🏷️ Ücretsiz indirim kodlarının adresi Kuponla.com nasıl çalışır 3 adımda hemen öğrenin:

  1. Kuponla.com’da istediğiniz mağazanın sayfasına gidin, bunun için yukarıdaki arama kutucuğuna yazabilirsiniz.
  2. Kampanyadan yararlanmak için “kodu aç” veya “hemen al” turuncu butonlarına tıklayın.
  3. Kupon kodu ekranda görüntülenecektir ve ilgili sayfa diğer sekmede açılacaktır.
  4. Açılan kodu kopyalayın ve alışveriş sitesinde “indirim kodu gir/hediye çeki kullan/indirim kuponu kullan” kutucuklarına yapıştırın ve ödeyeceğiniz tutar ucuzlasın.

Not: kampanya hakkında detaylı bilgiyi okumak için kod gösterilen ekranın sağ alt kısmında “kupon detayı”na tıklayarak açıklamayı okuyabilirsiniz.


İndirim kodumuzu kullanmadan önce bu “nasıl çalışır” bölümünü incelediğiniz için teşekkür ederiz.

İndirim kuponu kodu bir “kod”, “şifre”dir. Şifre bazen “12345” gibi rakamlardan (sayılardan), bazen “abcde” gibi küçük harflerden veya “ABCDE” (alfanumerik) gibi büyük harflerden oluşur; nadir durumlarda çeşitli şifreleri de içerebilir. “#?! *%” gibi Sayı olmayan veya harf olmayan karakterler. Yani bu şifreler özel amaçlıdır, herkes tarafından kullanılamaz ve sadece ilgili ağ kesimine iletilebilir. Ayrıca paranın yerini alabildikleri için çok değerlidirler.

Bizim yaptığımız bu şifreleri her gün, her saat, her dakika gözlemlemek, bulmak, kategorilerle sizlere sunmaktır. indirim kodu üretmiyoruz, ilgili anlaşmaları yapıp sosyal medyalarında, web sitesinin bir köşesinde, mail duyurularında veya çapraz pazarlamaları için onlarca özel kanalda paylaşıyorlar ve biz de hemen sayfamızda yayınlıyoruz. Bu kodların size fayda sağlayacağını bildiğimiz için bunu seviyoruz.

indirim kodları, tıpkı dijital para birimleri gibi, genellikle alışverişi daha ucuza getirmeleri nedeniyle çok kullanışlıdır. Ancak indirim kodları, kuponlar, çekler, şifreler gibi çeşitli isimler altında kullandığımız kuponların bazı sorunlar olabilir. Örneğin, indirim kodu veren bir mağaza, bu kodların her birine bir kullanım numarası atayabilir. Örneğin indirim kodu 1000 kullanımla sınırlı diyor 1001. kullanıcı iseniz bu kod geçersiz olabilir. Bir jetonunuz olduğunu düşünün, ödeme yaptığınızda buna “geçersiz” deniyor; tabii ki sizi kızdıracak ama lütfen kızmayın; çünkü bu kampanya 1.000 kişi ile sınırlıdır (örn. 1.000 kişiye kadar geçerli) 1.000 kişi dolu olduğu için sona erer bu sizin hatanız veya mağazanın hatası değildir etkinlik sona ermiştir ancak bir süre sonra mağaza yine aynı şekilde yeni kampanya başlatacaktır. Onu beklemekten başka çare yok.
Bazen indirim kodu yalnızca belirli bir zamanda kullanılabilir; örneğin, kod “CUMARTESI10” ise Pazartesi, Salı ve Çarşamba geçmeyebilir, yalnızca cumartesi günleri geçiyor olabilir.
Bazen yanlışlıkla “küçük” harflerle bir indirim kodu gönderilir, kullanırsanız çalışmayabilir; öyleyse, lütfen “büyük harf” deneyin, büyük harf yapmaya çalışırsanız gönderme hatası olabilir, kod geçişi yanlış olabilir. (“büyük İ harfi” için de geçerlidir. TATİL10 gibi bir kod geçersizse TATIL10 girmeyi deneyin. )
Bir düşünün: Bu bir oyun. Gazeteden kupon kesip ansiklopedi satın almak gibi. Faydalı görünüyor. Ancak, bazen bir kupon kodunun çalışıp çalışmayacağını lütfen unutmayın; kupon kodunun süresi dolduğunda, başka bir kupon kodunun yakında tekrar yayınlanacağını ve yayınlanır yayınlanmaz bu sayfalarda yayınlanacağını bilerek sitemizi takipte kalın.


Merhabalar, eğer kuponları açtığınızda kupon kodu yerine sadece markanın sitesi açılıyorsa sorunun video çözümü siz değerli indirimsever kullanıcılarımız için aşağıdadır. Bu sorun Chrome’un son sürümlerinde yönlendirme linklerini engellemesinden dolayıdır ve ayarlarından izin verdiğiniz takdirde düzelmektedir.

Kuponla.com Kupon Açılmama Sorunu Çözümü

  1. Adres çubuğundaki kilit simgesine tıklayın (yanında kuponla.com/…. yazan),
  2. Site ayarlarına tıklayın.
  3. İzinler kısmında biraz aşağıya doğru “Pop-up’lar ve yönlendirmeler“i bulun ve yan tarafında “İzin Ver” olarak seçin.
  4. Artık indirim kuponlarının keyfini sorunsuz şekilde yaşayabilirsiniz.

Bunu yapamadıysanız geçici olarak kupon linklerine sağ tıklaıp yeni sekmede aç yaparak ulaşabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa bize iletişimden ulaşmaktan çekinmeyin. Teşekkürler.