Fit in Class Kampanyası Sadece Aylık 99 TL’ye!

Fırsat Süresiz
Aylık sadece 99 TL'ye Fit in Class indiriminden siz de...Daha Fazla

Aylık sadece 99 TL’ye Fit in Class indiriminden siz de yararlanabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

2012 yılından bu yana sadece spor ve spora teşvik üzerine hizmet veren şirketimiz, projelerinin arasına bir yenisini daha ekledi.

SporCard Elektronik Hizmetler ve Ticaret Anonim Şirket bünyesi altında bulunan Fit in Class projesi, spor ile ilgilenen üyelerimizin talepleri doğrultusunda kurgulanmış bir projedir.

Yaşam kalitesini arttırmak ve spora teşvik amaçlı kurgulanmış olan Fit in Class projemiz anlaşmalı olduğumuz tüm spor salonlarının ve stüdyoların aktivitelerine girmenizi sağlar.

Şirketimiz çatısı altında; Türkiye’nin en büyük sporcu gıdaları ve takviyeleri sitesi olan www.supplementler.com , vitamin desteği veren www.vitaminler.com, en yaygın fitness içerik platformu olan www.BodyForumTR.com ve yine sporcuların gözdesi olan Muscle & Fitness / Muscle & Fitness Hers dergilerimiz bulunmaktadır.


🟩 Fit In Class indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Fit In Class indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Fit In Class indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Fit In Class kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Fit In Class promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.