Bauhaus’da 150 TL ParaPuan ve 9 taksit!

Fırsat Süresiz
CardFinans bireysel kredi kartınızla 01 Ekim - 31 Ekim 2022...Daha Fazla

CardFinans bireysel kredi kartınızla 01 Ekim – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Bauhaus mağazalarından bauhaus.com.tr’den  yapacağınız 1500 TL ve üzeri ilk alışverişinize Bauhaus mağazalarında geçerli 150 TL değerinde ParaPuan hediye! Üstelik 9’a varan taksit fırsatı!

 • ParaPuan kampanyasına katılmak için 01 Ekim – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında “BAUHAUS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. QNB Mobil’den ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya dönemi boyunca “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • ParaPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 1500 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 1 Kasım 2022’de yüklenecek olup 30 Kasım 2022 tarihine kadar Bauhaus mağazalarında geçerli olacaktır.
 • Kazanılan ParaPuan’lar sadece Bauhaus mağazalarında kullanılabilir. Kazanılan ParaPuan bauhaus.com.tr ‘de kullanılamaz.
 • Kullanılmayan ParaPuan 1 Aralık 2022’de geri alınacaktır.
 • Kampanya, diğer ParaPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında, 31 Ekim 2022 tarihine kadar müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2,3 ve 4 taksitli işlemlere +5 taksit uygulayabilecektir.
 • www.bauhaus.com.tr’den yapılacak taksitli alışverişlerde otomatik olarak artı 5 taksit uygulanacaktır.
 • QNB Finansbank Ticari kartları, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, Banka kartları, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix’ler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Sanal kartınız ile kazandığınız ParaPuan’larınızı Çağrı Merkezi ve İnternet Bankacılığı kanallarından asıl kartınıza transfer ederek, fiziksel mağazalardaki alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix “Artı Kampanya’ya” dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz. Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya’dan çıkış yapamamaktadır.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Ayrıca kazanılan ParaPuan’lar da geri alınır, ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Bauhaus’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bauhaus mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Bauhaus’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Bauhaus’nun müşteri hizmetlerine iletilebilir.

https://www.cardfinans.com/kampanyalar/bauhausda-150-tl-degerinde-parapuan-ve-9-taksit-39603

Bauhaus’da 150 TL değerinde ParaPuan ve 9 taksit! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Bankaya Özel Kuponları

Amazon.com.tr’de 5000TL Alışverişe 500 TL İndirim! [Maximum] + 6 Taksit

Fırsat 6 gün kaldı
Amazon.com.tr'de 500 TL indirim kazan! 16-30 Nisan 2024 tarihleri arasında... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

FashFed’de 400 TL Worldpuan! Üstelik 8 taksit!

Fırsat 6 gün kaldı
5 Nisan-30 Nisan 2024 tarihleri arasında FashFed'den yapacağınız 3.000 TL... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

idefix’te 200TL Worldpuan [Yapı Kredi] + 6 Taksit

Fırsat Süresiz
World Mobil’e özel www.idefix.com’dan ve idefix mobil uygulamasından tek seferde... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Intersport’ta 300TL WorldPuan! Üstelik 6 taksit! – Yapı Kredi World

Fırsat 6 gün kaldı
Intersport mağazalarından ve online mağaza www.intersport.com.tr’den tek seferde yapılacak peşin... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

MediaMarkt Birikimli MaxiPuan Fırsatı! [2000-5000-9000-15000TL]

Fırsat 6 gün kaldı
Maximum Mobil’den veya İşCep'ten kampanyaya katılın, 1 Şubat - 30... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Atölyenizin, evinizin ve bahçenizin uzmanı BAUHAUS, Android kullanıcıları için hazırlamış olduğu bu uygulama ile müşterilerine rahat ve kolay alışveriş imkanı sunuyor.

Türkiye’de “kendin–yap” (do-it-yourself) kavramını yerleştiren BAUHAUS, gelişmiş ve ihtiyaçlarınıza özel kurgulanmış kategori yapısı ile en gelişmiş alışveriş deneyimini sunmaktadır.

– Beğendiğiniz ürünleri hızlıca ve kolayca arayıp satın alabilirsiniz.

– Hiçbir ücret ödemeden seçtiğiniz ürünleri “Rezerve Et” özelliği sayesinde size en yakın mağazadan rezerve ederek ödemesini mağazalarımızda yapabilirsiniz. Ürünler 24 saat boyunca sizin için ayrılır!

– Sipariş geçmişinizi hesabınızdan kontrol edebilirsiniz.

– BAUHAUS mağazalarını bulunduğunuz konuma yakınlığına göre harita üzerinde görüntüleyebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

– Dilerseniz tek tıkla kolayca aldığınız ürünlerin iade sürecini başlatabilirsiniz.

– En güncel BAUHAUS kampanyalarına ve BAUHAUS dergimize erişebilirsiniz.

– Beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir, favori listenizi sevdiklerinizle veya mimarınızla paylaşabilirsiniz.

Bunların yanında BAUHAUS mobil uygulaması:

– Gelişmiş filtreleme seçenekleri,
– Barkod okuyucusu, sesle veya fotoğraf ile arama yöntemleri ile aradığınız ürüne kolayca ulaşabilme,
– En son incelediğiniz ürünleri görebilme,
– Ürünlerin mağaza stok durumlarını kontrol edebilme,
– Stokta olmayan ürünleri stoğa gelince haberdar etme,
– Dilediğiniz ürünü sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilme imkanlarını sunmaktadır.
Atölyeniz, eviniz ve bahçeniz için daha iyisi BAUHAUS’da!

BAUHAUS’un Avrupa’da ve Türkiye’de Tarihçesi…

Atölyeniz, eviniz ve bahçeniz ile ilgili her türlü ihtiyaçlarda BAUHAUS 1960 yılında Almanya’nın Mannheim şehrinde ilk sektörel uzmanlık marketini açtı. Böylelikle BAUHAUS tek tek uzman satıcıların geniş arz yelpazesini tek çatı altında birleştirdi ve yepyeni bir alışveriş anlayışı yarattı. Sıcak atmosferi, özgün iç dizaynı ve aradığını bulma kolaylığı sağlayan özel reyonlarıyla BAUHAUS yapı marketleri, Avrupa çapında çok özel bir alışveriş ortamı sunmaktadırlar. Ayrıca BAUHAUS’un tüm marketlerinde ülkelerin yerel kültürü ve piyasa koşulları dikkate alınmaktadır.

Türkiye’de “kendin–yap” (do-it-yourself) kavramını yerleştiren BAUHAUS, ülkemizdeki ilk yatırımını 1996 yılında İstanbul’da gerçekleştirdi. Sonraki yıllarda tüketicilerden gelen talebe istinaden İstanbul’da çeşitli bölgelerde yeni şubelerini hizmete açan BAUHAUS Türkiye, bir yandan da Ankara, Bursa ve Antalya’da yine kendi konseptinde şubeler açarak tüketicileriyle buluşmaya devam etti.

İlkeler…

Market yerinin seçiminden geniş ürün yelpazesine, fiyat-performans ilişkisinden kalite güvencesine, danışmaya ve sunduğumuz hizmetlere kadar daima ve öncelikle müşterilerimizi düşünüyoruz. Özel eğitilmiş personel ve müşteri memnuniyeti, bizi biz yapan değerlerin başında gelmektedir. Bunun gelecekte de böyle kalması için BAUHAUS, az sayıdaki yönetici kadrosunu yüksek vasıflı personelinden oluşturuyor. Bütün bunlar BAUHAUS’da alışverişi, keyifli ve kazançlı bir alışveriş deneyimi haline getiriyor.

BAUHAUS Türkiye’deki 10 şubesinde en büyük yapı marketi konseptiyle, en fazla ürün çeşidiyle en düşük fiyat garantisi vererek müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

Başarı Kriterleri…

BAUHAUS başarısının temelini, müşteri odaklı profesyonel ürün yelpazesi ve aradığını bulmayı kolaylaştıran ürün sergileme şekliyle attı. Bu bakımdan müşterilerimiz aydınlık, sıcak atmosferli ve merkezi konumda yer alan yapı marketlerimizde; atölye, ev ve bahçeleri için ihtiyaç duydukları her ürünü bulabiliyorlar. 15 ana reyonumuzda yer alan 120 binden fazla ürün ve sunduğumuz geniş kapsamlı hizmet çeşitleri bunun en kuvvetli kanıtıdır. Ürün yelpazemizin güncelliğine özellikle büyük önem veriyoruz. BAUHAUS’da müşterilerimize sadece kendini kanıtlamış BAUHAUS markalı ürünleri ve önde gelen markaların ürünlerini değil, en son yenilikleri de sunuyoruz.

Deneyimli Yerli Kadro…

Güçlü bir felsefe; ekip ruhuna, yaratıcılığa ve hayata geçirmek için de tutarlılığa ihtiyaç duyar. Ama her şeyden önce, bunları anlayan ve uygulayabilen çalışanlarınız olmalıdır. Bu yüzden BAUHAUS’da müşteriler ve çalışanlar, felsefemizin odak noktasında yer alırlar. BAUHAUS yüzde yüz yerli yönetim, deneyimli ve eğitimli personel kadrosuyla özverili ve yüksek tempolu çalışma anlayışı ile hizmet vermektedir.

İstihdama Katkı…

BAUHAUS ülkemizde 1.000’in üzerindeki yerli firmadan mal ve hizmet temin ederek istihdama ve üretime katkı sağlamaktadır.

Yerel İlişkiler, İhracata Destek…

BAUHAUS Türkiye Yönetimi, yatırım yaptığı bölgelerdeki küçük ve orta ölçekli kuruluşlardan mal ve hizmet temin etmeyi ilke olarak görmekte ve yerine getirmektedir.

BAUHAUS Türkiye, Avrupa’nın 19 ülkesinde mevcut şubelerine ihracat kapılarını yerli üretici için aralamakta olup, ülke ekonomisine farklı katkı sağlarken bölgesel üreticiyi de desteklemeye devam etmektedir.

Yerli Ürün Ağırlıkta…

Türkiye’de ilk hizmet yıllarında şubelerinde yüzde 70 yabancı, yüzde 30 yerli ürünleri hizmete sunan BAUHAUS Türkiye yönetimi artık sadece yüzde 35 yabancı, bunun yanında yüzde 65 yerli ürün çeşidinin tüketiciyle buluşmasını sağlamaktadır.

Her BAUHAUS mağazasında tüketiciler, atölye, ev ve bahçeleri için ihtiyaç duydukları her ürünü tek çatı altında bulabilmekte ve ayrıca keyifli ve avantajlı alışveriş yapabilmektedirler. Ayrıca özel geniş otopark imkanı ziyaretçilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

BAUHAUS Türkiye’nin geleceğine olan güvenin bir göstergesi olarak öngörülen yatırımlarına devam etme kararını sürdürmektedir.

BAUHAUS kuruluşunun 59. yılında 19 ülkede mevcut şubelerinde, 120 bin ürün çeşidi ile Avrupa’nın en başarılı şirketleri arasında bulunuyor.

BAUHAUS E-Ticaret…

BAUHAUS web sitesi üzerinden ve mobil uygulamalarından müşterilerine rahat ve kolay alışveriş imkanı sunuyor.

BAUHAUS Türkiye tasarlıyor…

Ülkemizdeki bütün BAUHAUS şubeleri artık BAUHAUS Türkiye Ekibi’nin mimari tasarım ve ürün yerleşim konsept uygulamasıyla geliştiriliyor. BAUHAUS, diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de geniş kapsamlı hizmet yelpazesi, kaliteli servisi, eğitimli satış kadrosu, fiyat avantajları, zengin ürün çeşidi yanında uyguladığı birçok “ilk”le atölye, ev ve bahçe işlerini hobi haline getiriyor

BAUHAUS’un Ayrıcalıklar Sunan Hizmetlerinden Bazıları…

Türkiye’de “kendin – yap” kavramını yerleştiren, ülkemizdeki ilk yatırımını 1996 yılında hizmete açan BAUHAUS uluslararası konsepti paralelinde çok geniş satış alanlarında hizmet veriyor.

Sektöründe Avrupa’nın öncü kuruluşu olan BAUHAUS’un sağladığı alışveriş kolaylığı ve sunduğu imkanlar tercih edilme nedenlerinin başında geliyor. Avrupa’nın 19 ülkesindeki BAUHAUS’lardan ürün ve bilgi paylaşımı sayesinde sektördeki tüm yenilikler aynı anda Türkiye’de de hizmete sunuluyor. Kolay ulaşım; otoparkta rahat araç park etme; keyifli alışveriş imkanı; özel ürün yükleme alanı; Kurumsal Müşteri Servisi (toplu alımlarda fiyat avantajı, özel ödeme imkanları); Makine Kiralama Servisi; yüzde 12 en düşük fiyat garantisi; esnek ödeme imkanı; rakipsiz 120 bin ürün çeşidi arasından seçim yapma imkanı; en iyi ürünler en uygun fiyatlarla; BAUHAUS markalı binlerce kaliteli ürün; eğitimli ve uzman satış kadrosu; elektrikli ve motorlu el aletlerinde 5 yıl ürün garantisi; yeşil yapraklı çiçeksiz bitkilerde 12 ay ürün garantisi; telefon, faks ve e-mail ile sipariş ve adrese teslim; koşulsuz ürün iade imkanı; milimetrik ölçülerde Ahşap Kesim Servisi; istenilen ölçülerde Çerçeveleme Servisi; istenilen modellerde Perde Dikim Servisi; projelendirme, ürün montajı ve ustalık hizmetleri (seramik, parke döşeme, boya ve duvar kağıdı kaplama vs.); uygulamalı müşteri eğitimleri; BAUHAUS internet sitesindeki video atölyelerinde yer alan uygulama bilgileri ile çabuk, kolay ve güvenli bir şekilde hedefe ulaşma imkanı sağlayan Online Video-Atölyesi, sosyal ağlar üzerinden takip de BAUHAUS’un müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Size bir telefon uzaklığındayız. 0850 800 55 55 numaralı müşteri hizmet hattımız haftanın 7 günü 09:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bauhaus ile ilgili tüm öneri ve talepleriniz için online@bauhaus.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

https://wa.me/908508005555


🟩 Bauhaus indirim kodu Nisan 2024
🏷️ Bauhaus indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Bauhaus indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Bauhaus kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Bauhaus promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.