% 3-% 10 Amasya Et Ürünleri Alışverişine Lezzet Puan Kazan

Fırsat Süresiz
Amasya Et Ürünleri 200 TL ve üzeri her alışverişe %3...Daha Fazla

Amasya Et Ürünleri 200 TL ve üzeri her alışverişe %3 Lezzet Puan,
500 TL ve üzeri her alışverişe %6 Lezzet Puan,
750 TL ve üzeri her alışverişe %10 Lezzet Puan hediye!

Kampanya 1-31 Ekim 2022 tarihlerinde sadece https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ isimli online market satış sitesinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında tek seferde yapılacak her 200 TL ve üzeri alışverişte %3 Lezzet Puan, her 500 TL ve üzeri alışverişte %6 Lezzet Puan ve her 750 TL ve üzeri alışverişte %10 Lezzet Puan kazanılacaktır. Kampanya, mağazalarda ve diğer paket servis kanallarında geçerli değildir. Kampanya başka promosyonlar, indirimler ve kampanyalar ile birlikte kullanılamaz. Amasya Et Ürünleri / Ekur Et Entegre San. ve Tic. A. Ş.’nin önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Ekur Et Entegre San. ve Tic. A. Ş., Amasya Et Ürünleri markasının ve ambleminin tek hak sahibidir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amasya Et Ürünleri Her Alışverişte % 3 Lezzet Puan Hediye

Fırsat Süresiz
Lezzet Puan, yalnızca https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ üyeleri için oluşturduğu ve yine yalnızca...Daha Fazla
 • Lezzet Puan, yalnızca https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ üyeleri için oluşturduğu ve yine yalnızca https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ üyelerinin yararlanabileceği bir kampanyadır.
 • Lezzet Puan, yalnızca işbu “Kampanya ve Kullanım Şartları”nda belirtilen koşullarda geçerlidir. Lezzet Puan, başkasına devredilemez ve başka hesaplar için kullanılamaz.
 • Lezzet Puanlar, üyelerimizin yalnızca https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ adresinde teslimat bölgesine göre değişen minimum sipariş bedelli online alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Lezzet Puan kazanımı ve kullanımı, yalnızca https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ adresinde yer alan minimum teslimat bölgesine göre değişen minimum sipariş bedelli online alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Amasya Et Ürünleri’ne ait mağazalarda ve yine Amasya Et Ürünleri’nin yer aldığı diğer online satış mecralarında Lezzet Puan kazanımı ve kullanımı olmayacaktır.
 • Lezzet Puan, üyelerimizin https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ adresinden yapacağı alışveriş bedelinin KDV dâhil % 3’ü oranında hesaplanacak olup, üyemizin hesabına yüklenecektir.
 • Üyelerimizin hak kazanmış olduğu ve hesabına yüklenecek olan her 1 Lezzet Puanı = 1,00-TL (Bir Türk Lirası) değerinde olacaktır. Örneğin; KDV dâhil yapacağınız minimum 300,00 TL alışverişinizde 9 Lezzet Puanı = 9,00-TL (Dokuz Türk Lirası) kazanılacak ve üyemizin hesabına yüklenecektir.
 • https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ adresinde kampanyada bulunan ürünlerden Lezzet Puan kazanımı geçerli olmayacaktır. Ancak Lezzet Puan kullanılmak sureti ile https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ adresinden kampanyalı ürünler satın alınabilir.
 • Lezzet Puanı minimum 20,00-TL (Yirmi Türk Lirası) bedelli ödeme yapılması şartı ile parçalı olarak kullanılabilir.
 • Lezzet Puan kullanılarak yapılan alışverişlere konu ürünlerin iade edilmesi halinde, Lezzet Puan üyelerimizin hesabına geri yüklenmeyecektir.
 • Lezzet Puan geçerlilik tarihi, kazanım tarihini müteakip 1 (bir) yıldır. Bu süre, dönem dönem özel olarak yapılan Lezzet Puan kampanyalarında farklılıklar gösterebilir. Bu nedenle geçerlilik tarihlerinin Kampanyalar sekmesinden kontrol edilmesi gerekmektedir.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan Lezzet Puan iptal olacak olup, bir sonraki döneme aktarılamayacaktır.
 • Amasya Et Ürünleri, https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ adresinden yalnızca perakende ürün satışı yapmaktadır. https://market.amasyaeturunleri.com.tr/ üyelerinin satışa sunulan herhangi bir üründen, bir siparişte (aynı fatura içinde) aynı üründen 10 adet ve üzeri satın alması durumunda bu işlem toptan alışveriş olarak değerlendirilecektir. 10 adet ve üzeri alınan üründen kazanılan Lezzet Puan ise silinecektir. İş bu madde de her ne kadar bir siparişte ve aynı fatura içinde dense de; aynı üyenin 72 saat içerisindeki alışverişleri incelendiğinde aynı ürün miktarının farklı faturalarda olsa dahi toplamının 10 adet ve üzeri olması durumunda Lezzet Puan silinme işlemi gerçekleştirilir. Keza aynı şekilde aynı adrese farklı isim ile üyelik tespit edilmesi durumunda, aynı kişinin farklı hesaplar ile aynı adrese sipariş vermesi durumunda ve Lezzet Puan’ın amacı dışında toptan alışverişlerde kullanılmasın durumunda Amasya Et Ürünleri, kazanılan puanları silme hakkını saklı tutar ve gerekli gördüğü durumlarda kullanır.
 • Amasya Et Ürünleri, mevcut Lezzet Puan kampanyasını devam ettirmek, sonlandırmak, süreli ya da süresiz yeni Lezzet Puan Kampanyaları oluşturmak ve kampanya şartlarını belirlemek hakkını saklı tutar.
 • Amasya Et Ürünleri’nin sonlandırılan Lezzet Puan Kampanyalarını ilan etme yükümlülüğü bulunmamaktadır.
 • Ekur Et Entegre Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Amasya Et Ürünleri markasının ve ambleminin tek hak sahibidir.
 • Amasya Et Ürünleri’nin önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TıklaGelsin Amasya Et Ürünleri Siparişine % 1, Seçili Ürünlerde % 5 Tıkla Para Kazan

Fırsat Süresiz
Amasya Et Ürünleri’nden yapacağın her alışverişte siparişlerine özel %1 Tıkla...Daha Fazla

Amasya Et Ürünleri’nden yapacağın her alışverişte siparişlerine özel %1 Tıkla Para kazan! Belirli ürünlerde ise %5 Tıkla Para kazan! (Tıkla Para kazanımları kampanyalı ürünlerde geçerli değildir.) Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amasya Et Ürünleri Güncel Kampanyaları ve İndirimleri

Fırsat Süresiz
Amasya Et Ürünleri online market aktif güncel kampanya fırsatları ve...Daha Fazla

Amasya Et Ürünleri online market aktif güncel kampanya fırsatları ve indirimleri bu sayfada. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amasya Et Ürünleri Aynı Gün Ücretsiz Kargo Kampanyası

Fırsat Süresiz
Amasya Et Ürünleri 200₺ Üzerine KARGO BEDAVA!
Hemen Al
100% Başarılı

Amasya Et Ürünleri Online Market İnternetten Sipariş

Fırsat Süresiz
Amasya Et Ürünleri'ni market.amasyaeturunleri.com.tr adresinden online market şarküteri siparişi verebilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Gıda Kuponları

80TL GetirYemek 5.Yaş Kupon Kodu [17.00-21.00]

Kod Süresiz
80 TL Hediyen GetirYemek'ten GetirYemek'ten sana özel sıradaki siparişine 80... Detayını Gör
ŞYAŞ80 Kodu Aç 
14% Başarılı

Yemeksepeti Davet Linki 200TL’ye 100TL İndirim Kuponu [Arkadaşını Davet Et Kupon Kazan]

Fırsat Süresiz
Yemeksepeti davet linki üzerinden üye olanlar 200₺ yemek siparişinde geçerli... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

175TL Little Caesars Kalpli Pizza Sevgililer Günü Özel Fırsatı

Fırsat Süresiz
Kalbi tam 12'den vuran pizza: Little Caesars Pizza Bugün, biz... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

200TL’ye 100TL GetirYemek 5.Yıl İndirim Kodu [17.00-21.00]

Kod Süresiz
GetirYemek 5. yaşımıza özel toplam 5 milyon TL'lik kupon hediye!... Detayını Gör
NEŞE100 Kodu Aç 
3% Başarılı

% 40 Hepsiburada Züber İndirimi

Fırsat Süresiz
Hepsiburada'da Züber Markalı Ürünlerde Sepette 200 TL Üzerine %40 İndirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

TFI kurmuş olduğu Ekur Et Entegre tesisiyle Burger King, Arby’s, Sbarro, Usta Pideci ve Usta Dönerci gibi restoran zincirlerinin kırmızı et ihtiyaçlarını karşılarken, aynı zamanda ilgili sektörlerdeki grup dışı müşterilerine de “Amasya Et Ürünleri” markasıyla hizmet vermektedir.

Amasya Et Ürünleri, Amasya’nın Suluova bölgesinde yer alan Ekur Et Entegre Tesisleri’nde üretiliyor. 500 ün üzerinde istihdamla hayata geçirdiğimiz tesisimiz 40 bin m2 kapalı alanı ile toplamda 92 bin m2’lik bir alana yayılıyor. Kesimden paketlemeye kadar tamamıyla entegre bir üretim sistemi özelliğindeki Ekur Et Entegre Tesisi günde 400, yılda 120 bin büyükbaş hayvan kesimi ve yılda 33.600 ton karkas et işleme kapasitesiyle bölgenin besicilik faaliyetlerinin artmasına büyük katkı sağlıyor.
Tesiste, en üst seviye kalite ve hijyen standartlarında taze et ürünleri, MAP paket ürünler, ileri işlem şarküteri ürünleri ve dondurulmuş et ürünleri üretilip tüketici ile buluşturuluyor.

Güven ve şeffaflık ilkesi gözetilerek, Ekur Et Entegre Tesisi’nde bulunan tüm hayvanların doğum ve detay bilgilerinden başlayarak, kesiminden raflardaki yerlerini oradan da sofralarınızdaki yerini alana kadar geçen her proses; özel yazılımımız ve uzman kadromuz ile kontrol altında tutuluyor.

EKUR ET ENTEGRE, Türkiye’deki hızlı servis restoran sektörünün pazar lideri TFI (TAB GIDA YATIRIMLARI) şirketinin bünyesi altında yer almaktadır. Global ölçekte, yaklaşık 2.700 restoranıyla hizmet veren TFI Holding; büyüyen iş kapasitesi, gelişen teknoloji ve ihtiyaçları doğrultusunda kendi ürünlerini üretmek amacıyla kaynağı belli, üstün kalitede, güvenilir ve sağlıklı besinler sağlayabileceği üretim tesislerini kurmuştur.

Bu doğrultuda 2009 yılında bünyesindeki tüm restoranların ekmek ihtiyacını karşıladığı “Ekmek Unlu Gıda” adındaki ilk ekmek fabrikası, 2012 yılında da ikincisini kurmuş, 2014 yılında ise parmak patates ihtiyacı için “Afyon Atakey Patates Fabrikası”nı ve son olarak 2016 yılında kurmuş olduğu bu güçlü üretim zincirinin son halkası olan kırmızı et ihtiyacını karşıladığı “Ekur Et Entegre Tesisi”ni üretime açmıştır.

İletişim
444 0 839
musteriiliskileri@amasyaeturunleri.com.tr

Genel Müdürlük: Emirhan Caddesi No: 109 Kat 10-11 Atakule 34349 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul

Fabrika: TDİ Besi OSB Saluca Köyü Suluova / Amasya Tel: 0 358 418 04 04 Fax: 0 358 418 04 44


🟩 Amasya Et Ürünleri indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Amasya Et Ürünleri indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Amasya Et Ürünleri indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Amasya Et Ürünleri kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Amasya Et Ürünleri promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.