Teknosa Macbook Pro ve Air’larda Öğrenci/Akademisyenlere 2500₺’ye Varan İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyadan “Üniversite Öğrencisi veya Öğretim Görevlisi” olduğunu belgeleyen müşterilerimiz yararlanabilir....Daha Fazla

Kampanyadan “Üniversite Öğrencisi veya Öğretim Görevlisi” olduğunu belgeleyen müşterilerimiz yararlanabilir. Seçili MacBook Air modellerinde 1000 TL’ye varan; MacBook Pro modellerinde de 2500 TL’ye varan indirim uygulanacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Tupturuncu İndirimler

Fırsat Süresiz
TeknoSA Turuncu İndirim geri geldi!
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Mağazadan Al Seçeğiyle Al Ekstra % 5 İndirim Kazan

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya teknosa.com'a özel olup, Mağazadan Al seçeneği olan ürünlerde ilgili...Daha Fazla

Kampanya teknosa.com’a özel olup, Mağazadan Al seçeneği olan ürünlerde ilgili seçenek ile alımlarda sepette ekstra %5 indirim uygulanacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Tekno Fırsat Ürünlerinde % 10 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Teknosa'dan alacağınız tekno fırsat kategorisi ürünlerinde % 10'a varan indirim...Daha Fazla

Teknosa’dan alacağınız tekno fırsat kategorisi ürünlerinde % 10’a varan indirim sağlar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Shop&Miles Kartla 500₺ Alışverişe 3500 Mil

Fırsat Süresi Doldu
Teknosa'dan Miles&Smiles kartınızla yapacağınız alışverişlerde 3500 mil kazandırır.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Samsung Galaxy S10/S10+/S10e Alımlarına Galaxy Buds Hediye

Fırsat Süresi Doldu
Teknosa'dan alacağınız Samsung Galaxy S10/S10+/S10e'larda Galaxy Buds hediye eder.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Preo Alışverişlerinde 2.Ürün % 50 İndirimli

Fırsat Süresi Doldu
Teknosa'dan alacağınız 2.Preo ürününde %50 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Duracell 2.Pil 1₺

Fırsat Süresi Doldu
Teknosa'dan alacağınız 2. Duracell pil 1₺'dir.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Turuncu İndirim

Fırsat Süresiz
Teknosa'dan alacağınız ürünlerde turuncu indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Apple Watch Series 3 ve 4’te 300₺ İndirim

Fırsat Süresiz
Teknosa'dan alacağınız Apple Watch 3/4 serilerinde 300₺ indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa iPhone 7/7Plus 3299₺

Fırsat Süresiz
Teknosa'dan alacağınız iPhone 7 ve 7 Plus modelleri 3299 ve...Daha Fazla

Teknosa’dan alacağınız iPhone 7 ve 7 Plus modelleri 3299 ve 3899₺ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.

2000 yılında faaliyete başlayan şirket, bugün yaygın mağaza ağı, teknosa.com ve mobil platformlarıyla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. TV, ses ve görüntü sistemlerinden cep telefonlarına, bilgisayarlardan oyun ve hobi ürünlerine, beyaz eşyadan kişisel bakıma, teknoloji ürünlerinde yüzlerce markanın binlerce ürününü tüketicilerle buluşturmaktadır.

TeknoSA, kuruluşundan itibaren istikrarlı bir şekilde büyürken; güvenilirliği, yaygınlığı, farklılaşan hizmetleri ve yenilikçi atılımlarıyla Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi konumunu pekiştirmektedir. Konusunda uzman çalışanlarıyla, müşterilerin hayatına değer katan ürün ve hizmetleri çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Mayıs 2012’de halka arz edilen şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Müşterilerinin teknoloji ihtiyacını karşılamak üzere her kanalda hizmet veren TeknoSA, hem çağrı merkezi (0 850 222 55 99) hem sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek Müşteri Hizmetleri, yaygın mağaza ağının yanı sıra www.teknosa.com online alışveriş platformu ve mobil aplikasyonları ile müşterilerinin daima yanında yer almaktadır.

Satış öncesi ve sırası müşterilere teknoloji alışverişinde rehberlik eden TeknoSA, yeni teknolojiler ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda Dr. Teknolog markasıyla satış sonrası katma değerli hizmetlerini sürekli geliştirmektedir. Tüketicilerin tercihine göre mağazada, telefonda, evde ve iş yerinde faydalanılabilecek garantiden kuruluma, teknik destekten korumaya teknolojiyle ilgili geniş kapsamlı hizmetlere sahiptir.

Çoklu kanalda gerçekleştirdiği yatırımlarla tüketici teknolojisi ürünlerinde referans noktası olmaya devam eden TeknoSA, teknolojide tek adres olma anlayışıyla sektörde fark yaratan atılımlarını sürdürmektedir. “Her Şey Dahil Teknoloji” mottosuyla mobil iletişim hizmeti veren şirket, 2016 Haziran ayından itibaren müşterilerine TeknoSA Mobil faturaları üzerinden istediği telefonu TeknoSA’dan taksitle alma imkanı sunmakta, diğer bir deyişle temlikli cihaz satışı yapmaktadır.

TeknoSA, kendi özel markalı akıllı ürünleriyle de teknoloji perakendeciliğinde yine bir ilke imza atmıştır. 2015 yılının Temmuz ayında lanse ettiği TeknoSA Preo P1 model akıllı telefon ve Pwatch akıllı saat ile ileri teknolojiyi, erişilebilir fiyatlarla tüketicilere sunan şirket, TeknoSA Preo ailesini, Preo P2 akıllı telefon, Pwatch 2 ve yeni aksesuarlar ile genişletmeye devam etmektedir.

2015 yılının son çeyreğinde, tüm mağazalarını, saha çalışanlarını ve 10 binlerce ürünü “bir” noktada buluşturan “Bağlantılı Mağaza” projesini hayata geçiren TeknoSA, hem satış danışmanlarını zengin içerikli tabletleriyle daha donanımlı hale getirmiş hem de müşterilerin ihtiyacına uygun, kişiselleştirilmiş deneyim sunmaya başlamıştır.

TeknoSA, gerçekleştirdiği yeni işbirlikleriyle de müşteri portföyünü sürekli çeşitlendirmekte ve genişletmektedir. Son olarak dünyanın en değerli eğlence markası The Walt Disney Company ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, Disney Collection ürünleri TeknoSA mağazalarında satılmaya başlanmıştır. Bu işbirliğiyle şirket, Disney Collection’u ilk kez bir teknoloji zincirine entegre etme başarısını göstermiş ve dünya teknoloji perakendeciliğinde de bir ilke imza atmıştır.

TeknoSA, insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak ve teknoloji konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla; eğitim, bilim, sanat ve teknoloji alanında birçok proje yürütmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda 2007 yılından bu yana Milli Takımlar Teknoloji Tedarikçisi’dir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor Ligi olan Riot Games tarafından düzenlenen League of Legends Şampiyonluk Ligi Sponsoru olarak milyonlarca eSpor tutkunu gencin hayallerini gerçekleştirmesine destek vermektedir.

2007 senesinde başlatılan “Kadın için Teknoloji” sosyal sorumluluk projesiyle, Türkiye’nin farklı illerinde kadınlara ücretsiz bilgisayar kursu vererek teknoloji ile yakınlaşmalarını sağlamaktadır.

TeknoSA’nın stratejik önceliği nitelikli işgücü yetiştirmek ve insana yatırım yapmaktır. Hem teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmek hem de hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla Ekim 2005’te TeknoSA Akademi kurulmuştur. TeknoSA bünyesindeki tüm çalışanlar, TeknoSA Akademi’de çeşitli eğitim programlarıyla gelişimlerini sürdürüp potansiyellerini gerçekleştirebilmektedir.

Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe çevreye yönelik en kapsamlı çalışmalara imza atan TeknoSA, elektronik atık toplama, çevre dostu poşet kullanımı, enerji verimliliği konularında yaptığı çalışmalarla da sektörüne örnek teşkil etmektedir.

0850 222 55 99