com.tr çok satan kitaplarda 120 TL ve üzerine sepette %10...Daha Fazla

Amazon.com.tr çok satan kitaplarda 120 TL ve üzerine sepette %10 indirim! 9000 üzerinde kitap mevcut! Seçili kitaplarda 120 TL ve üzerine sepette ekstar %10 indirim!

https://www.amazon.com.tr/b/?node=49449708031

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A3FSVW36TD3IAU?ref=psp_external&redirectAsin=6051981837&redirectMerchantId=A1UNQM1SR2CHM

₺120 seçili ürün satın aldığınızda %10 tasarruf edin
Başlangıç: 24 Ekim 2022 – Bitiş: 30 Ekim 2022

Seçili kitaplarda ₺120 ve üzerine sepette %10 indirim! Fırsatı sunan: Amazon.com.tr. (Katılım Şartları)

Nasıl talep edilir?
Sepete Ekle düğmesini kullanarak aşağıdaki ürünlerden istediklerinizi sepetinize ekleyin veya ürün varyasyonlarını görmek için Seçenekleri Gör’ü seçin.
Alışverişinizi tamamladığınızda Sepete Git’i seçin.
Teklif, eğer uygunsa ödeme adımında otomatik olarak uygulanacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Ev ve Yaşam Ürünlerinde İndirimler

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr Ev ve Yaşam kategorisinde fırsatlar başladı: Aydınlatma ürünlerinde, Ev...Daha Fazla

Amazon.com.tr Ev ve Yaşam kategorisinde fırsatlar başladı: Aydınlatma ürünlerinde, Ev Tekstili ve Uyku Setlerinde, Çalışma Masası Sandalyelerinde, Ütülerde, Düzenleme ve Depolama ürünlerinde indirimleri keşfedin!

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=27891895031

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Dünya Hayvanları Koruma Günü Özel Fırsatları

Fırsat Süresiz
Amazon'dan hayvanları koruma günü indirimi! Seçili evcil hayvan ürünlerinde harika...Daha Fazla

Amazon’dan hayvanları koruma günü indirimi! Seçili evcil hayvan ürünlerinde harika fırsatlar. Tıkla, keşfet!

https://www.amazon.com.tr/b?node=41938111031

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 Amazon Pazaryeri Fırsat Festivali

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr pazar yeri fırsatlarına özel %25'e varan indirimler sizleri bekliyor!...Daha Fazla

Amazon.com.tr pazar yeri fırsatlarına özel %25’e varan indirimler sizleri bekliyor! Yüzlerce indirimli ürünü incelemek için tıkla! Pazaryeri fırsat ürünleri

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=28195935031

Pazaryeri Fırsat Festivali Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon P&G Süpermarket Ürünlerinde 35TL Para İadesi Kazan!

Fırsat Süresi Doldu
P&G ürünlerini satın al, faturanı yükle, P&G’den 35 TL para...Daha Fazla

P&G ürünlerini satın al, faturanı yükle, P&G’den 35 TL para iadesi kazan. https://www.amazon.com.tr/b/ref=s9_acss_bw_cg_supermkt_1a1_w?node=27967886031

Amazon.com.tr üzerinden yapılan siparişinin faturasına Siparişlerim sayfasından ulaşabilirsin.

Kampanya 01.09 -30.11.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Detaylı bilgi ve katılım için aşağıda belirtilen P&G katılım koşullarını ziyaret edebilirsin. Bu kampanya Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş. tarafından düzenlenmektedir ve bu nedenle Amazon.com.tr’nin işbu teklif üzerinde hiçbir sorumluluğu ve denetimi bulunmamaktadır. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş. ile katılım koşullarında belirtildiği şekilde doğrudan irtibata geçiniz.

Detaylı bilgi ve katılım için https://firsatyaninda.com/pg35yil sayfasını ziyaret edebilirsin.

P&G Amazon Super ürünlerini keşfet

P&G'den 35. yıla özel kampanya

https://www.amazon.com.tr/b/ref=s9_acss_bw_cg_PG35_3a1_cta_w?node=41712927031

Sıkça Sorulan Sorular

images-eu.ssl-images-amazon.com/images/G/41/TR-hq/2022/Cem/SuperMarketing/realfaq.png

https://www.amazon.com.tr/b/ref=s9_acss_bw_cg_PG35_4a1_cta_w?node=41789882031

Katılım Koşulları

https://images-eu.ssl-images-amazon.com/images/G/41/TR-hq/2022/Cem/SuperMarketing/faq.png

P&G

 1. P&G 35. Yıl kampanyasına katılmak için hangi koşulları yerine getirmem gerekiyor?

  • Minimum Yaş: En az 18 yaşında olmalısınız.

  • İkamet Yeri: İkamet yeriniz Türkiye’de olmalıdır.

  • IBAN – Hesap Bilgileri : Türkiye için geçerli bir IBAN girmeniz gereklidir.

  • T.C. Kimlik Numarası: Kişinin kendi Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası

  • Telefon Numarası: Sadece kendi telefon numaranız ile katılabilirsiniz.

  • E-posta Adresi: Sadece kendi e-posta adresinizle katılabilirsiniz.

  Not: Aynı IBAN, kimlik numarası, telefon numarası veya e-posta adresine sahip birden fazla kişinin kampanyaya katılması mümkün değildir.

 2. P&G 35. Yılkampanyasınanasıl katılabilirim?

  Yalnızca www.firsatyaninda.com/pg35yil kampanya web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak katılabilirsiniz. Maalesef posta yoluyla katılım mümkün değildir. Süreç şu şekilde tanımlanabilir:

  • Kampanya ürünlerinin satın alınmasından sonra www.firsatyaninda.com/pg35yil’a giriniz.

  • Satın alma kanıtının fotoğrafını çekin ve yükleyiniz (YALNIZCA istek üzerine: kampanya ürünlerinin kendi fotoğrafını yükleyiniz).

  • Banka bilgilerini ve kişisel verileri sağlayınız.

  • Katılım + veri koruma koşullarını kabul ediniz.

 3. Geri ödememi ne zaman alabilirim?

  Fişiniz/faturanız 32 saat içerisinde kontrol edilir ve onaylandığı koşulda para transferiniz belirttiğiniz banka hesabına (IBAN’a) 2-4 hafta arasında aktarılacaktır.

 4. P&G 35. Yıl kampanyasınakatılmak için hangi ürünleri satın almam gerekiyor?

  Kampanyaya tüm P&G ürünleri dahildir.

 5. P&G 35. Yıl kampanyasına katılan ürünleri nereden satın alabilirim?

  Tüm satış noktalarından alınabilir. Online ve offline alışverişlerde geçerlidir.

 6. Ne kadar geri ödeme alacağım?

  Kampanya ürünleri için 150 TL ödediğini ispat eden kullanıcıya 35 TL geri ödeme yapılır.

 7. P&G 35. Yıl kampanyasına ne zaman katılabilirim?

  Kampanya ürünlerini satın almak için kampanya dönemi 01.09.2022 ile 31.10.2022 arasındadır (fiş üzerindeki tarih bu kısımla ilgilidir).

  Çevrimiçi kayıt formunu göndermek ve satın alma kanıtını yüklemek için son tarih 31/10/2022, 23:59.

 8. Kampanyaya ne sıklıkla katılabilirim?

  Kampanyaya katılım kişi başına en fazla 1 kez (kullanıcı hesabı) ile sınırlıdır. Katılım maksimum 1 fiş/fatura ile gerçekleşebilir.

 9. Kampanyaya kaç ürün ile katılabilirim?

  P&G 35. Yıl kampanyasında en az bir ürün alınması gerekmektedir.

 10. Diğer P&G kampanyalarına zaten katılmış olan ürünlerle katılabilir miyim?

  Maalesef bu mümkün değildir. P&G 35. Yıl kampanyasına katılım, henüz başka P&G kampanyalarına katılmamış ürünlerle sınırlıdır.

 11. Partnerim ve benim ortak bir IBAN hesabımız var. İkimiz de P&G 35. Yılkampanyasına bu hesapla ayrı ayrı katılabilir miyiz?

  Her IBAN, tüm kampanya dönemi boyunca yalnızca bir kullanıcı tarafından kullanılabilir (IBAN, telefon numarası, TC kimlik numarası ve e-posta adresi sabit bir kombinasyon halindedir). Herhangi bir kişisel bağlantıya bakılmaksızın başka bir katılımcıyla ortak kullanım mümkün değildir.

 12. Satın alma fişim katılım limitini aşan ürünler içeriyor. Bu satın alma belgesini iki kişi kullanabilir mi?

  Prensip olarak, bir satın alma kanıtı P&G 35. Yıl kampanyamıza yalnızca bir kez katılabilir. Satın alma fişinde yer alan kampanyalı ürünün kapsamı dikkate alınmayacağı gibi, fazla miktar başka bir kişiye devredilemez.

 13. Katılım sürecini tamamladıktan sonra bir onay e-postası almadım, şimdi ne olacak?

  Kayıt olduğunuz anda, 10 basamaklı bir referans numarası içeren bir e-posta onayı alacaksınız. Lütfen SPAM veya JUNK klasörünü de kontrol ediniz.

  10 basamaklı bir referans numarası almadıysanız, bu, geri ödeme kaydının başarılı olmadığının bir göstergesidir. Bu durumda, lütfen kampanya web sitesi www.firsatyaninda.com/pg35yil üzerinden tekrar kayıt olunuz.

 14. Barkod numarası nedir ve onu nerede bulabilirim?

  Barkod numarası, ürün numarası anlamına gelir. Bu numarayı mağazalardaki tüm ürünlerde bulabilirsiniz. Standart bir barkod numarası, tire olmadan birlikte yazılan 13 rakamdan oluşur.

  Satın almış olduğunuz kampanya ürünlerinde genellikle barkod kodunu ilgili ürünün arkasında bulacaksınız.

 15. Geri ödeme sürecinden geçerken işler belli bir noktada durur. Ne yapmalıyım?

  Katılım sürecinde teknik nedenlerle daha ileri gitmemeniz gerekiyorsa, mümkünse başka bir cihaz kullanmanız önerilir. Örneğin, cep telefonunuzdan bilgisayarınıza geçiniz. Bu işe yaramazsa, farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu küçük ipuçları size yardımcı olmazsa, lütfen destek departmanımıza bir e-posta gönderiniz: destek@pg35yil.firsatyaninda.com.
  Lütfen e-postanızda sorunun tam bir tanımını yapınız – devam edemediğiniz noktanın ekran görüntüsünü de paylaşınız. Destek ekibine iletebileceğiniz diğer yararlı veriler, hangi cihaz, hangi işletim sistemi ve hangi tarayıcıyı kullandığınızdır. Bunları ilettikten sonra destek ekibimiz sizin yanınızda olacaktır.

 16. IBAN’ ım kampanya sayfasında kabul edilmiyor, neden?

  IBAN ınızı boşluksuz girdiğinizden emin olunuz. Lütfen başında ülke kodunu unutmayınız. Ayrıca IBAN’ dan önce veya sonra yanlışlıkla boşluk eklemediğinizden emin olunuz.

 17. Satın alma kanıtı yükleme işlemini başarıyla tamamladığımı nasıl anlarım?

  Satın alma belgenizi yükledikten, kişisel bilgilerinizi ve banka bilgilerinizi girdikten sonra ekranda katılım girişiminizin başarısını onaylayan ve kişisel referans numaranızı gösteren bir mesaj görünecektir. Ayrıca, verdiğiniz e-posta adresine derhal bir onay veya red e-postası alacaksınız.

 18. Satın alma belgem, tüm bilgiler görünmediği için reddedildi. Bu kapsamda hangi bilgiler kastedilmektedir?

  Satış fişinde/faturasında, perakendeci (şube), kampanya ürünü/ürünleri, kampanya ürün(ler)inin satın alma fiyatı, satış fişinin toplam tutarı, satış fiş numarası ve tarih ve saat bilgileri bulunmaktadır. Bu bir fatura ise (çok sayfalı PDF dosyası), gerçekte gerekli verilerin bulunduğu sayfadan bağımsız olarak tüm sayfalar yüklenmelidir.

 19. Satın alma belgemi kaybettim, yine de kampanyaya katılabilir miyim?

  Maalesef bu mümkün değil – katılmak için satın alınan ve katılımcı ürünün açıkça görülebildiği satın alma kanıtının bir fotoğrafını yüklemelisiniz. Geri ödemenizi alana kadar satın alma belgenizi de saklamalısınız.

 20. Doğru ürünleri almış olmama rağmen neden reddedildim?

  Bunun çeşitli nedenleri olabilir, örneğin teknik bir hata olabilir, katılım limitinizin aşılmış olması veya satın alma kanıtınızın yeterince keskin olmaması olabilir.

  Reddetme e-postanızın alt kısmında, fişinizi/faturanızı yeniden yüklemek için genellikle bir buton bulacaksınız. Bu butona tıkladığınızda otomatik olarak satın alma fişini yeniden yüklemeye yönlendirileceksiniz. Lütfen satın alma belgenizin yeni bir fotoğrafını çekiniz ve 36 saat içinde tekrar yükleyiniz. Butonun 36 saat sonra işlevselliğini kaybettiğini unutmayınız.

  Katılımınız tekrar reddedilirse, lütfen ret e-postanızda da bulunan destek e-posta adresinden (destek@pg35yil.firsatyaninda.com) bizimle iletişime geçiniz.

 21. Satın alma belgem kabul edilmedi ve hatta sahte olarak etiketlendi. Nasıl olabilir?

  Satın alma kanıtınız çok bulanık veya çok karanlık veya aşırı pozlanmışsa, bu nedenle orjinalliği belirlenemiyorsa, satın alma kanıtının sahte olarak tanımlandığı veya bizden bir red e-postası alma olasılığınız vardır. Daha iyi çekilmiş bir satın alma belgenizi yükleyiniz. Satın alma fişinizin orijinal bir fatura olduğunu ve üzerinde gerekli tüm verilerin açıkça görülebildiğini gösteren kaliteli fotoğraflar yükleyerek (tarama şeklinde versiyonlar kabul edilmemektedir) katılımınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde kabul etmemize yardımcı olunuz.

 22. Satın alma belgemi e-posta ile de gönderebilir miyim?

  Satın alma kanıtının daha sonra sunulması, yalnızca reddetme e-postanızda bulabileceğiniz bir yeniden yükle butonu aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

  Reddetme e-postası veya onay e-postası almadıysanız, bu, katılım girişiminizin başarısız olduğunu ve geri ödeme sürecini yeniden yapmanız gerektiğini gösterir.

 23. Kayıt olurken yanlış IBAN girdim. Bu durumda ne olur?

  Transferin gerçekleştirilmesi için, yanlış IBAN girdiyseniz, lütfen iban@olimpiyat.firsatyaninda.com adresine e-posta gönderiniz. Sorumlu personel tarafından işleminiz devreye alınıp size geri dönüş yapılacaktır. Lütfen bu işlemin sadece 1 kez yapılabilir olduğunu unutmayın. Ayrıca girdiğiniz IBAN’ın P&G 35. Yıl kampanyamızın bir parçası olarak başka bir geri ödeme için başka bir e-posta ile birlikte kullanılmadığından emin olun.

 24. Katılımımı posta yoluyla göndermem istendi. Bu ne anlama geliyor?

  Tüm fişlerin orijinalliğini iyice kontrol etmek zorunda olduğumuzu anlamanızı rica ediyoruz. Elbette, bir satış fişinin yanlış bir şekilde reddedilme ihtimali vardır.Bu durumda, orjinal satın alma kanıtınızı posta yoluyla Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. göndermenizi rica ederiz. Daha sonra ilgili adres size e-posta ile verilecektir.

  Katılımınız nihayet geçerli olarak değerlendirilirse, tabii ki size hem geri ödeme tutarını hem de posta masraflarını aktaracağız.

 25. Kampanya web sitesine girdiğim verilerime ne olacak?

  Çevrimiçi kayıt formunu gönderdiğinizde, gönüllü olarak sağladığınız kişisel verileriniz Procter & Gamble A.Ş, Nida Kule Kuzey Sit. C Kapısı Barabaros Mah. Begonya Sok. No 3E 34746 , Ataşehir, İstanbul adresinin veritabanında saklanacaktır. (“P&G”) promosyonu gerçekleştirmek için veriler saklanır.

  Reklam izninizi verdiyseniz – örneğin haber bültenine abone olarak – kişisel verileriniz yalnızca P&G tarafından daha fazla reklam amacıyla kullanılacaktır. P&G hiçbir koşulda verilerinizi üçüncü şahıslara aktarmayacaktır.

  Reklam izninizi vermek isteğe bağlıdır ve kampanyanın uygulanmasına hiçbir etkisi yoktur. Reklam onayınızı dilediğiniz zaman kısmen veya tamamen iptal edebilirsiniz (https://unsubscribe.pg.com/privacy/optsengine/tr_TR/cot_std_brandopts.do?brand=goldenhousehold&sub=9999 websitesinden).

  Kampanyanın sona ermesinden sonra, yasal saklama gereksinimlerini karşılamak için daha fazla depolama gerekmedikçe veya reklamcılık izninize bağlı olarak istenmedikçe verileriniz silinecektir.

  Veri korumayla ilgili daha fazla bilgi https://www.pg.com/privacy/turkish/privacy_statement.shtml adresinde bulunabilir.

 26. P&G hakkında genel bir sorum var. Kiminle konuşmalıyım?

  Lütfen 0850 220 09 11 veya 0216 463 83 83 numaralı telefondan Türkiye için P&G müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz (Pazartesi – Cuma, 08:45 – 16:45).

  https://www.pg.com.tr/bize-ulasin/

 27. Amazon.com.tr üzerinden yaptığınız alışveriş faturanızı görüntülemek için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarda amazon.com.tr ana sayfasında sağ üst bölümdeki “Hesap ve Listeler”e tıklayın. Açılan sayfada “Siparişlerim” kutusuna tıklayın. Siparişinizi bulduktan sonra sağ üstte yer alan “Fatura” linkine tıklayın ve 2’yi seçin. Bu seçenek mevcut değilse, “Fatura isteyin”e tıklayınız. Mobil uygulamadan fatura görüntülenememektedir. “Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir.” ibareli ürünler için faturanız sipariş tarihinden 48 saat sonra sisteme yüklenir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon’da 150TL Chip-Para [Akbank-Axess]

Fırsat Süresi Doldu
21 Ekim-11 Kasım 2022 tarihleri arasında belirtilen e-ticaret sitelerinden yapılacak...Daha Fazla

21 Ekim-11 Kasım 2022 tarihleri arasında belirtilen e-ticaret sitelerinden yapılacak 500 TL ve üzeri 3. alışverişe 150 TL chip-para! Amazon.com.tr, Hepsiburada.com, n11, Trendyol.com’da geçerlidir.

Kampanyaya katılmak için Juzdan ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında 21 Ekim-11 Kasım 2022 tarihleri arasında belirtilen e-ticaret sitelerinden yapılacak 500 TL ve üzeri 3. alışverişe 150 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanya Amazon.com.tr, Hepsiburada.com, n11, Trendyol.com web siteleri ve mobil uygulamalarında yapılan harcamalarda geçerlidir.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartlar dahildir. Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 4,80 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için, Juzdan üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Juzdan ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Juzdan ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında alışverişler ister aynı, ister farklı sitelerden yapılabilir. Seçili sitelerde yapılan 500 TL ve üzeri 3.alışveriş ödüllendirilecektir.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 150 TL chip-para kazanabilir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para geri alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

40 TL Amazon Deterjan, Temizlik Ürünü Sepette İndirim – Ariel, Cif, Persil, Domestos, Vim, Febreze

Fırsat Süresi Doldu
Amazon'da seçili Ariel, Cif, Persil, Domestos, AirWick, Febreze, Mr Muscle,...Daha Fazla

Amazon’da seçili Ariel, Cif, Persil, Domestos, AirWick, Febreze, Mr Muscle, Vim, Kr2, Glade temizlik ürünlerinden ₺250 değerinde ürün satın alın ₺40 indirim kazanın!

Nasıl talep edilir?

 1. Sepete Ekle düğmesini kullanarak aşağıdaki ürünlerden istediklerinizi sepetinize ekleyin veya ürün varyasyonlarını görmek için Seçenekleri Gör’ü seçin.
 2. Alışverişinizi tamamladığınızda Sepete Git’i seçin.
 3. Teklif, eğer uygunsa ödeme adımında otomatik olarak uygulanacaktır.
 • İndirim sadece Amazon.com.tr internet sitesi üzerinden Amazon.com.tr tarafından satılan ürünler için geçerlidir.
 • İndirim Amazon’un üçüncü kişi satıcılarından Amazon pazar yeri alımlarında geçerli değildir.
 • İndirim dijital ürünlerde geçerli değildir. İndirim stoklar ile sınırlıdır.
 • İndirimli veya ücretsiz promosyon ürünlerine gönderim ücreti eklenebilir.
 • Ürünlerin tek bir siparişte satın alınması ve aynı gönderim seçeneği ile tek bir adrese gönderilmesi gerekmektedir.
 • Amazon, bu indirimi değiştirme ve iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Uygulanan indirim oranı ve tutarı ürünler sepete eklendiğinde görüntülenecektir.
 • Her bir ürün için yapılacak indirim, ürünlere fiyatları ile doğru orantılı olarak yansıtılacaktır.
 • Eğer indirim kapsamında alınan ürünler iade edilirse, iade tutarı ürün için ödenen miktar olacaktır.
 • Diğer iade koşulları bu ürünlerde de geçerlidir.
 • İndirim kazancı nakde çevrilemez. Amazon.com.tr kullanıcı koşulları uygulanacaktır.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A2FMTBTEUL32ZZ

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr’de 120 TL Alışverişe 30 TL indirim kodu Hopi’de!

Kod Süresi Doldu
Amazon.com.tr’de 120 TL ve üzeri alışverişlerine 30 TL indirim kodu...Daha Fazla

Amazon.com.tr’de 120 TL ve üzeri alışverişlerine 30 TL indirim kodu Hopi’de! https://www.hopi.com.tr/kampanya/1563592 8MFF-JZZ3QP-65LLBF

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 31 Ağustos 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Amazon.com.tr’de satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 150 TL (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
150 TL ve üzeri alışverişlerinize 50 TL indirim kazanabilirsin.

Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
Satıcısı Amazon.com.tr tüm ürün gruplarında geçerlidir.

Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim?
Kampanyadan her Hopili max 1 defa faydalanabilir. Kampanya ilk harcama yapan 1.000 kişi ile sınırlıdır.

Kampanyaya özel diğer koşullar
15 Ağustos ve 31 Ağustos tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr internet sitesi üzerinden yapılacak alışveriş ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 150 TL (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 50 TL tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır. Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.
• Kampanya sadece 15 Ağustos 2022 00.00 ve 31 Ağustos 2022 23.59 tarihleri arasında yapılan alışverişler için geçerlidir.
• Kampanya sadece Amazon.com.tr internet sitesi üzerinden promosyon kodunu kullanan ilk 1000 müşteri için geçerlidir.
• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.
• Kampanya daha önce verilmiş siparişlerde kullanılamaz veya diğer promosyonlarla birleştirilemez.
• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız,promosyon kodunu kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.
• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.
• Kampanya stoklarla sınırlıdır ve sadece 1000 adet promosyon kodu mevcuttur.
• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.
• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsanız, siparişinize herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.
• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.
• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirseniz ve bu siparişi iade eder veya iptal ederseniz, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.
• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

https://hopi.com.tr/kampanya/amazon-com-tr-de-150-tl-ve-uzeri-alisverislerine-50-tl-indirim/1559473

Daha Az

masında Kodu Aç 
0% Başarılı

Amazon.com.tr’de 100TL Kupon Kodu Zubizu’da!

Kod Süresi Doldu
amazon.com.tr’de 300 TL ve üzeri alışverişinize size özel 100 TL...Daha Fazla

amazon.com.tr’de 300 TL ve üzeri alışverişinize size özel 100 TL indirim!

Elektronik, bilgisayar, akıllı telefon, kitap, oyuncak, yapı market, ev, mutfak, oyun konsolları ürünlerini cazip fiyatlarla sunan Amazon artık ZUBİZU’da!

100 TL indirim kodunuzu hemen alın, alışverişe başlayın!

Kampanya Koşulları:

– 15-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr internet sitesi üzerinden yapılacak alışveriş ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 300 TL (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 100 TL tutarında kampanya kodunu kullanmaya hak kazanacaktır.
– Kampanya sadece Amazon.com.tr internet sitesi üzerinden kampanya kodunu kullanan ilk 1,000 müşteri için geçerlidir.
– Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir kampanya kodu kullanabilir.
– Kampanya daha önce verilmiş siparişlerde kullanılamaz veya diğer promosyonlarla birleştirilemez.
– Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, kampanya kodunu kullanmak için ilgili kampanya kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.
– Kampanya kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.
– Kampanya stoklarla sınırlıdır ve sadece 1,000 adet kampanya kodu mevcuttur.
– Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.
– Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.
– 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsanız, siparişinize herhangi bir kampanya kodu kullanılamayacaktır.
– Kampanya kodlarının nakit karşılığı yoktur ve kampanya kodları devir ve temlik edilemez.
– Kampanya kodu kullanarak sipariş verirseniz ve bu siparişi iade eder veya iptal ederseniz, kampanya kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.
– Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/08/2022 Daha Az

masında Kodu Aç 
6% Başarılı

Paycell Kart ile Amazon’da 30 TL Hediye! [150TL Alışverişe]

Fırsat Süresiz
Paycell Kart ile Amazon’da tek seferde 150 TL ve Üzeri...Daha Fazla

Paycell Kart ile Amazon’da tek seferde 150 TL ve Üzeri Alışverişinize 30 TL Hediye!

 • 01 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında (bu tarih dahil) Paycell kartı ile tek seferde Amazon’dan KDV dahil hediye çeki hariç 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere 30 TL hediye verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL AMAZON’’ yazıp göndermesi gerekmekte ya da Paycell uygulaması – Fırsatlar alanındaki kampanyaya HEMEN KATIL butonuna tıklanarak katılınması gerekmektedir.
 • 30 TL hediye, 01 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında Paycell Kart ile Amazon’da tek seferde 150 TL ve üzeri harcama yapılması durumunda kazanılacaktır.
 • Kampanya 01 – 30 Eylül 2022 (bu tarih dahil) tarihleri arasında Paycell Kart ile Amazon’da yapılacak harcamalarda geçerlidir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Hediye 30 TL, Paycell Kart’a 01 – 07 Ekim 2022 tarihleri arasında yüklenecektir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacak olup hediye yüklemeleri yapılmayacaktır.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara ve cüzdan uygulamalarına yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime Üyelerine 200TL Alışverişe 50TL Hediye Çeki

Fırsat Süresi Doldu
Prime üyelerine özel Amazon mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde, 200...Daha Fazla

Prime üyelerine özel Amazon mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde, 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL tutarında hediye çeki

 • Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerdeki 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir. Kampanya süresi içinde bu promosyon tüm alışverişlerinizde geçerlidir.
 • Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir kez bu promosyondan yararlanabilir. Promosyonda aksi belirtilmedikçe diğer promosyonlarla birleştirilemez, promosyonun geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere devredilemez veya uygulanamaz. Promosyonun kazancı nakde çevrilemez.
 • Alışverişinizi takiben 48 saat içinde hesabınıza hediye bakiye tamamlanacaktır. Bunun gerçekleşmesi için müşterilerin herhangi bir aksiyon almasına gerek yoktur. Bu promosyon, Amazon mobil uygulaması üzerinden yapılan ve Prime üyesi müşterilerin alışverişlerini kapsamaktadır.
 • Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

https://www.amazon.com.tr/b?node=29518226031

200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL hediye çeki

Amazon.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde, 150 TL ve üzeri alışverişe, 50 TL tutarında hediye hesabınıza ekleniyor.

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=28217628031

Prime üyelerine özel fırsat

MSI Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

Son Eklenen Alışveriş Kuponları

Amazon Ramazan Alışverişi İndirimi

Fırsat 3 hafta kaldı
Ramazan alışverişiniz için tüm ihtiyaçlarınız Amazon'da! Gıda ürünlerinden temizliğe ihtiyaçlarını... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

300 TL Trendyol JBL Tune 510bt İndirim Kodu – 699TL

Kod Süresiz
JBL Tune 510bt Multi Connect Wireless Kulaklık, Pembe JB.JBLT510BTBLKEU DANLA300... Detayını Gör
DANLA300 Kodu Aç 
100% Başarılı

400 TL Hepsiburada Premium VISA ile Beyaz Eşyalarda İndirim Fırsatı

Fırsat 1 hafta kaldı
Hepsiburada Premium üyelerine, Visa logolu Yapı Kredi kartları ile yapacakları... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

200 TL Hepsiburada Premium VISA ile Küçük Ev Aletlerinde İndirim Fırsatı

Fırsat 1 hafta kaldı
Hepsiburada Premium üyelerine, Visa logolu Yapı Kredi kartları ile yapacakları... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Moda Ürünlerinde Sepette % 20 İndirim

Fırsat Süresiz
Amazon'da Puma, New Balance, Camper, Levi's, Jack and Jones ve... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Rekabetçi Fiyat Amazon’da, aradığınız ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ekstra indirimde olan ürünleri kaçırmamak için “Fırsatlar” sayfamıza da göz atmayı unutmayın.

Milyonlarca üründe kargo bedava! Kargo ücreti ödemeden alışverişin tadını çıkarın. Ücretsiz kargo kampanyasından nasıl yararlanabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Amazon’da Güvenli Alışveriş Milyonlarca Amazon kullanıcısı gibi siz de güvenli alışverişin keyfini yaşayın. Amazon.com.tr’de güvenli alışveriş hakkında bilgi için tıklayın.

Mobil uygulamasıyla Amazon hep yanınızda Amazon alışveriş uygulamasının üstün arama özelliği ve dizaynıyla aradığınız ürünlere her yerde kolayca ulaşın.

Peşin fiyatına 6 taksit* imkanı
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3, 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 6 aya kadar vade farksız taksit fırsatından yararlanın. *Yasalar gereği, bazı ürün kategorilerinde taksit adedi sınırlandırılmıştır.

Amazon.com.tr, son derece zengin bir ürün portföyüne sahip. Elektronikten spora, oyundan kişisel bakıma 10 farklı kategoride milyonlarca ürün Türkiye’deki Amazon müşterilerinin erişimine açılmış durumda. Ayrıca siteye girdiğinizde sağ üstte bulunan ‘Açılışa özel fırsatlar’ yazısına tıkladığınızda Amazon.com.tr’nin açılışına özel fırsatları görüntüleyebilirsiniz.

Amazon.com.tr indirim kodu nasıl kullanılır?

Amazon.com.tr ile dünyanın en büyük mağazası Amazon’dan alışveriş yapabilirsiniz, Amazon artık Türkiye’de. Koda ihtiyacınız olduğunda ne yapacağınızı sorarsanız Amazon.com.tr indirim kuponlarını nasıl kullanacağınızı ve ne yapacağınızı açıklayabiliriz:

1) Öncelikle amazon.com.tr’den satın aldığınız ürünleri alışveriş sepetine atın, ve ardından ödeme sayfasına gidin. Bu sayfada ürün açıklamasını, fiyatını, varsa indirimini ve varsa kargo ücretini görebilirsiniz. Toplam fiyatın yanında Amazon promosyon kodu adlı küçük bir kutucuk da belirecektir: İndirim kodunu buraya girip başvurmalısınız.

2) Kuponla.com web sitemizi ziyaret edin ve amazon.com.tr’nin tüm indirim kuponlarının ve promosyon haberlerinin listelendiği bu sayfayı açın. Yandaki Kuponu aç butonuna tıklayın.

3) Kupon kodunu görüntüle linkine tıkladıktan sonra karşınıza bir ekran gelecek ve ekranda özel bir kupon kodu belirecektir. Bu kodu alın, kopyalayın ve Amazon.com.tr’ye dönün. Ödeme (alışveriş sepeti) sayfasındaki indirim kuponu kutusuna yapıştırın ve uygulayın.

4) Amazon.com.tr ödeme sayfasında “kupon kodu” gerektiren kodu girin ve başvuru için web sitesindeki talimatları izleyin. Bu sayede kod geçerli ise satın aldığınız ürün veya ürünün fiyatı kod açıklamasında belirtilen miktar kadar düşük olacaktır. İyi alışverişler. Aynı zamanda en sevdiğiniz arkadaşlarınıza da bizden bahsetmeyi unutmayın; bu ücretsiz iki tıkla alışveriş yönteminin yanı sıra Amazon’un indirimlerinden ve keyif alacağınız birbirinden güzel ürünlerden faydalansınlar.

Amazon Prime Avantajları [30 Gün Ücretsiz] Bedava Hızlı Teslimat | PrimeVideo Dizi & Filmler | Prime Gaming Bedava Oyunlar | Prime Özel İndirimler

Avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve gelecekteki indirimlerden erkenden haberdar olmak için Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği ayrıca hızlı sevkiyat, Prime Video ve Prime Gaming ile birlikte geliyor!

Amazon Prime Üye OlSana Amazon Prime’ı 30 gün boyunca ÜCRETSİZ deneme ayrıcalığı sunuyoruz Amazon Prime’a üye olarak binlerce ürünlerde bedava ve hızlı kargo, Prime Video ile ödüllü dizileri altyazılı izleme, özel fırsatlara erişme, Prime Gaming ile bedava oyun ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

Amazon Prime ile yeni bir çağ başlıyor. 24 saat içinde teslimat çağı.😉Amazon Prime’da dünya varmış. 😍💙

Ödüllü dizi ve filmler için neden ekstra ücret ödeyesin ki? Amazon Prime’da hepsi sadece 7,90’a!
Ayda sadece 7,90’a Prime Video’ya üye ol, ödüllü dizi ve filmleri dilediğin gibi izlemeye başla.

Prime Gaming Oyun içi eklentiler, ayrıcalıklar ve ücretsiz Twitch.tv kanal aboneliğine sahip ol.

Amazon Prime’ın “dünya varmış!” dedirten fırsatları:
💙Kargo ücreti yok.
😍24 saat içinde hızlı teslimat.
😎Prime Video’da ödüllü dizi ve filmlere ulaşma fırsatı.
👍Prime Gaming’de birbirinden özel oyunlar.
😉Ve tabii ki Amazon Süper İndirimleri!

Amazon Süper Kampanyası [5 Ürün Alan Herkese Ekstra %5, 10 Ürün Alan Prime Üyelerine Ekstra %10 İndirim]

Amazon Süper Sepette İndirim FırsatıAmazon Süper ile sepette %10'a varan indirim

 • %5 indirim: 5 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %5 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 5 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 5 adet ürün sepetinize eklendiğinde aktif olmaktadır. 5 ürüne %5 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.
 • %10 indirim: Amazon Prime üyelerine özel 10 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %10 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 10 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 10 adet ürün sepetinize eklendiginde aktif olmaktadır. 10 ürüne %10 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.

Amazon Süper Promosyon

Amazon’dan Aldığınız Ürünün Fiyatı Yakın Zamanda Düşerse Hediye Bakiye

E-ticaret devi Amazon, bir ürünün satın alındıktan sonra fiyatının düşmesi durumunda müşterilerini mutlu edecek bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında satın alınan seçili ürünlerin fiyatları belirli bir tarihe kadar düşerse, indirimli tutar kadar bakiye müşterinin hesabına yüklenecektir. Eticaret sektörünün lider firmalarından biri olan Amazon, örnek aldığı politikalarına bir yenisini daha ekledi.

Nereden alışveriş yaparsanız yapın, aldığınız bir ürünün satın aldıktan hemen sonra daha ucuza satıldığını görmüş olmalısınız. Herkesin alışveriş yaparken yaşadığı bu durum elbette herkesi rahatsız ediyor. Amazon ise özellikle indirim sezonu yaklaşırken kullanıcılarının bu durumun verdiği sıkıntıdan kurtulmasını sağlayacak bir kampanya başlattı. Ürünün fiyatı düşerse bakiyesi hediye olarak verilecektir.

“Bahar fırsatları kapsamında sipariş etmiş olduğunuz ürün, sonrasında daha düşük bir fiyattan satışa sunulmuştur, aradaki fiyat farkını, Bahar fırsatlarından daha fazla yararlanabilmeniz için hediye kartı olarak tanımladığımızı bildirmek isteriz.”

Amazon Gülümseten Cuma: Black Friday Kampanyası

Türkiye’de en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan Amazon’un büyük indirimler sunduğu Gülümseten Cuma Fırsatlarını kaçırmayın! Uzun zamandır beklenen Black Friday kampanyaları her Kasım’da başlıyor. Alışveriş sitelerinden akla gelen ilk isimlerden biri olan Amazon da bu kampanyaya katılarak binlerce ürünün indirimli olduğu Gülümseten Cuma Fırsatlarını sundu.

Amazon Bahar Fırsatları Kampanyası: Müthiş indirimler ile hayallerinizi büyütün

Amazon.com.tr’de hayallerinizi büyütecek bahar fırsatları Nisan ayında yapılıyor! 📦💙 Bahar Fırsatları 18 Nisan 2022, Pazartesi gününe kadar devam ediyor, fırsatları kaçırmayın!

Amazon Prime Day Alışveriş Festivali

Prime üyelerine özel müthiş fırsatlar bugün başlıyor, festivale hazır mısın?

Amazon Prime Day, Amazon’un en büyük indirim kampanyalarından biridir. Kullanıcılar bu etkinlik kapsamında satın almak istedikleri ürünlere çok daha avantajlı fiyatlarla ulaşabilmektedir. Ancak bu indirimlerden yararlanmak için Amazon Prime abonesi olmanız gerekiyor. 📦 Amazon kutusu açılır. 🤩 İçinden seni bekleyen inanılmaz fırsatlar çıkar! Prime Alışveriş Festivali’ne özel indirimleri kaçırmamak için hemen Prime’lı ol, alışveriş listeni oluştur

Amazon Hediye Kartı

Amazon.com.tr E-Hediye Kartı ile özel olarak tasarlayabileceğiniz sevdiklerinize hediye çeki göndererek mutlu edin, bu sayede onların kendi hediyelerini seçmelerine olanak verebilirsiniz. Bunun yanında bazı dönemler yapılan kampanya ile 500₺ Hediye Kartı alana 50₺ hediye fırsatı sunulabiliyor. Kuponla.com’u takip ederek bu kampanya aktif olduğunda bilgilenebilirsiniz. Üstelik e-hediye çekinize fotoğraf ve video mesaj ekleyebilirsiniz.

 • Amazon.com.tr Hediye Kartları için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur. Hediye Kartları düzenlendiği tarihten itibaren 10 yıl geçerlidir.
 • Birçok farklı tasarım ve tutar arasından istediğiniz Hediye Kartı’nı seçebilirsiniz.
 • Hediye Kartları Amazon.com.tr’deki milyonlarca ürünü satın almak için kullanılabilir.
 • Hediye Kartları, satın alındıktan hemen sonra kullanıma hazırdır. Ayrıca İsterseniz Hediye Kartı’nı bir yıl içinde ileriki bir tarih için de satın alabilir ve özel günler için önceden plan yapabilirsiniz.
 • Kanunlar aksini gerektirmedikçe, Amazon.com.tr Hediye Kartı için iade veya geri ödeme yapılamaz.
 • Amazon.com.tr Hediye Kartları sadece  Amazon.com.tr ve  Amazon.com.tr Hediye Kartları Hüküm ve Koşulları’nda belirtilen seçili web sitelerinde geçerli ürün ve hizmetleri satın almak için kullanılabilir.

Amazon.com.tr Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

Hediye Kartı Yükle kısmına girip kodunuzu girip hesabınıza bakiye olarak ekleyebilirsiniz. Amazon.com.tr Hediye Kartları, yalnızca www.amazon.com.tr`de yer alan ve uygun ürünler satın alınırken kullanılabilir. Yapılan satın almalar, kartı kullanan kişinin Hediye Kartı bakiyesinden düşülür. Kullanılmayan Hediye Kartı bakiyeleri kart sahibinin Amazon.com.tr hesabına kaydedilir. Satın alma işleminin tutarı Hediye Kartı bakiyesini aşarsa, bakiyeyi aşan kısım başka bir ödeme yöntemi kullanılarak ödenmelidir. Hediye Kartı bakiyenizi Amazon.com.tr hesabınızdan takip edebilirsiniz. https://www.amazon.com.tr/gc/redeem/

İlk Amazon.com.tr Siparişinize Ücretsiz Kargo

İlk siparişinizde kargo bedava

Amazon.com.tr’den bedava kargo fırsatı: Amazon.com.tr’den yapacağınız ilk alışverişte geçerli olan bedava kargo fırsatını kaçırmayın. Kampanya detayları ve katılım koşulları için lütfen aşağıdaki bilgileri dikkate alın.

Amazon.com.tr Mobil Uygulama Promosyon Kodu – Yeni Üyelik İlk Alışverişe

Amazon mobil uygulama indirim kodu

Çeşitli dönem yapılan Amazon.com.tr indirim kuponu ile 100TL’ye 25TL veya 150TL alışverişe 40TL kupon şeklinde kampanyalar düzenlenmektedir.

Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 150 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 40 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır.

Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

Kampanya için belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 150 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 40 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

Amazon.com.tr vade farksız 12 aya varan taksit – seçili ürünlerde

Kampanya kapsamında ödeme yapılan kredi kartının ait olduğu banka farketmeksizin 9 ve 12 aya varan taksitler vade farkı olmaksızın sunulmaktadır.

Ürünlerdeki taksit seçenekleri yasal kısıtlara göre belirlenmiştir. Sepetinizde taksit kısıtı olan ürün bulunması durumunda, ilgili ürünün taksit kısıtı sepetteki tüm ürünler için geçerli olacaktır.

Amazon.com Hakkında & Almanya, ABD, İngiltere gibi Ülkelerden Türkiye’ye Kargo

Amazon.com, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir e-ticaret ve bulut bilişim şirketidir. Jeff Bezos tarafından 5 Temmuz 1994’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Seattle şehrinde kurulmuştur. Gerek toplam satış hacmi, gerekse piyasa değeri açısından dünyanın en büyük alışveriş sitesidir.

Amazon.com bir ABD perakende şirketidir ve dünyanın en büyük alışveriş platformlarından biridir. Başlangıçta kitap satmaya başlayan Amazon, e-ticaretin öncüsü olarak artık çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyor. Alımların çeşitlenmesi ile elektronik ürünler, bilgisayar yazılımları, aksesuarlar ve hatta mobilya gibi birçok farklı türde ürünün satışına başlanmıştır. Amazon aynı zamanda dünyanın en büyük bulut altyapı hizmet sağlayıcılarından biridir; Avrupa’da birçok farklı ülkede (Amerika Birleşik Devletleri ve Uzak Doğu ülkeleri gibi) farklı alışveriş siteleri bulunmaktadır. Ayrıca Alman Amazon.de Türkçe seçenekler sunuyor.

Amazon web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde ürün Türkiye’ye kargolanabilir. Bu ürünleri satın almak için Amazon indirim kodlarını kullanarak giderek daha ucuza alışveriş yapabilirsiniz. Bu indirim koduna Türkiye’de sadece birkaç dakika süren çok uygun bir işlemle sahip olabilirsiniz. Amazon’un Türkiye şubesinin açılmasıyla birlikte ülkemizin pazar payı artacak. Amazon hediye kartlarını alışveriş yapmak için de kullanabilirsiniz. Bu kartları site üzerinden yapacağınız alışverişlerde para birimi olarak kullanabilirsiniz. Amazon Kindle gibi çok popüler ürünlerin yanı sıra internet sitesinde milyonlarca ürün satışta. Bu marka dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri, neredeyse internetin bir devi.

Amazon Türkiye İletişim Bilgileri

Amazon Europe Core S.à r.l. (Amazon.com.tr internet sayfasının teknik işleyişi)

Amazon Europe Core S.à r.l. (Société à responsabilité limitée), 38 Avenue John F. Kennedy, L-1855 Lüksemburg

Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi (“Amazon tarafından satılır ve gönderilir” ibaresi bulunan ürünlerin satıcısı)

Merkez Adresi: Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul

Tüm sorularınız için bize https://www.amazon.com.tr/iletisim sayfasından e-posta gönderebilir veya +90 850 390 21 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Hesap güvenliği nedeniyle, Müşteri Hizmetleri temsilcilerimizin yalnızca ilgili hesap sahibinden gelen taleplere yardımcı olabileceğini lütfen unutmayın. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, hesapta kayıtlı telefon numarasından bizimle iletişime geçmelisiniz. Ayrıca, müşteri hesabınızın doğrulanabilmesi için hesabınıza kayıtlı posta kodunuz ve adresiniz başta olmak üzere, gerekli tüm verileri lütfen yanınızda hazır bulundurun.


🟩 Amazon.com.tr indirim kodu Mart 2023
🏷️ Amazon.com.tr indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Amazon.com.tr indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Amazon.com.tr kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Amazon.com.tr promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.