English Ninjas %70 Referans İndirim Kodu (+30 Ücretsiz Dakika ve $20 Cashback)

Kod Süresiz
English Ninjas'ta %70 indirim + 30 ücretsiz dakika, 20 dolar...Daha Fazla

English Ninjas’ta %70 indirim + 30 ücretsiz dakika, 20 dolar cashback bakiyesi kazandırır. English Ninjas Referans Kodu, Promosyon Deneme Kodu, Hediye Kupon Kodu bu linkte. Daha Az

zewvv96w Kodu Aç 
98% Başarılı

English Ninjas’ın tüm indirimlerine ek, ininal Kart’lılara özel % 10 ekstra indirim!

Kod Süresiz
4 Mayıs-31 Temmuz arasında ininal Kart’la English Ninjas’da paket alımına...Daha Fazla

4 Mayıs-31 Temmuz arasında ininal Kart’la English Ninjas’da paket alımına tüm indirimlere ek ekstra %10 indirim! Daha Az

zewvv96w Kodu Aç 
100% Başarılı

English Ninjas; anadili İngilizce olan eğitmenlerle web sitesi ve mobil cihazlar üzeriden İngilizce konuşma pratiği yapabileceğiniz bir platformdur. English Ninjas’ta tek bir tuşa basarak İngilizcenizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

English Ninjas’ta ihtiyacınıza uygun paket seçiminin ardından pratik yapmaya başlayabilirsiniz.

English Ninjas tüm kullanıcılar için esnek yapıda paket imkanı sunar. Farklı ihtiyaç ve bütçelere göre esnek paket yapısı ile kendinize uygun paketi seçerek hedefleriniz doğrultusunda İngilizce pratik yapmaya başlayabilirsiniz.

English Ninjas Paketlerinin Ödeme Planları:
English Ninjas’ta 16 farklı paket için 3 ayrı ödeme planı bulunmaktadır.

3 Aylık Plan
3 aylık aboneliklerde 3 aylık paket fiyatı tek seferde kredi kartınızdan tahsil edilir. Siz aksini seçmediğiniz sürece paketiniz 3 ayda bir yenilenir. İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek için gereken minimum süre 6 aydır. 3 aylık bir pakete abone olarak en az 2 dönem paketinizi yenileyerek bu hedefinize ulaşabilirsiniz..

6 Aylık Plan
6 aylık paketler, 3 aylık paketlere göre %20 indirim fiyat avantajı sağlar. 6 aylık %20 indirimli paket fiyatı tek seferde  kredi kartınızdan tahsil edilir. Siz aksini seçmediğiniz sürece 6 ayda bir yenilenir. İngilizce konuşma becerilerinizi bir seviye yukarı taşımak için gerekli minimum süre 6 ay olduğu için bu plan en çok tavsiye ettiğimiz plandır.

12 Aylık Plan
Varsayılan olarak %30 indirim imkanı sağlar. 12 aylık %30 indirimli paket fiyatı tek seferde  kredi kartınızdan tahsil edilir. Siz aksini seçmediğiniz sürece 12 ayda bir yenilenir.

English Ninjas’la İngilizce Pratik Yapmaya Başla
Kariyerinde Yüksel
Hedeflerine Ulaş

English Ninjas’ı kullanmak için :

iOS App: https://goo.gl/asGiPI

Android App: https://goo.gl/aG6m6O

Bizi takip etmeyi unutmayın:

Twitter: https://twitter.com/engninjas

Facebook: https://www.facebook.com/engninjas

Instagram: https://www.instagram.com/engninjas/


🟩 English Ninjas indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ English Ninjas indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi English Ninjas indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 English Ninjas kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
English Ninjas promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.