100TL Homend İndirim Kodu

Kod Süresiz
1.000₺ ve üzeri alışverişe 100₺ Homend indirim kodu! Not: her...Daha Fazla

1.000₺ ve üzeri alışverişe 100₺ Homend indirim kodu! Not: her kullanıcı sadece bir kez yararlanabilir.

EYPCHMD100 EKPCHMD100 ARPCHMD100 Daha Az

PCHMD100 Kodu Aç 
100% Başarılı

100TL Homend Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Homend web sitesinden yapacağınız 1000TL ve üzeri ürün siparişlerinize 100TL...Daha Fazla

Homend web sitesinden yapacağınız 1000TL ve üzeri ürün siparişlerinize 100TL indirim uygulanır!

EKDHMD100 KSDHMD100 ARDHMD100 Daha Az

RDHMD100 Kodu Aç 
100% Başarılı

100TL Homend Kupon Kodu

Kod Süresiz
Homend sitesinde anında indirim kuponu ile 1000TL ve üzeri alışverişte...Daha Fazla

Homend sitesinde anında indirim kuponu ile 1000TL ve üzeri alışverişte ekstra 100TL indirim kazanın. Homend web sitesinden 1000TL ve üzeri ürün siparişlerinizde 100TL indirim alacaksınız!

Kupon kodu 30.11.2023 tarihine kadar geçerlidir.

EYAVJHMD100 KSAVJHMD100 Daha Az

VJHMD100 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Homend İndirim Kodu

Kod Süresiz
Homend web sitesinden yapacağınız ürün alışverişlerinde net %10 indirim! Sepette...Daha Fazla

Homend web sitesinden yapacağınız ürün alışverişlerinde net %10 indirim!

Sepette %10 İndirim Kodu: HMAGSPC10

Geçerli ürünler: www.homend.com.tr/marka/homend

İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. Alt limit tutarı yoktur.

Daha Az

MAGSPC10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Homend Kupon Kodu

Kod Süresiz
Homend markalı tüm ürünlerde sepette %10 Homend indirim kodu! https://www.homend.com.tr/marka/homend...Daha Fazla

Homend markalı tüm ürünlerde sepette %10 Homend indirim kodu!

https://www.homend.com.tr/marka/homend Daha Az

MAGSDH10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Homend İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Homend kupon kodu ile Homend internet sitesinden yapacağınız ürün alışverişlerinizde...Daha Fazla

Homend kupon kodu ile Homend internet sitesinden yapacağınız ürün alışverişlerinizde %10 indirim sunar! Daha Az

NHMDH10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Homend İndirim Kupon Kodu

Kod Süresiz
Homend sitesinde anında indirim kuponu ile Homend markalı ürünlerde ekstra...Daha Fazla

Homend sitesinde anında indirim kuponu ile Homend markalı ürünlerde ekstra %10 indirim kazanın.

Kupon kodu 31.08.2023 tarihine kadar geçerlidir.

HMNDAVJ10 HMAGSAVJ10 Daha Az

AGSAVJ10 Kodu Aç 
100% Başarılı

50TL Homend İndirim Kodu

Kod Süresiz
Homend indirim kodu olarak tüm Homend ürünlerinin satıldığı Karaca.com'da geçen...Daha Fazla

Homend indirim kodu olarak tüm Homend ürünlerinin satıldığı Karaca.com’da geçen Karaca kupon kodu kullanabilirsiniz.

Karaca kupon kodu ile tüm ürünlerde 600 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim sağlar!

Karaca’dan 600 TL ve üzeri online alışverişe “ZUBI50KRC” koduyla 50 TL indirim!

Sofranıza renk katacak, mutfakta yardımcı olacak, ev yaşamınızı zenginleştirecek tüm ürünler Karaca’da!

Sepet ürünleriyle birleştirilemez. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Son Geçerlilik Tarihi: 31/08/2022 Daha Az

UBI50KRC Kodu Aç 
100% Başarılı

Worldcard ile 500 TL Karaca Puan Kazan – Yapı Kredi 5 Taksit [Karaca, Jumbo, Emsan, Kaşmir, Cookplus]

Fırsat Süresi Doldu
World Mobil’e özel Karaca Home –Karaca Züccaciye-Jumbo – Emsan –Kaşmir...Daha Fazla

World Mobil’e özel Karaca Home –Karaca Züccaciye-Jumbo – Emsan –Kaşmir Halı-Cookplus Mağazalarından yapacağınız 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL Karaca Grup Puan kazanma fırsatını kaçılmayın!

 • “World Mobil’e özel Karaca Home–Karaca Züccaciye- Jumbo – Emsan – Kaşmir Halı-Cookplus Mağazalarında 600 TL’ye varan Karaca Grup Puan!” kampanyası: Kampanyaya katılan World Üye İşyeri Karaca Züccaciye üye işyerlerinden Yapı Kredi Bireysel Kredi Kartları ve Yapı Kredi Bireysel Banka Kartları ile 15 Nisan-15 Mayıs 2024 arasında tek seferde yapılan 4.000 TL ve üzeri tek çekim- taksitli ya da vade farklı işlemlerden 500 TL değerinde Karaca Grup Puan Worldpay ile ödeme yapılması halinde ek 100 TL Karaca Grup Puan ile toplamda 600 TL’ye varan Karaca Grup Puan kazanılabilecektir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır. Kart sahiplerinin SMS üzerinden kampanya katılımı için ilk alışverişten önce KARACAGRUP yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup, her müşteri SMS ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılmışsa, kampanya boyunca en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Bir kişi kampanya süresince en fazla 600 TL Karaca Grup Puan kazanabilir.
 • Katılım yapmayan müşteri işlemini tamamlasa bile Karaca Grup Puan kazanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Karaca Grup markalarına tanımlı Yapı Kredi World POS’ları üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Karaca uygulaması üzerinden “Karaca Love ile Tıkla Öde” ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Jumbo.com.tr’dan geçen işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Karaca Grup markalarına tanımlı Yapı Kredi World POS’ları üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Karaca Grup Puan 22 Mayıs 2024 tarihinde yüklenecektir. Karaca Grup Puan’ ların son kullanım tarihi 20 Haziran 2024 olup, kullanılmayan Karaca Grup Puan’ lar 21 Haziran 2024 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kazanılan Karaca Grup puanlar sadece fiziki mağaza POS’larından kullanılabilecek olup, sanal POS’larda kullanılamayacaktır.
 • Karaca Grup Puan’ lar World POS tanımı olan Karaca Züccaciye- Karaca Home – Jumbo- Emsan – Kaşmir Halı ve kampanyaya dahil olan üye işyerlerinde kazanılıp harcanabilecektir.
 • Aynı gün içerisinde aynı üye işyerinden yapılacak işlemlerde ilk işlem kampanyaya dahil olacaktır.
 • Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da TLcard’lara en az 1 adet kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard olması durumunda yüklenecektir.
 • Müşterilerin kampanya katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar , Yapı Kredi World Business Worldcard ve dahil değildir ve kampanya şartlarından faydalanamazlar.
 • Bireysel Yapı Kredi Wordcard ‘lar ve Yapı Kredi bireysel banka kartları ile kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerleri’ nden geçen işlemler kampanyadan yararlanabilmektedir.
 • Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.
 • “Yapı Kredi World’e özel peşin fiyatına 5 taksit” kampanyası: Yapı Kredi World POS’u Karaca Züccaciye, Jumbo, Karaca Home, Kaşmir Halı markalarına tanımlı üye işyerlerinde banka tarafından ek taksit sağlanmaktadır.
 • Kampanyaya World Eko kartlar dışındaki tüm Yapı Kredi kredi bireysel kartları, Anadolubank, Albaraka ve Vakıfbank Bireysel Worldcard’ lar dahildir. World Businesscard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • World Üye İşyerleri’ nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz. Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz,
 • Kampanya 15 Nisan-15 Mayıs 2024 tarihleri arasında, Bankalara ait POS’lardan toplanacaktır.
 • Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp -sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir.
 • Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için :https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207
 • World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
 • YKB ve Karaca Grup kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

KampanyajpgWorld Mobil’e özel Karaca Home –Karaca Züccaciye-Jumbo – Emsan – Kaşmir Halı-CookPlus Mağazalarından yapacağınız 4000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL Karaca Grup Puan!


World Mobil’e özel Karaca Home –Karaca Züccaciye-Jumbo – Emsan –Kaşmir Halı-Cookplus Mağazalarından yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL Karaca Grup Puan kazanma fırsatını kaçılmayın!

“World Mobil’e özel Karaca Home–Karaca Züccaciye- Jumbo – Emsan – Kaşmir Halı-Cookplus Mağazalarında 200 TL Karaca Grup Puan!” kampanyası:

 • Kampanyaya katılan World Üye İşyeri Karaca Züccaciye üye işyerlerinden Yapı Kredi Bireysel Kredi Kartları ve Yapı Kredi Bireysel Banka Kartları ile 16-31 Aralık 2023 arasında tek seferde yapılan 2.000 TL ve üzeri tek çekim- taksitli ya da vade farklı işlemlerden 200 TL değerinde Karaca Grup Puan kazanılabilecektir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.
 • Kart sahiplerinin SMS üzerinden kampanya katılımı için ilk alışverişten önce KARACAGRUP yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup, her müşteri SMS ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılmışsa, kampanya boyunca en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Bir kişi kampanya süresince en fazla 200 TL Karaca Grup Puan kazanabilir.
 • Katılım yapmayan müşteri işlemini tamamlasa bile Karaca Grup Puan kazanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Karaca Grup markalarına tanımlı Yapı Kredi World POS’ları üzerinden geçmesi gerekmektedir. Karaca uygulaması üzerinden “Karaca Love ile Tıkla Öde” ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Karaca Grup markalarına tanımlı Yapı Kredi World POS’ları üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Karaca Grup Puan 07 Ocak 2024 tarihinde yüklenecektir. Karaca Grup Puan’ ların son kullanım tarihi 08 Şubat 2024 olup, kullanılmayan Karaca Grup Puan’ lar 09 Şubat 2024 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kazanılan Karaca Grup puanlar sadece fiziki mağaza POS’larından kullanılabilecek olup, sanal POS’larda kullanılamayacaktır.
 • Karaca Grup Puan’ lar World POS tanımı olan Karaca Züccaciye- Karaca Home – Jumbo- Emsan – Kaşmir Halı ve kampanyaya dahil olan üye işyerlerinde kazanılıp harcanabilecektir.
 • Aynı gün içerisinde aynı üye işyerinden yapılacak işlemlerde ilk işlem kampanyaya dahil olacaktır.
 • Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da TLcard’lara en az 1 adet kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard olması durumunda yüklenecektir.
 • Müşterilerin kampanya katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar , Yapı Kredi World Business Worldcard ve dahil değildir ve kampanya şartlarından faydalanamazlar.
 • Bireysel Yapı Kredi Wordcard ‘lar ve Yapı Kredi bireysel banka kartları ile kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerleri’ nden geçen işlemler kampanyadan yararlanabilmektedir.
 • Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir.
 • Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

“Yapı Kredi World’e özel peşin fiyatına 8 taksit” kampanyası:

 • Yapı Kredi World POS’u Karaca Züccaciye, Jumbo, Karaca Home, Kaşmir Halı markalarına tanımlı üye işyerlerinde banka tarafından ek taksit sağlanmaktadır. Kampanyaya World Eko kartlar dışındaki tüm Yapı Kredi kredi bireysel kartları, Anadolubank, Albaraka ve Vakıfbank Bireysel Worldcard’ lar dahildir. World Businesscard’lar kampanyaya dahil değildir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • World Üye İşyerleri’ nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, Kampanya 16-31 Aralık 2023 tarihleri arasında, Bankalara ait POS’lardan toplanacaktır.
 • Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp -sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir.
 • World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
 • YKB ve Karaca Grup kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

World Mobil’e özel Karaca Home –Karaca Züccaciye-Jumbo – Emsan – Kaşmir Halı-CookPlus Mağazalarından yapacağınız 2000 TL ve üzeri alışverişinize 200 TL Karaca Grup Puan!


World Mobil’e özel Karaca Home –Karaca Züccaciye-Jumbo – Emsan –Kaşmir Halı-Cookplus Mağazalarından yapacağınız 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde 400 TL Karaca Grup Puan kazanma fırsatını kaçılmayın!

“World Mobil’e özel Karaca Home–Karaca Züccaciye- Jumbo – Emsan – Kaşmir Halı-Cookplus Mağazalarında 400 TL Karaca Grup Puan!” kampanyası:

 • Kampanyaya katılan World Üye İşyeri Karaca Züccaciye üye işyerlerinden Yapı Kredi Bireysel Worldcard Kredi Kartları ve Yapı Kredi Bireysel Banka Kartları ile 1-30 Kasım 2023 arasında tek seferde yapılan 3.000 TL ve üzeri tek çekim- taksitli ya da vade farklı işlemlerden 400 TL değerinde Karaca Grup Puan kazanılabilecektir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.
 • Kart sahiplerinin SMS üzerinden kampanya katılımı için ilk alışverişten önce KARACAGRUP yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup, her müşteri SMS ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılmışsa, kampanya boyunca en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Bir kişi kampanya süresince en fazla 400 TL Karaca Grup Puan kazanabilir.
 • Katılım yapmayan müşteri işlemini tamamlasa bile Karaca Grup Puan kazanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Karaca Grup markalarına tanımlı Yapı Kredi World POS’ları üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Karaca Grup Puan 06 Aralık 2023 tarihinde yüklenecektir. Karaca Grup Puan’ ların son kullanım tarihi 04 Ocak 2024 olup, kullanılmayan Karaca Grup Puan’ lar 05 Ocak 2024 tarihinde geri alınacaktır.
 • Karaca Grup Puan’ lar World POS tanımı olan Karaca Züccaciye- Karaca Home – Jumbo- Emsan – Kaşmir Halı ve kampanyaya dahil olan üye işyerlerinde kazanılıp harcanabilecektir.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
 • Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da TLcard’lara en az 1 adet kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard olması durumunda yüklenecektir.
 • Müşterilerin kampanya katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar , Yapı Kredi World Business Worldcard ve dahil değildir ve kampanya şartlarından faydalanamazlar.
 • Bireysel Yapı Kredi Wordcard ‘lar ve Yapı Kredi bireysel banka kartları ile kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerleri’ nden geçen işlemler kampanyadan yararlanabilmektedir.
 • Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir.
 • Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

“Yapı Kredi World’e özel peşin fiyatına 8 taksit” kampanyası:

 • Yapı Kredi World POS’u Karaca Züccaciye, Jumbo, Karaca Home, Kaşmir Halı markalarına tanımlı üye işyerlerinde banka tarafından ek taksit sağlanmaktadır. Kampanyaya World Eko kartlar dışındaki tüm Yapı Kredi kredi bireysel kartları, Anadolubank, Albaraka ve Vakıfbank Bireysel Worldcard’ lar dahildir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • World Üye İşyerleri’ nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
 • Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, Kampanya 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında, Bankalara ait POS’lardan toplanacaktır.
 • Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp -sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir.
 • Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için tıklayınız.
 • World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
 • YKB ve Karaca Grup kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

World Mobil’e özel Karaca Home –Karaca Züccaciye-Jumbo – Emsan – Kaşmir Halı-CookPlus Mağazalarından yapacağınız 3000 TL ve üzeri alışverişinize 400 TL Grup Puan!

Karaca’da World Mobil’e Özel 2000 TL Üzerine 400 TL Puan

World Mobil’e özel Karaca – Jumbo – Emsan –Kaşmir Halı Mağazalarından yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 400 TL Karaca Grup Puan 200 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 8 taksit kazanma fırsatını kaçırmayın!

“World Mobil’e özel Karaca – Jumbo – Emsan – Kaşmir Halı Mağazalarında 400 TL Karaca Grup Puan!” kampanyası:

World Mobil’e özel Karaca – Jumbo – Emsan –Kaşmir Halı Mağazalarından yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 400 TL Karaca Grup Puan 200 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 8 taksit kazanma fırsatını kaçırmayın!

 • Kampanyaya katılan World Üye İşyeri Karaca Züccaciye üye işyerlerinden Yapı Kredi Bireysel Worldcard Kredi Kartları ve Yapı Kredi Bireysel Banka Kartları ile 5-31 Mayıs 2023 arasında tek seferde yapılan 2.000 ve üzeri tek çekim- taksitli ya da vade farklı işlemlerden 400 TL değerinde Karaca Grup Puan kazanılabilecektir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.
 • Kart sahiplerinin SMS üzerinden kampanya katılımı için ilk alışverişten önce KARACAGRUP yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup, her müşteri SMS ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılmışsa, kampanya boyunca en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Bir kişi kampanya süresince en fazla 400 TL Karaca Grup Puan kazanabilir.
 • Katılım yapmayan müşteri işlemini tamamlasa bile Karaca Grup Puan kazanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin kampanyaya dahil olan Karaca Grup markalarına tanımlı Yapı Kredi World POS’ları üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Karaca Grup Puan 06 Haziran 2023 tarihinde yüklenecektir. Karaca Grup Puan’ ların son kullanım tarihi 22 Haziran 2023 olup, kullanılmayan Karaca Grup Puan’ lar 23 Haziran 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Karaca Grup Puan’ lar World POS tanımı Karaca Züccaciye- Karaca Home – Jumbo- Emsan – Kaşmir Halı olan ve kampanyaya dahil olan üye işyerlerinde kazanılıp harcanabilecektir.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
 • Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar açık statülü Yapı Kredi bireysel kredi kartları ya da TLcard’lara en az 1 adet kullanıma açık Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da TLcard olması durumunda yüklenecektir.
 • Müşterilerin kampanya katılımı yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının veya bireysel TLcard’larının olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar , Yapı Kredi World Business Worldcard ve dahil değildir ve kampanya şartlarından faydalanamazlar.
 • Bireysel Yapı Kredi Wordcard ‘lar ve Yapı Kredi bireysel banka kartları ile kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerleri’ nden geçen işlemler kampanyadan yararlanabilmektedir.
 • Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir.
 • Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

“Yapı Kredi World’e özel 200 TL ve üzeri işlemlerde peşin fiyatına 8 taksit” kampanyası:

 • Yapı Kredi World POS’u Karaca Züccaciye, Jumbo, Karaca Home, Kaşmir Halı markalarına tanımlı üye işyerlerinde banka tarafından ek taksit sağlanmaktadır.
 • Karaca Grup mağazaları tarafından ise bireysel Worldcard’lara özel 200 TL ve üzeri işlemlerde peşin fiyatına 8 taksit fırsatı sağlanmaktadır.
 • Kampanyaya World Eko kartlar dışındaki tüm Yapı Kredi kredi bireysel kartları, Anadolubank, Albaraka ve Vakıfbank Bireysel Worldcard’ lar dahildir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • World Üye İşyerleri’ nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
 • Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, Kampanya 5 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında, Bankalara ait POS’lardan toplanacaktır.
 • Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp -sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir.
 • Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için tıklayınız.
 • World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
 • YKB ve Karaca Grup kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Yapı Kredi World’e Özel 12 Taksit

Kart ek taksit yetkisi açık bireysel Worldcard’lar için banka “3- 4- 5- 6- 7 taksitlere ise +5 ek taksit sağlayacaktır. İşlemin ek taksitli finansallaşması için POS üzerinden Joker Vadaa menüsünden ek taksit seçeneği üzerinden işlem ilerlemeli direkt 12 taksit tuşlanmamalıdır.

World Mobil’e özel Karaca – Jumbo – Emsan – Kaşmir Halı Mağazalarından yapacağınız 2000 TL ve üzeri alışverişinize 400 TL Grup Puan! Üstelik peşin fiyatına 12 taksit!

https://www.karaca.com/yapi-kredi-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

2124TL Homend Konuşan Çay Makinesi İndirim Kodu

Kod Süresiz
Homend'de 3 günlük kod: HMD15 koduyla Konuşan Çay Makinesi 2499TL...Daha Fazla

Homend’de 3 günlük kod: HMD15 koduyla Konuşan Çay Makinesi 2499TL yerine 2124TL Daha Az

HMD15 Kodu Aç 
100% Başarılı

6999TL Homend Alex Robot Süpürge Kupon Kodu

Kod Süresiz
Homend'de Haftanın Kodu🚨 21 Eylül'e Kadar Alex Robot Süpürge ALEX2000...Daha Fazla

Homend’de Haftanın Kodu🚨

21 Eylül’e Kadar Alex Robot Süpürge ALEX2000 Koduyla 6999TL😍2 Gün Boyunca Daha Az

ALEX2000 Kodu Aç 
100% Başarılı

Karaca’da 500TL Bankkart Lira Kazan – Ziraat +5 Taksit [Karaca, Jumbo, Emsan, Kaşmir, Homend]

Fırsat Süresi Doldu
Karaca Grup mağazalarından yapılacak 2.500 TL ve üzeri alışverişinize 500...Daha Fazla

Karaca Grup mağazalarından yapılacak 2.500 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL Bankkart Lira!

Bankkart’a özel Karaca Grup mağazalarından (Karaca, Emsan, Jumbo, Cookplus, Homend, Kaşmir Halı) yapacağınız 2.500 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL Bankkart Lira!

Kampanya Koşulları

 • Bankkart ile Karaca Grup mağazalarından (Karaca, Karaca Home, Emsan, Jumbo, Cookplus, Homend ve Kaşmir Halı) yapılacak 2.500 TL ve üzeri alışverişe 500 TL Bankkart Lira verilecektir.
 • Kampanya 20 Eylül – 20 Ekim 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanya katılımı Bankkart Mobil, www.bankkart.com.tr ve SMS kanallarından sağlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil uygulamasından Kampanyaya Katıl butonuna tıklanmalı, bankkart.com.tr’de yer alan kampanya sayfasından katılım gerçekleştirilmeli veya KARACA yazarak 4757’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS ile kampanyaya katılan kart sahiplerinin Bankamız sistemine kayıtlı ve asıl kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar için geçerlidir.
 • Ön provizyon işlemleri, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ile yapılan işlemler, Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler ve online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler Bankkart Lira kazanamazlar.
 • Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir.
 • Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir.
 • Bir kişi kampanya süresince en fazla 500 TL Bankkart Lira kazanabilir.
 • Bankkart Lira kazanımı için işlemlerin Bankkart POS’undan yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar 27 Ekim 2023 tarihinde yüklenecek olup, 10 Aralık 2023 tarihine kadar sadece Karaca Grup fiziki mağazalarında kullanılabilir. Kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Aralık 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır.
 • Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Karaca Grup kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

700TL Homend RoyalTea Çay Makinesi İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Homend'de Sürpriz Kod💥17 Ağustos'a Kadar ROYAL700 Koduyla Royaltea Çay Makinesi...Daha Fazla

Homend’de Sürpriz Kod💥17 Ağustos’a Kadar ROYAL700 Koduyla Royaltea Çay Makinesi 2099TL Yerine Sadece 1399TL😍3 Gün Boyunca🎊

https://www.homend.com.tr/urun/homend-royaltea-1709h-celik-govdeli-celik-demlikli

Daha Az

ROYAL700 Kodu Aç 
100% Başarılı

1500TL Homend Alex Robot Süpürge İndirim Kodu

Kod Süresiz
Homend'den Sürpriz Kod🎁21-22 Temmuz Tarihlerinde ALEX1500 Koduyla Alex Robot Süpürgeler...Daha Fazla

Homend’den Sürpriz Kod🎁21-22 Temmuz Tarihlerinde ALEX1500 Koduyla Alex Robot Süpürgeler 7499TL Yerine 5999TL🤖🥳

https://www.homend.com.tr/urun?a%5B52%5D=Robot+S%C3%BCp%C3%BCrge

Daha Az

ALEX1500 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Homend İndirim Kodu

Kod Süresiz
Homend web sitesinden yapacağınız ürün alışverişlerinde net %10 indirim! Sepette...Daha Fazla

Homend web sitesinden yapacağınız ürün alışverişlerinde net %10 indirim!

Sepette %10 İndirim Kodu: HZHMDHP10

Geçerli ürünler: www.homend.com.tr/marka/homend

İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin. Alt limit tutarı yoktur.

Kampanya 31 Temmuz 2023 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Daha Az

ZHMDHP10 Kodu Aç 
100% Başarılı

1000TL Homend Grilliant Izgara Makinesi İndirim Kodu

Kod Süresiz
Homend'de Süper Kodlar🔥Izgara Makinesi GRILLIANT1000 Koduyla 1799TL https://www.homend.com.tr/urun/homend-grilliant-1344h-inox-govdeli-dokum-plakali-tost-ve-izgara-makinesi Homend Grilliant...Daha Fazla

Homend’de Süper Kodlar🔥Izgara Makinesi GRILLIANT1000 Koduyla 1799TL

https://www.homend.com.tr/urun/homend-grilliant-1344h-inox-govdeli-dokum-plakali-tost-ve-izgara-makinesi

Homend Grilliant 1344H Inox Gövdeli, Döküm Plakalı Tost ve Izgara Makinesi

Elektrikli ızgaranızın hazır olduğunu anlamak için kontrole gerek yok; sizin bir bakışınız yeter.

MÜKEMMEL IZGARALAR, ENFES TOSTLAR

Elektrikli ızgaranızda sadece ızgara et ve sebze yapmakla kalmazsınız. Kompakt tasarımı ve kaliteli plakaları sayesinde enfes tostlar da yapabilirsiniz.

IŞIK KULLANMAK ? PARLAK BİR FİKİR

Elektrikli ızgaranızın ön yüzünde ısınana kadar kırmızı, ısındıktan sonra mavi ışık yanar. Böylece pişirmeye hazır olduğunu bir bakışta anlarsınız.

ÇIKARILABİLİR DÖKÜM PLAKALAR

Elektrikli ızgaranızın temizliğini düşünmenize gerek yok. Döküm plakaları çıkarmak, temizlemek ve yerine takmak artık çok kolay.

DAKİK ZAMANLAYICI

Elektrikli ızgaranızın zamanlayıcı özelliğini kullanarak, tam istediğiniz saatte kendiliğinden çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Daha Az

IANT1000 Kodu Aç 
100% Başarılı

1000TL Homend Airfryday AirFryer İndirim Kodu

Kod Süresiz
Homend'de AirFryer AIRFRYDAY1000 İndirim Koduyla 2999TL🍔 Süper Kodlar🔥 https://www.homend.com.tr/urun/homend-airfrday-2502h-8-farkli-program-dokunmatik-ekran-5l-yagsiz-fritoz Homend...Daha Fazla

Homend’de AirFryer AIRFRYDAY1000 İndirim Koduyla 2999TL🍔 Süper Kodlar🔥

https://www.homend.com.tr/urun/homend-airfrday-2502h-8-farkli-program-dokunmatik-ekran-5l-yagsiz-fritoz

Homend Airfryday 2502h 8 Farklı Program, Dokunmatik Ekran, 5l Airfryer

Sizin için en iyi tarifleri, tam kıvamında hızlı ve kolay pişiren bir yardımcınız var. Lezzet için fazla yağ kullanmaya ihtiyacınız yok.

8 AKILLI PROGRAMIYLA SİZ İSTERSİNİZ, O YAPAR.

Patates, Et, Tavuk, Biftek, Kek, Pizza, Karides ve Balık olmak üzere tam 8 hazır programıyla, birbirinden lezzetli tarifleri, tek dokunuşunuzla tam kıvamında hazırlar.

360° HIZLI ISI TEKNOLOJİSİYLE ÇITIR ÇITIR LEZZET.

Sıcak havayla çalıştığı için geleneksel kızartma yöntemlerine oranla %85 daha az yağ kullanır. 360° hızlı ısı teknolojisiyle yiyeceklerinizi, yağ çektirmeden çıtır çıtır ve kusursuz pişirir.

GENİŞ PİŞİRME KAPASİTESİYLE BİTMEYEN ZİYAFETLER.

5 litre kapasiteli geniş haznesiyle kalabalık sofralarınız, hazırladığınız tariflerinizle en güzel şekilde donanır.

ÇOK ŞEY ANLATAN DOKUNMATİK EKRAN.

Şık dijital ekranıyla size pratik bir kullanımın yanı sıra programlama ve zamanlayıcı ayarını takip etme imkânı sunar.

ISI AYARI SİZİN SEÇİMİNİZ.

80 °C – 200 °C arasında ayarlayarak tarifleriniz için en uygun olan ısıyı seçebilirsiniz.

ZAMANLAYICI ÖZELLİĞİYLE KUSURSUZ PİŞİRME.

30 dakikaya kadar ayarlanabilir zamanlayıcı özelliği sayesinde tarifleriniz tam istediğiniz gibi pişer.

Daha Az

YDAY1000 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Homend İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Homend markalı tüm ürünlerde sepette %10 Homend indirim kodu!
HMNDPC10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Homend Kupon Kodu

Kod Süresiz
Homend kupon kodu ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepette net %10 indirim...Daha Fazla

Homend kupon kodu ile gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizde sepette net %10 indirim sağlar. Daha Az

HMNDH10 Kodu Aç 
100% Başarılı

225 TL Karaca Bonus! – Garanti (Karaca Züccaciye, Karaca Home, Emsan, Jumbo, Cookplus, Kaşmir Halı)

Fırsat Süresi Doldu
1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında Karaca Grup firmalarında (Karaca, Karaca...Daha Fazla
 • 1-28 Şubat 2023 tarihleri arasında Karaca Grup firmalarında (Karaca, Karaca Home, Emsan, Jumbo, Cookplus, Homend ve Kaşmir Halı) Bonus kredi kartları ile tek seferde yapılan peşin veya taksitli ödemelerde geçerlidir.
 • BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılarak 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde 225 TL Firma bonus kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından Karaca Grup bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir veya SMS ile katılmak için ‘225BONUS’ yazıp 3340’a göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Kampanya dahilindeki Karaca Grup bünyesinde olan (Karaca, Karaca Home, Emsan, Jumbo, Cookplus, Homend ve Kaşmir Halı) markalardan ödül kazanımı olması durumunda bu kazanımdan sonraki harcamalar kampanya haricindedir.
 • Kampanya müşteri bazında olup kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak en fazla 225 TL Firma bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Paracard, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.
 • Kampanyaya sanal kartlar dahil değildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan Firma Bonus’lar 31 Mart 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonus’lar 1 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kazanılan bonus’lar fiziki Karaca Grup mağazalarında (Karaca, Emsan, Jumbo) ve sanal mağazada “Cüzdan” sekmesi altından GarantiPay ile yapılan ödemelerde harcanabilir.
 • Kampanya Jumbo online mağazasından yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
 • BonusFlas’tan kampanya görselinin altındaki nerede sekmesine tıklayarak kampanyanın geçerli olduğu işyerlerini haritadan görebilirsiniz.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET 225BONUS” yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermelidir. Flexi için katılım SMS’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen SMS’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,99 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,88 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Karaca Grup ve Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya

https://www.paracardbonus.com.tr/kampanyalar/paracard-bonus-ile-karaca-grup-ta-75-tl-bonus Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paraf Kadın ile Karaca, Jumbo ve Emsan’da % 10 İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
28 Şubat 2023 tarihine kadar Paraf Kadın ve Paraf Üreten...Daha Fazla
 • 28 Şubat 2023 tarihine kadar Paraf Kadın ve Paraf Üreten Kadın ile Karaca, Karaca Home, Emsan, Jumbo, Cookplus ve Homend’den yapılacak alışverişlere %10 indirim verilecektir.
 • Kampanyadan yararlanmak için alışveriş yapmadan önce KRC yazıp 3404 e SMS gönderilmesi yada Paraf Mobil’den Hemen Katıl butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya Paraf POS’larından yapılacak alışverişlerde geçerli olup, indirim tutarı kredi kartı extresine yansıtılacaktır.
 • Kampanya tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olup, müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 100 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanya Karaca, Karaca Home, Emsan, Jumbo, Cookplus ve Homend mağazaları ile markaların internet sitesi ve online uygulamalarından yapılacak işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya ilgili markaların herhangi birinden yapılacak alışverişte geçerlidir ve toplamda en fazla 100 TL indirim verilecektir. Farklı markalardan yapılan alışverişler tek kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki alışverişlerin iptal/iade edilmesi durumunda verilmiş olan ödüller de iptal edilecektir.
 • Kampanyada Geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.
 • Sadece Paraf Kadın ve Paraf Üreten Kadın kampanyaya dahildir.
 • Paraf, Parafly, Paraf Genç, Parafree, Ticari kartlar, HalkCard, Debit kartlar, ek kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • 10% indirim ödülü başka bir indirim ödülü ile birleştirilemeyecek olup, kampanyanın farklı bir kampanya ile çakışması durumunda indirim tutarı daha büyük olan ödül karta yansıtılacaktır.
 • Trendyol, Hepsiburada gibi online pazar yeri uygulamalarından ve internet sitelerinden yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

https://www.paraf.com.tr/content/parafcard/tr/kampanyalar/mobilya-ve-dekorasyon/paraf-kadin-ile-karaca-jumbo-ve-emsanda-yuzde10-indirim.html

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Homend Hurriclean Süpürge + Ironpower Ütü + Royaltea Çay Makinesi İndirimli Pakette

Fırsat Süresiz
Homend 3'lü Süper Fırsat EVLERİN KAHRAMANLARI ŞİMDİ BİR ARADA! Hurriclean...Daha Fazla

Homend 3’lü Süper Fırsat EVLERİN KAHRAMANLARI ŞİMDİ BİR ARADA! Hurriclean süpürge Ironpower ütü ve Royaltea çay makinesi şimdi aynı pakette ve avantajlı fiyatı ile.

https://www.karaca.com/homend-3-lu-super-firsat

Kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Homend 3 Adet Süpürgede Süper Fırsat: AlexLaser robot süpürge, Hurriclean multi siklon süpürge, Dustrider dikey şarjlı süpürge

Fırsat Süresiz
Homend EVİNİZE TOZ KONDURMAYAN KAMPANYA. AlexLaser, Hurriclean ve Dustrider bir...Daha Fazla

Homend EVİNİZE TOZ KONDURMAYAN KAMPANYA. AlexLaser, Hurriclean ve Dustrider bir arada!

https://www.karaca.com/homend-3-lu-supurge-firsati

Kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Homend Ironpower ve Hurriclean Alana Hairforce ve Hairmony Hediye

Fırsat Süresiz
Homend Ironpower buharlı ütü ve Hurriclean elektrikli süpürge Alana Hairforce...Daha Fazla

Homend Ironpower buharlı ütü ve Hurriclean elektrikli süpürge Alana Hairforce ve Hairmony saç kurutucu+düzleştirici Hediye!

https://www.karaca.com/homend-ironpower-ve-hurriclean-alana-hairforce-ve-hairmony-hediye

Kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Homend Güç Sizinle Olsun 3’lü Paket Fırsatı: Alex Laser robot süpürge + lronpower buharlı ütü + Hurriclean elektrikli süpürge

Fırsat Süresiz
Homend Alex Laser robot süpürge, lronpower buharlı ütü ve Hurriclean...Daha Fazla

Homend Alex Laser robot süpürge, lronpower buharlı ütü ve Hurriclean elektrikli süpürge tek pakette, güç sizinle.

https://www.karaca.com/homend-guc-sizinle-olsun-3lu-firsat

Kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Ev Eşyaları Kuponları

% 11 Karaca 29 Mayıs Fırsat Takvimi Kupon Kodu

Kod Süresiz
Karaca fırsat takvimi kupon kodu ile Sepette %11 İndirim SRP11... Detayını Gör
SRP11 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Karaca Home İlk Alışveriş İndirim Kodu

Kod Süresiz
%10 Karaca Home kupon kodu ile Online özel yapacağınız ilk... Detayını Gör
HOME10 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Kelebek Mobilya İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kelebek Mobilya indirim kodu ile Tüm İndirimlere Ek Sepette %5... Detayını Gör
KLBK5 Kodu Aç 
9% Başarılı

% 10 English Home İndirim Kuponu

Kod Süresiz
English Home kupon kodu ile 1000TL Üzeri Alışverişlerde %10 İndirim... Detayını Gör
NET10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Karaca 28 Mayıs Fırsat Takvimi Kupon Kodu – 2500TL Üzeri

Kod Süresiz
Karaca fırsat takvimi kupon kodu ile 2500 TL Üzeri Alışverişe... Detayını Gör
25SRP15 Kodu Aç 
100% Başarılı

gif

Homend hakkında
Homend; Index Group çatısı altında kurulmuş bir elektrikli ev aletleri markasıdır. 2009 yılında kurulan Homend, güvenilir ve tüketici odaklı bir marka olmayı misyon edinmiştir. Çeşitli Ar-Ge çalışmaları ile son derece fonksiyonel ve dayanıklı ürünler geliştiren marka, aynı zamanda geniş bir ürün ağına sahiptir. Üretiminde sağlıklı malzemeler kullanan, düşük enerji tüketen ve 100’den fazla çevre dostu ürüne sahip Homend, kullanıcılarının hayatına konfor ve işlevsellik katıyor. Homend elektrikli ev aletleri; Kullanışlı ve işlevsel olmasının yanı sıra; Dayanıklılığı ile de uzun yıllar kullanım avantajı sunmaktadır. Tüm bu özellikleri tüm elektrikli ürünlerinde birleştirmeyi başaran Homend, Red Dot Tasarım Ödülleri’nden üç farklı ödüle layık görüldü. Bu ödüller; Royaltea Konuşan Çay Makinesi Red Dot Kazanan Ödülü, Pottoman Kahve Makinesi ve Fonksiyonel Mutfak Robotu Red Dot Mansiyon ödülleri. Homend’in avantajlı ürün dünyasını keşfederek evinizde usta bir yardımcınız olabilir.

Favori Homend Ürünleri…
Homend’ın geniş ürün yelpazesi, evde size yardımcı olabilecek ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak birçok ürünü içermektedir. Homend çay makinesi, tost makinesi, kahve makinesi ve blender gibi ürünler markanın mutfakta en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Homend’s mutfak ürünlerine ek olarak; Ayrıca yiyecek hazırlama, içecek hazırlama, temizlik, bebek bakımı ve soğutma alanlarında da ürünleri bulunmaktadır. Markanın yemek hazırlama kategorisinde bulabileceğiniz ürünlerden bazıları; Homend mikser, blender, ekmek yapım ürünleri, yoğurt makinesi, buharlı pişirici ve öğütücü. Homend ayrıca evde lezzetli içecekler hazırlamanıza da olanak tanır; çay makinesi ve espresso & filtre kahve makinesi çeşitleri de sizlerle buluşuyor. Bebek sahibi olan ebeveynlerin en çok tercih ettiği Homend bebek bakım ürünleri; biberon ısıtıcıları ve bebek maması robotu. Bunlara ek olarak temizlik konusunda size yardımcı olacak elektrikli süpürge modelleri de bulunmaktadır. Homend elektrikli süpürge modelleri, üstün performansları ve dayanıklı çeşitleri ile oldukça beğenilmektedir. Aradığınız yedek parçaları da Homend’da bulabilirsiniz.

Homend İletişim Kanalları Nelerdir?
Mutfak, temizlik ve bebek bakımında size yardımcı olacak fonksiyonel ve tasarım harikası ürünleri sizlerle buluşturan Homend markası hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Homend iletişim kanallarını kullanarak marka ile iletişime geçebilirsiniz. Bu kanallar aracılığıyla da ürünlerle ilgili sorularınızı veya aklınıza takılan soruları iletebilirsiniz. Homend iletişim kanalları arasında; Homend müşteri hizmetleri numarasını haftanın 7 günü 09:00-18:30 saatleri arasında aramak, iletişim formunu doldurmak veya destek e-posta adresine e-posta göndermek gibi seçenekler mevcuttur. Homend Çaycı’nın yorumlarını ve Homend markalı diğer ürünlerin kullanıcı deneyimlerini incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Homend şikayet ve yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Homend Hizmetleri
Eve servis ücretsiz
Bir Homend ürününü servisimize ulaştırmak için 0850 222 32 45’ten aldığınız kodla ürünü kargoya verin. Servis işlemi bittikten sonra istediğiniz yere teslim edelim. Üstelik kargo ücreti talep etmeyelim.

Garanti belgesi istemeyiz
Aldığınız Homend ürününü, homend.com’dan kaydederseniz, size garanti belgesi dahil hiçbir belge sormayız. Böylece kutu, garanti belgesi, fiş ya da fatura saklama derdini ortadan kaldırırız.

Telefonunuzu bekliyoruz
Herhangi bir ürünümüzle ilgili bilgi ya da destek almak için bize pazartesiden cumartesiye 09.00 – 20.00 saatleri arasında 0850 222 32 45’ten ulaşabilirsiniz.

48 saatte çözüm
Servisimize gelen ürünü en hızlı şekilde sağlığına kavuşturmak isteriz. Yedek parçaları depomuzda varsa, kargo teslimat süresi hariç 48 saate sorunu çözeriz.

2 yıl garanti
Tüm ürünlerimiz tasarım, üretim ve dağıtım aşamalarında defalarca kontrolden geçirilir. Yine de üretimden kaynaklanan en ufak sorunda bile hiçbir ücret ödememe garantiniz 2 yıl boyunca geçerlidir.

HOMEND SAN. TİC. A.Ş.

Telefon: 0850 222 32 45
Adres: Cumhuriyet Mahallesi Yeni Yol 1 Sk. Now Bomonti Apt. No: 2/12 Adres Kod : 3371525803 Şişli/İstanbul
E-posta Adresi: deneyimmerkezi@homend.com.tr


🟩 Homend indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Homend indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Homend indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Homend kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Homend promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.