Teknosa Güncel Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Teknosa'nın güncel aktif kampanya ve fırsatlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa İndirimli Outlet ve Teşhir Ürünleri

Fırsat Süresiz
Teknosa'nın satışta olan tüm indirimli outlet ve teşhir ürünlerine buradan...Daha Fazla

Teknosa’nın satışta olan tüm indirimli outlet ve teşhir ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Papara Card’la 100₺ Üzeri Alışverişe 25₺ İade

Fırsat 2 hafta kaldı
Papara Card ile Teknosa.com ve tüm Teknosa mağazalarında tek seferde...Daha Fazla

Papara Card ile Teknosa.com ve tüm Teknosa mağazalarında tek seferde 100 TL ve üzeri yapılacak harcamaya 25TL iade edilecektir (19 Şubat’ta yüklenecek). Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Teknosa Android Telefonlarda Mağazadan Al Seçeneği İle Alımlarda Sepette Ekstra % 7 İndirim

Fırsat 2 hafta kaldı
Kampanya teknosa.com'a özeldir. Mağazadan Al seçeneği olan ürünlerde ilgili seçenek...Daha Fazla

Kampanya teknosa.com’a özeldir. Mağazadan Al seçeneği olan ürünlerde ilgili seçenek ile alımlarda,kampanyaya dahil edilen ürünlerde sepet adımında ekstra %7 indirim uygulanacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Huawei Nova 5T Alana Huawei Freebuds Lite Kulaklık Hediye

Fırsat 2 hafta kaldı
Kampanya kapsamında Huawei Nova 5T Alana Huawei Freebuds Lite Kulaklık...Daha Fazla

Kampanya kapsamında Huawei Nova 5T Alana Huawei Freebuds Lite Kulaklık sepette hediye edilecektir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa GoPro Hero 7 ile GoPro 2’li Şarj Cihazı + Batarya Sepette Hediye

Fırsat 2 hafta kaldı
Kampanya kapsamında Gopro Hero 7 yanında, 135177100 kodlu GoPro 2’li...Daha Fazla

Kampanya kapsamında Gopro Hero 7 yanında, 135177100 kodlu GoPro 2’li Şarj Cihazı + Batarya sepette hediye olacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Samsung Serif TV Alana Samsung Galaxy A30s Akıllı Telefon Hediye

Fırsat 2 hafta kaldı
Kampanya kapsamında Samsung Serif TV yanında, Samsung Galaxy A30S Akıllı...Daha Fazla

Kampanya kapsamında Samsung Serif TV yanında, Samsung Galaxy A30S Akıllı Telefon sepette hediye olacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Tüm TV’lerin Yanında Logitech K400 Klavye 249 TL yerine 199 TL

Fırsat 2 hafta kaldı
Kampanya kapsamında Tüm TV'lerin Yanında Logıtech K400 Klavye sepette 249...Daha Fazla

Kampanya kapsamında Tüm TV’lerin Yanında Logıtech K400 Klavye sepette 249 TL yerine 199 TL olacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Seçili LG TV Alana LG AN-MR19BA.APD 2019 Sihirli Kumanda Hediye

Fırsat 2 hafta kaldı
Kampanya kapsamında seçili LG televizyonların yanında, 110250551 kodlu LG AN-MR19BA.APD...Daha Fazla

Kampanya kapsamında seçili LG televizyonların yanında, 110250551 kodlu LG AN-MR19BA.APD 2019 Sihirli Kumanda sepette hediye olacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Notebooklarda Sepette % 20 İndirim

Fırsat 2 hafta kaldı
Teknosa'da notebooklarda şimdi %20 net indirim var!
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Beyaz Eşyalarda % 25’e Varan İndirim

Fırsat 2 hafta kaldı
Teknosa'da beyaz eşyalarda fırsatlar seni bekliyor! %25'e varan indirimlerden hemen...Daha Fazla

Teknosa’da beyaz eşyalarda fırsatlar seni bekliyor! %25’e varan indirimlerden hemen yararlan! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Yapı Kredi Alışveriş Kredisi İle 60 Aya Varan Taksit (Telefonlarda 12 Taksit)

Fırsat 12 ay kaldı
Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile www.teknosa.com’da 500 TL ile 15.000...Daha Fazla

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile www.teknosa.com’da 500 TL ile 15.000 TL arasında yapacağınız alışverişlerinizde, 60 aya varan* vade seçenekleri ile dilediğiniz ürünü masrafsız ve kolayca satın alabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda kredinizi anında kullanabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizde tablet veya tutarı 3.500 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 6 ay, bilgisayar ya da tutarı 3.500 TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Dr.Teknolog Tamir ve Onarım Hizmeti

Fırsat 12 ay kaldı
Teknosa’dan alınmış olsun ya da olmasın tüm cep telefonu, notebook...Daha Fazla

Teknosa’dan alınmış olsun ya da olmasın tüm cep telefonu, notebook ve tabletler için garanti harici onarım imkanı. Onarımlarda avantajlı fiyat ve taksit seçenekleri. Onarım sonrası 6 ay garanti* Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Yılbaşı Hediyeleri İndirimi Başladı!

Fırsat Süresi Doldu
Hemen tıkla ve birbirinden güzel indirimlerle alışverişini Teknosa'dan yap! Yüzlerce...Daha Fazla

Hemen tıkla ve birbirinden güzel indirimlerle alışverişini Teknosa’dan yap! Yüzlerce liralık indirimler, bir alana bir bedava kampanyaları ve sepet indirimleri seni bekliyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Turuncu İndirim En Uzun Geceye Özel

Fırsat Süresi Doldu
3 gün sürecek en uzun gece turuncu indirimini kaçırma!
Hemen Al
100% Başarılı

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.

2000 yılında faaliyete başlayan şirket, bugün yaygın mağaza ağı, teknosa.com ve mobil platformlarıyla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. TV, ses ve görüntü sistemlerinden cep telefonlarına, bilgisayarlardan oyun ve hobi ürünlerine, beyaz eşyadan kişisel bakıma, teknoloji ürünlerinde yüzlerce markanın binlerce ürününü tüketicilerle buluşturmaktadır.

TeknoSA, kuruluşundan itibaren istikrarlı bir şekilde büyürken; güvenilirliği, yaygınlığı, farklılaşan hizmetleri ve yenilikçi atılımlarıyla Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi konumunu pekiştirmektedir. Konusunda uzman çalışanlarıyla, müşterilerin hayatına değer katan ürün ve hizmetleri çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Mayıs 2012’de halka arz edilen şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Müşterilerinin teknoloji ihtiyacını karşılamak üzere her kanalda hizmet veren TeknoSA, hem çağrı merkezi (0 850 222 55 99) hem sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek Müşteri Hizmetleri, yaygın mağaza ağının yanı sıra www.teknosa.com online alışveriş platformu ve mobil aplikasyonları ile müşterilerinin daima yanında yer almaktadır.

Satış öncesi ve sırası müşterilere teknoloji alışverişinde rehberlik eden TeknoSA, yeni teknolojiler ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda Dr. Teknolog markasıyla satış sonrası katma değerli hizmetlerini sürekli geliştirmektedir. Tüketicilerin tercihine göre mağazada, telefonda, evde ve iş yerinde faydalanılabilecek garantiden kuruluma, teknik destekten korumaya teknolojiyle ilgili geniş kapsamlı hizmetlere sahiptir.

Çoklu kanalda gerçekleştirdiği yatırımlarla tüketici teknolojisi ürünlerinde referans noktası olmaya devam eden TeknoSA, teknolojide tek adres olma anlayışıyla sektörde fark yaratan atılımlarını sürdürmektedir. “Her Şey Dahil Teknoloji” mottosuyla mobil iletişim hizmeti veren şirket, 2016 Haziran ayından itibaren müşterilerine TeknoSA Mobil faturaları üzerinden istediği telefonu TeknoSA’dan taksitle alma imkanı sunmakta, diğer bir deyişle temlikli cihaz satışı yapmaktadır.

TeknoSA, kendi özel markalı akıllı ürünleriyle de teknoloji perakendeciliğinde yine bir ilke imza atmıştır. 2015 yılının Temmuz ayında lanse ettiği TeknoSA Preo P1 model akıllı telefon ve Pwatch akıllı saat ile ileri teknolojiyi, erişilebilir fiyatlarla tüketicilere sunan şirket, TeknoSA Preo ailesini, Preo P2 akıllı telefon, Pwatch 2 ve yeni aksesuarlar ile genişletmeye devam etmektedir.

2015 yılının son çeyreğinde, tüm mağazalarını, saha çalışanlarını ve 10 binlerce ürünü “bir” noktada buluşturan “Bağlantılı Mağaza” projesini hayata geçiren TeknoSA, hem satış danışmanlarını zengin içerikli tabletleriyle daha donanımlı hale getirmiş hem de müşterilerin ihtiyacına uygun, kişiselleştirilmiş deneyim sunmaya başlamıştır.

TeknoSA, gerçekleştirdiği yeni işbirlikleriyle de müşteri portföyünü sürekli çeşitlendirmekte ve genişletmektedir. Son olarak dünyanın en değerli eğlence markası The Walt Disney Company ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, Disney Collection ürünleri TeknoSA mağazalarında satılmaya başlanmıştır. Bu işbirliğiyle şirket, Disney Collection’u ilk kez bir teknoloji zincirine entegre etme başarısını göstermiş ve dünya teknoloji perakendeciliğinde de bir ilke imza atmıştır.

TeknoSA, insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak ve teknoloji konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla; eğitim, bilim, sanat ve teknoloji alanında birçok proje yürütmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda 2007 yılından bu yana Milli Takımlar Teknoloji Tedarikçisi’dir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor Ligi olan Riot Games tarafından düzenlenen League of Legends Şampiyonluk Ligi Sponsoru olarak milyonlarca eSpor tutkunu gencin hayallerini gerçekleştirmesine destek vermektedir.

2007 senesinde başlatılan “Kadın için Teknoloji” sosyal sorumluluk projesiyle, Türkiye’nin farklı illerinde kadınlara ücretsiz bilgisayar kursu vererek teknoloji ile yakınlaşmalarını sağlamaktadır.

TeknoSA’nın stratejik önceliği nitelikli işgücü yetiştirmek ve insana yatırım yapmaktır. Hem teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmek hem de hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla Ekim 2005’te TeknoSA Akademi kurulmuştur. TeknoSA bünyesindeki tüm çalışanlar, TeknoSA Akademi’de çeşitli eğitim programlarıyla gelişimlerini sürdürüp potansiyellerini gerçekleştirebilmektedir.

Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe çevreye yönelik en kapsamlı çalışmalara imza atan TeknoSA, elektronik atık toplama, çevre dostu poşet kullanımı, enerji verimliliği konularında yaptığı çalışmalarla da sektörüne örnek teşkil etmektedir.

0850 222 55 99