50₺ Damat Tween İndirim Kodu

Kod Süresiz
Rahat ve şık erkek giyimin markası Damat Tween online mağazasından...Daha Fazla

Rahat ve şık erkek giyimin markası Damat Tween online mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL indirim sunan kupon kodu.

Damat Tween sitesinde anında indirim kuponuyla 500TL ve üzeri alışverişlerinizde anında ekstra 50TL indirim kazanın.

Damat Tween’de 500 TL üzeri tüm ürünlerde geçerli 50 TL indirim kampanyası! Son tarih 1 Ağustos’tur.

logo

DMT56947 Daha Az

TWGO50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Axess’le Damat Tween’de 200 TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’le Damat Tween mağazalarından tek seferde yapılacak ilk 2.500 TL...Daha Fazla

Axess’le Damat Tween mağazalarından tek seferde yapılacak ilk 2.500 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 200 TL chip-para fırsatı! Üstelik size özel 6 aya varan taksitle!

Kampanya detayları:

 • 1-19 Haziran 2022 tarihleri arasında Damat Tween mağazalarından tek seferde yapılacak ilk 2.500 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 200 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 04 Temmuz 2022 tarihine kadar Damat Tween mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 200 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • 30.06.2022 tarihine kadar Damat Tween mağazalarında vade farksız 6 aya varan taksit fırsatı sunulmaktadır. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı snrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayanlar kampanyadan hariçtir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

100₺ Damat Tween İndirimi [500₺ Alışverişe]

Fırsat Süresiz
Damat Tween'de her 500₺ alışverişinize 100₺ indirim sağlar. Damat Tween'de...Daha Fazla

Damat Tween’de her 500₺ alışverişinize 100₺ indirim sağlar.

Damat Tween’de Outlet ürünlerinden 500 TL’lik alışveriş yap, yalnızca 350 TL öde!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 + % 20 Damat Tween Sezon Sonu İndirimi

Fırsat Süresiz
Damat Tween online mağazasından yapacağınız yeni sezon alışverişlerinizde %50’ye varan...Daha Fazla

Damat Tween online mağazasından yapacağınız yeni sezon alışverişlerinizde %50’ye varan indirime ek sepette ekstra %20 indirim sağlar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Damat Tween Aksesuarlarda 1 Alana 1 Bedava

Fırsat Süresiz
Damat Tween'den alacağınız tüm ürünlerde alt limitsiz %10 indirim sağlar....Daha Fazla

Damat Tween online mağazasından yapacağınız aksesuar alışverişlerinde 1 alana 1 bedava!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Damat Tween % 25 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Damat Tween indirim koduyla tüm alışverişlerinizde anında ekstra %25 indirim...Daha Fazla

Damat Tween indirim koduyla tüm alışverişlerinizde anında ekstra %25 indirim kazanın.

DAMATKPN Daha Az

DAMAT25 Kodu Aç 
100% Başarılı

Damat Tween Tüm Alışverişlerde % 20 İndirim Kodu (Zubizu)

Kod Süresi Doldu
Damattween.com’da 2021 İlkbahar-Yaz sezonu Damat ve Tween markalı ürünlerde tüm...Daha Fazla

Damattween.com’da 2021 İlkbahar-Yaz sezonu Damat ve Tween markalı ürünlerde tüm kampanya ve indirimlere ek %20 indirim!

90’lardan ilham alan minimalist detaylar ve renkler Damat Tween’in yeni sezonunda hayat buluyor.

Hemen kampanya kodunuzu alın, alışverişe başlayın!

Kampanya Koşulları:

damattween.com’da 2021 İlkbahar-Yaz sezonu Damat ve Tween markalı ürünlerde kampanya ve indirime ek %20 indirim uygulanır. Diğer çek indirimleri ile birleştirilemez. Damat Tween ve ZUBİZU kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/05/2021


Damat Tween Tüm Alışverişlerde % 10 İndirim Kodu (Zubizu) Damat Tween’dan yapacağınız alışverişlerde Zubizu uygulamasından alacağınız kodla %10 indirim sağlar. Daha Az

AMASINDA Kodu Aç 
100% Başarılı

Axess Mobil’e Özel Damat Tween’de Ek % 30 İndirim Kodu! – Zubizu

Kod Süresiz
Axess Mobil'e özel 31 Mart'a kadar Damat Tween mağazalarında 2021...Daha Fazla

Axess Mobil’e özel 31 Mart’a kadar Damat Tween mağazalarında 2021 İlkbahar/Yaz sezonundan yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişinizde %20 indirim hediye! Üstelik 6 taksitle.

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.

Kampanya detayları:

 • Axess Mobil’e özel 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında Damat Tween mağazalarında 2021 İlkbahar/Yaz sezonundan yapacağınız 1.000 TL ve üzeri alışverişinizde %20 indirim sunulmaktadır. İndirim, ilk satış fiyatı üzerinden sağlanmaktadır. İç giyim, çorap ve outlet grubu ürünler ile e-ticaret hariçtir. Diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
 • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
 • Axess’e özel 31 Mart 2021 tarihine kadar Damat Tween’de alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 taksit sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,2 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

lirsiniz Kodu Aç 
100% Başarılı

Damat Tween’de 100TL ParaPuan ve 6 taksit!

Fırsat Süresi Doldu
CardFinans bireysel kredi kartınızla 13 – 31 Ağustos 2021 tarihleri...Daha Fazla

CardFinans bireysel kredi kartınızla 13 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 2000TL ve üzeri ilk alışverişinize Damat Tween mağazalarında geçerli 100TL değerinde ParaPuan hediye! Üstelik 31 Aralık 2021 tarihine kadar 6’ya varan taksit fırsatıyla!

 • Kampanyadan bir kez yararlanılabilecek olup, en fazla 100TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar anında yüklenecek olup 30 Eylül 2021’e kadar Damat Tween mağazalarında harcanabilecek; kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Ekim 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan alışveriş tutarının 2000TL’nin altına düştüğü durumda yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya damattween.com’dan yapılan alışverişler dahil değildir.
 • Ticari kartlar, banka kartları, sanal kartlar ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix’ler, QNB Finansbank Miles&Smiles kredi kartları ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Kampanya’ya dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
 • Artı taksit kampayası 2 taksit sayısı üzerine +4 taksit olarak kart sahibinin isteği doğrultusunda eklenecektir.
 • ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Damat Tween’in tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi Damat Tween mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Damat Tween mağazalarından satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Damat Tween ‘in 0850 800 23 03 numaralı müşteri danışma hattına iletilebilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Damat Tween Tüm Ürünlerde Geçerli Alt Limitsiz % 10 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Damat Tween'den alacağınız tüm ürünlerde alt limitsiz %10 indirim sağlar.
AMATOZEL Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Giyim Kuponları

150-400-700TL Mavi Anında İndirim Kodları

Kod 1 hafta kaldı
Mavi'de 1250 TL ve üzeri 150 TL, 2500 TL ve... Detayını Gör
MAVI150 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 50+% 50 Koton İndirim Kodu – Seçili Ürünler

Kod Süresiz
Koton indirim kodu ile Seçili ürünlerde %50+%50 İNDİRİM! Sakın kaçırma!... Detayını Gör
50KTN50 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 70 DeFacto Yılın Son Fırsatları: Yılbaşı Hediyeleri

Fırsat Süresiz
🎁Yeni Yıl Yeni Fırsatlar DeFacto'da, %70'e Varan İndirimleri Kaçırma✨🎄Sevdiklerinizi Mutlu... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Koton Mobil Kupon Kodu + 500TL’ye 150TL İndirim: Işıltılı Yılbaşı Fırsatları

Kod Süresiz
Koton indirim kodu ile MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL TÜM ÜRÜNLERDE EKSTRA... Detayını Gör
10KTN Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon Prime Koton 4 Al 3 Öde İndirim Kodu

Kod 2 hafta kaldı
Amazon Prime Üyelerine Özel: Koton Ürünlerinde 4 Al 3 Öde... Detayını Gör
KOTON34 Kodu Aç 
100% Başarılı
HAKKIMIZDA

Orka A.Ş, 1986 yılında DAMAT markasıyla erkek hazır giyim sektörüne adım attığı günden bugüne, %100 Türk sermayesi ile kendi markalarını yaratmış, modayı bir yaşam biçimine dönüştürerek erkek modasının merkezi konumuna yerleşmiş, 2012 yılında hayata geçirdiği yabancı ortaklık anlaşmasıyla da global holding yapısına kavuşmuş bir kuruluştur.

Orka Holding, kaliteli kumaşları ve şık tasarımlarıyla modern bir stil yaratan, “tüketicinin en sevdiği erkek giyim markası “ olarak tescillenen DAMAT markasının ardından,  özgün tasarımlarıyla beğeni toplayan TWEEN’i  erkek giyim sektörüne kazandırdı. Orka Holding’in üçüncü markası D’S DAMAT ise,  her beden ve her bütçeye uygun koleksiyon anlayışı ve yaygın mağaza ağıyla erkek hazır giyim pazarının lider konumundaki en önemli oyuncularından biri olarak işaret ediliyor.

Orka Holding; erkek modasına getirdiği yeniliklerle adlarından söz ettiren markalarıyla Türkiye’de ve dünyada 200’den fazla noktada Türk moda sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

Orka Holding, kaliteli kumaşları ve şık tasarımlarıyla modern bir stil yaratan, “tüketicinin en sevdiği erkek giyim markası “ olarak tescillenen DAMAT markasının ardından, özgün tasarımlarıyla beğeni toplayan TWEEN’i erkek giyim sektörüne kazandırdı. Orka Holding’in üçüncü markası D’S DAMAT ise, her beden ve her bütçeye uygun koleksiyon anlayışı ve yaygın mağaza ağıyla erkek hazır giyim pazarının lider konumundaki en önemli oyuncularından biri olarak işaret ediliyor.

Orka Holding; erkek modasına getirdiği yeniliklerle adlarından söz ettiren markalarıyla Türkiye’de ve dünyada 200’den fazla noktada Türk moda sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

0850 460 0 368

onlineshop@damat.com.tr


🟩 Damat Tween indirim kodu Aralık 2023
🏷️ Damat Tween indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Damat Tween indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Damat Tween kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Damat Tween promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.