Hummel İlk Alışverişe %20 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Bir sonraki alışverişinizde kullanabileceğiniz %20 indirim kodunuz. Kod bize özeldir....Daha Fazla

Bir sonraki alışverişinizde kullanabileceğiniz %20 indirim kodunuz. Kod bize özeldir. Tükenirse Hummel e-bültenine üye olup alabilirsiniz.

Yeni %20 kod: HML-0E123A

HML-8B902A

HML-8B2872

HML-E3D28C

HML-A7A26A

HML-AA69DB Daha Az

L-21EE6D Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Hummel Outlet İndirimli Ürünleri [%60 İndirim]

Fırsat Süresiz
Hummel outlet ürünlerinde %60'a varan kampanya başladı!
Hemen Al
100% Başarılı

% 60 Hummel Efsane Cuma İndirimi + Kargo Bedava [Tüm Ürünlerde]

Fırsat Süresiz
Hummel'da %60 efsane cuma indirimi başladı! Tüm ürünlerde kargo bedava!...Daha Fazla

Hummel’da %60 efsane cuma indirimi başladı! Tüm ürünlerde kargo bedava!

Black Friday

Hummel’da Büyük Yaz İndirimi! Yeni Sezon Ürünlerinde %40 İndirim!

Hummel’da %50’ye Varan İndirim Kampanyası Başladı!

Hummel’da NET %50 İndirim sağlar! Hummel’da Bahar İndirimi Başladı! İlkbahar/Yaz Sezon Ürünlerinde Net %50 İndirim! Hummel giyim koleksiyonunda 3 al 2 öde avantajını yakalayın!

Kampanyalı ürünler; https://hummel.com.tr/yuzde-50-indirim-2021

https://hummel.com.tr/3-al-2-ode Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel Hummel’da 60 TL chip-para!

Fırsat 4 hafta kaldı
Axess'e özel 22 Kasım -22 Aralık 2021 tarihlerinde Hummel mağazalarında...Daha Fazla

Axess’e özel 22 Kasım -22 Aralık 2021 tarihlerinde Hummel mağazalarında tek seferde 600 TL ve üzeri ilk harcamanıza 60 TL chip-para fırsatı için hemen katılın!

Kampanya detayları:

  • Axess’e özel 22 Kasım -22 Aralık 2021 tarihleri arasında Hummel mağazalarından tek seferde yapacağınız ilk 600 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinize 60 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Axess Mobil’de kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 6 Ocak 2022 tarihine kadar Hummel mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 60 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess’e özel 22 Aralık 2021 tarihine kadar Hummel mağazalarında alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +3 taksit ile 5 taksit sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Online alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Detay bilgi için axess.com.tr , hummel.com.tr

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 45 Trendyol Hummel İndirimi – Ayakkabı, Spor Giyim, Eşofman Altı, T-Shirt

Fırsat Süresiz
Trendyol'da Hummel'dan yapacağınız alışverişlerde %45'e varan indirim sağlar....Daha Fazla

Trendyol’da Hummel’dan yapacağınız alışverişlerde %45’e varan indirim sağlar.

Hummel Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hummel Her 350₺ Alışverişe 50₺ / 500₺ Alışverişe 100₺ İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Hummel'dan yapacağınız 350₺ alışverişe 50₺, 500₺ alışverişe 100₺ indirim sağlar....Daha Fazla

Hummel’dan yapacağınız 350₺ alışverişe 50₺, 500₺ alışverişe 100₺ indirim sağlar. Hummel online mağazasından yapacağınız 350 TL ve üzeri alışverişlerinizde kampanyaya özel 50 TL indirim fırsatı sunuyor.

https://hummel.com.tr/350tl-ve-uzeri-50tl-500tl-ve-uzeri-100tl

Slider 3 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hummel Norm Ender Koleksiyonu

Fırsat Süresiz
Hummel x Norm Ender koleksiyonu için tıkla! Bağlanmaktan korkmayanlardan ilham...Daha Fazla

Hummel x Norm Ender koleksiyonu için tıkla!

Bağlanmaktan korkmayanlardan ilham alıyoruz. Doğaya, ailesine ve arkadaşlarına bağlanan; ya da belki de dinlediğinde onu hayaller alemine davet eden bir şarkıyla çılgınca dans edenlerden… Bakmayı çok sevdiği o tabloyu eve gidip çizenlerden…

Şimdi kafanı gömüldüğün o ekrandan kaldırıp seni seninle buluşturan yüzlere bakma zamanı… Unutma; sevdiğin her şey seni hayata bağlar; özgüveni ve enerjiyi damarlarında hissedersin.

Norm Ender x Hummel iş birliğiyle hayata bağlan, #KendineBağlan.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol Hummel Resmi Mağazası – 50% İndirimli

Fırsat Süresiz
Trendyol'da Hummel mağazasında %50 indirim sağlar. Trendyol'dan alacağınız Hummel ürünlerinde...Daha Fazla

Trendyol’da Hummel mağazasında %50 indirim sağlar. Trendyol’dan alacağınız Hummel ürünlerinde net %50 indirim sizleri bekliyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

80₺ Son Moda Spor MaxiPuan Kampanyası! – İş Bankası Maximum

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve...Daha Fazla

Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri her alışverişe 20 TL, toplam 80 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı.
KAMPANYAYA DAHİL MARKALAR
ADIDAS
BARÇIN SPOR
COLUMBIA
DALKILIÇ SPOR
DECATHLON
FENERIUM
FİNSPOR
GS STORE
HUMMEL
INTERSPORT
KAPTAN SPOR
KARTAL YUVASI
KAYA SPOR
KORAY SPOR
LESCON
NEW BALANCE
NIKE
PUMA
SAMURAY SPORT
SKECHERS
SNEAKS UP
SPORT POINT EXTREME
SPORTINN
SPORTIVE
SUPERSTEP
TS CLUP
UNDER ARMOUR
YALI SPOR
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 18 Kasım 2021 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 28 Kasım 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 80 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hummel Sneakerlarda Her 350 TL Alışverişe 50 TL İndi̇ri̇m

Fırsat Süresi Doldu
Hummel'da seçili Sneakerlarda Her 350 TL Alışverişe 50 TL İndi̇ri̇m...Daha Fazla

Hummel’da seçili Sneakerlarda Her 350 TL Alışverişe 50 TL İndi̇ri̇m sağlar!

sneakers indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

%20 Hummel İndirim Kodu (Tüm Ürünlerde Geçer)

Kod Süresiz
Kod bize özeldir. Tükenirse Hummel e-bültenine üye olup alabilirsiniz. Yeni...Daha Fazla

Kod bize özeldir. Tükenirse Hummel e-bültenine üye olup alabilirsiniz.

Yeni kod: HML-A7A26A Daha Az

L-F94B51 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Hummel NET % 50 İndirimli Ürünler

Fırsat Süresiz
Hummel'de süper indirim fırsatı başladı! %50 NET indirim fırsatı!
Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Hummel Sneakerlarda 40₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Sneakerlarda geçerli 40 TL indirim fırsatı! Hummel'da Seçili Sneakerlarda Net...Daha Fazla

Sneakerlarda geçerli 40 TL indirim fırsatı! Hummel’da Seçili Sneakerlarda Net %25 İndirim Başladı! Daha Az

EAKERS40 Kodu Aç 
100% Başarılı

Hummel Seçili Ürünlerde Net % 30 – % 40 – % 50 İndirim

Fırsat Süresiz
Hummel'dan tıklayıp alacağınız seçili ürünlerde %30+%50 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Hummel Tüm Alışverişlerde Alt Limitsiz %5 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Hummel'dan yapacağınız tüm alışverişlerde alt limitsiz %5 indirim sağlar....Daha Fazla
Picodi Kodu Aç 
100% Başarılı

Hummel 100₺ ve Üzeri Alışverişlere 30₺ İndirim + Kargo Bedava

Fırsat Süresiz
Hummel'dan yapacağınız tüm 100₺ ve üzeri alışverişlerinizde 30₺ indirim ve...Daha Fazla
Hemen Al
100% Başarılı

Hummel, Danimarka merkezli spor giyim firmasıdır. 1923 yılında Messmer ailesi tarafından Almanya’nın Hamburg şehrinde kurulmuştur. Futbol, Basketbol, Hentbol, Ragbi, Avustralya Futbolu, Shinty ve Voleybol formaları, Futbol ve Hentbol ayakkabıları üretmektedir. Hummel kelimesi, Almanca’da yabanarısı manasındadır, bu yüzden firmanın logosunda arı figürü bulunmaktadır. Firma, Türkiye Erkek Millî Hentbol Takımı,Türkiye Bayan Millî Hentbol Takımı, Beşiktaş Erkek Hentbol Takımı, 2012-13 sezonu itibarıyla Beşiktaş (basketbol takımı)’ın ve Süper Lig takımlarından Konyaspor’un forma sponsorudur.

1923’DEN BERİ…

1923 yılının yağmurlu bir gününde, Albert Messmer adlı bir genç ayakkabıcı, doğduğu şehir Eppendorf’ta futbol maçını izliyordu. Maç izlerken, tüm futbolcuların sahanın çamurlu alanlarında kaldıklarını fark ediyordu ve işte o sırada aklına bir fikir geldi. Harika bir fikirdi aklındaki. Albert evindeki atölyesine gidince, tüm gece durmadan çalıştı ve sabahleyin elinde yaptığı ilk spor ürünü vardı – FUTBOL KRAMPONU Albert, Eppendorf’un arka bahçesinde üretilen işte o kramponlar, hummel’in başlangıç noktasıydı ve bugün, neredeyse 100 yıl sonra, hummel ürünleri 35 ülkeden fazla noktada satılmaktadır.

HUMMEL, SPOR & MODA

Hummel, spor giyimi, spor ekipmanı, spor ayakkabısı ve moda giyiminin uzun süreli üreticisidir. İşte bu spor mirası markanın tüm ürün kategorilerindeki gelişim ve tasarımın alanlarında görülebilir. Moda koleksiyonumuz da aktif ve spor siluetin karakterini taşımaktadır. Bu nedenle, yılda birkaç sefer çıkan koleksiyonlarımız eski koleksiyonlar ile karıştırılabilir ve kombinlenebilir. Sonuç ise, sonsuz kombin yaratma imkanı! Danimarka’nın tasarım gelenekleri markamızın DNA’sını oluşturmaktadır. Net çizgileri, cesur detay ve alışılmadık renkler ile birleşip, güncel ve retro trendleri ile bir araya getirerek, rahat ve özgün ürünler ortaya çıkarmaktayız.

KARMA FELSEFEMİZ: DÜNYAYI SPORLA DEĞİŞTİR!

Biz hummel’da, sporun fiziksel aktiviteden öte bir şey olduğuna inanıyoruz. Spor aslında, siyasi, kültürel, din ve inanç farklarını aşma güçüne sahiptir. hummel olarak, sporu kullanarak anlayış, saygı ve birlik yaratabileceğimize inanıyoruz. İnsanların spor sevgisini, yaşamaya yardımcı olan eşsiz işbirlikleri, projeleri ve aktiviteleri desteklemekteyiz. Afganistan ve Sierra Leone’deki ana projelerimizden, dünyadaki değişik projelere kadar, insanlara spor yolu ile güç veriyoruz ve özgün olmak için bir platform sunuyoruz. Birleşmiş dünyada, bütün bunlar bir bumerang etkisi yaratacağını ve hepimiz için pozitif bir değişim olacağına inanıyoruz. İşte biz buna KARMA diyoruz. Ve bu şekilde biz dünyayı değiştirmek istiyoruz!

İade Bilgileri

Aldığınız her ürün, hummel garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürününüzün ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört(14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren onbeş (15) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Taksitli alışverişler, taksit tutarı ve taksit süresince geri ödenir. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler için http://shop.hummel.com.tr/ müşteri hizmetleri ile irtibata geçmelidir..

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde müşterilerimizden kargo ücreti alınmamaktadır.

İade işlemleri Hummel tarafından yapıldıktan sonra ilgili tutarın hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak; Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılmaktadır.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Tel: 0212 643 19 23


🟩 Hummel indirim kodu Kasım 2021
🏷️ Hummel indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Hummel indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Hummel kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Hummel promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.