% 50 Nays Netflix, BluTV, Exxen, Spotify, Bein Connect, Gain, Digiturk/TOD Üyeliklerine Hediye Para! [TOPLAM 100TL İADE!]

Fırsat Süresiz
Dijital Platform Üyeliklerinden %50 Hediye Para Kazan! Nays Kart İş...Daha Fazla

Dijital Platform Üyeliklerinden %50 Hediye Para Kazan! Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır.

 • Kampanya 1 Nisan – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Hediye para kampanyası en popüler dizi, film ve müzik platformlarında Nays Kart ile yapılan ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays Kart ile yapılan tüm ödemelerden %50 hediye para kazanılabilecektir.
 • Aylık paket alımlarında kazanılacak hediye para, aylık ödemeler üzerinden; yıllık paket alımlarında kazanılacak hediye para, yıllık ödenecek tutar üzerinden kazanılır.
 • Bir kullanıcının aynı markadan ya da farklı markalardan faydalanabileceği hediye para tutarı aylık toplam 100 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesaba aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.

Geçerli olan dijital platformlar:
-Amazon Prime
-Netflix
-BluTV
-Digitürk
-Bein Connect / TOD
-Gain
-Exxen
-Spotify

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 100 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Exxen üyeliğinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer dizi, film ve müzik platformlarından en fazla 50 TL kazanılabilir.

Kampanyadan her ay yararlanabilir miyim?
Evet. Kampanya dönemi boyunca 30 Haziran 2023 tarihine kadar her ay 100 TL’ye kadar hediye para kazanılabilir.

Aylık abonelik ödemelerim için Nays Kart’ımı platformlara kaydedebilir miyim?
Evet. Nays Kart bilgilerin ile ödeme yapıp, kart bilgilerini kaydettiğinde her ay abonelik ödemen Nays bakiyen yeterli olması durumunda otomatik gerçekleşir. Kampanya şartlarına uygun olması koşulu ile hediye para, ödeme yapıldıktan sonra Nays hesaba aktarılır.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/dizi-film-muzik-platformlarinda-hediye-para-kampanyasi

dijital platformlarda hediye para kampanyası Daha Az

Hemen Al
21% Başarılı

Sigortam.net Trafik, Kasko Sağlık Poliçesi Alana 12 Aylık TOD Eğlence veya 1 Aylık TOD Süper Lig Paketi Hediye!

Fırsat Süresiz
Poliçen Sigortam.net'ten, TV keyfin TOD'dan Kasko, Trafik veya Sağlık Sigortalarını...Daha Fazla

Poliçen Sigortam.net’ten, TV keyfin TOD’dan

Kasko, Trafik veya Sağlık Sigortalarını Sigortam.net’ten alanlar, TOD ile TV keyfini doya doya yaşıyor!

Hemen poliçelerini al, kazanmaya başla!

 • 3.000 TL ve üzeri trafik, kasko ve sağlık poliçelerinde ise 1 aylık TOD Süper Lig Paketi,
 • 2.000 TL ve üzeri trafik, kasko ve sağlık poliçelerinde 12 aylık TOD Eğlence Paketi hediyen Sigortam.net’ten!

TOD Aylık Süper Lig Paketi: Takımının derbiler dahil canlı Süper Lig maçlarını ve beIN Sports kanallarını kapsamaktadır. Hediye paket süresi 1 ay ve 4 ekran (Web + Cep + Tablet + Apple TV + Android TV + Smart TV) için geçerlidir.

TOD  12 Aylık Eğlence Paketi: Ödüllü filmler, popüler diziler, 100′ den fazla TV kanalı, yüzlerce belgesel, yaşam ve çocuk içeriklerini kapsamaktadır. Hediye paket süresi 12 ay  ve 3 ekran (Web+Cep+Tablet) için geçerlidir.

Kimler katılabilir: Sigortam.net’ten trafik, kasko ve sağlık sigortası alımlarında oluşan poliçe tutarına göre ödeme ekranında ilgili kampanyalar arasından TOD Aylık Süper Lig Paketi ya da TOD  12 Aylık Eğlence Paketi seçilerek kampanyalara katılım sağlanır.

*beIN CONNECT markası,  beIN MEDIA GROUP’un dijital içerik platformu olan  “TOD” olarak yoluna devam etmektedir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

 • Kampanyaya katılmak için satın alma veya poliçe yenileme adımında kampanya katılımını seçmen gerekmektedir.
 • Kupon kodu, poliçe satın alma işlemi tamamlandıktan sonra cep telefonuna SMS olarak gönderilecektir.
 • Kupon Kodunu aktif hale getirmek için https://www.todtv.com.tr/kupon-kodu linkini tıklayarak ilgili alana SMS ile gönderilen Kupon Kodunu girmen gerekmektedir.  Sonrasında da ücretsiz üyelik işlemleri tamamlanmalıdır.

Nelere Dikkat Etmeliyim?

 • Kampanya kapsamında 1 Kasım 2022 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesi ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattından satın alınan trafik, kasko ve sağlık sigortalarında geçerlidir.
 • Kampanya; motosikletlerin, kamyonetlerin ve 15 yaş üzeri araçların trafik sigortaları için geçerli değildir.
 • Kampanyaya sadece bireysel sigorta müşterileri katılabilir. Vergi kimlik numarası ile katılım sağlanamayacaktır.
 • Kampanya, Sigortam.net’ ten daha önce alınmış poliçelerin yenilemesinde de geçerlidir.
 • Sunulan TOD paketleri, Sigortam.net`in başka kampanyaları ve indirimleri ile birleştirilemez.
 • Kampanyaya katılım sağlamak için, satın alma adımında kampanyanın işaretlenmesi gerekmektedir. Kampanyaya sonradan katılım sağlanamaz.
 • Kampanya stoklarla sınırlı olup kodlar tükendiğinde yeni katılım yapılamamaktadır.
 • Sigortam.net ve Digiturk gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TOD kupon kodu nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
 • TOD kupon kodu 30 Haziran 2023 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ve iptal edilen kodlar için yeni bir kod ya da kullanılmayan kodun nakdi karşılığı talep edilemez.
 • Paket kapsamındaki içeriklere erişmek  için TOD’a üye olunması gereklidir.
 • Kupon  kodunun kullanılmasında bir sorun yaşanması durumunda, https://chat.digiturk.com.tr/bc/chat/Login Canlı Müşteri Hizmetleri’nden yardım alınabilir.

Poliçen Sigortam.net'ten, TV keyfin TOD'dan

https://www.sigortam.net/tod-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

TOD Süper Lig Paketi Ücretsiz Deneme – 5 Gün Bedava

Fırsat Süresiz
TOD'DAN YILIN GOLÜ! Trabzonspor-Fenerbahçe derbisi ve Spor Toto Süper Lig...Daha Fazla

TOD’DAN YILIN GOLÜ! Trabzonspor-Fenerbahçe derbisi ve Spor Toto Süper Lig 15. haftanın tüm maçları aylık Süper Lig paketinde hediye! Aylık Süper Lig Paketi 1 Ay boyunca Süper Lig keyfi! Üstelik şimdi ücretsiz deneyebilirsin. * Ücretsiz 5 gün sonrasında, ayda sadece 199 ₺. Dilediğin an üyeliğini iptal et!

Daha Az

Hemen Al
9% Başarılı

TOD Spor Extra+ Paketi Fırsatı

Fırsat Süresiz
TOD Türkiye'den ve dünyadan canlı spor karşılaşmalarının keyfi burada! İngiltere...Daha Fazla

TOD Türkiye’den ve dünyadan canlı spor karşılaşmalarının keyfi burada! İngiltere Premier Lig, Bundesliga, Ligue1, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi , WTA maçları ve çok daha fazlası Spor Extra + Paketi’nde!

Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

TOD Eğlence Paketi Fırsatı

Fırsat Süresiz
TOD Film, Dizi, Belgesel ve çok daha fazlası Eğlence Paketi'nde!...Daha Fazla

TOD Film, Dizi, Belgesel ve çok daha fazlası Eğlence Paketi’nde! En iyi filmler, en popüler diziler, 60’tan fazla TV kanalı, yüzlerce belgesel, yaşam ve çocuk içeriği istediğin yerde seninle!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 Cepteteb Dijital Platform Bonus [App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Microsoft Store, fizy, Spotify, Youtube Premium, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Bein Connect, XBOX, S Sport Plus, Gain]

Fırsat Süresiz
CEPTETEB kredi kartına Dijital Platformlarda %50 Bonus Fırsatı CEPTETEB Kredi...Daha Fazla

CEPTETEB kredi kartına Dijital Platformlarda %50 Bonus Fırsatı CEPTETEB Kredi Kartı’na aylık 30 TL’ye kadar Bonus fırsatı!

 • Kampanyamız 01.01.2023 ile 30.04.2023 tarihleri arasında App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Gain, Microsoft Store, fizy, Spotify, Youtube Premium, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Bein Connect, XBOX ve S Sport Plus Amazon Prime, MUBI, Exxen ve TV Plus üzerinden CEPTETEB Kredi Kartı ve CEPTETEB Dijital Kredi Kartı ile yapacağın harcamalarda geçerlidir.
 • Operatörler üzerinden faturalandırılan fizy üyeliklerinde yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya App Store ve Google Play veya www.fizy.com üzerinden fizy uygulamasına CEPTETEB Dijital Kredi Kartı tanımlanarak yapılan işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bir müşteri aylık olarak en fazla 30 TL Bonus kazanabilir.
 • CEPTETEB Kredi Kartları ile kampanya kapsamında yaptığın harcama dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra 5 gün içerisinde ilgili CEPTETEB Kredi Kartı’na dijital platform harcama tutarının %50’si kadar Bonus yansıtacağız.
 • Kampanyamıza sanal kartlar dahildir. CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabilir. Ek kartların yaptığı harcamalar asıl karta sayılacaktır, ek kartlar kampanyaya ayrıca dahil değildir. Kendi adına hem ek kart hem ana kart sahibi isen yine toplamda aylık en fazla 30 TL tutarında Bonus kazanabilirsin.
 • 01.01.2021-30.04.2021 tarihleri arasında geçerli olan “Dijital Platformlarda %50 İndirim” kampanyasından faydalanan müşteriler için kazanılan toplam indirim tutarı, “Dijital Platformlarda %50 Bonus” kampanyasının yıllık toplam Bonus tutarından düşülecektir.
 • Örneğin, 01.01.2021-31.05.2021 tarihleri arasında “Dijital Platformlarda %50 İndirim” kampanyasından 75 TL iade alan bir müşteri, 01.06.2021-31.12.2021 tarihleri arasında “Dijital Platformlarda %50 Bonus” kampanyasından en fazla 75 TL tutarında Bonus kazanabilir.
 • Kampanyamızdan yararlanmak için ilgili CEPTETEB Kredi Kartı’na ait kesilmiş son ekstrenin en az 4000 TL olması gerekmektedir.
 • Kampanya şartları dahilinde taksitli olarak gerçekleştirilen işlemlerde toplam alışveriş tutarı üzerinden tek sefer bonus kazanılabilir. Her taksit için ayrıca bonus kazanılmayacaktır. Harcamanın yapıldığı ay toplam tutar üzerinden kampanya kapsamında kazanılan bonus yansıtılacaktır.
 • Kullanılmayan Bonuslar yüklenme tarihini takip eden 30 gün sonunda geri alınacaktır.
 • TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebini ilgili şirketin müşteri hizmetlerine iletebilirsin.
 • TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Dijital Platformlarda %50 Bonus Fırsatı!

Dijital Platformlarda %50 Bonus Fırsatı

https://www.cepteteb.com.tr/dijital-uyelik Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Alışveriş Kuponları

499TL Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici https://www.hepsiburada.com/mercusys-me30-1200-mbps-kablosuz-menzil-genisletici-pm-HBC000003KFUF?magaza=Hepsiburada https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/ag-modem-urunlerinde-firsatlar... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

400TL’ye 100TL Amazon Yeni Üye İndirim Kodu – Mobil

Kod 1 ay kaldı
Amazon.com.tr yeni üyelere özel 100 TL indirim linki burada! 400... Detayını Gör
MOBIL100 Kodu Aç 
14% Başarılı

100TL Hepsiburada Güneş Kremi Kupon Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada Yazı getiren fırsat! Güneş bakım ürünlerinde YAZ100 koduyla 600... Detayını Gör
YAZ100 Kodu Aç 
100% Başarılı

700TL’ye 100TL Hepsiburada Mayıs Kupon Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada'da 700/100 TL indirim kodu: MAYIS100 Aktif Seçili Gıda ve... Detayını Gör
MAYIS100 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Hepsiburada Selin Kolonya 900ml İndirimi [2 Adet 153TL]

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Okey-Selin-John Frieda Ürünlerinde 100TL'ye Sepette %15 İndirim https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/okey-selin-john-frieda-urunlerinde-firsatlar... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

TOD sana özel yerli yabancı yüzlerce içeriği ile her zaman her yerde seninle!

Tasiniyoruz! Seni de TOD’a bekliyoruz! Spor Toto Super Lig, Spor Toto 1. Lig, Premier Lig, Bundesliga Ligue 1 ve Turkiye Sigorta Basketbol Super Ligi’ne artik TOD’dan ulasabilirsin! Premium dizi ve film icerikleri ve tum heyecanli spor karsilasmalari 15.12.2022 tarihinden itibaren sadece TOD’da!

Nerede olursan ol, canlı spor heyecanı ve eğlence hep yanında. Spor Toto Süper Lig, İngiltere Premier Ligi, Bundesliga, Fransa Ligue 1, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ve çok daha fazlası canlı maç yayınları yüksek görüntü kalitesiyle TOD’da. İzlemek istediğin lige ait pakete aboneysen herhangi bir ek ücret ödemeden maçları canlı izleyebilirsin. Uygulamayı yüklemen ve üye girişi yapman yeterli.

Ayrıca 100’den fazla canlı TV kanalı, her ay yenilenen yüzlerce yerli-yabancı dizi ve film, en sevilen belgeseller de TOD Eğlence Paketi ile seni bekliyor.

Eğlence paketleri ile her ay yenilenen arşivden istediğin kadar dizi film seyredebilir, Avrupa’nın en popüler sporlarını Spor Extra Paketi ile takip edebilir, Süper Lig paketi ile Türkiye Spor Toto Süper Lig’i, Taraftar Paketleri ile takımının maçlarının heyecanına ortak olabilirsin! Adana Demirspor, Alanyaspor, Fraport TAV Antalyaspor, Atakaş Hatayspor, Beşiktaş, Fatih Karagümrük, Fenerbahçe, Galatasaray, Gaziantep, Giresunspor, İstanbulspor, İtifak Holding Konyaspor, Kasımpaşa, Kayserispor, Medipol Başakşehir, MKE Ankaragücü, Sivasspor, Trabzonspor ve Ümraniyespor maçlarını Süper Lig veya Taraftar paketleri ile izleyebilirsin. Futbol keyfi TOD ile istediğin yere geliyor!

Bu uygulamayı sadece TOD aboneleri, Türkiye’de kullanabilmektedir.

beIN CONNECT üzerinden aynı kullanıcı adı ve şifre ile TOD içeriklerine ulaşılılabilir.

TOD kullanıcıları, web sitesinden (https://www.todtv.com.tr/) gerçekleştirdikleri üyeliklerde kullandıkları kullanıcı adı ve şifreleri ile uygulamaya giriş yaparak, izleme hakkına sahip oldukları içeriklere ulaşabilirler.

Mobil internet bağlantısı üzerinden yapılan kullanımlarda, operatörünüz tarafından data tarifeniz kapsamında ücretlendirme yapılabilir.


🟩 TOD indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ TOD indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi TOD indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 TOD kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
TOD promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.