Teknosa İndirimli Outlet ve Teşhir Ürünleri

Fırsat Süresiz
Teknosa'nın satışta olan tüm indirimli outlet ve teşhir ürünlerine buradan...Daha Fazla

Teknosa’nın satışta olan tüm indirimli outlet ve teşhir ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

200₺ Teknosa İndirim Kodu [4000₺ Alışverişe] – Zubizu

Kod Süresiz
Teknosa.com'da 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 200 TL indirim...Daha Fazla

Teknosa.com’da 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 200 TL indirim kodunuzu hemen alın! Kod Kuponla.com’a özeldir. Tükenirse Zubizu’dan alabilirsiniz. AZ0-4B5P-NK8Z-YKEK U7C-1R4K-PR31 9SX-5FWW-XXA4

Teknosa.com’da 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 200 TL indirim kodunuzu hemen alın!

Evinizin hijyeni ve kişisel bakımınız için aradığınız ürünler, küçük ev aletleri, ofisi eve taşıma için ihtiyaç duyduklarınız, çocuklarla evde keyifli vakit geçireceğiniz ürünler ve daha fazlası Teknosa’da!

Kampanya Koşulları:

– Kampanya kapsamında ZUBİZU üyeleri kampanya kodlarıyla, Teknosa.com’da yapacakları 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL indirim kazanacaklardır.
– Kampanyadan yararlanabilmek için Teknosa.com’da hesaba giriş yapılmalı ve sepet adımına gidilerek alınan kampanya kodu girilmelidir.
– Teknosa mağazalarında indirim geçerli değildir.
– Kodlar müşteriye özel olup, bir kez kullanılabilir.
– Kampanya sadece bireysel müşterilere özeldir.
– İndirimin kullanılabilmesi için sepette Apple, Monster, Dyson, Bosch, Samsung markalı ürünler, Sony PlayStation 5 Oyun Konsolu, Microsoft Xbox Series X&Series S Oyun Konsolu, Turuncu&Tupturuncu indirimler, SSD, HDD ve Dijital Kartlar olmamalıdır.
– Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
– İletilen kampanya kodları 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir.
– Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi, ZUBİZU kampanya kodlarını kaybetmesi halinde başvuru geçersiz sayılır.
– Kampanya kodlarının kaybedilmesi halinde ZUBİZU ve Teknosa A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
– ZUBİZU ve TeknoSA İç ve Dış Tic A.Ş. her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Kampanya Koşulları’nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/08/2022

TEKNOSA.COM’DA 200 TL İNDİRİM U7C-1R4K-PR31 Daha Az

masında Kodu Aç 
99% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Teknosa İndirim Kodu [30₺]

Kod Süresiz
Teknosa'da 30₺ indirim sağlar!
AKAKCE30 Kodu Aç 
99% Başarılı

Teknosa Güncel Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Teknosa'nın güncel aktif kampanya ve fırsatlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Papara Kartla Ödemeye %3 Anında Nakit İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Teknosa online ödemenizi Papara ile yapın %3 nakit cashback (nakit...Daha Fazla

Teknosa online ödemenizi Papara ile yapın %3 nakit cashback (nakit para) alın.

Teknosa harcamalarından her ay toplam 50 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %3’ü anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Mart 2022 sonuna kadar devam edecek. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 17 Teknosa MacBook İndirimi

Fırsat Süresiz
MacBook'larda %17'ye varan indirimler kısa bir süreliğine TeknoSA'da!...Daha Fazla

MacBook’larda %17’ye varan indirimler kısa bir süreliğine TeknoSA’da!

Macbook190321

yüzde10macbook180121

fırsatiPad270121 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 TeknoSA Home Office İndirimi

Fırsat Süresiz
Home Office çalışanlarına sepette %25 indirim! Detaylar için tıkla! Kampanya...Daha Fazla

Home Office çalışanlarına sepette %25 indirim! Detaylar için tıkla!

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 23 Ocak – 1 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Preo My Keymouse KM03 Klavye Mouse Set, Preo My Cooler MCL02 Notebook Soğutucu, Preo My Sound MS94 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah, Max Office Turbo File Sırtlı Çalışma Koltuğu Kırmızı, Dinamik Genç Odası Çekmeceli Çalışma Masası Zara ve LG 24″ 24ML600M-B FHD IPS Dual HDMI D-Sub  3 Tarafı Çerçevesiz Tasarım  Radeon FreeSync Monitor birlikte alındığında  sepette indirim uygulanacak ve toplamları 1811,8TL olacaktır.
 • Kampanya teknosa.com özel olup mağazalarımızda geçerli değildir.
 • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.

ofiskampanyası230121

ofiskampanyası230121 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa.com’da 200₺ chip-para! [Axess]

Fırsat Süresi Doldu
Axess'e özel 12 -15 Ağustos 2022 tarihlerinde Teknosa mağazaları ve...Daha Fazla

Axess’e özel 12 -15 Ağustos 2022 tarihlerinde Teknosa mağazaları ve Teknosa.com’da tek seferde 3000 TL ve üzeri ilk harcamanıza 200 TL chip-para fırsatı için hemen katılın!

Kampanya detayları:

 • 12 -15 Ağustos 2022 tarihlerinde Teknosa mağazaları ve Teknosa.com’dan tek seferde yapacağınız ilk 3000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 200 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “TEKNOSA” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Kampanyada kazanılan chip-paralar Teknosa.com’da kullanılmamaktadır.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Juzdan ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • Juzdan ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Axess, Wings, Free, Ticari kartlar, Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl veya ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 200 TL chip-para kazanabilir.
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa 150₺ Worldpuan (Yapı Kredi World) + 12 Taksit

Fırsat Süresi Doldu
World Mobil’e özel 27-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Teknosa.com alışverişinize...Daha Fazla

World Mobil’e özel 27-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Teknosa.com alışverişinize 150 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

 • World Mobil’e özel 27-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında www.teknosa.com üzerinden tek seferde yapılacak 2.500 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerden 150 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi, ürün iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Bir müşteri World Mobil katılımıyla toplam ve en fazla 150 TL Worldpuan kazanma hakkına sahip olacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kazanılan Worldpuan’lar 4 Haziran’da kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 3 Temmuz’dur. Kullanılmayan Worldpuan’lar 4 Temmuz tarihinde geri alınacaktır.
 • Kazanılan Worldpuan’lar e-ticaret harcamalarında kullanılmayacaktır. Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak yapılan ilk alışveriş üzerinden Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya sadece online alışverişler için geçerli olup, Teknosa mağazaları kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya kapsamında ürün ayırımı bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Teknosa.com’da 125 TL Worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 12 aya varan taksit!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel Teknosa’da iPhone SE, iPad, Apple Watch, Airpods harcamanızda % 10 indirim!

Fırsat Süresi Doldu
Axess'e özel Teknosa’da seçili Apple ürünlerinde 1000 TL ye varan...Daha Fazla

Axess’e özel Teknosa’da seçili Apple ürünlerinde 1000 TL ye varan %10 indirim!

25 Nisan – 8 Mayıs 2022 tarihlerinde Axess ile Teknosa mağazalarından ödemesini tek seferde yapacağınız aşağıda yer alan seçili ürünlerden herbirinden ilk ve tek bir ürün alımınızda 1000 TL ye varan %10 indirim fırsatı sunulmaktadır.

Kampanya detayları:

 • Kampanyaya dahil olan ürünler ;
  – iPhone SE 3.nesil (64 GB, 128 GB, 256 GB)
  – Apple 10.9-inch iPad Air (5. Nesil) “Wi-Fi + Cellular 64GB”, “Wi-Fi 256GB”,”Wi-Fi 64GB”, “Wi-Fi + Cellular 256GB”
  – Apple Watch SE (40mm & 44mm)
  – Apple Airpods 2. Nesil veya 3. Nesil Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Ve Şarj Kutusu
 • Bir müşteri asıl veya ek kartlarından herhangi biri ile tek seferde yapacağı ilk harcamasında ;
  Apple 10.9-inch iPad Air (5.Nesil) ve iPhone SE 3. Nesil ürünlerinin herbirinden ilk 1 adet ürün alışverişinden en fazla birer defa 1000 TL indirim, Apple Watch SE (40mm veya 44mm) ve Apple Airpods 2.Nesil veya 3.Nesil ürünlerinden herbirinden ilk 1 adet ürün alışverişinden %10 indirim kazanabilir.
 • Satın alma işlemi sırasında alışveriş tutarı birden fazla karta bölünmeden, sadece kampanyaya dahil Akbank kartlarından bir tanesi ile ürün satış bedeli ile aynı tutarın karttan provizyon alınarak işleminin gerçekleştirilmesi durumunda kampanyadan yararlanılabilir.
 • iPhone SE 3. nesil (64 GB, 128 GB, 256 GB) ürünleri için buyback kampanyası ile birleştirilemez.
 • Airpods pro modeli dahil değildir.
 • İndirim kampanyası müşteri bazındadır.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya ürün değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine / ekstresine borç kaydedilir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Teknosa Mağazalarındaki kampanyaya özel Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanya sadece Teknosa Mağazalarında geçerli olup, Teknosa.com ve Teknosa mobil uygulamasından yapılacak alımlarda geçerli değildir.
 • Axess, Free ve Wings bireysel ve ticari kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Sanal kartlar, Neo ve Akbank kart, Bank’O Card Axess kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan indirimler gün sonunda ekstrenize yansıtılacaktır.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Akbank Kart’a Özel 100 TL Chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Akbank Kart'a Özel Teknosa.com'da 100 TL’ye Varan Chip-para! Akbank Kart’a...Daha Fazla

Akbank Kart’a Özel Teknosa.com’da 100 TL’ye Varan Chip-para!

 • Akbank Kart’a özel Teknosa.com’da 21 Ekim – 21 Kasım  2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız ilk 500 TL–1499 TL arasındaki alışverişinize 50 TL chip-para veya 1500 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL chip-para!
 • Kampanyaya sadece bireysel ve ticari Akbank Kart (Debit) dahildir. Bireysel ve ticari Axess, Wings, Free kredi kartları ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce Axess Mobil veya Akbank Mobil üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanması veya SMS ile katılım sağlanması gerekmektedir.
 • Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafına iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Axess Mobil, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından TEKNOSA yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir.
 • Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari banka kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL’dir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Kampanyada kazanılan chip-paralar Teknosa.com’da kullanılmamaktadır.
 • Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya Geçerlilik Tarihi : 21.10.2021 – 21.11.2021

Kampanyalar

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

E-Ticaret Alışverişlerinize 200TL MaxiPuan! [Trendyol, GittiGidiyor, N11, Hepsiburada, Çiçeksepeti, Morhipo, Pazarama]

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Mobil’den katılıma özel Çiçeksepeti, GittiGidiyor, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş...Daha Fazla

Maximum Mobil’den katılıma özel Çiçeksepeti, GittiGidiyor, Hepsiburada, Pazarama Online Alışveriş ve Market Siparişi, Morhipo, N11 ve Trendyol’dan 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişten itibaren 40 TL, toplam 200 TL MaxiPuan!

SEKTÖR FİRMA
E – TİCARET GİTTİGİDİYOR
E – TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E – TİCARET HEPSIBURADA
E – TİCARET INCEHESAP.COM
E – TİCARET ALTINCI CADDE
E – TİCARET N11
E – TİCARET PTTAVM
E – TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E – TİCARET ALTINCI CADDE
E – TİCARET EVMANYA
E – TİCARET GURGENCLER.COM.TR
E – TİCARET DOLAP.COM
E – TİCARET 3DÖRTGEN
E – TİCARET TRENDYOL
E – TİCARET ÇİÇEKSEPETİ
E – TİCARET E-REYON
E – TİCARET MORHIPO
ELEKTRONİK PERAKENDE SONY
ELEKTRONİK PERAKENDE APPLE US
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI BİLGİSAYAR
ELEKTRONİK PERAKENDE CASPER BİLGİSAYAR
ELEKTRONİK PERAKENDE GÜRGENÇLER
ELEKTRONİK PERAKENDE HUAWEI
ELEKTRONİK PERAKENDE MEDIAMARKT
ELEKTRONİK PERAKENDE MONSTER NOTEBOOK
ELEKTRONİK PERAKENDE TEKNOSA
ELEKTRONİK PERAKENDE VATAN
Kampanyaya Dahil Sektörler
Çok Reyonlu Mağazalar
Kadın, Erkek, Çocuk, Bebek Giyim Dükkanları
Ayakkabı Mağazaları
Spor Malzemeleri Mağazaları
Bavul ve Deri Eşya Dükkanları
Gözlükçüler, Optik Ürünler ve Gözlükler
Hobi, Oyuncak ve Oyun Dükkanları
Hediyelik Eşya, Kartpostal, Hatıra Eşyası Satan Dükkanlar
Kozmetik Dükkanları
Cam ve Kristal Eşya Dükkanları
Kitapçılar
Muhtelif Ev Mefruşat Eşyaları Dükkanları
Çiçekçiler
KİTAP-KIRTASİYE D&R
KİTAP-KIRTASİYE TURKUVAZ KİTAP
KİTAP-KIRTASİYE İŞ KÜLTÜR
KİTAP-KIRTASİYE NEZİH KİTABEVİ
KİTAP-KIRTASİYE REMZİ KİTABEVİ
AKSESUAR SAAT VE SAAT
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ARZUM
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ENPLUS.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ KORKMAZSTORE.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ MIELE
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ WWW.TEFAL.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ WWW.COOKPLUS.COM
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ PAŞABAHÇE
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ BRİLLİANT
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ CHAKRA
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ENGLISH HOME
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ MADAME COCO
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ TAÇ
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ZORLU TEKSTİL
Kampanyaya Dahil Gördüm Aldım İşyerleri*
GÖRDÜM ALDIM E-hamal
GÖRDÜM ALDIM Troy
GÖRDÜM ALDIM Samsung
GÖRDÜM ALDIM İş Kültür
GÖRDÜM ALDIM DermoMarket
GÖRDÜM ALDIM HepsiSony
GÖRDÜM ALDIM PopSockets
GÖRDÜM ALDIM Ceyo
GÖRDÜM ALDIM Kahveciniz
GÖRDÜM ALDIM Meguiars
GÖRDÜM ALDIM Nezih
GÖRDÜM ALDIM Arifoğlu
GÖRDÜM ALDIM Bun Design
GÖRDÜM ALDIM PetBurada
GÖRDÜM ALDIM Tantitoni
GÖRDÜM ALDIM Ekol
GÖRDÜM ALDIM Lohusam
GÖRDÜM ALDIM Electrolux
GÖRDÜM ALDIM İmam Çağdaş
GÖRDÜM ALDIM Braun
GÖRDÜM ALDIM Şekeroğlu Online
GÖRDÜM ALDIM Sarf Market
GÖRDÜM ALDIM Zest Ayvalık
GÖRDÜM ALDIM TrakyadanEvinize
GÖRDÜM ALDIM Naturelka
GÖRDÜM ALDIM KadınlarınElinden
GÖRDÜM ALDIM Dodomama
GÖRDÜM ALDIM Tesbihhane
GÖRDÜM ALDIM Pol’s Gurme
GÖRDÜM ALDIM Oral

B
GÖRDÜM ALDIM Kappa
GÖRDÜM ALDIM Gpn
GÖRDÜM ALDIM Korkmaz
GÖRDÜM ALDIM Köyceğiz Balı
GÖRDÜM ALDIM İzmirdeniste
GÖRDÜM ALDIM Hız Yayınları
GÖRDÜM ALDIM Pettzshop
GÖRDÜM ALDIM Siemens Başak
GÖRDÜM ALDIM Gürgençler
GÖRDÜM ALDIM BeslenX
GÖRDÜM ALDIM Genpa
GÖRDÜM ALDIM Yargı Basım
GÖRDÜM ALDIM Razorus
GÖRDÜM ALDIM Klikkolik
GÖRDÜM ALDIM Brownies
GÖRDÜM ALDIM Accouchee
GÖRDÜM ALDIM Alanyazı
GÖRDÜM ALDIM Pastırmacı Hayrullah
GÖRDÜM ALDIM Ali Göde Şalgam
GÖRDÜM ALDIM Fotomax
GÖRDÜM ALDIM Scooter Ayakkabı
GÖRDÜM ALDIM Bike and Outdoor
GÖRDÜM ALDIM Gürbüzler Kuruyemiş
GÖRDÜM ALDIM Nethouse
GÖRDÜM ALDIM Monibostan
GÖRDÜM ALDIM Miniso
GÖRDÜM ALDIM Xiaomi
GÖRDÜM ALDIM Dermokozmetika
GÖRDÜM ALDIM Arnetta
GÖRDÜM ALDIM TSFMarket
GÖRDÜM ALDIM kitapkolik
GÖRDÜM ALDIM Brita
GÖRDÜM ALDIM Pacha Cips
GÖRDÜM ALDIM Ayakkabı Online
GÖRDÜM ALDIM Kurutatlar
GÖRDÜM ALDIM Leblebim
GÖRDÜM ALDIM Global Store
GÖRDÜM ALDIM Hepsi Bahçemden Ali Altay
GÖRDÜM ALDIM Magnolia Puzzle
* Kampanyaya dahil Gördüm Aldım firmaları için yalnızca bu firmaların Gördüm Aldım mağazalarından yapılan
alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. İlgili firmaların Gördüm Aldım mağazalarına, Maximum
Mobiluygulamasından ulaşabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı), Bireysel Bankamatik Kartları kullanılarak farklı günlerde yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat,MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 16 Ağustos 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Eylül 2022’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

600₺ Teknosa Sepet İndirimi [2500/150₺, 5000/250₺, 10000/600₺ Alışverişe]

Fırsat Süresi Doldu
Teknosa'da 2500TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepette 150TL İndirim! Kampanya 11...Daha Fazla

Teknosa’da 2500TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepette 150TL İndirim!

 • Kampanya 11 Eylül 2021 08:00 – 13 Eylül 2021 23:59 arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamındaki ürünlerle yapacağınız 2500TL ve üzeri alışverişlerde sepette 150TL indirimli uygulanacaktır.
 • İndirimden yararlanabilmek için kampanyaya dahil olan ürünler ile 2500TL ve üzeri tutarda sepet oluşturmanız ve sepet adımında “2500TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepette 150TL İndirim” kampanyasını seçmeniz gerekmektedir.
 • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya sadece teknosa.com’da, seçili ürünlerde geçerli olup mağazalarımızda geçerli değildir.
 • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
 • Apple marka akıllı telefonlar, Konsollor, Dyson, Bosch, Monster markaları kampanyaya dahil değildir.
 • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar

2500AlisverisSenligi100921

Teknosa Tekno Fırsat Ürünlerinde % 10 İndirim: Teknosa’dan alacağınız tekno fırsat kategorisi ürünlerinde % 10’a varan indirim sağlar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 Teknosa Tekno Fırsat Okula Dönüş İndirimi – Laptop, Tablet, Yazıcı

Fırsat Süresi Doldu
Okulların açılma zamanı yaklaştıkça ebeveynlerin okul alışverişi heyecanı da başlıyor....Daha Fazla

Okulların açılma zamanı yaklaştıkça ebeveynlerin okul alışverişi heyecanı da başlıyor. Çeşit çeşit bilgisayardan tablete, telefondan yazıcıya, monitörden aksesuara ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünler bu Teknosa okula dönüş kampanyasında sizi bekliyor. Üstelik elektronik aletlerin yanı sıra farklı markalardan çalışma masaları ve her türlü ofis malzemeleri de bu kampanyada. Siz de çocuğunuzun okul ihtiyaçları için Teknosa’yı tercih edin, alışverişinizden kazançlı çıkın!

BackToSchool160821

% 40 Teknosa Yazlık Fırsat Ürünleri İndirimi – Klima & Vantilatör: Yazlık evlerin olmazsa olmazları Teknosa’da! Klima ve vantilatörlerde yaz fırsatları ile serin bir yaza merhaba deyin!

KlimaFirsatlari10721

YazFırsati200521

Evde Keyifli Vakit İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Teknosa ile evinizde keyifli vakit geçirmeye hazır mısınız? Evde kaldığınız süreyi daha eğlenceli ve verimli kılacak birbirinden işlevsel teknolojik ürün ve aksesuar, Teknosa güvencesi ile burada sizi karşılıyor. Son model televizyonlardan salonunuza şıklık katacak televizyon ünitelerine, rahat mı rahat TV koltuklarından bir gamerın olmazsa olmazı oyuncu aksesuarlarına; evinizde geçirdiğiniz her anı ilgi çekici kılacak pek çok farklı ürün, burada sizi bekliyor. Evinizi yeniden keşfetmenize yardımcı olacak, onu adeta bir eğlence merkezine dönüştürecek ürünler için doğru adres, Teknosa.

EVDEKEYİF30521

Anneler Gününe Özel Elektrikli Ev Aletlerinde İndirim Teknosa’da!

Yumuşacık pamuklara sarmak istediğiniz ve bunu sonuna kadar hak eden annenizi ne zamandır özel hissettirmek istiyor ama zamansızlıktan ve ne yapacağınıza karar veremediğinizden bir şey yapamıyorsanız iyi haber; Anneler Günü yaklaşıyor! Her yıl arama motorlarında “Anneler Günü ne zaman?” diye sorulan sorunun cevabı ise 2021 yılında 9 Mayıs Pazar günü olarak karşınıza çıkıyor. İster “Hediye seçmek çok zor, hiç beceremiyorum.” ister “Annemin ne istediğini biliyorum, hiç zor olmayacak.” deyin, Teknosa’nın Anneler Günü hediye önerilerine göz atmayı sakın atlamayın. Belki de annenizi gerçekten mutlu edecek hediye, Anneler Günü kampanyaları ile tam da buradadır.

AG260421

Teknosa’dan Ramazan’a Özel Kampanya: Türkiye’nin önde gelen teknoloji markalarını avantajlı fiyatlarla sunmak için çalışan Teknosa, bu kez de Ramazan dönemi için hazırladığı kampanyayla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Teknosa bayram kampanyasında kahve makinesinden oyun konsoluna, klimadan derin dondurucuya, fırın ve ocaktan çay makinesine, elektrikli süpürgeden ankastre ürünlere pek çok farklı kategoriden ürün bulmanız mümkün. Üstelik bu ürünler dünyaca ünlü markaların etiketleriyle sizin olmaya hazırlanıyor. Arçelik, Samsung, Siemens, Bosch, Fakir, Grundig ve daha fazla markanın ürünleri Teknosa mağazaları ve teknosa.com’da. Siz de evinizin ihtiyaçlarını Teknosa’nın bayrama özel fiyatlarından faydalanarak karşılayın, alışverişinizden kazançlı çıkın!

Küçük Ev Aletlerinde Bayrama Özel Fiyatlar Teknosa’da
Arzum’dan Sarex’e, Fakir’den Russel Hobbs’a, Tefal’den Braun’a renk renk ve farklı özelliklere sahip küçük ev aletleri, Teknosa Ramazan bayramı avantajlarıyla sizin olabilir. Mutfakların olmazsa olmazı blender setlerini kullanarak bayram menüleri hazırlayabilir, farklı ebatlarda ve tarzınıza uygun çay makinesiyle yemek sonrası ailecek çay keyfi yaşayabilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlayan tüm bu küçük ev aletleri, birinci sınıf malzemelerden üretilerek mutfaklardaki yerini almaya hazırlanıyor. Dört bıçaklı activflow teknolojisiyle donatılmış blender setlerinin güçlü ve kavisli bıçakları sayesinde yemek harçlarında topak kalmazken, sıçrama önleyicili metal ayaklar da etrafın temiz kalmasına yardımcı oluyor. Yemekler yenip çaylar içildikten sonra ise bayram akşamlarının vazgeçilmezi Türk kahvesi sahnede! Arzum, Philips, Nespresso, Tefal, Melitta veya Delonghi gibi ünlü markalardan Türk kahvesi ve espresso makinelerini sayfamızdaki Teknosa bayram indiriminden faydalanarak satın alabilir, misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsiniz.

Derin Dondurucudan Buzdolabına İndirimli Beyaz Eşyalar
Ankastre fırın, davlumbaz, ocak, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, derin dondurucu, klima, buzdolabı… Ramazan bayramına özel sunulan Teknosa beyaz eşya kampanyası ile evinizi yenilemenin tam zamanı! Örneğin bu Ramazan kampanyasındaki uygun fiyat avantajından yararlanarak ister çift ister tek kapılı bir buzdolabı alabilirsiniz. Bosch, Grundig, Samsung, LG, Dijitsu, Electrolux, Altus gibi güvenilir markaların etiketiyle satışa sunulan bu ürünlere zamandan ve bütçeden tasarruf ederek sahip olmanız mümkün. Diğer taraftan 6 veya 8 programlı ankastre fırınları da farklı renk seçeneğiyle burada bulabilirsiniz. Dokunmatik ekran ve ecoclean özelliklerine sahip modeller sayesinde mutfakta harcanan zaman azalırken aileyle geçirilen süre uzuyor. Eş zamanlı olarak 3 seviyeye kadar mükemmel yemek pişirme kapasitesine sahip bu fırınlarda hazırlanan nefis bayram menüleriyle misafirlerinizi hayran bırakmaya hazır olun! Ayrıca çekmeceli veya sandık tipi derin dondurucu modelleri ve farklı tiplerdeki klimalar da Ramazan bayramına özel Teknosa kampanyasında bulabileceğiniz kullanışlı ürünlerden. Bu bayramda ihtiyaçlarınızı Teknosa’dan karşılayın, alışverişinizden kârlı çıkın!

İdeal Bayram Temizliği Bu Ürünlerle Yapılır
Kablosuzundan toz torbalısına, dikeyinden robotuna çeşit çeşit elektrikli süpürge modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Bu süpürgelerle halılardan parkelere farklı zeminlerdeki tozları yüksek emiş gücüyle toplayabilir, bayram temizliğini kendinizi yormadan bitirmenin keyfini sürebilirsiniz. Toz bulutu oluşumunu en aza indiren, evdeki evcil hayvan tüylerini ideal biçimde temizleyen veya ortamdaki tozların tamamına yakınını yakalayan bu makineler, Ramazan bayramına özel Teknosa elektrikli süpürge indirimiyle sizin olabilir. Bu sayfada, ayrıca temizlik yapmaktan hoşlanmayanlar için de alternatifler sunuluyor. Bu sebeple son teknoloji navigasyon sistemine sahip geniş açılı temizlik sağlayan akıllı robot süpürgeler de bu kampanyada! Siz bayrama özel sofralar hazırlarken, robot süpürgeniz de sizin yerinize evi temizlesin. Avantajlı fiyatlarla sayfamızda yerini alan bu cihazlarla bayramda ziyaretinize gelen dostlarınızı ve akrabalarınızı gönül rahatlığıyla karşılayabilir, onları tertemiz evinizde ağırlamanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Teknosa Ramazan Kampanyası ile Kazançlı Çıkın
Teknosa ile bu bayramda da evinizin ihtiyaçlarını avantajlı fiyatlarla karşılayarak kazançlı alışveriş deneyimi yaşamanız mümkün. Her cebe uygun fiyat etiketleriyle aile bütçesine katkı sağlayan Teknosa Ramazan kampanyasıyla mutlu etmeye devam ediyor. Küçük ev aletlerinden her evin ihtiyacı beyaz eşya çeşitlerine, seyir keyfini üst seviyelere taşıyan UHD veya LED televizyonlardan ev eğlencesinin baş kahramanı oyun konsollarına aradığınız pek çok ürün, Teknosa indirimleriyle bu kampanyada sizi bekliyor.

RAMAZAN20421

Teknosa’da Samsung Alışveriş Festivali ile telefon, televizyon, tablet, kulaklık beyaz eşya ürünlerinde indirim + 500₺ para kart fırsatı başladı!

SAMSUNGAF260321

Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “Samsung Alışveriş Festivali” kampanyası 26 Mart 2021 – 4 Nisan 2021 tarihleri arasında kampanya dahilindeki seçili cep telefonları için kampanyaya katılan fiziki ve online satış noktalarında geçerlidir.

TÜM KAMPANYALAR İÇİN GEÇERLİ GENEL KAMPANYA KOŞULLARI

Samsung, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır.

Ürün teslimatları 3. tarafça yapılacak olup, ürün teslimatlarından Samsung Electronics Türkiye sorumlu değildir. Ürünlerin teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir.

Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) ve Aydınlatma Metnine uygun olarak kampanyanın yürütülmesi amacı ile elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, konusunda bilgilendirilmiştir.

Samsung Galaxy S21 Serisi, 5G ile uyumludur. 5G bağlantısı; bulunulan konuma,mobil operatörüne ve operatör tarifesine göre değişiklik gösterebilir ve her ülkede veya her bölgede kullanılmayabilir. 5G bağlantısı hakkında daha fazla bilgi için lütfen mobil operatörünüz ile iletişime geçin. Daha fazla bilgi için lütfen www.samsung.com adresini ziyaret edin.

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

26.03.2021 – 04.04.2021

SEÇİLİ TV’LERDE GEÇERLİ 500 TL’YE VARAN PARA KARTI HEDİYE KAMPANYA KOŞULARI

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve www.teknosa.com satış noktasından 26.03.2021 – 04.04.2021 tarihleri arasında satın alınmış Samsung markalı seçili model televizyonlar için geçerli olup; kampanya kapsamında yer alan televizyonlardan birini satın alan tüketiciler, kampanya katılım koşullarını yerine getirmeleri durumunda model bazında değişen miktarlarda TL yüklü Para Kartı almaya hak kazanacaklardır. UE50TU8000UXTK veya UE50TU8500UXTK model TV satın alanlar 300 TL, UE55TU8000UXTK veya UE55TU8500UXTK model TV satın alanlar 350 TL, UE65TU8000UXTK veya UE65TU8500UXTK model TV satın alanlar 500 TL para yüklü kart hediye kazanacaklardır. Kampanya kapsamında satın alınan televizyonların 11.04.2021 tarihine kadar kurulumunun yapılması ve 13.04.2021 tarihine kadar https://www.samsung.com/tr/alisveris-festivali-kampanyasi-mart-2021/ kampanya başvuru sayfası üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.  Para Kart içerisine yüklenecek olan TL tutarları ürün modeline göre değişiklik göstermektedir. Ürünler ve renkleri stoklar ile sınırlıdır. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve https://www.samsung.com/tr/alisveris-festivali-kampanyasi-mart-2021/  web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mağazadan Al Seçeğiyle Al Ekstra % 5 İndirim Kazan

Kampanya teknosa.com’a özel olup, Mağazadan Al seçeneği olan ürünlerde ilgili seçenek ile alımlarda sepette ekstra %5 indirim uygulanacaktır.

 • Kampanya 16 Mart 2021 12:00 – 19 Mart 2021 17:00 tarihlerinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Mağazadan Al seçeneği olan ve %5 indirim görünen seçili ürünlerde ilgili seçenek ile alımlarda sepette %5 indirim uygulanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için %5 indirim görünen ürün sepete eklendikten sonra “Sepetinize Özel Kampanyalar” alanından “Mağazadan Al Seçeneği Olan Ürünlerde Sepette %5 İndirim” kampanyasını seçmeniz gerekmektedir; aksi takdirde indirimden yararlanamazsınız.
 • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
 • Teknosa haber vermeksizin kampanyayı değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Mobil Uygulamaya Özel 100TL İndirim Fırsatını Kaçırmayın! [2000₺ Alışverişe] 5000/300₺

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya 1-3 Eylül 2021 tarihlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında Mobil Uygulama ile yapacağınız...Daha Fazla
 • Kampanya 1-3 Eylül 2021 tarihlerinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Mobil Uygulama ile yapacağınız 2000TL ve üzeri alışverişlerde sepette 100TL indirimli uygulanacaktır
 • İndirimden yararlanabilmek için ürünü Teknosa Mobil Uygulama ile sepete eklemeniz ve sepet adımında “Mobil Uygulamaya Özel 2000TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepette 100TL İndirim” kampanyasını seçmeniz gerekmektedir.
 • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya sadece mobil uygulamamızda geçerli olup web sitemizde ve mağazalarımızda geçerli değildir.
 • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
 • Apple marka akıllı telefonlar, Dyson, Bosch, Monster markaları kampanyaya dahil değildir.
 • Notebook kategorisinde kampanya seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanyanın geçerli olduğu ürünlerde Mobil Uygulamaya Özel İndirim bantı yer almaktadır.
 • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar

Mobil Uygulamaya Özel 2000TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepette 100TL İndirim

Mobil Uygulamaya Özel 5000TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepette 300TL İndirim

https://www.teknosa.com/kampanyalar/appozel50070421-k-appozel50070421 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

100₺ Teknosa Doğum Günü İndirimi [500₺ Alışverişe]

Fırsat Süresiz
Teknosa TeknoClub Üyelerimize Özel Doğum Günü Kampanyası! Kampanya, TeknoClub üyelerimize...Daha Fazla

Teknosa TeknoClub Üyelerimize Özel Doğum Günü Kampanyası!

 • Kampanya, TeknoClub üyelerimize yılda 1 kez doğum günü aylarında Teknosa Mağazaları’nda ve Teknosa.com’da kullanabilecekleri 500 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanabilecekleri 100 TL indirim sağlar.
 • Kampanya kapsamında her müşteri yılda 1 kez sistemde kayıtlı doğum günü ayında kullanabileceklerdir.
 • Kampanya, TeknoClub üyelerimize özel olup TeknoClub üyeliğini sonlandıran müşterilerimiz için geçerli olmayacaktır.
 • Tüm Apple, Monster, Dyson markalı ürünler, Sony marka konsollar, HDD ve Dijital kartlar kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için kasada kampanya bilgilendirme SMS’inin gönderildiği cep telefonunun söylenmesi yeterlidir. Online kanallarımızda üye girişinin ardından “Size Özel Kampanyalar” arasından seçim yapılarak kampanyadan faydalanılabilir.
 • Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda yalnızca ödenen tutar iade edilir.
 • Tüketicilerin bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi, gönderilen kodlara ilişkin bilgileri silmesi halinde başvuru geçersiz sayılır.
 • Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş her zaman tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi 0850 222 55 99’dadır.
 • Katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları kabul etmiş sayılır.

https://www.teknosa.com/kampanyalar/TeknoClub-Dogumgunu/TeknoClub-Dogumgunu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Samsung Beyaz Eşya Üçlü Alıma Robot Süpürge Hediye Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından düzenlenen...Daha Fazla

Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından düzenlenen “Samsung’dan Üçlü Beyaz Eşya Paketi Satın Alanlara Samsung VR05R5050WG/TR Robot Süpürge Hediye Fırsatı” kampanyası kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu kampanya koşullarında ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, kampanyadan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan tüm Teknosa Mağazaları’ndan ve teknosa.com üzerinden 01.05.2021 -30.06.2021 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olan stoğu bulunan Samsung marka seçili buzdolapları, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri için geçerli olup; bu ürünlerin herhangi üçünü (buzdolabı,çamaşır makinesi,kurutma makinesi, bulaşık makinesi olacak şekilde farklı dört ürün grubundan) birlikte satın alan tüketicilere, kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda Samsung VR05R5050WG/TR Robot Süpürge hediye edilecektir.
Şüpheye mahal vermemek üzere, kampanyaya başvurabilmek ve kampanya kapsamında sağlanan hediye fırsatından faydalanabilmek için kampanyaya dahil dört ürün grubu olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabından herhangi farklı üç tanesinin birlikte satın alınması gerekmektedir.
Kurumsal satın alınan Ürünler kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir. Kampanya, diğer Samsung kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin aynı gün satın alınmış ve aynı faturada yer alan ürünler olması gereklidir.
Kampanya dahilinde hediye ürün SAMSUNG tarafından verilmektedir.
Kampanyayla ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkeziinden ulaşabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ceyiz-kampanyasi-2021 adresindedir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung Büyük TV Günleri Kampanyası 2500₺ Parakart Hediye

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve Kampanya’ya katılan Teknosa satış...Daha Fazla
 • Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve Kampanya’ya katılan Teknosa satış noktalarından 25.05.2021 – 11.07.2021 tarihleri arasında satın alınmış Samsung markalı seçili model televizyonlar için sadece teknosa mağazalarından yapılan alımlarda geçerli olup; kampanya kapsamında yer alan televizyonlardan birini satın alan tüketiciler, kampanya katılım koşullarını yerine getirmeleri durumunda model bazında değişen miktarlarda TL yüklü Para Kartı almaya hak kazanacaklardır.
 • Tüketicilerin kampanyadan yararlanabilmeleri için satış noktasında TV satın alımı öncesinde Samsung TV Fırsatları platformuna kayıt olması ve kampanya katılım kodu alması
 • gerekmektedir.
 • Samsung TV fırsatları platformuna erişmek için QR kodu okutulabilir ya da ‘TKNS’ yazıp 0850 532 23 80’e SMS göndererek erişim linki talep edilebilir.
 • Samsung TV Fırsatları platformuna kayıt olmak için başvuru yapılan telefonun konum izinlerinin açık olması gerekmektedir.
 • Her telefon numarası ile yalnızca 1 kez kayıt yapılabilir. Kayıt yapılan cep telefonuna SMS ile gönderilen Kampanya Katılım Kodu’nun (KOD 1) kasa görevlisine iletilmesi ve fatura üzerine basılması gerekmektedir.
 • Satın alınan televizyonların 18.07.2021 tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi ile kurulumunun yapılması ve TV kurulumunu yapan servis teknisyeni tarafından kampanya ön başvuru işleminin yapılması gerekmektedir.
 • TV kurulumu tamamlandığında katılımcının sistemde kayıtlı cep telefonu numarasına SMS ile Ön Başvuru İşlem Kodu (KOD2) iletilecektir. Katılımcının kampanya başvurusunu tamamlaması için; TV satın alırken kullanılan TV Fırsatları KAMPANYA KATILIM KODU (KOD1) ve ÖN BAŞVURU İŞLEM KODU (KOD2) ile 25.07.2021 tarihine kadar kampanya başvuru sayfasına www.samsung.com/tr/para-kart-kampanyasi-mayis-2021/ giriş yaparak başvurusunu tamamlaması gerekmektedir.
 • 2.500 TL, Para kartı içerisinde yüklenecek en yüksek TL tutarıdır.
 • 2.500 TL, yalnızca QE65Q95TATXTK veya QE75Q70TATXTK model ürün satın alan ve kampanya koşullarını yerine getiren Katılımcılara gönderilecek para kartın
 • içerisinde yer alacak tutardır. Detaylı bilgi için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/para-kart-kampanyasi-mayis-2021/

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

25.05.2021 – 11.07.2021

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Philips Ütü, Süpürge Al 250₺ Migros Hediye Çeki Kazan Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
31 Mayıs- 27 Haziran 2021 tarihleri arasında yapacağınız 1.500 TL...Daha Fazla
 • 31 Mayıs- 27 Haziran 2021 tarihleri arasında yapacağınız 1.500 TL – 2.499 TL arasında Philips elektrikli süpürge veya ütü alımına 100 TL, 2.500 TL ve üzeri Philips elektrikli süpürge veya ütü alımına 250 TL Migros alışveriş çeki hediye edilecektir.
 • Kampanyadan yararlanmak için; Tüketicinin, KaydolKazan uygulaması üzerinden öncelikle “internet üzerinden (online) / mağazadan (fiziksel)” alanı seçmesi ve ürün bilgisinin yazılı bulunduğu fiş/fatura fotoğrafını çekerek yüklemesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında 1.500 TL altındaki ürün alımına ait kampanya katılımı kabul edilmez. Reddedilecektir.
 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgi KaydolKazan uygulaması üzerinden veya Philips Tüketici Danışma Hattı 0850 222 7 445’i arayarak alabilirsiniz.
 • Kampanya; Türkiye geneli tüm mağazalarda geçerlidir, stoklarla sınırlıdır.

PHILIPSMİGROS20421

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

100₺ Teknosa İndirim Kuponu için TeknoClub’a Üye Ol

Fırsat Süresi Doldu
TeknoClub'a Yeni Üye Olan Müşterilerimize 100 TL İndirim: Kampanya kapsamında...Daha Fazla

TeknoClub’a Yeni Üye Olan Müşterilerimize 100 TL İndirim: Kampanya kapsamında 1-16 Haziran 2021 tarihleri arasında TeknoClub üyesi olan müşterilerimiz; 1-16 Haziran 2021 tarihleri arasında 2500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 100 TL indirim kazanır.
1 Haziran 2021’den önce veya 16 Haziran 2021’den sonra TeknoClub üyesi olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanamayacaktır.
100 TL indirim, Teknosa Mağazaları’nda ve teknosa.com’da 2500TL üzeri alışverişlerde geçerlidir. Dyson markalı ürünler, HDD ve Dijital kartlarda geçerli değildir.
Kazanılan indirimin kullanılabilmesi için kasada TeknoClub programına kayıtlı cep telefonunun söylenmesi yeterlidir. Online kanallarımızda üye girişinin ardından “Size Özel Kampanyalar” arasından seçim yapılarak kampanyadan faydalanılabilir.
Kampanya farklı hiçbir kampanya ile birleştirilemez.
Kampanyadan her müşteri 1 kez yararlanabilir.
Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda yalnızca ödenen tutar iade edilir.
Tüketicilerin bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması,eksik bilgi ve belge ibraz etmesi, gönderilen kodlara ilişkin bilgileri silmesi halinde başvuru geçersiz sayılır.
Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş her zaman tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Detaylı bilgi 0850 222 55 99’dadır.
Katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları kabul etmiş sayılır.


Teknosa LG Yorum Yap 200₺ İndirim Kazan!

 • Kampanya 17-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında LG ve Teknosa iş birliğinde düzenlenmektedir.
 • Kampanyaya teknosa.com’dan LG beyaz eşya ürünlerine yorum yapan, teknosa.com’a üye olan ve SMS ve KVKK izinli müşteriler katılabilir.
 • Katılan müşteriler teknosa.com’dan LG Beyaz Eşya ürünlerinde geçerli 200TL indirim hakkı kazanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen Teknosa müşterileri kampanya kodunu 21 Nisan’ta SMS olarak alabileceklerdir.
 • İlgili kodlar 24-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında teknosa.com’da kullanılabilir.
 • Kampanya, başka bir promosyon veya indirim koduyla birleştirilemez.
 • Kampanya kodları sadece 1 kez kullanılabilir. Şifre kullanılan alışverişte iptal veya iade yapılması durumlarında indirim geçerli olmayacaktır.
 • Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi, fatura altında bulunan kodlara ilişkin fatura yırtma/ atma halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.
 • SMS ile iletilen indirim kodlarının kaybedilmesi halinde LG ve Teknosa A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
 • LG ve TeknoSA İç ve Dış Tic A.Ş  kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

LGYORUM170521

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Samsung Galaxy S21, S21 Ultra ve S21+ Akıllı Telefonlarda Samsung Galaxy Watch Active 2 Akıllı Saat sepette 1500 TL İndirimli

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya 17-31 Mayıs 2021 tarihlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında Samsung Galaxy S21, S21 Ultra...Daha Fazla
 • Kampanya 17-31 Mayıs 2021 tarihlerinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Samsung Galaxy S21, S21 Ultra ve S21+ Akıllı Telefonlarda Samsung Galaxy Watch Active 2 Akıllı Saat sepette 1500 TL İndirimli olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Samsung Galaxy Watch Active 2 sepete eklenmiş olması gerekmektedir; aksi takdirde kampanyadan yararlanılamaz.
 • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
 • İptal/İade durumunda her iki ürünün birlikte gönderilmesi gerekmektedir, aksi takdirde iade işlemi yapılamaz.
 • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkında sahiptir.
 • Kampanya kapsamında Samsung Galaxy S21, S21 Ultra ve S21+ Akıllı Telefonlarda Samsung Galaxy Watch Active 2 Akıllı Saat sepette 1500 TL İndirimli olacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için tüm ürünlerin sepete eklenmesi ve sepette  ” Samsung Galaxy S21, S21 Ultra ve S21+ Akıllı Telefonlarda Samsung Galaxy Watch Active 2 Akıllı Saat sepette 1500 TL İndirimli” kampanyasının seçilmesi gerekmektedir,aksi takdirde hediye ürün kampanyasından yararlanılamaz

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Notebook İle Birlikte İhtiyacınız Olan Tamamlayıcı Ürünlerde %15 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya 2 - 30 Haziran 2021 tarihlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında Notebook'lar...Daha Fazla
 • Kampanya 2 – 30 Haziran 2021 tarihlerinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Notebook’lar ile birlikte alınacak tamamlayıcı ürünlerde sepette %15 indirim uygulanacaktır.
 • İndirimden yararlanmak için tamamlayıcı ürünün sepete eklenmesi ve sepet adımında Sepetinize Özel Kampanyalar alalınından Notebook İle Birlikte İhtiyacınız Olan Tamamlayıcı Ürünlerde %15 İndirim kampanyasının seçilmesi gerekmektedir; aksi takdirde indirimden yararlanılamaz.
 • Kampanya başka sepet kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Monster markalı ürünler kampanyaya dahil değildir.
 • İptal/iade durumunda her iki ürünün birlikte gönderimi zorunludur aksi takdirde iade işlemi yapılamaz.
 • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
 • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa 100₺ Hediye Çeki Kazan (Teknoquiz) – 2500₺ Üzeri

Fırsat Süresiz
teknoquiz.com sitesi üzerinden gerçekleşecek bu oyun 19.07.2021-23.07.2021 tarihleri arasında Teknosa İç ve Dış...Daha Fazla
 • teknoquiz.com sitesi üzerinden gerçekleşecek bu oyun 19.07.2021-23.07.2021 tarihleri arasında Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 • 07.2021-23.07.2021 tarihleri arasında, Teknosa TeknoQuiz oyununda 10 sorudan en az 6’sını (ve daha fazlasını) doğru bilenlere 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 100 TL indirim verilecektir.
 • Tüm Apple, Dyson, Monster markalı ürünler ve HDD, Dijital Kartlar hariçtir.
 • Kampanya kodları Teknosa.com ve Teknosa mağazalarında 31 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanya kodları oyuna kayıt formu doldurulurken girilen GSM numarasına SMS olarak gönderilecektir.
 • Kazanılan kodların aktifleştirililip kullanılabilmesi için TKNS boşluk kazanılan kod 7889’a SMS olarak gönderilmelidir.
 • TeknoQuiz Kampanyası diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Teknosa.com’da kampanyanın geçerli olabilmesi için kodların aktifleştirme SMS’inden sonra Teknosa.com’a eposta adresi ve şifre ile giriş yapılması gerekmektedir. Sonrasında herhangi bir kod girişi yapılmasına gerek bulunmamakta olup sepet adımında kampanya seçilerek kampanyadan faydalanılabilir.
 • Teknosa.com’da kampanyadan faydalanabilmesi için sepette Apple, Dyson ve Monster markalı ürünler ve HDD, Dijital Kart bulunmaması gerekmektedir.
 • Katılımcılar oyun ile ilgili konularla ilgili Teknosa Çağrı Merkezi ile sabah 09:00 akşam 22:00 saatleri arasında iletişime geçebilir. (08502225599)
 • Dileyen katılımcılar oyunu kendi Facebook ve Twitter hesaplarından paylaşabilirler. Paylaşım içeriklerinden TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Yarışma başında istenecek Ad-Soyadı-GSM ve E-mail başlıklarından oluşan iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Aynı GSM ve E-mail adresi ile katılımcılar oyunu sadece bir kez oynayabilir ve bir kez indirim kazanabilir. Kazanılan indirimler güncel etiket fiyatı üzerinden ilave olarak geçerlidir.
 • Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 • Genel ahlak ve adaba aykırı, cinsel istismar, terör vb. içerikli metinler değerlendirme dışı tutularak kayıtlardan çıkarılacaktır.
 • Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 • Kampanya dahilinde Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., Teknosa mağaza çalışanları ve Wicasa Group çalışanları yarışmaya katılabilir ancak hediye kazanmaları durumunda ödül aktivasyon numaraları geçersiz sayılır. Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi indirimlerini kullanamazlar.
 • Katılımcılar oyuna yalnızca kendileri adına katılabilirler. Başkası adına katılım yapılamaz.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 • Oyunda çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 • Kampanya kapsamında verilecek olan ödüller stoklarla sınırlıdır.
 • Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. oyuna katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 • Kazanılan hediyenin nakit karşılığı talep edilemez. Kazanılan hediyede indirim oranı değişikliği yapılamaz. Kazanılan indirimler birleştirilemez.
 • Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. hile yapan katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. yapılacaktır. Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılara önceden haber vermeksizin değiştirebilir veya durdurabilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için teknoquiz.com adresini düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 • Koşullar ve kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 • Bu oyun, ödül tutarının düşük olması, alışverişe bağlı olması ve şansa dayalı bir unsur olmamasından dolayı Milli Piyango İdaresi kapsamı dışında yürütülmektedir.

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

19.07.2021 – 31.08.2021

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Hafta Sonu Telefon İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Hafta sonu telefon indirimi ile Anneler Günü’ne özel kaçırılmayacak fırsatlar...Daha Fazla

Hafta sonu telefon indirimi ile Anneler Günü’ne özel kaçırılmayacak fırsatlar teknosa.com’da!

TELEKOMFIRSAT290421 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Apple Telefon Alana Adaptör ve Earpods Kulaklık Sepette % 20 İndirimli

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya 26 Nisan - 31 Mayıs 2021 tarihinde geçerlidir. Kampanya kapsamında...Daha Fazla
 • Kampanya 26 Nisan – 31 Mayıs 2021 tarihinde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Apple markalı akıllı telefon ile birlikte alınacak 145056518 ürün kodlu Apple MMTN2TU/A Earpods Kulaklık ve 145070567 ürün kodlu Dnia Go CT1120 20W PD3.0 Intertek Sertifikalı USB-C Güç Adaptörüne sepette %20 indirim uygulanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için üç ürünün de sepete eklenmesi ve sepet adımında Sepetinize Özel Kampanyalar alanından Apple Telefon Alana Dnia Adaptör ve Earpods Kulaklık Sepette %20 İndirimli kampanyasının seçilmesi gerekmektedir; aksi takdirde kampanyadan yararlanılamaz.
 • İptal/iade işleminin yapılabilmesi için üç ürünün de gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
 • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.

2000 yılında faaliyete başlayan şirket, bugün yaygın mağaza ağı, teknosa.com ve mobil platformlarıyla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. TV, ses ve görüntü sistemlerinden cep telefonlarına, bilgisayarlardan oyun ve hobi ürünlerine, beyaz eşyadan kişisel bakıma, teknoloji ürünlerinde yüzlerce markanın binlerce ürününü tüketicilerle buluşturmaktadır.

TeknoSA, kuruluşundan itibaren istikrarlı bir şekilde büyürken; güvenilirliği, yaygınlığı, farklılaşan hizmetleri ve yenilikçi atılımlarıyla Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi konumunu pekiştirmektedir. Konusunda uzman çalışanlarıyla, müşterilerin hayatına değer katan ürün ve hizmetleri çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Mayıs 2012’de halka arz edilen şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Müşterilerinin teknoloji ihtiyacını karşılamak üzere her kanalda hizmet veren TeknoSA, hem çağrı merkezi (0 850 222 55 99) hem sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek Müşteri Hizmetleri, yaygın mağaza ağının yanı sıra www.teknosa.com online alışveriş platformu ve mobil aplikasyonları ile müşterilerinin daima yanında yer almaktadır.

Satış öncesi ve sırası müşterilere teknoloji alışverişinde rehberlik eden TeknoSA, yeni teknolojiler ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda Dr. Teknolog markasıyla satış sonrası katma değerli hizmetlerini sürekli geliştirmektedir. Tüketicilerin tercihine göre mağazada, telefonda, evde ve iş yerinde faydalanılabilecek garantiden kuruluma, teknik destekten korumaya teknolojiyle ilgili geniş kapsamlı hizmetlere sahiptir.

Çoklu kanalda gerçekleştirdiği yatırımlarla tüketici teknolojisi ürünlerinde referans noktası olmaya devam eden TeknoSA, teknolojide tek adres olma anlayışıyla sektörde fark yaratan atılımlarını sürdürmektedir. “Her Şey Dahil Teknoloji” mottosuyla mobil iletişim hizmeti veren şirket, 2016 Haziran ayından itibaren müşterilerine TeknoSA Mobil faturaları üzerinden istediği telefonu TeknoSA’dan taksitle alma imkanı sunmakta, diğer bir deyişle temlikli cihaz satışı yapmaktadır.

TeknoSA, kendi özel markalı akıllı ürünleriyle de teknoloji perakendeciliğinde yine bir ilke imza atmıştır. 2015 yılının Temmuz ayında lanse ettiği TeknoSA Preo P1 model akıllı telefon ve Pwatch akıllı saat ile ileri teknolojiyi, erişilebilir fiyatlarla tüketicilere sunan şirket, TeknoSA Preo ailesini, Preo P2 akıllı telefon, Pwatch 2 ve yeni aksesuarlar ile genişletmeye devam etmektedir.

2015 yılının son çeyreğinde, tüm mağazalarını, saha çalışanlarını ve 10 binlerce ürünü “bir” noktada buluşturan “Bağlantılı Mağaza” projesini hayata geçiren TeknoSA, hem satış danışmanlarını zengin içerikli tabletleriyle daha donanımlı hale getirmiş hem de müşterilerin ihtiyacına uygun, kişiselleştirilmiş deneyim sunmaya başlamıştır.

TeknoSA, gerçekleştirdiği yeni işbirlikleriyle de müşteri portföyünü sürekli çeşitlendirmekte ve genişletmektedir. Son olarak dünyanın en değerli eğlence markası The Walt Disney Company ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, Disney Collection ürünleri TeknoSA mağazalarında satılmaya başlanmıştır. Bu işbirliğiyle şirket, Disney Collection’u ilk kez bir teknoloji zincirine entegre etme başarısını göstermiş ve dünya teknoloji perakendeciliğinde de bir ilke imza atmıştır.

TeknoSA, insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak ve teknoloji konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla; eğitim, bilim, sanat ve teknoloji alanında birçok proje yürütmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda 2007 yılından bu yana Milli Takımlar Teknoloji Tedarikçisi’dir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor Ligi olan Riot Games tarafından düzenlenen League of Legends Şampiyonluk Ligi Sponsoru olarak milyonlarca eSpor tutkunu gencin hayallerini gerçekleştirmesine destek vermektedir.

2007 senesinde başlatılan “Kadın için Teknoloji” sosyal sorumluluk projesiyle, Türkiye’nin farklı illerinde kadınlara ücretsiz bilgisayar kursu vererek teknoloji ile yakınlaşmalarını sağlamaktadır.

TeknoSA’nın stratejik önceliği nitelikli işgücü yetiştirmek ve insana yatırım yapmaktır. Hem teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmek hem de hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla Ekim 2005’te TeknoSA Akademi kurulmuştur. TeknoSA bünyesindeki tüm çalışanlar, TeknoSA Akademi’de çeşitli eğitim programlarıyla gelişimlerini sürdürüp potansiyellerini gerçekleştirebilmektedir.

Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe çevreye yönelik en kapsamlı çalışmalara imza atan TeknoSA, elektronik atık toplama, çevre dostu poşet kullanımı, enerji verimliliği konularında yaptığı çalışmalarla da sektörüne örnek teşkil etmektedir.

Teknosa – Alışveriş, Teknoloji on the App Store

Teknosa mobil ile online alışveriş yapmak artık çok daha kolay! Dilediğiniz teknolojik ürünü satın almanız için yapmanız gereken tek şey küçük boyutuna karşın teknoloji mağazaları deneyimi sunan aplikasyonu indirmek.

Akıllı telefon, fotoğraf makinesi, oyun konsolu ve pek çok teknoloji ürününü anında satın alabilmeniz için özelleştirilen yazılımla güvenle alışveriş yapabilir, Teknosa’nın özel düzenlediği kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Kullanımı Kolay Arayüz
Akıllı telefon ve tabletlerinize indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabileceğiniz aplikasyonun kullanımı son derece kolay. Teknosa hesabınızla giriş yapabileceğiniz ya da saniyeler içerisinde yeni bir hesap oluşturabileceğiniz uygulamayla artık kategorileri keyifle gezip dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepete ekleme işleminden hemen sonra ürünü peşin olarak ya da taksitle satın alabilirsiniz.

Kapsamlı ve Anlaşılır Kategori Düzeni: TV & Ses ve Görüntü- Telefon- Bilgisayar & Tablet- Beyaz Eşya ve Ankastre
Elektrikli Ev Aletleri- Oyun & Hobi- Kişisel Bakım- Spor- Foto & Kamera- Disney Collection
Tüm bu kategoriler ve ilgili kategorilerin altında yer alan onlarca alt kategori sayesinde aklınızdaki ürünü kısa sürede bulabilirsiniz. Dilerseniz arama kısmını kullanarak da ilginizi çeken ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz. Ürün sayfalarında bulunan teknik verileri ve kullanıcı yorumlarını görüntüleyerek satın alacağınız cihaz hakkında daha fazla fikir edinebilirsiniz.
İndirim ve Fırsatları Anında Görebilme İmkanı
Teknosa mobil, güncel indirim ve fırsatlardan anlık olarak haberdar olmanızı sağlıyor, ilginizi çeken ürünlerin fiyatlarını görüntülemenize imkan tanıyor.
Popüler ve yeni çıkan teknoloji ürünlerini de mobil uygulamanın ana sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca, barkod okuyucu özelliğiyle beğendiğiniz ürünlerin barkod fotoğraflarını çekerek Teknosa’daki özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Uygulamaya Özel Kampanyalar
Önde gelen teknoloji markaları ve finans kuruluşlarının Teknosa ile ortaklaşa düzenlediği;
– Kişiye özel ve genel indirimler,
– Hediye çeki,
– Banka kampanyası,
– Kredi kartına özel kampanyalar gibi sayısız kampanyaya katılabilirsiniz.
Belirli zaman aralıklarında gerçekleştirilen kampanyalar, en iyi ve en yeni teknolojilere, en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor.

En Yakın Teknosa’yı Hemen Bulun
Size en yakın Teknosa mağazasının nerede olduğunu öğrenmek ve satın almayı planladığınız ürüne, ilgili mağaza aracılığıyla sahip olmak için “En Yakın Teknosa” bölümünü kullanabilirsiniz. Bu bölüm aracılığıyla Teknosa mağazalarının; yol güzergahı, adresi ve telefonu gibi detaylarını da görebilirsiniz.

Teknosa’ya özel avantajlardan yararlanmak, ilginizi çeken ürünleri pratik şekilde incelemek ve satın almak için Teknosa aplikasyonunu hemen indirin, kullanmaya başlayın, fırsatlardan haberdar olun!

0850 222 55 99


🟩 Teknosa indirim kodu Ağustos 2022
🏷️ Teknosa indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Teknosa indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Teknosa kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Teknosa promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.