% 50 HypeUp İndirim Kodu – 1 Aylık Üyelik 24,99TL [6 Ay Boyunca Aynı Fiyat]

Kod Süresiz
Hypeup İndirim Kodu ile aylık pilates üyeliğinde %50 indirim sağlar....Daha Fazla

Hypeup İndirim Kodu ile aylık pilates üyeliğinde %50 indirim sağlar.

6 ay boyunca her ay 24,99TL, sonrasında her ay 49,99TL. Üyelik her ay otomatik olarak yenilenir. Dilediğin zaman anında iptal edebilirsin.

Daha Az

AW_1 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 38 HypeUp Kampanya Kodu – 6 Aylık Üyelik 129,99TL

Kod Süresiz
Hypeup kupon kampanya kodu ile 6 aylık pilates üyeliğinde %38...Daha Fazla

Hypeup kupon kampanya kodu ile 6 aylık pilates üyeliğinde %38 indirim sağlar. 129,99TL

Daha Az

AW_6 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 30 HypeUp Hediye Kupon Kodu – 12 Aylık Üyelik 229,99TL

Kod Süresiz
Hypeup hediye kupon kodu ile 12 aylık pilates üyeliğinde %30...Daha Fazla

Hypeup hediye kupon kodu ile 12 aylık pilates üyeliğinde %30 indirim sağlar. 229,99TL

Daha Az

AW_12 Kodu Aç 
100% Başarılı

HypeUp 7 Gün Ücretsiz Deneme Üyeliği

Fırsat Süresiz
HypeUp  7 gün ücretsiz deneme üyeliği süresi! Yaşam kaliteni artırmak...Daha Fazla

HypeUp  7 gün ücretsiz deneme üyeliği süresi! Yaşam kaliteni artırmak için hemen indir ve 7 gün ücretsiz deneme süreni başlat! Türkiye’nin alanında en uzman eğitmenleri eşliğinde, istediğin yer ve zamanda egzersize başla!

Aşağıdaki kişisel bilgi ve ödeme adımlarını tamamlayarak hemen aramıza katılabilirsin. 7 günlük deneme süresinde kartından herhangi bir ücret alınmayacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 Hypeup Maximum Kart İndirimi

Fırsat Süresiz
1 Eylül-31 Aralık 2022 tarihleri arasında, İş Bankası kartınızla Hypeup’tan...Daha Fazla

1 Eylül-31 Aralık 2022 tarihleri arasında, İş Bankası kartınızla Hypeup’tan alacağınız üyelik paketlerinde %50 indirim fırsatı! Maximum Kartlar ile tüm üyelik paketleri %50 indirimli!

Iş Bankası kartları ile 31 Aralık 2022’ye kadar Hypeup’tan satın alınan üyelikler;
• Aylık tekrarlayan üyelik paketi: 6 ay boyunca 49.99 TL yerine 25 TL/ay
• 6 aylık üyelik paketi: 209.99 TL yerine 105 TL,
• 12 aylık üyelik paketi: 324.99 TL yerine 162.5 TL

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli asıl ve ek kredi kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları ile yapılan işlemler, Aidatsız kartlar ve Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya kapsamında kampanyaya dahil kartlarınızla Hypeup.app sitesinden başlatacağınız üyeliklerde :
• Aylık tekrarlayan üyelik ücreti ilk 6 ay boyunca 49.99 TL yerine 25 TL/ay olarak uygulanacaktır. Kampanya kapsamında yapılan üyeliklerin ilk 6 ayının bitmesinin ardından, aylık üyelik bedeli olarak Hypeup tarafından ilan edilen standart aylık üyelik ücreti olarak uygulanacaktır.
• 6 aylık üyelik ücreti 209.99 TL yerine 105 TL olarak uygulanacaktır.
• 12 aylık üyelik ücreti 324.99 TL yerine 162.5 TL olarak uygulanacaktır.

2. Maximum özellikli kredi kartlarına ve bankamatik kartlarına özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirilemez.

3. Hypeup.app sitesinden üyelik gerçekleştirildikten sonra aynı e-posta adresi ve şifre ile Hypeup IOS ve Android uygulamaları indirilerek de kullanılabilir.

4. İndirimden yararlanılabilmesi için kampanyaya dahil kartların kullanılması yeterli olup, indirim ödeme anında otomatik olarak yansıtılacaktır.

5. Hypeup ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

6. Üyelik süreci ve Hypeup içerikleri ile ilgili sorularınız için iletisim@hypeup.app e-posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/maximum-kart-ile-hypeup-ta-tum-uyelik-paketleri-yuzde-50-indirimli

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Bankaya Özel Kuponları

Amazon.com.tr’de 500 TL Chip-Para! [Axess/Akbank]

Fırsat 1 hafta kaldı
1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de yapılacak 1500 TL ve... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA’da 150TL MaxiPuan Fırsatı!

Fırsat 1 hafta kaldı
Maximum Mobil'den veya İşCep'ten CarrefourSA Kampanyası'na katılın, 1-29 Şubat 2024... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

A101.com.tr’de 200₺ Bonus – GarantiPay

Fırsat 1 hafta kaldı
Kampanya kapsamında 1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında GarantiPay ile www.a101.com.tr ‘de ilk... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Ocak Fırsatları Doğru Fiyatlarla!

Fırsat Süresiz
Rakipsiz Fiyatlarla Ocak Ayı Fırsatları CarrefourSA’da!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Akbank Davet Kodu ile 3000TL Chip-Para Kazan [%0 faizli 20.000 TL Taksitli Avans] (5 Davete 15000TL Hediye)

Kod Süresiz
Davet Et Kazan kampanyasıyla yakınlarını Akbank'a davet ederek 15.000 TL'ye... Detayını Gör
01400975 Kodu Aç 
100% Başarılı

2018’de Heryerdepilates olarak çıktığımız yolculuğa, daha kaliteli bir yaşam için HypeUp olarak devam ediyoruz. Biz egzersizin vücudu, zihni ve ruhu iyileştirici ve kuvvetlendirici gücüne inanan 4 kadınız. Spor tutkumuz ve yenilik güdümüzle, içindeki potansiyeli yükseltmeyi amaçlıyoruz. Bu yüzden sizler için herkesin istediği zaman erişebileceği, kolay kullanılabilir ve keyifli bir online stüdyo yarattık.

HypeUp üyelerinin “doğru hareket” adına başka bir platforma ihtiyaç duymaması için kaliteli içerik sunmayı, en iyi hocalarla çalışarak ve derslerde detaylı açıklamalar yaparak farkındalık ve güven oluşturmayı hedefler. Her seviyeye ve yaşa uygun derslerin bulunduğu online stüdyomuza web sitemizden, Apple ve Android telefonlardaki ve Vestel Smart TVlerdeki uygulamalarımızdan ve tüm akıllı televizyonlardan ulaşabilirsiniz.

Kişisel programınızı oluşturabileceğiniz, derslerimize ve sizler için hazırladığımız özel programlara sınırsız erişim sağlayacağınız online stüdyomuzu tanımak için size 7 gün boyunca ücretsiz deneme süresi sunuyoruz.

HypeUp ailesi içinde sizi de görmeyi ümit ediyoruz. Sizlere daha yakın olmak ve kendimizi sürekli geliştirebilmemiz için yorumlarınızı ve önerilerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın…

hypeup ile yaşam kaliteni artır!

Evinizin konforunda Pilates, HIIT, fonksiyonel antrenman, Yoga ve bale barı gibi yüzlerce derse ulaşıp, özel bir eğitmen ile çalışır gibi evde egzersiz yapabilir, ister kendi kişisel programını oluşturur, ister özel hedefler için hazırlanmış programları takip edebilir, canlı yayın derslerimize sınırsız olarak katılabilirsin.

Canlı derslere sınırsız olarak katıl

Her ay programını yayınladığımız canlı derslerimiz Zoom üzerinden gerçekleşmektedir. Üye olarak canlı derslere istediğin kadar katılabilirsin. Kaçırırsan üzülme kayıt üzerinden de seyredebilirsin.

Kişisel programını oluştur veya hazır özel programları takip et

Hypeup ile her hafta yenileri eklenen yüzlerce derse ve hazır özel programlara telefon, bilgisayar, akıllı TVler veya tabletinden ulaşabilirsin. Pilatesten HIIT antrenmanlarına, yogadan animal flow akışlarına, fonksiyonel antrenmandan yüz yogasına kadar farklı dersler bulabilirsin.

Belli hedefler doğrultusunda hazırlanan “Özel Programlar”da ise Pilatese Başlangıç, Hamileler veya Yeni Anne Olanlar için Pilates, Yağ Yakımı gibi özel hazırlanmış listeleri takip edebilirsin.

Hangi seviyede olursan ol kendi hedefine yönelik kişisel programını oluşturabilirsin:
• Seviyeni seç
• Hedefini seç (Zayıflama, Postür Düzeltme, Form Koruma)
• Ders sıklığını seç
• Antrenman süreni seç

Takip

Vücudum fonksiyonunu kullanarak kilo ve vücut ölçüleri, derslerdeki veriler ile harcadığın kalori ve anterman geçmişi ile ne kadar yol aldığını takip et. Biz de bu sırada sana düzenli hatırlatmalar ile destek olmaya devam edeceğiz.

Üyelik – 7 gün ücretsiz deneme süresi!

Yaşam kaliteni artırmak için hemen indir ve 7 gün ücretsiz deneme süreni başlat! Türkiye’nin alanında en uzman eğitmenleri eşliğinde, istediğin yer ve zamanda egzersize başla!

Diyet programımız hariç diğer tüm paketlerimizde 7 gün ücretsiz deneme süresi vardır. Bu süre bitmeden üyelik iptal edilmez ise seçtiğin paketin ücreti otomatik olarak alınacaktır.

Diyet programı hariç tüm üyelik paketlerimiz seçilen süre sonunda otomatik olarak yenilenir. Sen üyelik yenilenme tarihinden önce iptal edip üyeliğine istediğin anda son verebilirsin.

• Title: Upgrade to premium

• Length of subscription: Monthly/6 months/1 year

• Payment will be charged to iTunes Account at confirmation of purchase

• Account will be charged for renewal within 24-hours prior to the end of the current period, and identify the cost of the renewal

• Subscriptions may be managed by the user and auto-renewal may be turned off by going to the user’s Account Settings after purchase

• Any unused portion of a free trial period, if offered, will be forfeited when the user purchases a subscription to that publication, where applicable


🟩 HypeUp indirim kodu Şubat 2024
🏷️ HypeUp indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi HypeUp indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 HypeUp kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
HypeUp promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.