Migros Sanal Market’te 35 TL bonus!

Fırsat 2 hafta kaldı
Kampanya kapsamında 16-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’te...Daha Fazla

Kampanya kapsamında 16-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’te tek seferde 350 TL ve üzeri alışverişlerde ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 35 TL bonus yüklenecektir.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya kapsamında 16-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’te tek seferde 350 TL ve üzeri alışverişlerde ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 35 TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlara 350 TL ve üzeri alışverişe 35 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce BonusFlaş içerisindeki ilgili kampanyada bulunan “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
 • Migros Sanal Market siparişlerinde teslimat tarihi en geç 30 Nisan 2021 olmalı, ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 350 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • 35 TL bonus kazanmak için Migros Sanal Market web sitesi veya mobil  uygulamasından GarantiPay ile ödeme tamamlanmalıdır.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti  BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 35 TL bonus kazanabilir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir, ek kart, sanal kart dahildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları içindir. Bonus, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus American Express, Bonus Business dahildir.
 • Paracard, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan bonuslar 6-23 Mayıs 2021  tarihleri arasında tüm Garanti üye işyerlerinde ve GarantiPay geçerli web sitesi/ mobil uygulamalarda kullanılabilmektedir.
 • Kazanılan bonusları GarantiPay ile ödemede kullanabilmek için, ödeme işlemine başlamadan hemen önce BonusFlaş’a parola ile giriş yapılması gereklidir.
 • Kullanılmayan bonuslar 24 Mayıs 2021 tarihinden sonra geri alınacaktır.
 • Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market’te Masterpass ile 30 TL indirim! – Axess

Fırsat 22 saat kaldı
Axess ile Migros Sanal Market’ten Masterpass ile yapılacak ilk 300...Daha Fazla

Axess ile Migros Sanal Market’ten Masterpass ile yapılacak ilk 300 TL ve üzeri harcamaya 30 TL indirim!

16 Mart – 16 Nisan 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’te Masterpass üzerinden kayıtlı Axess kart ile yapılacak ilk 300 TL ve üzeri alışverişte 30 TL indirim sunulmaktadır.

·      Axess, Wings, Free ve Ticari Kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Akbank Kart (debit) ve Bank O’Card Axess dahil değildir.

·      Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

·      İndirim kampanyası, Masterpass uygulamasına kayıtlı Akbank kredi kartı ile Migros Sanal Market üzerinden yapılan işlemlerde geçerlidir. Kapıda ödeme kampanya kapsamında değildir.

·      Şartları sağlayan alışverişlerde kampanya ödeme adımında otomatik tanımlanacaktır. “İndirimi Uygula” seçeneği seçildikten sonra indirim düşecektir. Aksi taktirde indirim düşmeyecektir.

·      Kampanya elektronik kategorisinde geçerli değildir.

·      Kampanya diğer sepet/ürün indirim kampanyaları ile birleştirilebilir. İndirim kodu, Money kullanımı, banka ve işbirlik kampanyalarıyla birleştirilemez.

·      İndirim tek kullanımlıktır, bölünemez.

·      İptal veya iade durumlarında kampanyadan tekrar yararlanılamaz.

·      Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz

·      Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

·      Akbank T.A.Ş. ve Migros T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.migros.com.tr/masterpass-ve-akbank-ile-30-tl-aninda-indirim-x-84f

https://www.migros.com.tr/aninda-30-tl-indirim-x-806 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Migroskop Ürünleri – Sanal Market

Fırsat Süresiz
Hem indirimli hem Money hediyeli ürünler Migros Sanal Market’te sizleri...Daha Fazla

Hem indirimli hem Money hediyeli ürünler Migros Sanal Market’te sizleri bekliyor! Keşfetmek için hemen tıklayın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Çoklu İndirim Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Migros'tan 3 Al 2 Öde gibi kampanyaları bulup ürünleri satın...Daha Fazla

Migros’tan 3 Al 2 Öde gibi kampanyaları bulup ürünleri satın alacabileceğiniz fırsattır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Money İndirimli Ürünleri

Fırsat Süresiz
Migros Sanal Market'te Money ve Migroskop ürünlerini buradan satın alabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Online’a Özel İndirimli Ürünler

Fırsat Süresiz
Sadece Migros online market siparişi sitesi Migros Sanal Market'te bulunana...Daha Fazla

Sadece Migros online market siparişi sitesi Migros Sanal Market’te bulunana indirimli ürünler bu sayfada!

Migros Sanal Market'e Özel Ürünler Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Markalı Ürünler Sanal Market’te İndirimde

Fırsat Süresiz
Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar...Daha Fazla

Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Migros Sanal Market siparişlerinizde kampanya ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için üyelik bilgilerinizde Money Kart veya Money Bonus MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

2 arkadaşını CEPTETEB’li yap, 100 TL değerinde Migros Sanal Market hediye kodunu al!

Fırsat 2 hafta kaldı
CEPTETEB İnternet Şubesi veya Mobil Uygulaması’ndan alacağın sana özel davet...Daha Fazla

CEPTETEB İnternet Şubesi veya Mobil Uygulaması’ndan alacağın sana özel davet kodunla 2 arkadaşını CEPTETEB’li yap, 100 TL değerinde Migros Sanal Market hediye kodunu al. Detay için tıkla

CEPTETEB'e Davet Kampanyası

 • Kampanya 16 Mayıs 2019’da başlamış olup, bu tarih itibariyle 2 veya üzeri edinim gerçekleştiren herkes kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir
 • Hediye çeki almaya hak kazanmak için en az 2 arkadaşını daha, kendi davet kodunla CEPTETEB’ li yapman gerekmektedir.
 • Davet kodunu CEPTETEB İnternet Şube’si veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’na giriş yaparak kampanyalar sayfasından alabilirsin.
 • CEPTETEB İnternet Şubesi veya CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan almış olduğun davet kodunu, CEPTETEB’li yapmak istediğin arkadaşlarınla paylaştıktan sonra, davet kodunu paylaştığın kişilerin başvuru formunu doldururken ilk adımdaki “davet kodu “alanına bu kodu girmeleri gerekmektedir.
 • Davet kodunla başvuru formu dolduranların belirtmiş olduğu adrese gidilip hesap kartı teslim edilip hesabı açıldığında arkadaşın CEPTETEB’li olacaktır.
 • Her edinimde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. En az 2 edinim tamamlandığında da sana Migros Sanal Market’te geçerli olan 100TL değerindeki hediye kodun SMS olarak göndereceğiz.
 • İndirim kodunu kullanabilmek için Migros Sanal Market web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden kullanıcı girişi yapman gerekiyor.
 • Hediye çekin, alışverişinde 100 TL indirim sağlar. İndirimden faydalanabilmek için minimum 100 TL tutarında alışveriş sepeti oluşturulması gereklidir. Örneğin 105 TL’lik bir alışveriş sepeti oluşturup hediye kodunu kullandığında 100 TL’si hediye kodundan karşılanacak, 5 TL’si ise seçtiğin ödeme yöntemiyle senden tahsil edilecek.
 • Ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına indirim kodu girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirmeyi unutma. Aksi takdirde indirim kodu geçerli olmayacak 🙁
 • Edinim sonrası bilgi SMS gönderimleri bir güne kadar gecikmeli olabilir.
 • Hediye çekinin son kullanım tarihi  30 Nisan 2021 23:59’dur. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kodu geçersiz olacak ve bir daha kullanılamayacaktır.
 • Migros Sanal Market Hediye Çeki hakkında detaylı bilgi için 444 10 44 no.’lu Migros müşteri hizmetlerini arayabilirsin.
 • Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) ve TEB kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market İndirim Kodu [20₺]- Türk Telekom Prime

Kod Süresiz
Türk Telekom Prime'la Migros Sanal Market’ten 150 TL ve üzeri...Daha Fazla

Türk Telekom Prime’la Migros Sanal Market’ten 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. Ayrıcalıklardan yararlanmak için, Türk Telekom Prime ve Prime Plus müşterilerinin, cep telefonundan PRIME SANAL boşluk TCKN yazıp 6262’ye kısa mesaj göndererek indirim kodu alması gerekmektedir. Gelen şifre www.migros.com.tradresinden veya Migros Sanal Market mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek alışverişlerde ödeme sayfasında ilgili alana girilerek kullanılabilir.

https://www.turktelekomprime.com/migros-sanal-market-ayricaligi Daha Az

GÖNDER Kodu Aç 
100% Başarılı

Migros Tüm Kampanyaları | Sanal Market

Fırsat Süresiz
Migros'un tüm güncel aktif kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Haftalık İndirim: Evinize ve Kendinize Zaman Ayırın! (Güncel Tema)

Fırsat Süresiz
Sınırlı sayıda, sınırlı sürede değişen temalı ürünleri kaçırmayın!
Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Et, Tavuk, Balıkta Avantajlı İndirimler!

Fırsat Süresiz
Et balık tavuk ürünlerinde Money Kart, Money Bonus veya Money...Daha Fazla

Et balık tavuk ürünlerinde Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Migros Sanal Market siparişlerinizde kampanya ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için üyelik bilgilerinizde Money Kart veya Money Bonus MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

Et, Tavuk, Balıkta Avantajlı İndirimler! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Meyve & Sebzede Avantajlı İndirimler!

Fırsat Süresiz
Migros Sanal Market'ten meyve& sebzelerde indirim sağlar....Daha Fazla

Migros Sanal Market’ten meyve& sebzelerde indirim sağlar.

Meyve & Sebzede Avantajlı İndirimler! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Money Bonus ile Migros Sanal Market’te % 5 İndirim

Fırsat 2 ay kaldı
1 Haziran 2020 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Migros...Daha Fazla

1 Haziran 2020 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten, Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinde Money Bonus kredi kartlarına ekstra %5 indirim!

 • Migros Sanal Market’te Money Bonus kredi kartı ile yapılacak Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinde ekstra %5 indirim verilecektir.
 • Kampanya 1 Haziran 2020 – 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında sadece Migros Sanal Market’te geçerlidir.
 • %5 indirim kampanyasından yaralanabilmek için Migros kataloğunda yer alan indirimli ürün alışverişlerinin Sanal Market’te Money Bonus kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • İndirim kampanyası aylık toplamda yapılacak 500 TL alışverişlere kadar geçerlidir. Aylık en fazla 25 TL indirimden yararlanılabilir.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros 25₺ Alışverişe 10₺ İndirim (Facebook Kodu)

Kod 2 hafta kaldı
Bu adresten kodu alıp Migros Sanal Market'te kullanabilirsiniz (Migros uygulamasında...Daha Fazla

Bu adresten kodu alıp Migros Sanal Market’te kullanabilirsiniz (Migros uygulamasında tanımlayın):

25/10₺ indirim: https://www.facebook.com/235697936504714/posts/1164860667300763/

Mobil link: https://m.facebook.com/watch/?v=1164860667300763

Money’li ol 15-28 Nisan tarihleri arasında tek seferde yapacağın ilk 25 TL ve üzeri alışverişe 10 TL indirim kazan! Hemen 7447’ye KAYIT yazıp ücretsiz SMS göndererek, money.com.tr’ye girerek, Migros Mobil uygulamasını indirerek veya Migros Çağrı Merkezi’ni (444 10 44) arayarak kayıt yapabilirsin.

15-28 Nisan 2021 tarihleri arasında tüm Migros, 5M ve Migros Mjet mağazalarından kayıtlı Money özellikli kartlar ile tek seferde yapılacak elektrik ve elektronik, beyaz eşya, alkol, sigara, TL yükleme hariç 25 TL ve üzeri ilk alışverişte 10 TL indirim hediye edilecektir. Kampanyaya indirim şifresi ile katılım sağlanacaktır. Kampanya kişiye özeldir ve indirim şifreleri hedef kitlede yer alan müşterilere Facebook üzerinden iletilecektir. İndirim şifresini kullanmak için kasiyere Money Kart ya da cep telefonu ile şifreyi iletmek veya Migros Mobil Uygulaması’na girip `Profil’ sekmesinden `Kartına Kampanyayı Tanımla’ bölümüne şifre girmek yeterlidir. Her bir şifre bir kere kullanılabilir. Bir müşteri en fazla bir şifre kullanabilir. Teknik nedenler ile düşmeyen indirimler 2 gün içerisinde karta tanımlanacaktır.

Facebook’a mobil uygulamadan girenler sağ üstteki 3 noktaya basıp gönderiyi kaydet’e tıklayın, kod mailinize gelir.

Facebook Sayfasına tıklayarak Teklifi Kaydet Diyorsunuz. Çıkan Kodu Kasiyere verdiğiniz de 25 TL üstü Alışverişlerinizde 10 Tl düşüyor.

Eski Linkler:

25/10₺ indirim: https://www.facebook.com/235697936504714/posts/5350436735030783/

Alternatif link: https://m.facebook.com/watch/?v=1001216817078985

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=756113465330376&id=235697936504714

25/10 money: https://www.facebook.com/220716897957385/posts/4352446844784349/

https://www.facebook.com/220716897957385/posts/4350030718359295/

https://m.facebook.com/watch/?v=3943581849019745&_rdr

https://www.facebook.com/220716897957385/posts/4191890454173323

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=4226053244090377&id=220716897957385

https://www.facebook.com/MoneyClubKart/posts/4302345309794503/

25/10 money: https://www.facebook.com/220716897957385/posts/4302324629796571/

-Nasıl kullanırım?
ALINAN KODU MİGROS MOBİL UYGULAMASINA GİREREK PROFİL KISMINDAN KARTINA KAMPANYA TANIMLA SEÇENEĞİNDEN TANIMLAYABİLİRSİNİZ.

-İstanbulkart money kampanyası nasıl oluyor ?
Son kampanyada istanbulkartınızla money hesabınızı eşleştirdiğiniz money hesaplarına money yattı. o yüzden eşleştirme yapmanız gerek. Migros müşteri hizmetlerini arayarak eşleştirme yapabilirsiniz.

-Ödemeyi istanbulkartla mı yapmalıyım?
HAYIR. Money hesap ve istanbulkartınızı eşleştirmeniz, ve 25 tl üzeri HERHANGİ BİR ŞEKİLDE ÖDEME YAPMANIZ (nakit , kredi kartı farketmez) yeterlidir. 2 gün içinde moneyiniz yatar.

-İstanbul dışı marketlerde money yatar mı ?
bundan önceki kampanyalarda yattı.

-Aynı anda iki kodu kullanabilir miyim?
EVET. Fakat money yatması için 25 TL ÜZERİ ÖDEME YAPMANIZ GEREK.Yani 35 liralık ürün almalısınız ki 25 lira ödeyebilin.

-Kasada 10 tl nasıl düşer?
Kasiyer kasayı kapattığında düşer. migros jetkasada ödeme seçeneğini seçtiğinizde düşer.

-Sanalmarkette geçerli midir?
Evet.

-Kampanyalardan kaç kere faydalanabilirim?
-Her dönemde 1 Facebook hesabından birer kod alınır, her money hesabına 1 birer kod girilir , birer kez faydalanılır. (her kampanyadan bir kez)

-Önceki dönemde kullandım, tekrar kullanabilir miyim?
Evet.

ALINAN KODU MİGROS MOBİL UYGULAMASINA GİREREK PROFİL KISMINDAN KARTINA KAMPANYA TANIMLA SEÇENEĞİNDEN TANIMLAYABİLİRSİNİZ. KASADAN İŞLEM YAPACAKSANIZ MONEY KART İLE İŞLEM YAPILACAKSA 6 NOLU KASİYER İŞLEMLERİNDEN GİRİLEREK ÖNCE KART OKUTULUR SONRA KOD GİRİLEREK KAMPANYA TANIMLAMASI YAPILIR, TELEFON NUMARASI İLE İŞLEM YAPILACAKSA 13 NOLU KASİYER İŞLEMLERİNDEN GİRİLEREK ÖNCE TELEFON NUMARASI GİRİLİR SONRA KOD GİRİLEREK KAMPANYA TANIMLAMASI YAPILIR VE KASA KAPATILINCA İNDİRİM DÜŞER.

Migros Mobil Uygulaması-Profil-Kampanya Tanımla Kısmından Karta Tanımlanıp Kasada Money Kartı Vererek veya Kodu Eklediğiniz Telefon Numarasını Kasada Söyleyerek İndirimden Yararlanabilirsiniz. Tanımladıktan Sonra Profil-Katıldığım Kampanyalar Kısmında Görünürse Kasada 25 TL Üstü Alışverişte Düşecektir.

Eğer Uygulamadan Tanımlama Yapılmadıysa;

1)Money Kart İle İşlem Yapılacaksa; 6 Nolu Kasiyer İşlemlerinden Kasiyer Giriş Yapar, Kartı Okutur, Kodu Girer ve Ürünü Geçirip Kasayı Kapatır. İndirim Düşer.
2)Telefon Numarası İle İşlem Yapılacaksa; 13 Nolu Kasiyer İşlemlerinden Kasiyer Giriş Yapar, Numarayı Girer, Kodu Girer ve Ürünü Geçirip Kasayı Kapatır. İndirim Düşer. Daha Az

7300763/ Kodu Aç 
93% Başarılı

59,90₺ Migros Sanal Market Ramazan Paketleri 2021 Satışta

Fırsat 2 hafta kaldı
1-28 Nisan 2021 tarihleri arasında Money Kart, Money Bonus veya...Daha Fazla

1-28 Nisan 2021 tarihleri arasında Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Migros Sanal Market siparişlerinizde kampanya ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için üyelik bilgilerinizde Money Kart veya Money Bonus MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

Ramazan bereketini doyasıya yaşayalım diye; Bereket paketi 99,25 TL yerine 59,90 TL, Lezzet paketi 157,70 TL yerine 99,90 TL fiyatıyla Migros’ta. Üstelik Money Bonus’la tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişlerde %25 indirim!

25 Ocak-28 Mart arasında birbirinden güzel 10 yetişkin ve 10 çocuk oyunu MigrosTV sahnesinde sizlerle buluşacak. Haldun Dormen’den Suna Keskin’e, Ali Poyrazoğlu’ndan Nilgün Belgün’e, Melek Baykal’dan Sumru Yavrucuk’a kadar birbirinden ünlü tiyatrocular Migros Tiyatro Festivali’nde sahne alacak. Online tiyatro oyunlarını MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izleyebilirsiniz. Satın alacağınız her bilet için PNR kodları kasa fişinde yer alacaktır. PNR kodunu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” bölümünde, ilgili tiyatro oyunu içerisindeki PNR kodu alanına yazıp oyunları izleyebilirsiniz. Tiyatro oyunları gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca aktif olacaktır. Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir. Etkinlik Kuralları: 1. Online tiyatro oyunu MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izlenebilecektir. 2. Gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca izlenebilecektir. 48 saat sonunda oyun gösterimi bitecektir. 3. Yayını, bilgisayar, tablet, smart TV ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz. 4. Oyunların tarihleri MigrosTV’de yer almaktadır. 5. Satın aldığınız her bilet için bir adet PNR kodu verilecektir. 6. Aynı IP üzerinden tek kodla giriş yapılabilecektir. 7. Aynı anda 2 farklı cihazda oturumunuz açık olamaz. 8. Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir. 9. Online tiyatro oyununu izlemek için almış olduğunu PNR kodunuzu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” kategorisi altında, ilgili oyun içerisindeki PNR kodu alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz. 10. Online tiyatro oyununu izlemek için Money Kart üyesi olunması gerekmektedir. Money Kart üyeliğiniz yoksa MigrosTV’de “üye ol” bölümündeki yönergeleri takip ederek kısa sürede, online olarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. 11. Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz. 12. Yayın sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır. 13. Yayın hakları Migros Ticaret A.Ş.’ye aittir. Usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç işletilecektir.

 

Migros Sanal Market’e özel Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kartlar ile yapacağınız 75 TL ve üzeri seçili Fisher Price, Barbie ve Hot Wheels alışverişine fiş üzerinde çıkacak PNR Kodu ile hakedilen çocuk tiyatro oyunu migrostv.migros.com.tr üzerinden kod girişi ile izlenebilecektir.

Ailece tiyatro izlemenin keyfini yaşayın diye Migros Tiyatro Festivali başladı!

25 Ocak-14 Mart arasında birbirinden güzel 10 yetişkin ve 10 çocuk oyunu MigrosTV sahnesinde sizlerle buluşacak. Haldun Dormen’den Suna Keskin’e, Ali Poyrazoğlu’ndan Nilgün Belgün’e, Melek Baykal’dan Sumru Yavrucuk’a kadar birbirinden ünlü tiyatrocular Migros Tiyatro Festivali’nde sahne alacak.

Online tiyatro oyunlarını MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izleyebilirsiniz. Satın alacağınız her bilet için PNR kodları kasa fişinde yer alacaktır. PNR kodunu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” bölümünde, ilgili tiyatro oyunu içerisindeki PNR kodu alanına yazıp oyunları izleyebilirsiniz. Tiyatro oyunları gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca aktif olacaktır.

Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir.

Yetişkin Tiyatro Oyunları:

– Melek Baykal, Suna Keskin ve Nedim Saban’ın rol adığı Ahududu

– Başrolünü Haldun Dormen’in oynadığı, Moliere’in ölümsüz eseri Kibarlık Budalası

– Nilgün Belgün’den Aşk ve Komedi

– Usta oyuncu Ali Poyrazoğlu’ndan Ödünç Yaşamlar

– Şenay Gürler, Feri Baycu, Gözde Kansu ve birçok ünlü ismin yer aldığı Nereye Gitti Bütün Çiçekler

– Haldun Dormen süpervizörlüğünde, Barbaros Uzunöner’in yazıp yönettiği, Yosi Mizrahi ve Şebnem Özinal’ın rol aldığı Seninle Evlenir Miyim?

– Metin Zakoğlu’nun oynadığı, Aziz Nesin’in büyük eseri Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz

– Sumru Yavrucuk’tan Shirley

– Burcu Kara, Gökçe Özyol, Bülent Alkış, Akasya Asıltürkmen ve bir çok ünlü oyuncunun oynadığı Karanlıkta Komedi

Çocuk Tiyatro Oyunları:

– Arı Maya ve Kayıp Kıta Amazon

– Bal Arısı ve Hınzır Ayı

– Bremen Mızıkacıları

– Kutup Masalı

– Küçük Hazarfen Bir Hayalin Peşinde

– Mavi Şehir

– Oz Büyücüsü

– Sinbad ve Adalar Prensesi

– Temiz Bir Dünya

– Yeşil Elma Gönül Alma

Etkinlik Kuralları:

1. Online tiyatro oyunu MigrosTV (migrostv.migros.com.tr) üzerinden izlenebilecektir.

2. Gösterim zamanı itibariyle 48 saat boyunca izlenebilecektir. 48 saat sonunda oyun gösterimi bitecektir.

3. Yayını, bilgisayar, tablet, smart TV ya da telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

4. Oyunların tarihleri MigrosTV’de yer almaktadır.

5. Satın aldığınız her bilet için bir adet PNR kodu verilecektir.

6. Aynı IP üzerinden tek kodla giriş yapılabilecektir.

7. Aynı anda 2 farklı cihazda oturumunuz açık olamaz.

8. Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. PNR Kod iade edilemez. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir.

9. Online tiyatro oyununu izlemek için almış olduğunu PNR kodunuzu, MigrosTV’de “Tiyatro Festivali” kategorisi altında, ilgili oyun içerisindeki PNR kodu alanına yazarak yayını izleyebilirsiniz.

10. Online tiyatro oyununu izlemek için Money Kart üyesi olunması gerekmektedir. Money Kart üyeliğiniz yoksa MigrosTV’de “üye ol” bölümündeki yönergeleri takip ederek kısa sürede, online olarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

11. Yayının kalitesi internet hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır, eğer dilerseniz player üzerinden yayın kalitesini değiştirebilirsiniz.

12. Yayın sırasında, elektrik, internet kesintisi meydana gelmesi veya kişisel sebeplerle etkinliğe zamanında katılınamaması ve bu sebeplerle etkinliğin bir kısmının veya tamamının izlenememesi kullanıcının sorumluluğundadır.

13. Yayın hakları Migros Ticaret A.Ş.’ye aittir. Usulsüz şekilde kaydedilmesi, yayınlanması veya pazarlamaya çalışılmasının tespiti halinde hakkınızda hukuki süreç işletilecektir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Tıraş Makinesi ve Bıçaklarında % 40 İndirim!

Fırsat 2 gün kaldı
15-17 Nisan 2021 tarihleri arasında Money Kart, Money Bonus veya...Daha Fazla

15-17 Nisan 2021 tarihleri arasında Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli diğer kartlar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Migros Sanal Market siparişlerinizde kampanya ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için üyelik bilgilerinizde Money Kart veya Money Bonus MIN numaranızın kayıtlı olması gerekmektedir. Ürünler mağaza stoklarıyla sınırlıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Ücretsiz Teslimat Fırsatı – Herkes İçin BUGÜNE ÖZEL! 🚚💨

Fırsat Süresi Doldu
- Kampanya 23 Mart 2021 tarihinde verilecek siparişlerde, siparişin ne...Daha Fazla

– Kampanya 23 Mart 2021 tarihinde verilecek siparişlerde, siparişin ne zaman teslim edileceğine bağlı olmadan, ücretsiz teslimat fırsatı sağlar.

– Ücretsiz teslimat kampanyası, kargo ile yapılan teslimatlar, elektrikli/elektronik ürünler ve yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda geçerli değildir.

– Kampanyadan faydalanabilmek için Migros Sanal Market minimum sepet tutarının oluşturulması gerekmektedir.

– Teslimat ücreti indirimi ödeme sayfasında düşecektir.

– Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz, paraya çevrilemez.

– Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilebilir.

– Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) kampanyayı sonlandırma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

– Detaylı bilgi için 444 10 44 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Marketlerde Bonus’a özel Her 150TL alışverişe 20TL, Toplamda 100TL Bonus! [Migros Sanal Market, CarrefourSA Online Market, İstegelsin, Getir, A101, Banabi]

Fırsat 1 ay kaldı
Kampanyaya hemen katılın, Bonus üye işyeri marketlerde 150 TL ve...Daha Fazla

Kampanyaya hemen katılın, Bonus üye işyeri marketlerde 150 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplam 100 TL bonus kazanın. .

DİĞER BİLGİLER

 • Bonus üye iş yeri marketlerde yapacağınız tek seferde 150 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL,  toplam 100 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya dahil iş yerleri için https://www.bonus.com.tr/marketisyerleri
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business , Bonus Business American Express ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ın tıklanması ya da KAZAN yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Kampanyaya ek kart, sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
 • Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 100 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 5,99TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET KAZAN yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.
 • 19 Haziran’dan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Diğer banka Bonus kartlarının katılım detaylarına bankaların kendi web sitelerinden ulaşabilirsiniz.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL  TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
İnternetten yapacağınız harcamalar için; Marketlerden yapacağınız harcamalar için;
A101 A101
BANABİ BİZİM TOPTAN
CARREFOURSA CARREFOURSA
GETİR MACROCENTER
HEPSIEXPRESS METRO
ISTEGELSIN MİGROS
MACROONLINE ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
MIGROS SANAL MARKET ŞOK
MIGROS HEMEN
ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
TAZEDİREKT

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Nivea Yüz Bakım alışverişine 20 Money!

Fırsat 2 hafta kaldı
15 – 28 Nisan tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros...Daha Fazla

15 – 28 Nisan tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten, Money Kart, Money Bonus ya da Money özellikli diğer kartlar ile yapılacak tek seferde 100 TL’lik Nivea Yüz bakım alışverişine 20 Money hediye edilecektir.Kazanılan Money’ler 2 gün içerisinde kartınıza yüklenecek ve 30 Haziran 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir.Kampanyadan yalnızca kayıtlı kartlar yararlanabilir.Yeniden satış amaçlı toplu alımlar ve eksik ve yanlış bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanyaya dahil değildir.1 Money 1 TL’dir.

1-14 Nisan 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özellikli kartlar ile yapılacak seçili NIVEA Hydra Skin Effect çeşitlerinden alışverişinize fişte 15 haneli bir kod çıkacaktır. Bu kod size 20 TL değerinde indirim kazandıracaktır.Bu kodu 9 Mayıs’a kadar Migros Sanal Market’ten yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Kupon kodları toplam 500 adetle sınırlıdır.Kampanya stoklarla sınırlıdır.Bu kampanyadan 1 siparişte sadece 1 kere yararlanılabilir. Ürün mağaza stoklarıyla sınırlıdır. Üründe maksimum alınabilecek stok limiti mevcuttur. İndirimden yararlanmak için Migros Sanal Market’e üye girişi yapılmalı ve üyelik bilgileri Money Kart veya Money Bonus MIN numarasına kayıtlı olmalıdır.

-Kampanya 11 – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten BKM Express ile HSBC kredi kartından yapılacak ödemelerde geçerlidir.

-Kampanya kapsamında BKM Express ile tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanılacaktır.

-Kazanılan indirimler, 10 Şubat 2021 tarihinde HSBC tarafından müşterilerin kartlarına yansıtılacaktır. Ek kartlarla yapılan alışverişlerde hak edilen indirimler asıl karta yansıtılacaktır.

-Kampanyadan yaralanabilmek için Migros Sanal Market üzerinden yapılan ilk BKM Express ödemesi olması gerekmektedir.

-Aynı kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

-Kampanya ilk 3.000 işlem için geçerlidir. Bu limite ulaştığında kampanya otomatik olarak durduralacaktır.

-Kampanya karşılığında para iadesi yapılamaz.

-HSBC A.Ş., BKM A.Ş. ve Migros A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

-Ayrıntılı bilgi için www.advantage.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

HSBC kredi kartınızla Migros Sanal Market'teki 100 TL ve üzeri ödemenize 25 TL indirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Migros Sanal Market Çamaşır Makinesi Çekilişi (50 TL’lik Deterjan Alışverişinize 1 Çekiliş Hakkı)

Fırsat 22 saat kaldı
Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş adına MPİ’in 09.03.2021 tarih ve...Daha Fazla

Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş adına MPİ’in 09.03.2021 tarih ve 24951361-255.01.02-E.1665 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 18.03.2021 SAAT 10:00 – 16.04.2021 SAAT 22:00 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros Jet Marketlerinden ve Migros Sanal Marketten Procter &Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş’ye ait ALO Deterjan ürünlerden birlikte ve ayrı ayrı tek seferde 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahipleri kampanyaya katılacaktır. Talihliler 03.05.2021 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Şişli/ İstanbul adresinde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. İkramiye olarak, 30 kişi 4.892,00 TL değerinde Profilo 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 06.05.2021 tarihli Birgün Gazetesinde ilan edilecektir. Kampanya yalnızca Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) bireysel kart sahiplerine yöneliktir. Ad,soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. Kart bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Migros Ticaret A.Ş., ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

iPhone 12, Xiaomi Robot Süpürge, Philips Ütü Çekilişi (30₺ Pronto, MrMuscle, Glade)

Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş adına MPI’nin 09.03.2021 tarih ve 24951361-255.01.02-E.1660 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından duzenlenmektedir. 01.04.2021 SAAT: 10:00-14.04.2021 SAAT: 22:00 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros Mağazalarından, 5M Migros, Migros Jet ve Sanal Marketinden Johnson Wax A.Ş.’ye ait Pronto, Mr Muscle veya Glade ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart ozellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart Positive Kart) kart sahipleri kampanyaya katılacaktır, şekilde sürdürülecektir. Talihliler, 27.04.2021 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTI. (toplantı salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. 16/1 K8 Zincirlikuyu/ Istanbul adresi nde saat 11:00’de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekil işle belirlenecektir. Ikramiye olarak, 5 kişi 9.999,0011 değerinde IPHONE 12 5.4 inç 64GB (kart ve hat hariçtir), 10 kişi 4.699,00 TL değerinde XIAOMI MI Robot Vacuum Mop 2Pro+, 15 kişi 1.817,11 TL değerinde Philips Perfect Care Compact BUHAR KAZANLI OTO GC7808/40, 20 kişi 969,00 TL değerinde ARÇELIK Çay Makinesi CM 6964S Resital ikramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 29.04.2021 tarihli Posta Gazetesinde duyurulacaktır. Kampanya yalnızca Money Kart Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart Positive Kart) bireysel kart sahiplerine yöneliktir. Ad,soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. Toplu yapılan satışlar kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kart bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Migros Ticaret A.Ş., Hedef Çekiliş ve Organizasyon Ltd. Şti. ve Johnson Wax A.Ş çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Ikramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+OTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Burada listenen ürünlerden Money Kart ile tek seferde 30 TL’lik alışverişe 1 adet çekiliş hakkı kazanılacaktır.

Fırsat kuponu 28.02.2021 tarihine kadar geçerlidir. Fırsat kuponu 15 Ocak – 15 Şubat 2021 tarihlerinde, fırsata dahil Migros mağazalarında ve migros.com.tr’de satılacaktır. Migros’tan alınan 2TL’lik fırsat kuponu karşılığında 1 adet büyük boy Efsane 5’li pizza 26,99 TL’ye alınabilecektir. Fırsat kodu tek kullanımlıktır. Fırsat, Terra Pizza şubelerinde Gel – Al servisinde, 44 44 500 numaralı Terra Pizza Çağrı Merkezi ile yapılacak siparişlerde, Terra Pizza mobil aplikasyonunda ve terrapizza.com.tr adresinde geçerlidir. Kasadan 2. fiş olarak basılan 2 TL’lik tek kullanımlık kupon; şubede verilecek siparişlerde Terra Pizza görevlisine teslim edilmelidir. Çağrı merkezi siparişlerinde satın alınan kod belirtilmeli ve web sitesi ile mobil aplikasyon siparişlerinde kupon kodu alanına yazılmalıdır. Aksi takdirde fırsattan yararlanılamaz. Fırsat kampanyası başka kampanyalar ile birleştirilemez, para talep hakkı vermez. Fırsat kuponu kaybolmasından Terra Pizza ve Migros T.A.S. sorumlu tutulamaz. Terra Pizza kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya 200.000 kod ile sınırlıdır. Dağıtım alanları sınırlıdır. Kampanya kodları Türk Ticarek Kanunu anlamında çek değildir. Paket servis alanları dışına servis yapılamaz. Bu ilanın elinize ulaşmış olması dağıtım alanında olduğunuzu göstermez. Paket servis hizmetleri, hizmet saatleri ve paket serviste yer alan ürünler restoranlara göre farklılık gösterebilir. Fiyatlara KDV dahildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

30₺ Migros Sanal Market İndirim Kodu [150₺ İlk Alışverişe]

Kod Süresi Doldu
Kampanya 15 - 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Migros Sanal...Daha Fazla

Kampanya 15 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
-30 TL indirim, Migros Sanal Market’ten oluşturulacak ilk siparişte geçerlidir.
-İndirimden faydalanabilmek için minimum 150 TL tutarında sepet oluşturulması gerekmektedir.
-150 TL ve üzeri alışverişte 30 TL indirimden faydalanabilmek için “HOSGELDIN30” indirim kodunun ödeme adımında İndirim Çeklerim/Hediye Çeki alanına girilmesi gerekmektedir.
-Kampanyadan faydalanabilmek için ödeme sayfasında indirim kodu alanına kod girildikten sonra, kullan butonuna tıklayarak kod aktif hale getirilmelidir.
-İndirim kodu, Migros Sanal Market web sitesi üzerinden alışveriş yapılıyor ise; ödeme sayfasında “İndirim Çeklerim” alanına girildikten sonra “Kullan” kısmından aktif hale getirilmelidir. Migros Sanal Market Mobil uygulama üzerinden alışveriş yapılıyor ise; “Hediye Çeki” kısmında “Ekle” seçeneği seçildikten sonra çıkan ekranda kod girilerek aktif hale getirilmelidir. Aksi taktirde indirim kodu geçerli olmayacaktır.
-Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri sadece 1 kez faydalanabilir ve kampanya kodu sadece bir satın alma işleminde kullanılabilir.
-Kampanya kota ile sınırlandırılmıştır. Belirlenen kotaya ulaştığı taktirde kampanya sona erecektir ve indirim kodu pasif hale gelecektir.
-Elektronik kategorisinde ve toplu alımlarda geçerli değildir.
-İndirim kodunun son kullanım tarihi 28/02/2021’dir.
-Kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez.
-İndirim kodu tek kullanımlıktır, bölünemez.
-İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
-İndirim kodları karşılığında para iadesi yapılamaz.
-Sipariş iptali ya da iadesinde kampanyadan tekrar faydalanılamaz.
-Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
-Detaylı bilgi için 444 10 44 no’lu Migros müşteri hizmetlerine ulaşılabilir.

Migros Sanal Market’te 150/30₺ indirim sağlar. SMTT900003L347B Diğer kodlar: https://bit.ly/2ZSGpZd Daha Az

GELDIN30 Kodu Aç 
100% Başarılı

Popeyes Migros 2₺ İndirim Kuponu İle Migros Menüsü 25,95₺

Fırsat Süresiz
Kampanya kuponu, 01 Ocak – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında...Daha Fazla

Kampanya kuponu, 01 Ocak – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Migros ve migros.com.tr’den 2 TL karşılığında satılacaktır. Fırsat kuponu 15 Şubat 2021 tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranlar haricindeki tüm Popeyes® restoranlarında ve Tıkla Gelsin!® paket servis kanalında kullanılabilir. Kampanyadan paket servis kanalıyla yararlanabilmek için Tıkla Gelsin® üyesi olmak gerekir.https://www.tiklagelsin.com/popeyes sayfası üzerinden indirim kodunun, kuponlarım sayfasındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ve siparişin tamamlanması gerekmektedir. Tek kullanımlık fırsat kuponu ile fırsata dahil olan misafirler Migros Menüsü’nü Popeyes® restoranlarından 56,60 TL yerine 25,95 TL’ ye veya Tıkla Gelsin! ® paket servis siparişi ile 58,47 TL yerine sadece 34,99 TL’ye satın alabilirler. Menü içeriği restoranda 1 adet Popchicken, 1 adet Tavukburger , 10’lu Nuggets , 1 adet Büyük boy Patates , 2 adet Orta boy içecektir. Portakal suyu ve limonata için fiyat farkı uygulanmaktadır. Tıkla Gelsin! ®’de 1 adet Popchicken, 1 adet Tavukburger , 10’lu Nuggets , 1 adet Büyük boy Patates, 1 L içecektir. Tıkla Gelsin! ®’de kampanya içeceklerine sadece 1L Coca-Cola, 1L Coca-Cola Light, 1L Coca-Cola Şekersiz, 1L Fanta , 1L Sprite ve 1L Fuse Tea çeşitleri dahildir. Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda ve paket servis siparişinde farklılık gösterebilir. Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve tek alışveriş için geçerlidir. Kampanyaya dahil Migros kasalarından 2. fiş olarak basılan kupon ve migros.com.tr’den yapılacak alışverişlerde teslimat formunun altında yer alan kupon üzerindeki kod, Popeyes® restoran görevlisine iletilmelidir. Fırsat kuponu başka kampanyalar ile birleştirilemez. Fırsat kuponları Türk Ticaret Kanunu anlamında çek değildir. Fırsat kuponunun kaybolmasından Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. / Migros T.A.Ş sorumlu tutulamaz. Migros T.A.Ş. ve TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Detaylar migros.com.tr’de. Kampanya 200.000 adet kod ile sınırlıdır. Paket servis için dağıtım alanları sınırlıdır. © 2021 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir. © Copyright, Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. 2021. All rights reserved.Tıkla Gelsin! , TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin tescilli markasıdır. Tüm hakları saklıdır. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır. Tavukburger TM & © 2021 TAB Gıda San. ve Tic A.Ş. tüm hakları saklıdır. Aşırı tuzlu, şekerli ve yağlı besinlerden kaçınınız.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Ahmad Tea Çayları Migros & Sanal Market’te!

Fırsat Süresiz
Ahmad Tea Türkiye, Migros Sanal Market'te satışta!
Hemen Al
100% Başarılı

Migros Hemen 50 TL Alışverişe 25 TL İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Migros Hemen'de 50₺ alışverişe geçerli 25 TL indirim sağlar. Kaynak:...Daha Fazla

Migros Hemen’de 50₺ alışverişe geçerli 25 TL indirim sağlar.

Kaynak: Efes Fun Club Uygulaması Daha Az

DOLUEFES Kodu Aç 
96% Başarılı

Türkiye’nin ilk sanal market uygulaması olan ve 1997 yılından bu yana, müşterilerin bir Migros mağazasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin uygulamalarında öncü, pazarı geliştiren, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market’ten Migros mağazalarında satılan tüm ürünler, Migros mağazaları ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir.

Migros Sanal Market, müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımakta öncü rol üstlenmekte, market alışverişini hızlı, kolay ve keyifli bir hale getirmektedir. Internet’ten market alışverişini cazip hale getirerek, alışkanlıkları değiştirmek, müşterilerin rutin market alışverişine ihtiyaç duyduğu noktada bir seçenek olarak akıllarına gelmek, Migros Sanal Market’ten alışveriş yapmanın ayrıcalık olduğunu ve sağlayacağı kolaylık ve zaman kazandırması ile müşterilerinin yaşam kalitelerini arttıracağını anlatmak amaçları arasındadır.

Zengin ürün çeşitliliği ile hizmet veren Migros Sanal Market ile müşteriler, market alışverişlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmekte, siparişlerinin ödemesini online, kapıda kredi kartı veya kapıda nakit olarak tamamlayabilmektedirler. Migros mağazalarında olan tüm ürün ve hizmetler, geçerli tüm fiyat, indirim ve kampanyalar ile kaliteden ödün vermeden müşterilerin “kapısına kadar” aynı gün içinde veya belirtilen gündeki saat tercihine göre ulaştırılmaktadır.

Hizmetlerini internet ve telefonun yanı sıra akıllı telefon ve tabletler ile de çeşitlendiren Migros Sanal Market 2010 yılında, “Mobil Market” uygulaması ile teknolojik bir yeniliğe öncülük etmiştir. Mobil Market Uygulaması ile “2011-2012 Perakendede Yılın Teknoloji Uygulaması Ödülü” sahibi Migros Sanal Market, bu uygulama ile Türkiye’de ilk olarak alışverişte yeni bir çığır açmıştır. Migros Sanal Market Mobil Uygulaması’nın iPhone/iPad ve Android cihazlar için Türkiye’de ilk olan barkod ile arama ve sipariş etme özelliğinin yanı sıra yine Android cihazlar için Türkiye’de bir ilk olan “Ses ile Ürün Arama Özelliği” sayesinde siparişler hızlıca oluşturulabilmektedir.

Neden üye olmalıyım?

Migros Sanal Market’e üye olduğunuzda, üyelik bilgilerinize kaydedeceğiniz Money Kart veya Money Bonus MIN numaranız ile Migros ve Migros Sanal Market’te düzenlenen tüm kampanya, indirim ve size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Migros Sanal Market siparişinizin tamamlanması için sizden istenen iletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgileri her defasında yeniden yazmak zorunda kalmazsınız. Migros ve Migros Sanal Market’ten daha önce oluşturduğunuz siparişlerinizi görebilir, bu siparişler üzerinden hızlıca yeni sipariş verebilirsiniz. Favori ürünler oluşturabilir, siparişinize ek yapabilir ya da iptal edebilirsiniz. Migros Sanal Market duyuru listesine dahil olabilir, indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Migros Ticaret A.Ş.
Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL
Telefon: 0 216 579 30 00
Faks: 0 216 579 35 00
E-posta: [email protected]
Vergi Dairesi: Büyük Mükellefler Vergi Dairesi
Vergi No: 622 052 9513
Mersis No: 0622052951300016
Kayıtlı Meslek Odası: İstanbul Ticaret Odası

Müşteri Hizmetleri Hattı: 444 10 44

Müşteri Hizmetlerimize haftanın her günü 08:30-22:00 saatleri arasında 444 10 44 aracılığıyla ulaşabilirisiniz.


🏷️ Migros Sanal Market indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Migros Sanal Market indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Migros Sanal Market kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Migros Sanal Market promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.