Güncel İndirimler ve Kupon Kodları

% 40 Trendyol Elektrikli Ev Aletleri İndirimi

Trendyol'da çay kahve makinesi, robot süpürge, buharlı ütü, meyve suyu...Daha Fazla

Trendyol’da çay kahve makinesi, robot süpürge, buharlı ütü, meyve suyu sıkacağı gibi elektrikli ev aletlerinde %40 indirim başladı!

Blender & Blender Seti Blender Yedek Parça Buhar Kazanlı Ütü Buharlı Temizleyici Buharlı Ütü Çay & Kahve Makinesi Aksesuar Çay Makinesi Diğer Elektrikli Pişiriciler Diğer Hazırlık Gereçleri Dik Süpürge Dikiş makinesi Dikiş Makinesi Aksesuarları Doğrayıcı&Rondo Ekmek Kızartma Makinesi Ekmek Yapma Makinesi Elektronik Çeyiz Seti Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Espresso & Cappuccino Makinesi Filtre Kahve Makinesi Fritöz Halı Yıkama Makineleri Izgara Kahve & Baharat Öğütücü Kaşık Kıyma Makinesi Meyve&Sebze Sıkacağı Mikser&Mikser Seti Mısır Patlatma Makinesi Robot Süpürge Su Isıtıcı&Kettle Süpürge Aksesuarı Tartı Torbasız Süpürge Tost Makinesi Toz Torbalı Süpürge Türk Kahve MakinesiÜtü Masası Vakum Makinesi Yoğurt Yapma Makinesi

Elektrikli Ev Aletleri

Küçük Ev Aletleri

Küçük ev aletleri, fonksiyonel bir mutfağın olmazsa olmaz parçalarıdır. Küçük ev aletleri nelerdir sorusunun cevabı ekmek kızartma makinesi, blender, mutfak robotu, mikser, ızgara, su ısıtıcı, çay yapma makinesi, fritöz kahve makinesi ve mikrodalga gibi yeme- içme hazırlık, pişirme ve servis sürecini konforlu hale getiren kompakt mutfak aletleri olarak yanıtlanabilir. Günümüzün teknoloji dünyasında hemen hemen her gıda türü için fonksiyonel mutfakta kullanılan küçük ev aletleri bulabilirsiniz. Küçük ev aletleri kampanya ve fiyatları ile aradığınız ürünü anında satın alabilirsiniz. Küçük ev aletleri düğün paketi ile mutfağınızda ihtiyaç duyacağınız en pratik ürünlere set halinde sahip olabilirsiniz. En iyi fiyatlar için küçük ev aletleri outlet fırsatından yararlanabilirsiniz.

Tüm Aletler Bir Arada: Mutfak Robotları

Kompakt mutfak aletleri ile donatılmış bir mutfak işleri büyük ölçüde kolaylaştırabilir. Bununla birlikte her aletin kullanım sıklığını ve satın alma kararını belirleyen faktörler de vardır. Örneğin, salça makinesi gibi bazı küçük aletler mevsimsel olarak nadiren kullanılırken, su ısıtıcı gibi aletler yoğun olarak kullanılabilir. Bu nedenle, herhangi bir satın alma kararı vermeden önce hangi ürünlere ihtiyacınız olduğunu ve ne kadar sıklıkla kullanmanız gerekeceğini düşünmelisiniz. Çok nadir kullanacağınız aletler için ekstra ödeme yapmak yerine küçük ev aletleri seti ya da fonksiyonel mutfak robotu gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Birçok cihazı tek bir gövdede bir araya getiren mutfak robotları, küçük ev aletleri çeyiz seti olarak ilave aparatlar ile onlarca işlevi yerine getirebilir. Her işlev için ayrı bir alet satın alma maliyetini ortadan kaldırarak hem ekonomik hem de pratik bir çözüm sunar. Saklama kolaylığı açısından da mutfak robotları iyi bir seçimdir. İç içe geçebilen ya da hazne içinde saklanabilen kompakt mutfak robotlarını, en küçük mutfak dolaplarında bile kolayca saklayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda tezgâhınızda çok fazla yer kaplamadan konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir mutfak robotu küçük ev aletleri listesi olarak sıralanabilecek kesici, doğrayıcı ve parçalayıcı gibi pratik başlıklara sahiptir. Bu başlıklar ile soğan doğrama, sebze dilimleme, püre yapma, ezme gibi çok sayıda işlem yapabilirsiniz. Ayarlanabilir güç ayarı sayesinde malzemelerinizin ince ya da kalın doğranmasını seçebilirsiniz. Kuru yemişleri ya da çeşitli tahılları öğütmek için kesici ya da öğütücü başlıkları kullanabilirsiniz. Çırpma ve hamur karıştırma telleri ile robotunuzu bir mikser olarak da kullanabilirsiniz. Balon çırpma telini kek ve krema yapmak için, spiral burgulu teli ise ekmek ve makarna gibi yoğun hamurlarda tercih edebilirsiniz. Birçok mutfak robotunda blender özelliği de bulunur. Lezzetli ve sağlıklı meyve-sebze karışımları ya da favori milkshake tarifinizi hazırlamak için blender aparatına güvenebilirsiniz. Sos, salça ya da kıyma hazırlamak için kıyma ya da salça aparatlarını kullanabilirsiniz. Bu sayede sadece yılın belirli zamanlarında kullanmak için ayrı bir salça makinesi almak zorunda kalmadan, ihtiyaçlarınızı ekonomik bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Lezzetli Kızartmalar: Fritöz

Lezzetli kızartmalar yapmak için yağın sıcaklığını doğru şekilde ayarlamanız gerekir. Kızarmış yiyecekleri seviyorsanız ve kızgın yağ ve koku gibi sorunlar yaşamadan lezzetli kızartmalar hazırlamak istiyorsanız fritöz satın alabilirsiniz. En popüler elektrikli küçük ev aletleri arasında yer alan fritözler patates başta olmak üzere en sevdiğiniz sebzeleri en iyi şekilde kızartmanızı sağlar. Fritöz kullanarak; mantar, kabak, fasulye ve soğan halkası gibi malzemelerin yanı sıra et, tavuk ve balık ürünlerini de ideal sıcaklıkta pişirebilirsiniz. Elektrikli fritözler karşılaşacağınız en yaygın seçenektir. Bu modelleri iç mekânda kullanmak güvenlidir. Fritözler çeşitlerinin birçoğu genellikle küçük sayılabilecek boyuttadır. Çoğunlukla sebze, pane, midye ve karides gibi daha küçük yiyecekler pişirecekseniz uygun fiyatlı elektrikli fritözleri tercih edebilirsiniz. Öte yandan büyük bir tavuğu bütün olarak pişirmek istiyorsanız, daha büyük kapasitelere sahip fritöz modellerini ya da çok işlevli pişiricileri tercih edebilirsiniz.

Fritöz seçerken ilk olarak kapasiteye karar vermelisiniz. İhtiyaçlarınızı karşılamayan küçük bir fritöz ile istediğiniz miktarları pişirmek için daha fazla zaman ve daha fazla elektrik harcamanız kaçınılmazdır. Bu nedenle her zaman, ihtiyaçlarınızdan biraz daha büyük bir kapasite seçmeniz konforlu bir pişirme deneyimi sunar. Bazı fritözlerde birden fazla pişirme sepeti ile karşılaşabilirsiniz. Bu sayede farklı yiyecekleri aynı anda kızartabilirsiniz. Örneğin, tavuk kanadı ve kızarmış kabak istiyorsanız, her ikisini de ayrı ayrı zaman harcamadan yapabilirsiniz. Fritöz satın alırken güvenlik dikkat edilmesi gereken en önemli faktördür. Diğer mutfak küçük ev aletleri ile kıyaslandığında fritözler daha fazla yangın çıkarma riskine sahiptir. Yağ güvenli olmayan bir sıcaklığa ulaştığında devreye giren otomatik kapatma özelliği gibi yararlı güvenlik özelliklerine sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Fritözler derin ve sıcak yağ ile çalıştığından diğer pişiricilere temizliği daha uzun sürer. Bazı modellerde temizliği kolaylaştırmak için bulaşık makinesinde yıkanabilir ve çıkarılabilir parçalar bulunur. Ayrıca fritözünüzün ne kadar kolay tahliye edeceğini de düşünmelisiniz. Atık yağı çıkarmayı kolaylaştıran ayrılabilir bir bölme gibi, tahliye işlemini basitleştiren özelliklere sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Dahili termostat, gerekli olmasa da özel tariflerde ve manuel pişirme modunda kolaylık sağlayabilir. Kullanım sırasında dış kaplaması serin kalan fritöz modelleri, olası yanık riskinden kaçınmanıza ve fritözle çalışmayı daha kolay hale getirmenize yardımcı olabilir.

Her Zaman Taze: Meyve Suyu Sıkma Makineleri

Küçük ev aletleri markaları, meyve sıkacaklar ile meyve ve sebze tüketmenin alternatif bir yolunu sunar. Evde meyve hazırlamanın faydalarından yararlanmak için fonksiyonel meyve sıkma makinelerini tercih edebilirsiniz. Narenciye sıkacakları genellikle diğer meyve ve sebzelerin suyunu sıkmakla fazla ilgilenmeyen ve aynı anda büyük miktarlarda meyve suyu hazırlamak istemeyenler için ekonomik bir sıkma çözümüdür. Üstün özellikli birçok narenciye sıkacağı bulabilirsiniz. Aynı zamanda kolay temizlenmesi, küçük ve taşınabilir olması sayesinde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Küçük miktarlarda portakal, limon ya da greyfurt gibi meyveler için narenciye sıkacağı tercih edebilirsiniz. Kapsamlı bir meyve ve sebze suyu çözümü arıyorsanız, genellikle meyve suyu sıkacağı olarak adlandırılan santrifüjlü sıcak modellerini inceleyebilirsiniz. Piyasadaki en popüler modellerden biri olan santrifüjlü modeller, meyve ve sebzeleri kesmek için hızlı hareket eden bıçaklar ve posayı sıvıdan ayırmak için filtreler kullanır. Narenciye modellerinden daha yüksek sıvı performansını sunan bir meyve sıkacağı arıyorsanız, bu modeller en uygun seçenekleriniz olacaktır. Öte yandan bu modeller otların, buğday çiminin ve yeşil yapraklı sebzelerin suyunu çıkarmak için diğer modeller kadar işlevsel değildir. Meyve ve sebzelerden elde edilen besinlerin çoğu posa haline getirildiği için diğer sıkacak türlerinde olduğu gibi daha fazla besinsel fayda elde edilemez. Soğuk pres modellerine göre daha az meyve suyu üretir.

Soğuk pres sıkacakları narenciye sıkacağı ve meyve suyu sıkacaklarından daha yüksek bir fiyat noktasına sahiptir, ancak muhafaza edilen besinler ve üretilen meyve suyu miktarı açısından daha iyi sonuçlar verir. Meyve suları, meyve suyunu sıkmak için meyve ve sebzeleri ezerek çalışır. Santrifüjlü modellerden daha yavaş çalışır, ancak daha fazla sebzeyi sıkmak ve daha uzun süre taze meyve suyu üretmek için daha iyidir. Meyve suyunuzda daha fazla besin maddesi muhafaza edilir. Meyve ve sebzelerin ötesindeki bazı yiyecekler, örneğin fındık ezmesi ya da bebek maması yapmak gibi tarifler için bile kullanılabilir. Günlük olarak yoğun miktarda meyve suyu tüketenler için iyi bir seçimdir. Diğer meyve sıkacağı türlerinden daha sessiz olma eğilimindedir. Meyve ve sebzelerin yanı sıra yeşillikler, otlar ve buğday çimi gibi bitkilerde de yüksek verimle çalışır. Birçok cihazda olduğu gibi küçük ev aletleri fiyatları elde edilen sonucun kalitesi doğru orantılıdır. Farklı meyve sıkacağı türleri, meyve suyundaki besinlerini tutma konusunda farklı sonuçlar üretir. Temel beklentilere sahip olanlar için daha uygun fiyatlı ortalama modeller yeterince iyidir. Birçok üst düzey model daha fazla meyve suyu verimi sağlar ve daha fazla besin maddesini suda tutar. Ana motivasyonunuz sağlık ise düzenli olarak sıkmak istediğiniz meyve sebze türleri hakkında net bir fikir edinerek işe başlayabilirsiniz. Çok fazla sorun yaşamadan lahana ve kereviz gibi malzemeleri bile işleyebilecek bir meyve sıkacağı istiyorsanız, en fazla besin maddesini koruyan premium meyve sıkacağı modellerinden birini göz önünde bulundurmalısınız.

Mutfak Alanınızı En iyi Şekilde Değerlendirin

Kahve makinesi, ekmek kızartma makinesi ve mikrodalga gibi günlük olarak kullanılan küçük cihazlara kolayca erişilebilir olmalıdır. Cihazların açık şekilde depolanması dekorasyon trendleri açısından doğal bir yaklaşım olduğundan, kahve makinenizi veya ekmek kızartma makinenizi yaşam tarzınıza uygun olmadığı sürece dolapta gizlemenize gerek yoktur. Örneğin kahve makinenizi aksesuar ve kupalar ile düzenleyerek modaya uygun bir kahve köşesi yaratabilirsiniz. Mikrodalgalar, çalışma prensipleri gereği genellikle hantal bir görünüme sahiptir. Bu nedenle en iyi tezgâh altı dolaplarda veya büyük cihazların yanındaki açık tekerlekli raf gibi daha düşük seviyelerde konumlandırılır. Önceden planlama fırsatınız varsa, buzdolabı veya ocakla birlikte yerleşik bir mikrodalgaya yatırım yapmak, cihazlarınızı birleştirmenin ve alanınızdan daha fazla yararlanmanın pratik bir yolunu sunar.

Haftada birkaç kez kullanılan küçük cihazlar, gerçekten yaratıcı olmaya başlayabileceğiniz yerlerdir. Kendi modern “cihaz alanınızı” oluşturarak ve tüm küçük cihazlarınız için daha büyük bir dolap belirleyerek her geçen gün yaygınlaşan modern mutfak tasarım trendlerini uygulayabilirsiniz. Eşyalarınızı tekrar tekrar çıkarmamak kaçınmak için prizin hemen yanındaki bir depolama alanını belirleyebilir, böylece bulundukları yerde çalışır durumda kalmalarını sağlayabilirsiniz. Aletlerinizi mutfaktan saklıyorsanız ve yılda en az bir kez yoğun olarak kullanmıyorsanız, muhtemelen onlara tezgâh üstünde ihtiyacınız yoktur. Sadece ara sıra kullanılan küçük cihazlar en iyi şekilde saklamak için kapalı alanları değerlendirebilirsiniz. Geniş bir dolap alanınız olmadıkça, nadiren kullanılan aletleri, örneğin bir kiler içinde belirlenmiş bir alet rafında veya evin başka bir yerinde bir dolapta saklayabilirsiniz. Küçük mutfak aletlerinizi ne kadar yoğun ve yaratıcı bir şekilde depolarsanız, mutfak tezgâhınızın o kadar ferah ve düzenli görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

Pürüzsüz Karışımlar İçin: Blender

Çorbalardan, smoothie’lere kadar, iyi bir blender herhangi bir ev şefi için birçok kullanıma sahiptir. Standart blender modelleri farklı kullanımlar için birkaç ayar sunar. Giriş seviyesi ürünler kolay ve hafif görevler idealdir. Fındık ezmesi gibi daha kalın karışımlar veya daha büyük ürünleri parçalara ayırmadan karıştırmaya çalışmak için daha güçlü motorlara sahip profesyonel ürünleri tercih etmeniz gerekebilir. Şefler ve mutfak meraklıları için tasarlanan profesyonel blender modelleri daha uygun fiyatlı karıştırıcılardan daha yüksek bir fiyat etiketine sahiptir. Ancak, diğer karıştırıcı türlerinin sunabileceğinden daha yüksek bir performansa sahiptir. Yüksek performanslı karıştırıcılar, daha büyük parçalarla karıştırmaya başlasanız bile ağır işlerin üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. Ayrıca daha pürüzsüz sonuçlar verir. Birçok kişi, büyük ölçüde profesyonel blender modellerinin sağladığı çorba ve smoothie dokusunu tercih eder.

Profesyonel modeller daha yüksek bir voltaj seviyesinde çalışır ve diğer türlerden daha fazla güç sağlar. Daha fazla dayanıklılık, gelişmiş dokular, tutarlılık ve daha ağır hizmet kullanımları için ekstra ödeme yapmak sizin için önemliyse, yüksek performanslı bir profesyonel blender tam size göre. Smoothie gibi sağlıklı sebze ya da meyve karışımları, aynı zamanda birçok kişinin kahvaltı rutinlerinin ve egzersiz sonrası rejimlerinin popüler bir parçasıdır. Evde kendi smoothie’lerinizi yapmak, satın alma ile kıyaslandığında önemli bir tasarruf sağlayabilir. Geleneksel ve yüksek performanslı karıştırıcılar genellikle çorba yapacak kadar büyük haznelere sahiptir. Kişisel blender ve smoothie makineleri ise bir seferde bir porsiyon içecek yapmak için mükemmel boyutta olan daha küçük kaplarla birlikte gelir. Kişisel blender modelleri genellikle birkaç kapla birlikte gelir, bu nedenle her kullanım arasında aynı kabı yıkamanız gerekmez. Bu modeller rejim ve spor gibi özel kullanım alanları düşünülerek tasarlandıkları için, çorba veya sos yapmak için uygun değildir.

Yeni Evliler İçin En İyi Hediyeler

Küçük ev aletleri çeyiz paketi olarak en popüler düğün hediyelerinden biridir.  Sevdiklerinizin bu özel günlerini kutlamak ve aynı zamanda hayatlarını daha kolay ve konforlu hale getirmek için onlarca ürün arasından seçim yapabilirsiniz. Kahve makineleri veya çok fonksiyonlu pişiriciler gibi temel cihazlar en iyi hediyelik küçük ev aletleri olabilir. Küçük ev aletleri renkleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Klasik beyazdan, maviye kadar geniş bir model aralığından seçim yapabilirsiniz. Çok yönlü, yüksek kaliteli bir stant mikser günlük yemek hazırlığını kolaylaştırır. Patates püresini çırpmaktan ekmek hamurunu karıştırmaya kadar, bir stant mikser günlük kullanım için mükemmel bir cihazdır. Bir hediye için bir stant mikseri alırken, ekmek veya yoğun kurabiye hamurunu karıştırmak gibi zor işleri halledebilen güçlü bir motora sahip bir model aldığınızdan emin olmalısınız. Profesyonel kalitedeki mikser modelleri çok amaçlı aksesuarlarla birlikte gelir ve sayede kapsamlı bir mutfak cihazına dönüştürülür. Mutfak küçük ev aletleri seti olarak mikser düşünebilirsiniz. Popüler stant mikser ekleri arasında dondurma, makarna, kıyma, öğütücü, ve değirmen gibi başlıklar yer alır. Arkadaşlarınız ya da aile üyelerinizle birlikte ortak bir küçük ev aletleri hediyelik almayı düşünüyorsanız çeşitli aksesuarlarla donatılmış bir stant mikseri uzun yıllar boyunca kullanılabilecek faydalı bir hediye olabilir. Standart kahve makinelerinden gurme espresso makinelerine kadar günümüz kahve makineleri etkileyici bir tarz ve model yelpazesine sahiptir. Yeni bir ev için, temel bir kahve makinesi iyi bir seçim olabilir. Kahve tutkunu bir çift için daha özel bir şey almak istiyorsanız, bir kahve makinesi ve öğütücü içeren makine kombinasyonlarımı tercih edebilirsiniz. Bazı modeller, her pot için öğütme özelliği ile gelir ve kahve yapımını bir sonraki seviyeye taşır.

Unutulmaz bir düğün hediyesi için büyük kapasiteli, çeşitli bıçaklara ve çeşitli ayarlara sahip kaliteli bir blender seçebilirsiniz. Seçtiğiniz blenderin güvenli bir kapağa sahip olduğundan ve yıkanması kolay olduğundan emin olmalısınız. Bulaşık makinesinde yıkanabilir olması tüm blender modelleri için aranan bir özelliktir. Ekmek kızartma makineleri, güne romantik bir kahvaltıyla başlangıç yapmak için harika bir düğün hediyesi olabilir. Modern ekmek kızartma makineleri sadece ekmeği hızlı bir şekilde tost etmekle kalmaz, aynı zamanda bir seferde standart iki parça ekmekten daha fazlasını alabilme avantajına da sahiptir. Bazı ekmek kızartma makineleri, diğer yiyecek türlerini işleyebilecek şekilde donatılmıştır. Arkadaşınızın ya da sevdiklerinizin damak tadını bilmek, uygun bir cihaz seçmenize yardımcı olabilir. Çeşitli nedenlerle herkesin bir mikrodalga fırına ihtiyacı vardır. Öte yandan çok sayıda özelliğe ve modele sahip bu pratik cihazları, arkadaşlarınızın ihtiyaçlarına uygun olarak seçtiğinizden emin olmalısınız. Örneğin, bazı kişiler mikrodalganın estetik çekiciliğiyle daha fazla ilgilenebilir ve siyah küçük ev aletleri gibi daha özel tasarımları tercih edebilir. Bu durumda, mikrodalgalarının mutfaktaki diğer cihazlarla eşleştiğinden emin olmalısınız. Mor küçük ev aletleri renkli bir mutfak için eğlenceli bir seçim olabilir. Aynı şekilde kırmızı küçük ev aletleri popüler bir hediye seçeneği olabilir. Mavi küçük ev aletleri natüral dekorasyon ögelerinin öne çıktığı mutfakları tamamlayabilir. Performans daha önemliyse, beklentileri karşılamak için daha fazla program sayısına sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Daha da önemlisi, kurulum gereksinimlerine bağlı olarak ankastre ya da solo arasından seçim yapmalısınız.

En saygın markalar tarafından üretilmiş küçük ev aletleri indirim avantajı ile satışa sunulur. İster klasik ister renkli küçük ev aletleri olsun, yüksek performans sunan, fonksiyonel, şık ve  indirimli küçük ev aletleri ayrıcalıklı fiyatlarla Trendyol’da! Daha Az

Hemen Al
1 ay kaldı

% 50 Boyner İndirim Kodu [Yılın İlk Kelebeği] – Haftanın Sürprizi

Boyner.com.tr'de YILIN İLK KELEBEĞİ Sepette %50 İndirim Boyner ile kış...Daha Fazla

Boyner.com.tr’de YILIN İLK KELEBEĞİ Sepette %50 İndirim Boyner ile kış alışverişi %50’ye varan indirimli! Aşağıdaki kodu sepette kullanın! Seçili ürünlerden yapılacak olan alışverişlerde sepette %50 indirim uygulanacaktır.

Seçili ürünlerden yapılacak olan alışverişlerde %50 indirim!

Seçili ürünlerde sepette %30 indirime ek 10TL değerinde hediye paracık!

Daha Az

% 70 Watsons En Popüler Ürünlerde İndirim! 😍 – Online Özel

Watsons'ta 2020'nin en popüler ürünlerinde %70 indirim günleri başladı! Efsane...Daha Fazla

Watsons’ta 2020’nin en popüler ürünlerinde %70 indirim günleri başladı!

Efsane Cuma %60’a Varan İndirim Kampanyası 20-29 Kasım – 2 Aralık 2020 tarihleri arasında tüm Watsons mağazalarında ve watsons.com.tr’de geçerlidir. Mağazalarımızda Watsons Card’a özeldir. Dentac Tekli Yüz Maskesi hediyesi 25.000 adet stokla sınırlıdır.


Black Friday İndirimleri Watsons’da

Alışveriş tutkunlarının her yıl sabırsızlıkla beklediği Black Friday, bir başka deyişle Kara Cuma yaklaşıyor. Black Friday indirim günleri kapsamında kozmetikten kişisel bakıma, ünlü markaların yüzlerce ürünü muhteşem indirimlerle Watsons’da sizleri bekliyor. Peki, nedir bu Black Friday ve neden tüm dünyada büyük heyecanla bekleniyor?

Black Friday Nedir?

ABD’de 1932 yılından bu yana aktif olarak uygulanan bir indirim günü olan Black Friday, birçok farklı isimle anılıyor. Black Friday’in Türkiye’de ve tüm dünyada sabırsızlıkla beklenmesinin nedeni, birçok popüler markanın hem mağazalarında hem de online sitelerinde eş zamanlı olarak uygulanan indirimler… Efsane Cuma adına yaraşan indirimler, gerçekten efsane boyutlara ulaşıyor. Siz de uzun zamandır satın almak istediğiniz pek çok şeyi, Black Friday indirim günlerinde avantajlı fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Black Friday Ne Zaman?

ABD’de her yıl şükran gününü takip eden ilk cuma gününe Black Friday adı veriliyor. Noel ve yeni yıl alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilen bu özel gün, avantajlı Black Friday kampanyaları ile tüm dünyayı adeta kasıp kavuruyor. Bu yıl Kara Cuma indirimi, 29 Kasım’da gerçekleşiyor. Siz de takviminize 29 Kasım’ı not edin, alışveriş listenizi hazırlayın ve sadece Black Friday’e özel kampanyalarla alışveriş yapmanın tadını çıkarın.

Neden Kara Cuma Deniliyor?

Pek çok kişi Black Friday indirim günlerinin ortaya çıkış hikayesini merak ediyor. Black Friday Kara Cuma indirimleri, 1932’den beri gerçekleştiriliyor olsa da yaygın inanışa göre bu ismi almasının nedeni 1961’de Philadephia’da yaşanan olaylar… O sene Black Friday kampanyası nedeniyle Philadelphia’da araçlar trafikte ilerleyememiş, mağazalarda insanlar adeta birbirini ezmiş. Yerel bir gazete yaşananları ‘Black Friday’ başlığıyla manşete taşıyınca indirimlerle anılan bu geleneksel gün, Black Friday ismini almış.

Black Friday Ne Kadar Sürüyor?

Black Friday kampanyaları, her marka tarafından farklı şekillerde gerçekleştiriliyor. Bazı markalar indirimleri bir günle sınırlı tutarken bazıları hafta sonuna da yayıyor. Watsons Black Friday indirimleri ise tam tamına bir hafta sürüyor! Yine de stokların tükenebileceği ihtimalini unutmayın ve beğendiğiniz ürünleri kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun!

Black Friday İndirimleri Yalnızca İnternette Mi Var?

Popüler markalar, son derece önemli indirimlerin yaşandığı Kara Cuma günlerinde, hem internet sitelerinde hem de mağazalarda aynı anda indirim yapıyor. Yani alışverişlerinizi hem online olarak hem de mağazalarda gerçekleştirebilirsiniz.

Cilt bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine, parfüm ve deodorantlardan anne bebek ürünlerine, kişisel bakıma dair her türlü ürünü Watsons Black Friday kampanyası sayesinde avantajlı fiyatlarla bulabilirsiniz. Black Friday fırsatlarını Watsons mağazalarında ve watsons.com.tr’de yakalayabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
2 gün kaldı

75 TL Lacoste İndirim Kodu

Spor giyim ve ayakkabıda lider marka Lacoste online mağazasında %30’a...Daha Fazla

Spor giyim ve ayakkabıda lider marka Lacoste online mağazasında %30’a varan sezon indirimine ek 1000 TL üzeri harcamanıza 75 TL indirim kodu sağlar. Daha Az

SPT75 Kodu Aç 
6 gün kaldı

Papara İle GittiGidiyor Harcamana % 5 Anında Nakit İndirim

GittiGidiyor harcamalarından her ay toplam 50 TL kazanabilirsin. Her harcamanın...Daha Fazla

GittiGidiyor harcamalarından her ay toplam 50 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %5’i anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Mart 2021 sonuna kadar devam edecek.

 • Kampanyaya nasıl katılabilirim ?

  18 Ocak 2021 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında GittiGidiyor’dan Papara Card kullanarak tek seferde yapacağınız ve satıcıya aktarılması için onay verdiğiniz alışverişlerinizde, Papara hesabınıza nakit olarak %5 geri ödeme alabilirsiniz. Papara Cashback Programı kapsamında %5’lik nakit olarak geri ödeme, Papara tarafından anında yapılacaktır. GittiGidiyor’un bu konuda herhangi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.

 • Kampanyadan kimler yararlanabilir ?

  Kampanyadan faydalanabilmek için Papara Card sahibi olmak ve alışverişini Papara’dan tamamlamak gerekmektedir.

 • Cashback ile harcamanın %5’i nakit olarak ne zaman geri ödenir ?

  Kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere, %5’lik nakit olarak geri ödeme Papara tarafından anında yapılacaktır. Her ay toplamda nakit olarak geri ödenecek tutar maksimum 50 TL’dir.

 • Siparişimin iptali ya da ürün iadesi durumunda ne olacak ?

  Kampanya süresince, kampanya koşulları dahilinde verilen siparişin iptal veya iade edilmesi halinde Papara kullanıcısından kampanya kapsamında kazandığı geri ödemeden iade ettiği ürün tutarının %5’i kadarı Papara tarafından geri alınacaktır.

 • Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilebilir mi ?

  Bu kampanya GittiGidiyor’un anında indirim kampanyaları ile birlikte kullanılabilir.

 • Kampanyadan kaç defa faydalanabilirim ?

  Kampanya müşteri bazlıdır. Her müşteri kampanyadan en fazla 50 TL nakit olarak geri ödeme alabilir.

Yasal Yükümlülükler

Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

Katılımcı, hakettiği halde %5’lik geri yüklemesi yapılmadığı takdirde tüm sorumluluğu Papara’nın üstlendiğini kabul eder.

GittiGidiyor ve Papara her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Daha Az

Hemen Al
2 ay kaldı

A101 25 TL Anında İndirim! [Her 225₺ Alışverişe]

A101.com.tr'den yapacağınız her 225₺ alışverişinize 25₺ anında indirim sağlar. Seçili...Daha Fazla

A101.com.tr’den yapacağınız her 225₺ alışverişinize 25₺ anında indirim sağlar.

Seçili ürünlerde geçerlidir. Ürünler stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. a101.com.tr kampanyada değişiklik yapma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

500 TL ve Üzeri Siparişlerde 50 TL İndirim - 4 Ocak Daha Az

Hemen Al
6 gün kaldı

Boyner Ara Tatile Özel Çocuk Ürünlerinde 50₺ İndirim Kodu

Boyner'de ara tatile özel yüzlerce çocuk ürününde ara tatile özel...Daha Fazla

Boyner’de ara tatile özel yüzlerce çocuk ürününde ara tatile özel her 200₺ alışverişe 50₺ indirim fırsatı! Yararlanmak için açılan kodu sepette kullanın.

Daha Az

COCUK10 Kodu Aç 
6 gün kaldı

% 10 GANT İndirim Kodu

Spor giyimde rahat markaların adresi Gant 2020 Sonbahar-Kış ürünlerinde net...Daha Fazla

Spor giyimde rahat markaların adresi Gant 2020 Sonbahar-Kış ürünlerinde net %30 indirime ek 750 TL üzeri harcamanıza açılan kod %10 indirim sağlar. Daha Az

750GNT Kodu Aç 
6 gün kaldı

A101 Masterpass 50₺ İNDİRİM – Kayıtlı Kartla Ödeme Kolaylığı + GarantiPay + BKM Express

Kampanya 20-30 Ocak 2020 tarihleri arasında, sadece Mastercard logolu kredi...Daha Fazla

Kampanya 20-30 Ocak 2020 tarihleri arasında, sadece Mastercard logolu kredi kartları ile yapılan 300TL ve üzeri ödemelerde geçerlidir. • Kampanyadan yararlanmak için ödemenin Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu kartlar ile yapılması gerekmektedir. • Daha önceden Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu bir kredi kartı ile ya da ilk defa Masterpass’e kaydedilecek Mastercard logolu kredi kartı ile ödeme yapıldığında, toplam tutar üzerinden anında 50TL indirim uygulanacaktır. • Her üye, yalnızca 1 kez kampayadan faydalanabilir. • Kampanya 5.000 işlem ile sınırlıdır. Kota dolumuna bağlı olarak kampanya süresi değişiklik gösterebilir. • Bu kampanya, başka bir kampanya veya başka bir indirim ile birleştirilemez. • A101 ve Mastercard herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Masterpass ile 300 TL ve Üzeri Siparişinizde 50 TL İndirim

https://www.a101.com.tr/kampanya/a101kapida-masterpass-indirim Daha Az

Hemen Al
6 gün kaldı

% 70 Morhipo Sömestir Festivali + 30₺ Morpass Çeki + 100₺ Hopi Paracık Kampanyaları

Morhipo Sömestir Festivali başladı! Birbirinden güzel ürünler Sömestir Festivali indirimde!...Daha Fazla

Morhipo Sömestir Festivali başladı! Birbirinden güzel ürünler Sömestir Festivali indirimde! Morhipo Sömestr Festivali %70’e varan indirimle çok hesaplı!

 • Morhipo Spor ve Outdoor Festivali’ne özel Jack & Jones, Levi’s, Tommy Hilfiger, Rodi, Mustang ve yüzlerce markada %70’e varan indirimleri kaçırma! Morhipo uygulamasını indir, alışverişe başla!
 • Morhipo Spor ve Outdoor Festivali’ne özel Nike, Adidas, Puma, Skechers, Hummel ve yüzlerce markada %50’ye varan indirimleri kaçırma! Morhipo uygulamasını indir, alışverişe başla!
 • Morhipo Spor ve Outdoor Festivali’ne özel  The North Face, Columbia, Merrel, Jack Wolfskin, National Geographic, Salomon ve yüzlerce markada %60’a varan indirimleri kaçırma! Morhipo uygulamasını indir, alışverişe başla!

Ocak’ta da süper indirimler Morhipo’da devam ediyor! %70’e varan indirimler Morhipo’da sizleri bekliyor!

Morhipo online mağazasından Kış Festivali kampanyasına özel onlarca marka yüzlerce üründe %70’e varan kaçırılmayacak indirimler sunuyor.

Morhipo’dan binlerce üründe şimdi %70’e varan indirim fırsatı burada! Bu yılbaşı kimseyi unutma tüm sevdiklerine hediyelerini buradan bul!

En çok tercih edilen markaların buluşma noktası Morhipo.com’da Fabrika, NG Style, Que, Network, Divarese gibi seçkin markalarda 300 TL harcamaya 100 TL Morhipo sepet indirimi fırsatı sizleri bekliyor.

Online alışverişte avantajlı adres Morhipo’da Morpass’a üye olan herkese 150 TL alışverişlerde geçerli 30 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor!

Hopi Kampanyaları:

 • 1.000 TL ve üzeri alışverişinde 150 Hediye Paracık kazan
 • 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerinde 10 Paracık’a kadar Paracık kazan
 • 100 Paracık’a kadar Paracıkların harcarken %25 daha değerli
 • Morhipo’da 300 TL ve üzeri alışverişinde 25 Paracık kazan
 • Morhipo’da 300 TL ve üzeri kozmetik alışverişinde 100 TL indirime ek 50 Hediye Paracık kazan

Tüm İndirimlere Ek

Morpass Daha Az

Hemen Al
6 gün kaldı

ÇiçekSepeti Ofis & Kırtasiye Ürünlerinde Fırsatlar & Ofis Hediyeleri

İhtiyacın olan ofis ve kırtasiye ürünleri ÇiçekSepeti'nde var var! ✏️...Daha Fazla

İhtiyacın olan ofis ve kırtasiye ürünleri ÇiçekSepeti’nde var var! ✏️ Hemen İncele!

Daha Az

Hemen Al
Süresiz

Ayakkabı Dünyası Sepette 20-40-60₺ ANINDA İNDİRİM!

Ayakkabı Dünyası'ndan Sepette Anında İNDİRİM! 😎 100₺'ye 20₺, 300₺'ye 40₺,...Daha Fazla

Ayakkabı Dünyası’ndan Sepette Anında İNDİRİM! 😎 100₺’ye 20₺, 300₺’ye 40₺, 500₺’ye 60₺ indirim sağlar!

Daha Az

Hemen Al
6 gün kaldı

300 TL Vivense İndirim Kodu

Vivense'de 1.500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Anında 300 TL İndirim...Daha Fazla

Vivense’de 1.500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Anında 300 TL İndirim sağlar!

Daha Az

KOZEL300 Kodu Aç 
6 gün kaldı

Koton Tüm Ürünlerde % 70 İndirim + Outlet’te NET % 50-60-70 İndirim [Yeni Yıl]

Koton.com'da yeni yıla özel Tüm Ürünlerde %70'e varan İndirim +...Daha Fazla

Koton.com’da yeni yıla özel Tüm Ürünlerde %70’e varan İndirim + outlet ürünlerde NET %50-60-70 İndirim sağlar! Sonbahar/ Kış Koleksiyonu geldi!

Daha Az

Hemen Al
6 gün kaldı

Damat Tween % 25 İndirim Kodu

Damat Tween indirim koduyla tüm alışverişlerinizde anında ekstra %25 indirim...Daha Fazla

Damat Tween indirim koduyla tüm alışverişlerinizde anında ekstra %25 indirim kazanın.

DAMATKPN Daha Az

DAMAT25 Kodu Aç 
6 gün kaldı

istegelsin 30₺ İndirim Kodu [150₺ Alışverişe] – Yeni Kod

Kampanya boyunca istegelsin.com hediye çeki ile 150 TL ve üzeri...Daha Fazla

Kampanya boyunca istegelsin.com hediye çeki ile 150 TL ve üzeri alışverişler 30 TL ucuzluyor!

Eski Kampanya:

Kampanya 17.01.2021 00:00 – 18.01.2021 23:59 tarihinde verilen siparişler için geçerlidir. Siparişler bu tarihte kupon kodunun kullanılmasıyla oluşturulduğunda sepette indirim uygulanacaktır

 • Kampanya ilk alışveriş indirimi, banka ve diğer işbirlik kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • Kampanya ilk 3000 kişilik kullanım ile sınırlıdır
 • Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için 200 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir. Kampanya maksimum 30 TL değerinde indirim sağlamaktadır. Kampanya ürünler sepete eklendikten sonra Kupon Kodunun kullanılmasının ardından uygulanacaktır.
 • Bir alışverişte sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir, kodlar tek kullanımlıktır.
 • İptal ve iade durumlarında indirim kodu tekrardan kullanılamaz.İndirim koduna sahip kişilerin kampanyadan faydalanabilmesi için Banner üzerinde yazan kupon kodunu Kupon Kodu alanına girmeleri ve KUPON KODU butonuna basmaları gerekmektedir.
 • istegelsin kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

istegelsin’de 200₺ ve üzeri alışverişlerde 30₺ indirim sağlar! Tükenmeden hemen kullanın!

İşte bu kadar kolay!

@istegelsin inanılmaz çeşitli ürün seçeneklerinden istediklerinizi kapınıza kadar getiriyor ve temassız bir alışveriş deneyimi sunuyor ❤️
Taze sebze meyveden, ev gereçlerine kadar her şey mevcut. Hem de market fiyatına 😊

30 Ekim’e kadar 50₺ hediye kuponu için ZSEVER50 kodunu kullanıp 180₺’lik alışverişinize indirim yapabilirsiniz.

Kaynak: @zeynepseverdemirel https://www.instagram.com/p/CGuNyiSDEpH/

Daha Az

TVGELSIN Kodu Aç 
24 saat kaldı

Udemy Bitcoin ve Blockchain Eğitimi % 100 İndirim Kodu

Udemy indirim kodu ile açılan kupon ile Blokzinciri Temelleri programlarında...Daha Fazla

Udemy indirim kodu ile açılan kupon ile Blokzinciri Temelleri programlarında %40 Udemy indirimi sağlar.

Udemy kupon kodu ile Bitcoin, Blockchain, Kripto Paralar ve Yatırımcı Psikolojisi Eğitimi ücretsiz!

Eğitime ulaşmak için; https://www.udemy.com/course/bitcoin-blockchain-kripto-paralar-ve-yatrmc-psikolojisi/

Öğrenecekleriniz
Blokzinciri teknolojisine TÜM BİLEŞENLERİ İLE hakim olma
Blokzinciri konusunda, karar vericileri YÖNLENDİRİCİ bilgi seviyesine ulaşma
Blokzinciri-Akıllı Kontrat GELİŞTİRİCİ olabilmek için ÖNCÜL bilgileri edinme
Blokzinciri odaklı İŞ DÖNÜŞÜMÜ ve DEĞİŞİM YÖNETİMİ projelerinde fark yaratma
Blokzinciri teknolojisi ile ilgili NE?, NEDEN?, NASIL? sorularını sindirip cevaplayabilme
Blokzinciri teknolojisini TEKNİK DETAYLARI ile içselleştirme

BLOKZİNCİRİ – TÜRKÇE KURS

Blokzinciri her geçen gün ismini daha da sık duydugumuz bir teknoloji. Bu alanda Türkçe kaynak bulmak  neredeyse imkansız. Bu konuda herkesin başvurabileceği, aklındaki TÜM sorulara cevap bulabileceği bir kurs niteliğinde…

Yeni bir bilgi öğrenmek,internet sayesinde, çok kolay gibi görünse de, kaynakların çokluğu ve karmaşıklığı; bu durumu içinden çıkılmaz bir hale getirebiliyor. Bu kursta Blokzinciri ile ilgili her konu belli bir düzende ve anlaşılır bir sırada yer almakta…

Blokzinciri konusunda aklınıza takılan tüm ‘Neden?’‘Nasıl?’ sorularına cevap bulacağınız bu kursu yaşayan bir kurs olarak tanımlamak yanlış olmaz. Blokzinciri her geçen gün gelişen/değişen bir teknoloji. Bu kurs da bu alandaki teknoloji değişimlerini size sunacak YAŞAYAN bir kurs niteliğinde…

Bu kursun amacı anadili Türkçe olan bireyler tarafından Blokzincirinin hızlıca anlaşılması ve uygulamasına geçilmesindeki ilk adımın atılmasıdır.

Bu kursta cevap bulacağınız bazı sorular:

 • Hash Nedir ve Blokzincirinde Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar?
 • Merke Ağacı Nedir ve Blokzincirinde Nasıl Kullanılır?
 • Bellek Havuzu (Mempool) Nedir?
 • Fork(Hard-Soft) Nedir? Nasıl Çalışır?
 • Anahtar çifti nedir? Nasıl oluşturulur? Kullanım amacı nedir?
 • Blokzinciri Ağındaki Düğüm Tipleri Nelerdir? (Light/Full Node)
 • Blokzinciri Ağında Farklı Düğümlere Neden Ihtiyaç Vardrı?
 • Ölçeklenebilirlik Problemi nedir ?
 • SegWit ve Lightinig Network nedir?
 • Blokzinciri Her Derde Deva mıdır?
 • Blokzinciri İmplementasyonları Nelerdir ? (Ethereum,Hyperleger,Neo,Stellar,Ripple)
 • Blok Nedir?
 • Bir Bloğun Bileşenleri Nelerdir?
 • Blokzinciri Ağının Güvenliği Nasıl Sağlanır?
 • Kötü Niyetli Kişiler Ağa Zarar Vermek İsterse Ne Olur?
 • Bir Blok İçerisine Yeni İşlemler (transactionlar) Nasıl Eklenir?
 • Eklenecek İşlemlerin ağ da değişikliğe uğramadığı nasıl anlaşılır?
 • Blokzincirinde Mütabakat (Consensus) Algoritmasının Yeri Nedir?
 • İş Kanıtı (Proof of Work) Nedir?
 • Blokzinciri Nasıl Çalışır?
 • Gerçek Bir Blokzinciri Ağı Neye Benzer?
 • Blokzinciri Nasıl Başladı?
 • Blokzinciri Bir Devrim mi?
 • Blokzinciri Uygulama Alanları Nelerdir?
 • Blokzinciri Tipleri Nelerdir?
 • Cüzdan Nedir ve Tipleri Nelerdir?
 • Bitcoin Blokzincirindeki İşlemleri Nasıl İzlerim?
 • ICO Nedir?
 • Token ve Coin Arasında Fark Var mıdır?

Bu kurs kimler için uygun:

 • Blokzinciri çalışma prensipleri ve detayları hakkında bilgi edinmek isteyenler
 • Blokzinciri alanında kariyer planlayanlar (Geliştiriciler/Teknoloji Liderleri/Yöneticiler/Danışmanlar/Analistler)
 • İş modelini blokzincirine taşımak isteyenler
 • Blokzinciri geliştiricisi olmak isteyip, öncelikle blokzinciri mimarisini öğrenmek isteyenler
 • Blokzinciri hakkında temel bilgisi olup daha fazlasını öğrenmek isteyenler

Daha Az

COIN2021 Kodu Aç 
24 saat kaldı

Trendyol Axess’e Özel 30₺ İndirim! [350₺ ve Üzeri Alışverişinize]

Axess’e özel Trendyol’da 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında...Daha Fazla

Axess’e özel Trendyol’da 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 30 TL indirim fırsatı!

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında 12-26 Ocak 2021 tarihleri arasında Trendyol’dan yapılacak 350 TL ve üzeri ilk alışverişte anında 30 TL indirim sunulacaktır.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Neo ve Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya Bank’O Card Axess dahil değildir.
 • Kampanyaya Sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir.
 • Bu kampanya trendyol.com’da yapılan başka kampanya veya indirim kodları ile birleştirilemez.
 • Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur.
 • İptal/iade sonrasında kampanya koşulları sağlanmaması durumunda indirim tutarı iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilemez.
 • İndirim, ürün detayında “Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir.” ibaresi bulunan ürünlerde ve butiklerde geçerli değildir. Sepette indirim, ikinci ürüne avantaj benzeri kampanyalı butiklerde kampanya avantajı ve indirim birlikte kullanılamaz.
 • Chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Trendyol.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
24 saat kaldı

% 70 Watsons En Popüler Ürünlerde İndirim! 😍 – Online Özel

Watsons'ta 2020'nin en popüler ürünlerinde %70 indirim günleri başladı! Efsane...Daha Fazla

Watsons’ta 2020’nin en popüler ürünlerinde %70 indirim günleri başladı!

Efsane Cuma %60’a Varan İndirim Kampanyası 20-29 Kasım – 2 Aralık 2020 tarihleri arasında tüm Watsons mağazalarında ve watsons.com.tr’de geçerlidir. Mağazalarımızda Watsons Card’a özeldir. Dentac Tekli Yüz Maskesi hediyesi 25.000 adet stokla sınırlıdır.


Black Friday İndirimleri Watsons’da

Alışveriş tutkunlarının her yıl sabırsızlıkla beklediği Black Friday, bir başka deyişle Kara Cuma yaklaşıyor. Black Friday indirim günleri kapsamında kozmetikten kişisel bakıma, ünlü markaların yüzlerce ürünü muhteşem indirimlerle Watsons’da sizleri bekliyor. Peki, nedir bu Black Friday ve neden tüm dünyada büyük heyecanla bekleniyor?

Black Friday Nedir?

ABD’de 1932 yılından bu yana aktif olarak uygulanan bir indirim günü olan Black Friday, birçok farklı isimle anılıyor. Black Friday’in Türkiye’de ve tüm dünyada sabırsızlıkla beklenmesinin nedeni, birçok popüler markanın hem mağazalarında hem de online sitelerinde eş zamanlı olarak uygulanan indirimler… Efsane Cuma adına yaraşan indirimler, gerçekten efsane boyutlara ulaşıyor. Siz de uzun zamandır satın almak istediğiniz pek çok şeyi, Black Friday indirim günlerinde avantajlı fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Black Friday Ne Zaman?

ABD’de her yıl şükran gününü takip eden ilk cuma gününe Black Friday adı veriliyor. Noel ve yeni yıl alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilen bu özel gün, avantajlı Black Friday kampanyaları ile tüm dünyayı adeta kasıp kavuruyor. Bu yıl Kara Cuma indirimi, 29 Kasım’da gerçekleşiyor. Siz de takviminize 29 Kasım’ı not edin, alışveriş listenizi hazırlayın ve sadece Black Friday’e özel kampanyalarla alışveriş yapmanın tadını çıkarın.

Neden Kara Cuma Deniliyor?

Pek çok kişi Black Friday indirim günlerinin ortaya çıkış hikayesini merak ediyor. Black Friday Kara Cuma indirimleri, 1932’den beri gerçekleştiriliyor olsa da yaygın inanışa göre bu ismi almasının nedeni 1961’de Philadephia’da yaşanan olaylar… O sene Black Friday kampanyası nedeniyle Philadelphia’da araçlar trafikte ilerleyememiş, mağazalarda insanlar adeta birbirini ezmiş. Yerel bir gazete yaşananları ‘Black Friday’ başlığıyla manşete taşıyınca indirimlerle anılan bu geleneksel gün, Black Friday ismini almış.

Black Friday Ne Kadar Sürüyor?

Black Friday kampanyaları, her marka tarafından farklı şekillerde gerçekleştiriliyor. Bazı markalar indirimleri bir günle sınırlı tutarken bazıları hafta sonuna da yayıyor. Watsons Black Friday indirimleri ise tam tamına bir hafta sürüyor! Yine de stokların tükenebileceği ihtimalini unutmayın ve beğendiğiniz ürünleri kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun!

Black Friday İndirimleri Yalnızca İnternette Mi Var?

Popüler markalar, son derece önemli indirimlerin yaşandığı Kara Cuma günlerinde, hem internet sitelerinde hem de mağazalarda aynı anda indirim yapıyor. Yani alışverişlerinizi hem online olarak hem de mağazalarda gerçekleştirebilirsiniz.

Cilt bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine, parfüm ve deodorantlardan anne bebek ürünlerine, kişisel bakıma dair her türlü ürünü Watsons Black Friday kampanyası sayesinde avantajlı fiyatlarla bulabilirsiniz. Black Friday fırsatlarını Watsons mağazalarında ve watsons.com.tr’de yakalayabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
2 gün kaldı

Udemy İndirim Kodu: İlerleme kaydedin↗ Yeni kurslar şimdi yalnızca ₺27,99’den başlayan fiyatlarla!

Udemy indirim koduyla Geleceğinize yatırım yapın Dilediğiniz cihazdan, dilediğiniz yerde...Daha Fazla

Udemy indirim koduyla Geleceğinize yatırım yapın Dilediğiniz cihazdan, dilediğiniz yerde eğitim alın. Hemen bir kursa kaydolun. Şimdi yalnızca ₺27,99’den başlayan fiyatlarla!

Kurslar şimdi yalnızca ₺36,99’den başlayan fiyatlarla! İndirim 27 Ocak’ta sona eriyor.| Notlarla öğrenim deneyiminizi en üst düzeye taşıyın.

Herkese uygun bir kursumuz var. Kurslar şimdi yalnızca ₺27,99’den başlayan fiyatlarla! İndirim 21 Ocak’ta sona eriyor.

Yeni kurslar şimdi yalnızca ₺27,99! İndirimde olan yepyeni kurslarımızla yetkinliklerinizi tazeleyin. Hayat boyu öğrenmeye devam edenler asla arkada kalmaz. İlerleme kaydetmek için plan yapın En yeni kurslarımızla hedeflerinize ulaşın.

Yeni yıla yeni kurslarla girin. Kurslar şimdi yalnızca ₺27,99’den başlayan fiyatlarla! Hemen bir kursa kaydolun ve ücretsiz öğrenim kursumuza erkenden erişin

Ücretsiz öğrenim kursumuzu ilk izleyen siz olun. Kurslar şimdi yalnızca ₺27,99’den başlayan fiyatlarla! Daha Az

CATION21 Kodu Aç 
2 gün kaldı

Udemy % 90 İndirim Kodu – Yeni Yıl İndirimi – Kurslar 27.99₺

Bu indirim tarihini not alın. Büyük fırsatlardan yararlanın. Kurslar şimdi...Daha Fazla

Bu indirim tarihini not alın. Büyük fırsatlardan yararlanın. Kurslar şimdi yalnızca ₺36,99’den başlayan fiyatlarla! İndirim 27 Ocak’ta sona eriyor.

Her öğrenim yolculuğu için bir kursumuz var.| Size en uygun kursu bulun. Kurslar şimdi yalnızca ₺27,99’den başlayan fiyatlarla! İndirim 21 Ocak’ta sona eriyor.

Öğrenim Kılavuzu Şartları
30 Aralık 2020 ile 7 Ocak 2021 tarihleri arasında Udemy’de en az bir adet uygun kursa kaydolan Udemy öğrencileri, ücretsiz bir indirilebilir öğrenim kılavuzuna sahip olabilir. Herhangi bir nakit ödemenin yapılmadığı ücretsiz kurs satın alımları (tutarın tamamının ücretsiz kupon veya kredi ile ödendiği kurs satın alımları da dahildir) bu teklife dahil değildir.

Uygun Udemy öğrencileri, 11 Ocak 2021 saat 17.00’de (PST) öğrenim kılavuzuna nasıl erişileceği ile ilgili bilgiler içeren bir e-posta alacaktır. Bu teklif nakit değere sahip değildir ve devredilemez. Kişi başına bir adet ile sınırlıdır.

Daha Az

OLEARN21 Kodu Aç 
2 gün kaldı

Network % 60 + % 25 İndirim Kodu [Sonbahar/Kış 2021]

Büyük Network indirimine özel sonbahar/kış 2021 sezonunda %60+2.ürüne %25 indirim...Daha Fazla

Büyük Network indirimine özel sonbahar/kış 2021 sezonunda %60+2.ürüne %25 indirim sağlar. Kış Sürprizi’ne Özel %50+%25 İndirim Ayrıcalığı

Daha Az

NKS25 Kodu Aç 
3 gün kaldı

The Body Shop Tüm Ürünlerde % 50’ye Varan Kış İndirimi

Kampanya tüm ürünlerde ve 28 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir....Daha Fazla
 • Kampanya tüm ürünlerde ve 28 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya tüm mağazalar ve thebodyshop.com.tr’de geçerlidir.
 • Diğer kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez.
 • The Body Shop kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya stoklarla sınırladır.

THE BODY SHOP markasının en çok hangi özelliğini seviyorsunuz? Doğal içerikli ve organik olmasını mı? Yoksa her cilt tipi ile kolayca uyum sağlamasını mı? Ya da bu özelliklerin tamamını tüm ürünler ve bütün ikonik serilerde gösterebilme başarısını mı? Yüzünüze renk katarak tarzınızı yansıtan makyaj ürünlerinden arındırıcılara, cildinize nazikçe bakım yapan nemlendiricilerden parfümlere kadar her ürününü doğal bitki ve meyve özlerinin eşsiz bileşenleri ile formüle ederek geliştiren THE BODY SHOP, serilerinin tamamı ile en sevilen… Daha Az

Hemen Al
3 gün kaldı

Beymen Outlet % 40 İndirim Kodu

Beymen Outlet ürünlerinde 3 ve üzeri outlet alışverişinize ek %40...Daha Fazla

Beymen Outlet ürünlerinde 3 ve üzeri outlet alışverişinize ek %40 indirim sağlar.

Daha Az

SALE49 Kodu Aç 
3 gün kaldı