% 10 SadeceON İndirim Kodu

Kod Süresiz
Yetenekli uzman kişilerle uygun fiyatlara geniş içerikler ile freelancer çalışma...Daha Fazla

Yetenekli uzman kişilerle uygun fiyatlara geniş içerikler ile freelancer çalışma ortamı sunan Sadeceon.com’da ilk satın alımda geçerli %10 indirim kodu fırsatı

Hemen Tıkla, Yeni Yetenekleri Keşfet!
Bugün Yapacağın İlk Satın Alımda Geçerli İndirim Koduyla %10 İndirim Fırsatını Kaçırma!
Kupon Kodu: W9IHK-2cbb6 Daha Az

HK-2cbb6 Kodu Aç 
100% Başarılı

Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

SadeceOn Tüm Alışverişlerde %10 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
SadeceOn'dan yapacağınız tüm alışverişlerde tek seferlik %10 indirim sağlar....Daha Fazla
8YI6-8YI Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Pazar Yeri Kuponları

Barty Ücretsiz 250 Puan Kodu

Kod Süresiz
Bu kodu girerek Barty'de ücretsiz olarak 250 puan kazanın. Üstüne... Detayını Gör
000200 Kodu Aç 
89% Başarılı

Barty 250 Puan Kazanma Kodu

Kod Süresiz
Bu kodu girerek Barty'de 250 puan kazanın ücretsiz olarak. Üstüne... Detayını Gör
MULTNT Kodu Aç 
96% Başarılı

250 Barty Puan Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Bu kodu girerek Barty'de ücretsiz olarak 250 puan kazanın. Üstüne... Detayını Gör
150SOL Kodu Aç 
97% Başarılı

Barty Davet Kodu İle 120 Barty Puan Kazan

Kod Süresiz
Hey, yeni bir ürün takas platformu buldum. Adı Barty. Kaydolurken... Detayını Gör
m4bi60r Kodu Aç 
97% Başarılı

Nasıl Satın Alırım?

SadeceOn’da yer alan tüm içerikler, kullanıcılar tarafından oluşturulan yeteneklerdir. İlginizi çeken bir kategoriye girerek veya ana sayfada beğendiğiniz herhangi bir yeteneğin üzerine gelip tıkladığınızda, o yeteneğin ön izleme sayfası açılır. Karşınıza çıkan ekranda, yetenekle ve o yeteneği oluşturan kullanıcıyla ilgili bilgileri görebilirsiniz. Satın alma işlemi için ekranın sağ üst kısmında yer alan “Satın Al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Dilerseniz aynı yetenek için çoklu sipariş verebilirsiniz, yani 1’den fazla satın alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

SadeceOn.com‘da 3 farklı ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bir yeteneği; Kredi Kartı, PayPal ve Mobil Ödeme yoluyla satın alabilirsiniz.

Satın Alma Sonrası İşlemler Nelerdir?

SadeceOn.com’da yetenek satın aldıktan sonra siparişiniz oluşur ve oluşan sipariş ekranına yönlendirilirsiniz. Eğer satıcı vermiş olduğunuz siparişi hazırlamak için bilgiye ihtiyaç duyuyor ise sipariş ekranında bunu uyarı olarak görürsünüz. Herhangi bir bilgi talep etmemişse, satın aldığınız yeteneğin teslimat süresi sipariş ekranındaki sayaçta geri sayıma başlar. Bu da siparişiniz oluşturulmuş demektir. Sipariş verdiğiniz yetenek ile ilgili işlemleri yine bu ekran üzerinden yaparak, siparişi olumlu veya olumsuz şekilde tamamlayabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş Nedir?

SadeceOn.com, “SadeceOn Risk Sistemi” ile çalışır. Sipariş verdikten sonra, ürün bedeli, SadeceOn tarafından yönetilen “Güvenli Hesap”a transfer edilir. Satıcı siparişinizi teslim ettikten sonra siparişin tamamlanması için sizin onayınız gerekir. Siparişi inceledikten sonra olumlu veya olumsuz bir bildirim ile birlikte siparişi onayladığınız anda satış gerçekleşmiş olur ve ödenecek olan ücret otomatik olarak satıcının hesabına aktarılır. Eğer siparişi iptal ederseniz, hiçbir komisyon kesintisi olmadan para iadeniz gerçekleşir ve ödemeniz SadeceOn bakiyenize geri aktarılır. Bu parayı daha sonra yeni bir yetenek satın almak için kullanabilirsiniz.

Satın Aldığım Yetenek Beklediğim Gibi Çıkmadı. Ne Yapmam Gerekiyor?

SadeceOn, öncelikle alıcıların haklarına sahip çıkar. Sipariş verdiğiniz yetenek, satıcının ön izleme ekranında belirttiği bilgilere göre farklılık gösterir. Siparişiniz beklediğiniz gibi çıkmazsa, sipariş ekranı üzerinden düzenleme talebinde bulunabilirsiniz. Düzenleme talebinde bulunduğunuz yeteneği tekrar teslim alamadığınız takdirde ise üst kısımda bulunan Çözüm Merkezi yoluyla iptal talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde geciken siparişler için de iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Satın Aldığım Yetenek Teslim Edilmedi. Ne Yapmam Gerekiyor?

Satıcılar, oluşturdukları yetenekler için teslimat süresi belirler ve bu teslimat süresi ön izleme ekranında belirtilir. Sipariş ekranında bu süre geri sayım şeklinde gözükmektedir. Eğer süre tamamlanmasına rağmen hala siparişiniz teslim edilmediyse siparişi iptal etme hakkına sahip olursunuz. İptal işlemini gerçekleştirdiğiniz anda paranızı geri alabilirsiniz.

Satış Yapma Rehberi

Nasıl Satış Yaparım?

SadeceOn.com’da yetenek oluşturmak ücretsizdir. Üye olduktan sonra ekranın üst üst kısmında bulunan “Satışa Başla” butonuna tıklayarak ilk yeteneğinizi oluşturabilirsiniz. Yetenek oluşturma ekranındaki zorunlu alanları doldurup, kaydet butonuna tıkladığınız an yeteneğinizi oluşturmuş olursunuz. Daha sonra video yükleme ekranından içeriğinize uygun video yükleyebilirsiniz. Ayrıca “Seviyeler” ekranında belirtilmiş olan şartları sağlayarak seviye atlamanız ekstralar kısmını kullanabilmenizi sağlar. Eğer daha önceden oluşturduğunuz bir yetenek varsa, üst kısımda belirtilen “Satışlar” kısmına girerek “Yetenek Oluştur” linkine tıklamanız yeterlidir. Kaydettiğiniz yetenekler SadeceOn ekibi tarafından yapılan incelemelerden onay alması durumunda 24 saat içerisinde yayınlanacaktır.

Neler Satabilirim?

SadeceOn.com’da bulunan 11 farklı ana kategoriden dilediğinize uygun bir yetenek oluşturabilir ve bunların her birini satabilirsiniz. Aynı zamanda bu ana kategorilerin içerisinde yer alan alt kategorileri seçerek yeteneğinizi tanımlayabilir ve farklılaştırabilirsiniz. 11 farklı ana kategori: Grafik&Tasarım, Video&Animasyon, Online Pazarlama, Yazı&Çeviri, Reklamcılık, İş, Programlama&Teknoloji, Müzik&Ses, Eğlence&Tuhaf, Yaşam Tarzı ve Hediyeler’den oluşmaktadır.

Komisyon Ücreti Nedir?

SadeceOn, standart her satışınız için %30 komisyon almaktadır. Yaptığınız her 10 TL’lik satış için 7 lirası satıcıya, 3 lirası ise SadeceOn’a aktarılmaktadır. Bu oran SadeceOn tarafından sabit tutulmaktadır. Ancak, promosyon veya kampanya gibi durumlarda farlılık gösterebilir.

Sipariş Ekranı Nedir? Neler yapılabilir?

Sipariş ekranı, satın alma işleminden siparişin sonlandırılmasına kadar olan süreci takip etmenizi sağlar. Sipariş ekranında geri sayım yapan bir sayaç bulunmaktadır. Yeteneğin teslimat süresine bağlı olarak sayaçta belirtilen süre değişmektedir. Sipariş ekranında alıcı ile satıcı mesajlaşabilir, aynı zamanda yeteneğin detaylarını da görebilirler. Satıcı, siparişi bu ekran üzerinden teslim ettiği gibi, alıcı da siparişi sonlandırma işlemini veya düzenleme talebini bu ekrandan yürütmektedir. Aynı zamanda iptal taleplerini de sipariş ekranının üst tarafında bulunan “Çözüm Merkezi”nden gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişi Tamamlamış Olmam Rağmen Alıcı Onaylamadı. Ne Yapmam Gerekiyor?

Siparişinizi teslim ettiniz, fakat alıcıdan hala bir ses çıkmadı. Eğer siparişi teslim etmenize rağmen alıcı herhangi bir işlem yapmazsa, siparişiniz 3 gün sonunda otomatik olarak kapanır ve tamamlanmış sayılır. Tamamlanan sipariş sonunda ise komisyon bedeli kesilerek, kazancınız SadeceOn’da bulunan hesabınıza aktarılır.

Kazandığım Parayı Nasıl Çekebilirim?

Kazandığınız para sağ üst bölümünde yazılı olan kullanıcı adınızın yanındaki bakiyede görünür. Dilediğiniz zaman para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Ekranın üst tarafındaki “Satışlar” kısmına girerek, “Kazançlar” linkine tıkladığınızda açılan sayfada PayPal veya Banka hesabınızı tanımlayabileceğiniz bir kısım bulunmaktadır. Buradan istediğiniz herhangi bir hesabınızı tanımlayabilir, daha sonra yine “Kazançlar” ekranından istediğiniz hesaba para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Ancak, para çekme talebinde bulunabilmek için geçerli kazancınızın 20 TL ve üzerinde olması gerekir.

Tel +90 216 706 1180


🟩 SadeceOn indirim kodu Şubat 2024
🏷️ SadeceOn indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi SadeceOn indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 SadeceOn kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
SadeceOn promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.