30₺ Elart İndirim Kodu [150₺ Alışverişe]

Kod Süresiz
Elart Çeyiz'de 150₺ alışverişe 30₺ indirim sağlar! 300/50₺ İndirim Kodu...Daha Fazla

Elart Çeyiz’de 150₺ alışverişe 30₺ indirim sağlar!

300/50₺ İndirim Kodu Hediye Çeki: ELR50 Daha Az

ILK30 Kodu Aç 
100% Başarılı

Elart Claudia Battaniye Ek % 20 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Elart Çeyiz'de Claudia battaniyeler %36 indirime ek indirim koduyla sepette...Daha Fazla

Elart Çeyiz’de Claudia battaniyeler %36 indirime ek indirim koduyla sepette %20 indirimle sadece 152₺ Daha Az

BTN20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Elart Kupon Kodu

Kod Süresiz
Elart'ta 3 Saatlik İndirim Kodu💥ELR10 Koduyla 3 Saat Boyunca %10...Daha Fazla

Elart’ta 3 Saatlik İndirim Kodu💥ELR10 Koduyla 3 Saat Boyunca %10 İndirim Kazan🤩Rima Pike 89TL, Nevresim Takımı 134TL🌸3 Saat Boyunca İnanılmaz Fırsatı Kaçırma💜 Daha Az

ELR10 Kodu Aç 
100% Başarılı

30₺ Elart Hediye Çeki Kodu

Kod Süresiz
Elart Çeyiz'de 150₺ alışverişe 30₺ indirim sağlar! Yeni üyeliklerde 30.000...Daha Fazla

Elart Çeyiz’de 150₺ alışverişe 30₺ indirim sağlar! Yeni üyeliklerde 30.000 puan verilmekte ve hediye çeklerim kısmından kendi hediye çekinizi oluşturabilirsiniz. Daha Az

MQRuvz56 Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Aksesuar Kuponları

% 20 Jumbo İndirim Kodu – Bugüne Özel

Kod Süresiz
Jumbo kupon kodu tüm indirimlerde ek sepette ekstra %20 indirim... Detayını Gör
EYLUL20 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Karaca 2.Ürüne % 50 İndirim – 50.Yıl Kampanyası

Fırsat Süresiz
Karaca’nın 50. Yılına Özel 24 Saatlik İndirimler Devam Ediyor! Hemen... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 23 English Home Ekinoks İndirimi – Online Özel

Fırsat Süresiz
English Home Ekinoks İndirimi Başladı! Kampanya 21.09.2023-26.09.2023 tarihleri arasında sadece... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

100TL Homend İndirim Kodu

Kod Süresiz
1.000₺ ve üzeri alışverişe 100₺ Homend indirim kodu! Not: her... Detayını Gör
PCHMD100 Kodu Aç 
100% Başarılı

6999TL Homend Alex Robot Süpürge Kupon Kodu

Kod Süresiz
Homend'de Haftanın Kodu🚨 21 Eylül'e Kadar Alex Robot Süpürge ALEX2000... Detayını Gör
ALEX2000 Kodu Aç 
100% Başarılı

Elart indirim kodu

Yatak Örtüsü modelleri uygun fiyatlarla ve indirimlerle online alışveriş sitesi. Yatak Örtüsü modelleri, çeşitli desenler ve renk seçenekleriyle sunulur. Jakarlı Yatak Örtüleri. Yatak Örtüsü Takımı. Türler: Pike Takımları, Pike Takım Modelleri, Ucuz Pike Takımları.

Elart olarak 2001 yılının Eylül ayında çıktığımız bu yolda ne mutlu bizlere ki; çok kısa bir zamanda Türkiye’de çeyizin markası olmayı ve sektöre ismini vermiş bir marka olmayı başarmıştır. Yıllar içinde yaşadığımız gelişmeler ve değişimler ile Elart olarak artık sadece çeyiz olarak değil günlük ev tekstili ürünleri ile de işimizde ilk gün ki heyecan ve aşkla çalışmaktayız.

Güvenin markası haline gelen Elart; Türkiye’de 500’ü aşkın bayisine hizmet vermekten ve 40ı aşkın ülkeye Elart markasıyla ihracat yapmaktan gurur duymaktadır. Marka olmak büyük bir sorumluluktur. Bu markaya sahip olmamızda en büyük katkısı olan bayilerimizin bize olan güvenini bilerek kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. Bizim için tekstil sadece bir iş değil, gönül vererek işini yapan ekibimizin, güzel insanlarımızın el emeği, göz nuruyla işledikleri ve ruhlarıyla dokundukları kumaşın Elart markasıyla hayat bulmasıdır.

Elart olarak ürünlerimizin Türkiye’de seçkin noktalardaki mağazalarda aynı hizmet kalitesi ve fiyat istikrarıyla satışını yapmaktayız. Sürekli değişen ve yenilenen dünyamızda kültür ve değerlerimize sahip çıkan yenilikçi bakış açımızla özel ve farklı çeyizlik ve günlük ürünler üreterek sektöre öncülük eden, modayı ve trendleri belirleyen bir markayız. Türkiye’nin en modern ve yeni tesislerinde ISO-9001 kalite standartlarında %100 yerli üretim yapmaktayız.

Hızla değişen ve yenilenen dünyada var olabilmek ve büyüyebilmek için geleceği ön görmek, fırsatları ve riskleri önceden hissedebilmek gerekiyor. Geçmiş yıllarda yaşanan büyük krizlerden fırsatlar yaratarak kendi gelişim ve ilerlememizde bu krizleri olumlu yönde lehimize kullanmayı başararak büyüme yolunda ilerledik ve ilerlemeye de devam ediyoruz.

Elart; başarının tesadüf olmadığını bilerek yaptığı işte en iyisini ve mükemmelini hedefler. Teknoloji ve bilgi çağında yaşadığımız bu dönemde, karşılıklı kazan-kazan ilkesiyle ortaklaşa çalışıp, işine aşık, yaptığı işe odaklanan bayilerimiz ile birlikte büyüyoruz.

Son üç yıldır %50’nin üzerinde büyüyerek Türkiye’deki en hızlı ve istikrarlı büyüyen firmalar arasında haklı yerimizi alarak, herkesin örnek gösterdiği hizmet kalitemizle takdir edilmekteyiz.

Günümüzde ölçemediğimiz hiçbir şeyi yönetemeyiz. Elart olarak tüm çalışma ve mağaza yönetimini büyük bir şeffaflıkla yürütüp, bayilerimizi yormadan yaptıkları işten keyif almalarını ve daha iyi karlılıkla birlikte sürdürülebilir büyümeyi hedefliyoruz.

Mantık çok basit, artık ürün değil, hizmet satıyoruz. Bu değişen ve çeşitlenen rekabeti yoğun pazarlarda, doğru partnerlerle doğru ortaklıklar ve karşılıklı güven oluşturarak tüm bayilerimizin mağazalarını kendi mağazamız olarak görüyoruz ve bu yaklaşımla hizmeti en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Profesyonel, işine aşık, sistemli çalışan pazarlama personellerimiz sayesinde, mağaza stoklarını, ürün devir hızlarını, kampanyaları, personel eğitiminden ürün satışına kadar tüm süreçleri en iyi şekilde takip ediyor ve bayilerimizi yormadan hizmet veriyoruz. Firmamızın başarı hedeflerini, karşılıklı uyum ve çalışma prensiplerini ortak hedef belirlemiş personellerimiz ile başarmaktayız ve aynı başarıyı bayi ve müşterilerimize yansıtmaktayız.

Türkiye’nin en modern ve yeni tesislerinde ISO-9001 kalite standartlarında %100 yerli üretim yapıyor ve ürün kalitemiz sayesinde; hatalı ürün, müşteri şikayetleri ve iade oranı en düşük marka olmaktan gurur duyuyoruz.

İşini severek yapan %80 kadın çalışanımız sayesinde; şıklığı ve modernliği, en iyi ürün çeşitliliği ve kalitesi ile sizlere sunmaktayız. Kadın çalışanların ürünlerimizi kendi kullanacağı gibi özveri ve hassasiyet göstererek hazırlamaları; Elart markamızın bu günlere gelmesinde büyük rol üstlenmiştir.

Türkiye’de çeyize adını veren en kaliteli marka olarak işimizi aşkla yapıyor, her gün büyüyen sadık mutlu müşteri kitlemize daha güzel deneyim oluşturabilmek için heyecanla çalışıyoruz.

AR-GE VE TASARIM

Elart; hızla değişen ve yenilenen dünyada Ar-Ge ve inovasyonun önemini bilerek, katma değeri yüksek ürünler üreterek, yaptığı her işi en iyi şekilde yaparak, iyilerin mükemmelin düşmanı olduğunu bilerek, hayallerini işine yansıtıp, ev tekstilini sanatla buluşturmaktayız. Dekorasyon trendlerinde doğanın yeri büyüktür. Büyük şehirlerde doğa ile iç içe yaşama isteğinin artması, hem de doğayı koruma konusunda oluşan bilincin yansımaları, ev dekorasyonunda geniş yer almaktadır. Doğanın bize sunduğu renkler, kendinden oluşturduğu uyum bizler için her zaman önemli bir ilham kaynağı olmuştur. Gelişen, değişen ve modernleşen Türkiye şartlarında kadınlarımız için; rahat edebilecekleri, kullanırken mutlu olabilecekleri, kullanışlı, modern, ekonomik fiyatlı ürünler tasarlamaktayız. Ve bu doğrultuda sürekli ürün gruplarımızı geliştirerek ürünlerimizi güncellemekteyiz.

Elart ailesi olarak; sizler için dönemin trendlerini özenle inceler, geniş renk ve desen seçenekleri ile her yıl ev tekstilinde fark yaratacak kreasyonlar ile karşınız da oluruz. Türkiye’nin değil Dünya’nın en saygın markaları arasında olmak için işimizde; aşkla ve ilk gün ki heyecanımızla çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

Marka olmak; geleceği görmek, trendlere yön vermek, yapılmayanı yapmak ve cesur olmayı gerektirir.

‘‘Değişmeyen tek şey değişimin adı.’’ Elart olarak kurumsal vizyonumuzda bu ilkeyle yola çıkarak; sürekli artan ve değişen müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak yeni ürünler üreterek bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz.

Elart; bir kültürdür. Çalışma prensiplerimiz, insana yaklaşım biçimimiz ve işimize olan saygımız ile kurumsal bir kimliğe sahibizdir. Her zaman karşılıklı saygı ve hoşgörü çerçevesinde çalışanlarımız ve değerli müşterilerimiz ile hep birlikte daha iyiye daha güzele bir adım yaklaşmak adına bu yolda birbirimize güvenle sırtımızı dayamaktayız.

Genç ve profesyonel kadromuz ile, hiçbir başarının tesadüf olmadığını bilerek , işini büyük bir aşk ve heyecan ile yapan Elart, yenilikçi ve değişime öncülük eden kurumsal yapısı ile Türkiye’de farklı bakış açısına sahip ender firmalar arasında yerini almıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Elart Çeyiz San. ve Tic. Ltd. Şti.

0 (224) 263 00 34

info@elart.com

Demirtaş Nah. Cumhuriyet Mah. 214. Sok. No:14 Bursa / Türkiye


🟩 Elart Çeyiz indirim kodu Eylül 2023
🏷️ Elart Çeyiz indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Elart Çeyiz indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Elart Çeyiz kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Elart Çeyiz promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.