150₺ Desigual İndirim Kodu

Kod Süresiz
Desigual indirim kodu ile 1900₺ alışverişe 150₺ indirim sağlar! TL...Daha Fazla

Desigual indirim kodu ile 1900₺ alışverişe 150₺ indirim sağlar! TL 150 with a minimum purchase of TL 1900 in the first purchase

150 TL off on first orders over 1900 TL Coupon Valid till 31th of December. Desigual Turkey Coupon Discount Code Daha Az

IGUAL-TR Kodu Aç 
100% Başarılı

% 25 Desigual İndirim Kupon Kodu – Doğum Günü

Kod Süresiz
Desigual indirim kupon kodu ile doğum gününe özel %25 indirim...Daha Fazla

Desigual indirim kupon kodu ile doğum gününe özel %25 indirim sağlar. Profilden doğum gününüzü ayarladığınız gün aktif oluyor. Happy Birthday! – 25% as a gift for you. Celebrate it with this discount code. Single-use code. Online exclusive. Daha Az

BDAY Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Desigual İndirim Kuponu – Yeni Üye

Fırsat Süresiz
Desigual indirim promosyon kodu ile ilk siparişinize %10 indirim sağlar....Daha Fazla

Desigual indirim promosyon kodu ile ilk siparişinize %10 indirim sağlar. Böylece ilk alışverişinizde %10 indirimden yararlanabilirsiniz. (Diğer promosyonlarla birikimli değildir) Minimum satın alma yoktur. İndirim sadece Yeni Koleksiyon ürünleri için geçerlidir.

Geçerli ürünler: https://www.desigual.com/en_US/women/highlights/best-sellers/

Hoş geldin! Şu andan itibaren sıradan bir müşteri değilsiniz, @Amigo’sunuz ve bu özel teklifler, hediyeler, parti davetleri ve çok daha fazlasının olacağı anlamına geliyor. Hazır olun çünkü bu daha yeni başladı.

Amig@ Tadım Menüsü
Aperatif olarak %10 indirim: Yalnızca yeni koleksiyonda, fiziksel mağazalarda ve fiyatı 200$’ın üzerinde Aperatif olarak %10 indirim
Sadece yeni koleksiyonda, fiziksel mağazalarda ve fiyatı 200 doların üzerinde
Her şeye önde başlayın: Tekliflerimizden herkesten önce yararlanın: Kara Cuma, İndirimler, %60… ¡Hepsi! Her şeye bir adım önde başlayın
Tekliflerimizden herkesten önce yararlanın: Kara Cuma, Fırsatlar, %60… ¡Hepsi!
Doğum gününüz %25 indirimli: Kutlamalarınızı artırın: Doğum gününüzde yeni koleksiyonda indiriminiz var Doğum gününüz %25 indirimli Kutlamalarınızı artırın: Doğum gününüzde yeni koleksiyonda indiriminiz var

MYFIRSTDSGL Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Desigual Ücretsiz Kargo Kampanyası

Fırsat Süresiz
Desigual'da 1114₺ alışverişe Türkiye'ye kargo bedava! TL1114 üzeri tüm siparişlerde...Daha Fazla

Desigual’da 1114₺ alışverişe Türkiye’ye kargo bedava! TL1114 üzeri tüm siparişlerde Turkey ücretsiz gönderim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Desigual UK Kupon Kodu

Kod Süresiz
Desigual.com UK Siparişinizde 115$'a %10 İndirim kodu.
IGUAL-UK Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Giyim Kuponları

150TL Mavi İndirim Kodu 🔵 Online Özel

Kod Süresiz
Sadece Mavi Online'da yeni sezon ürünlerinde 1000 TL ve üzeri... Detayını Gör
YAZ150 Kodu Aç 
100% Başarılı

300TL AVVA İndirim Kodu – Tüm Ürünler

Kod Süresiz
AVVA sitesinde anında 2000TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 300TL indirim... Detayını Gör
AVVATJX Kodu Aç 
100% Başarılı

% 50 SuperStep SUPERFEST İndirimi

Fırsat Süresiz
İkonik Modellerde Geçerli %50'ye Varan SUPERFEST İndirimini SuperStep.com.tr ve Mobil... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 20 LTB Jeans İndirim Kupon Kodu

Kod Süresiz
LTB Jeans kupon kodu ile gerçekleştireceğiniz 750₺ üzeri alışverişlerinizde %20... Detayını Gör
LTBX2024 Kodu Aç 
100% Başarılı

%5 Desa Haziran İndirim Kodu

Kod Süresiz
Desa sitesinde anında indirim kuponu: "AVJBG5"  Desa markalı seçili ürünlerinde... Detayını Gör
AVJBG5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Desigual bir İspanyol moda şirketidir. Merkezi Barselona, Katalonya, İspanya’dadır. 1984 yılında Thomas Meyer tarafından başlatılmıştır. Şirket, 107 ülkede farklı dağıtım kanalları ve çeşitli ortaklarla faaliyet göstermektedir. Şirket, İspanyol ve uluslararası tasarımcılar ve sanatçılarla çalışıyor.

İlk çevrimiçi alışverişinizde %10 indirim (Diğer promosyonlarla birleşmez) Minimum satın alma yoktur. İndirim sadece Yeni Koleksiyon ürünleri için geçerlidir.

Fiziksel mağazadan satın alma durumunda, minimum 100€’luk (veya yerel para biriminizdeki karşılık gelen tutar) satın alma için %10 geçerlidir.

Ve doğum günün olduğunda… Sürpriz! Size %25 indirim vererek kutlayacağız.

Tüm promosyonlara öncelikli erişim: Desigual ile | Amig@, tüm etkinlik ve promosyonlarımıza özel erken erişim elde edersiniz: Kara Cuma, Satışlar, Altmışlar… en iyi tekliflere ilk erişen siz olun.

Thomas Meyer, 1984 yılında Barselona’nın El Raval semtinde, şu anda moda sektörünün ilk ileri dönüşüm ürünlerinden biri olarak kabul edilen bir ceket tasarlarken Desigual’ı yarattı. Sonra film yapımcısı Isabel Coixet, “Desigual” diye bir kelime fısıldadı ve ona “hayır es lo mismo” (“aynı şey değil”) sloganıyla eşlik etti.

İspanyol grafik tasarımcı, illüstratör ve heykeltıraş Peret, ilk logomuzu çizdi: İnsanlar (el ele tutuşan bir kadın ve bir adam… çıplak). Ve mimar Tonet Sunyer, 1986’da İbiza’nın limanındaki ilk Desigual mağazasını tasarladı.

O yıllar, Barselona’dan dünyaya otuz yıldan fazla bir süre sonra ilham vermeye devam eden bu özgür, otantik, iyimser, özür dilemeyen ve Akdeniz evrenine hayran olan birçok insan için bir buluşma noktası oldu.

2006’da sınırı geçtik. İlk uluslararası hedefimiz Singapur’du ve oradan Asya pazarına açıldık. Daha sonra 2009 yılında New York mağazamızın açılışıyla Amerika Birleşik Devletleri’ne ulaştık. 2010 yılında Desigual ilk mağazasını Latin Amerika, Kolombiya’da açtı.

Haziran 2019’da, neden, nasıl ve ne yaptığımızla daha uyumlu, yenilenmiş bir kimlikle yeni bir sayfa açtık. Değişen ve yeni tüketim alışkanlıklarına, trendlere uyum sağlayan bir markanın kimliği ve tüketicilerimizle nerede olurlarsa olsunlar, bize ihtiyaç duydukları anda bağlantı kurmamızı sağlayan çok kanallı bir modeldir. Desigual indirim kodu ile ilgilenen herkese farklı bir deneyim sunmaya devam etmeyi hedeflediğimiz bir evrim.

2020’de 36 olduk, büyüdük, olgunlaştık ve anladık ki dünyada bir eksik varsa o da biraz daha sevgi. Bu nedenle, kendilerini farklı kılan şeyleri sevmelerine ve aynı zamanda farklı sevmelerine yardımcı olmamızı isteyen herkese ilham vermek ve onlara yardım etmek istiyoruz. Farklı Aşk, yeni marka iddiamız, bizimle kalacak bir leitmotiv. İnsanları farklı bir şekilde giydirme vizyonunun sonucuyuz – ruh halini değiştirme gücüne sahip kıyafetler – çünkü giyinmenin bir niyet beyanı olduğuna inanıyoruz.


🟩 Desigual indirim kodu Haziran 2024
🏷️ Desigual indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Desigual indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Desigual kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Desigual promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.