Damat Tween Tüm Alışverişlerde % 10 İndirim Kodu (Zubizu)

Kod 1 hafta left
Damat Tween'dan yapacağınız alışverişlerde Zubizu uygulamasından alacağınız kodla %10 indirim...Daha Fazla

Damat Tween’dan yapacağınız alışverişlerde Zubizu uygulamasından alacağınız kodla %10 indirim sağlar. Daha Az

AMASINDA Kodu Aç 
100% Başarılı

Damat Tween Tüm Ürünlerde Geçerli Alt Limitsiz % 10 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Damat Tween'den alacağınız tüm ürünlerde alt limitsiz %10 indirim sağlar.
AMATOZEL Kodu Aç 
100% Başarılı

Damat Tween Tüm Ürünlerde Alt Limitsiz %10 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Damat Tween'den alacağınız tüm ürünlerde alt limitsiz %10 indirim sağlar....Daha Fazla
AMATOZEL Kodu Aç 
100% Başarılı

Damat Tween Tüm Ürünlerde %10 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Damat Tween'den yapacağınız tüm alışverişlerde %10 indirim sağlar....Daha Fazla
DMT56947 Kodu Aç 
100% Başarılı
HAKKIMIZDA

Orka A.Ş, 1986 yılında DAMAT markasıyla erkek hazır giyim sektörüne adım attığı günden bugüne, %100 Türk sermayesi ile kendi markalarını yaratmış, modayı bir yaşam biçimine dönüştürerek erkek modasının merkezi konumuna yerleşmiş, 2012 yılında hayata geçirdiği yabancı ortaklık anlaşmasıyla da global holding yapısına kavuşmuş bir kuruluştur.

Orka Holding, kaliteli kumaşları ve şık tasarımlarıyla modern bir stil yaratan, “tüketicinin en sevdiği erkek giyim markası “ olarak tescillenen DAMAT markasının ardından,  özgün tasarımlarıyla beğeni toplayan TWEEN’i  erkek giyim sektörüne kazandırdı. Orka Holding’in üçüncü markası D’S DAMAT ise,  her beden ve her bütçeye uygun koleksiyon anlayışı ve yaygın mağaza ağıyla erkek hazır giyim pazarının lider konumundaki en önemli oyuncularından biri olarak işaret ediliyor.

Orka Holding; erkek modasına getirdiği yeniliklerle adlarından söz ettiren markalarıyla Türkiye’de ve dünyada 200’den fazla noktada Türk moda sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

Orka Holding, kaliteli kumaşları ve şık tasarımlarıyla modern bir stil yaratan, “tüketicinin en sevdiği erkek giyim markası “ olarak tescillenen DAMAT markasının ardından, özgün tasarımlarıyla beğeni toplayan TWEEN’i erkek giyim sektörüne kazandırdı. Orka Holding’in üçüncü markası D’S DAMAT ise, her beden ve her bütçeye uygun koleksiyon anlayışı ve yaygın mağaza ağıyla erkek hazır giyim pazarının lider konumundaki en önemli oyuncularından biri olarak işaret ediliyor.

 Orka Holding; erkek modasına getirdiği yeniliklerle adlarından söz ettiren markalarıyla Türkiye’de ve dünyada 200’den fazla noktada Türk moda sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

0850 460 0 368

[email protected]