Coursera Plus Ücretsiz 7 Gün Deneme

Fırsat Süresiz
Coursera Plus'a her şey dahil tek bir abonelik fiyatı karşılığında...Daha Fazla

Coursera Plus’a her şey dahil tek bir abonelik fiyatı karşılığında 3.000’den fazla birinci sınıf kursa, uygulamalı projeye ve işe hazır sertifika programına sınırsız erişim. Ardından ayda 59 ABD doları, istediğiniz zaman iptal edin.

Coursera Plus ile profesyonel hedeflerinize yatırım yapın
Önde gelen üniversitelerden ve şirketlerden en iyi eğitmenler tarafından verilen Coursera’daki kursların, Rehberli Projelerin, Uzmanlıkların ve Profesyonel Sertifikaların% 90’ından fazlasına sınırsız erişim elde edin.
Herhangi bir şey öğren
Herhangi bir ilgi alanı veya trend olan konuyu keşfedin, ön koşulları alın ve becerilerinizi geliştirin
Para biriktir
Bu yıl birden fazla ders almayı planlıyorsanız öğreniminize daha az para harcayın
Esnek öğrenme
Kendi hızınızda öğrenin, birden çok kurs arasında geçiş yapın veya farklı bir kursa geçin
Sınırsız sertifika
Hiçbir ek ücret ödemeden tamamladığınız her eğitim programı için bir sertifika kazanın

Benim için doğru olduğundan emin olmak için önce Coursera Plus’ı deneyebilir miyim?
Evet! Satın almaya karar vermeden önce Coursera Plus ile öğrenmeyi deneyimlemek için 7 günlük ücretsiz denemeden yararlanabilirsiniz. Abone olduğunuzda ödeme bilgilerinizi alıyoruz, ancak 7 günlük ücretsiz denemenizin sonuna kadar sizden ödeme alınmayacaktır. Yani, Coursera Plus’ın sizin için uygun olmadığına karar verirseniz, deneme süresi boyunca iptal edin ve herhangi bir ücret alınmayacaktır.
Coursera Plus’a neler dahildir?
Coursera Plus aboneliğinizle veri bilimi, işletme, bilgisayar bilimi, sağlık, kişisel gelişim, beşeri bilimler ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli alanlardaki 3.000’den fazla kursa, Rehberli Projelere, Uzmanlıklara ve Profesyonel Sertifika programlarına sınırsız erişim elde edersiniz. Coursera’daki derslerin çoğu dahil edilmiştir. Bazı kurslar, Uzmanlıklar ve Profesyonel Sertifika programları hariçtir. Coursera Plus ayrıca derece veya MasterTrack ™ Sertifika programları içermez. Belirli bir teklifin dahil edilip edilmediğini belirlemek için, Coursera Plus rozetini arayın veya bu dahil edilen içerik listesine bakın.
Coursera Plus aboneliğimle tasarruf edecek miyim?
Evet! Düzenli olarak birden fazla kurs alıyorsanız, her ay% 30’a kadar tasarruf edebilirsiniz. Ne kadar çok öğrenirseniz, o kadar çok tasarruf edersiniz!
Coursera Plus ile kaç sertifika kazanabilirim?
Sınır yok! Tamamladığınız her kurs, Kılavuzlu Proje, Uzmanlık veya Profesyonel Sertifika için bir Sertifika kazanacaksınız.
Sertifikalarımı kazandıktan sonra ne yapabilirim?
Bunları LinkedIn profilinizde sergileyebilir, özgeçmişinize ekleyebilir ve ağınızla paylaşabilirsiniz. Yeni becerilerinizi ve bu becerileri işte uygulama yeteneğinizi göstermek için bunları mevcut bir işverenle de paylaşabilirsiniz.
Coursera Plus için işverenim tarafından geri ödeme alabilir miyim?
Evet, işvereniniz çevrimiçi öğrenim programlarını kapsayan eğitim masrafları sunuyorsa. Coursera Plus aboneliğinizin geri ödenmesi için işvereninize gönderebileceğiniz Coursera Plus makbuzunuzu içeren bir e-posta alacaksınız.
Coursera Plus’a abone olduğumda mevcut Uzmanlık aboneliklerime ne olur?
Coursera Uzmanlıkları için mevcut abonelikleriniz varsa, bir Coursera Plus aboneliği başlattığınızda bunlar otomatik olarak iptal edilmez. Hem Coursera Plus hem de tek Uzmanlık abonelikleri için ücretlendirilmemek için mevcut aboneliklerinizi iptal etmelisiniz. Kurs ilerlemenizin hiçbiri, önceki aboneliklerin iptal edilmesinden etkilenmeyecektir.
Coursera Plus öğrenme motivasyonumu nasıl etkiler?
Verilerimize ve araştırmamıza dayanarak, genellikle Coursera Plus öğrencileri arasında daha yüksek tamamlama oranları görüyoruz ve doğrudan öğrencilerden bir Coursera Plus aboneliğine sahip olmanın daha fazla öğrenmek için motivasyonlarını artırdığını duyuyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Coursera Öğrenci Ücretsiz – Edu Mail İle Bedava Üye Olun

Fırsat Süresiz
Öğrenci email adresinizle (edu.tr ile biten) Coursera'ya ücretsiz üye olabilir...Daha Fazla

Öğrenci email adresinizle (edu.tr ile biten) Coursera’ya ücretsiz üye olabilir ve ücretsiz 1 kursa katılıp özgeçmişinizi güçlendirebilirsiniz.

Üniversite ve üniversite öğrencileri, Coursera for Campus ile işe hazır becerileri ücretsiz olarak öğrenin
Ücretsiz Coursera for Campus Öğrenci planımız, sınırsız Rehberli Projeler ve yılda 1 ücretsiz kurs ile özgeçmişinize eklemek için beceriler geliştirmenize yardımcı olur

Başlamak için okul e-postanızı girin.

Göndermeden önce adresin doğru olduğundan emin olun. Programa katılmadan önce adresinizi doğrulamanız istenecektir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Coursera Ücretsiz Sertifikalı Kurslar

Fırsat Süresiz
Açılan sayfada ücretsiz Coursera kurslarına katılabilirsiniz. Yale, Michigan ve Stanford...Daha Fazla

Açılan sayfada ücretsiz Coursera kurslarına katılabilirsiniz. Yale, Michigan ve Stanford gibi en iyi üniversitelerden ücretsiz çevrimiçi kurslar. Video konferanslar, testler ve forum tartışmaları aracılığıyla pazarlanabilir beceriler öğrenin ve kazanın. Öğrenciler, küçük bir ücret karşılığında bir üniversite sertifikası almayı seçebilirler. Coursera’ya bugün ücretsiz katılın. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 Coursera Python Kursu İndirimi

Fırsat Süresiz
30.05.2021'e kadar herkes için Python'un ilk ayınızda % 25 indirimden...Daha Fazla

30.05.2021’e kadar herkes için Python’un ilk ayınızda % 25 indirimden yararlanın. İndirim, ödeme sırasında uygulanır. Yalnızca tek seferlik kullanım. Teklif 30.05.2021 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.

Python for Everybody Specialization: Learn to Program and Analyze Data with Python. Develop programs to gather, clean, analyze, and visualize data.

This Specialization builds on the success of the Python for Everybody course and will introduce fundamental programming concepts including data structures, networked application program interfaces, and databases, using the Python programming language. In the Capstone Project, you’ll use the technologies learned throughout the Specialization to design and create your own applications for data retrieval, processing, and visualization.

25% off discount for Python for Everybody until 5/30/2021

Get 25% off your first month of Python for Everybody until 5/30/2021 Discount applied at checkout. One-time use only. Offer valid until 05/30/2021, while supplies last.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 Coursera Arkadaş Daveti İndirimi

Fırsat Süresiz
% 50 İndirim Verin,% 50 İndirim Alın! Coursera'ya başlamak için...Daha Fazla

% 50 İndirim Verin,% 50 İndirim Alın! Coursera’ya başlamak için bir arkadaşınızı davet edin. Arkadaşınız ilk satın alımını yaptığında ikiniz de bir kursta veya Uzmanlık aboneliğinin ilk ayında% 50 indirim alırsınız. Üniversite Öğrencileri için Ücretsiz Coursera Bunu gördün mü? Üniversite ve üniversite öğrencileri Coursera’da ücretsiz olarak öğrenebilir! https://coursera.org/share/4de38a5c4f14b7fd8d23344bf18c8b8d Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Coursera Teams İndirim Kodu

Kod Süresiz
Coursera Teams kupon kodu ile %10 indirim sağlar. Ekip performansını...Daha Fazla

Coursera Teams kupon kodu ile %10 indirim sağlar.

Ekip performansını hızlandırın
Coursera for Teams’in birinci sınıf öğrenme programlarına erişim ile çalışanların yeni beceriler kazanmasına ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olun.

Coursera ile %10 tasarruf sağlandıktan sonra 12 ay boyunca kullanıcı başına 359,10 USD

5 ila 125 çalışanı yükseltme
8.500 öğrenme fırsatına sınırsız erişim
Program kurulumu ve başlatma araçları
Analitik ve kıyaslama gösterge tablosu

Accelerate team performance
Help employees master new skills and reach their goals with access to world-class learning programs from Coursera for Teams.

$359.10 USD per user for 12 months after 10% savings unlocked with Coursera

Upskill 5 to 125 employees
Unlimited access to 8,500 learning opportunities
Program setup and launch tools
Analytics and benchmarking dashboard

https://www.coursera.org/business/teams?promoCode=fromCoursera10&utm_medium=coursera&utm_source=alice&utm_campaign=wes-10-off Daha Az

ursera10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Eğitim Kuponları

% 60 Flalingo İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flalingo indirim kodu ile 1,3,6,12 aylık İngilizce eğitimlerinde %60'a varan... Detayını Gör
learneng Kodu Aç 
100% Başarılı

% 30 Cambly 3 Aylık Abonelik İndirim Kodu | 1 Ders 115TL

Kod Süresiz
Cambly’de Tüm Zamanların En Büyük İndirimi 🔥 3 Aylıkta %30... Detayını Gör
30cg Kodu Aç 
100% Başarılı

% 40 Cambly 6 Aylık Abonelik Kupon Kodu

Kod Süresiz
Cambly’de Tüm Zamanların En Büyük İndirimi 🔥 3 Aylıkta %30... Detayını Gör
30sm Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Flalingo Promosyon Kodu

Kod Süresiz
Flalingo promosyon kodu ile 1,3,6,12 aylık İngilizce eğitimlerinde %60'a varan... Detayını Gör
alingo60 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Open English İndirimi + 1 Üyelik Alana 1 Bedava – Her Gün 1 Özel Ders + SINIRSIZ Grup Dersi

Fırsat Süresiz
Bu yıl akıcı İngilizce konuşmak çok kolay olacak: %60 indirimle... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Coursera, Stanford Üniversitesi’den Bilgisayar Bilimleri profesörü Andrew Ng ve Daphne Koller tarafından kurulmuş, çeşitli alanlarda ve konularda kitlesel çevrimiçi açık ders ya da herkes tarafından yararlanılabilecek, ücretsiz çevrimiçi eğitim veren bir sosyal girişimcilik kuruluşudur.

Coursera, dünya çapındaki bireylere ve kuruluşlara esnek, uygun fiyatlı, işle ilgili çevrimiçi öğrenimi sağlamak için 200’den fazla önde gelen üniversite ve şirketle ortaklık yapmaktadır. Uygulamalı projelerden ve kurslardan işe hazır sertifikalara ve derece programlarına kadar bir dizi öğrenme fırsatı sunuyoruz.

Yale, Michigan Üniversitesi, Google, IBM ve daha fazlası dahil olmak üzere 200’den fazla birinci sınıf üniversite ve şirketteki uzmanlardan bilgi edinin. Esnek ve uygun fiyatlı seçeneklerle kariyerinizin her aşamasında beceriler geliştirin. Ücretsiz kurslara kaydolun, talep edilen iş becerileri ve sertifikaları kazanın veya çevrimiçi bir üniversite derecesi kazanın.

Uygulamayı bugün indirin ve öğrenerek hayatınızı değiştirin!

Coursera uygulamasıyla şunları yapabilirsiniz:

Duke, University of London ve Yale gibi birinci sınıf üniversitelerden ve Google, IBM ve Facebook gibi sektör liderlerinden tanınan sertifikalarla kariyerinizi ilerletin.
Python, dijital pazarlama ve SQL dahil olmak üzere uygulamalı öğrenim yoluyla talep edilen iş becerilerinde ustalaşın ve önde gelen üniversiteler ve şirketlerdeki en iyi eğitmenlerden öğrenin.
Yüzlerce ücretsiz kurstan herhangi birine kaydolarak bütçenizden öğrenin
İsteğe bağlı çevrimiçi dersler ve çevrimdışı görüntüleme için indirilebilir videolar ile programınıza göre öğrenin.
MasterTrack ™ Sertifika programı ile tam bir derecenin modüler bölümlerini tamamlayarak akademik kimlik bilgileri alın.

Coursera uygulamasını indirmek ücretsizdir. Kaydolabilirsiniz:

$ 39- $ 99 arası tek kurslar
Çok kurslu Uzmanlık ve Profesyonel Sertifika abonelikleri ayda 39-79 $ arası
MasterTrack ™ Sertifikaları 2.000 – 5.000 ABD Doları
Ve 9.000 – 45.000 ABD Doları arasında değişen Dereceler için başvurun

Fiyatlar değişebilir. Daha fazla ayrıntı için lütfen Coursera uygulamasına veya coursera.org’a bakın.

İçeriği keşfedin:

· İşletme: Muhasebe, Pazarlama, Finans ve Girişimcilik
· Bilgisayar Bilimleri: Kendi kendine giden arabalar geliştirme, Python, C ++, Java, R ve daha fazlasında programlama
· Veri Bilimi: Makine Öğrenimi, Yapay Zeka, NLP, Derin Öğrenme, İstatistik, Olasılık ve Veriler
· Sanat: Tasarım, Fotoğrafçılık, Müzik ve Yaratıcı Yazarlık
· Kişisel Gelişim: Liderlik, Müzakere ve Topluluk önünde Konuşma
· Bilimler: Robotik, Kimya, Beslenme ve Tıp
·… Ve yüzlercesi!

Çok kurslu Uzmanlıklar için yinelenen ödemeler, App Store hesabınız aracılığıyla gerçekleştirilir ve mevcut aboneliğinizin bitiminden en az 24 saat önce hesabınızı iptal etmezseniz otomatik olarak yenilenir. App Store hesabınıza girerek aboneliğinizi yönetebilir, istediğiniz zaman iptal edebilir veya otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz. Tüm kullanım şartları için https://www.coursera.org/about/terms adresini ziyaret edin.


🟩 Coursera indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Coursera indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Coursera indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Coursera kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Coursera promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.