Hummel İlk Alışverişe %20 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Bir sonraki alışverişinizde kullanabileceğiniz %20 indirim kodunuz. Kod bize özeldir....Daha Fazla

Bir sonraki alışverişinizde kullanabileceğiniz %20 indirim kodunuz. Kod bize özeldir. Tükenirse Hummel e-bültenine üye olup alabilirsiniz.

Yeni %20 kod: HML-8B2872

HML-E3D28C Daha Az

L-A7A26A Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Hummel Outlet İndirimli Ürünleri [%60 İndirim]

Fırsat Süresiz
Hummel outlet ürünlerinde %60'a varan kampanya başladı!
Hemen Al
100% Başarılı

%20 Hummel İndirim Kodu (Tüm Ürünlerde Geçer)

Kod Süresiz
Kod bize özeldir. Tükenirse Hummel e-bültenine üye olup alabilirsiniz. Yeni...Daha Fazla

Kod bize özeldir. Tükenirse Hummel e-bültenine üye olup alabilirsiniz.

Yeni kod: HML-A7A26A Daha Az

L-F94B51 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Hummel NET % 50 İndirimli Ürünler

Fırsat Süresiz
Hummel'de süper indirim fırsatı başladı! %50 NET indirim fırsatı!
Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Hummel Sneakerlarda 40₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Sneakerlarda geçerli 40 TL indirim fırsatı! Hummel'da Seçili Sneakerlarda Net...Daha Fazla

Sneakerlarda geçerli 40 TL indirim fırsatı! Hummel’da Seçili Sneakerlarda Net %25 İndirim Başladı! Daha Az

EAKERS40 Kodu Aç 
100% Başarılı

Hummel Seçili Ürünlerde Net % 30 – % 40 – % 50 İndirim

Fırsat Süresiz
Hummel'dan tıklayıp alacağınız seçili ürünlerde %30+%350 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Hummel 120₺ Alışverişe % 30 İndirim

Fırsat Süresiz
Hummel'dan yapacağınız 120₺ alışverişe %30 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Hummel Her 500₺ Alışverişe 100₺ / Her 300₺ Alışverişe 50₺ İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Hummel'dan yapacağınız 500₺ alışverişe 100₺, 300₺ alışverişe 50₺ indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Hummel 120₺ ve Üzerine % 25 İndirim

Fırsat Süresiz
Hummel'dan yapacağınız 120₺ ve üzeri alışverişlerde %25 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Hummel Tüm Alışverişlerde Alt Limitsiz %5 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Hummel'dan yapacağınız tüm alışverişlerde alt limitsiz %5 indirim sağlar....Daha Fazla
Picodi Kodu Aç 
100% Başarılı

Hummel 120₺ ve Üzeri Alışverişlere 20₺ İndirim ve Ücretsiz Kargo

Fırsat Süresiz
Hummel'dan yapacağınız 120₺ ve üzeri alışverişlerde 30₺ indirim sağlar....Daha Fazla
Hemen Al
100% Başarılı

Hummel 100₺ ve Üzeri Alışverişlere 30₺ İndirim + Kargo Bedava

Fırsat Süresiz
Hummel'dan yapacağınız tüm 100₺ ve üzeri alışverişlerinizde 30₺ indirim ve...Daha Fazla
Hemen Al
100% Başarılı

Hummel, Danimarka merkezli spor giyim firmasıdır. 1923 yılında Messmer ailesi tarafından Almanya’nın Hamburg şehrinde kurulmuştur. Futbol, Basketbol, Hentbol, Ragbi, Avustralya Futbolu, Shinty ve Voleybol formaları, Futbol ve Hentbol ayakkabıları üretmektedir. Hummel kelimesi, Almanca’da yabanarısı manasındadır, bu yüzden firmanın logosunda arı figürü bulunmaktadır. Firma, Türkiye Erkek Millî Hentbol Takımı,Türkiye Bayan Millî Hentbol Takımı, Beşiktaş Erkek Hentbol Takımı, 2012-13 sezonu itibarıyla Beşiktaş (basketbol takımı)’ın ve Süper Lig takımlarından Konyaspor’un forma sponsorudur.

1923’DEN BERİ…

1923 yılının yağmurlu bir gününde, Albert Messmer adlı bir genç ayakkabıcı, doğduğu şehir Eppendorf’ta futbol maçını izliyordu. Maç izlerken, tüm futbolcuların sahanın çamurlu alanlarında kaldıklarını fark ediyordu ve işte o sırada aklına bir fikir geldi. Harika bir fikirdi aklındaki. Albert evindeki atölyesine gidince, tüm gece durmadan çalıştı ve sabahleyin elinde yaptığı ilk spor ürünü vardı – FUTBOL KRAMPONU Albert, Eppendorf’un arka bahçesinde üretilen işte o kramponlar, hummel’in başlangıç noktasıydı ve bugün, neredeyse 100 yıl sonra, hummel ürünleri 35 ülkeden fazla noktada satılmaktadır.

HUMMEL, SPOR & MODA

Hummel, spor giyimi, spor ekipmanı, spor ayakkabısı ve moda giyiminin uzun süreli üreticisidir. İşte bu spor mirası markanın tüm ürün kategorilerindeki gelişim ve tasarımın alanlarında görülebilir. Moda koleksiyonumuz da aktif ve spor siluetin karakterini taşımaktadır. Bu nedenle, yılda birkaç sefer çıkan koleksiyonlarımız eski koleksiyonlar ile karıştırılabilir ve kombinlenebilir. Sonuç ise, sonsuz kombin yaratma imkanı! Danimarka’nın tasarım gelenekleri markamızın DNA’sını oluşturmaktadır. Net çizgileri, cesur detay ve alışılmadık renkler ile birleşip, güncel ve retro trendleri ile bir araya getirerek, rahat ve özgün ürünler ortaya çıkarmaktayız.

KARMA FELSEFEMİZ: DÜNYAYI SPORLA DEĞİŞTİR!

Biz hummel’da, sporun fiziksel aktiviteden öte bir şey olduğuna inanıyoruz. Spor aslında, siyasi, kültürel, din ve inanç farklarını aşma güçüne sahiptir. hummel olarak, sporu kullanarak anlayış, saygı ve birlik yaratabileceğimize inanıyoruz. İnsanların spor sevgisini, yaşamaya yardımcı olan eşsiz işbirlikleri, projeleri ve aktiviteleri desteklemekteyiz. Afganistan ve Sierra Leone’deki ana projelerimizden, dünyadaki değişik projelere kadar, insanlara spor yolu ile güç veriyoruz ve özgün olmak için bir platform sunuyoruz. Birleşmiş dünyada, bütün bunlar bir bumerang etkisi yaratacağını ve hepimiz için pozitif bir değişim olacağına inanıyoruz. İşte biz buna KARMA diyoruz. Ve bu şekilde biz dünyayı değiştirmek istiyoruz!

İade Bilgileri

Aldığınız her ürün, hummel garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününüzün ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört(14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren onbeş (15) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Taksitli alışverişler, taksit tutarı ve taksit süresince geri ödenir. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler için http://shop.hummel.com.tr/ müşteri hizmetleri ile irtibata geçmelidir..

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde müşterilerimizden kargo ücreti alınmamaktadır.

İade işlemleri Hummel tarafından yapıldıktan sonra ilgili tutarın hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak; Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Tel: 0212 643 19 23