Nezih’te 75 TL MaxiPuan Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Kart’ınız ile 19 Nisan - 19 Mayıs 2023 tarihleri...Daha Fazla

Maximum Kart’ınız ile 19 Nisan – 19 Mayıs 2023 tarihleri arasında Nezih mağazaları ve nezih.com.tr adresinden tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL MaxiPuan kazanın.

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için Maximum Mobil veya İşCep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin

İşCep
Maximum Mobil

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar ve Maxipara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve kredi kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül Kullanımı: Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya kriterlerinin yerine getirilmesi ve kampanya kapsamında en son kullanılan kartın Maximum Kart olması durumunda ödül MaxiPuan olarak yüklenecektir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Kazanılan MaxiMil’ler avans kapamada kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kazanılan MaxiPuanlar 6 Haziran 2023 tarihinde alışveriş yapılan karta yüklenecek olup 31 Temmuz 2023 tarihine kadar (bu tarih dahil) kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Ağustos 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Nezih Kitap Kırtasiye Sanayi Ticaret A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/nezihte-maxipuan-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Nezih’te % 10 indirim kodu Oliz’de!

Kod Süresiz
Kitap, kırtasiye, oyuncak ve diğer tüm kategorilerde özel indirimli ürünler...Daha Fazla

Kitap, kırtasiye, oyuncak ve diğer tüm kategorilerde özel indirimli ürünler haricindeki tüm ürünlerde %10 indirim seni bekliyor!
Nasıl Kullanırım?
Web Sitesinde;
1.Kampanyaya Katıl butonuna tıkla ve kampanya kodunu al.
2.Açılan sayfadan Websitesine Git butonuna tıkla.
3.Alışverişin sonrası sepetim sekmesindeki İndirim Kodu alanına Oliz Kampanya Kodunu ekle.
4.İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.

Mağazalarda;
1.Kampanyaya Katıl butonuna tıkla ve kampanya kodunu al.
2.Kampanya kodunu ödeme esnasında kasa görevlisine ilet.
3.İndirimli tutar üzerinden ödemeni gerçekleştir.

Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar web sitesinde ve mağazalarda geçerlidir.

Özel indirimli ürünler haricindeki tüm ürünlerde %10 indirim avantajı uygulanacaktır.

Kampanyadan sadece 1 kez yararlanılabilir. Kampanyalar birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Oliz sorumlu değildir. Kampanya kapsamında kazanılan indirim başkasına devredilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Nezih ve Oliz’ de saklıdır. Daha Az

94115791 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 10 Nezih Kupon Kodu

Kod Süresiz
Nezih kupon kodu indirimli ürünler haricinde tüm ürünlerde %10 indirim...Daha Fazla

Nezih kupon kodu indirimli ürünler haricinde tüm ürünlerde %10 indirim sağlar! Daha Az

71324761 Kodu Aç 
100% Başarılı

Nezih Kitap Kırtasiye’de 50 TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
15 Ağustos-30 Eylül 2022 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500...Daha Fazla

15 Ağustos-30 Eylül 2022 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 Tlve üzeri alışverişlere 50 TL chip-para!

Kampanyaya katılmak için Juzdan veya SMS ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

Kampanya detayları:

  • 15 Ağustos-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Nezih şubeleri ve www.nezih.com.tr’de 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Ekim 2022 tarihine kadar Nezih şubelerinde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
  • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “NEZIH” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free ve Ticari kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Pokémon Kartları Nezih’te!

Fırsat Süresiz
Nezih şubelerinde ve nezih.com.tr'de Pokémon kartları seni bekliyor! Nasıl Kullanırım?...Daha Fazla

Nezih şubelerinde ve nezih.com.tr’de Pokémon kartları seni bekliyor!
Nasıl Kullanırım?

Kampanya içerisinden Websitesi’ne Git butonuna tıklayarak Pokémon kartlarını inceleyebilir ve satın alabilirsin.

Pokémon’ları yakından takip edenler pekala bilirler; bu muhteşem strateji oyunu, çizgi dizideki tüm o ihtişamlı pokémon rekabetinin heyecanını bizim için adeta gerçekçi kılıyor.

Tüm o item, supporter, enerji ve tranier kartlar ile en güçlü kombinasyonu oluşturan eğiticiler, kurdukları en doğru strateji ile sahada yenilmez bir pokémon ustasına dönüşüyor. Tıpkı Tv’de izlediğiniz gibi! Ne kadar muhteşem öyle değil mi?

Şimdi bu dipsiz bucaksız eğlenceye katılıp efsanevi bir deste geliştirerek güçlü bir usta olmak, ya da sadece sloganın da dediği gibi “tümünü yakala” mantığı ile hatrı sayılır koleksiyonerlerden biri olmak için kaçırılmaz fırsat! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Nezih Hediye Kartı İndirimi [100TL-1000TL]

Fırsat Süresiz
Nezih kitap kırtasiye hediye çeki kartı Nezih.com.tr'de %10 indirimli satılmakta....Daha Fazla

Nezih kitap kırtasiye hediye çeki kartı Nezih.com.tr’de %10 indirimli satılmakta. Minimum 100₺’lik Nezih hediye kartı 90₺’ye satışta!

https://www.nezih.com.tr/on-odemeli-hediye-kartlari

banner_masaüstü35.png (268 KB) Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Nezih Kitap Kırtasiye Trendyol’da

Fırsat Süresiz
Nezih Kitap Kırtasiye 10 binden fazla ürününü Trendyol'dan alabilirsiniz. Trendyol...Daha Fazla

Nezih Kitap Kırtasiye 10 binden fazla ürününü Trendyol’dan alabilirsiniz. Trendyol kupon kampanyalarını incelemeyi unutmayın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Nezih Ücretsiz Kargo Kampanyası

Fırsat Süresiz
Nezih Kitap Kırtasiye 150 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo! 150...Daha Fazla

Nezih Kitap Kırtasiye 150 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo! 150 TL üzerindeki satın alma işlemlerinde kargonun bedava olduğunu unutmayın. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Kitap Kuponları

idefix Yarı Yıl İndirimleri

Fırsat Süresiz
Eğlence Yarı Yılda da Devam Ediyor, İçinizi Isıtacak Fırsatlar idefix’te!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

35TL idefix Sepette İndirim Kodu

Kod Süresiz
idefix sitesinden 350 TL ile 499 TL arasındaki siparişlerde sepette... Detayını Gör
SEPET35 Kodu Aç 
0% Başarılı

50TL idefix Sepette Hediye Çeki

Kod Süresiz
İdefix web sitesinden yapacağınız 500TL ile 999TL arasındaki ürün alışverişlerinizde... Detayını Gör
SEPET50 Kodu Aç 
0% Başarılı

100TL idefix Sepette Kupon Kodu

Kod Süresiz
idefix sitesinden yapacağınız 1000TL ve üzeri ürün siparişlerinizde sepette 100TL... Detayını Gör
SEPET100 Kodu Aç 
0% Başarılı

D&R Harca Kazan: 100TL Hediye Kuponu – Kasım Festivali

Fırsat Süresiz
dr.com.tr'de HARCA KAZAN 1-11 Kasım tarihleri arasında 500 TL Harca... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Nezih Kitap Kırtasiye, 1970 yılından bu yana kitap, kırtasiye ve oyuncak alanlarında müşterilerine en yeni, en renkli ve ilgi çekici ürünleri kaliteli bir mağaza ortamında sunmayı hedefleyen lider bir firmadır. 1907 yılında İskele Kitabevi adıyla kurulmuş, 1970 yılında Nezih adını alarak ilk mağazasını Şaşkınbakkal’da, ikinci mağazasını 1984 yılında Kadıköy’de açmıştır. Bugün İstanbul ve Ankara’da toplam 31 mağaza ile hizmet vermektedir. mağazalar. Nezih, sektöründe merchandising yaklaşımıyla birçok firma için örnek ve ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Nezih Mağazaları, 7’den 70’e herkesin geniş ürün yelpazesi içerisinde aradığını bulabileceği, kendisini veya sevdiklerini memnun edecek bir sürprizle karşılaşabileceği, kaliteli ve dürüst hizmet alabileceği popüler alışveriş noktalarıdır.

Kitap, kırtasiye ve oyuncak ana kategorilerinin yanı sıra en yeni filmler, müzik albümleri, oyunlar, hobi ürünleri, hediyelik eşyalar ve keyifli yemekler Nezih’in raflarında yerini alıyor. Nezih Mağazaları kırtasiye konusundaki uzmanlığı, kaliteli markaları ve ürün çeşitliliği sayesinde okul alışverişlerinin en keyifli ve vazgeçilmez adresleridir. Mağazalarında öğrenci ve veli beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başaran Nezih, eğitim kurumları ile anlaşmalı hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor. İstanbul’un seçkin eğitim kurumlarının öğrencilerinin okul yıllarında kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarını topluca, tam hizmet anlayışıyla karşılamaktadır.

AcrLoft AVM, Atlaspark AVM, Bostancı, Brandium AVM, Buyaka AVM, Canpark AVM, Capitol AVM, Emaar Square AVM, Hilltown AVM, Kadıköy, Marmara, Metro Garden AVM, Metropol İstanbul AVM, Nautilus AVM, Ritim İstanbul AVM, Şaşkınbakkal , Yenişehir, 42 Maslak, A Plus AVM, Akbatı AVM, Akmerkez AVM, Beşiktaş, City’s AVM, Göktürk, Kristal, Özdilek AVM, Ankara Ankara Tren Garı’nda Cepa AVM, Kentpark AVM, Podium AVM ve Ümitköy olmak üzere toplam 10.000 Nezih ile hizmet vermektedir. m2 satış alanı ile mağaza sayısını artırmaya ve kurumsal hizmetlerini geliştirmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

Nezih Kitap ve Kırtasiye Ürünleri
Türkiye’nin en köklü kitap ve kırtasiye firmalarından biri olan “Nezih”, 1970 yılından bu yana kendi alanında liderliğini sürdürmektedir. Kökeni 1907 yılına dayanan Nezih Kitap Kırtasiye, aynı zamanda Türkiye’de de oyuncak, hobi ürünleri ve hediyelik eşyalar sunmaktadır. İstanbul ve Ankara’da 31 mağazası var.

Öğrencilerin ve ofis çalışanlarının tüm kırtasiye ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamayı hedefleyen Nezih’te ev yaşamı ürünlerinin yanı sıra sanatsal ürünlerin ortaya çıkmasını sağlayan ve yaratıcılığı harekete geçiren materyaller de bulunuyor. Elektronik ofis ürünleri, bilgisayar ve telefon aksesuarları gibi farklı kategorilerimizde filmler, müzik albümleri ve Playstation oyunları ile paten kaykay, scooter gibi outdoor ürünler yer almaktadır.

Sektördeki birçok firmanın öncüsü olan Nezih, dünyaca ünlü markaları hem mağazaları hem de web sitesi aracılığıyla müşterilerine güvenli bir şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir.

Yıllardır kırtasiye ürünlerinin vazgeçilmez adresi olan Nezih mağazalarında geniş ürün yelpazesinden seçim yapabilir, sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nezih, Öğrenci ve Ofis Çalışanlarının Tüm İhtiyaçlarını Kırtasiye Ürünleri ile Karşılıyor
Kırtasiye malzemeleri, özellikle okul ve ofislerde hemen her yerde ve her zaman ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Tüm evlerden ve işyerlerinden eksik olmayan kırtasiye ürünlerinin başında kalemler gelmektedir.

Nezih’in kırtasiye kategorisinde dünya çapında adından söz ettiren kaliteli kalem markalarının ürünleri yer alıyor. Kurşun kalemden tükenmez kaleme, fineliner olarak da adlandırılan keçeli kalemlerden çizim kalemlerine, tahta kalemlerden tebeşirlere aradığınız her çeşit kalemi Nezih’te bulacaksınız. Faber Castell, Monopol, Pilot, Rotring, Stabilo, Pritt, Pilot ve Pelikan gibi dünyaca ünlü markalardan roller kalem ve dolma kalem dahil her çeşit kalemi Nezih üzerinden temin edebilirsiniz.

Nezih’in penshop kategorisinde dolma, roller ve tükenmez kalemlerin yanı sıra versalit uçlu ve çok fonksiyonlu kalemler yer alıyor. Kalem koleksiyoncularının çok seveceği kalem takımlarına ve kalemlerinizi saklamanıza olanak sağlayan kalem kutularına da göz atabilirsiniz.

Defter çeşitlerinin en kaliteli modellerini üreten Gıpta, Vintage, Mopak, Defter, Dilman, Lamy, Notte, Fabio Ricci, Canson ve Bayındır markaları ile okul defterleri, not defterleri, çizim defterleri ve konsept defterler ile tükenmez kalem ve kurşun kalem Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz takımlar. Nezih’te yazı gereçleri de sizleri bekliyor.

Dosya ve klasörler, kalemtıraş ve silgiler, kalem uçları, kalem kutuları, çanta ve su şişeleri, elişi kağıtları gibi öğrencilerin vazgeçemeyecekleri kırtasiye malzemelerinin yanı sıra indeksler, ajandalar ve takvimler, boya çeşitleri de burada. Nezih’te.

Ayrıca web sitemizden veya mağazalarımızdan tebeşir, resmi ve ticari belge ve sticker satın alabilirsiniz.

Ofislerde, okullarda ve evlerde, okul kitaplarında, romanlarda, öykülerde, denemelerde, tarih, sağlık, hobi temalı kitaplarda ve çocuk kitaplarında ihtiyacınız olan tüm yazı malzemelerine Nezih’in sunduğu avantajlar ve uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Çocuklara Yakışır Oyuncaklarla Eğlensin ve Öğrensin!
Çocukların fiziksel, zihinsel ve sosyal gelişimi için gerekli tüm eğitici oyuncaklar ve yetişkinlerin çok seveceği eğlenceli kutu oyuncaklar Nezih’te. Nezih’ten erkek çocuklar için oyun setleri, oyuncak arabalar ve uzaktan kumandalı arabalar satın alabilir, kızınız için ev eşyası setleri ve bebek, takı ve aksesuar satın alabilirsiniz.

0-6 yaş okul öncesi çocuklarınızın zeka gelişimini olumlu yönde etkileyecek oyuncak modellerinin yanı sıra sadece Nezih’ten oyun yaratıcı setleri, bilim deney setleri ve etkinlik ve tasarım setleri satın alabilirsiniz.

Tereddüt etmeden satın alabileceğiniz Nezih’in çocuk oyuncakları, Play-Doh, Birlik, Dede, Big Hero, Fisher Price, GP Frozen, Hasbro, Kanz Toys, MB Games, Star, Lol gibi ünlü markaların güvencesini müşterilerine sunuyor. Vagon.

Nezih, tüm bu eğitici ve eğlenceli oyuncakların yanında Lego setleri için de ayrı bir alan açtı. Nezih, 1 yaşından başlayarak 12 yaş ve üzeri tüm çocukların keyifle oynayacağı farklı Lego çeşitleri sunuyor.

Aynı zamanda Nezih’te hem çocuklar hem de fiziksel aktivite yapan yetişkinler için spor malzemeleri, deniz ve havuz oyuncakları bulabilirsiniz. Nezih’in çocuk scooter, kaykay ve patenleri ile ebeveynleri kıskandıracak akıllı oyuncak modellerini Nezih’in web sitesinden sipariş edebilir, tüm bu ürünlere sahip olmak için mağazalarımıza gelebilirsiniz.

Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmenin anahtarı Nezih’te!
Nezih hediyelik ürünler kategorisinde sevdiklerinizin çok beğeneceği hediyeleri tercih edebilirsiniz. Şık biblolar, zarif kar küreleri, lambalar ve hediye kutularının yer aldığı bu koleksiyonda sevimli müzik kutuları ve tebrik kartları da yer alıyor. Dilerseniz Nezih’in hediye ettiği kupa ve bardakları sevdiklerinize hediye edebilir, ofis aksesuarları ile ofisteki arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Hediyelik ürünlerin yanı sıra Nezih’ten yaşam alanlarınızı ve ofisinizi güzelleştirecek dekoratif duvar ve masa saatleri satın alabilir, arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte düzenleyeceğiniz eğlenceli etkinlikler için parti malzemelerini kullanabilirsiniz.

Nezih’ten sipariş vereceğiniz kişisel ürünler arasında ister kendinize ister sevdiklerinize anahtarlık, cüzdan, çanta, fotoğraf albümü, toka ve takı, kumbara ve diğer kişiselleştirilmiş objeleri satın alabilirsiniz.

Nezih’in Nezih Dünyasına Katılın!
Nezih’in nezih dünyasında aradığınız tüm kırtasiye malzemelerini, kitapları, hediyelik eşyaları, oyuncakları ve elektronik eşyaları güvenilir ve tanınmış markaların ürünleri arasında bulabilir, üç taksit fırsatından yararlanarak satın alabilirsiniz. Nezih’in siz değerli müşterilerimize sunduğu peşin fiyatıdır. Mağazalarımızdan değiştirebileceğiniz tüm ürünlerimizde 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargonun ücretsiz olduğunu unutmayınız.

Dilediğiniz Nezih ürününe güvenli alışveriş seçeneği ile web sitemizden sahip olabilir, İstanbul ve Ankara’da farklı lokasyonlarda bulunan 31 mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz.

Genel Müdürlük: Bostancı Mah. Bağdat Cad. No:550 Kadıköy / İstanbul

Tel: 0216 634 72 72

Merkez Depo: Saray mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:17-A Kat:2 Ümraniye / İstanbul

Çağrı Merkezi: 0850 333 0 694


🟩 Nezih indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Nezih indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Nezih indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Nezih kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Nezih promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.