Altınbaş Altınlarda % 10, Pırlantada % 18, 22 Ayarda % 3 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Türkiye'de kuyumculuğun lideri Altınbaş'tan yapacağınız altın alışverişlerinizde %10 indirim, pırlanta...Daha Fazla

Türkiye’de kuyumculuğun lideri Altınbaş’tan yapacağınız altın alışverişlerinizde %10 indirim, pırlanta alışverişlerinizde %18 indirim ve 22 ayar ürünlerde %3 indirim bu kodda! Daha Az

PCDAG19 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Altınbaş Tüm Altın Ürünlerinde % 9 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Altınbaş'tan alacağınız tüm altın ürünlerinde %9 indirim sağlar.
MYPRAG05 Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınbaş 22 Ayar Altın Ürünlerde % 2 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Altınbaş'tan alacağınız tüm 22 ayar altın ürünlerinde %2 indirim sağlar.
MYPRAG05 Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınbaş Paraf Karta Pırlantalarda % 20, Altında % 10 + 50 ParafPara

Fırsat Süresi Doldu
Altınbaş'tan Halkbank Paraf kartla yapacağınız alışverişlerde pırlantada % 20, altında...Daha Fazla

Altınbaş’tan Halkbank Paraf kartla yapacağınız alışverişlerde pırlantada % 20, altında %10 indirim ve 50 ParafPara kazandırır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Altınbaş 1500₺ ve Üzeri Alışverişlerde Pırlanta Melek Kolye Hediye

Fırsat Süresiz
Altınbaş'tan yapacağınız 1500₺ ve üzeri alışverişlerde Pırlanta Melek Kolye Hediye
Hemen Al
100% Başarılı

Altınbaş Üye Olun Anında % 10 İndirim Kazanın

Fırsat Süresiz
Altınbaş'a üye olanlar anında % 10 indirim hediye çeki kazanıyor....Daha Fazla

Altınbaş’a üye olanlar anında % 10 indirim hediye çeki kazanıyor. Hediye çeki Kampanyalı ve İndirimli Ürünlerde kullanılamamaktadır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Altınbaş Tüm Pırlantalarda % 14 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Altınbaş'tan alacağınız tüm pırlanta ürünlerinde %14 indirim sağlar.
MYPRAG05 Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınbaş Pırlantalı Safir Set Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Safir pırlanta yüzük 1390₺, safir pırlanta kolye 1290₺
Hemen Al
100% Başarılı

Altınbaş Elmas Set Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Elmas yüzük 1390₺, elmas kolye 1290₺
Hemen Al
100% Başarılı

Altınbaş İnterlink Özel Fırsatlar Kulübü

Fırsat Süresiz
Pırlanta ürün alışverişlerinde ve altın ürün alışverişlerinde müşterilerine özel indirim...Daha Fazla

Pırlanta ürün alışverişlerinde ve altın ürün alışverişlerinde müşterilerine özel indirim sunulmaktadır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Altınbaş Altınlarda % 10, Pırlantada % 16, 22 Ayarda % 2 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Bu kuponla indirimsiz; pırlanta ürünlerinde %16, altın ürünlerinde %10, 22...Daha Fazla

Bu kuponla indirimsiz; pırlanta ürünlerinde %16, altın ürünlerinde %10, 22 ayar ürünlerde %2 anında ekstra indirim kazanın! Daha Az

AL19SGAV Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınbaş Altınlarda % 9, Pırlantada % 14, 22 Ayarda % 2 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Altınbaş'tan yapacağınız altın alışverişlerinizde %9 indirim, pırlanta alışverişlerinizde %14 indirim...Daha Fazla

Altınbaş’tan yapacağınız altın alışverişlerinizde %9 indirim, pırlanta alışverişlerinizde %14 indirim ve 22 ayar ürünlerde %2 indirim bu kodda! Daha Az

MPR03CS Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınbaş Hediye Günleri Özel Fiyatlı Ürünler

Fırsat Süresiz
Altınbaş'taki özel indirimli hediye ürünlerini kaçırmayın!
Hemen Al
100% Başarılı

Altınbaş Bonus Karta Pırlanta’da % 20, Altında % 10 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
altinbas.com’dan yapılacak ürün alışverişlerinde geçerli olup, pırlanta ürün alışverişlerinde %20...Daha Fazla

altinbas.com’dan yapılacak ürün alışverişlerinde geçerli olup, pırlanta ürün alışverişlerinde %20 indirim, altın ürün alışverişlerinde %10 sunulmaktadır. Daha Az

BONUS020 Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınbaş 22 Ayar %3, Altın Takı %10 Pırlanta %18 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Altınbaş'ta %3, %10 ve %18 indirim sağlar.
PCKSG19 Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınbaş Holding‘in temelleri 1950’lerde rahmetli babamız Mehmet Altınbaş tarafından atıldı. O günden bu yana yaptığımız yeni yatırımlarla Altınbaş Holding’i sürekli geliştirdik ve bugün; Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri haline getirdik.

60 yılı aşkın tecrübemiz ve yaptığımız uluslararası yatırımlarla her geçen yıl ülke ekonomisine artı değer katmaya devam ediyoruz. KKTC, Almanya, Bulgaristan, Arnavutluk, Makedonya, ABD ve Ukrayna’daki yatırımlarımızla bu ülkelerde istihdam yaratıyoruz.

İlk günden bu yana girişimciliğe olan inancımızı, yenilikçi ve yaratıcı bakış açımızı yitirmedik. Altınbaş Holding’in amiral gemisi olan Altınbaş Mücevherat şirketimiz, bu vizyonumuzun en önemli kanıtıdır.

1980’lerde dünya, Türkiye mücevherat sektörünün varlığından haberdar değilken biz Altınbaş Mücevherat olarak küresel bir oyuncu olma vizyonuyla yurtdışına adım attık. Dünyaya; ülkemizin bu sektördeki varlığını ve umut vaat eden potansiyelini anlattık. İcraatlarımızla kanıtladık.

Bugün ise Türkiye’nin, dünya mücevher sektörünün en önemli merkezlerinden biri olduğunu görüyoruz. Altınbaş markasının bu gelişimde önemli bir pay sahibi olmasının gururunu yaşıyoruz.

Altınbaş Mücevherat olarak; tüm faaliyetlerimizle en başta Türk mücevher sektörünün gelişimini hedefledik. Biz büyürken, biz güçlenirken sektörümüz de bizimle birlikte gelişsin istedik. 60 yılı aşkın tarihimizde, sektörümüzde dönüm noktası sayılabilecek birçok ilke imza attık.

Ülkemizde ilk kez markalı mücevher üretimini gerçekleştirdik. Türk tüketicisini pırlantalı ürünle tanıştırdık ve konsept mağaza kavramını Türkiye’de hayata geçirerek sektörde markalı perakende mağazacılığını başlattık.

Yani kısacası, Türkiye’de “mücevher”in tanımlanmasında, pazarlama anlayışının ve tüketim alışkanlığının oluşmasında geniş pay sahibi olan kararlar aldık.

Bugün geldiğimiz noktada, doğru zamanda verdiğimiz stratejik kararların, büyük payı olmuştur. Bizim başlattığımız bu süreç, sektörümüzdeki diğer firmalara da örnek oluşturmuş ve bizim ardımızdan aynı yolu izlemelerine vesile olmuştur.

Her uğraştığımız işte olduğu gibi Altınbaş Mücevherat da, girişimciliğe, inovasyona inancımız ve ülke ekonomisine değer katmaya olan arzumuzla doğdu. Pırlantayı alışılagelmişin dışında yorumlamak, sektördeki yeniliklerin öncüsü olmak ve markamızı zirveye taşımak için yola çıktık.

Ne mutlu ki bizlere; çıktığımız bu heyecan dolu seyahatte her zaman ödüllerle, başarılarla yolumuz taçlandı. Yeri geldi bir Türk markası olarak yurtdışında mağazalar açtık, yeri geldi ihracatta lider olduk. Yeri geldi, mücevherat sektörünün lideri olarak, İMMİB ve TOBB gibi sektörümüzün en önemli ve saygın birliklerinin yönetimini üstlendik. Yeri geldi krizler yaşadık, fırsat bildik daha da büyüyerek yolumuza devam ettik.

Ama her zaman bizim için en önemlisi, mağazamıza giren müşterilerimizin mutlu ayrılması oldu. Bu anlayışın bir sonucu olarak da, Türkiye’de bağımsız araştırma şirketleri tarafından yapılan araştırmalarda Altınbaş markası senelerdir mücevher alanında “en güvenilir marka” seçiliyor.

Geleneksel değerlerle modernizmi harmanlayan, hikayesi olan, temalı tasarımların üzerinde durarak sektörde liderliğimizi korumaya devam ediyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlayacağımız 2023 yılındaki hedeflerimizi de belirledik. Ülkemizin gerçekleştirmeyi hedeflediği 500 milyar dolarlık ihracat hedefine de katkı yapacak şekilde, Altınbaş Mücevherat Grubu olarak müşteri odaklı yaklaşımlarımız ve Ar-Ge yatırımlarımız ile 1.000 mağaza ile hizmet vereceğiz.

Gücümüzü sürekli ve rehavete kapılmadan büyümekten alıyoruz. Her zaman verimliliği esas alıyoruz. Asıl hedefimiz Türkiye’ye ve Türk insanına katkı sağlamaktır. Başlattığımız her projede, hayata geçirdiğimiz her işte mutlaka “Bu işin Türkiye’ye katkısı ne olur” diye düşünerek hareket ediyoruz. Sadece üretim alanında değil; aynı zamanda tasarım, markalaşma, pazarlama, hizmet, satış sonrası destek ve dağıtım alanında kat ettiği aşamalarla, dünya mücevher sektörünün en önemli birkaç oyuncusu arasına girerek; Dünya Mücevherat Konfederasyonu’na üye olan tek Türk mücevher markası olarak çalışmalarımıza başarıyla devam ediyoruz.

 

Saygılarımla,

İmam ALTINBAŞ

Başkan

444 46 53 (LOVE)