Algida İle Kazan Davet Kodu – HZ51M3ESKE ile 30 Puan Hediye

Kod Süresiz
Algida ile Kazan referans davet kodu HZ51M3ESKE ile üye ol...Daha Fazla

Algida ile Kazan referans davet kodu HZ51M3ESKE ile üye ol anında 60+30 puan hesabına eklensin!

Algida ile Kazan fırsatlarını yakalamak için hemen uygulamayı indir
https://algidanow.page.link/?link=https://www.algida.com.tr/algida-ile-kazan.html/suggest/HZ51M3ESKE&apn=com.unilever.algida&isi=1481053921&ibi=com.unilever.algida

Daha Az

51M3ESKE Kodu Aç 
23% Başarılı

Algida Bedava 4000 Puan Kazandıran Kodlar

Kod Süresiz
Algida uygulamasında şifre girme bölümüne FAVORIALGIDA ve ALGIDAKAZAN5 kodlarını girin...Daha Fazla

Algida uygulamasında şifre girme bölümüne FAVORIALGIDA ve ALGIDAKAZAN5 kodlarını girin 2000+2000 = 4000 puan kazanın.

Daha Az

DAKAZAN5 Kodu Aç 
14% Başarılı

Algida WhatsApp Bedava Dondurma Classics Kampanyası Migros Kodu – Mutluluğun Resmi Kampanyası

Fırsat Süresiz
Dünya Dondurma Günü Kutlu Olsun! 🧡 14 - 21 Temmuz...Daha Fazla

Dünya Dondurma Günü Kutlu Olsun! 🧡 14 – 21 Temmuz tarihleri arasında Algida Whatsapp hattına seni mutlu eden anları yaz, hem mutluluğun resmini hem de bedava Algida’nı kazan!
#Migros #Algida #DünyaDondurmaGünü

Algida Whatsapp numarasına merhaba yaz soruyu “aşk” olarak cevapla bedava Algida Max Classics dondurma Migros kodu kazan. Kodu Migros Money uygulamasına girin.

https://api.whatsapp.com/send/?phone=908502101320&text=Merhaba

Algida’nın Ücretsiz Dondurma kampanyası bu yıl da başladı. Algida önceki yıllardaki gibi ücretsiz dondurma dağıtıyor. Kampanya 21 Temmuz 23:59’da sona erecek.

WhatsApp üzerinden ücretsiz dondurma indirim kodu alıyoruz.

1) WhatsApp’te Algida Türkiye numarasına (+908502101320) Merhaba yazıp gönderin.

2) Mesaj gönderildikten bir süre sonra Algida Türkiye ”Dünya Dondurma Günü kutlu olsun! 🌍🍦 Algida WhatsApp hattına hoş geldin 🤗
Bize seni mutlu eden bir anı, aktiviteyi ya da başka bir şeyi tek bir mesajda kısaca anlat, sana özel mutluluğunun resmini çizelim🎨Türkçe karakterler kullanırsan daha güzel sonuçlar elde edebiliriz🍦”  mesajı gönderiyor. KVKK kabul edip Burada cevap olarak Aşk yazın geç de olsa kod geliyor.

Gelen kodu Migros, 5M, Migros Jet, Mini Migros, Macrocenter mağazalarında, Migros Sanal Market, Migros Hemen, MacroOnline’da kullanabilirsiniz.

3) İndirim kodunu tanımlamak için Migros Money uygulamasını açın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.migrosmagazam

https://apps.apple.com/tr/app/migros-money-f%C4%B1rsat-kampanya/id529488079

4) Açılan Migros Money uygulamasında sağ alt köşede Profile girin.

5) Şifre İle Kampanya Tanımla kısmına girin.

6) Açılan Şifre İle Kampanya Tanımla sayfasına Algida’nın WhatsApp’tan bize gönderdiği 10 haneli kodu yazıyoruz ve devam diyoruz. Ücretsiz dondurma hesabınıza tanımlanmış olacak.

7) Migros Money uygulamasında ana sayfaya gelince Tam Bana Göre bölümünde sola doğru kaydırınca bize çıkan Algida Classics ücretsiz dondurmayı görüyoruz.

8) Migros Sanal Market veya Hemen’de ürünü sepete eklediğimizde dondurma 1 kuruş olarak görünecek.

Bizce, senin için mutluluğun resmi buna benziyor olmalı! 😍 En az bu resim kadar mutluluk verici bir şey varsa o da dondurma! İşte Migroslarda kullanabileceğin bedava Algida kodun! Dünya Dondurma Günü kutlu olsun! Unutma, Migros’tan al bi’ Algida, mutluluğu bir gün değil her gün yaşa! ❤
Senin için hazırladığımız mutluluğunun resmini Instagram’da @AlgidaTurkiye hesabını etiketleyerek paylaş, herkes mutluluğuna ortak olsun! 🎉

ALGİDA WHATSAPP KAMPANYA KOŞULLARI METNİ:
14.07.2023 (saat: 00:01) ile 21.07.2023 (saat: 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde Algida whatsapp hattına giriş yapıp, kendisini mutlu eden anıyı veya aktiviteyi anlatanlar bedava Classics kodu kazanacaktır.

14-31 Temmuz tarihleri arasında Migros, 5M, Migros Jet, Mini Migros, Macrocenter mağazalarından veya Migros Sanal Market, Migros Hemen, MacroOnline’dan kayıtlı Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli kartlar ile yapılacak alışverişlerde Algida Classics ürünü %100 indirimli olacaktır.

Kampanya kapsamında en fazla 1 adet ürün indirimli olarak alınabilir.

Kodlar tek kullanımlıktır.

Kampanya kapsamında hazırlanan tüm görseller yapay zeka teknolojisi tarafından hazırlanmıştır.

Kampanyaya indirim kodu ile katılım sağlanacaktır.

Kampanya kodunu kullanmak için kasiyere Money Kart ya da cep telefonu ile kodu iletmek veya Migros Mobil Uygulaması’na girip `Profilim’ sekmesinden `Şifre ile Kampanya Tanımla’ bölümüne kodu girmek yeterlidir.

Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Kartlar kampanyaya dahil değildir.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Gerektiği takdirde katılımcıdan, kendisinin 18 yaşından büyük olduğunu gösteren belge sunması istenebilir. Bu sınırlamalara dahil olan veya istenen belgeleri temin etmeyen katılımcılar kazanmış olsalar dahi kampanya içerisinde yer almaz ve katılımcı hakkını kaybeder. Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden kişiler katılabilirler.

Kazananlar ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez. Bu kampanyanın kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir. Katılım esnasında girilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaştırılamaması durumunda sorumluluk katılımcıya aittir.

Kampanyaya katılım için internet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan, IOS veya Android altyapısından kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi, geç gerçekleşmesi eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda Unilever bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Promosyon kurallarının tamamını Unilever Danışma hattından (444 25 19) ve Algida.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır. Unilever kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını ve gerekli görülmesi durumunda promosyonu herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurma veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişiklikler Algida.com.tr’de duyurulacaktır.

https://www.algida.com.tr/mutlulugun-resmi-kampanyasi.html

https://www.instagram.com/p/CutigL0tRDj/

Daha Az

Hemen Al
40% Başarılı

% 25 Algida ile Kazan İndirim Kodu – Migros’tan Alacağınız Dondurma

Kod Süresi Doldu
Algida ile Kazan Migrosta geçerli 150 TL ye kadar %25...Daha Fazla

Algida ile Kazan Migrosta geçerli 150 TL ye kadar %25 indirim kodu veriyor. Ya bu ne sıcak diyorsan, Algida’yla serinlemenin tam zamanı. Hemen tıkla %25 indirim kodunu al: https://www.algidailekazan.com/yazsicaklari Migros mağazalarından 150TL’ye kadar alacağın Algida ürünlerinde geçerli %25 indirim bizden sana hediye! Telefon numaranı gir, indirim kodun cep telefonuna gelsin. Migros Money uygulaması üzerinden kampanyayı tanımlayın.

banner

Bu Kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş tarafından 16.08.2022 (Saat:00.01)-22.08.2022 (Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Bu tarih ve saat diliminin dışında katılımlar geçersiz sayılacaktır. Kampanya tarihleri arasınde Türkiye genelinde www.algidailekazan.com/yazsicaklari Web sitesine giriş yaparak ilgili alana cep telefonu bilgisini yazıp doğrulama için giriş yaptığı cep telefonu numarasına gelecek kısa mesajdaki şifreyi ilgili alana girip doğrulama işlemini tamamlayan herkes Migros satış noktalarında geçerli 150TL’lik Algida ürün alışverinde geçerli %25 indirim kuponu kazanacaktır. %25 indirim kuponu minimum 150 TL’lik Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan yapılacak Algida ürün alışverişlerinde geçerlidir. Kampanyaya katılım cep telefonu numarası başına 1 ile sınırlıdır. Kazananlar ikramiyelerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Bu kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez, değişiklik talep edilemez. Bu kampanyanın kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir. Katılım formuna girilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaştırılamaması durumunda sorumluluk katılımcıya aittir. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Gerektiği takdirde katılımcıdan, kendisinin 18 yaşından büyük olduğunu gösteren belge sunması istenebilir. Bu sınırlamalara dahil olan veya istenen belgeleri temin etmeyen katılımcılar kazanmış olsalar dahi kampanya içerisinde yer almaz ve katılımcı hakkını kaybeder. Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden kişiler katılabilirler. Unilever ilgili kodun kendisinden kaynaklı olmayan nedenlerle tahrif edilmeleri veyahut sistem tarafından kabul edilmemesi durumları dahil olmak üzere, sürece ilişkin teknik veya başka türlü aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz. Kampanyaya katılım için internet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan, internet altyapısından kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi, geç gerçekleşmesi eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda Unilever bu durumdan sorumlu tutulamaz. Promosyon kurallarının tamamını Unilever Danışma hattından (444 25 19) ve Algida ile Kazan websitesinden öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır. Unilever kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını ve gerekli görülmesi durumunda promosyonu herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurma veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Kampanyaya ilişkin değişiklikler Algida ile Kazan uygulaması üzerinden duyurulacaktır

İndirim kodun gün içinde telefon numarana gelecek. 24 saat içinde mesajın gelmediyse, Callcenter.TR@unilever.com mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsin.

Daha Az

an alın Kodu Aç 
0% Başarılı

75TL’ye 25TL Amazon Hediye Çeki Algida İle Kazan Uygulamasında!

Fırsat Süresi Doldu
Amazon Prime Alışveriş Festivali’ne özel 75 TL üzeri Alışverişlerde 25...Daha Fazla

Amazon Prime Alışveriş Festivali’ne özel 75 TL üzeri Alışverişlerde 25 TL İndirim Çeki Algida ile Kazan uygulaması veya sitesinde 1 puanla hemen alınabiliyor. https://www.algidailekazan.com/

•18 Temmuz ve 25 Temmuz tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak alışveriş ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 75 TL (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 25 TL tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda geçerlidir. • Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 75 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 25 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın. • Henüz Algida İle Kazan üzerinden Amazon.com.tr çeki kullanmamış kullanıcılar faydalanabilir. • Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir. Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

Bedava Algida Dondurma – Algida İle Kazan

Fırsat Süresiz
Algida ile yaz başlasın! Bir Algida senin diğeri ise sevdiğin...Daha Fazla

Algida ile yaz başlasın! Bir Algida senin diğeri ise sevdiğin için! Hemen tıkla, bedavanı kap! #AlgidaYazSürprizi

Uygulamadan bir adet kendiniz için bir adet de arkadaşınız için alabiliyorsunuz.

Kodu Migros Money uygulamasından Profil / “Şifre ile Kampanya Tanımla ” kısmında tanımlayınca mağaza ya da sanal marketten alabilirsiniz.

Kodu ekleyince money uygulamasında görünmüyor lakin sanal marketten kontrol edince indirim düşüyor.

Kampanya 26 Marttan itibaren geçerli olacaktır.

Algida ürününden çıkan şifreyle neler kazanılır?

*Kullanıcı hediyeleri kazanmak için öncelikle başarılı bir şekilde uygulamaya üye olmalıdır.

* Kullanıcı şifre bulunan Algida ürünlerinden çıkan şifreyi uygulamanın anasayfasındaki kod girme alanına girerek, systemin rastgele belirlediği Algida puanı ve/veya dijital hediye çeki ve/veya Algida ürün hediyelerinden kazanır. Stoklarla sınırlı olarak; Magnum Cookie, Magnum Yakut, Magnum Classic, Magnum Badem, Magnum Beyaz, Magnum Antep Fıstığı, Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut-Böğürtlen, Magnum Mini Cookie, Magnum Mini Beyaz, Magnum Mini Ruby, Magnum Mini Classic, Magnum Mini Badem, Magnum Mini Double Karadut & Böğürtlen, Magnum Mini Double Çikolata, Magnum Mini Double Karamel, Magnum Mini Antep Fıstık, Magnum Mini Antep Fıstık, Magnum Mini Fındık, Algida Classics Orman Meyveli, Algida Classics Vanilya, Algida Classics Kakao, Algida Classics Antep Fıstık ve Tavsiye edilen tüketim tarihi 1 Ocak 2022 ve sonrası yeni ambalajlı Carte d’Or Selection Karamel – Kurabiye, Carte d’Or Selection Toblerone, Carte d’Or Selection Krem Karamel, Carte d’Or Selection Meyve Şöleni, Carte d’Or Selection Çikolata Karnavalı, Carte d’Or Selection Karaorman Pastası ve Tavsiye edilen tüketim tarihi 1 Ocak 2022 ve sonrası yeni ambalajlı Carte d’Or Classic Meyve Yoğurtlu, Carte d’Or Classic Vişne – Bitter Çikolata – Kaymak, Carte d’Or Classic Çikolata Tutkunlarına, Carte d’Or Classic Kaymaklı, Carte d’Or Classic Vegan, Carte d’Or Classic Antep Fıstık – Bitter Çikolata – Kaymak, Carte d’Or Classic Bal Badem – Karamel – Kaymak, Carte d’Or Classic Yaz Rüyası, Carte d’Or Classic Light ürünlerinde şifre bulunmaktadır. Kampanya takvimine göre ürün listesinde değişiklikler olabilmektedir.

*Kazanılan Algida puanları kullanıcının hesabına yüklenir ve anasayfada “Puanlarım” başlığı altında toplam puanlar görüntülenir. Kazanılan Algida puanları takip eden bir sonraki takvim yılının sonuna kadar kullanılmazsa kullanıcının hesabından silinir. (Örnek: 2020 yılı içinde kazanılan puanlar kullanılmazsa 31.12.2021 tarihinde silinir) Algida puanlarının kullanım şartlarına dair detaylar için “Algida Puanları Nasıl Kullanılır?” başlığında belirtilmiştir.

*Kazanılan dijital hediye çeki ve Algida ürün hediyeleri anasayfadaki “Biriktirdiklerim” başlığı altında listelenir.

*Dijital hediye çeki ve Algida ürün hediyelerinin son kullanım tarihleri her bir hediyenin altında belirtilir. Anılan tarihe kadar kullanılmayan hediyeler kullanıcının hesabından silinir.

*Ürün şifresi giriş limiti günlük 5 adet ile sınırlandırılmıştır.

*Kazanılan puanlarla hediye alma limiti günlük 3 adet ile sınırlandırılmıştır.

*Dijital hediye çekleri arasında yer alan internet paketi hediyelerinden aynı gün içerisinde sadece 1 tanesi kullanılabilir. Biriktirilen diğer internet paketleri takip edilen günlerde kullanılabilir.

* Kazanılan Algida ürünü uygulama içerisindeki “yakındaki marketler” butonuna tıklanarak açılan haritada gösterilen, Türkiye sınırları içerisinde uygulamaya dahil olan seçili Algida noktalarından temin edilebilir. Uygulama içerisinde kazanılan hediye ürün görseline tıklanınca çıkan kare kod ilgili satış noktası yetkilisinin uygulamasında okutulmalıdır.

*Her şifre tek kullanıma konu edilir.

*Algida promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurulabilir veya sona erdirilebilir. Promosyona ilişkin değişiklikler “Algida ile Kazan” (ücretsiz) mobil uygulaması ve www.algida.com.tr (ücretsiz) web sayfası üzerinden duyurulacaktır. İşbu promosyona katılım ile ilgili olarak internet sitesi üzerinden yapılan işlemler ücretsizdir.

*Algida şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Algida teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

Algida Puanları Nasıl Kullanılır?

*Biriktirilen Algida puanları hediye Algida ürünleri ya da dijital hediye çekleri kazanmak için kullanılır.

*Puanlarla hediye Algida ürünleri almak için “Ürünler” sekmesine girilir. Alınmak istenen ürünler sepete eklenir ve oluşturulan sepet için kullanıcının puanı yeterliyse uygulama tarafından bir kare kod oluşturulur. Kazanılan Algida ürünü uygulama içerisindeki “yakındaki marketler” butonuna tıklanarak açılan haritada gösterilen, Türkiye sınırları içerisinde uygulamaya dahil olan seçili Algida noktalarından temin edilebilir. Uygulama içerisinde kazanılan hediye ürün görseline tıklanınca çıkan kare kod ilgili satış noktası yetkilisinin uygulamasında okutulmalıdır. Ürünler ilgili satış noktalarındaki stoklarla sınırlıdır.

*Puanlarla dijital hediye çekleri almak için “Fırsatlar” sekmesine girilir. Alınmak istenen dijital hediye çekinin üzerine tıklanır. Açılan pencerede öncelikle “Kodu Kullan” butonuna, ardından “Onayla” butonuna tıklandıktan sonra eğer seçilen hediye için kullanıcının yeterli puanı bulunuyorsa kazanılan hediye anasayfadaki “Biriktirdiklerim” alanında listelenir. Dijital hediye çekinin son kullanım tarihi her bir hediyenin altında belirtilir. Anılan tarihe kadar kullanılmayan hediyeler kullanıcının hesabından silinir. Dijital hediye çekleri arasında yer alan internet paketi hediyelerinden aynı gün içerisinde sadece 1 tanesi kullanılabilir. Biriktirilen diğer internet paketleri takip edilen günlerde kullanılabilir.

*Günlük puan harcama konusunda herhangi bir limit yoktur.

*Algida tarafından hediye listesinde ve hediyelerin puan karşılıklarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

*Kampanyalar Turkiye sınırları içinde geçerlidir.

Daha Az

Hemen Al
13% Başarılı

Son Eklenen Gıda Kuponları

80/50TL Getir Yemek Nisan İndirim Kodu

Kod Süresiz
Getir Yemek’te 80₺’ye 50₺ indirim kodu 50 TL indirimin burada... Detayını Gör
İKRAM50 Kodu Aç 
11% Başarılı

50TL Yemeksepeti Sepette Kupon Kodu: Kampanyalı Restoranlarda Geçerli

Kod Süresiz
Bayram boyunca yemek işini düşünmene gerek yok. Sepette50 koduyla favori... Detayını Gör
EPETTE50 Kodu Aç 
0% Başarılı

Hepsiburada ETİ Ürünlerinde 200TL’ye % 20 Sepette İndirim

Fırsat Süresiz
Hepsiburada'da ETİ Markalı Ürünlerde 200 TL Üzerine Sepette %20 İndirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

105TL’ye 75TL GetirYemek İndirim Kodu [9 Nisan’a Kadar]

Kod Süresiz
Getir Yemek 105/75₺ indirim kodu 105₺'lik sepet için 30₺ ödeyin.... Detayını Gör
TIYSAN75 Kodu Aç 
30% Başarılı

150/50TL Getir Ramazan Özel İndirim Kodu

Kod Süresiz
Getir'de 150/50 indirim kodu;RAMAZAN Ekstra olarak Getir ve GetirBüyük'de seçili... Detayını Gör
RAMAZAN Kodu Aç 
9% Başarılı

Algida ürününden çıkan şifreyle neler kazanılır?

*Kullanıcı hediyeleri kazanmak için öncelikle başarılı bir şekilde uygulamaya üye olmalıdır.

* Kullanıcı şifre bulunan Algida ürünlerinden çıkan şifreyi uygulamanın anasayfasındaki kod girme alanına girerek, systemin rastgele belirlediği Algida puanı ve/veya dijital hediye çeki ve/veya Algida ürün hediyelerinden kazanır. Stoklarla sınırlı olarak; Magnum Cookie, Magnum Yakut, Magnum Classic, Magnum Badem, Magnum Beyaz, Magnum Antep Fıstığı, Magnum Double Çikolata, Magnum Double Karadut-Böğürtlen, Magnum Mini Cookie, Magnum Mini Beyaz, Magnum Mini Ruby, Magnum Mini Classic, Magnum Mini Badem, Magnum Mini Double Karadut & Böğürtlen, Magnum Mini Double Çikolata, Magnum Mini Double Karamel, Magnum Mini Antep Fıstık, Magnum Mini Antep Fıstık, Magnum Mini Fındık, Algida Classics Orman Meyveli, Algida Classics Vanilya, Algida Classics Kakao, Algida Classics Antep Fıstık ve Tavsiye edilen tüketim tarihi 1 Ocak 2022 ve sonrası yeni ambalajlı Carte d’Or Selection Karamel – Kurabiye, Carte d’Or Selection Toblerone, Carte d’Or Selection Krem Karamel, Carte d’Or Selection Meyve Şöleni, Carte d’Or Selection Çikolata Karnavalı, Carte d’Or Selection Karaorman Pastası ve Tavsiye edilen tüketim tarihi 1 Ocak 2022 ve sonrası yeni ambalajlı Carte d’Or Classic Meyve Yoğurtlu, Carte d’Or Classic Vişne – Bitter Çikolata – Kaymak, Carte d’Or Classic Çikolata Tutkunlarına, Carte d’Or Classic Kaymaklı, Carte d’Or Classic Vegan, Carte d’Or Classic Antep Fıstık – Bitter Çikolata – Kaymak, Carte d’Or Classic Bal Badem – Karamel – Kaymak, Carte d’Or Classic Yaz Rüyası, Carte d’Or Classic Light ürünlerinde şifre bulunmaktadır. Kampanya takvimine göre ürün listesinde değişiklikler olabilmektedir.

*Kazanılan Algida puanları kullanıcının hesabına yüklenir ve anasayfada “Puanlarım” başlığı altında toplam puanlar görüntülenir. Kazanılan Algida puanları takip eden bir sonraki takvim yılının sonuna kadar kullanılmazsa kullanıcının hesabından silinir. (Örnek: 2020 yılı içinde kazanılan puanlar kullanılmazsa 31.12.2021 tarihinde silinir) Algida puanlarının kullanım şartlarına dair detaylar için “Algida Puanları Nasıl Kullanılır?” başlığında belirtilmiştir.

*Kazanılan dijital hediye çeki ve Algida ürün hediyeleri anasayfadaki “Biriktirdiklerim” başlığı altında listelenir.

*Dijital hediye çeki ve Algida ürün hediyelerinin son kullanım tarihleri her bir hediyenin altında belirtilir. Anılan tarihe kadar kullanılmayan hediyeler kullanıcının hesabından silinir.

*Ürün şifresi giriş limiti günlük 5 adet ile sınırlandırılmıştır.

*Kazanılan puanlarla hediye alma limiti günlük 3 adet ile sınırlandırılmıştır.

*Dijital hediye çekleri arasında yer alan internet paketi hediyelerinden aynı gün içerisinde sadece 1 tanesi kullanılabilir. Biriktirilen diğer internet paketleri takip edilen günlerde kullanılabilir.

* Kazanılan Algida ürünü uygulama içerisindeki “yakındaki marketler” butonuna tıklanarak açılan haritada gösterilen, Türkiye sınırları içerisinde uygulamaya dahil olan seçili Algida noktalarından temin edilebilir. Uygulama içerisinde kazanılan hediye ürün görseline tıklanınca çıkan kare kod ilgili satış noktası yetkilisinin uygulamasında okutulmalıdır.

*Her şifre tek kullanıma konu edilir.

*Algida promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca bu promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurulabilir veya sona erdirilebilir. Promosyona ilişkin değişiklikler “Algida ile Kazan” (ücretsiz) mobil uygulaması ve www.algida.com.tr (ücretsiz) web sayfası üzerinden duyurulacaktır. İşbu promosyona katılım ile ilgili olarak internet sitesi üzerinden yapılan işlemler ücretsizdir.

*Algida şüpheli bulunulan durumlarda hangi noktadan ürün alındığı bilgisini sorma hakkına sahiptir. Algida teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulunduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

Algida Puanları Nasıl Kullanılır?

*Biriktirilen Algida puanları hediye Algida ürünleri ya da dijital hediye çekleri kazanmak için kullanılır.

*Puanlarla hediye Algida ürünleri almak için “Ürünler” sekmesine girilir. Alınmak istenen ürünler sepete eklenir ve oluşturulan sepet için kullanıcının puanı yeterliyse uygulama tarafından bir kare kod oluşturulur. Kazanılan Algida ürünü uygulama içerisindeki “yakındaki marketler” butonuna tıklanarak açılan haritada gösterilen, Türkiye sınırları içerisinde uygulamaya dahil olan seçili Algida noktalarından temin edilebilir. Uygulama içerisinde kazanılan hediye ürün görseline tıklanınca çıkan kare kod ilgili satış noktası yetkilisinin uygulamasında okutulmalıdır. Ürünler ilgili satış noktalarındaki stoklarla sınırlıdır.

*Puanlarla dijital hediye çekleri almak için “Fırsatlar” sekmesine girilir. Alınmak istenen dijital hediye çekinin üzerine tıklanır. Açılan pencerede öncelikle “Kodu Kullan” butonuna, ardından “Onayla” butonuna tıklandıktan sonra eğer seçilen hediye için kullanıcının yeterli puanı bulunuyorsa kazanılan hediye anasayfadaki “Biriktirdiklerim” alanında listelenir. Dijital hediye çekinin son kullanım tarihi her bir hediyenin altında belirtilir. Anılan tarihe kadar kullanılmayan hediyeler kullanıcının hesabından silinir. Dijital hediye çekleri arasında yer alan internet paketi hediyelerinden aynı gün içerisinde sadece 1 tanesi kullanılabilir. Biriktirilen diğer internet paketleri takip edilen günlerde kullanılabilir.

*Günlük puan harcama konusunda herhangi bir limit yoktur.

*Algida tarafından hediye listesinde ve hediyelerin puan karşılıklarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

*Kampanyalar Turkiye sınırları içinde geçerlidir.

banner


🟩 Algida İle Kazan indirim kodu Nisan 2024
🏷️ Algida İle Kazan indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Algida İle Kazan indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Algida İle Kazan kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Algida İle Kazan promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.