Migros Migroskop Ürünleri – Sanal Market

Fırsat Süresiz
Hem indirimli hem Money hediyeli ürünler Migros Sanal Market’te sizleri...Daha Fazla

Hem indirimli hem Money hediyeli ürünler Migros Sanal Market’te sizleri bekliyor! Keşfetmek için hemen tıklayın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Çoklu İndirim Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Migros'tan 3 Al 2 Öde gibi kampanyaları bulup ürünleri satın...Daha Fazla

Migros’tan 3 Al 2 Öde gibi kampanyaları bulup ürünleri satın alacabileceğiniz fırsattır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Money İndirimli Ürünleri

Fırsat Süresiz
Migros Sanal Market'te Money ve Migroskop ürünlerini buradan satın alabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Online’a Özel İndirimli Ürünler

Fırsat Süresiz
Sadece Migros online market siparişi sitesi Migros Sanal Market'te bulunana...Daha Fazla

Sadece Migros online market siparişi sitesi Migros Sanal Market’te bulunana indirimli ürünler bu sayfada!

Migros Sanal Market'e Özel Ürünler Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Markalı Ürünler Sanal Market’te İndirimde

Fırsat Süresiz
Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar...Daha Fazla

Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Migros Sanal Market siparişlerinizde kampanya ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için üyelik bilgilerinizde Money Kart veya Money Bonus MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

2 arkadaşını CEPTETEB’li yap, 100 TL değerinde Migros Sanal Market hediye kodunu al!

Fırsat 5 ay kaldı
CEPTETEB İnternet Şubesi veya Mobil Uygulaması’ndan alacağın sana özel davet...Daha Fazla

CEPTETEB İnternet Şubesi veya Mobil Uygulaması’ndan alacağın sana özel davet kodunla 2 arkadaşını CEPTETEB’li yap, 100 TL değerinde Migros Sanal Market hediye kodunu al. Detay için tıkla

CEPTETEB'e Davet Kampanyası

 • Kampanya 24 Mart 2021’de başlamış olup bu tarih itibariyle 2 veya üzeri edinim gerçekleştiren herkes kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.
 • Hediye çeki almaya hak kazanmak için en az 2 arkadaşını, kendi davet kodunla CEPTETEB`li yapman gerekmektedir.
 • Davet kodunu CEPTETEB İnternet Şube’si veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’na giriş yaparak kampanyalar sayfasından alabilirsin.
 • CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan almış olduğun davet kodunu, CEPTETEB’li yapmak istediğin arkadaşlarınla paylaştıktan sonra, davet kodunu paylaştığın kişilerin başvuru formunu doldururken ilk adımdaki “davet kodu “alanına bu kodu girmeleri gerekmektedir.
 • Davet kodunla başvuru formu dolduranların belirtmiş olduğu adrese gidilip hesap kartı teslim edilip hesabı açıldığında arkadaşın CEPTETEB’li olacaktır.
 • Her edinimde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. En az 2 edinim tamamlandığında da sana Migros Sanal Market’te geçerli olan 100 TL değerindeki hediye kodun SMS olarak göndereceğiz.
 • İndirim kodunu kullanabilmek için Migros Sanal Market web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden kullanıcı girişi yapman gerekiyor.
 • Hediye çekin, alışverişinde 100 TL indirim sağlar. İndirimden faydalanabilmek için minimum 100 TL tutarında alışveriş sepeti oluşturulması gereklidir. Örneğin 105 TL’lik bir alışveriş sepeti oluşturup hediye kodunu kullandığında 100 TL’si hediye kodundan karşılanacak, 5 TL’si ise seçtiğin ödeme yöntemiyle senden tahsil edilecek.
 • Ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına indirim kodu girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirmeyi unutma. Aksi takdirde indirim kodu geçerli olmayacak 🙁
 • Edinim sonrası bilgi SMS gönderimleri bir güne kadar gecikmeli olabilir.
 • Hediye çekinin son kullanım tarihi  31 Aralık 2021 23:59’dur. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kodu geçersiz olacak ve bir daha kullanılamayacaktır.
 • Migros Sanal Market Hediye Çeki hakkında detaylı bilgi için 444 10 44 no.’lu Migros müşteri hizmetlerini arayabilirsin.
 • Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) ve TEB kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market İndirim Kodu [20₺]- Türk Telekom Prime

Kod Süresiz
Türk Telekom Prime'la Migros Sanal Market’ten 150 TL ve üzeri...Daha Fazla

Türk Telekom Prime’la Migros Sanal Market’ten 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. Ayrıcalıklardan yararlanmak için, Türk Telekom Prime ve Prime Plus müşterilerinin, cep telefonundan PRIME SANAL boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek indirim kodu alması gerekmektedir. Gelen şifre www.migros.com.tradresinden veya Migros Sanal Market mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek alışverişlerde ödeme sayfasında ilgili alana girilerek kullanılabilir.

https://www.turktelekomprime.com/migros-sanal-market-ayricaligi Daha Az

GÖNDER Kodu Aç 
100% Başarılı

Migros Tüm Kampanyaları | Sanal Market

Fırsat Süresiz
Migros'un tüm güncel aktif kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Haftalık İndirim: Evinize ve Kendinize Zaman Ayırın! (Güncel Tema)

Fırsat Süresiz
Sınırlı sayıda, sınırlı sürede değişen temalı ürünleri kaçırmayın!
Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Et, Tavuk, Balıkta Avantajlı İndirimler!

Fırsat Süresiz
Et balık tavuk ürünlerinde Money Kart, Money Bonus veya Money...Daha Fazla

Et balık tavuk ürünlerinde Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Migros Sanal Market siparişlerinizde kampanya ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için üyelik bilgilerinizde Money Kart veya Money Bonus MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

Et, Tavuk, Balıkta Avantajlı İndirimler! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Meyve & Sebzede Avantajlı İndirimler!

Fırsat Süresiz
Migros Sanal Market'ten meyve& sebzelerde indirim sağlar....Daha Fazla

Migros Sanal Market’ten meyve& sebzelerde indirim sağlar.

Meyve & Sebzede Avantajlı İndirimler! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Money Bonus ile Migros Sanal Market’te %5 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
1 Haziran 2020 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Migros...Daha Fazla

1 Haziran 2020 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten, Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinde Money Bonus kredi kartlarına ekstra %5 indirim!

 • Migros Sanal Market’te Money Bonus kredi kartı ile yapılacak Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinde ekstra %5 indirim verilecektir.
 • Kampanya 1 Haziran 2020 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında sadece Migros Sanal Market’te geçerlidir.
 • %5 indirim kampanyasından yaralanabilmek için Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinin Sanal Market’te Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya Migroskop kataloğu döneminde toplamda yapılacak 500 TL’lik alışverişe kadar geçerlidir. Her Migroskop kataloğu döneminde en fazla 25 TL indirimden yararlanılabilir.
 • Kampanyaya sadece Money Bonus kredi kartları dahildir.
 • Kampanya kapsamında geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 iş günü içerisinde Money Bonus kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.
 • Kampanya kapsamında alışveriş ürünlerinin Migros kataloğunda yer alan indirimli ürünler olması gerekmektedir. Dijital Migroskop kataloğuna www.money.com.tr ‘den ulaşabilirsiniz.
 • Kampanya dahilinde verilecek indirim sanal mağazada sepette ödeme tutarına Migros tarafından eklenecek olup alışveriş sonrasında banka tarafından farklı bir indirim yansıtılmayacaktır. İndirim yansıması ile ilgili sorunlarınız için Migros müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market’te 60 TL bonus! [150/20₺]

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya katılın, markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 150 TL ve...Daha Fazla

Kampanyaya katılın, markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri her ikinci harcamanıza 20 TL, toplam 60 TL bonus kazanın!


Kampanya kapsamında 1-15 Temmuz 2021 tarihleri arasında GarantiPay ile Migros Sanal Market, Migros Hemen, Macroonline veya Tazedirekt online mağazalarının herhangi birinden tek seferde 350 TL ve üzeri ilk alışverişe 20 TL, ikinci tek seferde 350 TL ve üzeri alışverişe 30 TL,toplamda 50 TL bonus yüklenecektir.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya kapsamında 1-15 Temmuz 2021 tarihleri arasında GarantiPay ile Migros Sanal Market, Migros Hemen, Macroonline veya Tazedirekt online mağazalarının herhangi birinden tek seferde 350 TL ve üzeri ilk alışverişe 20 TL, ikinci tek seferde 350 TL ve üzeri alışverişe 30 TL,toplamda 50 TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlar kampanyadan yararlanacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce BonusFlaş içerisindeki ilgili kampanyada bulunan “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
 • Migros Sanal Market, Migros Hemen, Macroonline veya Tazedirekt siparişlerinde teslimat tarihi en geç 15 Temmuz 2021 olmalı, ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 350 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • Aynı gün yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanya dahilinde Migros Sanal market, Migros Hemen, Tazedirekt veya Macroonline sanal mağazalarından herhangi birinden kampanya dahilinde yapılan harcamalardan ilk ikisi kampanyaya dahildir, toplam kazanım olan 50 TL kazanımı sağlandıktan sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanya haricindedir.
 • Toplam 50 TL bonus kazanmak için Migros Sanal Market, Migros Hemen, Macroonline veya Tazedirekt online web sitesi veya mobil  uygulamasından GarantiPay ile ödeme tamamlanmalıdır.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti  BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir, ek kart, sanal kart dahildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları içindir. Bonus, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus American Express, Bonus Business dahildir.
 • Paracard, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan bonuslar 20 Temmuz – 3 Ağustos 2021 tarihleri arasında tüm Garanti BBVA üye işyerlerinde ve GarantiPay geçerli web sitesi/ mobil uygulamalarda kullanılabilmektedir.
 • Kazanılan bonusları GarantiPay ile ödemede kullanabilmek için, ödeme işlemine başlamadan hemen önce BonusFlaş’a parola ile giriş yapılması gereklidir.
 • Kullanılmayan bonuslar 4 Ağustos 2021 tarihinden sonra geri alınacaktır.
 • Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

30₺ Migros Sanal Market İndirim Kodu [150₺ Alışverişe Belirli Bölgelerde]

Kod Süresi Doldu
Kampanya 14 - 20 Haziran 2021 tarihleri arasında Migros Sanal...Daha Fazla

Kampanya 14 – 20 Haziran 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

-Kampanya kapsamında 150 TL ve üzeri alışverişte 30 TL indirim verilecektir.

-Kampanya belirli bölgeler özelinde olup; kampanyanın geçerli olduğu bölgeler aşağıda listelenmiştir.

-İndirimden faydalanabilmek için MIGROS30 indirim kodunun ödeme adımında İndirim Çeklerim/Hediye Çeki alanına girilmesi gerekmektedir.

-Kampanyadan faydalanabilmek için ödeme sayfasında indirim kodu alanına kod girildikten sonra, kullan butonuna tıklayarak kod aktif hale getirilmelidir.

-İndirim kodu, Migros Sanal Market web sitesi üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirilmelidir. Migros Sanal Market Mobil uygulama üzerinden alışveriş yapılıyor ise; “Hediye Çeki” kısmında “Ekle” seçeneği seçildikten sonra çıkan ekranda kod girilerek aktif hale getirilmelidir. Aksi taktirde indirim kodu geçerli olmayacaktır.

-Bir müşteri sadece 1 kez faydalanabilir ve kampanya kodu sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir.

-Elektronik kategorisinde ve toplu alımlarda geçerli değildir.

-İndirim kodunun son kullanım tarihi 20/06/2021’dir.

-Kampanya, başka indirim kodu kampanyaları ile birleştirilemez.

-Kampanya kota ile sınırlıdır. Kota dolduğu taktirde kampanya otomatik olarak sonlanacak ve kullanılamayacaktır.

-İndirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez.

-İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

-İndirim kodları karşılığında para iadesi yapılamaz.

-Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz.

-Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) kampanya koşullarında değişiklik yapma ve sonlandırma hakkını saklı tutar.

-Detaylı bilgi için 444 10 44 veya 0850 200 40 00 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Bölgeler

 • Antalya, Kemer
 • Balıkesir, Ayvalık
 • Balıkesir, Burhaniye
 • Balıkesir, Edremit
 • İzmir, Çeşme
 • Mersin, Erdemli
 • Muğla, Dalaman
 • Muğla, Datça
 • Muğla, Fethiye
 • Muğla, Milas

Bölgesel 30 TL İndirim (Yazlık) Web Slider

Kampanya 15 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
-30 TL indirim, Migros Sanal Market’ten oluşturulacak ilk siparişte geçerlidir.
-İndirimden faydalanabilmek için minimum 150 TL tutarında sepet oluşturulması gerekmektedir.
-150 TL ve üzeri alışverişte 30 TL indirimden faydalanabilmek için “HOSGELDIN30” indirim kodunun ödeme adımında İndirim Çeklerim/Hediye Çeki alanına girilmesi gerekmektedir.
-Kampanyadan faydalanabilmek için ödeme sayfasında indirim kodu alanına kod girildikten sonra, kullan butonuna tıklayarak kod aktif hale getirilmelidir.
-İndirim kodu, Migros Sanal Market web sitesi üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirilmelidir. Migros Sanal Market Mobil uygulama üzerinden alışveriş yapılıyor ise; “Hediye Çeki” kısmında “Ekle” seçeneği seçildikten sonra çıkan ekranda kod girilerek aktif hale getirilmelidir. Aksi taktirde indirim kodu geçerli olmayacaktır.
-Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri sadece 1 kez faydalanabilir ve kampanya kodu sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir.
-Kampanya kota ile sınırlandırılmıştır. Belirlenen kotaya ulaştığı taktirde kampanya sona erecektir ve indirim kodu pasif hale gelecektir.
-Elektronik kategorisinde ve toplu alımlarda geçerli değildir.
-İndirim kodunun son kullanım tarihi 28/02/2021’dir.
-Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
-İndirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez.
-İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
-İndirim kodları karşılığında para iadesi yapılamaz.
-Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz.
-Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
-Detaylı bilgi için 444 10 44 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

Migros Sanal Market’te 150/30₺ indirim sağlar. SMTT900003L347B Diğer kodlar: https://bit.ly/2ZSGpZd Daha Az

MIGROS30 Kodu Aç 
99% Başarılı

Migros Sanal Market’te Masterpass ile 30 TL indirim! – Axess

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 1- 30 Haziran tarihleri arasında Masterpass ile Migros...Daha Fazla

Axess’e özel 1- 30 Haziran tarihleri arasında Masterpass ile Migros Sanal Market’ten yapacağınız ilk 300 TL ve üzeri harcamaya 30 TL indirim!

Kampanya detayları:

 • 1-30 Haziran 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’te Masterpass üzerinden kayıtlı Axess kartınız ile yapacağınız ilk 300 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL indirim sunulmaktadır.
 • İndirim, Masterpass üzerinden kayıtlı Axess kartı ile 300 TL ve üzeri ilk alışverişte, sepette anında uygulanacaktır.
 • Axess, Wings, Free ve Ticari Kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Akbank Kart (debit) ve Bank O’Card Axess dahil değildir.
 • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • İndirim kampanyası, Masterpass uygulamasına kayıtlı Akbank kredi kartı ile Migros Sanal Market üzerinden yapılan işlemlerde geçerlidir. Kapıda ödeme kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya elektronik kategorisinde geçerli değildir. Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Migros T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.migros.com.tr/masterpass-ve-akbank-ile-30-tl-aninda-indirim-x-84f

https://www.migros.com.tr/aninda-30-tl-indirim-x-806 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Ücretsiz Teslimat Fırsatı – Herkes İçin BUGÜNE ÖZEL! 🚚💨

Fırsat Süresi Doldu
- Kampanya 23 Haziran 2021 tarihinde verilecek siparişlerde, siparişin ne...Daha Fazla

– Kampanya 23 Haziran 2021 tarihinde verilecek siparişlerde, siparişin ne zaman teslim edileceğine bağlı olmadan, ücretsiz teslimat fırsatı sağlar.

– Ücretsiz teslimat kampanyası, kargo ile yapılan teslimatlar, elektrikli/elektronik ürünler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda geçerli değildir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için Migros Sanal Market minimum sepet tutarının oluşturulması gerekmektedir.

– Teslimat ücreti indirimi ödeme sayfasında düşecektir.

-10 sipariş ile sınırlıdır

– Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz, paraya çevrilemez.

– Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilebilir.

– Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) kampanyayı sonlandırma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Detaylı bilgi için 444 10 44 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

777 Migroskop ücretsiz teslimat 19 Mayıs Web Slider

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros 50₺ Alışverişe 10₺ İndirim (Facebook Kodu)

Kod Süresi Doldu
Bu adresten kodu alıp Migros Sanal Market'te kullanabilirsiniz (Migros uygulamasında...Daha Fazla

Bu adresten kodu alıp Migros Sanal Market’te kullanabilirsiniz (Migros uygulamasında tanımlayın):

50/10 indirim: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=148425937223318&id=235697936504714 (Masaüstü girin)

Mobil: https://m.facebook.com/watch/?v=148425937223318&_rdr

https://www.facebook.com/watch/?v=148425937223318

KODU ALAMAYANLAR, İLK LİNKTE SAĞ ÜSTTEKİ 3 NOKTADAN TEKLİFİ KAYDETE BASIN, KOD E-POSTANIZA GELİYOR.

Olmazsa linki Facebook uygulamasında aramaya yapıştırıp deneyin.

1-Kampanyadan Kod Nasıl Alırım ?: Öncelikle Facebook uygulamasına giriyoruz Arama kısmına( search)https://www.facebook.com/watch/?v=148425937223318 bu linki yapıştırıyoruz çıkan videoya tıklıyoruz kaydete bastıktan sonda direk çıkıyor

1- 2. yöntem Facebook mobil uygulamasından arama kısmına 148425937223318 yazın kampanya sayfasına gidip kodu kaydedin.

2-Kampanyada faydalanmak için moneye ilk defa mı üye olmalıyım ? Hayır eski hesaplarınızdan kampanyaya katılabilirsiniz

3-Kampanyadan aldığım kodu nerede ve nasıl kullanırım ? İster sanal market ister fiziki markette kullanabilirsiniz. Kodu Money hesabına tanımlamak için Migros uygulamasını indirip Money girişi yaptıktan sonra ŞİFRE İLE KAMPANYA TANIMLA kısmına girip aldığımız kodu yazıyoruz tamama basınca yeşil tık ile kampanyaya katılımınız alınmıştır yazısı çıkmalıdır kırmızı çarpı işareti varsa bir şeyler yanlış demektir ya kodu yanlış yazdınız yada hesapta önceden kod kullanılmıştır

4-1 kampanya döneminde 1 Money hesabından kaç kod ile alışveriş yapabilirim ? Her hesaptan 1 kampanya katılımı sağlanabilir

Money’li ol, indirimi hemen kap! Sen de Money üyesi ol, 3-16 Haziran tarihleri arasında tek seferde yapacağın 50 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim fırsatını yakala! Hemen 7447’ye KAYIT yazıp ücretsiz SMS göndererek, money.com.tr’ye girerek, Migros Mobil uygulamasını indirerek veya Migros Çağrı Merkezi’ni (444 10 44) arayarak kayıt yapabilirsin.

3-16 Haziran 2021 tarihleri arasında tüm Migros, 5M ve Migros Mjet mağazalarından kayıtlı Money özellikli kartlar ile tek seferde yapılacak elektrik ve elektronik, beyaz eşya, alkol, sigara, TL yükleme hariç 50 TL ve üzeri ilk alışverişte 10 TL indirim hediye edilecektir. Kampanyaya indirim şifresi ile katılım sağlanacaktır. Kampanya kişiye özeldir ve indirim şifreleri hedef kitlede yer alan müşterilere Facebook üzerinden iletilecektir. İndirim şifresini kullanmak için kasiyere Money Kart ya da cep telefonu ile şifreyi iletmek veya Migros Money Uygulaması’na girip `Profil’ sekmesinden `Kartına Kampanyayı Tanımla’ bölümüne şifre girmek yeterlidir. Her bir şifre bir kere kullanılabilir. Bir müşteri en fazla bir şifre kullanabilir. Teknik nedenler ile düşmeyen indirimler 2 gün içerisinde karta tanımlanacaktır.

Facebook’a mobil uygulamadan girenler sağ üstteki 3 noktaya basıp gönderiyi kaydet’e tıklayın, kod mailinize gelir.

Facebook Sayfasına tıklayarak Teklifi Kaydet Diyorsunuz. Çıkan Kodu Kasiyere verdiğiniz de 25 TL üstü Alışverişlerinizde 10 Tl düşüyor.

Eski Linkler:

40/10₺ Migros indirim kodu: https://www.facebook.com/MigrosTurkiye/posts/5605141656226955

Alternatif: https://www.facebook.com/MigrosTurkiye/videos/311458553792732/

Alternatif: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=311458553792732&id=235697936504714

25/10₺ indirim: https://www.facebook.com/235697936504714/posts/1164860667300763/

Mobil link: https://m.facebook.com/watch/?v=1164860667300763

25/10₺ indirim: https://www.facebook.com/235697936504714/posts/5350436735030783/

Alternatif link: https://m.facebook.com/watch/?v=1001216817078985

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=756113465330376&id=235697936504714

25/10 money: https://www.facebook.com/220716897957385/posts/4352446844784349/

https://www.facebook.com/220716897957385/posts/4350030718359295/

https://m.facebook.com/watch/?v=3943581849019745&_rdr

https://www.facebook.com/220716897957385/posts/4191890454173323

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=4226053244090377&id=220716897957385

https://www.facebook.com/MoneyClubKart/posts/4302345309794503/

25/10 money: https://www.facebook.com/220716897957385/posts/4302324629796571/

-Nasıl kullanırım?
ALINAN KODU MİGROS MOBİL UYGULAMASINA GİREREK PROFİL KISMINDAN KARTINA KAMPANYA TANIMLA SEÇENEĞİNDEN TANIMLAYABİLİRSİNİZ.

-İstanbulkart money kampanyası nasıl oluyor ?
Son kampanyada istanbulkartınızla money hesabınızı eşleştirdiğiniz money hesaplarına money yattı. o yüzden eşleştirme yapmanız gerek. Migros müşteri hizmetlerini arayarak eşleştirme yapabilirsiniz.

-Ödemeyi istanbulkartla mı yapmalıyım?
HAYIR. Money hesap ve istanbulkartınızı eşleştirmeniz, ve 25 tl üzeri HERHANGİ BİR ŞEKİLDE ÖDEME YAPMANIZ (nakit , kredi kartı farketmez) yeterlidir. 2 gün içinde moneyiniz yatar.

-İstanbul dışı marketlerde money yatar mı ?
bundan önceki kampanyalarda yattı.

-Aynı anda iki kodu kullanabilir miyim?
EVET. Fakat money yatması için 25 TL ÜZERİ ÖDEME YAPMANIZ GEREK.Yani 35 liralık ürün almalısınız ki 25 lira ödeyebilin.

-Kasada 10 tl nasıl düşer?
Kasiyer kasayı kapattığında düşer. migros jetkasada ödeme seçeneğini seçtiğinizde düşer.

-Sanalmarkette geçerli midir?
Evet.

-Kampanyalardan kaç kere faydalanabilirim?
-Her dönemde 1 Facebook hesabından birer kod alınır, her money hesabına 1 birer kod girilir , birer kez faydalanılır. (her kampanyadan bir kez)

-Önceki dönemde kullandım, tekrar kullanabilir miyim?
Evet.

ALINAN KODU MİGROS MOBİL UYGULAMASINA GİREREK PROFİL KISMINDAN KARTINA KAMPANYA TANIMLA SEÇENEĞİNDEN TANIMLAYABİLİRSİNİZ. KASADAN İŞLEM YAPACAKSANIZ MONEY KART İLE İŞLEM YAPILACAKSA 6 NOLU KASİYER İŞLEMLERİNDEN GİRİLEREK ÖNCE KART OKUTULUR SONRA KOD GİRİLEREK KAMPANYA TANIMLAMASI YAPILIR, TELEFON NUMARASI İLE İŞLEM YAPILACAKSA 13 NOLU KASİYER İŞLEMLERİNDEN GİRİLEREK ÖNCE TELEFON NUMARASI GİRİLİR SONRA KOD GİRİLEREK KAMPANYA TANIMLAMASI YAPILIR VE KASA KAPATILINCA İNDİRİM DÜŞER.

Migros Mobil Uygulaması-Profil-Kampanya Tanımla Kısmından Karta Tanımlanıp Kasada Money Kartı Vererek veya Kodu Eklediğiniz Telefon Numarasını Kasada Söyleyerek İndirimden Yararlanabilirsiniz. Tanımladıktan Sonra Profil-Katıldığım Kampanyalar Kısmında Görünürse Kasada 25 TL Üstü Alışverişte Düşecektir.

Eğer Uygulamadan Tanımlama Yapılmadıysa;

1)Money Kart İle İşlem Yapılacaksa; 6 Nolu Kasiyer İşlemlerinden Kasiyer Giriş Yapar, Kartı Okutur, Kodu Girer ve Ürünü Geçirip Kasayı Kapatır. İndirim Düşer.
2)Telefon Numarası İle İşlem Yapılacaksa; 13 Nolu Kasiyer İşlemlerinden Kasiyer Giriş Yapar, Numarayı Girer, Kodu Girer ve Ürünü Geçirip Kasayı Kapatır. İndirim Düşer. Daha Az

36504714 Kodu Aç 
90% Başarılı

Migros Sanal Market MoneyPay’le Harcarsın 25 TL Kazanırsın!

Fırsat Süresi Doldu
150 TL’lik Alışverişinizin 25 TL’si MoneyPay’den! 24 Mayıs – 7...Daha Fazla

150 TL’lik Alışverişinizin 25 TL’si MoneyPay’den! 24 Mayıs – 7 Haziran 2021 tarihleri arasında tüm Migros, 5M, Migros Jet ve Macrocenter mağazalarında, Migros Hemen’de veya Migros Sanal Market web sitesinde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerin ödemesini MoneyPay ile tamamlayan müşterilerin MoneyPay Hesaplarına 25 TL hediye bakiye yüklenecektir. MoneyPay ile ödeme yapılabilmesi için MoneyPay Mobil Uygulaması App Store veya Google Play Store üzerinden indirilerek uygulamaya üye olunmalıdır.

Migros Sanal Market web sitesinden yapılacak alışverişlerin MoneyPay ile ödenebilmesi için ise; ödeme sayfasında MoneyPay seçeneği seçilmeli, cep telefonu ile doğrulama süreci tamamlanmalı ve ardından ödeme tipi (Cüzdan Bakiyesi veya Hazır Limit) seçilerek ödeme tamamlanmalıdır.

Migros Hemen uygulamasında siparişin ödeme sayfasına gelindiğinde ödeme seçenekleri içerisinden Kredi/Banka Kartı’nı seçilmelidir ardından MoneyPay uygulaması içerisinde yer alan kartlarım sekmesinde bulunan MoneyPay Dijital Kart’ın bilgileri girilerek ödeme tamamlanmalıdır.

Tüm Migros, 5M, MigrosJet ve Macrocenter mağazalarında MoneyPay ile ödeme yapılması için POS ekranında çıkan karekod MoneyPay uygulaması içinden okutulmalı ve ödeme tipi seçilerek ödeme MoneyPay ile tamamlanmalıdır.

Kampanyadan her bir MoneyPay kullanıcısı en fazla 1 kere faydalanabilecektir. Kampanya hakedişleri, mağazalarda yapılan alışverişten veya Hemen ve Migros Sanal Market siparişinin verilmesinden itibaren en geç 2 gün sonra kullanıcıların MoneyPay hesaplarına yüklenecektir. MoneyPay’in dilediği zaman kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

header-img

Migros Sanal Market 1 Aylık BluTV Üyeliği Hediye! [40 TL Bepanthol alışverişine]

• Kampanya 29 Nisan –19 Mayıs tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 40 TL’lik Bepanthol alışverişlerinize fişte 10 haneli kod çıkacaktır. • Migros ürün fişindeki bu 10 haneli kodu whatsapp mesajı ile 05337623318 no’lu telefona iletip, kodunuzu doğrulatın; size gelen “hediye kupon kodu” ile www.blutv.com/kupon linki üzerinden yeni üyelik oluşturarak giriş yapın (üyeliğiniz varsa direkt giriş yapıp), ”KUPON KODU KULLLAN” alanına tarafınıza ulaşan promosyon kodunu giriniz. • Kodların geçerlilik süresi 31 Ekim 2021 tarihine kadardır. Kodlar sadece yurtiçi kullanımı içindir. • BluTV aboneliği kullanımı ile ilgili tüm bilgilere www.blutv.com.tr web adresinden veya 0850 210 52 58 müşteri hizmetlerinden ulaşılabilirsiniz. • Kampanya detayları için: www.bepanthol.com.tr • Kampanya stoklarla sınırlıdır.

15 Nisan – 28 Nisan tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 30 TL’lik Blendax alışverişine 3 Money hediye edilecektir.Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Eylül 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir.Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.1 Money, 1 TL ‘dir. – Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 02.04.2021 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.2229 sayılı izni ile 15.04.2021(Saat:09.00)-28.04.2021(Saat:23.00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. – Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait Blendax markalı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 30 TL ve katları tutarında (Her 30 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşteriler kampanyaya katılacaklardır. – Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. – Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. – Migros Sanal Market siparişlerinde; teslimat tarihinin en geç 28 Nisan 2021 olması, yapılan alışverişin provizyona dönmesi ve teslimat sırasında Blendax ürünlerinin net ödeme tutarının 30 TL olması gerekmektedir. Çekilişte 3 kişi Dyson V11 Extra Kablosuz Elektrikli Süpürge (birim değeri: ₺6.299,00), 3 kişi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro (birim değeri: ₺4.299,00), 3 kişi Dyson Pure Cool Hava Temizleme Fanı (birim değeri: ₺3.999,00), 3 kişi Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi (birim değeri: ₺2.999,00) ikramiyesi kazanacaktır. – Çekiliş 18.05.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. – Kazanan talihliler 21.05.2021 tarihinde Birgün Gazetesi Türkiye Baskısı’nda duyurulacaktır. – Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. – Postada meydana gelen gecikmelerden Migros Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. – Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. – Asil talihliler 05.06.2021, yedek talihliler 20.06.2021 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile [email protected] mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. – Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. – Kampanya Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere yöneliktir. – Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. – Migros Ticaret A.Ş., Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. – KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir – . Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Migros Sanal Market Çamaşır Makinesi Çekilişi (50 TL’lik Deterjan Alışverişinize 1 Çekiliş Hakkı)

Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş adına MPİ’in 09.03.2021 tarih ve 24951361-255.01.02-E.1665 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 18.03.2021 SAAT 10:00 – 16.04.2021 SAAT 22:00 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros Jet Marketlerinden ve Migros Sanal Marketten Procter &Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş’ye ait ALO Deterjan ürünlerden birlikte ve ayrı ayrı tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahipleri kampanyaya katılacaktır. Talihliler 03.05.2021 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Şişli/ İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 30 kişi 4.892,00 TL değerinde Profilo 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 06.05.2021 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilecektir. Kampanya yalnızca Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) bireysel kart sahiplerine yöneliktir. Ad,soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. Kart bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Migros Ticaret A.Ş., ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

iPhone 12, Xiaomi Robot Süpürge, Philips Ütü Çekilişi (30₺ Pronto, MrMuscle, Glade)

Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş adına MPI’nin 09.03.2021 tarih ve 24951361-255.01.02-E.1660 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından duzenlenmektedir. 01.04.2021 SAAT: 10:00-14.04.2021 SAAT: 22:00 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Marketinden Johnson Wax A.Ş.’ye ait Pronto, Mr Muscle veya Glade ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart ozellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart Positive Kart) kart sahipleri kampanyaya katılacaktır, şekilde sürdürülecektir. Talihliler, 27.04.2021 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTI. (toplantı salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. 16/1 K8 Zincirlikuyu/ Istanbul adresi nde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekil işle belirlenecektir. Ikramiye olarak, 5 kişi 9.999,0011 değerinde IPHONE 12 5.4 inç 64GB (kart ve hat hariçtir), 10 kişi 4.699,00 TL değerinde XIAOMI MI Robot Vacuum Mop 2Pro+, 15 kişi 1.817,11 TL değerinde Philips Perfect Care Compact BUHAR KAZANLI OTO GC7808/40, 20 kişi 969,00 TL değerinde ARÇELIK Çay Makinesi CM 6964S Resital ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 29.04.2021 tarihli Posta Gazetesinde duyurulacaktır. Kampanya yalnızca Money Kart Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart Positive Kart) bireysel kart sahiplerine yöneliktir. Ad,soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. Toplu yapılan satışlar kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kart bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Migros Ticaret A.Ş., Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. ve Johnson Wax A.Ş çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Ikramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+OTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Burada listenen ürünlerden Money Kart ile tek seferde 30 TL’lik alışverişe 1 adet çekiliş hakkı kazanılacaktır.

Fırsat kuponu 28.02.2021 tarihine kadar geçerlidir. Fırsat kuponu 15 Ocak – 15 Şubat 2021 tarihlerinde, fırsata dahil Migros mağazalarında ve migros.com.tr’de satılacaktır. Migros’tan alınan 2TL’lik fırsat kuponu karşılığında 1 adet büyük boy Efsane 5’li pizza 26,99 TL’ye alınabilecektir. Fırsat kodu tek kullanımlıktır. Fırsat, Terra Pizza şubelerinde Gel – Al servisinde, 44 44 500 numaralı Terra Pizza Çağrı Merkezi ile yapılacak siparişlerde, Terra Pizza mobil aplikasyonunda ve terrapizza.com.tr adresinde geçerlidir. Kasadan 2. fiş olarak basılan 2 TL’lik tek kullanımlık kupon; şubede verilecek siparişlerde Terra Pizza görevlisine teslim edilmelidir. Çağrı merkezi siparişlerinde satın alınan kod belirtilmeli ve web sitesi ile mobil aplikasyon siparişlerinde kupon kodu alanına yazılmalıdır. Aksi takdirde fırsattan yararlanılamaz. Fırsat kampanyası başka kampanyalar ile birleştirilemez, para talep hakkı vermez. Fırsat kuponu kaybolmasından Terra Pizza ve Migros T.A.S. sorumlu tutulamaz. Terra Pizza kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya 200.000 kod ile sınırlıdır. Dağıtım alanları sınırlıdır. Kampanya kodları Türk Ticarek Kanunu anlamında çek değildir. Paket servis alanları dışına servis yapılamaz. Bu ilanın elinize ulaşmış olması dağıtım alanında olduğunuzu göstermez. Paket servis hizmetleri, hizmet saatleri ve paket serviste yer alan ürünler restoranlara göre farklılık gösterebilir. Fiyatlara KDV dahildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market % 20 İndirim Kodu (Garanti BBVA)

Kod Süresi Doldu
1 – 20 Temmuz 2021 tarihleri arasında Bireysel Garanti BBVA Mobil...Daha Fazla

1 – 20 Temmuz 2021 tarihleri arasında Bireysel Garanti BBVA Mobil üzerinden ödeme işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren Bireysel müşterilerimize, Migros Sanal Market’te geçerli %20 indirim kazanma fırsatı!

İndirimi nasıl kazanabilirsiniz?

Garanti BBVA Mobil’e giriş yapan Bireysel müşterilerimiz indirim koduna, Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet’teki “Kampanyalar” alanından ulaşabileceklerdir.

 • 1 – 20 Temmuz 2021 tarihleri arasında Bireysel Garanti BBVA üzerinden ödeme işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren Bireysel müşterilerimiz, Migros Sanal Market’te geçerli %20 indirim kazanacaktır. (Maksimum indirim tutarı 50 TL’dir)
 • İndirim fırsatından Migros Sanal Market’te alışveriş yapan ve kodu ödeme sayfasında ilgili alana giren ilk 6.000 kullanıcı yararlanabilecektir.
 • Müşterilerimiz indirim koduna, Garanti BBVA mobil uygulaması veya Garanti BBVA internet bankacılığı üzerinden görüntüleyebilecekleri “Kampanyalar” alanından ulaşabileceklerdir.
 • Kişiye özel üretilen indirim kodları, en geç 31 Temmuz 2021 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılacaktır. Bu tarihe kadar aktive edilmeyen kodlar geçerliliğini yitirecektir.
 • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 • İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
 • Kampanya, elektronik kategorisinde ve toplu alımlarda geçerli değildir.
 • Bir alışverişte sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir, kodlar tek kullanımlıktır, bölünemez.
 • İptal ve iade durumlarında indirim kodu tekrardan kullanılamaz.
 • Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında Migros Sanal Market’ten yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün tesliminden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
 • Garanti Bankası A.Ş. ve Migros Ticaret A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını müştereken değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

i Yapın Kodu Aç 
100% Başarılı

Migros Sanal Market 30 TL ve üzeri Migros Ev Lezzetleri ürünleri alışverişine 10 Money!

Fırsat Süresi Doldu
• 20 Mayıs – 2 Haziran 2021 tarihleri arasında seçili...Daha Fazla

• 20 Mayıs – 2 Haziran 2021 tarihleri arasında seçili Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten kayıtlı Money özellikli kartlar ile tek seferde 30 TL ve üzeri Migros Ev Lezzetleri ürünleri alışverişine 10 Money hediye edilecektir. • Kazanılan Moneyler 2 iş günü içinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2021’e kadar Migros, 5M Migros, Macrocenter, Migros Jet mağazalarında ve Sanal Market’te kullanılabilecektir. • Kampanyadan en fazla 2 kere yararlanılabilir. • Money özellikli Yat Kart ve Otel Restoran Kartlarda geçerli değildir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlardan ve aynı fişte 15 adet ve üzeri ürün alımlarından Money kazanılamamaktadır. • Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanyaya dahil değildir. • Kampanyaya Migros Mobil uygulamasından kayıt yapılabilir. • MONEY yazıp, 5818’e SMS göndererek ya da kasiyere kampanya kayıt talebi iletilerek de kampanyaya kayıt yapılabilir.

 

1-14 Nisan 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özellikli kartlar ile yapılacak seçili NIVEA Hydra Skin Effect çeşitlerinden alışverişinize fişte 15 haneli bir kod çıkacaktır. Bu kod size 20 TL değerinde indirim kazandıracaktır.Bu kodu 9 Mayıs’a kadar Migros Sanal Market’ten yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Kupon kodları toplam 500 adetle sınırlıdır.Kampanya stoklarla sınırlıdır.Bu kampanyadan 1 siparişte sadece 1 kere yararlanılabilir. Ürün mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Üründe maksimum alınabilecek stok limiti mevcuttur. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market’e üye girişi yapılmalı ve üyelik bilgileri Money Kart veya Money Bonus MIN numarasına kayıtlı olmalıdır.

-Kampanya 11 – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten BKM Express ile HSBC kredi kartından yapılacak ödemelerde geçerlidir.

-Kampanya kapsamında BKM Express ile tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanılacaktır.

-Kazanılan indirimler, 10 Şubat 2021 tarihinde HSBC tarafından müşterilerin kartlarına yansıtılacaktır. Ek kartlarla yapılan alışverişlerde hak edilen indirimler asıl karta yansıtılacaktır.

-Kampanyadan yaralanabilmek için Migros Sanal Market üzerinden yapılan ilk BKM Express ödemesi olması gerekmektedir.

-Aynı kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

-Kampanya ilk 3.000 işlem için geçerlidir. Bu limite ulaştığında kampanya otomatik olarak durduralacaktır.

-Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz.

-HSBC A.Ş., BKM A.Ş. ve Migros A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-Ayrıntılı bilgi için www.advantage.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

HSBC kredi kartınızla Migros Sanal Market'teki 100 TL ve üzeri ödemenize 25 TL indirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Bu Ay 3 Sipariş Ver Sonraki Ay Tüm Siparişlerin Ücretsiz Teslimatla Gelsin

Fırsat 1 ay kaldı
Migros Sanal Market'ten 15 - 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında...Daha Fazla

Migros Sanal Market’ten 15 – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında verilecek minimum 3 adet siparişte, Ağustos ayında tüm siparişlerde geçerli ücretsiz teslimat fırsatı sunulacaktır.

– Kampanya; teslimat tarihi 31 Temmuz 2021 sonrasında olan siparişleri kapsamayacaktır. Kampanyadan faydalanabilmek için sipariş teslimat tarihinin en geç 31 Temmuz 2021 olması gerekmektedir.

– Ücretsiz teslimat kampanyası, kargo ile yapılan teslimatlar, elektrikli/elektronik ürünler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alım siparişlerini kapsamamaktadır.

– Kampanya kapsamındaki hakedişler 2 Ağustos 2021 tarihinde hesaba tanımlanacaktır.

– Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz, paraya çevrilemez.

– Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilebilir.

– Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) kampanyayı sonlandırma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Detaylı bilgi için 0850 200 40 00 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

header-img

59,90₺ Migros Sanal Market Ramazan Paketleri % 25 İndirimde 2021 Satışta

1 Nisan – 19 Mayıs 2021 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migrosjet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Bonus kredi kartı ile yapılacak tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde, tüm ramazan kolilerinde %25 indirim verilecektir.Kampanyaya Ramazan Bereket Kolisi, Lezzet Kolisi ve Ziyafet Kolisi dahildir.Her müşteri kampanya süresi boyunca en fazla 75 TL’lik indirimden yararlanabilir.Aynı fiş içerisinde en fazla 1 ramazan kolisinde indirim alınabilir. İndirim alınabilmesi için aynı fiş içerisinde 100 TL ve üzeri alışverişe ek olarak ramazan kolisi de bulunmalıdır. (En az 100 TL’lik alışveriş sonrasında Ramazan Kolisi çeşitlerinden biri için indirim geçerlidir.) Kampanya kapsamında yapılması gereken alışverişlerde kasa işlemine Money Bonus kredi kartı ile başlanması ve ödemenin de Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.Kampanya alışverişlerine alkol ve tütün ürünleri, TL yükleme, elektronik satın alımları ve dijital oyun kodları satın alımı dahil değildir.Aynı fiş içerisinde birden fazla ramazan kolisi var ise, en düşük fiyatlı ramazan kolisinde indirim yapılacaktır.Teknik nedenlerden dolayı yapılamayan indirimler 2 iş günü içerisinde Money Bonus kartınıza tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıyacaktır.Detaylar money.com.tr ve moneybonus.com.tr’de yer almaktadır.

1-28 Nisan 2021 tarihleri arasında Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Migros Sanal Market siparişlerinizde kampanya ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için üyelik bilgilerinizde Money Kart veya Money Bonus MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

Ramazan bereketini doyasıya yaşayalım diye; Bereket paketi 99,25 TL yerine 59,90 TL, Lezzet paketi 157,70 TL yerine 99,90 TL fiyatıyla Migros’ta. Üstelik Money Bonus’la tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde %25 indirim!

25 Ocak-28 Mart arasında birbirinden güzel 10 yetişkin ve 10 çocuk oyunu MigrosTV sahnesinde sizlerle buluşacak. Haldun Dormen’den Suna Keskin’e, Ali Poyrazoğlu’ndan Nilgün Belgün’e, Melek Baykal’dan Sumru Yavrucuk’a kadar birbirinden ünlü tiyatrocular Migros Tiyatro Festivali’nde sahne alacak. Online tiyatro oyunlarını MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izleyebilirsiniz. Satın alacağınız her bilet için PNR kodları kasa fişinde yer alacaktır. PNR kodunu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” bölümünde, ilgili tiyatro oyunu içerisindeki PNR kodu alanına yazıp oyunları izleyebilirsiniz. Tiyatro oyunları gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca aktif olacaktır. Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir. Etkinlik Kuralları: 1. Online tiyatro oyunu MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izlenebilecektir. 2. Gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca izlenebilecektir. 48 saat sonunda oyun gösterimi bitecektir. 3. Yayını, bilgisayar, tablet, smart TV ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz. 4. Oyunların tarihleri MigrosTV’de yer almaktadır. 5. Satın aldığınız her bilet için bir adet PNR kodu verilecektir. 6. Aynı IP üzerinden tek kodla giriş yapılabilecektir. 7. Aynı anda 2 farklı cihazda oturumunuz açık olamaz. 8. Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir. 9. Online tiyatro oyununu izlemek için almış olduğunu PNR kodunuzu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” kategorisi altında, ilgili oyun içerisindeki PNR kodu alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz. 10. Online tiyatro oyununu izlemek için Money Kart üyesi olunması gerekmektedir. Money Kart üyeliğiniz yoksa MigrosTV’de “üye ol” bölümündeki yönergeleri takip ederek kısa sürede, online olarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. 11. Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz. 12. Yayın sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır. 13. Yayın hakları Migros Ticaret A.Ş.’ye aittir. Usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç işletilecektir.

 

Migros Sanal Market’e özel Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kartlar ile yapacağınız 75 TL ve üzeri seçili Fisher Price, Barbie ve Hot Wheels alışverişine fiş üzerinde çıkacak PNR Kodu ile hakedilen çocuk tiyatro oyunu migrostv.migros.com.tr üzerinden kod girişi ile izlenebilecektir.

Ailece tiyatro izlemenin keyfini yaşayın diye Migros Tiyatro Festivali başladı!

25 Ocak-14 Mart arasında birbirinden güzel 10 yetişkin ve 10 çocuk oyunu MigrosTV sahnesinde sizlerle buluşacak. Haldun Dormen’den Suna Keskin’e, Ali Poyrazoğlu’ndan Nilgün Belgün’e, Melek Baykal’dan Sumru Yavrucuk’a kadar birbirinden ünlü tiyatrocular Migros Tiyatro Festivali’nde sahne alacak.

Online tiyatro oyunlarını MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izleyebilirsiniz. Satın alacağınız her bilet için PNR kodları kasa fişinde yer alacaktır. PNR kodunu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” bölümünde, ilgili tiyatro oyunu içerisindeki PNR kodu alanına yazıp oyunları izleyebilirsiniz. Tiyatro oyunları gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca aktif olacaktır.

Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir.

Yetişkin Tiyatro Oyunları:

– Melek Baykal, Suna Keskin ve Nedim Saban’ın rol adığı Ahududu

– Başrolünü Haldun Dormen’in oynadığı, Moliere’in ölümsüz eseri Kibarlık Budalası

– Nilgün Belgün’den Aşk ve Komedi

– Usta oyuncu Ali Poyrazoğlu’ndan Ödünç Yaşamlar

– Şenay Gürler, Feri Baycu, Gözde Kansu ve birçok ünlü ismin yer aldığı Nereye Gitti Bütün Çiçekler

– Haldun Dormen süpervizörlüğünde, Barbaros Uzunöner’in yazıp yönettiği, Yosi Mizrahi ve Şebnem Özinal’ın rol aldığı Seninle Evlenir Miyim?

– Metin Zakoğlu’nun oynadığı, Aziz Nesin’in büyük eseri Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz

– Sumru Yavrucuk’tan Shirley

– Burcu Kara, Gökçe Özyol, Bülent Alkış, Akasya Asıltürkmen ve bir çok ünlü oyuncunun oynadığı Karanlıkta Komedi

Çocuk Tiyatro Oyunları:

– Arı Maya ve Kayıp Kıta Amazon

– Bal Arısı ve Hınzır Ayı

– Bremen Mızıkacıları

– Kutup Masalı

– Küçük Hazarfen Bir Hayalin Peşinde

– Mavi Şehir

– Oz Büyücüsü

– Sinbad ve Adalar Prensesi

– Temiz Bir Dünya

– Yeşil Elma Gönül Alma

Etkinlik Kuralları:

1. Online tiyatro oyunu MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izlenebilecektir.

2. Gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca izlenebilecektir. 48 saat sonunda oyun gösterimi bitecektir.

3. Yayını, bilgisayar, tablet, smart TV ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

4. Oyunların tarihleri MigrosTV’de yer almaktadır.

5. Satın aldığınız her bilet için bir adet PNR kodu verilecektir.

6. Aynı IP üzerinden tek kodla giriş yapılabilecektir.

7. Aynı anda 2 farklı cihazda oturumunuz açık olamaz.

8. Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir.

9. Online tiyatro oyununu izlemek için almış olduğunu PNR kodunuzu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” kategorisi altında, ilgili oyun içerisindeki PNR kodu alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.

10. Online tiyatro oyununu izlemek için Money Kart üyesi olunması gerekmektedir. Money Kart üyeliğiniz yoksa MigrosTV’de “üye ol” bölümündeki yönergeleri takip ederek kısa sürede, online olarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

11. Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.

12. Yayın sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.

13. Yayın hakları Migros Ticaret A.Ş.’ye aittir. Usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç işletilecektir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Le Petit Marseillais Ücretsiz Teslimat Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
24-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında seçili Le Petit Marseillais Duş...Daha Fazla

24-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında seçili Le Petit Marseillais Duş Jeli alışverişinize teslimatınız ücretsiz olacaktır. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Teslimat ücreti ödeme sayfasında düşecektir.

 

Migros 100 TL’lik Finish, Vanish, Marc, Cillit Bang, Woolite alışverişine 20 Money!

29 Nisan – 19 Mayıs tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 100 TL’lik Finish, Vanish, Marc, Cillit Bang, Woolite alışverişine 20 Money hediye edilecektir.Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir.Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir.1 Money, 1 TL ‘dir.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Marketlerde Bonus Genç’e özel 35TL Bonus! [Migros Sanal Market, CarrefourSA Online Market, İstegelsin, Getir, A101, Banabi]

Fırsat 3 gün kaldı
İlk harcamadan önce Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katıl ya da...Daha Fazla

İlk harcamadan önce Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katıl ya da GENCMARKET yazıp kart son 6 hane ile 3340’a sms at, market harcamalarında yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalarından 35 TL bonus kazan!

DİĞER BİLGİLER

 • 31 Temmuz’a kadar markette Bonus üye işyerlerinden yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalara 35 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 35 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonuslar bir sonraki ayın 03’ü ve 28’i arasında kullanılabilir.
 • İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” tıklanmalı ya da GENCMARKET yazıp bir boşluk bırakarak kart son 6 hane ile 3340’a sms gönderilmesi gereklidir.
 • Kampanyaya Bonus Genç Kart ve Bonus Genç Paracard dahildir.
 • Fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde ve bonus üye iş yerlerinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kampanyadan yararlanabilmek için Bonus üyesi marketlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL bonus verilecektir. İnternetten yapılan harcamalarda sadece Garanti BBVA POSundan yapılan işlemler dahildir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 25 Haziran-23 Temmuz 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi marketlerde geçerlidir.
 • Kampanyaya katılan Bonus üyesi marketlerde yapacağınız 200 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya dahil iş yerleri için tıklayın.
 • Kampanya 200 TL ve üstü harcamalar için geçerlidir.
 • Kampanyaya Bonus , Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir ya da KATIL yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • İnternetten yapılan harcamalar sadece Garanti BBVA POSundan yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanyaya ek kartlar dahildir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 20 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılacak bonuslar 26 Temmuz-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • 31 Ağustos’a kadar kullanılmayan bonuslar 1 Eylül 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 2,99 TL’ye katılabilir. İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET KATIL yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Marketlerde Bonus Genç’e özel 35TL Bonus!

İlk harcamadan önce Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katıl ya da GENCMARKET yazıp kart son 6 hane ile 3340’a sms atın, market harcamalarında yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalarından 35 TL bonus kazan!

DİĞER BİLGİLER

 • 30 Haziran’a kadar markette Bonus üye işyerlerinden yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalara 35 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 35 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonuslar bir sonraki ayın 03’ü ve 28’i arasında kullanılabilir.
 • İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” tıklanmalı ya da GENCMARKET yazıp bir boşluk bırakarak kart son 6 hane ile 3340’a sms gönderilmesi gereklidir.
 • Bonus Genç Paracard dahildir.
 • Fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde ve bonus üye iş yerlerinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
İnternetten yapacağınız harcamalar için; Marketlerden yapacağınız harcamalar için;
A101 A101
BANABİ BİZİM TOPTAN
CARREFOURSA CARREFOURSA
GETİR MACROCENTER
HEPSIEXPRESS METRO
ISTEGELSIN MİGROS
MACROONLINE ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
MIGROS SANAL MARKET ŞOK
MIGROS HEMEN
ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
TAZEDİREKT

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Vodafone Pay İle Online Market Alışverişine 50₺ İndirim [100/10₺] [Migros, CarrefourSA, İstegelsin, Getir, A101, Banabi]

Fırsat Süresi Doldu
Vodafone Pay Kart’ınızla 100 TL ve üzeri yapacağınız ilk market...Daha Fazla

Vodafone Pay Kart’ınızla 100 TL ve üzeri yapacağınız ilk market alışverişine 10 TL, ikinci alışverişinize 15 TL, üçüncüsüne 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanın! Vodafone Pay Android | iOS

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Pay uygulamasındaki kampanya sayfasında “Fırsatı Kullan” butonuna tıklamayı unutmayın!

 • Kampanya, 09.04.2021 – 12.05.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya süresi içerisinde, fiziksel veya sanal Vodafone Pay Kart ile yapılacak ilk 100 TL’lik market alışverişinde 10 TL, ikincisinde 15 TL, üçüncüsünde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, Vodafone Pay uygulaması içerisinde Kampanyalar’da yer alan “Market Harcamalarınıza 50 TL’ye varan hediye!” sayfasındaki “Fırsatı Kullan” butonuna tıklanarak kampanyaya katılınması gerekmektedir. Katılım ücretsizdir.
 • Kampanya, hem e-ticaret sitelerinde hem de mağaza içi yapılan market alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan 5411 (Bakkallar ve Süpermarketler), 5451 (Süt Ürünleri Dükkanları) MCC kodları altında yer alan mağazalardan yapılan alışverişlerde faydalanılabilir. Örnek mağazalar: Vodafone Süpermarket, Bim, Migros, Getir, vb.
 • Bir kullanıcı, kampanyadan en fazla üç kez faydalanabilir ve toplamda en fazla 50 TL hediye kazanabilir.
 • Kazanılan hediye, kullanıcıların Vodafone Pay hesaplarına 20 Mayıs 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Hediye yüklemeleri yapılan tarihler arasında, kullanıcının hesabında en az 1 adet Vodafone Pay Kart’ının aktif olması gerekir. Hesabında aktif Vodafone Pay Kart bulunmayan kullanıcılara hediye yüklemesi yapılamayacaktır.
 • Aylık bakiye yükleme limiti dolan müşterilere kazandıkları hediye 1 Haziran 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Kazanılan hediye, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalarda kullanılabilir.
 • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptali durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 • Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone Pay Bisu

https://www.vodafonepay.com.tr/kampanyalar/vodafone-pay-kart-avantajli-alisveris.php Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Popeyes Migros 2₺ İndirim Kuponu İle Migros Menüsü 29,95₺

Fırsat Süresiz
Fırsat kuponu 15.06.2021 tarihine kadar geçerlidir.Fırsat 1-31 Mayıs 2021 tarihlerinde...Daha Fazla

Fırsat kuponu 15.06.2021 tarihine kadar geçerlidir.Fırsat 1-31 Mayıs 2021 tarihlerinde Sanal Market, Whatsapp ve fırsata dahil Migros mağazalarindan satılacaktır. Fırsata dahil Popeyes şubelerinde 1 adet Migros Menüsu 29,95 TL ve tiklagelsin.com’dan verilecek siparişlerde 34,99 TL’dir. Havalimani, mobil Popeyes şubeleri fırsata dahil değildir. Portakal suyu ve limonata için fiyat farkı uygulanmaktadır. Kasadan 2.fiş olarak basılan 2TL’lik tek kullanımlık kupon şube kullanımında Popeyes görevlisine teslim edilmelidir Fırsat kampanyası başka kampanyalar ile birleştirilemez, para talep hakkı vermez Fırsat kuponu kaybolmasından Popeyes ve Migros T.A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Türkiye’nin ilk sanal market uygulaması olan ve 1997 yılından bu yana, müşterilerin bir Migros mağazasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin uygulamalarında öncü, pazarı geliştiren, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market’ten Migros mağazalarında satılan tüm ürünler, Migros mağazaları ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir.

Migros Sanal Market, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımakta öncü rol üstlenmekte, market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. Internet’ten market alışverişini cazip hale getirerek, alışkanlıkları değiştirmek, müşterilerin rutin market alışverişine ihtiyaç duyduğu noktada bir seçenek olarak akıllarına gelmek, Migros Sanal Market’ten alışveriş yapmanın ayrıcalık olduğunu ve sağlayacağı kolaylık ve zaman kazandırması ile müşterilerinin yaşam kalitelerini arttıracağını anlatmak amaçları arasındadır.

Zengin ürün çeşitliliği ile hizmet veren Migros Sanal Market ile müşteriler, market alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmekte, siparişlerinin ödemesini online, kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak tamamlayabilmektedirler. Migros mağazalarında olan tüm ürün ve hizmetler, geçerli tüm fiyat, indirim ve kampanyalar ile kaliteden ödün vermeden müşterilerin “kapısına kadar” aynı gün içinde veya belirtilen gündeki saat tercihine göre ulaştırılmaktadır.

Hizmetlerini internet ve telefonun yanı sıra akıllı telefon ve tabletler ile de çeşitlendiren Migros Sanal Market 2010 yılında, “Mobil Market” uygulaması ile teknolojik bir yeniliğe öncülük etmiştir. Mobil Market Uygulaması ile “2011-2012 Perakendede Yılın Teknoloji Uygulaması Ödülü” sahibi Migros Sanal Market, bu uygulama ile Türkiye’de ilk olarak alışverişte yeni bir çığır açmıştır. Migros Sanal Market Mobil Uygulaması’nın iPhone/iPad ve Android cihazlar için Türkiye’de ilk olan barkod ile arama ve sipariş etme özelliğinin yanı sıra yine Android cihazlar için Türkiye’de bir ilk olan “Ses ile Ürün Arama Özelliği” sayesinde siparişler hızlıca oluşturulabilmektedir.

Neden üye olmalıyım?

Migros Sanal Market’e üye olduğunuzda, üyelik bilgilerinize kaydedeceğiniz Money Kart veya Money Bonus MIN numaranız ile Migros ve Migros Sanal Market’te düzenlenen tüm kampanya, indirim ve size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Migros Sanal Market siparişinizin tamamlanması için sizden istenen iletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgileri her defasında yeniden yazmak zorunda kalmazsınız. Migros ve Migros Sanal Market’ten daha önce oluşturduğunuz siparişlerinizi görebilir, bu siparişler üzerinden hızlıca yeni sipariş verebilirsiniz. Favori ürünler oluşturabilir, siparişinize ek yapabilir ya da iptal edebilirsiniz. Migros Sanal Market duyuru listesine dahil olabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Migros Ticaret A.Ş.
Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: 0 216 579 30 00
Faks: 0 216 579 35 00
E-posta: [email protected]
Vergi Dairesi: Büyük Mükellefler Vergi Dairesi
Vergi No: 622 052 9513
Mersis No: 0622052951300016
Kayıtlı Meslek Odası: İstanbul Ticaret Odası

Müşteri Hizmetleri Hattı: 444 10 44

Müşteri Hizmetlerimize haftanın her günü 08:30-22:00 saatleri arasında 444 10 44 aracılığıyla ulaşabilirisiniz.


🏷️ Migros Sanal Market indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Migros Sanal Market indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Migros Sanal Market kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Migros Sanal Market promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.