% 10 MEXC Referans Kodu ile Komisyon İndirimi Kazan! [1Ug6r]

Kod Süresiz
MEXC Global referans kodu "1Ug6r" ile üye ol tüm kriptopara...Daha Fazla

MEXC Global referans kodu “1Ug6r” ile üye ol tüm kriptopara işlemlerinde %10 komisyon indirimi kazan!

Daha Az

1Ug6r Kodu Aç 
100% Başarılı

MEXC Türkiye Yeni Üye Olanlara 10 USDT + 5MX Hediye [Davet ile Üye Ol Kampanyası]

Fırsat Süresiz
Değerli MEXC Kullanıcıları, MEXC Türkiye Ekibi olarak uzun süreli desteklerinizden...Daha Fazla

Değerli MEXC Kullanıcıları, MEXC Türkiye Ekibi olarak uzun süreli desteklerinizden dolayı teşekkür ederiz! Desteklerinizi karşılıksız bırakmamak için [Türk Kullanıcılarımıza Özel Etkinlik] hazırladık! Etkinliğe katılarak çeşitli ödüller almaya hak kazanın. Katılımınızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

MEXC Davet Kodu: 1Ug6r

Yeni Kayıtlı Kullanıcılar ve Arkadaş Davetleri: 10 USDT+5MX’e kadar

kv-Yeni-Kullan_c_-Davet-Etkinlig_i.jpg Etkinlik ayrıntıları aşağıdaki gibidir: Etkinlik Tarihi: 21 Eylül – 30 Eylül Katılım Koşulları: Bu etkinliğe sadece Türk kullanıcılar katılım sağlayabilecektir. Etkinlik 1: Hesap Açın ve KYC Doğrulamasını Tamamlayın, 10 USDT Vadeli İşlem Bonusu Kazanın Etkinlik döneminde MEXC’de hesap açan ve KYC doğrulamasını tamamlayan kullanıcılar 10 USDT Vadeli İşlem bonusu almaya hak kazanırlar. Etkinlik 2: Arkadaşlarınızı Vadeli İşlem Yapmaya Davet Edin, Arkadaşınızın Vadeli İşlem Hacmi 5000 USDT’ye Ulaşırsa, İki Taraf da 5 MX Ödül Kazanır Yeni bir kullanıcı davet bağlantısı üzerinden hesap açtığında ve davet edilen kullanıcının vadeli işlem hacmi en az 5.000 USDT’ye ulaştığında her iki taraf da ödül almaya hak kazanacaktır. Hem davet eden hem de davet edilen kullanıcı 5 MX ödül kazanacaktır. (Davet Eden Kullanıcı, en fazla 250 MX ödül alabilir) Hüküm ve Koşullar

 1. Etkinlik 1 ve Etkinlik 2 ödülleri aynı anda alınabilir.
 2. Ödüller, etkinliğin bitiminden sonra 7 iş günü içinde kullanıcılara gönderilecektir.
 3. MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
 4. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir. Sorularınız için lütfen MEXC müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MEXC Global Davet Kodu % 10 Komisyon İndirimi

Kod Süresiz
MEXC Global kriptopara borsasına yeni kullanıcı olarak 1Ug6r davet kodunu...Daha Fazla

MEXC Global kriptopara borsasına yeni kullanıcı olarak 1Ug6r davet kodunu kullanarak üye olun ve anında %10 komisyon indirimi hediye!

Daha Az

1Ug6r Kodu Aç 
100% Başarılı

MEXC Vadeli İşlem Geri Bildirim ve Ödül Programı Her geçerli geri bildirim için 20 – 1.000 USDT arasında bonus

Fırsat Süresiz
MEXC - Vadeli İşlem Geri Bildirim ve Ödül Programı: Her...Daha Fazla

MEXC – Vadeli İşlem Geri Bildirim ve Ödül Programı: Her geçerli geri bildirim için 20 – 1.000 USDT arasında bonus https://www.mexc.com/tr-TR/landings/feedback

MEXC Vadeli İşlemler, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını ve düşüncelerini daha iyi anlamak ve iletişimimizi güçlendirmek amacıyla, kullanıcıların MEXC Vadeli İşlemlerin geliştirilmesinde bizimle çalışmaya davet edileceği Geri Bildirim ve Ödül Programının başlatıldığını duyurmaktan mutluluk duyar.

Süre: Uzun Dönemli

Katılım: https://forms.gle/d9CQVShKk2gKSWHAA>>

Deneyim ve geri bildirim: Google Formunda, vadeli ürünleri kullanma sürecinde karşılaştığınız sorunları bildirin veya kullanıcı deneyimini nasıl iyileştirebileceğimize ilişkin önerilerinizi paylaşın.

Formlar aracılığıyla toplanan Olağanüstü Geri Bildirimleri seçeceğiz, belirlenen her kullanıcı 20 – 1.000 USDT değerinde vadeli işlem bonusuyla ödüllendirilecektir.
Not:
1. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.
2. Ödüller gelecek haftanın Pazartesi günü verilecektir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MEXC Futures 1,000 USDT Bonusu Sizleri Bekliyor!

Fırsat Süresiz
MEXC Vadeli Cüzdana Yatırım 300 USDT'ye 5USDT, 500USDT'ye 10USDT, 2000USDT'ye...Daha Fazla

MEXC Vadeli Cüzdana Yatırım 300 USDT’ye 5USDT, 500USDT’ye 10USDT, 2000USDT’ye 20USDT gibi bonuslar bulunuyor.
https://www.mexc.com/tr-TR/futures-activity/bonus

1. Vadeli İşlem Bonusu Hüküm ve Koşulları

 • a. Bonuslar, sadece vadeli işlem alım satımlarında kullanılabilir ve doğrudan çekilemez. Başarılı işlemler sonucunda elde ettiğiniz tüm karları çekebilirsiniz.
 • b. Bonus ödülü, marjin amaçlı kullanılabilir ve ayrıca işlem ücretlerini, zararları karşılamak için kullanılabilir.
 • c. Bonusu kullanmadan önce, vadeli işlem hesabınızdan yapacağınız herhangi bir transfer, bonusunuzun silinmesine neden olur.
 • d. Bonus 15 gün boyunca geçerlidir. 15 gün içinde kullanılmayan bonuslar geçersiz sayılacaktır. Lütfen bu süre zarfında likidasyon riskinin farkında olun.
 • e. Yeni kullanıcılar zincir üstü para yatırma ya da itibari para yatırma yöntemiyle vadeli işlem cüzdanlarına fon transfer ettiklerinde, tek bir para yatırma işlemi ilk para yatırma görevi tutarından fazlaysa ve ödül alma döneminde herhangi bir para çekme ya da transfer yapılmamışsa, yeni kullanıcılar farklı görev seviyelerine uygun ödüller almaya hak kazanacaklardır.
 • (Dikkat: İlk yatırma bonusunu almaya hak kazanmak için vadeli işlemler hesabındaki bakiyenin, ilk yatırma tutarı yeterliliğini sağlaması gerekir. Aksi durumlarda, yatırma bonusu alma işlemi başarısız olabilir ve tekrar talep edilemez. Ayrıca, ilk yatırma bonusu, her UID ile bir defa alınabilir.)
 • f. Yeni kullanıcılar KYC doğrulamasını tamamladığında ve etkinlik sayfasına girdiklerinde, ilk vadeli işlem hacmi hacmi, ilk işlem görevi koşullarını karşılıyorsa, görevin tamamlanmasından sonra ödül dağıtılacaktır. Ödül yalnızca bir defa alınabilir.
 • g. Referans görevi ödülü, referans görevi tamamlandıktan sonraki gün dağıtılacaktır. Ertesi gün ödül elinize ulaşmadıysa, lütfen ödülü almak için müşteri hizmetleriyle iletişime geçin.
 • h. Kalan görevlere ait ödüller, görevlerin tamamlanmasından sonraki 20 dakika içinde hesabınıza tanımlanacaktır.
 • i. Belirtilen yeterlilikleri karşılamadan etkinlik ödülleri alma eylemleri hile olarak değerlendirilecektir. Bu tür işlemleri yaptığından şüphelenilen hesaplar denetim statüsüne alınacak. Dolandırıcılık faaliyetinin onaylanmasından sonra ilgili hesap yasaklanıp ödüller geri alınacaktır.
 • j. Katılımcı sayısının çok olması nedeniyle, ödülleri alabilmeniz için görevi tamamladıktan sonra 20 dakika beklemeniz gerekebileceğini lütfen unutmayın. 30 dakika geçmesine rağmen ödüller elinize ulaşmadıysa ve hala inceleme durumunda gözüküyorsa, ödülleri almanız yaklaşık 1-3 gün arasında sürecektir. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Kullanıcı deneyimini optimize etmeye ve iyileştirmeye devam edeceğiz.
 • k. MEXC, herhangi bir zamanda etkinliğe ait hüküm ve koşulları değiştirme hakkını saklı tutar. Tüm verilen kararlar nihai hükümdedir.
 • Ayrıntılar için lütfen duyuruyu kontrol edin: https://support.mexc.com/hc/tr/articles/4404973379482

2. Ödül Bakiyenizi Doğrulama

 • a. Ödül Bakiyesi: Bonus, vadeli işlem hesabınıza gönderilir. Uygulamayı açın ve bakiyeyi kontrol etmek için “Varlıklar”-“Vadeli İşlemler”e tıklayın.
 • b. Kullanım Detayları: https://www.mexc.com/ resmi web sitesini ziyaret edin ve “Vadeli İşlem Piyasaları” – “Emirlerim” – “Sermaye Akışı”na gidin. Yeşil renkli veriler kazandığınız bonusları, kırmızı renkli veriler ise kullanılan bonusları gösterir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MEXC Haftalık Vadeli İşlemler Etkinliği! 20.000 USDT Bonus Paylaşımı

Fırsat Süresiz
MEXC Haftalık Vadeli İşlemler Etkinliği! https://www.mexc.com/tr-TR/landings/WEEK007 Heyecanlı haberlerle sizlerleyiz! Devamlı...Daha Fazla

MEXC Haftalık Vadeli İşlemler Etkinliği! https://www.mexc.com/tr-TR/landings/WEEK007
Heyecanlı haberlerle sizlerleyiz! Devamlı desteğinize teşekkür etmek için, MEXC Vadeli İşlemleri, etkinlik döneminde kayıt yaptıran ve vadeli işlem alım satımı yapan hem yeni hem de mevcut kullanıcıları ödüllendirmek için 20.000 USDT’lik bir bonus havuzuyla haftalık bir vadeli işlem etkinliği başlatıyor. Etkinlik detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

İşlem Çiftleri: Tüm Vadeli İşlem Çiftleri
Etkinlik Tarihi: Her Hafta Pazar 19.00 – Cuma 19.00 (TSİ)
Etkinlik 1: Yeni Kullanıcılara Özel 3.000 USDT Bonus!
MEXC’de ilk kez vadeli işlem yapan ≥ 2.000 USDT işlem hacmine ulaşan tüm yeni kullanıcılar, ilk gelene ilk hizmet esasına göre 10 USDT Vadeli İşlem Bonusu alacaktır. (İlk 300 geçerli kullanıcıyla sınırlıdır.)

Bunun yanı sıra, kullanıcılar aynı zamanda “Vadeli İşlemler Çaylak Alım Satım Etkinliğine” de katılarak ekstra bonus kazanabilirler.
Etkinlik 2: 17.000 USDT Değerindeki Ödül Havuzundan Pay Almak için Alım Satım Yapın!
Etkinlik süresi boyunca, herhangi bir vadeli işlem çiftinde gerekli minimum işlem hacmine ulaşan kullanıcılar bonus kazanacaktır. Ödüller, her bir kademede 300- 5.000 USDT bonus olacak 11 kademeye ayrılacak ve kullanıcılar tarafından paylaşılacaktır.Uygun kullanıcılar, toplam sürekli vadeli işlem hacmine dayalı olarak bonus havuzunu paylaşacaktır.

Uyarı:
Kullanıcılarımızı sorumlu bir şekilde alım satım yapmaya teşvik ediyoruz. Vadeli işlem alım satımı yüksek piyasa riskleriyle birlikte gelir ve kripto para birimi fiyatlarının oynaklığı ve öngörülemezliği hem büyük karlara hem de önemli kayıplara yol açabilir. MEXC, kripto para birimlerini alırken, satarken, tutarken ve kullanırken fiyat dalgalanmalarından kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir.

Etkinlik Notları:
1. İşlem Hacmi = Açılan Pozisyonlar + Kapatılan Pozisyonlar (tüm vadeli işlem çiftleri dahildir.)
2.Bu etkinlik, her hafta Pazar gününden Cuma gününe kadar süren ve her Pazar günü saat 19.00’da (TSİ) başlayıp her Cuma günü saat 19.00’da (TSİ) sona eren bir etkinliktir. Etkinlik süresince yukarıdaki bağlantıdan kaydolan kullanıcılar katılımcı olarak kabul edilir. Bu etkinliğin sona ermesi ayrı bir duyuru ile duyurulacaktır.
3. Bu etkinlik için 20.000 USDT ödül havuzu haftalık olarak yenilenecektir. Ödüller, etkinlik bitiminden sonraki 3 iş günü içinde dağıtılacaktır.
4. MEXC, sahte hacim yaratma işlemine ya da hile eylemi olarak nitelendirilebilecek şüpheli bir faaliyete dahil olan katılımcıları diskalifiye etme yetkisine sahiptir. MEXC, ödülü geri alma veya söz konusu kullanıcıların hesabını dondurma yetkisine sahiptir.
5. MEXC, yukarıdaki etkinlik bilgileri hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MEXC Yeni MX İşlem Ücreti İndirimi, 20.000 USDT Değerinde Bonus Havuzu ve Günlük Çekiliş ile 10 Milyon Kullanıcıya Özel Etkinlik

Fırsat Süresiz
MEXC platformunda 10 milyonu aşan kullanıcı sayısını kutlamak ve tüm...Daha Fazla

MEXC platformunda 10 milyonu aşan kullanıcı sayısını kutlamak ve tüm kullanıcılara desteklerinden dolayı teşekkür etmek amacıyla, kullanıcılarımızın, vadeli işlem ücretlerini azatlmak için platform tokeni olan MX’i kullanabilecekleri yeni bir özellik ekliyoruz. Yeni özelliği uygulayan kullanıcılar, vadeli işlem ücretlerinde %10 indirimden yararlanabilirler. 26 Eylül 05.00 – 2 Ekim 05.00 (TSİ) arasında MX işlem ücreti indirimi özelliğini uygulayan kullanıcılar 20.000 USDT bonustan pay kazanma ve günlük çekiliş kazanma şansına sahip olabilirler.

%10 işlem ücreti indirimi için MX işlem ücreti indirimi işlevi nasıl etkinleştirilir:

Vadeli işlemler hesabınıza MX aktarın, USDT-M vadeli işlem ücretlerini azaltmak için MX kullanın ve işlem ücretlerinde %10 indirimden yararlanın.

MX işlem ücreti indirimi etkinlik ayrıntıları aşağıdaki gibidir:

Etkinlik İşlem Çifti: Tüm Vadeli İşlem Çiftleri

Etkinlik Tarihi: 26 Eylül 2022 05.00 – 2 Ekim 2022 05.00 (TSİ)

Katılım: MX indirimi özelliğini uygulayan kullanıcılar, otomatik olarak etkinlik katılımcısı olarak kabul edilecektir.

Etkinlik 1: Yeni Kullanıcı Ödülü, 3.000 USDT Ödül Havuzundan Pay Kazanın 

Etkinlik süresince, KYC doğrulamasını tamamlayan ve MEXC’de toplam en az 2.000 USDT işlem hacmiyle ilk kez vadeli işlem yapan yeni kullanıcılar, 10 USDT bonus kazanacaktır. Ödüller, ilk 300 kullanıcı ile sınırlıdır. Sınırlı sayıdaki ödüller ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılacaktır.

Ayrıca “Vadeli İşlemler Çaylak Etkinliği”ne de katılabilir ve aynı anda ekstra Vadeli İşlem bonusu kazanabilirsiniz.

1000$ Bonus Alın (Web): https://www.mexc.com/futures-activity/bonus

1000$ Bonus Alın (Mobil): https://m.mexc.me/futures/activity/bonus

Etkinlik 2: 12.000 USDT Bonus Havuzundan Pay Almak için Alım Satım Yapın!

Etkinlik süresi boyunca toplam işlem hacmi  en az 5.000 USDT olan kullanıcılar, toplam işlem hacimlerine göre sıralanacaktır. En yüksek işlem hacmine sahip ilk 500 kullanıcı, aşağıdaki dağıtım planına uygun olarak 12.000 USDT bonus havuzundan pay kazanacaktır:

Sıralama Ödül (USDT Vadeli İşlem Bonusu) Minimum İşlem Hacmi (USDT)
1 2.000 12.000.000
2 1.600 10.000.000
3 1.200 8.000.000
4 1.000 6.000.000
5 800 4.000.000
6-500 Kalan ödül havuzu, kullanıcı başına 100 USDT ile sınırlı olmak üzere, kullanıcılara işlem hacimlerine göre paylaştırılır.  5.000

 

Etkinlik 3 – Günlük Çekiliş Kazanmak için Alım Satım Yapın, Toplam 5.000 USDT Değerinde Bonus Havuzu Sizleri Bekliyor

Etkinlik süresi boyunca, her gün günlük en az 5.000 USDT vadeli işlem hacmine ulaşan ilk 500 kullanıcı arasından rastgele seçilecek olan 62 şanslı kullanıcı, günlük işlem hacimleriyle orantılı olarak vadeli işlem bonusu kazanacaktır.

Etkinliğin son gününde, tüm katılan kullanıcılar arasından rastgele seçilecek olan 1 şanslı kullanıcı 100 USDT ödül kazanacaktır. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

Ödül Günlük Kazanan Sayısı Ödül (Vadeli İşlemler USDT Bonusu) Minimum Günlük İşlem Hacmi (USDT)
Özel Ödül 2 100 1.000.000
Birincilik Ödülü 5 30 500.000
İkincilik Ödülü 15 10 100.000
Üçüncülük Ödülü 40 5 5.000

Örnek: Etkinlik sırasında, bir kullanıcının Etkinlik 2’de 2. sırada yer aldığını ve Etkinlik 2’nin işlem hacmi gereksinimini karşıladığını, aynı zamanda günlük işlem hacmi gereksinimini yerine getirdiği için Etkinlik 3’te de Özel Ödül kazandığını varsayalım. Bu durumda kullanıcı toplamda 1.600 + 100 = 1.700 USDT değerinde bir bonus almaya hak kazanır.

Güncel Etkinlikler:

 1. [MEXC Vadeli İşlemleri] 1.000 USDT’ye varan yeni kullanıcı Vadeli İşlemler bonusunuzu alın!
 2. Ayarlanabilir Kaldıraç ile Vadeli İşlem Alım Satımını Deneyimleyin! Kişi Başı 30.000 USDT’ye Kadar, Haftalık 150.000 USDT Bonus Havuzu Sizleri Bekliyor
 3. Haftalık Vadeli İşlemler Etkinliği – 20.000 USDT Bonusu Paylaşmak için Alım Satım Yapın!

Etkinlik Hüküm ve Koşulları

 1. Etkinlik 1’deki bonus, yalnızca yeni Vadeli İşlem kullanıcıları ve Vadeli İşlem hesabını daha önce etkinleştirmiş ancak Vadeli İşlemlerde işlem yapmamış veya Vadeli İşlem hesaplarına henüz herhangi bir para transferi yapmamış mevcut kullanıcılar tarafından kullanılabilir.
 2. Hem long hem de short pozisyonlardaki işlemler geçerlidir ve etkinlik katılımı için işlem hacmi dikkate alınacaktır. İşlem Hacmi = Açılan Pozisyon Miktarı + Kapatılan Pozisyon Miktarı.
 3. Etkinlik 1, 2 ve 3’teki ödüller biriktirilebilir ve aynı anda alınabilir. Ne kadar çok katılım sağlarsanız o kadar çok ödül kazanırsınız.
 4. Etkinlik 1 ve 2’deki ödüller, etkinlik bitiminden itibaren 3 iş günü içinde verilecektir. Etkinlik 3’ün ödülleri ertesi gün verilecektir. Lütfen verilen ödülleri zamanında kontrol edin.
 5. MEXC, sahte hacim yaratma veya hileli eylem olarak değerlendirilen herhangi bir şüpheli faaliyete dahil olan katılımcıların uygunluğunu iptal etme yetkisine sahiptir. MEXC, ödülü geri alma veya söz konusu kullanıcıların hesabını dondurma yetkisine sahiptir.
 6. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

https://support.mexc.com/hc/tr/articles/10780919680409-MEXC-Yeni-MX-%C4%B0%C5%9Flem-%C3%9Ccreti-%C4%B0ndirimi-20-000-USDT-De%C4%9Ferinde-Bonus-Havuzu-ve-G%C3%BCnl%C3%BCk-%C3%87ekili%C5%9F-ile-10-Milyon-Kullan%C4%B1c%C4%B1ya-%C3%96zel-Etkinlik-Ba%C5%9Flat%C4%B1yor- Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MEXC Airdrop: 10USDT Fırsatı

Fırsat Süresiz
Değerli Kullanıcılar, Kullanıcıların çeşitli yatırım ihtiyaçlarını karşılamak için MEXC, 24 Eylül...Daha Fazla

Değerli Kullanıcılar,

Kullanıcıların çeşitli yatırım ihtiyaçlarını karşılamak için MEXC, 24 Eylül 2022 10.00’da (TSİ) SNFT3L/3S kaldıraçlı ETF ürünlerini piyasaya sürecektir. Ayrıntılar aşağıdaki gibidir:

SNFT3L– SNFT için 3 kat long kaldıraç

SNFT3S – SNFT için 3 kat short kaldıraç

SNFT3L/3S için günlük yönetim ücreti oranı, işlem sayfasında belirtilen ücret oranına bağlı olacaktır.

MEXC Kullanıcıları için Alım Satım Avantajları

Etkinlik Tarihi: 24 Eylül 2022 10.00 – 30 Eylül 2022 10.00 (TSİ)

Bu etkinlikteki kaldıraçlı ETF’ler: SNFT3L, SNFT3S

Kurallar ve Ödüller

Etkinlik süresince, en az 200 USDT değerinde işlem hacmiyle SNFT3L/3S ETF ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 5 USDT değerinde SNFT3L token kazanacaktır. En az 500 USDT değerinde işlem hacmiyle SNFT3L/3S ETF ürünü alım satımı yapan kullanıcılar 10 USDT değerinde SNFT3L token kazanacaktır.

Toplam ödül havuzu 6.000 USDT’dir.

Notlar:

 1. İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar
 2. Ödül almak için kullanıcıların belirli bir zaman çerçevesinde alım satım yapmaları ve KYC doğrulamasını tamamlamış olmaları gerekir. Ödüller sınırlıdır ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre dağıtılır.
 3. Ödül, kazanan kullanıcıların hesabına 3 iş günü içinde dağıtılacaktır. Etkinlik şartlarını karşılayan kullanıcılar [Cüzdan] – [Geçmiş] – [Diğer] bölümünden ödüllerini kontrol edebilirler. Etkinlikle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize ulaşın: Telegram: KUTAY_MEXC
 4. Sahte hacim yaratma ve her türlü hileli davranış yasaktır. Aksi takdirde, MEXC ödüle el koyma ve hatta hesabı dondurma yetkisine sahiptir.
 5. MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MEXC Türkiye “Kapanış Fiyatını Tahmin Et” Etkinliği

Fırsat Süresiz
MEXC Türkiye, Telegram topluluğuna özel “Kapanış Fiyatını Tahmin Et” etkinliğini...Daha Fazla

MEXC Türkiye, Telegram topluluğuna özel “Kapanış Fiyatını Tahmin Et” etkinliğini başlatıyor. Etkinliğe katılmak için siz de Telegram topluluğuna katılabilir ve etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Adımları:

 • MEXC Telegram Topluluğuna katılın: https://t.me/MEXCTurkey
 • Telegram kanalında ilgili duyuruyu bulun. Duyuruda etkinliğin hangi kripto varlık için düzenlendiğini öğrenin ve etkinliğin duyurulduğu gün 23.59 tarihine kadar etiket kullanarak tahmininizi yapın. Tahmininizi duyuru tarihi – duyuru günü 23.59 tarihleri arasında herhangi bir saatte yapabilirsiniz.
 • Yapacağınız tahmin, duyuruyu takip eden TSİ itibari ile 03.00 saatinde olan kapanış fiyatıdır.
 • Tahminde sadece tam sayı yazın ve küsüratları yazmayın. Örneğin 19700.23 vb gibi tahminler kabul edilmeyecektir.
 • Tahmininizi yaptıktan sonra duyuru ile gönderilen Google formunu doldurun. Bu forma gruba gönderdiğiniz “#MEXCTahminBTC 19321” formatındaki Telegram mesajınızın linkini, Telegram ID’nizi, Tahmin Fiyatınızı ve MEXC UID’nizi ekleyin.
 • Tahmini, kapanış fiyatına en yakın olan kullanıcılar etkinliği kazanacak ve kazananlar etkinlik sona erdikten sonra bir gün sonra açıklanacaktır.

Örneğin:

 • BTC Tahmin Etkinliği Katılım Örneği: #MEXCTahminBTC 19321$
 • ETH Tahmin Etkinliği Katılım Örneği: #MEXCTahminETH 1506$
 • Lütfen boşluk ve yazım kurallarına dikkat edin. Aksi takdirde katılımınız geçersiz sayılacaktır.

Katılım Şartları:

 • Katılım için duyurunun yapıldığı tarihte en az 100 USDT değerinde spot işlem yapmış olmanız gerekmektedir. Örn. 16 Eylülde duyurusu yapılmış kapanış etkinliğine katılabilmeniz için 16 Eylül 03.00 – 17 Eylül  03.00 tarihleri arasında en az 100 USDT spot işlem gerçekleştirmeniz gerekir.
 • Ödül sadece Türk kullanıcılara özeldir ve katılımcılar KYC doğrulamasını tamamlamış olmalıdırlar.
 • Birden fazla tahmin yapan kullanıcıların katılımları geçersiz sayılır.
 • Mesajları düzenlenmiş ya da silinmiş olan kullanıcılar ödül hakkını kaybederler.
 • Ödül kazanan kullanıcılar tekrar katılım için 7 gün beklemelidirler.
 • Ödüller 7 iş günü içinde kazanan hesaplarına yansıyacaktır.

 

Kapanış Fiyatı Nasıl Belirlenir?

 • MEXC resmi sitesindeki ilgili paritenin mum grafikleri baz alınır.
 • Mum grafiğinde sırasıyla Temel Grafik ve sonrasında günlük (1 G) seçeneği seçilir.
 • İlgili kripto varlığın 2022-AB-CD 03.00 (TSİ) tarihindeki kapanış fiyatı etkinliğin kazanan fiyatıdır.
 • Aşağıdaki örnek resimde, 15 Eylül 03.00 TSİ tarihinde BTC günlük kapanış fiyatı 19700 olarak gözükmektedir.


Örnek:

Ekran_Resmi_2022-09-16_11.09.23.png

 

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

https://support.mexc.com/hc/tr/articles/10561607029657-MEXC-T%C3%BCrkiye-Kapan%C4%B1%C5%9F-Fiyat%C4%B1n%C4%B1-Tahmin-Et-Etkinli%C4%9Fi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Elektronik Kuponları

%5 Doremusic Bahar İndirim Kodu

Kod Süresiz
Doremusic kupon kodu ile Bahar indirimlerine özel alışverişlerinizde %5 indirim... Detayını Gör
BAHAR5 Kodu Aç 
100% Başarılı

5000TL Beko 120Hz OLED TV Lansman İndirimi

Fırsat Süresiz
Beko 120 Hz OLED TV’lerde Lansmana Özel 5.000 TL İndirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

250-500-1000TL MediaMarkt Kupon Kodu

Kod Süresiz
MediaMarkt Size Özel 1000 TL'ye Varan Kupon😍1.000 TL'ye varan size... Detayını Gör
98402018 Kodu Aç 
100% Başarılı

Arçelik Süpürge ve Ütülerde İndirim Fırsatları

Fırsat Süresiz
Arçelik'ten Seçili Süpürge ve Ütülerde Nisan Fırsatları! https://www.arcelik.com.tr/kampanyalar/kucuk-ev-aletleri-kampanyalari/arcelik-utu-ve-supurgelerde-mart-ayina-ozel-firsatlar https://www.arcelik.com.tr/search?q=::keywords:arcelikten-secili-supurge-ve-utulerde-nisan-firsatlari Kampanya... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

idefix’te 200TL Worldpuan [Yapı Kredi] + 6 Taksit

Fırsat Süresiz
World Mobil’e özel www.idefix.com’dan ve idefix mobil uygulamasından tek seferde... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

MEXC Global, dünyanın en önde gelen dijital borsalarından biridir. Dünya çapında 7 milyondan fazla kullanıcının güvenle işlem yaptığı MEXC borsası, emniyetli, güvenli ve hızlı işlemler, 1.100’ün üzerinde listelenen kripto para ve sezgisel kullanımıyla üstün bir alım satım deneyimi sunmaktadır.

En bilinen tekliflerimiz arasında Bitcoin(BTC), Ethereum(ETH), Dogecoin(DOGE) ve MX Tokeni (MX) sayabiliriz. Ayrıca, dünyanın dört bir yanından umut vadeden alt coin projelerini dikkatle inceliyoruz. MEXC Borsasında, Shiba Inu (SHIB), People DAO(PEOPLE), Radio Caca (RACA), Ceek (CEEK), Polydodge (POLYDODGE), KILT Protocol (KILT), Decentraland (MANA), Gala Games (GALA) ve Matic Network (MATIC) gibi çeşitli alt coinlerle alım satım yapabilirsiniz.

MEXC Global Topluluğuna hemen katılın ve dünya çapında 7 milyondan fazla kullanıcıyla işlem yapmaya başlayın.

MEXC Global Hakkında

2018 yılında kurulan MEXC Global, yüksek performans ve muazzam sayıdaki emirleri eşleme motoru teknolojisini kullanan merkezi bir borsadır. Platform, finans sektöründe ve blokchain teknolojisinde zengin deneyime sahip profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Şu anda MEXC Global, dünya çapında 170’den fazla ülkede yaklaşık 10 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Bu büyük başarı, kaydadeğer bir dönüm noktası. MEXC Global, bu başarılarıyla hem yeni hem de deneyimli yatırımcıların finansal yolculuğunda ilk tercih edilen platform olmayı hedeflemektedir.

MEXC Global, dünyanın dört bir yanında ve yargı alanlarında varlığını sürdürmektedir. Ayrıca, dünyanın en önde gelen yargı alanlarından bazıları tarafından doğrudan ve bağlı kuruluşları aracılığıyla düzenlenmektedir. MEXC Global, farklı ülkelerden yatırımcılarının kolayca alım satım yapabilmeleri için yerelleştirilmiş dil desteği sunmaktadır. MEXC Global, bankacılık sektöründen uzmanlarca geliştirilen, saniyede 1,4 milyon işlemi tamamlayabilen, verimliliği ve performansı büyük ölçüde artıran yüksek performanslı alım satım eşleme motoru kullanır. MEXC Global olarak, kullanıcı güvenliği en büyük önceliğimiz olduğu için, veri bütünlüğü ve güvenliğini sağlamak maksadıyla sunucularımız bağımsız olarak çok sayıda ülkede yer almaktadır.

Neden MEXC Global’i seçmelisiniz?

MEXC, 1 yıl içinde küresel dijital varlık alım satımı piyasasında pay sahibi oldu. Son dönemde, 2021 yılında, MEXC Cripto Expo Dubai tarafından “Asya’daki En İyi Kripto Borsası”unvanı ile ödüllendirildi ve MEXC ekibinin tatmin edici başarı listesine bir yenisini daha ekledi.

Güvenli ve İstikrarlı: Çok katmanlı ve çok gruplu sistem mimarisi

Yüksek Performans: Saniyede 1,4 milyon emre kadar işlem gerçekleştirebilen yüksek performanslı alım satım eşleme motoru

Yüksek Likidite: Platforma yeterli miktarda likidite ve bolca kaynak sağlayan MEXC GLOBAL ortakları ve 6 Milyondan fazla yatırımcı

Yerelleştirilmiş Dil Desteği: Dünya çapındaki küresel yatırımcılarımıza birçok dilde destek sağlıyoruz

Çoklu Kriptopara Desteği: Yatırımcılarımıza sağladığımız alım satım çifti ve kriptoparalara örnek olarak BTC, ETH, USDT, USDC’yi verebiliriz.

KRİPTO AL

Hızlı Alım Satım: Visa ve MasterCard ile USDT satın alın
P2P: Banka havalesi ve 30+ seçenek
Üçüncü Taraf Ödeme: Banxa, Simplex, Moonpay ve daha fazlası!
ÇOK ÇEŞİTLİ KRİPTO VE KRİPTO TÜREV İŞLEMLERİ
1.100’ün üzerinde işlem çiftinde alım satım yapın

-Alım Satım
1. Spot Alım Satım: İstediğiniz tüm dijital varlıkları anında bulun
2. Marjin Alım Satım: Kaldıraçlar aracılığıyla karınızı maksimize edin
3. API: API kullanıcılarına özel ayrıcalıklardan yararlanın

-Türev İşlemler
1. Kaldıraçlı ETF: Likidasyon riski altında olmaksızın yüksek kaldıraçlar
2. Vadeli İşlemler: Daha yüksek alım satım farklarıyla 125 kata kadar kaldıraç
3. ETF Endeksi: Birden fazla varlığa yatırım yaparak riskinizi azaltın

-Kazan
1. Launchpad: MX sahiplerine özel
2. Kickstarter: Oy vererek airdrop kazanın
3. MX-DeFi: Madencilik ödülleri için staking havuzuna bağlanın
4. M-Day: Seçili tokenleri tutarak ve işlem yaparak airdrop kazanın

MX bölgesi: MX token sahiplerine özel Ayrıcalıklar/Ödüller

GÜVENLİK ÖNCELİKLİ TASARIM
Güvenliğiniz bizim birincil önceliğimizdir. Varlıklarınızı korumak söz konusu olduğunda hiçbir masraftan kaçınmayız.

AKILLI ALIM SATIM SİSTEMİ
Kar al ve zarar durdur fiyatlarını ayarlayın, strateji uyarıları alın ve tek tıkla emrinizi düzenleyin.

HD SOĞUK CÜZDAN
Sektör lideri HD soğuk cüzdan sistemimiz, varlıklarınızın güvenliğini garanti eder.

100K TPS EŞLEME MOTORU
Ultra hızlı eşleme motorumuzla aşırı yüklenmeler konusunda endişelenmeyin.

7/24 MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Kripto uzmanı ya da yeni başlamış olmanız fark etmeksizin size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Uluslararası kripto yatırımcılarıyla, alım satım stratejisi ve sektör bilgilerini paylaşın ve 7/24 çevrimiçi müşteri hizmetlerinin tadını çıkarın.

Diğer topluluklardaki kripto yatırımcılarıyla yaşanan dil engelini 10’un üzerindeki dil desteğiyle aşın.

Sorumluluk Reddi
Tüm yatırım türleri, yatırımın tamamını kaybetme riskini de içeren riskler taşımaktadır. Bu tür etkinlikler herkes için uygun olmayabilir.

Bize Ulaşın:
Resmi Web Sitesi: https://www.mexc.com
E-posta: service@mexc.com


🟩 MEXC indirim kodu Nisan 2024
🏷️ MEXC indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi MEXC indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 MEXC kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
MEXC promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.