n11 Zincir Kupon Kampanyası (111₺’ye varan N11 Kuponu)

Fırsat Süresiz
n11.com üyeleri, 1 Ocak – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında...Daha Fazla

n11.com üyeleri, 1 Ocak – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında tek seferde mobil uygulamadan yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor. Ayrıntılar: http://bit.ly/n11kupon

Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim? 28 Şubat 2021 saat 23.59’a kadar mobil uygulamadan 50 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon/kuponlar kazanılabilir.
Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan kupon/kuponlar n11.com hesabına otomatik olarak yüklenir.
Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim? Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım > Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamanız gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.

Kazandığınız kuponları aktif hale geldikten sonraki 7 gün içinde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Bunun için alışverişinizi tamamlamadan önce, Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç butonuna tıklayarak kullanmak istediğiniz kuponu seçin ve Kullan/İndirimi Uygula butonuna tıklayın. İndirim tutarı sepetinize yansıtılacaktır.

Alışveriş ve kupon tutarları nelerdir? Alışveriş aralığına göre kazanılacak kupon adedi ve tutarları aşağıdaki gibidir:
 • 50 TL – 99 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL değerinde 1 kupon,
 • 100 TL – 249 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL ve 22 TL değerinde 2 kupon,
 • 250 TL – 499 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL ve 55 TL değerinde 3 kupon,
 • 500 TL – 749 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL, 55 TL ve 111 TL değerinde 4 kupon yüklenecektir.
Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?
 • 11 TL değerindeki kupon 150 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 22 TL değerindeki kupon 300 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 55 TL değerindeki kupon 550 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 111 TL değerindeki kupon 1.100 TL ve üzeri alışverişlerde,

*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre zincir kupona hak kazanılacaktır.

Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullanabilir miyim? Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, farklı tutarlarda alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir.
*Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari amaç ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Farklı tutarlarda kuponları nasıl kazanabilirim? Aynı alışveriş aralığından tekrar aynı tutarda kupon kazanılamaz. Aynı aralıkta yapılan alışverişlerden bir alt zincirde yer alan kupon/kuponların yüklemesi yapılır. Farklı tutarda kuponlar kazanabilmek için farklı tutar aralığında alışveriş yapılması gerekir. Örneğini ilk alışverişinizden 11 TL ve 22 TL değerinde kupon kazandınız. İkinci alışverişinizi de tekrar aynı aralıkta yaparsanız 11 TL ve 22 TL değerindeki kuponları değil, bir alt kupon zincirine ait 11 TL’lik kuponu kazanabilirsiniz.
Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 7 gün içinde kullanılmalıdır. 7 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 7 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için n11’e üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-postası üzerinden üye olarak kupon kazanma hakkı elde edilir.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerli değildir? Kazanılan kuponlar, Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar, Televizyon & Ses Sistemleri, Elektrikli Ev Aletleri, Beyaz Eşya, Fotoğraf & Kamera,Video & Oyun & Konsol,Yatırımlık Altın & Gümüş, Oto Lastik, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya, Fırsat kategorilerinde geçerli değildir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya/ kupon ve sepette ek indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11 ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Tüm alışverişlerimden kupon kazanabilir miyim? Uçak Bileti kategorisi hariç 11 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizden kupon kazanabilirsiniz.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa -kupon kullanım süresi devam ediyorsa- üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarda ise kupon üyenin hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza, n11 üyelerinin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyelerin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, üyelerin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı? Kredili kargo hizmeti ve bu tarz hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11 üyeleri söz konusu paketlerden yararlanamaz.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

n11.com 200₺ Üzeri Alışverişe %3 İndirim Kodu (Zubizu)

Kod Süresiz
Zubizu ile n11.com'da yapacağınız 200₺ üzeri alışverişe %3 indirim sağlar....Daha Fazla

Zubizu ile n11.com’da yapacağınız 200₺ üzeri alışverişe %3 indirim sağlar. Zubizu uygulamasını indirin ve n11 kampanya kodu alıp kullanın. Kodu Zubizu uygulamasından alabilirsiniz. ZUBİZU ANDROID | ZUBİZU IOS Buraya 1 adet kod girdim eğer tükenirse Zubizu uygulamasından alabilirsiniz. VQTTQCF8QDUGUOQ9 Daha Az

9AUMFAA3 Kodu Aç 
99% Başarılı

n11.com GarantiPay 500₺ Alışverişe 50₺ / 1000₺ Alışverişe 75₺ n11 Bonus

Fırsat 3 hafta kaldı
n11 üyeleri, 16 Ocak - 15 Şubat 2021 tarihleri arasında...Daha Fazla

n11 üyeleri, 16 Ocak – 15 Şubat 2021 tarihleri arasında kampanyaya SMS veya BonusFlaş’la katılarak n11.com’dan tek seferde yapacakları taksitli ve tek çekim 500 – 999,99 TL arası alışverişlerinde 25 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL n11 bonus kazanıyor.

Kampanya hangi tarihlerde geçerli? Kampanya 16 Ocak – 15 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
GarantiPay ile ödemenin avantajı nedir? GarantiPay, BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği n11 mobil uygulamasında ve www.n11.com masaüstü versiyonunda bulunmakta, mobil versiyonda bulunmamaktadır.
Kampanyadan nasıl yararlanırım? Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 500 – 999,99 TL arası alışverişlerde 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL n11 bonus yüklenecektir.

Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalı veya SMS ile katılmak için N11OCAK yazarak 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.

Alışverişiniz sepetinizi n11.com’dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankası’nda kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş “Ödemeler” bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Kampanyaya SMS ile katılarak, kampanya koşullarına uygun harcama yapan müşterilere; “Tebrikler, n11 kampanyasından kazandığınız bonus yüklendi. Son kullanım tarihi 1-15 Mart 2021. www.bonus.com.tr” şeklinde SMS mesajı gidecektir.

*Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir miyim? Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
Kampanyadan en fazla kaç TL Bonus kazanırım? Kampanyaya katılan üyeler, en fazla 75 TL n11 Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.

Garanti Paracard, Shop&Fly, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Igaranti, Paracard Sanal kartlar ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kazandığım bonusu ne zamana kadar kullanabilirim? Kampanya dahilinde kazanılan n11 bonus, 1-15 Mart 2021 tarihleri arasında, n11.com’da aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
Kazandığım bonusu kullanmazsam ne olur? Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 16 Mart 2021 tarihinden sonra geri alınacaktır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Yatırımlık Altın & Gümüş, Kontör, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerden yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.
Alışverişimi iptal edersem ne olur? İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya n11.com’daki başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

* Garanti BBVA ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

**n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11 market11’e Özel İndirim Kuponu (5₺, 11₺ ve 25₺) Kampanyası

Fırsat Süresiz
market11’e özel 3 farklı kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, market11’den...Daha Fazla
market11’e özel 3 farklı kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, market11’den tek seferde veya toplamda yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerinden 5 TL, 11 TL ve 25 TL değerinde 3 farklı indirim kuponu kazanıyor.
Kuponları nasıl kazanabilirim? market11’den tek seferde veya toplamda 200 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon kazanılabilir.
Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? n11.com üyeleri, market11’den tek seferde veya toplamda yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerinden 5 TL, 11 TL ve 25 TL değerinde 3 farklı indirim kuponu kazanıyor.
Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim? Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım > Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamak gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.
Kuponlar n11’de geçerli mi? Kazanılan kuponlar, sadece market11 üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
Kuponlar hani kategorilerde geçerli? Kuponlar, market11’de bulunan marketlerin tüm kategorilerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? 5 TL değerindeki kupon 50 TL ve üzeri alışverişlerde,
11 TL değerindeki kupon 125 TL ve üzeri alışverişlerde,
25 TL değerindeki kupon 275 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre kupon zincirine hak kazanılacaktır.
Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullanabilir miyim? Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Üyeler, kampanyaya bir kereden fazla katılabilir.
*Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığının ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.
Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullanılmalıdır. 11 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 11 gün kullanım süresi vardır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır.
Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-postası üzerinden üye olunduğunda kupon kazanma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da ve market11’de yer alan diğer kampanya, kupon ve sepette ek indirimlerle birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; n11 üyesinin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyenin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, n11 üyesinin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.
Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı? Kredili kurye hizmeti ve benzeri hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz.
Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

HEYeCANLI Alışveriş n11’de – Canlı Yayına Özel İndirimli Ürünler

Fırsat Süresiz
Canlı Yayına Özel İndirimler Çarşamba 20.30'da n11'de! Canlı yayın sırasında...Daha Fazla

Canlı Yayına Özel İndirimler Çarşamba 20.30’da n11’de!

Canlı yayın sırasında ürünleri nasıl satın alabilirim?

Canlı yayına özel ürünleri almak isterseniz;

Yayını web sitesinde izliyorsanız; ekranın sağ tarafında bulunan listeden Ürüne Git butonuna basarak açılan sayfadan ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Yayını mobil cihazınızdan izliyorsanız; ürün ismine tıklayarak açılan sayfadan ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Canlı yayına özel indirim kuponları ne kadar süre ile geçerli?

Canlı yayına özel kupon kodları, yayın günü saat 21.00 – 23.59 arasında geçerlidir. 00.00 itibarıyla, yayına özel herhangi bir indirim veya kupon kullanılamayacaktır.

Canlı yayına özel indirim kuponlarını hesabıma nasıl yüklerim?

Kuponlarım sayfasında “Yeni Kupon Gir” alanından kodu hesabınıza ekleyebilir veya Sepetim > Kuponları Gör > Kupon Ekle alanından kuponları hesabınıza yükleyebilirsiniz.

İndirim kuponunu nasıl kullanırım?

Hesabınıza yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir. Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponunuzu hesabınıza yükledikten sonra, yayın günü saat 23.59’a kadar kullanabilirsiniz.

Kullanılmayan kuponlar 00.00 itibarıyla hesaplardan silinecek ve telafisi yapılmayacaktır.

Birden fazla indirim kuponu kullanabilir miyim?

Her alışverişte en fazla 1 adet kupon kullanmak şartıyla, canlı yayında verilen indirim kuponlarının hepsini belirtilen süre içerisinde kullanabilirsiniz.

Canlı yayına özel kuponları kullanmak için üye olmak zorunda mıyım?

Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.

Her hafta aynı indirim kuponları mı veriliyor?

Canlı yayın ürünleri, indirim kuponları ve tutarları her hafta değişmektedir. Canlı yayınları takip ederek o haftaya özel ürünleri görebilir ve kupon kodlarını alabilirsiniz.

Bir kuponu, diğer kupon veya kampanyalarla birleştirebilir miyim?

İndirim kuponlarının kullanım koşulları her hafta yapılan canlı yayına göre değişkenlik göstermektedir.

İlgili haftaya ait kuponun kullanım koşullarıyla ilgili detaylı bilgi canlı yayın sırasında verilmektedir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11.com Günlük Süper Sıcak Fırsatlar

Fırsat Süresiz
n11'den süper fırsat etiketli indirimli ürün sayfasına ulaşın!
Hemen Al
100% Başarılı

Papara İle N11.com Harcamana % 5 Anında Nakit İndirim

Fırsat 6 gün kaldı
n11.com harcamalarından her ay toplam 50 TL kazanabilirsin. Her harcamanın...Daha Fazla

n11.com harcamalarından her ay toplam 50 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %5’i anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Ocak 2021 sonuna kadar devam edecek. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11 % 11 İndirim Kodu Kazan (Listelerimle Alışveriş – Listeni Sevdiğinle Paylaş)

Fırsat Süresiz
Listenizi Paylaşın Alışveriş listelerinizi hazırlayın, sevdiklerinizle paylaşın. %11 İndirim Kuponu...Daha Fazla

Listenizi Paylaşın Alışveriş listelerinizi hazırlayın, sevdiklerinizle paylaşın. %11 İndirim Kuponu Hesapta Listelerinizi paylaştığınız üyelerin hesabına %11 indirim kuponu yükleyelim. 1 Hafta Geçerli 150 TL ve üzeri alışverişlere özel kuponla, hediyelerinizi size indirimlerle ulaştırsınlar!

Listelerim sayfasına özel %11 indirim kuponu kampanyası nedir?

n11.com’da kendileriyle paylaşılan listeleri takip eden n11 üyelerinin hesabına %11 indirim kuponu yükleniyor.

Kampanyadan nasıl yararlanırım?

Bir n11 üyesi sizinle listesini paylaştığında, paylaşılan listeyi takip edebilmeniz için mutlaka n11 hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekmektedir. n11 hesabınıza giriş yaptıysanız, paylaşılan listeyi otomatik olarak takibe başlarsınız. Kupondan yararlanabilmek için sizinle paylaşılan listelerden çıkmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde, hesabınıza kupon yüklenmeyecektir.

Benimle paylaşılan listeleri nereden görüntülerim?

Sizinle paylaşılan listeleri Hesabım > Favorilerim / Listelerim > Benimle Paylaşılan Listeler/ Benimle Paylaşılanlar alanından görebilirsiniz.

Kupondan nasıl yararlanırım?

Hesabınıza yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir. Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Kuponum hesabıma ne zaman yüklenir?

Kuponlar, kendisiyle paylaşılan listeleri takip eden ve listeden çıkmayan üyelerin hesabına 3 gün içerisinde yüklenir.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Hesabınıza yüklenen kupon, kuponun hesabınıza yüklendiği tarihten itibaren 1 hafta geçerlidir. Kullanılmayan kuponların telafisi olmayacaktır.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

N11 Listeleri Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11.com Güncel Kampanyaları ve Promosyonları, Sepette İndirimleri

Fırsat Süresiz
Bu sayfada n11.com'un tüm aktif güncel kampanya, sepette ek indirim...Daha Fazla

Bu sayfada n11.com’un tüm aktif güncel kampanya, sepette ek indirim ve promosyonlarını, özel kuponlarını bulabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11.com Çok Satan Ürünler

Fırsat Süresiz
n11'de en çok satan ürünleri keşfedin!
Hemen Al
100% Başarılı

n11.com’da Paycell Kartla 25 TL Hediye!

Fırsat 6 gün kaldı
n11’de Turkcell Faturama Yansıt seçeneği ile tek seferde yapılacak 100...Daha Fazla

n11’de Turkcell Faturama Yansıt seçeneği ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri harcamaya bir sonraki alışverişte geçerli 25 TL hediye!
Kampanyaya KATIL SIMDI yazıp 2255’e göndererek veya Paycell uygulamasından katılabilirsiniz.

 • Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tüm müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL SIMDI yazılıp 2255’e SMS gönderilmesi veya Paycell uygulaması – Fırsatlar alanındaki kampanyaya HEMEN KATIL butonuna tıklanarak katılınması gerekmektedir.Katılım ücretsizdir.
 • Kampanyaya katılındıktan sonra n11’de Turkcell Faturama Yansıt seçeneği ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri harcamaya bir sonraki alışverişte geçerli 25 TL hediye edilecektir.
 • n11.com sitesinden alışveriş yapılıyorsa “Ödeme Seçenekleri” adımından Telefon Faturası ile Ödeme seçilerek veya “Cüzdan” dan Paycell seçilerek işlem yapılabilir.
 • n11 uygulamasından ise “Ödeme Yap” adımından Paycell ile öde seçilerek işlem yapılabilir.
 • Ödülü kazanmak için hediye para hariç 100 TL ve üzeri harcama yapılması gerekmektedir.
 • Harcama sonrası kazanılan hediye para anında harcama yapılan hatta yüklenecektir.
 • Yüklenecek hediye para bir sonraki n11 alışverişinde ödeme yöntemi mobil ödeme seçilerek kullanılabilir.
 • Hediye para, bir sonraki alışverişte satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve eğer varsa kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, hediye para tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır.
 • Hediye para Paycell uygulaması Hediye Dünyam – Kuponlarım bölümünden görüntülenebilir.
 • Ödülün geçerlilik süresi 1 haftadır. 1 hafta içinde kullanılmayan ödül geri alınacaktır.
 • Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilir.
 • Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

31-12-2020 – 31-01-2021

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11.com Kuponmatik: Her Gün İndirim Kuponu Kazan (11.11)

Fırsat Süresi Doldu
n11.com'dan her gün indirim kuponu kazanmak için n11 uygulamasından Kuponmatik'i...Daha Fazla

Kuponmatik Kupon Kampanyası, 1 – 10 Kasım 2020 tarihleri arasında, n11.com tarafından sadece mobil uygulama üzerinden düzenlenmektedir. Kampanyaya katılan n11.com üyeleri, mobil uygulamada Kuponmatik’i çevirerek değeri en fazla 90 TL olan indirim kuponları kazanır.

Kazandığım kuponları ne zaman kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, 11 Kasım 2020 tarihinde 00.00’da aktif olup, 11 Kasım 2020 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyaya ne zaman katılabilirim? Kampanya günlük olarak düzenlenmektedir ve 1-10 Kasım tarihleri arasında her gün saat 20.00’da başlayıp, 23.59’da sona ermektedir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Bu kampanya sadece n11.com üyelerine özeldir.
Kampanyaya katılmak için herhangi bir koşul var mı? Kampanyaya katılım için n11.com’dan alışveriş yapma koşulu veya herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Tüm üyeler katılabilmektedir.
Kampanyadan kazanabileceğim en yüksek indirim tutarı nedir? Kuponmatik’ten kazanılabilecek en yüksek kupon tutarı 90 TL’dir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, Kuponmatik’i her gün bir kez çevirme hakkına sahiptir.
Kazandığım kuponları nasıl kullanırım? Hediye olarak verilen kuponların kullanım koşulları her gün farklılık göstermektedir.

2 Kasım 2020 saat 20.00 – 23.59 arasında kazanılabilecek kuponların detayları aşağıdaki gibidir:

 • 7.000 adet, 110 TL üzeri alışverişlerde geçerli 11 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 220 TL üzeri alışverişlerde geçerli 22 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 330 TL üzeri alışverişlerde geçerli 33 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 440 TL üzeri alışverişlerde geçerli 44 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 550 TL üzeri alışverişlerde geçerli 55 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 660 TL üzeri alışverişlerde geçerli 66 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 770 TL üzeri alışverişlerde geçerli 77 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 900 TL üzeri alışverişlerde geçerli 80 TL değerinde kupon
Kuponlarda adet sınırlaması var mı? Her indirim kuponunun stoku, belirtilen günlük adetle sınırlıdır.
Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli? Yüklenilen kuponlar; Yatırımlık Altın ve Gümüş; Dijital Kodlar & Ürünler; Sim Kart ve Hat; Uzatılmış Garanti; Araba; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış; Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Kampanyayı n11 uygulamasında neden göremiyorum? Kampanyadan faydalanmak için n11.com uygulamasının en güncel sürümünün indirilmiş olması gerekir. Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.
Kazandığım kuponları nakde çevirebilir miyim? Kuponlar nakde çevrilemez.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:

Alıcı iptal/iade ederse; Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kupon alıcının hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon alıcının hesabına iptal veya iade tutarı kadar telafi olarak yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.

Satıcı iptal ederse; Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.

*n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Ayrıca, n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

*18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

*Kuponlar, nakde çevrilemez.

n11 Kuponmatik Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11.com Kredi Kartına 6 Taksitli Altın Satışı

Fırsat Süresiz
n11'den 6 taksitle altın, pırlanta, gümüş ve takı satın alabilirsiniz....Daha Fazla

n11’den 6 taksitle altın, pırlanta, gümüş ve takı satın alabilirsiniz. Kredi kartına 6 taksit! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11 Market11 – Market Ürünlerinde Sıcak Fırsatlar

Fırsat Süresiz
Market11 reyonlarında yer alan gıda, et, temizlik, kişisel bakım, giyim...Daha Fazla

Market11 reyonlarında yer alan gıda, et, temizlik, kişisel bakım, giyim gibi ürünler, benzersiz bir market deneyimi ve en uygun fiyatlarla n11.com’da! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11.com İndirimli Uçak Biletleri

Fırsat Süresiz
n11.com'dan alacağınız uçak biletlerinde indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

n11 Moda11 – Giyim Ürünlerinde Sıcak Fırsatlar

Fırsat Süresiz
Moda11 ile yeni sezon yüzlerce ünlü markalardan trend kıyafet, ayakkabı,...Daha Fazla

Moda11 ile yeni sezon yüzlerce ünlü markalardan trend kıyafet, ayakkabı, çanta, cüzdan, aksesuar ve daha birçok ürün n11.com’da! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11 İkinci El Araç Satışı – “0” Km Araç Alır Gibi

Fırsat Süresiz
OTOMOBİLDE GÜVENCE n11’DE Binlerce seçenek arasından en iyi 2. el...Daha Fazla

OTOMOBİLDE GÜVENCE n11’DE Binlerce seçenek arasından en iyi 2. el araçları sizin için aradık, bulduk, inceledik, n11 güvencesiyle size sunuyoruz Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11.com Aynı Gün Teslim Alışveriş – Aynı Gün Kargo & Teslimat

Fırsat Süresiz
n11'den b usayfada alacağınız ürünler aynı gün adresinize teslim! Siz...Daha Fazla

n11’den b usayfada alacağınız ürünler aynı gün adresinize teslim! Siz sağlıkla evde kalın, ürünleriniz kapınıza gelsin. *İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya için geçerlidir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11’de 3 Gün 3 Gece Kış İndirimleri [11-12-13 Ocak]

Fırsat Süresi Doldu
11 - 12 - 13 Ocak'ta n11'e Gel: Evde vazgeçilmezimiz...Daha Fazla

11 – 12 – 13 Ocak’ta n11’e Gel: Evde vazgeçilmezimiz seçili ürünlere özel fırsatları yakala! N11 online mağazasında 3 gün 3 gece indirimleri sunan yepyeni bir kampanya ile dekorasyon, mobilya, ev tekstili, giyim, spor, outdoor, kitap, film, ayakkabı, çanta, elektrikli ev aletleri, yapı market, hobi, oyun, oyuncak ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde sepette ekstra %50’ye varan kaçırılmayacak indirimler sunuyor.

Elektronik ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri (iPad, Laptop, Harddisk, Bilgisayar, Tablet, Modem, Kulaklık, Monitör) burada!

Detaylar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11 15₺ Avva İndirim Kodu

Kod Süresiz
N11.com'da AVVA mağazasında 100₺ alışverişe 15₺ indirim sağlar....Daha Fazla

N11.com’da AVVA mağazasında 100₺ alışverişe 15₺ indirim sağlar.

Daha Az

AVVA15 Kodu Aç 
100% Başarılı

n11.com Yurt Dışından Ürünler

Fırsat Süresiz
n11 Yurt Dışından Ürünler, gümrük vergisi ile uğraşmadan kısa sürede...Daha Fazla

n11 Yurt Dışından Ürünler, gümrük vergisi ile uğraşmadan kısa sürede adresinizde. Yurt Dışından Ürünler, lojistik ve gümrük işlemleriyle uğraşmadan 15 iş günü içinde n11 güvencesiyle adresinize teslim edilir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11.com 2000₺ Altı Televizyonlarda Büyük Fırsat

Fırsat 1 ay kaldı
n11'den alacağınız seçili televizyonlarda indirim sağlar. n11.com’da 2.000 TL’den ucuz...Daha Fazla

n11’den alacağınız seçili televizyonlarda indirim sağlar. n11.com’da 2.000 TL’den ucuz TV’ler seyir keyfini zirveye taşıyor!

2000 TL ve Altı TV'leri Keşfedin Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11 Garaj11 500₺ İndirim Kuponu Kazan! – Otomobil

Fırsat Süresiz
Garaj11 otomobil alışverişleriniz n11’de geçerli 500 TL indirim kodu kazandırıyor!...Daha Fazla

Garaj11 otomobil alışverişleriniz n11’de geçerli 500 TL indirim kodu kazandırıyor! Otomotiv Kategorisine Özel 500 TL İndirim Kuponu

Otomobilinizi aldıktan sonra aktif olan kuponu 3 ay içinde keyifle kullanın.

Sıkça Sorulan Sorular

Araç satışına özel indirim kuponu nedir?

garaj11 üyeleri, otomobil satın aldıktan sonra n11.com’da geçerli 500 TL indirim kuponu kazanıyor. 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponu, Otomotiv & Motosiklet kategorisinde kullanabilirsiniz.

Kuponu nasıl kullanırım?

Kazanılan kupon n11.com hesabınıza otomatik olarak yüklenir. Hesaba yüklenen kuponu kullanmak için ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir.

Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim?

İndirim kuponu, noter satış devri tamamladıktan sonra aktif hale gelir ve 3 ay geçerlidir.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kazandığınız kupon, noter satış devri tamamladığı tarihten itibaren aktif hale gelir ve bu tarihten itibaren 3 ay geçerlidir.

İndirim kuponu hangi kategorilerde geçerlidir?

Otomotiv & Motosiklet kategorisinden yapacağınız 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir. Ziraat Bankası için puan kullanımı bulunmamaktadır.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir. Ziraat Bankası için puan kullanımı bulunmamaktadır.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı?

Kredili kargo hizmeti ve benzeri hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Garaj11

https://www.n11.com/garaj11/ek-hizmetler/indirim-kuponu

https://www.n11.com/garaj11/ikinci-el?warranty=true Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

İnternet alışverişlerine 20 TL MaxiPuan! [Trendyol, GittiGidiyor, N11, HB, PTTAVM, Morhipo]

Fırsat 3 hafta kaldı
15 Ocak 2021 - 14 Şubat 2021 tarihleri arasında Maximum...Daha Fazla

15 Ocak 2021 – 14 Şubat 2021 tarihleri arasında Maximum Genç kartınla seçili e-ticaret firmalarından tek seferde yapacağın peşin veya taksitli 100 TL’lik alışverişine 20 TL MaxiPuan.

KAMPANYAYA DAHİL FİRMALAR
TRENDYOL
N11
GİTTİGİDİYOR
HEPSİBURADA
INCEHESAP
SAHİBİNDEN
MORHİPO
E-PTTAVM
TCHİBO
MİNİSO
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler nedir? 

Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,

Ürün iptal ve iade işlemleri,

Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler,

Kampanyaya dâhil olmayan firmalarından yapılacak alışverişler ve

Farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Kazandığım Puanları Nasıl Kullanabilirim?                                                                                          

Kazanacağın MaxiPuan’lar 23 Şubat 2021 tarihinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. MaxiPuan’larını Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsin.

Kazandığım Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 12 Mart 2021’dir.

Kampanya Detayları Nedir?

Kampanya; Maximum Mobil’de 15 Ocak 2021 – 14 Şubat 2021  tarihleri arasında geçerli olup, Maximum Genç kart sahiplerine özeldir.

Kampanyaya dahil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı.

Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

E-Ticaret Alışverişlerinize 75 TL MaxiPuan! [Trendyol, GittiGidiyor, N11, HB, PTTAVM, Teknosa, MediaMarkt, Çiçeksepeti]

Fırsat 6 gün kaldı
Maximum Mobil’den kampanyaya katılın; elektronikten giyime kozmetikten dekorasyona pek çok...Daha Fazla

Maximum Mobil’den kampanyaya katılın; elektronikten giyime kozmetikten dekorasyona pek çok farklı sektörde seçili e-ticaret sitelerinden 16-31 Ocak 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ikinci online alışverişinize 75 TL MaxiPuan kazanın!

SEKTÖR FİRMA
E – TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E – TİCARET HEPSIBURADA
E – TİCARET INCEHESAP.COM
E – TİCARET N11
E – TİCARET PTTAVM
E – TİCARET TRENDYOL
E – TİCARET Çiçeksepeti
E – TİCARET GİTTİGİDİYOR
ELEKTRONİK PERAKENDE VATAN
ELEKTRONİK PERAKENDE TEKNOSA
ELEKTRONİK PERAKENDE MEDIAMARKT
ELEKTRONİK PERAKENDE APPLE
ELEKTRONİK PERAKENDE MONSTER NOTEBOOK
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI BİLGİSAYAR
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI TROY
E-TİCARET WWW.PASABAHCEMAGAZALARİ.COM
E-TİCARET E-FİNSPOR.COM
E-TİCARET AVON KOZMETİK ÜRÜN.SAN.AŞ
E-TİCARET WWW.TAC.COM.TR/SATİS
E-TİCARET WWW.BOYNER.COM.TR
E-TİCARET WWW.TERGAN.COM.TR
E-TİCARET WWW.BGSTOREONLİNE.COM
E-TİCARET MUDO .
E-TİCARET YALI SPOR
E-TİCARET WWW.BARCİN. COM
E-TİCARET WWW.AYAKKABİDUNYASI.COM.T
E-TİCARET WWW.FLO.COM. TR
E-TİCARET TURKUVAZ MÜZİK KİTAP MAĞ.PAZ. A.Ş.
E-TİCARET TOYZZ SHOP SANAL POS
E-TİCARET WWW.E-BEBEK.COM
E-TİCARET WWW.SILKANDCASHMERE.COM
E-TİCARET WWW.JOKER. COM.TR
E-TİCARET E-reyon
E-TİCARET KİTAPYURDU YAY. VE İLET.AŞ.
E-TİCARET WWW.BEYMEN.COM
E-TİCARET WWW.SPX.COM.TR
E-TİCARET WWW.VAKKO.COM
E-TİCARET SHOP.VAKKORAMA.COM. TR
E-TİCARET WWW.WCOLLECTİON.COM.TR
E-TİCARET WWW.LCWAİKİKİ. COM
E-TİCARET WWW.SAATVESAAT.COM. TR
E-TİCARET WWW.KORAYSPOR. COM
E-TİCARET WWW.KLİNİSYEN. COM
E-TİCARET WWW.LESCON.COM.TR
E-TİCARET WWW.FARMASİ.COM.TR
E-TİCARET WWW.PIERRECARDIN.COM.TR
E-TİCARET DESA.COM. TR
E-TİCARET TR.USPOLOASSN. COM
E-TİCARET WWW.CEYO.COM.TR
E-TİCARET WWW.EYUPSABRİTUNCER. COM
E-TİCARET WWW.MADAMECOCO.COM
E-TİCARET WWW.ADDAX.COM.TR
E-TİCARET WWW.MODANISA.COM
E-TİCARET WWW.KIGILI.COM
E-TİCARET WWW.MENDOS.COM.TR
E-TİCARET WWW.KIPLINGTR.COM
E-TİCARET WWW.GUSTOESHOP.COM
E-TİCARET WWW.FAIKSONMEZ.COM.TR
E-TİCARET WWW.IPEKYOL.COM.TR
E-TİCARET WWW.DECATHLON.COM.TR
E-TİCARET WWW.DEFACTO.COM.TR
E-TİCARET WWW.COOKPLUS.COM
E-TİCARET ÖZDİLEKTEYİM MAĞAZA
E-TİCARET WWW.SCLSTORE.COM
E-TİCARET SHOP.LACOSTE.COM.TR/
E-TİCARET WWW.OCCASION.COM.TR
E-TİCARET WWW.TCHİBO.COM.TR
E-TİCARET WWW.PENTİ.COM. TR
E-TİCARET WWW.OXXO.COM. TR
E-TİCARET WWW.TEFALSHOP.COM.TR
E-TİCARET WWW.DEICHMANN.COMTR
E-TİCARET WWW.GREYDER.COM
E-TİCARET WWW.FLORMAR.COM.TR
E-TİCARET WWW.SUPERSTEP.COM.TR
E-TİCARET WWW.MAVI.COM
E-TİCARET WWW.ALTINYILDIZCLASSICS.COM
E-TİCARET WWW.NETWORK.COM.TR
E-TİCARET WWW.DIVARESE.COM.TR
E-TİCARET WWW.NAUTİCA-TR.COM
E-TİCARET WWW.CIVILIM.COM
E-TİCARET WWW.ENGLISHHOME.COM.TR
E-TİCARET WWW.RAMSEY.COM.TR
E-TİCARET İŞ KÜLTÜR WEB
E-TİCARET WWW.EMEKKİTAP.COM
E-TİCARET WWW.COLINS.COM.TR
E-TİCARET WWW.ADL.COM.TR
E-TİCARET WWW.KEMALTANCAONLİNE.COM
E-TİCARET SHOP.MIELE.COM.TR
E-TİCARET WWW.PORLAND.COM.TR
E-TİCARET WWW.DERMOECZANEM.COM
E-TİCARET WWW.DERMOMARKET.COM
E-TİCARET WWW.SEVIL.COM.TR
E-TİCARET WWW.ZENPIRLANTA.COM
E-TİCARET WWW.AKER.COM.TR
E-TİCARET TR.GANT.COM
E-TİCARET WWW.KAFT.COM
E-TİCARET WWW.SEFAMERVE.COM
E-TİCARET WWW.KOTON.COM
E-TİCARET WWW.EGANBA.COM
E-TİCARET WWW.DERIMOD.COM.TR
E-TİCARET WWW.ODAKITAP.COM
E-TİCARET WWW.CACHAREL.COM.TR
E-TİCARET WWW.GURAL.COM.TR
E-TİCARET WWW.THEBODYSHOP.COM.TR
E-TİCARET WWW.JIMMYKEY.COM
E-TİCARET WWW.PANCO.COM.TR
E-TİCARET WWW.PORSELENSEPETI.COM
E-TİCARET WWW.WCOLLECTION.COM.TR
E-TİCARET WWW.ATASUNOPTİK.COM.TR
E-TİCARET WWW.ORIFLAME.COM.TR
E-TİCARET ZARA.COM/TR
E-TİCARET WWW.MASSIMODUTTI.COM/TR
E-TİCARET STRADIVARIUS.COM/TR
E-TİCARET WWW.PULLANDBEAR.COM/TR
E-TİCARET WWW.BERSHKA.COM/TR
E-TİCARET OYSHO.COM/TR
E-TİCARET ZARAHOME.COM/TR
E-TİCARET KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş.
E-TİCARET WWW.EVESHOP.COM.TR
E-TİCARET KIRMIZI KEDİ
E-TİCARET EVMANYA-hepsipay
E-TİCARET WWW.WATSONS.COM.TR
E-TİCARET WWW.DOGOSTORE.COM
E-TİCARET WWW.KORKMAZSTORE.COM.TR
E-TİCARET WWW.BABIL.COM
E-TİCARET WWW.UNDERARMOUR.COM.TR
E-TİCARET WWW.WELDERWATCH.COM
E-TİCARET MODASELVIM.COM
E-TİCARET WWW.LENSMARKET.COM
E-TİCARET WWW.LOFT.COM.TR
E-TİCARET MARKSANDSPENCER.COM.TR
E-TİCARET WWW.SETRE.COM
E-TİCARET WWW.ARMAGANOYUNCAK.COM.TR
E-TİCARET WWW.TANTITONI.COM.TR
E-TİCARET WWW.MİNİSO.COM.TR
E-TİCARET WWW.NEZİH.COM.TR
E-TİCARET WWW.REEBOK.COM.TR
E-TİCARET WWW.SAMSONİTE.COM.TR
E-TİCARET WWW.IDEFIX.COM
E-TİCARET WWW.BAMBİSTORE.COM.TR
E-TİCARET WWW.GRATİS.COM
E-TİCARET WWW.CAMPER.COM
E-TİCARET WWW.ELLESHOES.COM
E-TİCARET WWW.AVVA.COM.TR
E-TİCARET BENETTON.COM.TR
E-TİCARET WWW.ABDULLAHKİGİLİ.COM.TR
E-TİCARET WWW.GAP.COM.TR
E-TİCARET WWW.YARGİCİ.COM
E-TİCARET WWW.ARMİNE.COM
E-TİCARET WWW.TOZLU.COM.TR
E-TİCARET LEGO.STORETURKEY.COM.TR
E-TİCARET WWW.ROSSMANN.COM.TR
E-TİCARET YATSAN.COM
E-TİCARET WWW.DENİZBUTİK.COM
E-TİCARET WWW.TUGBAVENN.COM
E-TİCARET WWW.ARZUM.COM.TR
E-TİCARET WWW.BOYNER.COM.TR
E-TİCARET WWW.ISTANBULKITAPCISI.COM
E-TİCARET Gürgençler.com.tr
E-TİCARET DOLAP.COM
E-TİCARET BBM MORHİPO İSTANBUL ŞUBESİ
E-TİCARET NEZİH KİTAP KIRTASİYE SAN. VE TİC. A.Ş.
E-TİCARET KİĞILI GİYİM TİCARET A.Ş.
E-TİCARET ROMAN HAZIR GİYİM VETEKSTİL SANAYİ TİCAR
E-TİCARET 3dörtgen
GÖRDÜM ALDIM E-hamal **
GÖRDÜM ALDIM Troy **
GÖRDÜM ALDIM Samsung **
GÖRDÜM ALDIM İş Kültür **
GÖRDÜM ALDIM DermoMarket **
GÖRDÜM ALDIM HepsiSony **
GÖRDÜM ALDIM PopSockets **
GÖRDÜM ALDIM Ceyo **
GÖRDÜM ALDIM Kahveciniz **
GÖRDÜM ALDIM Meguiars **
GÖRDÜM ALDIM Nezih **
GÖRDÜM ALDIM Arzum **
GÖRDÜM ALDIM Arifoğlu **
GÖRDÜM ALDIM Bun Design **
GÖRDÜM ALDIM MALATYA PAZARI GÖRDÜM ALDIM **
GÖRDÜM ALDIM PetBurada **
GÖRDÜM ALDIM Tantitoni **
GÖRDÜM ALDIM EKOL **
GÖRDÜM ALDIM LOHUSAM **
GÖRDÜM ALDIM Electrolux **
GÖRDÜM ALDIM İmam Çağdaş **
GÖRDÜM ALDIM Braun **
GÖRDÜM ALDIM Şekeroğlu Online **
GÖRDÜM ALDIM Sarf Market **
GÖRDÜM ALDIM ZEST Ayvalık **
GÖRDÜM ALDIM TRAKYADANEVİNİZE GÖRDÜM ALDIM **
GÖRDÜM ALDIM NATURELKA GÖRDÜM ALDIM **
GÖRDÜM ALDIM KadınlarınElinden **
GÖRDÜM ALDIM ZEG (DODOMAMA) **
GÖRDÜM ALDIM Tesbihhane **
GÖRDÜM ALDIM POL’S GURME **
GÖRDÜM ALDIM Oral-B **
GÖRDÜM ALDIM Kappa **
GÖRDÜM ALDIM GPN GÖRDÜM ALDIM **
GÖRDÜM ALDIM Korkmaz **
GÖRDÜM ALDIM Köyceğiz Balı **
GÖRDÜM ALDIM GÖRDÜM ALDIM ÇELEBİOĞULLARI BAKLAVA **
GÖRDÜM ALDIM izmirdeniste **
GÖRDÜM ALDIM HIZ YAYINLARI **
GÖRDÜM ALDIM PETZZSHOP GÖRDÜM ALDIM **
GÖRDÜM ALDIM BAŞAK SİEMENS **
GÖRDÜM ALDIM Gürgençler **
*Kampanyaya dahil firmalar için yalnızca bu firmaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya
dahil olacaktır.
** Kampanyaya dahil Gördüm Aldım firmaları için yalnızca bu firmaların Gördüm Aldım mağazalarından
yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. İlgili firmaların Gördüm Aldım mağazalarına, Maximum Mobil
uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles) ve Maximum Genç Kartlar kullanılarak yapılan alışverişler.
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Bankamatik Kartları,Aidatsız Kartlar, MaxiPara Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.
 
Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 16 Şubat 2021 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 26 Şubat 2021’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişleri kapsamakta olup, firmaların fiziki mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Alışverişlerin online ödeme ile yapılması gerekmekte olup kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

n11.com

Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu.

Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Doğuş Planet e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresi “n11.com”u açtı.

n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de alışverişin uğurlu dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce mağazanın olduğu n11.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Uğurlu alışverişler.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve bölgede e-ticaret sektörünün lideri olmak.

MİSYONUMUZ

E-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmek.

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

SK Group
1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji ve yeme-içme olmak üzere sekiz sektörde faaliyet göstermektedir. Yaklaşık 180 şirketi ve 35 bine yakın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Doğuş Grubu, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

1953 yılında kurulan SK Group, hem satış hem aktifler bazında Kore’nin en büyük 3’üncü holdingi olarak konumlanmaktadır. 70 bin çalışanı ile 2011 yılı itibariyle toplam satışları 142 milyar dolar ve toplam aktifleri 126 milyar dolar seviyesine ulaşmıştır.

SK Group’un Kore’de faaliyet gösteren 94 iştiraki ve 33 ülkeyi kapsayan bir ortaklık ağı bulunmaktadır. Enerji ve kimyasal ile bilgi ve teknoloji gibi iki ana dayanak noktasına ek olarak, SK Group ayrıca pazarlama ve lojistik endüstrilerinde de faaliyet göstermektedir.

SK Planet’in e-ticaret platformu 11street, aylık ortalama 18 milyon ziyaretçisi ve 2012’deki 4.3 milyar dolarlık ticaret hacmi ile Kore’nin en büyük açık pazar platformları arasında yerini almaktadır.


🏷️ n11.com indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi n11.com indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 n11.com kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
n11.com promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.