n11.com Spor Ayakkabılarda Sepette 11₺ İndirim

Fırsat Süresi Doldu
n11.com'dan alacağınız spor ayakkabılarda sepette 11₺ indirim sağlar....Daha Fazla
Hemen Al
100% Başarılı

n11.com 11.11: Yılın En Uğurlu Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
n11.com'dan 11.11'de kullanabileceğiniz indirim kuponlarını kazanmak için tıklayın!...Daha Fazla
Hemen Al
100% Başarılı

n11.com Pierre Cardin Ürünlerinde Sepette %20 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
n11.com'dan alacağınız Pierre Cardin ürünlerinde sepette %20 indirim sağlar....Daha Fazla
Hemen Al
100% Başarılı

n11.com Estée Lauder Mağazasında Net %30 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
n11.com'dan alacağınız Estee Lauder ürünlerinde net %30 indirim sağlar....Daha Fazla
Hemen Al
100% Başarılı

n11.com Kuponmatik: Her Gün İndirim Kuponu Kazan (11.11)

Fırsat Süresi Doldu
n11.com'dan her gün indirim kuponu kazanmak için n11 uygulamasından Kuponmatik'i...Daha Fazla
Hemen Al
100% Başarılı

n11.com Saat ve Takılarda Sepette %15 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
n11.com'dan FayMücevher mağazasından alacağınız saat ve takılarda %15 indirim sağlar....Daha Fazla
Hemen Al
100% Başarılı

n11.com Mobilde Uğurlu İndirim Kuponu Kodları

Kod Süresi Doldu
n11.com'da mobilde geçerli 3 tane indirim kuponu kodu ile alışverişlerinizi...Daha Fazla
asonu5TL Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

n11.com Alışveriş Yap 500₺’ye Kadar İndirim Kuponları Kazan

Fırsat Süresi Doldu
Tüm indirimlere ek 5₺-500₺ arasında indirim kuponları kazanmak için n11.com'dan...Daha Fazla
Hemen Al
100% Başarılı

n11.com

Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu.

Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Doğuş Planet e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresi “n11.com”u açtı.

n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de alışverişin uğurlu dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce mağazanın olduğu n11.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Uğurlu alışverişler.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmak.

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

SK Group
1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji ve yeme-içme olmak üzere sekiz sektörde faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 180 şirketi ve 35 bine yakın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

1953 yılında kurulan SK Group, hem satış hem aktifler bazında Kore’nin en büyük 3’üncü holdingi olarak konumlanmaktadır. 70 bin çalışanı ile 2011 yılı itibariyle toplam satışları 142 milyar dolar ve toplam aktifleri 126 milyar dolar seviyesine ulaşmıştır.

SK Group’un Kore’de faaliyet gösteren 94 iştiraki ve 33 ülkeyi kapsayan bir ortaklık ağı bulunmaktadır. Enerji ve kimyasal ile bilgi ve teknoloji gibi iki ana dayanak noktasına ek olarak, SK Group ayrıca pazarlama ve lojistik endüstrilerinde de faaliyet göstermektedir.

SK Planet’in e-ticaret platformu 11street, aylık ortalama 18 milyon ziyaretçisi ve 2012’deki 4.3 milyar dolarlık ticaret hacmi ile Kore’nin en büyük açık pazar platformları arasında yerini almaktadır.