Mac Cosmetics 100 TL MaxiPuan Kampanyası!

Fırsat Süresi Doldu
İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 21 Kasım - 31...Daha Fazla

İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 21 Kasım – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla Mac Cosmetics Mağazalarından tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişte 100 TL MaxiPuan kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 17 Ocak 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 28 Şubat 2023. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: İş Bankası ve Elca Kozmetik kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

M·A·C Cosmetics’te 75 TL Ekstre İndirimi! – World

Fırsat Süresi Doldu
World Mobil’e özel 9-23 Şubat 2022 tarihleri arasında M·A·C Cosmetics...Daha Fazla

World Mobil’e özel 9-23 Şubat 2022 tarihleri arasında M·A·C Cosmetics alışverişinize 75 TL Ekstre indirimi fırsatını kaçırmayın!

 • World Mobil kampanyası kapsamında 9-23 Şubat 2022 tarihleri arasında M·A·C Cosmetics mağazaları ve online mağaza www.macscosmetics.com.tr’den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 400 TL ve üzeri alışverişinize 75 TL ekstre indirimi kazanılmaktadır.
 • Ekstre indirim kampanyası yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez ekstre indirimi kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da ekstre indirimi kazanılmaktadır.
 • Ekstre indirimi yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Yapı Kredi Ticari Kredi Kartları, Albaraka, Anadolubank, Vakıf Worldcardlar kampanyaya dahil değildir.
 • Diğer M.A.C Cosmetics fiziki ve online mağaza puan kazanımları ile birleştirilemez.
 • Ekstre indirimi, kampanyaya katılım sağlandıktan sonra gün sonunda kart hamilinin ekstresine “MAC INDIRIM KAMPANYASI” açıklamasıyla yansıtılacaktır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, ekstre indirimi kazanımı olmayacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Elca Kozmetik Limited Şirketi kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

M·A·C Cosmetics’de 75 TL M·A·C Puan!

M·A·C Cosmetics’de 75 TL Ekstre İndirimi! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mac Cosmetics Ürünleri ve Kampanyaları Trendyol’da!

Fırsat Süresiz
Türkiye'nin trend yolu Trendyol ile M.A.C Cosmetics kozmetik Ruj Fondöten...Daha Fazla

Türkiye’nin trend yolu Trendyol ile M.A.C Cosmetics kozmetik Ruj Fondöten Göz Farı Kapatıcı Maskara Aydınlatıcı Allık Makyaj Bazı Göz Kalemi Pudra Makyaj Fırça&Aksesuarları Dudak Kalemi Eyeliner Dudak Parlatıcısı Kaş Kalemi&Farı Parfüm Makyaj Seti Nemlendirici Krem Takma Kirpik Dudak Bakımı Makyaj Temizleme Mendili Kontür Makyaj Temizleyici Makyaj Süngeri Makyaj Çantası Maske&Peeling Cilt Serumu Cilt Bakım Seti Vücut Kremleri & Peeling Göz Bakım Ürünleri ürünlerinin yeni sezon fırsatlarına ve sana özel kampanyalarına ulaşabilirsin. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

M·A·C PRO Üyelik Kartı & İndirimi – Mac Cosmetics Türkiye

Fırsat Süresiz
M∙A∙C PRO üyeliği faydaları nelerdir? M.A.C Pro üyelik programı seni...Daha Fazla

M∙A∙C PRO üyeliği faydaları nelerdir?

M.A.C Pro üyelik programı seni yine senin gibi makyaj sanatı tutkularının olduğu dünya çapında bir topluluk ile bir araya getiriyor. macpro.com’a ulaşarak, yeni koleksiyonları önceden görebilir, makyaj sanatıyla ilgili yenilikleri keşfedebilir ve pro-to-pro ile ayrıcalıklı Master Class’lara ve etkinliklerine katılabilirsin. Alacağın indirim ile portföyünü sahne arkasının en yeni ürünleriyle doldurabilir, aynı zamanda abonelikler ve eğitimlere ulaşabilirsin. “M-A-C Pro insiders” ın püf noktalarını ve tekniklerini ilk öğrenenlerden olmak, ayrıcalıklı etkinliklerden ve yeni çıkan ürünlerden haberdar olmak için e-maillerimizi takip et.

Daha fazla bilgi için MACPRO.COM’U ziyaret edin.

ÜYELİK AYRICALIKLARI
ÜRÜN İNDİRİMİ
Profesyonel makyaj artistleri %35, diğer endüstri profesyonelleri ise %20 indirimden yararlanır. İndirimler maccosmetics.com.tr’den giriş yapılarak, ayrıca M.A.C ve M.A.C Pro mağazalarından alınabilir. Macpro.com’u ziyaret ederek tüm Pro mağazalarının ve indirimi kabul eden mağazaların listesini görebilirsin. İndirim oranı ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Üyelik kartının üzerindeki isim fotoğraflı bir kimlik kartıyla satın alma işlemi sırasında onaylanmalıdır. Kimliğinin başka bir kopyası yapılmayacak. M.A.C Pro üyelik kartları devredilemez. Satın alma limit politikaları geçerlidir. VIVA GLAM ve MAC AIDS fonu koleksiyonları M.A.C Pro indirimi için geçerli değildir.

PRO’LARA ÖZEL ETKİNLİKLER
M.A.C ruhunu keşfet ve Pro’nun diğer üyeleriyle bağlantı kur. Pro-to-Pro etkinlikleri ve workshopları sana diğer artistlerle alışveriş, teknikler ve ürünler hakkında konuşmak için benzersiz fırsatlar veriyor. Aynı bakış açışına sahip olduğun insanlarla tanışmanın, networking’le dolu ortamın, yaratıcı fikirleri birbiriyle paylaşmanın ve… kokteylerin tadını çıkar! Endüstrideki bilgi paylaşımı senin M.A.C ürünlerinden en iyi şekilde yararlanmanı sağlayacak ve makyaj sanatını bir üst seviyeye taşıman için ilham verecek.
Sınırsız hayal gücünün içindeki sanatçı, ruhunu tutuşturup seni Pro yapmaya başlayacağı bir seri seçkin eğitimsel fırsatlara, eğitimlere ve etkinliklere kendini bırak. Tartış, dahil ol ve sınırlarını zorlayıp yaratıcılığı yeni bir seviyeye taşıyan efsane ve lider isimlerden öğreneceklerinle duyularını canlandır.

PRO’DAN PRO’YA
M·A·C Pro Senior Artistleriyle diyalog kurarak eğitimsel bilgilere sahip olabilirsiniz. Makyaj sanatçılarıyla, saç tasarımcılarıyla, ajanslarla, modellerle ve performans sanatçılarıyla tanışıp kaynaşabilirken kokteyllerinizin keyfini çıkarın. Fikir alışverişi ve yeni insanlarla tanışmak için mükemmel ortam.

ÜRÜNLER VE KARGOLAMA
www.macosmetics.com.tr adresi üzerinden yapacağın 550 TL ve üzeri (indirimden sonra) alışverişlerde yılda beş ücretsiz gönderimin keyfini çıkar.

M·A·C PRO ONLİNE
En yeni makyaj trendlerini yaratan dünyanın en iyi tasarımcı ve stilistlerinden ilham al. Bilgini genişlet, sanatını geliştir, M.A.C’in en sevilen ürünlerini ve özel pro ürünlerini satın al.

YENİLEME
M.A.C Pro üyeliğin her sene veya her iki senede bir yenilenebilir, başvurunu online olarak macpro.com/application dan yapabilirsin. Üyelik numaran aynı kalacak, o yüzden aynı kartını yenisi gelene kadar kullan. Her üyeliğin sonra erdiğinde güncel bilgilerini (son bir yıl içinde) ve tamamlanmış M.A.C Pro üyelik başvurunu göndermen lazım. M.A.C Pro ekstra bir belge isteme hakkını saklı tutar.

 

SIKÇA SORULAN SORULAR
M·A·C Pro üyesi olmakla ilgileniyorsan veya zaten üyeysen ama kafana takılan bazı sorular varsa, aşağıda sıkça sorulan sorulara cevap bulabilirsin. Bunlar dışında başka soruların varsa MACPRO@TR.MACCOSMETİCS.COM adresine mail atabilirsin.

1M.A.C PRO KARTA NASIL BAŞVURABİLİRİM?
M.A.C Pro karta WWW.MACPROAPPLİCATİON.COM adresinden başvurabilirsin.

2BİR BAŞVURUNUN İŞLEME ALINMASI NE KADAR SÜRER VE ÜYELİĞE SAHİP OLUNUP OLUNMADIĞI KONUSUNDA BİR BİLGİLENDİRME YAPILIYOR MU?
1 hafta içinde başvuru sürecin hakkında bilgilendirme sistemine kayıtlı olan mail adresine ulaşmaktadır.

3BAŞVURUNUN ONAYLANMASI DURUMUNDA KART NE ZAMAN ELİME ULAŞIR?
M.A.C Pro kartın 4-6 hafta içinde sisteme girmiş olduğun adrese ulaşacaktır.

4BAŞVURUM ONAYLANDI ANCAK HENÜZ KART ELİME ULAŞMADI, BU DURUMDA DA İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLİR MİYİM?
Evet, kartın eline ulaşmamış olsa da telefon numaranı söyleyerek indirimli alışveriş yapabilirsin.

5İNDİRİMİMİ NEREDE KULLANABİLİRİM?
M.A.C Pro sisteminin kullanıldığı tüm ülkelerdeki M.A.C mağazalarında kullanabilirsin.

6PRO ÜRÜNLERİNİ NEREDEN ALABİLİRİM?
M.A.C Taksim mağazamızdan veya M.A.C Online’da satın alabilirsin.

7KARTIN GEÇERLİLİK SÜRESİ VAR MIDIR?
Kartın geçerlilik süresi 2 senedir. Daha sonra yenilemek için tekrar sisteme kayıt yaptırılması gerekiyor.

8HALİ HAZIRDA M.A.C SİSTEMİNDE KAYITLIYIM YİNE DE TEKRAR SİTE ÜZERİNDEN BAŞVURU YAPMAM GEREKİYOR MU?
Evet daha önceden sisteme tanımlı olsan bile yeni bir sistem geldiği için link üzerinden başvuru yapman gerekiyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Kozmetik Kuponları

100TL Avon Mayıs İndirim Kodu

Kod Süresiz
AVON Parfüm ürünlerinde bugün %10'a varan indirim veriyor. Üste 700TL... Detayını Gör
MAY24 Kodu Aç 
100% Başarılı

250TL’ye NET % 50 Gratis Tüm Ürünlerde İndirim – Bugüne Özel

Fırsat Süresiz
17 Mayıs’a özel kampanya başladııııı!! ✨💜 Alışveriş tutarın 250 TL’ye... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Flavus Mayıs İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flavus indirim kuponu ile Sepette Ek %10 İndirim Fırsatını Kaçırma... Detayını Gör
MAYIS Kodu Aç 
100% Başarılı

40TL Avon Mart İndirim Kodu

Kod Süresiz
AVON Makyaj ürünlerinde bugün %10'a varan indirim veriyor. Üste 400TL... Detayını Gör
MART40 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Flavus Kadınlar Günü İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flavus indirim kuponu ile 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL... Detayını Gör
8MART Kodu Aç 
100% Başarılı

Mac

Kozmetik alanında ürettiği makyaj malzemeleriyle öne çıkan bir marka olan Mac ile güzelliğinizi daha zarif bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilen ürünler sayesinde cildinize zarar vermeyen malzemelerle makyajınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Farklı yüz ve cilt tiplerine uygun çözümlerle ışıltınızı artırmanıza yardım eden Mac kozmetik ürünleri aracılığıyla, kısa sürede oldukça göz alıcı bir makyaj yapmak mümkün hale gelir. Farklı renk seçeneklerine sahip kozmetik ürünleri favori renklerinize uygun şekilde satın alabileceğiniz ürün modellerini bir arada sunar. Mac ruj modelleri sayesinde o günkü giyim tarzınıza ve o gün tercih edeceğiniz elbiselere göre sürebileceğiniz rujlara makyaj kutunuzda yer verebilirsiniz. Zengin bir koleksiyon oluşturmayı kolaylaştıran ürün çeşitliliği sayesinde farklı gereksinimlerinize uygun çözümler elde edersiniz. Mac kozmetik seçkisinde rujlar pratik bir şekilde açılıp kapatılmalarını sağlayan tasarımlarının yanı sıra kullanışlı kapaklarıyla nemlilik oranlarını da korur. Dudaklarınızı daha kusursuz hale getirecek rujların gelişmiş formülü nem ihtiyacınızı karşılamanıza da yardımcı olur. Mac kozmetik Türkiye koleksiyonunda kendisine yer bulan rujların özel kokuları dudaklarınızın daha da dikkat çekici bir hal almasına katkı sağlar. Kolayca sürülebilen ve etkisini hemen gösteren kremsi rujları, Mac Türkiye ürünleri arasından Trendyol desteğiyle sipariş edebilirsiniz.

Bakımlı ve Dikkat Çekici Bir Görünüm İçin Mac Ürünleri

Mac makyaj malzemeleri kadınların ihtiyaç duyduğu birçok bileşeni ve parçayı içererek ayna karşısında giyiminize zarafet katacak makyajınızı verimli bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar. Ergonomik şekilde dizayn edilen rujlar, hem kalem şeklindeki gövdeleriyle hem de kalem ucu gibi biçimlendirilmiş uç kısımlarıyla hatasız bir makyaj gerçekleştirebilmeye yardım eder. Özel günlerde, gece yemeklerinde makyajınızı tazelemek istediğinizde küçük boyutları sayesinde çantanızda da taşıyabileceğiniz rujlarla kusursuzluğunuzu korursunuz. Pürüzsüz bir dudak yüzeyi elde etmeye yardımcı rujların uzun süreli kalıcılığı da verimli bir kullanım yaşatır. Mac fiyatları yönünden de ekonomik fırsatlar sunan rujların kapatıcı özelliğe sahip modeller içermesi gerekli hallerde kullanım avantajı yaratır. Dudakların daha canlı görünmesini ve dikkat çekmesini sağlayan makyaj malzemeleri aracılığıyla kendinize olan güveninizi tazeleyip gülüşünüzün ışıltısını artırabilirsiniz. Mac indirim seçenekleriyle de ulaşılabilen zarif rujlar, hafifçe ıslak bir görüntü elde etmek için de ideal ürünler arasındadır. Mat dokunun yanı sıra parlak dokulu modellerin de bulunması tercihlerinize uyum gösterecek rujları satın alabilmenizi sağlar. Ultra parlaklık için ya da yarı parlaklık ve yarı matlık için de ideal çözümler içeren ruj çeşitleri sayesinde, Mac ürünleri içerisinde bulunan zenginleştirilmiş koleksiyonları verimli bir biçimde değerlendirebilirsiniz. Soyulma sorununu da önleyen rujlar dudaklarınızda yapılarını uzun süre muhafaza eder. Eşit dağılım ile ruj rengi dudaklarınızın tüm noktalarında aynı görünümü yaratır.

Fondöten ve Göz Farlarıyla Yüzünüzü Kusursuzlaştırın

Cildinizde pürüzsüzlük elde etmeniz için üretilen Mac makyaj malzemeleri arasındaki fondötenler sayesinde daha kusursuz bir yüze sahip olursunuz. Aynı zamanda renk verme özelliği sayesinde daha canlı bir tene sahip olmaya da yardım eden fondötenler pratik bir şekilde uygulanır. Farklı ten tonlarına uygun renklerle üretilen bu kozmetik gereçleriyle, vücudunuzun ten rengine uygun şekilde yüzünüzü daha canlı ve estetik hale getirebilirsiniz. Farklı örtücülük düzeylerine sahip fondötenler cildinizin nefes almasını da engellemez. Doğal ve mat bir doku elde etmek için de ideal olan Mac marka fondötenler yağlı ciltler için de avantaj yaratır. Aynı zamanda güneşin zararlı etkilerinden korunmaya da yardım eden fondötenler aracılığıyla gün boyu rahat edersiniz. Hızlı bir şekilde etki gösteren bu ürünler modern formülizasyonlarıyla uzun süreli kalıcılık için de uygundur. Hem tek renk elde etmek için hem de birçok renkten birlikte yararlanmak için satın alınabilen göz farları alternatif modeller içerir. Tekli farlar sadece belli bir renkle göz makyajı yapmak istediğinizde yararlanabileceğiniz modelleri sunar. Göz farı paletleri ile de birçok tonda fara bir arada sahip olup farklı ihtiyaçlarınıza uygun çözümler getirebilirsiniz. Alternatif kombinasyonlar yaratarak Mac far yardımıyla göz makyajında aradığınız konfora kolayca erişirsiniz. Gözlerinizin daha zarif bir şekilde ortaya çıkması için ideal bir seçim olan farlar parlak ve mat tonları beğeninize sunar. Gündüz ve gece için uygun çözümler de sağlayan Mac far paleti çeşitleri, ayna karşısında az zaman harcayarak kusursuz bir makyaj yaratmayı sağlar.

Tene Doğal ve Zarif Bir Görünüm Katan Mac Marka Kozmetik Ürünleri

Kadınlara makyaj konusunda büyük yardımları dokunan kapatıcılar sayesinde ufak yara izlerini, sivilceleri ya da kızarıklıkları kapatarak yüzünüzü daha da kusursuz hale getirebilirsiniz. Örtücülük düzeyleri farklılık gösteren Mac kapatıcı çeşitleri yüzünüzde görülmesini istemediğiniz iz, çizik, sivilce gibi noktaların yoğunluğuna göre alternatif seçenekler sunar. Uzun süreli bir şekilde ilgili bölgeyi kusursuz şekilde kapatan bu ürünlerle şık bir şekilde makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Hem doğal hem de mat bir görünüm elde etmeyi sağlayan modellerin yanı sıra parlak bir görünüm oluşturan modeller de sipariş edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Akne oluşturmayan ve suya dayanıklı yapılarıyla beğeni toplayan kapatıcılar, kadınların günlük sorunlarına pratik çözümler elde edebilmesini sağlar. Kokusuz kapatıcılar sayesinde kapatıcı kullandığınızın anlaşılması da zorlaşır ve parfümünüzle karışan bir koku oluşmaz. Cilt kusurlarını yok etmek için gözle görülür etki gösteren yüksek örtücülük düzeyine sahip kapatıcılardan Mac kozmetik indirim fırsatlarıyla yararlanabilirsiniz. Sprey şeklindeki makyaj malzemeleri arasındaki makyaj sabitleyicilerle daha biçimli bir görünüm yakalanır. Minerallerle cildi besleyen makyaj spreyleri daha parlak ve canlı bir ten rengi elde etmeye de yardımcı olur. Makyajı sabitleyen ve mat gözenekleri baskılayarak görünmez kılan spreylerle makyajınızın etkisi daha net şekilde görülür.

Makyaj Yaparken Pratik Çözümlerden Faydalanın

Krem farlar aracılığıyla makyajınızı daha da canlı hale getirebilirsiniz. Tene daha parlak bir görünüm katan farlar sayesinde yoğun bir yüzey oluşturulur. Kremsi yapılarıyla çabucak kuruyan farlar, makyajınızın tamamlanması için beklemeniz gereken süreyi de azaltır. Kremsi doku aracılığıyla farı cildinize parmak hareketlerinizle kolayca yayabilirsiniz. Şık kapaklarıyla pratik bir kullanım yaşatan allıklar kat kat uygulanabilmelerinin yanı sıra cildinizde hafif örtücülük yaratmak için yüzeysel olarak kullanabileceğiniz şekilde de beğeninize sunulur. Pudralı formüle sahip allıklar yüze kolayca etki eden ve ince bir katman oluşturan yapılarıyla beğeninizi kazanır. Mac allık çeşitleri, aynı zamanda cildinize daha canlı bir görünüm katan renklendirici etkiye de sahiptir. Elmacık kemiklerinizin ışıltısını artırmak ve daha da sağlıklı bir görünüm elde etmek için allıkları yüzünüze uygulayabilirsiniz. Dermatolojik testlerden geçirilerek kadınların kullanımına sunulan Mac marka kozmetik ürünleri, farklı cilt tipleri için çeşitli opsiyonlar sunarken tüm ciltlere uygun modeller de geliştirir. Yumuşak fırçalarla kolayca yüzünüze uygulayabileceğiniz allıklar teninizi yumuşatır. Bebeksi bir cilt elde etmek ve teninizi yumuşaklık kazandırmak için Mac pudra çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz. Farklı renk opsiyonlarını da içeren pudralarla üç boyutlu bir uygulamanın yanı sıra tenin doğal güzelliğini ortaya çıkaracak şekilde de makyaj yapmak mümkün hale gelir.

Kozmetik Ürünleriyle Artan Doğal Güzellik

Mac Cosmetics koleksiyonundaki aydınlatıcılar aracılığıyla, teninizin daha parlak bir görünüm kazanmasını sağlayarak ışıltınızı üst düzeye çıkarabilirsiniz. Işıltılı yapılarıyla göz dolduran parçacıkları yüzünüze kolayca uygulayarak teninizdeki solukluğu atıp yerine çok daha canlı bir görünüm kazanırsınız. Cildi toparlamak ve hafif kusurları kapatmak için de ideal olan aydınlatıcılar, bitkisel özlerden yararlanılan formülleri ile cilde tazelik katar. Nemlendirici ve tazelik hissi yayıcı formülizasyonlarıyla da beğeni toplayan Mac marka aydınlatıcılara makyaj çantanızda yer vererek gün içerisinde rahatlıkla teninize uygulayabilirsiniz. Prizmatik şekildeki yansıtıcılarla aydınlatıcınızın güçlü ışıltısına yüzünüzde yer verebilirsiniz. Makyaj yaparken kadınların en önemli destekçilerinden olan fırçalar yumuşak kıllardan oluşan yapılarıyla konforlu bir kullanım yaşatır. Kontür uygulamalarında da işlevsellik yaratan fırçalar, yanaktan elmacık kemiklerine ve alna kadar farklı bölgelerde etkili bir kullanım yaşatan modeller içerir. Ergonomik tutuş desteği yaratan tasarımları ve farklı uzunluklara sahip modeller aracılığıyla makyaj yaparken fırçaların sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Yumuşak sentetik kılların eğimli şekilde bir araya getirildiği fırçalar aracılığıyla yüzün zorlu hatlarına uygun çözümler elde etmek de kolaylaşır. Teni tahriş etmeyen kılların son derece ipeksi bir dokuya sahip olması makyaj uygularken keyifli bir kullanım yaşatır.

Yüzün Farklı Noktalarına Uygun Malzemeler

Mac rimel çeşitleri, kirpiklerinizi biçimlendirmek için yardım alabileceğiniz çok sayıda modeli beğeninize sunar. Kirpikleri kadınsı hatlarla kıvırmak ve daha uzun göstermek için de ideal olan rimellerle hacimli ve dikkat çekici kirpiklere sahip olabilirsiniz. Formüllerindeki özel maddeler sayesinde dolgun ve canlı bir görünüm yaratan Mac maskara modelleri aracılığıyla kirpiklerinizde arzu ettiğiniz görünüme rahatlıkla ulaşırsınız. Özel kapak tasarımlarıyla nemli yapılarını koruyan maskaralar pratik bir şekilde açılıp kapatılabilen gövdeleriyle kolayca uygulanır. Kirpiklerinize dilediğiniz açıyı kazandırabilmenize yardım eden maskara modelleri, kök kısmından uç kısma kadar dikkat çekici bir canlılık vadeder. Suya karşı da sağlam bir yapı taşıyan formülleriyle açık havada yağmur sürpriziyle karşılaşsanız dahi makyajınızı korumanız kolaylaşır. Uzun bir süre boyunca hacmi ve kıvrımlı yapıyı koruyan rimeller aracılığıyla belirgin kirpiklere sahip olmak mümkün hale gelir. Kuruma sorununa yol açmayan ve pullanarak dökülmeyen rimeller, aynı zamanda neme karşı da oldukça dayanıklı formülleriyle beğeni toplar. Kontak lens kullanan kişiler için de uygun olan rimel modelleri, gözlere zarar vermeden makyajı konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmeye yardım eder.

Makyaj Setleriyle Güzelliğinizi Artırın

Kadınların ihtiyaç duyduğu makyaj malzemelerini bir arada içeren setler sayesinde Mac ile güzelliği artırmak son derece kolay bir hal alır. Şık çantalarıyla taşıma ve kullanım konusunda konfor yaratan setler, fermuarlı modellerle tüm malzemeleri bir arada güvenle taşıyabilmeyi sağlar. Göz kalemi modellerine de setlerinde yer veren marka, gözlerinizi daha dikkat çekici bir şekilde vurgulayabilmenize yardımcı olur. Kalemtıraş aracılığıyla uçları açılıp sivrileştirilebilen bu kalemler farklı renk tonlarına sahip opsiyonlar da sunar. Göz kapağı çevresini boyayabilmek için uzun süreli kalıcılıklarıyla iyi bir tercih olan Mac göz kalemleri, renkleri başarıyla vurgulayarak görünümünüze ekstra canlılık katar. İpeksi dokunun yanı sıra sedefli ya da mat dokular elde edebilmeyi de sağlayan kremleri makyaj çantanızda rahatça taşıyabilirsiniz. Ruj ve parfümlere yer veren içerikleriyle beğeni toplayan setler aracılığıyla hem dudaklarınızın cazibesini artırıp hem de kokunuzu tazeleyerek özel günlerde etkileyici bir iz bırakabilirsiniz. Uçuculuğu önleyen kapaklı tasarım sayesinde parfümünüz kokusunu etkili bir şekilde muhafaza eder ve kısa sürede teninize işler. Yüz paletine de makyaj setinde yer vererek ulaşmak istediğiniz matlık ya da parlaklığı kolayca oluşturabilirsiniz. Göz fırçası yardımıyla göz çevresine de uygulanabilen yüz paletleri, renk tonlarını başarıyla kullanarak yüzünüzün albenisini artırmayı başarır. Pratik fırçalarla beraber kısa sürede yüze yedirilebilen malzemeler sayesinde dengeli bir dağılım oluşturmak da kolaylaşır.

Işıltınızı Kolayca Artıran Kozmetik Ürünleri

Dudak parlatıcılarına da ürün gamında yer veren Mac ile daha alımlı dudaklar elde etmek kolaylaşır. Özel formülleri sayesinde etkisini uzun süre koruyan dudak parlatıcılar göz alıcı bir güzelliğe ulaşmaya yardım eder. Daha dolgun görünen dudaklar için de ideal seçenekler sunan parlatıcılar, besleyici içerikleriyle dudaklarınızı nemlendirip kuruluk sonucu çatlama sorunu yaşamanızı da önler. Cam parlaklığında bir ışıltı kazanmak için tercih edebileceğiniz parlatıcılar dudak kalemi ile beraber de uygulanabilir. İnce yapıları ve cildi tahriş etmeyen tasarımlarıyla dikkat çeken dudak kalemleri hatları vurgulamak için pratik bir gereçtir. Dudaklarınıza biçim vermek ya da kontürleme işlemi uygulamak için yardım alabileceğiniz kalemler aracılığıyla kremsi dokudan yararlanabilirsiniz. Rujlarla da uyumlu şekilde faydalanılabilen dudak kalemleri, bulaşma sorunu yaşatmayan formülleriyle pürüzsüz bir görünüm kazanmanız için işlerinizi kolaylaştırır. Işıltınızı kirpiklerinize taşımak için estetik bir destek yaratan kıvırıcılardan da yardım alabilirsiniz. Yüzünüzün güzelliğini daha da vurgulamak için kullanabileceğiniz kirpik kıvırıcı ürünler sayesinde pratik kullanım yaşarsınız. Doğal ve alımlı kirpikler elde etmeyi sağlayan kıvırıcılar kısa sürede işlem gerçekleştirmeyi de sağlar. Ergonomik tasarımlarıyla kirpiklere rahatça uyum gösteren kıvırıcılarla tek seferde tüm kirpikleri bir arada kıvırarak güzelliğinizi artırmanız kolaylaşır.

Kadın Kozmetik Ürünleriyle Gelen Şık Görünüm

Giyiminizi tamamlayan bir makyajla kusursuzlaşmanıza yardım eden Mac sayesinde kombinlerinize ve yüz tipinize uygun şekilde yararlanabileceğiniz birçok kozmetik ürününe erişebilirsiniz. Bu ürünler arasındaki suya dayanıklı göz kalemleri, göz çevresindeki hatları estetik bir şekilde yansıtabilmeyi sağlarken olumsuz hava koşullarına karşı da dayanıklı bir çözüm getirir. Kirpiklerinizi daha da vurgulamak istediğiniz zamanlarda rimel ve kıvırıcılardan yardım alabileceğiniz gibi, Mac’in şık bir şekilde tasarladığı takma kirpiklerden de yararlanabilirsiniz. Kirpiklerinize rahatça uyum gösteren bu takma kirpikler sayesinde gözünüzü rahatsız etmeden zarafetinizi daha da belirgin hale getirebilirsiniz. Kuyruklu kıvrımlarla kirpiklerinizi dilediğiniz kadar uzatabileceğiniz takma kirpikleri Trendyol güvencesiyle Mac ürünleri içerisinden satın alabilirsiniz. Eyeliner çeşitleriyle de uyumluluk yaratan renk tonlarına sahip takma kirpiklere daha doğal bir görünüm kazandırmak için, makyaj malzemelerinizin renklerinden yararlanarak uyum elde edebilirsiniz. Kaşları biçimlendirmek için de gerekli ekipmanlara ulaşabilmeyi sağlayan marka kaş kalemleriyle de dikkat çeker. Kaşları kusursuzlaştırıp daha simetrik hale getirmeye yardımcı olan bu kalemler şekillendirici işlevi de görür. Çift taraflı tasarımlarıyla beğeni toplayan kaş kalemleri, hem istediğiniz şekli elde etmeniz hem de bu şekli daha kalıcı kılabilmeniz için size yardım eder.

Makyaj İhtiyaçlarına Akılcı Çözümler Getiren Marka

Dudaklarınızın yıpranmasını ve çatlamasını önlemeye yardımcı bakım kremlerini kullanarak güzelliğinizi koruyabilirsiniz. Besleyici içerikleriyle göz dolduran bu kremler ışıltınızı muhafaza etmeniz için idealdir. Nemlendirici kremler aracılığıyla tenin nem ihtiyacı kolayca karşılanır. Sıkılaştırıcı etkiye de sahip olan kremsi dokuya sahip ürünlerle makyajınızı temizledikten sonra bakım gerçekleştirebilirsiniz. Mac makyaj temizleyici mendiller, yumuşak yapılarıyla teninizden kozmetik malzemelerinin kalıntılarını çıkartmanızı kolaylaştırır. Tahrişe yol açmayan temizleyici mendiller parfümlü kokularıyla da ferahlık hissi yaymayı başarır. Mac kozmetik ürün fiyatları fiyat listesi aracılığıyla kullanıcılara sunulurken ekonomik seçimler yapabilmeyi sağlayan geniş ürün çeşitliliğiyle beraber bütçenize uygun şekilde ürün siparişi verebilirsiniz. Mac kozmetik tarihçesi ile güven verirken bu köklü markanın güzelliğinize güzellik katacak makyaj ürünlerine Trendyol’dan güvenli bir şekilde online olarak erişebilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİNE TATİL GÜNLERİ DAHİL 0850 211 9852 MÜŞTERİ HİZMETLERİNE TATİL GÜNLERİ DAHİL


🟩 MAC Cosmetics indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ MAC Cosmetics indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi MAC Cosmetics indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 MAC Cosmetics kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
MAC Cosmetics promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.