Teknosa Güncel Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Teknosa'nın güncel aktif kampanya ve fırsatlarına buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa İndirimli Outlet ve Teşhir Ürünleri

Fırsat Süresiz
Teknosa'nın satışta olan tüm indirimli outlet ve teşhir ürünlerine buradan...Daha Fazla

Teknosa’nın satışta olan tüm indirimli outlet ve teşhir ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa 1500₺ ve Üzeri Bilgisayar Alımına 150₺ Worldpuan (Yapı Kredi World)

Fırsat 1 hafta kaldı
5 Nisan 2020'ye kadar Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve...Daha Fazla

5 Nisan 2020’ye kadar Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile kampanyaya dahil Seçili markalar ve seçili e-ticaret sitelerinden tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri bilgisayar harcamalarınıza 150 TL Worldpuan desteği! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Papara Kartla Ödemeye % 3 anında nakit

Fırsat Süresiz
Teknosa online ödemenizi Papara ile yapın %3 nakit cashback (nakit...Daha Fazla

Teknosa online ödemenizi Papara ile yapın %3 nakit cashback (nakit para) alın. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa iPhone’larda Kaçırılmayacak Fırsat 🚀

Fırsat 4 gün kaldı
Teknosa iPhone'larda indirimli fiyatlar!
Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Bilgilerinizi Güncelleyin Hediye Kazanın

Fırsat 4 gün kaldı
“Üye Ol” butonundan ad, soyad, e-posta, doğum tarihi ve telefon...Daha Fazla

“Üye Ol” butonundan ad, soyad, e-posta, doğum tarihi ve telefon bilgilerini eksiksiz doldurarak yeni üye olanlara veya “Üye Girişi” butonundan e-posta ve şifre ile giriş yaparak bilgilerini eksiksiz güncelleyenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Mağazadan Al Seçeneği ile Satın Al 150TL’ye Varan İndirim Kazan

Fırsat Süresiz
500-1500TL arası alışverişlerde 75TL; 1500TL ve üzeri alışverişlerde 150TL indirim...Daha Fazla

500-1500TL arası alışverişlerde 75TL; 1500TL ve üzeri alışverişlerde 150TL indirim kazanılacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess Mobil’e özel Teknosa.com’da 100TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess Mobil'e özel Teknosa.com’da 21-24 Şubat 2020 tarihleri arasında tek...Daha Fazla

Axess Mobil’e özel Teknosa.com’da 21-24 Şubat 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız ilk 1000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Papara Card’la 100₺ Üzeri Alışverişe 25₺ İade

Fırsat Süresi Doldu
Papara Card ile Teknosa.com ve tüm Teknosa mağazalarında tek seferde...Daha Fazla

Papara Card ile Teknosa.com ve tüm Teknosa mağazalarında tek seferde 100 TL ve üzeri yapılacak harcamaya 25TL iade edilecektir (19 Şubat’ta yüklenecek). Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Teknosa Android Telefonlarda Mağazadan Al Seçeneği İle Alımlarda Sepette Ekstra % 7 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya teknosa.com'a özeldir. Mağazadan Al seçeneği olan ürünlerde ilgili seçenek...Daha Fazla

Kampanya teknosa.com’a özeldir. Mağazadan Al seçeneği olan ürünlerde ilgili seçenek ile alımlarda,kampanyaya dahil edilen ürünlerde sepet adımında ekstra %7 indirim uygulanacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Huawei Nova 5T Alana Huawei Freebuds Lite Kulaklık Hediye

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya kapsamında Huawei Nova 5T Alana Huawei Freebuds Lite Kulaklık...Daha Fazla

Kampanya kapsamında Huawei Nova 5T Alana Huawei Freebuds Lite Kulaklık sepette hediye edilecektir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa GoPro Hero 7 ile GoPro 2’li Şarj Cihazı + Batarya Sepette Hediye

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya kapsamında Gopro Hero 7 yanında, 135177100 kodlu GoPro 2’li...Daha Fazla

Kampanya kapsamında Gopro Hero 7 yanında, 135177100 kodlu GoPro 2’li Şarj Cihazı + Batarya sepette hediye olacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Samsung Serif TV Alana Samsung Galaxy A30s Akıllı Telefon Hediye

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya kapsamında Samsung Serif TV yanında, Samsung Galaxy A30S Akıllı...Daha Fazla

Kampanya kapsamında Samsung Serif TV yanında, Samsung Galaxy A30S Akıllı Telefon sepette hediye olacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Tüm TV’lerin Yanında Logitech K400 Klavye 249 TL yerine 199 TL

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya kapsamında Tüm TV'lerin Yanında Logıtech K400 Klavye sepette 249...Daha Fazla

Kampanya kapsamında Tüm TV’lerin Yanında Logıtech K400 Klavye sepette 249 TL yerine 199 TL olacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknosa Seçili LG TV Alana LG AN-MR19BA.APD 2019 Sihirli Kumanda Hediye

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya kapsamında seçili LG televizyonların yanında, 110250551 kodlu LG AN-MR19BA.APD...Daha Fazla

Kampanya kapsamında seçili LG televizyonların yanında, 110250551 kodlu LG AN-MR19BA.APD 2019 Sihirli Kumanda sepette hediye olacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan TeknoSA İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. “Herkes için Teknoloji” felsefesiyle teknoloji severlere keyifli bir alışveriş ve deneyim ortamı sunmayı amaçlamaktadır.

2000 yılında faaliyete başlayan şirket, bugün yaygın mağaza ağı, teknosa.com ve mobil platformlarıyla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. TV, ses ve görüntü sistemlerinden cep telefonlarına, bilgisayarlardan oyun ve hobi ürünlerine, beyaz eşyadan kişisel bakıma, teknoloji ürünlerinde yüzlerce markanın binlerce ürününü tüketicilerle buluşturmaktadır.

TeknoSA, kuruluşundan itibaren istikrarlı bir şekilde büyürken; güvenilirliği, yaygınlığı, farklılaşan hizmetleri ve yenilikçi atılımlarıyla Türkiye’nin lider teknoloji perakendecisi konumunu pekiştirmektedir. Konusunda uzman çalışanlarıyla, müşterilerin hayatına değer katan ürün ve hizmetleri çeşitlendirmeye devam etmektedir.

Mayıs 2012’de halka arz edilen şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

Müşterilerinin teknoloji ihtiyacını karşılamak üzere her kanalda hizmet veren TeknoSA, hem çağrı merkezi (0 850 222 55 99) hem sosyal medya hesaplarından ulaşılabilecek Müşteri Hizmetleri, yaygın mağaza ağının yanı sıra www.teknosa.com online alışveriş platformu ve mobil aplikasyonları ile müşterilerinin daima yanında yer almaktadır.

Satış öncesi ve sırası müşterilere teknoloji alışverişinde rehberlik eden TeknoSA, yeni teknolojiler ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda Dr. Teknolog markasıyla satış sonrası katma değerli hizmetlerini sürekli geliştirmektedir. Tüketicilerin tercihine göre mağazada, telefonda, evde ve iş yerinde faydalanılabilecek garantiden kuruluma, teknik destekten korumaya teknolojiyle ilgili geniş kapsamlı hizmetlere sahiptir.

Çoklu kanalda gerçekleştirdiği yatırımlarla tüketici teknolojisi ürünlerinde referans noktası olmaya devam eden TeknoSA, teknolojide tek adres olma anlayışıyla sektörde fark yaratan atılımlarını sürdürmektedir. “Her Şey Dahil Teknoloji” mottosuyla mobil iletişim hizmeti veren şirket, 2016 Haziran ayından itibaren müşterilerine TeknoSA Mobil faturaları üzerinden istediği telefonu TeknoSA’dan taksitle alma imkanı sunmakta, diğer bir deyişle temlikli cihaz satışı yapmaktadır.

TeknoSA, kendi özel markalı akıllı ürünleriyle de teknoloji perakendeciliğinde yine bir ilke imza atmıştır. 2015 yılının Temmuz ayında lanse ettiği TeknoSA Preo P1 model akıllı telefon ve Pwatch akıllı saat ile ileri teknolojiyi, erişilebilir fiyatlarla tüketicilere sunan şirket, TeknoSA Preo ailesini, Preo P2 akıllı telefon, Pwatch 2 ve yeni aksesuarlar ile genişletmeye devam etmektedir.

2015 yılının son çeyreğinde, tüm mağazalarını, saha çalışanlarını ve 10 binlerce ürünü “bir” noktada buluşturan “Bağlantılı Mağaza” projesini hayata geçiren TeknoSA, hem satış danışmanlarını zengin içerikli tabletleriyle daha donanımlı hale getirmiş hem de müşterilerin ihtiyacına uygun, kişiselleştirilmiş deneyim sunmaya başlamıştır.

TeknoSA, gerçekleştirdiği yeni işbirlikleriyle de müşteri portföyünü sürekli çeşitlendirmekte ve genişletmektedir. Son olarak dünyanın en değerli eğlence markası The Walt Disney Company ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında, Disney Collection ürünleri TeknoSA mağazalarında satılmaya başlanmıştır. Bu işbirliğiyle şirket, Disney Collection’u ilk kez bir teknoloji zincirine entegre etme başarısını göstermiş ve dünya teknoloji perakendeciliğinde de bir ilke imza atmıştır.

TeknoSA, insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak ve teknoloji konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla; eğitim, bilim, sanat ve teknoloji alanında birçok proje yürütmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda 2007 yılından bu yana Milli Takımlar Teknoloji Tedarikçisi’dir. Aynı zamanda Türkiye’nin ilk profesyonel eSpor Ligi olan Riot Games tarafından düzenlenen League of Legends Şampiyonluk Ligi Sponsoru olarak milyonlarca eSpor tutkunu gencin hayallerini gerçekleştirmesine destek vermektedir.

2007 senesinde başlatılan “Kadın için Teknoloji” sosyal sorumluluk projesiyle, Türkiye’nin farklı illerinde kadınlara ücretsiz bilgisayar kursu vererek teknoloji ile yakınlaşmalarını sağlamaktadır.

TeknoSA’nın stratejik önceliği nitelikli işgücü yetiştirmek ve insana yatırım yapmaktır. Hem teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmek hem de hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla Ekim 2005’te TeknoSA Akademi kurulmuştur. TeknoSA bünyesindeki tüm çalışanlar, TeknoSA Akademi’de çeşitli eğitim programlarıyla gelişimlerini sürdürüp potansiyellerini gerçekleştirebilmektedir.

Türkiye’de teknoloji perakendeciliği sektöründe çevreye yönelik en kapsamlı çalışmalara imza atan TeknoSA, elektronik atık toplama, çevre dostu poşet kullanımı, enerji verimliliği konularında yaptığı çalışmalarla da sektörüne örnek teşkil etmektedir.

0850 222 55 99