Amazon 50₺ İndirim Kodu! [150₺’ye Mobil Uygulama Yeni Hesap]

Kod 3 hafta kaldı
Amazon.com.tr uygulamasına ilk girişinizde 50TL promosyon kodu kazanın. Amazon.com.tr'de yeni...Daha Fazla

Amazon.com.tr uygulamasına ilk girişinizde 50TL promosyon kodu kazanın. Amazon.com.tr’de yeni hesap açıp, bu sayfaya gelip promosyonu etkinleştir butonuna tıklayın, sepetinize 150TL ürün ekleyin. Anında 50₺ indirim düşecektir, kupon girmenize gerek yok.


Amazon Türkiye’de ilk siparişe özel mobil uygulamada geçerli 150/40 tl indirim kodu BAHAR40 AMZN40

 • Adım 1: Amazon TR Mobil Uygulamasını telefonunuza yükleyin (eğer yüklü değilse)
 • Adım 2: Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, 150 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetinize ekleyin.
 • Adım 3: Ödeme adımında “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş özetinizi görüntüleyin.
 • Adım 4: Ödeme sayfasının sağ tarafında, ödeme aracı altında bulunan “Hediye kartı ya da promosyon ekle” yazan kutuya BAHAR40 kodunu girin.
 • Adım 5: Ödeme sayfasının sağ tarafında bulunan kutuda “uygulanan promosyon” ifadesinin karşısında uygulanan indirimi kontrol ederek ödemeyi tamamlayın.

1 Nisan ve 18 Nisan tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 150 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 40 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

• Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda ve promosyon kodunu kullanan ilk 25,000 müşteri için geçerlidir.

app

Tebrikler, Mobil Uygulamada alışveriş sepetinde kullanacağınız kod: AMZN40

İndirim nasıl uygulanır?

Adım 1: Amazon TR Mobil Uygulamasını telefonunuza yükleyin (eğer yüklü değilse)

Adım 2: Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, 150 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetinize ekleyin.

Adım 3: Ödeme adımında “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş özetinizi görüntüleyin.

Adım 4: Ödeme sayfasının sağ tarafında, ödeme aracı altında bulunan “Hediye kartı ya da promosyon ekle” yazan kutuya AMZN40 kodunu girin.

Adım 5: Ödeme sayfasının sağ tarafında bulunan kutuda “uygulanan promosyon” ifadesinin karşısında uygulanan indirimi kontrol ederek ödemeyi tamamlayın.

Her müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Başka promosyon kodları veya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Amazon kupon Yeni hesap oluşturup uygulama üzerinden yapılan 150 TL ve üstü alışverişlerde kod kısmına AMZN40 yazdığınızda 40 TL promosyon veriyor. Farklı cihaz şartı yok.

Tebrikler, Mobil Uygulamada alışveriş sepetinde kullanacağınız kod: MAPP30 MERHABA

İndirim nasıl uygulanır?• Adım 1: Amazon TR Mobil Uygulamasını telefonunuza yükleyin (eğer yüklü değilse) • Adım 2: Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, 120 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetinize ekleyin.• Adım 3: Ödeme adımında “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş özetinizi görüntüleyin. • Adım 4: Ödeme sayfasının sağ tarafında, ödeme aracı altında bulunan “Hediye kartı ya da promosyon ekle” yazan kutuya KASIM30 kodunu girin.• Adım 5: Ödeme sayfasının sağ tarafında bulunan kutuda “uygulanan promosyon” ifadesinin karşısında uygulanan indirimi kontrol ederek ödemeyi tamamlayın. Her müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Başka promosyon kodları veya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

1 Ekim ve 31 Ekim 2021 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 100 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 25 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

• Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda ve promosyon kodunu kullanan ilk 10,000 müşteri için geçerlidir.

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 100 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 25 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.

• Kampanya mevcudiyet durumuna bağlıdır ve sadece 10.000 adet promosyon kodu mevcuttur.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsanız, siparişinize herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirseniz ve bu siparişi iade eder veya iptal ederseniz, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

https://www.amazon.com.tr/b?node=26984588031

OKUL30: https://www.amazon.com.tr/b?node=26921443031

app

1 Eylül ve 19 Eylül tarihleri arası Amazon.com.tr Mobil Uygulamasından yapacağınız 120 TL ve üzeri (koşullara uygun) alışverişiniz için 30 TL indirim kuponu kazanın. Mobil Uygulamada alışveriş sepetinde kullanacağınız kod: OKUL30
Her müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Başka promosyon kodları veya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Amazon.com.tr Mobil Uygulamasında 100 TL ve Üzerine 25 TL İndirim! Amazon.com.tr mobil uygulamasını telefonunuza yükleyin. Ödeme sayfasının sağ tarafında, ödeme aracı altında bulunan “Hediye kartı ya da promosyon ekle” yazan kutuya 25YAZ kodunu girin.

20 Eylül 2021’den önce promosyon kodunuzu kullanmalısınız. Alışverişiniz 120 TL veya üzerinde olmalıdır. Teklif Amazon tarafından satılıp gönderilen ürünlerden oluşmalıdır.

30 TL tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

app

4 Ağustos – 8 Eylül 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden ilk 100 TL ve üzeri (koşullara uygun) alışverişiniz için 20 TL indirim kuponu kazanın. Promosyon kodunuz: PRIME20

Prime üyelerine özel 20 TL indirim

Alışverişiniz 100 TL veya üzerinde olmalıdır. Kampanya sadece Amazon tarafından satılıp gönderilen ürünler için geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişiniz sırasında promosyon kodunuzu hemen kullanmalısınız.
20 TL tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

4 Ağustos – 8 Eylül 2021 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 100 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 20 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

• Promosyon kodu sadece müşterinin Amazon.com.tr’den yapacağı ilk alışverişte alışveriş esnasında kullanılabilir.

• Promosyon kodunu (PRIME20) kullanan ilk 10,000 müşteri için geçerlidir.

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr üzerinden vereceğiniz 100 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 20 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsanız, siparişinize herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirseniz ve bu siparişi iade eder veya iptal ederseniz, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

• Bu şartlardan herhangi birini ihlal ederseniz, Kampanya geçersiz olur.


5 Temmuz – 5 Ağustos 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde sepette 25 TL indirim kampanyası.

İndirim kodu: PRIME25

Kampanya detay ve katılım şartları için lütfen aşağıda yer alan maddeleri dikkate alın:

Hüküm ve şartlar:

• Promosyon kodu sadece müşterinin Amazon.com.tr’den yapacağı ilk alışverişte alışveriş esnasında kullanılabilir.

• Promosyon kodunu (PRIME25) kullanan ilk 2.500 müşteri için geçerlidir

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

Arzum ürünlerinde indirim

Amazon Mobil Uygulamada alışveriş sepetinde kullanacağınız kod: 25APP
Her müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Başka promosyon kodları veya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

10 Haziran ve 23 Haziran tarihleri arası Amazon.com.tr Mobil Uygulamasından yapacağınız 100 TL ve üzeri (koşullara uygun) alışverişiniz için 25 TL indirim kuponu kazanın.
24 Haziran 2021’den önce promosyon kodunuzu kullanmalısınız. Alışverişiniz 100 TL veya üzerinde olmalıdır. Teklif Amazon tarafından satılıp gönderilen ürünlerden oluşmalıdır.

Promosyon kodundan yaralanabilmek için mobil uygulamadan koşullara uygun bir satın alma işlemi yapmadan önce en az 24 saat Prime üyesi olmanız gerekir.

25 TL tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

Promosyon sadece iPhone ve Android telefonlardan Amazon.com.tr uygulaması ile verilen ilk siparişlerde geçerlidir. Android tablet, Windows telefon veya iPad üzerindeki Amazon.com.tr uygulamasından verilen siparişlerde geçerli değildir. Bağlı olunan Hüküm ve Şartlar’ın tümü aşağıda yer almaktadır.

Bugünden başlayarak en geç 6 Haziran sonuna kadar herhangi bir tarihte Prime’a ilk kez üye olan müşteriler 100 TL ve üzeri ilk siparişlerinde DH25 indirim kodunu kullanarak 25 TL indirimden yararlanabilir. İndirim kodu, satıcısı Amazon.com.tr olan her ürünlerde kullanılabiliyor. İndirimli ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz. Prime’a daha önce üye olduysanız kampanyadan yararlanamayacaksınız.

31 Mayıs – 6 Haziran tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere), Prime’a ilk kez üye olarak, Amazon.com.tr üzerinden yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri (koşullara uygun) alışverişiniz için 25 TL indirim kuponu anında kazanın. İndirim kodunuz: DH25

7 Haziran 2021’den önce promosyon kodunuzu kullanmalısınız. Alışverişiniz 100 TL veya üzerinde olmalıdır. Teklif Amazon.com.tr tarafından satılıp gönderilen ürünlerden oluşmalıdır.

25 TL tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartı, hediye kuponu veya promosyon kodu” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

Promosyon sadece Amazon Prime’a ilk kez üye olan müşteriler için geçerlidir ve diğer Hüküm ve Şartlar’ın tümü aşağıda yer almaktadır.

Hüküm ve Şartlar

31 Mayıs – 6 Haziran 2021 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere ilk 100 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 25 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

•Promosyon kodu sadece müşterinin satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde yapacağı alışverişte kullanılabilir.

• Kampanya sadece Prime’a ilk kez üye olan ilk 10,000 müşteri için geçerlidir.

https://www.amazon.com.tr/b?node=26286162031


Amazon 100/20₺ İndirim Kodu! – Gıda [Prime] Amazon.com.tr’de Seçili Market ürünlerinde 100 TL’ye 20 TL indirim sağlayan indirim kodu. ULPRIME20

Amazon Türkiye, Prime üyelerine tutarı ne olursa olsun ücretsiz kargo imkanı sunmuştu. Türkiye’de e-ticaret platformunda dengeleri değiştirecek bu girişim, tüketicide heyecan uyandırmıştı.

Amazon ürün çeşitlerini arttırmaya ve bu yönde kampanyalar yapmaya devam ediyor. Amazon’un indirimli ürünler üzerinden de ayrıca indirim kodları sunması tüketici açısından kazançları ve avantajları arttırıyor.

Amazon seçili market ürünlerinde sepette toplamda en az 100 TL tutarındaki ürün alışverişine,ödeme ekranında 20 TL indirim.

Kampanya Garanti Mastercard 40 TL Bonus kampanyasıyla kombo yapılabilir. Garanti 40 TL bonus için aynı hesaptan 3 Mayıstan sonra ilk defa Prime üyesi olunmalı, en az 100₺ ödeme yapılmalı.

Her ne kadar uygulanan promosyon ifadesinin yanındaki ilgili yere ULPRIME20 yazın ve uygulanıp uygulanmadığını kontrol ediniz dese de, bu alana kodu girmeden önce indirim sepette ödeme ekranında otomatik olarak düşmüş olabiliyor. Bu yüzden kodu girdiğinizde kabul etmiyor, çünkü 2.kez indirim istenmiş oluyor.

Ürünleri sepete atarken, ürünlerde ilgili indirim ayrıca düşmüş olabiliyor. Bu yüzden ULPRIME20 kodunu girdiğinizde kullanılamaz yazısı gelebilir.

Siz ürünlerin sepete atmadan önceki fiyatını da aklınızda tutun,yada not edin. Kampanyaya uyan en az 100 tl tutarında ürünü sepete koyduğunuzda bilgileri kontrol edin. 20 TL indirim kendiliğinden düşmediyse Promosyonu yada kod uygula menüsüne ULPRIME20 kodunu girerek indirimi alınız.

Yine de indirim düşmüyorsa; Sepetinizde kampanya kriterlerine uyan en az 100 TL tutarında ürün yoktur.

Yada Prime üyesi değilsinizdir,eğer Prime üyesiyseniz,üyeliğim menüsünden Prime üyeliğiniz askıda olup olmadığını kontrol ediniz.

Amazon.com.tr’de Ramazan’a özel Gıda ürünlerinde 100/30₺ indirim sağlar. Promosyon, 26 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında, Prime üyeleri için geçerlidir.

100 TL alışverişe 30 TL indirim

Amazon 75/25₺ İndirim Kodu! – Prime

17-31 Mart 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden ilk 75TL ve üzeri (koşullara uygun) alışverişiniz için 25 TL indirim kuponu kazanın. Promosyon kodunuz: PRIME25

Alışverişiniz 75 TL veya üzerinde olmalıdır. Kampanya sadece Amazon tarafından satılıp gönderilen ürünler icin geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişiniz sırasında promosyon kodunuzu hemen kullanmalısınız.
25 TL tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

Prime üyelerine özel 25 TL indirim

app

app

1

#2

3

4

17 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 75 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 25 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

• Promosyon kodu sadece müşterinin Amazon.com.tr’den yapacağı ilk alışverişte alışveriş esnasında kullanılabilir.

• Promosyon kodunu (PRIME25) kullanan ilk 6,500 müşteri için geçerlidir.

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr üzerinden vereceğiniz 75 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 25 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsanız, siparişinize herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirseniz ve bu siparişi iade eder veya iptal ederseniz, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

• Bu şartlardan herhangi birini ihlal ederseniz, Kampanya geçersiz olur.

9 – 16 Mart 2021 tarihleri arasında Prime’a üye olarak Amazon.com.tr üzerinden 75 TL ve üzeri (koşullara uygun) ilk alışverişiniz için 20 TL indirim kazanın. Promosyon kodunuz: PRIME10

Mobil Uygulamada alışveriş sepetinde kullanacağınız kod: AMAZON20

Her müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Başka promosyon kodları veya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

9 Şubat ve 28 Şubat 2021 tarihleri arası Amazon.com.tr Mobil Uygulamasından yapacağınız ilk 70 TL ve üzeri (koşullara uygun) alışverişiniz için 20 TL indirim kuponu kazanın.

1 Mart 2021’den önce promosyon kodunuzu kullanmalısınız. Alışverişiniz 70 TL veya üzerinde olmalıdır. Teklif Amazon tarafından satılıp gönderilen ürünlerden oluşmalıdır.

20 TL tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

Promosyon sadece iPhone ve Android telefonlardan Amazon.com.tr uygulaması ile verilen ilk siparişlerde geçerlidir. Android tablet, Windows telefon veya iPad üzerindeki Amazon.com.tr uygulamasından verilen siparişlerde geçerli değildir. Bağlı olunan Hüküm ve Şartlar’ın tümü aşağıda yer almaktadır.

Hüküm ve Şartlar

9 Şubat ve 28 Şubat 2021 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 70 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 20 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

•Promosyon kodu sadece müşterinin Amazon.com.tr Mobile Uygulama’dan’ yapacağı ilk alışverişte kullanılabilir.

• Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda ve promosyon kodunu kullanan ilk 30,000 müşteri için geçerlidir.

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 70 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 20 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.

• Kampanya mevcudiyet durumuna bağlıdır ve sadece 30.000 adet promosyon kodu mevcuttur.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsanız, siparişinize herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirseniz ve bu siparişi iade eder veya iptal ederseniz, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

• Bu şartlardan herhangi birini ihlal ederseniz, Kampanya geçersiz olur.

AMAZONAPP25 AMAZON20

https://www.amazon.com.tr/b?node=26921443031 Daha Az

eştirin Kodu Aç 
91% Başarılı

50TL Amazon Promosyon Bakiyesi Hediye [150TL Alışverişe Anında İndirim] Mobil Uygulama

Fırsat 3 hafta kaldı
Amazon.com.tr uygulamasına 25 Nisan 2022 ve 31 Ağustos 2022 tarihleri...Daha Fazla

Amazon.com.tr uygulamasına 25 Nisan 2022 ve 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında giriş yapın ve uygulamadan yapacağınız, koşullara uygun alışverişinizde 50 TL indirim kazanın. Amazon.com.tr uygulamasına ilk girişinizde 50TL promosyon kodu kazanın.

Hesabınızda 50 TL promosyon kodu bakiyesini görmeyeceğinizi lütfen unutmayın. Amazon.com.tr tarafından satılan Amazon.com.tr Uygulamasında alacağınız 150 TL ve üzeri siparişlerde otomatik olarak düşecektir.

Promosyon sadece iPhone ve Android telefonlardan Amazon.com.tr uygulaması ile verilen siparişlerde geçerlidir. Android tablet, Windows telefon veya iPad üzerindeki Amazon.com.tr uygulamasından verilen siparişlerde geçerli değildir.

 1. Aşağıdaki sarı düğmeye tıklayarak indirimi etkinleştirin.
 2. Amazon TR Mobil Uygulamasını telefonunuza yükleyin (eğer yüklü değilse).
 3. Ardından Mobil Uygulamasından Amazon hesabınızla giriş yapın.
 4. Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, 150 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetinize ekleyin.
 5. 50 TL indiriminiz satın alma tutarınıza otomatik olarak uygulanır.

25 Nisan 2022 ve 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 150 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 50 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

•Promosyon kodu sadece müşterinin Amazon.com.tr Mobile Uygulama’dan’ yapacağı alışverişte kullanılabilir.

• Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda ve promosyon kodunu kullanan ilk 30,000 müşteri için geçerlidir.

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 150 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 50 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili sarı promosyon düğmeyesine tıklayarak indirimi etkinleştirin.

• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.

• Kampanya mevcudiyet durumuna bağlıdır ve sadece 30.000 adet promosyon kodu mevcuttur.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsanız, siparişinize herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirseniz ve bu siparişi iade eder veya iptal ederseniz, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

https://www.amazon.com.tr/b/node=27108997031

MSI Daha Az

Hemen Al
55% Başarılı

Amazon.com.tr’de 200 TL’ye varan ParaPuan! [CardFinans]

Fırsat 3 hafta kaldı
CardFinans bireysel kredi kartınızla veya CardFinans Nakit banka kartınızla 01-31...Daha Fazla

CardFinans bireysel kredi kartınızla veya CardFinans Nakit banka kartınızla 01-31 Ağustos tarihleri arasında  Amazon.com.tr’den tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL veya 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL değerinde 03 Ekim tarihine kadar geçerli ParaPuan hediye! Üstelik peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla!

 • 01-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartlarınızla veya CardFinans Nakit banka kartınız ile www.Amazon.com.tr’den tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL veya 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.
 • Card Finans bireysel kredi kartinizla ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde QNB Mobil/Diğer işlemler/Kampanyalar/Hemen Katıl adımından kampanyaya katılması ya da “AMAZON” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. CardFinans Fix “Artı Kampanya”ya dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • CardFinans Nakit banka kartınızla kampanyadan faydalanmak için kayıt olma koşulu bulunmamaktadır.
 • Bireysel kredi kartı veya banka kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi veya banka kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 200 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 02 Eylül 2022 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, 03 Ekim 2022’ye kadar kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan ParaPuan’lar 04 Ekim 2022’de geri alınacaktır.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Ticari kartlar, Miles&Smiles kredi kartları, Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Amazon.com.tr’nin tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi www.Amazon.com.tr’den alınabilir. QNB Finansbank A.Ş’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Amazon.com.tr’den satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Amazon.com.tr’nin Müşteri Hizmetleri merkezine iletebilir.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Kampanya’ya dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix, ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuan’ın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya’dan çıkış yapamamaktadır.
 • Kazanılan ParaPuan’lar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 1.500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Vade farksız taksitler, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından taksit kısıtı kapsamında yer almayan ürünler için geçerlidir. İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.
 • Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Sanal kartınız ile kazandığınız ParaPuan’larınızı Çağrı Merkezi ve İnternet Bankacılığı kanallarından asıl kartınıza transfer edebilirsiniz.
 • QNB Finansbank A.Ş. ve Amazon.com.tr kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Amazon.com.tr

www.cardfinans.com/medium/Campaign-DetailImage-5310.vsf” alt=”Amazon.com.tr Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon 150/40₺ İndirim Kodu – Mobil App İlk Sipariş

Kod Süresiz
Amazon Türkiye'de ilk siparişe özel mobil uygulamada 150 TL ve...Daha Fazla

Amazon Türkiye’de ilk siparişe özel mobil uygulamada 150 TL ve üzeri 40 TL indirim kodu: MAY40 Satıcısı amazon.com.tr olan ürünlerde geçerli. Amazon.com.tr indirim kuponu ile mobil uygulamadan yapacağınız ilk alışverişe 150 TL ve üzerine 40 TL indirim sağlar.

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&ie=UTF8&node=28187333031&pf_rd_p=f542c873-f1e4-45db-a05a-43c7a58e2c37&pd_rd_wg=L7Vv5&pf_rd_r=88HM1AQ0AX7G4WKW8B58&pd_rd_w=tkJgK&pd_rd_r=81cf2b4d-15b3-45ba-b1f2-82bad80ae462&ref_=pd_gwm_unk

9 Mayıs ve 29 Mayıs tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 150 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 40 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

app

Amazon.com.tr kupon kodu ile 120₺ alışverişe 30₺ indirim.

Tebrikler, Mobil Uygulamada alışveriş sepetinde kullanacağınız kod: AMZN40

Süpermarket alışverişinizde her 100 TL’ye sepette 20 TL indirim! KASIM30

1) İndirimden yararlanmak için seçtiğiniz ürünlerin satıcısının Amazon.com.tr olması gerekmektedir.

2) Kampanya kapsamında bulunan seçtiğiniz minimum 100 TL tutarındaki ürünleri sepetinize ekleyin.

3) Ödeme adımında promosyon kodu kısmında SUPER20 kodunu kullandıktan sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş özetinizi görüntüleyin.

4) Ödeme sayfasının sağ tarafında bulunan kutuda “Uygulanan Promosyon” satırı karşısında her 100 TL harcamanıza 20 TL indirim yapıldığını kontrol ederek ödemeyi tamamlayın.

Süpermarket alışverişinizde her 100 TL'ye 20 TL indirim

3) Ödeme adımında promosyon kodu kısmında MARKET20 kodunu kullandıktan sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş özetinizi görüntüleyin.


16-22 Ağustos 2021 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere), Amazon Prime’a ilk kez üye olarak, Amazon.com.tr üzerinden yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri (koşullara uygun) alışverişiniz için 25 TL indirim kuponu anında kazanın. İndirim kodunuz: PRM25

23 Ağustos 2021’den önce promosyon kodunuzu kullanmalısınız. Alışverişiniz 100 TL veya üzerinde olmalıdır. Teklif Amazon.com.tr tarafından satılıp gönderilen ürünlerden oluşmalıdır.

25 TL tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartı, hediye kuponu veya promosyon kodu” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

Promosyon sadece Amazon Prime’a ilk kez üye olan müşteriler için geçerlidir ve diğer Hüküm ve Şartlar’ın tümü aşağıda yer almaktadır.

Hüküm ve Şartlar

16-22 Ağustos 2021 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere ilk 100 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 25 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

•Promosyon kodu sadece müşterinin satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde yapacağı alışverişte kullanılabilir.

• Kampanya sadece Prime’a ilk kez üye olan ilk 10,000 müşteri için geçerlidir.

• Kampanya sadece Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr üzerinden vereceğiniz ilk 100 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 25 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartı, hediye kuponu veya promosyon kodu” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın. Promosyon kodu: PRM25

• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon.com.tr tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup, kargo ve paketleme ücreti, Amazon Hediye Kartı, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsanız, siparişinize herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirseniz ve bu siparişi iade eder veya iptal ederseniz, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

• Bu şartlardan herhangi birini ihlal ederseniz, Kampanya geçersiz olur.


Süpermarket alışverişinizde her 100 TL’ye sepette 20 TL indirim
İndirim nasıl uygulanır?
1) İndirimden yararlanmak için seçtiğiniz ürünlerin satıcısının Amazon.com.tr olması gerekmektedir.

2) Kampanya kapsamında bulunan seçtiğiniz minimum 100 TL tutarındaki ürünleri sepetinize ekleyin.

3) Ödeme adımında promosyon kodu kısmında MARKET20 kodunu kullandıktan sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş özetinizi görüntüleyin.

4) Ödeme sayfasının sağ tarafında bulunan kutuda “Uygulanan Promosyon” satırı karşısında her 100 TL harcamanıza 20 TL indirim yapıldığını kontrol ederek ödemeyi tamamlayın.


Kampanya 14 Ağustos 2021 tarihine kadar (bu tarih de dahil olmak üzere) geçerlidir. YAZPROMO

• Teklif sadece amazon.com.tr internet sitesi üzerinden Amazon.com.tr tarafından satılan ürünler için geçerlidir. Teklif Amazon’un üçüncü kişi satıcılarından Amazon pazaryeri alımlarında geçerli değildir.

• Promosyondan faydalanmak için seçili ürünlerden en az 80 TL tutarındaki siparişin sepete eklenmesi gerekmektedir ve sadece 20 TL indirim uygulanacaktır.

• Ürünler sepete eklendikten sonra promosyonun uygulanması için, YAZPROMO kupon kodunu, sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Promosyonda aksi belirtilmedikçe diğer promosyonlarla birleştirilemez, promosyonun geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere devredilemez veya uygulanamaz. Promosyonun kazancı nakde çevrilemez.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanyamız stoklarla sınırlıdır ve sadece 30,000 adet promosyon kodu mevcuttur.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsanız, siparişinize herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirseniz ve bu siparişi iade eder veya iptal ederseniz, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir


Amazon 100/20₺ İndirim Kodu – Market PRIME20

Amazon indirim kodu Süpermarket alışverişinize 100 TL’ye 20 TL indirim sağlar. İndirimden yararlanmak için Amazon Prime üyesi olduğunuzdan emin olun. Adım 2 Bulunduğunuz sayfadaki “Amazon.com.tr” tarafından satılan seçili ürünlerden dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin, minimum 100 TL tutarında bir sepet oluşturun ve ödeme adımına ilerleyin. Adım 3 Ödeme adımında “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş özetinizi görüntüleyin. Adım 4 “Ödeme aracı” bölümünde “Hediye kartı ya da promosyon kodu ekle” başlığı altındaki kutuya PRIME20 kodunu girin ve “Uygula” butonuna basın. Uygulanan 20 TL indirimi sipariş özetinizden kontrol ederek ödemeyi tamamlayın.

https://www.amazon.com.tr/b?node=26286341031

Prime'a özel 20 TL indirim

Amazon.com.tr’de 100₺ alışverişte MOBİL UYGULAMADA geçerli 30₺ İndirim Kodu. Alternatif kod: AMZNSM25 AMAZON25 AMAZONAPP APP35 APP25 AMAZON30

Amazon.com.tr satıcılı ürünlerde ve mobilde geçerlidir.

Mobil Uygulamada alışveriş sepetinde kullanacağınız kod: APP25

Her müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Başka promosyon kodları veya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

19 Mart ve 31 Mart 2021 tarihleri arası Amazon.com.tr Mobil Uygulamasından yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri (koşullara uygun) alışverişiniz için 25 TL indirim kuponu kazanın.

1 Nisan 2021’den önce promosyon kodunuzu kullanmalısınız. Alışverişiniz 100 TL veya üzerinde olmalıdır. Teklif Amazon tarafından satılıp gönderilen ürünlerden oluşmalıdır.

25 TL tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

Promosyon sadece iPhone ve Android telefonlardan Amazon.com.tr uygulaması ile verilen ilk siparişlerde geçerlidir. Android tablet, Windows telefon veya iPad üzerindeki Amazon.com.tr uygulamasından verilen siparişlerde geçerli değildir. Bağlı olunan Hüküm ve Şartlar’ın tümü aşağıda yer almaktadır.

Hüküm ve Şartlar

19 Mart ve 31 Mart 2021 tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 100 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 25 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

•Promosyon kodu sadece müşterinin Amazon.com.tr Mobile Uygulama’dan’ yapacağı ilk alışverişte kullanılabilir.

• Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda ve promosyon kodunu kullanan ilk 30,000 müşteri için geçerlidir.

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 100 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 25 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.

• Kampanya mevcudiyet durumuna bağlıdır ve sadece 30.000 adet promosyon kodu mevcuttur.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsanız, siparişinize herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirseniz ve bu siparişi iade eder veya iptal ederseniz, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

• Bu şartlardan herhangi birini ihlal ederseniz, Kampanya geçersiz olur.

35 TL indirim

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=23023616031&ref=gwmm_45d178d1&pf_rd_p=f014f206-4500-49d0-9961-800ce82ac3c3&pf_rd_r=H0G2HZ312XKE7GX9CZ99

https://www.amazon.com.tr/b?node=22737600031

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=26931113031

https://www.amazon.com.tr/b/ref=s9_acss_bw_cg_FST15372_2a1_cta_w?node=22803867031&pf_rd_m=A1UNQM1SR2CHM&pf_rd_s=merchandised-search-2&pf_rd_r=72CMH0YXSPFXRRHHCT8F&pf_rd_t=101&pf_rd_p=0e51c5be-c2c5-4d39-9d4a-6afd650b2d06&pf_rd_i=22737600031 Daha Az

MAY40 Kodu Aç 
96% Başarılı

Amazon.com.tr 160₺ Worldpuan Kampanyası

Fırsat 3 hafta kaldı
31 Ağustos’a kadar, Amazon.com.tr, Hepsiburada, N11.com, Çiçeksepeti ve Trendyol web...Daha Fazla

31 Ağustos’a kadar, Amazon.com.tr, Hepsiburada, N11.com, Çiçeksepeti ve Trendyol web site ve mobil uygulamalarından tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinize 40 TL, toplamda 160 TL Worldpuan!

 • Kampanya 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Amazon.com.tr, Hepsiburada, Çiçeksepeti, N11.com ve Trendyol, web site ve mobil uygulamalarından yapılacak alışverişler için geçerlidir. Trendyol ve Dolap.com’da cüzdan ile yapılan harcamalar dahil değildir.
 • Trendyol uygulaması içinden yapılacak Dolap işlemleri dahil olup, Dolap uygulaması üzerinden yapılan işlemler dahil değildir.
 • Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da TLcard’lara en az 1 adet kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard olması durumunda kazanımın olduğu gün içerisinde yüklenecektir.
 • Puanların son kullanma tarihi 30 Eylül 2022’dır.
 • Kullanılmayan puanlar 1 Ekim 2022 itibari ile geri alınacaktır.

Seçili internet sitelerinden yapacağınız alışverişlerinize 120 TL Worldpuan!

Seçili internet sitelerinden yapacağınız alışverişlerinize 50 TL Worldpuan fırsatı!


World Mobile’e özel 22 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de tek seferde yapacağınız ilk 500 TL – 999,99 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişinize 50 TL Worldpuan, ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişinize ise 75 TL Worldpuan hediye!
Üstelik, 12 aya varan taksitler peşin fiyatına!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce World Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “AMAZON” yazıp 4454’e SMS gönderin.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00*****) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir Kampanyaya Vakıfbank, Anadolubank Worldcard`lar ve Worldpuan ile yapılan, iptal veya iade edilen alisverisler, ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir, ödül kazanımı olmayacaktır.*

Seçili internet sitelerinde 200 TL’ye varan Worldpuan fırsatı!

• Kampanya kapsamında 22-30 Kasım 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak ilk 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 75 TL Worldpuan hediye edilecektir.

• BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtları gereğince, Taksit sayısı kategori bazlı yasal mevzuata göre değişiklik gösterebilir.

• Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.

• Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.

• Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 75 TL’dir.

• Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.

• Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00**) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

• SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

• Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, ,banka kartları,sanal kart,Albaraka Worldcard’lar ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılan harcamalar dahildir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

• Kampanyaya Anadolubank Worldcardlar ve Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade, ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

• Kampanya döneminde ürün iadesi, ürün iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.

• Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 7 Aralık 2021 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 6 Ocak 2022dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 7 Ocak 2022 tarihi itibariyle geri alınacaktır.

• Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir. Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.

• Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.

• Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

• Kampanya yönetimi Yapı Kredi`dedir ve kampanya kapsamında Worldpuan yüklemeleri iletilen tarihte Yapı Kredi tarafından kartlara yüklenecektir.

• Kampanya sadece Amazon Türkiye’nin kendi web sitesi (Amazon.com.tr) veya mobil uygulaması üzerinden belirtilen kartlar ile yapılan harcamalarda geçerlidir.

• Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 22-30 Kasım 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

• Yapı Kredi ve Amazon Türkiye kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayi durdurma hakkını saklı tutar.

https://www.amazon.com.tr/b?node=21731330031

YKB kampanyası


18 Temmuz’a kadar, seçili internet sitelerinden tek seferde yapacağınız 500-1.499 TL alışverişe 50 TL, 1.500 TL ve üzeri harcamada 100 TL Worldpuan! Üstelik Yapı Kredi Mobil’i indirip görüntülü görüşmeyle anında Yapı Kredili olanlara özel, dijital kartlarıyla yapılacak alışverişlerde ek 50 TL, toplamda 150 TL’ye varan Worldpuan!

• Seçili İnternet Siteleri: AMAZON BİRNUMARA CASPER ÇİÇEKSEPETİ EREYON GİTTİGİDİYOR HEPSİBURADA İNCE HESAP MEDİA MARKT MEDİA SATURN MORHİPO N11 PTTAVM.COM SANAL MAĞAZA TRENDYOL VATAN BİLGİSAYAR

Anneler Günü’ne özel, seçili sitelerde 100 TL’ye varan Worldpuan fırsatı!

World Mobile’e özel 16 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de tek seferde yapacağınız ilk 500 TL – 999,99 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişinize 50 TL Worldpuan, ilk 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişinize ise 75 TL Worldpuan hediye!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce World Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “AMAZON” yazıp 4454’e SMS gönderin.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00*****) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir Kampanyaya Vakıfbank, Anadolubank Worldcard`lar ve Worldpuan ile yapılan, iptal veya iade edilen alisverisler, ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir, ödül kazanımı olmayacaktır.*

YKB kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paycell Kart ile Amazon’da 30 TL Hediye! [150TL Alışverişe]

Fırsat Süresiz
Paycell Kart ile Amazon’da tek seferde 150 TL ve Üzeri...Daha Fazla

Paycell Kart ile Amazon’da tek seferde 150 TL ve Üzeri Alışverişinize 30 TL Hediye!

 • 01 Ağustos – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında (bu tarih dahil) Paycell kartı ile tek seferde Amazon’dan KDV dahil hediye çeki hariç 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilere 30 TL hediye verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 05327522255’e ‘’KATIL AMAZON’’ yazıp göndermesi gerekmekte ya da Paycell uygulaması – Fırsatlar alanındaki kampanyaya HEMEN KATIL butonuna tıklanarak katılınması gerekmektedir.
 • 30 TL hediye, 01 Ağustos – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Paycell Kart ile Amazon’da tek seferde 150 TL ve üzeri harcama yapılması durumunda kazanılacaktır.
 • Kampanya 01 Ağustos – 31 Ağustos 2022 (bu tarih dahil) tarihleri arasında Paycell Kart ile Amazon’da yapılacak harcamalarda geçerlidir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Hediye 30 TL, Paycell Kart’a 01 – 07 Eylül 2022 tarihleri arasında yüklenecektir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacak olup hediye yüklemeleri yapılmayacaktır.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara ve cüzdan uygulamalarına yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime Üyelerine 200TL Alışverişe 50TL Hediye Çeki

Fırsat Süresi Doldu
Prime üyelerine özel Amazon mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde, 200...Daha Fazla

Prime üyelerine özel Amazon mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde, 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL tutarında hediye çeki

 • Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerdeki 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir. Kampanya süresi içinde bu promosyon tüm alışverişlerinizde geçerlidir.
 • Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir kez bu promosyondan yararlanabilir. Promosyonda aksi belirtilmedikçe diğer promosyonlarla birleştirilemez, promosyonun geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere devredilemez veya uygulanamaz. Promosyonun kazancı nakde çevrilemez.
 • Alışverişinizi takiben 48 saat içinde hesabınıza hediye bakiye tamamlanacaktır. Bunun gerçekleşmesi için müşterilerin herhangi bir aksiyon almasına gerek yoktur. Bu promosyon, Amazon mobil uygulaması üzerinden yapılan ve Prime üyesi müşterilerin alışverişlerini kapsamaktadır.
 • Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

https://www.amazon.com.tr/b?node=29518226031

200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL hediye çeki

Amazon.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde, 150 TL ve üzeri alışverişe, 50 TL tutarında hediye hesabınıza ekleniyor.

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=28217628031

Prime üyelerine özel fırsat

MSI Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr Hediye Kartı Alana 75₺ İndirim Kodu Hediye!

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr 500TL ve üzeri e-hediye kartı alışverişinize 75TL indirim kodu...Daha Fazla

Amazon.com.tr 500TL ve üzeri e-hediye kartı alışverişinize 75TL indirim kodu kazandırıyor!

 • 18 Temmuz 18:00 ile 25 Temmuz 23:59 tarihleri arasında, tek siparişte 500 TL veya üzeri E-hediye kartları satın alın, bir sonraki Amazon.com.tr alışverişinizde geçerli olmak üzere 75 TL değerinde indirim kazanın.
 • Kampanyadan daha önce hiç Amazon.com.tr E-hediye kartı satın almamış olup, Prime ücretli veya deneme üyeliği olan müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanya ilk 8.000 katılımcı ile sınırlıdır. Katılımın gerçekleşmesi için son 18 ay içinde Amazon.com.tr’de herhangi bir alışveriş yapmış olmanız gerekir (E-hediye kartı hariç).

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=28234348031

500 TL veya üzeri E-Hediye Kartı alışverişinize 75 TL değerinde indirim kodu

Bu kampanyaya yalnızca aşağıdaki koşulların tamamını sağlayan müşteriler katılabilir: (1) Amazon.com.tr Prime ücretli veya deneme üyeliği olup (Prime Video aylık üyelikler hariç), son 18 ay içinde Amazon.com.tr’de herhangi bir alışveriş yapmış olan (E-hediye kartı satın almış müşterilerimiz hariç). (2) Daha önce hiç Amazon.com.tr E-hediye kartı satın almamış olup, kampanya döneminde (18 Temmuz 18:00 – 25 Temmuz 23:59), tek siparişte toplam değeri 500 TL ve üzerinde Amazon.com.tr E-hediye kartları satın alan ilk 8.000 müşteriden biri olan. (3) Kampanyaya katılabilmek ve indirime hak kazanmaya uygun olup olmadığınızı görüntüleyebilmek için “KAMPANYAYA KATIL” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

*Bir müşteri kampanyaya en fazla bir kez katılabilir ve 75 TL değerinde bir indirim kazanabilir.

*Kampanyaya katılımınızın Amazon.com.tr tarafından geçerli sayılması halinde, 75 TL değerindeki indirim, Amazon.com.tr E-Hediye Kartı siparişinizi takip eden 48 saat içinde aktif hale gelecektir.

*İndirim, Amazon.com.tr E-hediye kartlarını satın almak için kullanılan Amazon.com.tr Prime hesabında aktif hale gelir.

*İndirim, daha sonraki Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen uygun ürünlere ilişkin siparişlerinizde, ödeme adımında otomatik olarak yansıyacaktır.

*İndirim, 8 Eylül 2022, 23:00 (Türkiye) saatine kadar geçerli olacaktır.

*Bir indirim kullanarak sipariş verirseniz ve ardından o siparişi iade eder veya iptal ederseniz, indirim tutarı iade edilemez veya yeniden kullanılamaz. İndirim devredilemez, yeniden satılamaz veya nakde çevrilemez.

*Amazon.com.tr E-hediye kartlarının teslimatının ileri bir tarihe planlanmak istenmesi durumunda, ilgili E-hediye kartlarının 25 Temmuz 2022 23:59’dan önce teslim edilmesi gerekir.

*İndirim ve promosyon ödülleri; üçüncü taraf Satıcılar tarafından satılan ürünler, dijital ürünler, Amazon.com.tr E-hediye kartları, Amazon.com.tr hediye kartları, bebek ve bebek maması satın almak için, teslimat maliyetleri veya hediye paketleme maliyetleri karşılığında kullanılamaz.

*Tek seferde en fazla alınabilecek E-hediye kartı tutarı en fazla 5.000 TL’dir.

*Amazon.com.tr, kampanya koşullarını değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

*Amazon.com.tr E-hediye kartları, Amazon.com.tr veya Amazon.com.tr üzerinden satış yapan diğer satıcılar tarafından listelenen ve satılan uygun ürünlerin satın alınması için Amazon.com.tr web sitesinde kullanılabilir. Tüm hüküm ve koşullar için bkz. www.Amazon.com.tr/gc-legal (http://www.amazon.com.tr/gc-legal). Amazon.com.tr İndirim/Promosyon Kodu Hüküm ve Koşulları ile Kullanım ve Satış Koşulları geçerlidir.

2.ADIM
3.ADIM
4.ADIM
5.ADIM
 • Sevdiklerinize tek seferde 500 TL veya üzeri Amazon.com.tr E-Hediye Kartı gönderin, bir sonraki Amazon.com.tr alışverişinizde geçerli olmak üzere 60 TL değerinde indirim kazanın. Kampanyadan yararlanıp indiriminizi aktif hale getirmek için lütfen aşağıdaki Kampanya adımlarını izleyin.
 • Kampanyadan sadece daha önce hiç Amazon.com.tr`den E-Hediye Kartı satın almamış olan müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla bir kez İndirim Kodu kazanabilir.
 • Kampanya koşullarının tamamı için lütfen bu sayfanın en alt bölümünde yer alan Kampanya Koşullarını okuyun.

https://www.amazon.com.tr/b/?node=26449615031

500 TL veya üzeri E-Hediye Kartı alışverişinize 60 TL değerinde indirim kodu

https://www.amazon.com.tr/b/ref=TR_Incent_GC_DP_All_ILM-XGL_500-50?node=26449615031

500 TL veya üzeri E-Hediye Kartı alışverişinize 50 TL değerinde indirim kodu

 

2.ADIM

3. ADIM

4. ADIM

5.ADIM Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon 100TL Alışverişe 30TL Anında İndirim Promosyonu

Fırsat Süresi Doldu
Amazon Bir sonraki 100 TL ve üzeri alışverişe, sepette 30...Daha Fazla

Amazon Bir sonraki 100 TL ve üzeri alışverişe, sepette 30 TL indirim!

Bir sonraki 100 TL ve üzeri alışverişe, sepette 30 TL indirimden anında faydalan.
Promosyon Kodu yalnızca Amazon tarafından satılan ürünlerde kullanılabilir.

Promosyon Kodu, Amazon.com.tr Hediye Kartları veya üçüncü şahıs Satıcılar tarafından satılan ürünler (“Amazon tarafından gönderilmiş” veya “Prime Uygun” olsa bile) satın almak için kullanılamaz.

Teklif sadece 24 Mayıs – 23 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir ve 55.000 kuponla sınırlıdır. Detaylar icin bu sayfanın altındaki kampanya koşullarına bakın.

Aşağıdaki “Promosyonu uygula” düğmesine tıkla.
Amazon.com.tr’ye git ve sepetine en az 100 TL veya üstü uygun ürün* ekleyin.
30TL’lik indirim daha sonra ödeyeceğin miktardan düşülecektir.

 • Bu teklif (“Teklif”) sadece davet alan müşteriler için geçerlidir. Müşteriler, Amazon.com.tr’den e-posta gönderilmesi, anlık ileti bildirimi veya sitede banner yoluyla bu Tekliften yararlanmaya davet edilebilir. Müşteriler, Teklifin açıklandığı https://www.amazon.co.uk/b?node=27132609031 sayfasını ziyaret ederek ve Teklifin Hüküm ve Koşullarını görüp göremediklerini kontrol ederek bu Teklif için uygun olup olmadıklarını teyit edebilirler. Amazon tarafından davet edilen ve Teklif sayfasını (“Uygun Müşteriler”) ziyaret eden müşteriler, 23 Haziran 2022 saat 23:59’a kadar en az 100 TL veya üstü uygun ürünlerde (aşağıda uygun ürün kapsamı “Nitelikli Ürünler” olarak belirtilmiştir) kullanmak üzere bu Teklif’in hüküm ve koşullarına uygun olarak 30 TL promosyon kodundan yararlanacaktır.
 • Kampanya sadece 24 Mayıs 2022 saat 1:00 ile 23 Haziran 2022 saat 23:59 (“Teklif Dönemi”) arasında geçerlidir.
 • Bu Teklif, bu hüküm ve koşulları karşılayan ilk 55.000 Uygun Müşteri için geçerli olacaktır.
 • Nitelikli Ürünler: Hediye Kartları hariç, yalnızca www.amazon.com.tr tarafından (satıcının amazon.com.tr olduğu) satılan ürünlerde geçerlidir. Amazon Pazaryeri tarafından satılan ürünlerde (“Amazon tarafından gönderilen” veya “Prime’a uygun” olsa bile teslimat masrafları veya hediye paketleme masraflarında geçerli değildir.
 • Her bir Uygun Müşteri, Teklif Dönemi boyunca en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Uygun Müşterilerin bu Tekliften sağlayabileceği maksimum avantaj, en az 100 TL (“Minimum Satın Alma Tutarı” Nitelikli Ürünler satın alınması için kullanmak üzere tek bir 30 TL tutarında promosyon kodudur (“Promosyon Kodu”).
 • Kampanyayı “Promosyon Uygula” butonuna tıklayarak hesabınıza eklediğinizde, indiriminiz otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır. Uygulanan promosyon, Nitelikli ürünler için (geçerli teslimat ve hediye paketleme masrafları hariç) ve 23 Haziran 2022, 23:59’a kadar 100 TL’lik minimum toplam tutar için siparişinizin özet sayfasında görünecektir. Amazon’un standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne teslimat ücreti ve paketleme uygulanacaktır.
 • Promosyon Kodu yalnızca tüm Nitelikli Ürünler için aynı teslimat hızı seçildiğinde kullanılabilir. Tüm Nitelikli Ürünlerin aynı teslimat hızına sahip olduğunu doğrulamak için lütfen ödeme sırasında “Teslimat Ayrıntıları” bölümünü kontrol edin.
 • İlgili teklifin açılış sayfasında veya aksi belirtilmedikçe, Promosyon Kodu önceden mevcut siparişlerde veya başka bir teklif veya promosyon koduyla birlikte kullanılamaz.
 • Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) nitelikli ürünleri sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir ürüne ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.
 • 1-Tık ile sipariş yöntemimizi kullanırsanız, Siparişiniz için Promosyon Kodu geçerli olmayacaktır. Promosyon Kodu uygulandıktan sonra, Nitelikli Ürünlerin değerinin bakiyesini kredi veya banka kartıyla veya Amazon.com.tr Hediye Kartlarını kullanarak ödemeniz gerekir. Amazon.com.tr Hediye Kartlarından farklı olarak, www.amazon.com.tr’nin Hesabınız bölümünde kullanılmayan promosyon kodlarını görüntüleyemezsiniz.
 • Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Teklif, müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, değiştirilebilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir. Teklif devredilemez ve yeniden satılamaz.
 • Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

https://www.amazon.com.tr/b/?node=27132609031 Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

%5 – %10 Amazon Süpermarket Sepet İndirimi [5 Ürün Alana Ekstra % 5, 10 Ürün Alana Ekstra % 10 İndirim]

Fırsat Süresiz
Amazon Süper açıldı! Amazon Süper sayfasından yapacakları tüm müşterilere 5...Daha Fazla

Amazon Süper açıldı! Amazon Süper sayfasından yapacakları tüm müşterilere 5 ürün ve üzeri alışverişe sepette %5 indirim, Amazon Prime üyelerine 10 ve üzerine %10 indirim! https://www.amazon.com.tr/b/?node=26920151031

Binlerce üründe ekledikçe kazandıran süper fırsatlar

 • Kampanya 10 Şubat 2022 – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya sadece amazon.com.tr internet sitesi üzerinden Amazon.com.tr tarafından satılan ürünler için geçerlidir.
 • Kampanya Amazon’un üçüncü kişi satıcılarından (Amazon pazar yeri alımlarında) geçerli değildir.
 • Kampanya yalnızca https://www.amazon.com.tr/b?node=26248552031 linkinde yer alan ürünler için geçerlidir.
 • Promosyon kapsamı dışında bir kategoriden sepetinizde ürün olması halinde indirim sadece yukarıda belirtilen linkteki ürünlere uygulanacaktır.
 • Kampanya dahilinde uygulanan indirim tutarı tek sepette maksimum 200 TL’dir.
 • 5 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %5 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 5 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 5 adet ürün sepetinize eklendiginde aktif olmaktadır. 5 ürüne %5 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.
 • Amazon Prime üyelerine özel 10 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %10 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 10 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 10 adet ürün sepetinize eklendiginde aktif olmaktadır. 10 ürüne %10 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.
 • Kampanya dahilinde uygulanan indirim oranı ve tutarı ürünler sepete eklendiğinde görüntülenecektir.
 • İndirim promosyonun geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere devredilemez veya uygulanamaz.
 • Promosyonun kazancı nakde çevrilemez. Amazon.com.tr kullanıcı koşulları uygulanacaktır.

https://www.amazon.com.tr/b/ref=s9_acss_bw_cg_SprLP_2a1_cta_w?node=26920151031

Promosyon Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr World Peşin Fiyatına 12 Taksit!

Fırsat Süresiz
Tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanı şimdi Amazon.com.tr'de...Daha Fazla

Tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanı şimdi Amazon.com.tr’de Üstelik 1 Ekim -31 Ocak arası Yapı Kredi World’e özel peşin fiyatına!

• Kampanya 1 Ekim-31 Ocak tarihlerinde ve Amazon.com.tr internet sitesinden yapılacak Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerlidir. Detaylı bilgi için www.worldcard.com.tr

• Kampanya 1 Ekim-31 Ocak tarihinde geçerlidir.

• Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, tüm ticari Yapı Kredi kredi kartları, Anadolubank Worldcard ve Albaraka Worldcard’lar ile yapılan harcamalar dahildir.

• Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

• BDDK’nın sektör bazındaki taksit kısıtları gereğince, Taksit sayısı kategori bazlı yasal mevzuata göre değişiklik gösterebilir.;

• Yapı Kredi ve Amazon.com.tr kampanyayı dilediği zaman durdurma hakkına sahiptir.

1 Ekim 2021 -31 Ocak 2022 tarihlerinde Amazon.com.tr’den yapılacak alışverişlerde peşin fiyatına 9 ve 12 taksit fırsatını kaçırmayın !

12 aya varan taksit imkanı Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime Alışveriş Festivali [18-25 Temmuz]

Fırsat Süresi Doldu
Amazon Prime Alışveriş Festivali 18 Temmuz 18:00'da başlıyor! 18-25 Temmuz...Daha Fazla

Amazon Prime Alışveriş Festivali 18 Temmuz 18:00’da başlıyor! 18-25 Temmuz Prime Alışveriş Festivali ile hayallerin kapına geliyor. 💙 Hayalini kurduğun indirimler, hediyeler ve deneyimler PrimeAlışverişFestivali’nde seni bekliyor! 18 Temmuz’u bekle 😉Hayallerindeki indirimlerle sana geliyoruz! 💙 📦 18-25 Temmuz arasında gerçekleştirilecek olan Prime Alışveriş Festivali ile hayallerini süsleyen indirimler şimdi kapında! Tek tıkla indirimli ürünleri sepetine ekle, Amazon indirimlerinin keyfini çıkar. 🥳

Prime üyelerine özel müthiş fırsatlar bugün başlıyor, festivale hazır mısın?

https://www.amazon.com.tr/events/primealisverisfestivali Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

75TL’ye 25TL Amazon Hediye Çeki Algida İle Kazan Uygulamasında!

Fırsat Süresi Doldu
Amazon Prime Alışveriş Festivali’ne özel 75 TL üzeri Alışverişlerde 25...Daha Fazla

Amazon Prime Alışveriş Festivali’ne özel 75 TL üzeri Alışverişlerde 25 TL İndirim Çeki Algida ile Kazan uygulaması veya sitesinde 1 puanla hemen alınabiliyor. https://www.algidailekazan.com/

•18 Temmuz ve 25 Temmuz tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak alışveriş ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 75 TL (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 25 TL tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda geçerlidir. • Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 75 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 25 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın. • Henüz Algida İle Kazan üzerinden Amazon.com.tr çeki kullanmamış kullanıcılar faydalanabilir. • Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir. Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

6 aylık Amazon Prime üyeliği Vodafone Red’den!

Fırsat Süresiz
21 Eylül 2021 tarihi itibarıyla Red Sınırsız Sosyal 25 ve...Daha Fazla

21 Eylül 2021 tarihi itibarıyla Red Sınırsız Sosyal 25 ve Red Sınırsız Video 30 tarifelerine gelenlere 6 ay boyunca Amazon Prime üyeliği Vodafone Red’den!

Üyeliğimi nasıl başlatabilirim?
• 6 ay Amazon Prime Üyeliğinizi başlatabilmek için Vodafone Red’e geçişiniz tamamlanmış olmalıdır. http://vftr.co/eglenceyanimda linkine tıklayıp, isterseniz de hat aktivasyonu esnasında gelen SMS’teki linke tıklayabilirsiniz.

Kullanım Esasları
• 6 Ay Amazon Prime Üyeliği 21.09.2021 tarihi itibarıyla Red 25GB, Red 30GB ve Red 40GB, Red Sınırsız Sosyal 25 ve Red Sınırsız Video 30 tarifelerine gelenlere Vodafone Red’den. Amazon Prime üyelik şartları değişime tabidir. Amazon Prime’ın perakende satış fiyatı ayda 7,90TL’dir. İstenildiği zaman iptal edilebilir. Amazon.com, Inc. ve iştirakleri bu kampanyanın sponsoru değildir. Amazon, Amazon Prime ve tüm bağlantılı logolar Amazon.com, Inc. ve iştiraklerinin ticari markasıdır.

• Amazon Prime Teklifinden yalnızca yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde Vodafone’a Red25GB Paketi, Red30GB Paketi, Red40GB Paketi, Red Sınırsız Sosyal 25 Paketi ve Red Sınırsız Video 30 Paketi tarifelerine gelen faturalı müşteriler faydalanabilecektir.

• Abone, 6 ay geçerli Amazon Prime üyeliğinden Vodafone’da ve yukarıdaki tarifelerde kaldığı sürece faydalanabilir. Aboneler Vodafone’dan numara taşıma, faturasız hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ve Red25GB, Red30GB, Red40GB, Red Sınırsız Sosyal 25 ve Red Sınırsız Video 30 dışındaki bir tarifeye geçerse teklifi iptal olacaktır.

• 6 ayın sonunda müşterinin üyeliği sonlandırılacaktır. Amazon Prime üyeliğinizi devam ettirmek istiyorsanız, binlerce üründe bedava ve hızlı kargo gibi Amazon Prime faydalarından yararlanmaya devam etmek için amazon.com.tr/mc adresinden ayda 7,90 TL ücret karşılığında aboneliğinizi yenileyebilirsiniz.

• Amazon Prime Teklifi ile 6 ay geçerli Amazon Prime üyeliği aktivasyonun tamamlanmasını takiben 1 ay içerisinde müşteri tarafından gerçekleştirilir. Bu süre içerisinde aktivasyonunu tamamlamamış müşteriler, 1 ay sonrasında Amazon Prime kampanyasından yararlanamayacaktır.

• Amazon Prime Teklifi’nden faydalanmak için müşteri kampanya taahhütnamesindeki Kullanım Şartları ve Kurallarını kabul etmeli, ardından Amazon Prime üyeliğini tamamlamalıdır.

• Müşteri SMS ile kendisine iletilen https://offers.vodafone.com/tr linki üzerinden GSM’ini girer ve kendisine gelen bir kerelik doğrulama kodu aşamasını tamamlar. Ardından Amazon Prime Teklifi Kullanım Şartları ve Kurallarını kabul ederek Amazon Prime üyelik işlemlerini tamamlar. Amazon Prime Teklifi, müşterinin https://offers.vodafone.com/tr linkindeki aktivasyon adımlarını başarıyla tamamlaması sonrasında Vodafone’dan gelen onay SMS’inin ardından devreye girer.

• Amazon Prime üyeliğinin başarıyla tamamlanması sonrası ilgili içerikler Amazon Prime websitesi ve mobil uygulamalarında kullanılabilecektir. Kampanyadan mevcutta Amazon Prime aboneliği olan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar. Yurtdışı kullanımları ve özel servisler ayrıca ücretlendirilir. Paketler dışındaki kullanımlar paketlerin geçerli olduğu tarifenin ücretleridir. Müşteri dilerse https://offers.vodafone.com/tr linki üzerinden giriş yaptıktan sonra Aboneliklerimi Yönet sekmesinden Amazon Prime teklifine tıklayarak üyeliğini iptal edebilir.

• Müşteri, Amazon Prime Teklifinden yalnızca bir GSM No ile faydalanabilir. Bir GSM No’da yalnızca bir adet aktif üyelik bulunur. Teklif kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez, nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez. Teklif sadece yurt içinde geçerlidir.

• Tekliften, cihazınız 3G destekliyorsa 3G hızında, desteklemiyorsa 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde cihazınız 4G destekliyorsa 4G hızında, desteklemiyorsa 3G hızında veya 2G/edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 4G/3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Teklifin aboneye sunduğu Amazon Prime faydasını kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.

• VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Vodafone’un tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır. Vodafone BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Amazon Prime üyeliği ile binlerce üründe bedava ve hızlı kargo 6 ay boyunca Vodafone Red'den

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=27130393031

https://www.vodafone.com.tr/firsatlar/amazon-prime-teklifi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr Günün Fırsatları

Fırsat Süresiz
“Bitmeden Yakala!” fırsatlarını ve çok daha fazlasını bu sayfada bulabilirsiniz....Daha Fazla

“Bitmeden Yakala!” fırsatlarını ve çok daha fazlasını bu sayfada bulabilirsiniz.

https://www.amazon.com.tr/gp/goldbox Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr Elektronik Fırsatları

Fırsat Süresiz
Elektronik ürünlerinizi Amazon'dan almaya ne dersiniz? Hemen tıklayın Amazon'un elektronik...Daha Fazla

Elektronik ürünlerinizi Amazon’dan almaya ne dersiniz? Hemen tıklayın Amazon’un elektronik fırsatları kategorisine gidin! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime Türkiye’de! [Bedava ve hızlı kargo, filmler ve daha fazlası] – İlk Ay Ücretsiz Deneme

Fırsat Süresiz
Amazon Prime üyeleri bedava ve hızlı kargo, film ve dizi...Daha Fazla

Amazon Prime üyeleri bedava ve hızlı kargo, film ve dizi izleme, özel fırsatlar ve daha pek çok ayrıcalıktan yararlanır. Amazon Prime’ı hemen keşfet. Ücretsiz deneme süresi sona erdiğinde, Amazon Prime ayda sadece ₺7,90. Dilediğin zaman iptal edebilirsin.

Siparişin aynı gün kapında
İstanbul, Bursa ve Kocaeli’de*, ₺50 ve üzeri geçerli ürünlerdeki siparişlerde, kargo bedava, hem de aynı gün teslimat avantajıyla.
*Seçili bölgelerde
Siparişin ertesi gün kapında
İstanbul, Bursa, Kocaeli, Ankara, İzmir ve seçili diğer şehirlerde* minimum sipariş tutarı olmaksızın, geçerli ürünlerde kargo bedava, hem de ertesi gün teslimat avantajıyla.
*Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Isparta, Kütahya, Manisa, Sakarya, Yalova, Düzce, Afyon
Siparişin hızlıca kapında
Diğer şehirlerde minimum sipariş tutarı olmaksızın, geçerli ürünlerde bedava kargo, hem de hızlı teslimat avantajıyla.
Popüler filmler, ödüllü diziler
Popüler filmleri ve ödüllü Amazon Originals dizilerini, üyeliğin sayesinde ek ücret ödemeden Prime Video’da Türkçe altyazılı izle. Dilersen televizyondan, tabletten veya mobil cihazlarından çevrim içi izle, dilersen indir istediğin zaman istediğin yerden izle.
Popüler filmler, ödüllü diziler
The Marvelous Mrs Maisel, Tom Clancy’s Jack Ryan, Good Omens ve Modern Love gibi ödüllü Amazon Originals dizilerini sadece Prime Video’da Türkçe altyazılı izle.
Fırsatlara erken erişim
Sadece sınırlı süre için geçerli olan Bitmeden Yakala Fırsatları’na 30 dakika önceden erişme ayrıcalığına sahip ol. “Günün Fırsatları” sayfasındaki seçili fırsatları herkesten önce sen yakala. Ayrıca, sadece Prime üyelerine özel indirimlerden ve fırsat günlerinden yararlan.
Prime Gaming ile bedava oyunlar ve oyun kanalı üyeliği
Prime Gaming ile League of Legends, Teamfight Tactics, Black Desert Mobile gibi oyunlar için içeriklere erişme avantajını yakala. Ayrıca, her ay ücretsiz oyunlara ve Twitch.tv kanalı aboneliğine sahip ol.
Amazon Prime’da herkese göre bir ayrıcalık var
30 GÜN ÜCRETSİZ DENE

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr Yeni Çıkan Ürünler

Fırsat Süresiz
Çok satan yeni ve çıkacak ürünlerimiz. Saatlik olarak güncellenir.
Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr Fashion Moda İndirimi

Fırsat Süresiz
Giyimden ayakkabıya, çantadan güneş gözlüğüne seçili moda ürünlerinde indirimli alışverişe...Daha Fazla

Giyimden ayakkabıya, çantadan güneş gözlüğüne seçili moda ürünlerinde indirimli alışverişe başlayın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr Çok Satanlar

Fırsat Süresiz
Satış rakamlarına göre en popüler ürünlerimiz. Saatlik olarak güncellenir.
Hemen Al
100% Başarılı

%50 Amazon Kitap Fırsatları

Fırsat Süresiz
Amazon Kitap Mağazasındaki geniş ürün yelpazesinden online Seçili kitaplarda indirim...Daha Fazla

Amazon Kitap Mağazasındaki geniş ürün yelpazesinden online Seçili kitaplarda indirim alışverişi. Kitaplarda %50’ye varan indirimler!

Çok satan kitaplarda %50'ye varan indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Spor ve Outdoor Modasında %40’a Varan İndirim Amazon’da

Fırsat Süresiz
Amazon Moda Mağazasındaki geniş ürün yelpazesinden online Spor giyim ve...Daha Fazla

Amazon Moda Mağazasındaki geniş ürün yelpazesinden online Spor giyim ve spor ayakkabıda harika fırsatlar alışverişi. %40’a varan indirim!

Sports Sale Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Telefon Aksesuarlarında %40’a Varan İndirim Amazon’da!

Fırsat Süresiz
Elektronik Mağazasındaki geniş ürün yelpazesinden online Telefon aksesuarlarında %40'a varan...Daha Fazla

Elektronik Mağazasındaki geniş ürün yelpazesinden online Telefon aksesuarlarında %40’a varan indirim alışverişi.

Cep telefonu aksesuarlarında %40'a varan indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bebek Bezlerinde %40’a Varan İndirim – Amazon.com.tr

Fırsat Süresiz
Amazon Bebek Mağazasındaki geniş ürün yelpazesinden online Bebek bezlerinde %40'a...Daha Fazla

Amazon Bebek Mağazasındaki geniş ürün yelpazesinden online Bebek bezlerinde %40’a varan indirim alışverişi.

Bebek bezlerinde %40'a varan indirim

%40'a varan indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hediye Fikirleri – Amazon Hediye Rehberi

Fırsat Süresiz
Herkese Uygun Hediyeler Amazon'da! Herkese Uygun Hediyeler Amazon.com.tr Hediye Rehberi'nde....Daha Fazla

Herkese Uygun Hediyeler Amazon’da! Herkese Uygun Hediyeler Amazon.com.tr Hediye Rehberi’nde. Sevdikleriniz için en güzel hediyeleri seçin Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Rekabetçi Fiyat Amazon’da, aradığınız ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ekstra indirimde olan ürünleri kaçırmamak için “Fırsatlar” sayfamıza da göz atmayı unutmayın.

Milyonlarca üründe kargo bedava! Kargo ücreti ödemeden alışverişin tadını çıkarın. Ücretsiz kargo kampanyasından nasıl yararlanabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Amazon’da Güvenli Alışveriş Milyonlarca Amazon kullanıcısı gibi siz de güvenli alışverişin keyfini yaşayın. Amazon.com.tr’de güvenli alışveriş hakkında bilgi için tıklayın.

Mobil uygulamasıyla Amazon hep yanınızda Amazon alışveriş uygulamasının üstün arama özelliği ve dizaynıyla aradığınız ürünlere her yerde kolayca ulaşın.

Peşin fiyatına 6 taksit* imkanı
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3, 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 6 aya kadar vade farksız taksit fırsatından yararlanın. *Yasalar gereği, bazı ürün kategorilerinde taksit adedi sınırlandırılmıştır.

Amazon.com.tr, son derece zengin bir ürün portföyüne sahip. Elektronikten spora, oyundan kişisel bakıma 10 farklı kategoride milyonlarca ürün Türkiye’deki Amazon müşterilerinin erişimine açılmış durumda. Ayrıca siteye girdiğinizde sağ üstte bulunan ‘Açılışa özel fırsatlar’ yazısına tıkladığınızda Amazon.com.tr’nin açılışına özel fırsatları görüntüleyebilirsiniz.

Amazon.com.tr indirim kodu nasıl kullanılır?

Amazon.com.tr ile dünyanın en büyük mağazası Amazon’dan alışveriş yapabilirsiniz, Amazon artık Türkiye’de. Koda ihtiyacınız olduğunda ne yapacağınızı sorarsanız Amazon.com.tr indirim kuponlarını nasıl kullanacağınızı ve ne yapacağınızı açıklayabiliriz:

1) Öncelikle amazon.com.tr’den satın aldığınız ürünleri alışveriş sepetine atın, ve ardından ödeme sayfasına gidin. Bu sayfada ürün açıklamasını, fiyatını, varsa indirimini ve varsa kargo ücretini görebilirsiniz. Toplam fiyatın yanında Amazon promosyon kodu adlı küçük bir kutucuk da belirecektir: İndirim kodunu buraya girip başvurmalısınız.

2) Kuponla.com web sitemizi ziyaret edin ve amazon.com.tr’nin tüm indirim kuponlarının ve promosyon haberlerinin listelendiği bu sayfayı açın. Yandaki Kuponu aç butonuna tıklayın.

3) Kupon kodunu görüntüle linkine tıkladıktan sonra karşınıza bir ekran gelecek ve ekranda özel bir kupon kodu belirecektir. Bu kodu alın, kopyalayın ve Amazon.com.tr’ye dönün. Ödeme (alışveriş sepeti) sayfasındaki indirim kuponu kutusuna yapıştırın ve uygulayın.

4) Amazon.com.tr ödeme sayfasında “kupon kodu” gerektiren kodu girin ve başvuru için web sitesindeki talimatları izleyin. Bu sayede kod geçerli ise satın aldığınız ürün veya ürünün fiyatı kod açıklamasında belirtilen miktar kadar düşük olacaktır. İyi alışverişler. Aynı zamanda en sevdiğiniz arkadaşlarınıza da bizden bahsetmeyi unutmayın; bu ücretsiz iki tıkla alışveriş yönteminin yanı sıra Amazon’un indirimlerinden ve keyif alacağınız birbirinden güzel ürünlerden faydalansınlar.

Amazon Prime Avantajları [30 Gün Ücretsiz] Bedava Hızlı Teslimat | PrimeVideo Dizi & Filmler | Prime Gaming Bedava Oyunlar | Prime Özel İndirimler

Avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve gelecekteki indirimlerden erkenden haberdar olmak için Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği ayrıca hızlı sevkiyat, Prime Video ve Prime Gaming ile birlikte geliyor!

Amazon Prime Üye OlSana Amazon Prime’ı 30 gün boyunca ÜCRETSİZ deneme ayrıcalığı sunuyoruz Amazon Prime’a üye olarak binlerce ürünlerde bedava ve hızlı kargo, Prime Video ile ödüllü dizileri altyazılı izleme, özel fırsatlara erişme, Prime Gaming ile bedava oyun ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

Amazon Prime ile yeni bir çağ başlıyor. 24 saat içinde teslimat çağı.😉Amazon Prime’da dünya varmış. 😍💙

Ödüllü dizi ve filmler için neden ekstra ücret ödeyesin ki? Amazon Prime’da hepsi sadece 7,90’a!
Ayda sadece 7,90’a Prime Video’ya üye ol, ödüllü dizi ve filmleri dilediğin gibi izlemeye başla.

Prime Gaming Oyun içi eklentiler, ayrıcalıklar ve ücretsiz Twitch.tv kanal aboneliğine sahip ol.

Amazon Prime’ın “dünya varmış!” dedirten fırsatları:
💙Kargo ücreti yok.
😍24 saat içinde hızlı teslimat.
😎Prime Video’da ödüllü dizi ve filmlere ulaşma fırsatı.
👍Prime Gaming’de birbirinden özel oyunlar.
😉Ve tabii ki Amazon Süper İndirimleri!

Amazon Süper Kampanyası [5 Ürün Alan Herkese Ekstra %5, 10 Ürün Alan Prime Üyelerine Ekstra %10 İndirim]

Amazon Süper Sepette İndirim FırsatıAmazon Süper ile sepette %10'a varan indirim

 • %5 indirim: 5 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %5 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 5 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 5 adet ürün sepetinize eklendiğinde aktif olmaktadır. 5 ürüne %5 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.
 • %10 indirim: Amazon Prime üyelerine özel 10 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %10 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 10 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 10 adet ürün sepetinize eklendiginde aktif olmaktadır. 10 ürüne %10 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.

Amazon Süper Promosyon

Amazon’dan Aldığınız Ürünün Fiyatı Yakın Zamanda Düşerse Hediye Bakiye

E-ticaret devi Amazon, bir ürünün satın alındıktan sonra fiyatının düşmesi durumunda müşterilerini mutlu edecek bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında satın alınan seçili ürünlerin fiyatları belirli bir tarihe kadar düşerse, indirimli tutar kadar bakiye müşterinin hesabına yüklenecektir. Eticaret sektörünün lider firmalarından biri olan Amazon, örnek aldığı politikalarına bir yenisini daha ekledi.

Nereden alışveriş yaparsanız yapın, aldığınız bir ürünün satın aldıktan hemen sonra daha ucuza satıldığını görmüş olmalısınız. Herkesin alışveriş yaparken yaşadığı bu durum elbette herkesi rahatsız ediyor. Amazon ise özellikle indirim sezonu yaklaşırken kullanıcılarının bu durumun verdiği sıkıntıdan kurtulmasını sağlayacak bir kampanya başlattı. Ürünün fiyatı düşerse bakiyesi hediye olarak verilecektir.

“Bahar fırsatları kapsamında sipariş etmiş olduğunuz ürün, sonrasında daha düşük bir fiyattan satışa sunulmuştur, aradaki fiyat farkını, Bahar fırsatlarından daha fazla yararlanabilmeniz için hediye kartı olarak tanımladığımızı bildirmek isteriz.”

Amazon Gülümseten Cuma: Black Friday Kampanyası

Türkiye’de en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan Amazon’un büyük indirimler sunduğu Gülümseten Cuma Fırsatlarını kaçırmayın! Uzun zamandır beklenen Black Friday kampanyaları her Kasım’da başlıyor. Alışveriş sitelerinden akla gelen ilk isimlerden biri olan Amazon da bu kampanyaya katılarak binlerce ürünün indirimli olduğu Gülümseten Cuma Fırsatlarını sundu.

Amazon Bahar Fırsatları Kampanyası: Müthiş indirimler ile hayallerinizi büyütün

Amazon.com.tr’de hayallerinizi büyütecek bahar fırsatları Nisan ayında yapılıyor! 📦💙 Bahar Fırsatları 18 Nisan 2022, Pazartesi gününe kadar devam ediyor, fırsatları kaçırmayın!

Amazon Prime Day Alışveriş Festivali

Prime üyelerine özel müthiş fırsatlar bugün başlıyor, festivale hazır mısın?

Amazon Prime Day, Amazon’un en büyük indirim kampanyalarından biridir. Kullanıcılar bu etkinlik kapsamında satın almak istedikleri ürünlere çok daha avantajlı fiyatlarla ulaşabilmektedir. Ancak bu indirimlerden yararlanmak için Amazon Prime abonesi olmanız gerekiyor. 📦 Amazon kutusu açılır. 🤩 İçinden seni bekleyen inanılmaz fırsatlar çıkar! Prime Alışveriş Festivali’ne özel indirimleri kaçırmamak için hemen Prime’lı ol, alışveriş listeni oluştur

Amazon Hediye Kartı

Amazon.com.tr E-Hediye Kartı ile özel olarak tasarlayabileceğiniz sevdiklerinize hediye çeki göndererek mutlu edin, bu sayede onların kendi hediyelerini seçmelerine olanak verebilirsiniz. Bunun yanında bazı dönemler yapılan kampanya ile 500₺ Hediye Kartı alana 50₺ hediye fırsatı sunulabiliyor. Kuponla.com’u takip ederek bu kampanya aktif olduğunda bilgilenebilirsiniz. Üstelik e-hediye çekinize fotoğraf ve video mesaj ekleyebilirsiniz.

 • Amazon.com.tr Hediye Kartları için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur. Hediye Kartları düzenlendiği tarihten itibaren 10 yıl geçerlidir.
 • Birçok farklı tasarım ve tutar arasından istediğiniz Hediye Kartı’nı seçebilirsiniz.
 • Hediye Kartları Amazon.com.tr’deki milyonlarca ürünü satın almak için kullanılabilir.
 • Hediye Kartları, satın alındıktan hemen sonra kullanıma hazırdır. Ayrıca İsterseniz Hediye Kartı’nı bir yıl içinde ileriki bir tarih için de satın alabilir ve özel günler için önceden plan yapabilirsiniz.
 • Kanunlar aksini gerektirmedikçe, Amazon.com.tr Hediye Kartı için iade veya geri ödeme yapılamaz.
 • Amazon.com.tr Hediye Kartları sadece  Amazon.com.tr ve  Amazon.com.tr Hediye Kartları Hüküm ve Koşulları’nda belirtilen seçili web sitelerinde geçerli ürün ve hizmetleri satın almak için kullanılabilir.

Amazon.com.tr Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

Hediye Kartı Yükle kısmına girip kodunuzu girip hesabınıza bakiye olarak ekleyebilirsiniz. Amazon.com.tr Hediye Kartları, yalnızca www.amazon.com.tr`de yer alan ve uygun ürünler satın alınırken kullanılabilir. Yapılan satın almalar, kartı kullanan kişinin Hediye Kartı bakiyesinden düşülür. Kullanılmayan Hediye Kartı bakiyeleri kart sahibinin Amazon.com.tr hesabına kaydedilir. Satın alma işleminin tutarı Hediye Kartı bakiyesini aşarsa, bakiyeyi aşan kısım başka bir ödeme yöntemi kullanılarak ödenmelidir. Hediye Kartı bakiyenizi Amazon.com.tr hesabınızdan takip edebilirsiniz. https://www.amazon.com.tr/gc/redeem/

İlk Amazon.com.tr Siparişinize Ücretsiz Kargo

İlk siparişinizde kargo bedava

Amazon.com.tr’den bedava kargo fırsatı: Amazon.com.tr’den yapacağınız ilk alışverişte geçerli olan bedava kargo fırsatını kaçırmayın. Kampanya detayları ve katılım koşulları için lütfen aşağıdaki bilgileri dikkate alın.

Amazon.com.tr Mobil Uygulama Promosyon Kodu – Yeni Üyelik İlk Alışverişe

Amazon mobil uygulama indirim kodu

Çeşitli dönem yapılan Amazon.com.tr indirim kuponu ile 100TL’ye 25TL veya 150TL alışverişe 40TL kupon şeklinde kampanyalar düzenlenmektedir.

Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 150 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 40 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır.

Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

Kampanya için belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 150 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 40 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

Amazon.com.tr vade farksız 12 aya varan taksit – seçili ürünlerde

Kampanya kapsamında ödeme yapılan kredi kartının ait olduğu banka farketmeksizin 9 ve 12 aya varan taksitler vade farkı olmaksızın sunulmaktadır.

Ürünlerdeki taksit seçenekleri yasal kısıtlara göre belirlenmiştir. Sepetinizde taksit kısıtı olan ürün bulunması durumunda, ilgili ürünün taksit kısıtı sepetteki tüm ürünler için geçerli olacaktır.

Amazon.com Hakkında & Almanya, ABD, İngiltere gibi Ülkelerden Türkiye’ye Kargo

Amazon.com, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir e-ticaret ve bulut bilişim şirketidir. Jeff Bezos tarafından 5 Temmuz 1994’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Seattle şehrinde kurulmuştur. Gerek toplam satış hacmi, gerekse piyasa değeri açısından dünyanın en büyük alışveriş sitesidir.

Amazon.com bir ABD perakende şirketidir ve dünyanın en büyük alışveriş platformlarından biridir. Başlangıçta kitap satmaya başlayan Amazon, e-ticaretin öncüsü olarak artık çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyor. Alımların çeşitlenmesi ile elektronik ürünler, bilgisayar yazılımları, aksesuarlar ve hatta mobilya gibi birçok farklı türde ürünün satışına başlanmıştır. Amazon aynı zamanda dünyanın en büyük bulut altyapı hizmet sağlayıcılarından biridir; Avrupa’da birçok farklı ülkede (Amerika Birleşik Devletleri ve Uzak Doğu ülkeleri gibi) farklı alışveriş siteleri bulunmaktadır. Ayrıca Alman Amazon.de Türkçe seçenekler sunuyor.

Amazon web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde ürün Türkiye’ye kargolanabilir. Bu ürünleri satın almak için Amazon indirim kodlarını kullanarak giderek daha ucuza alışveriş yapabilirsiniz. Bu indirim koduna Türkiye’de sadece birkaç dakika süren çok uygun bir işlemle sahip olabilirsiniz. Amazon’un Türkiye şubesinin açılmasıyla birlikte ülkemizin pazar payı artacak. Amazon hediye kartlarını alışveriş yapmak için de kullanabilirsiniz. Bu kartları site üzerinden yapacağınız alışverişlerde para birimi olarak kullanabilirsiniz. Amazon Kindle gibi çok popüler ürünlerin yanı sıra internet sitesinde milyonlarca ürün satışta. Bu marka dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri, neredeyse internetin bir devi.

Amazon Türkiye İletişim Bilgileri

Amazon Europe Core S.à r.l. (Amazon.com.tr internet sayfasının teknik işleyişi)

Amazon Europe Core S.à r.l. (Société à responsabilité limitée), 38 Avenue John F. Kennedy, L-1855 Lüksemburg

Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi (“Amazon tarafından satılır ve gönderilir” ibaresi bulunan ürünlerin satıcısı)

Merkez Adresi: Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul

Tüm sorularınız için bize https://www.amazon.com.tr/iletisim sayfasından e-posta gönderebilir veya +90 850 390 21 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Hesap güvenliği nedeniyle, Müşteri Hizmetleri temsilcilerimizin yalnızca ilgili hesap sahibinden gelen taleplere yardımcı olabileceğini lütfen unutmayın. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, hesapta kayıtlı telefon numarasından bizimle iletişime geçmelisiniz. Ayrıca, müşteri hesabınızın doğrulanabilmesi için hesabınıza kayıtlı posta kodunuz ve adresiniz başta olmak üzere, gerekli tüm verileri lütfen yanınızda hazır bulundurun.


🟩 Amazon.com.tr indirim kodu Ağustos 2022
🏷️ Amazon.com.tr indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Amazon.com.tr indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Amazon.com.tr kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Amazon.com.tr promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.