Solaris Gözlük 50₺ İndirim Kodu [350₺ Üzeri Geçerli]

Kod Süresiz
Beklenen promosyon Solaris promosyon kodu geldi. Tüm ürünlerde geçerli %10...Daha Fazla

Beklenen promosyon Solaris promosyon kodu geldi. Tüm ürünlerde geçerli %10 Solaris indirim kodunu kullanarak sepet tutarınız üzerinden bu rakam düşülerek daha az ödersiniz. Solaris Shop indirim kuponunu kullanmadan alışverişinizi bitirmeyin 🙂 Üstelik tüm indirimlere ek olarak geçerlidir. Daha Az

SOLAR350 Kodu Aç 
100% Başarılı

Solaris Gözlük %10 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Beklenen promosyon Solaris promosyon kodu geldi. Tüm ürünlerde geçerli %10...Daha Fazla

Beklenen promosyon Solaris promosyon kodu geldi. Tüm ürünlerde geçerli %10 Solaris indirim kodunu kullanarak sepet tutarınız üzerinden bu rakam düşülerek daha az ödersiniz. Solaris Shop indirim kuponunu kullanmadan alışverişinizi bitirmeyin 🙂 Üstelik tüm indirimlere ek olarak geçerlidir. Daha Az

OLARIS10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Solaris Gözlük 100₺ İndirim Kodu [700₺ Üzeri Geçerli]

Kod Süresiz
En iyi güneş gözlükleri koleksiyonunu tüm dünyada müşterileriyle buluşturan Solaris,...Daha Fazla

En iyi güneş gözlükleri koleksiyonunu tüm dünyada müşterileriyle buluşturan Solaris, kampanyaya özel 700 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde anında sepette 100 TL indirim fırsatı sunan kupon kodu sizleri bekliyor. Daha Az

SOLAR700 Kodu Aç 
100% Başarılı

Solaris Gözlük İlk Siparişe % 10 İndirim

Fırsat Süresiz
- İlk siparişinizin toplam tutarı% 10 indirimli olacaktır. - İndirim...Daha Fazla

– İlk siparişinizin toplam tutarı% 10 indirimli olacaktır. – İndirim diğer kampanyalarla birleştirilebilir. – İndirim, stoklarla sınırlıdır. – Kampanya yalnızca shopsolaris.com için geçerlidir. – İndirim sepet sayfasında uygulanacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris Ekstra Güneş Gözlüğüne Sepette 40₺ İndirim

Fırsat Süresiz
Sepetinize eklediğiniz ekstra her güneş gözlüğünüz için siparişinizde 40 TL...Daha Fazla

Sepetinize eklediğiniz ekstra her güneş gözlüğünüz için siparişinizde 40 TL indirim alacaksınız. – Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilebilir. – Kampanya, stoklarla sınırlıdır. – Kampanya yalnızca shopsolaris.com için geçerlidir. – Kampanya sepet sayfasında uygulanacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris’te Güneş Gözlüğü Alışverişinize 100 TL Chip Para! – Axess

Fırsat Süresi Doldu
Solaris’te 1-31 Ekim 2022’de 1000 TL ve üstü ilk güneş...Daha Fazla

Solaris’te 1-31 Ekim 2022’de 1000 TL ve üstü ilk güneş gözlüğü alışverişinize 100 TL Chip Para!

Juzdan’dan kampanyaya katılan Axess’lilere özel 1 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Solaris mağazaları veya www.shopsolaris.com ‘dan tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişine 100 TL değerinde chip-para!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın!

Kampanya detayları:

 • 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında Solaris mağazalarından veya www.shopsolaris.com ‘dan tek seferde yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli güneş gözlüğü alışverişinize 100 TL değerinde chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, https://www.juzdan.com.tr/ adresinden Juzdan uygulamasının indirilmesi ve 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında kampanya kapsamında yapılacak ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım gerçekleşir.
 • Axess, Wings, Free ve Akbank Kart kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra asıl kart sahibinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği karta anında yüklenecektir ve 15 Kasım 2022 tarihine kadar sadece Solaris mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir. Chip-paraların kazanımı ve kullanımı için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanyadan kazanılan chip-paralar www.shopsolaris.com’da kullanılamaz.
 • Juzdan ile 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında kampanyaya kayıt olmayan asıl kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya detaylarındaki asıl ve ek kartları ile birden fazla harcama yapsa dahi kampanyadan yalnızca bir defa ve en fazla 100 TL değerinde chip-para kazanabilir. Aynı gün yapılan harcamaların yalnızca ilki kampanya kapsamında sayılır. Kazanılan chip-paralar müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • İptal veya iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Chip Para kullanımı ile ilgili konularda Akbank T.A.Ş sorumludur ve Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Akbank T.A.Ş. ve Atasun Optik kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris’te Güneş Gözlüğü Alışverişine 75 TL MaxiPuan!

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında www.shopsolaris.com...Daha Fazla

Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında www.shopsolaris.com veya Solaris’lerden tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinde 75 TL değerinde MaxiPuan kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli Kredi Kartı, Maximum Genç kredi kartı), İş Bankası Bankamatik Kartı, Maxipara kartlar. Kampanya kapsamında puan kazanabilmeniz, harcamalarınızı kampanyaya dâhil kartlarınızla yapmanız halinde mümkündür. Kampanyaya peşin ya da taksitli harcamalar dâhildir. Kampanya sadece güneş gözlüğü alışverişinde geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatik kartlar ve Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 15 Nisan 2022 tarihinde alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022’dir ve son kullanma tarihine kadar tüm fiziki Maximum üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazanılan MaxiPuanlar 31 Mayıs 2022 tarihinden sonra kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL değerinde MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ek Koşullar: İş Bankası ve Solaris kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. MaxiPuan kullanımı ile ilgili konularda İş Bankası sorumlu olup, Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş.’nin bir markası olan Solaris’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

NET % 70 Solaris Güneş Gözlüklerinde Yaz İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
1 Ekim 2021 – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında Solaris’lerden...Daha Fazla

1 Ekim 2021 – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında Solaris’lerden ve www.shopsolaris.com üzerinden yapılacak olan Unofficial, Komono, Quay, Prive Revaux, Levis, Carrera, Tommy Hilfiger, Polaroid markalarının seçili güneş gözlüklerinde net %70 indirim uygulanmaktadır. Kampanya, kampanya detaylarında belirtilenler hariç diğer indirimlerle birleştirilemez. Kampanya, 54.173 adet güneş gözlüğü stoğu ile sınırlıdır.

Solaris_17-18-A_ustos_Gece_2800x774

Kampanya Detayları; 

 • 1 Ekim 2021 – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında Unofficial, Komono, Quay, Prive Revaux, Levis, Carrera, Tommy Hilfiger, Polaroid markalarının seçili güneş gözlüklerinde geçerlidir.
 • Kampanyada Unofficial, Komono, Quay, Prive Revaux, Levis, Carrera, Tommy Hilfiger, Polaroid markalı seçili güneş gözlüklerinde net %70 indirim uygulanmaktadır.
 • Kampanya; Solaris’lerden ve www.shopsolaris.com üzerinden yapılacak olan Unofficial, Komono, Quay, Prive Revaux, Levis, Carrera, Tommy Hilfiger, Polaroid markalı seçili güneş gözlüğü alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanya yeni üyeye özel ilk güneş gözlüğü siparişinde %10 indirim ile birleştirilebilecektir.
 • Kampanya, ek güneş gözlüklerinde 40 TL indirim kampanyası ile birleştirilebilecektir
 • Kampanya, kampanya detaylarında belirtilenler hariç diğer indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya, 54.173  adet güneş gözlüğü stoğu ile sınırlıdır.
 • Kampanya süresince “özel müşteri indirimi” ve “personel indirimi” geçerli olmayacaktır.

Kampanya süresince “özel müşteri indirimi” ve “personel indirimi” geçerli olmayacaktır.

solaris-_50indirim-banner-winter-web_1

Kampanya Detayları; 

  • 3 Nisan 2021 günü saat 20:00 – 4 Nisan 2021 günü saat 10:00 arasında fırsat ve outlet ürünleri dışında tüm güneş gözlüklerinde geçerlidir.
  • Güneş gözlüğü alışverişlerinde %60’a varan indirim uygulanmaktadır.
  • Kampanya, www.shopsolaris.com üzerinden yapılacak olan fırsat ve outlet ürünleri dışında tüm güneş gözlüğü alışverişlerinde geçerlidir.
  • Kampanya, yeni üyeye özel ilk siparişte %10 indirim ile birleştirilebilecektir.
  • Kampanya ek güneş gözlüklerinde 40 TL indirim kampanyası ile birleştirilebilecektir.
  • Kampanya, kampanya detaylarında belirtilenler hariç diğer indirimlerle birleştirilemez.
  • Kampanya, 500.000 adet güneş gözlüğü stoğu ile sınırlıdır.
  • Kampanya, fırsat ve outlet ürünlerde geçerli değildir.
 • Kampanya süresince “özel müşteri indirimi” ve “personel indirimi” geçerli olmayacaktır.
Her mevsimde kadınların ve erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan güneş gözlükleri birçok markanın en çok rağbet gören ürünlerindendir. Kıyafetlerin en önemli tamamlayıcı unsuru olmasının yanı sıra göz ve göz çevresini zararlı güneş ışınlarından korumasından dolayı da vazgeçilmez olan güneş gözlüklerinin markalar tarafından özel olarak tasarlanan birçok modeli mevcut. Güneş gözlüğü fiyatları ise gözlüğün markasına ve modeline göre değişebilmektedir. Solaris’te bulunan Dolce&Gabbana, Giorgio Armani, Havaianas, Heritage, Hugo Boss, Inesta, Jimmy Choo gibi markaların birbirinden güzel güneş gözlüğü modelleri arasından zevkinize ve tarzınıza en uygun olanı kolayca belirleyebilir, hayallerinizdeki güneş gözlüğüne çabucak kavuşabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris’te 50₺ Parafpara – Halkbank

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya 1-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında sadece güneş gözlüğü alışverişlerinde...Daha Fazla
 • Kampanya 1-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında sadece güneş gözlüğü alışverişlerinde geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında tüm Solaris’lerden  ve www.shopsolaris.com’dan tek seferde yapılacak olan ilk 250 TL ve 499 TL arasındaki güneş gözlüğü alışverişlerinde 25 TL değerinde  ParafPara; 500 TL ve üzerindeki güneş gözlüğü alışverişlerinde 50 TL değerinde  ParafPara verilecektir.
 • Solaris’lerden yapılacak alışverişlerde kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin Paraf POS’larından yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya, ilk yapılan işlemde geçerli olacaktır ve bir müşteri ilk işlemi ile bir defaya mahsus ParafPara kazanacaktır. Aynı müşterinin kampanyadan birden fazla alışverişinde faydalanması mümkün değildir.
 • Kazanılan ParafPara’lar işlem yapılan karta bir sonraki gün yüklenecektir.
 • Solaris kampanyasından yararlanan müşteri Atasun Optik kampanyasından yararlanamayacaktır.
 • Paraf, Parafly, Parafree, ve  Bankamız tüm ticari kartları, sanal ve ek kartları kampanyadan faydalanabilecektir.
 • ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Ayrıca kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
 • Kampanyadan kazanılan ParafPara’lar Paraf POS bulunan tüm üye işyerlerinde kullanılabilecek olup, ParafPara’ların son kullanım tarihi 15 Eylül 2021’dir. Kullanılmayan ParafPara’lar 16 Eylül 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • ParafPara kazanma ve kullanma koşulları TÜRKİYE HALKBANKASI A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, Solaris’in (Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş.)  herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. ve Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris İndirimli Güneş Gözlükleri | % 70’e Varan Outlet Gözlükler

Fırsat Süresiz
Güneş gözlüğü hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılması gereken...Daha Fazla

Güneş gözlüğü hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılması gereken bir üründür. Güneş gözlüğü gözleri güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken, aynı zamanda giyim tarzını tamamlayan eşsiz bir aksesuardır. Güneş gözlüğü fiyatları güneş gözlüğünün markasına, modeline ve üretildiği malzemeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu bölümdeki tüm güneş gözlüklerinde indirim uygulanmaktadır. Kampanyalı güneş gözlüklerini en avantajlı fiyatlarla satın alabilmek için inceleyebilir, ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun güneş gözlüğünü hemen seçebilirsiniz. İndirimli güneş gözlükleri son derece şık, kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris Yeni Sezonda %50’ye Varan İndirim | Güneş Gözlükleri

Fırsat Süresiz
Solaris'te yeni sezon güneş gözlüklerinde %50'ye varan indirim! Ray-Ban, Bvlgari...Daha Fazla

Solaris’te yeni sezon güneş gözlüklerinde %50’ye varan indirim! Ray-Ban, Bvlgari (1) Calvin Klein Jeans (16) Guess (2) Hugo (1) Inesta (16) Inesta + (18) Inesta Classic (6) Jimmy Choo (1) Lacoste (1) Mustang (7) Osse (7) Polaroid (9) Polaroid Kids (2) Police (7) PRIVE REVAUX (24) Tom Ford (1) Tommy Hilfiger (7) Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris Güneş Gözlüğü Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Solaris gözlük kampanyalar sayfası burada!
Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Gözlük Kuponları

% 50 Alınıyor Gözlük & Saat İndirimi – Rayban, Calvin Klein, Hawk, Emporio Armani, Osse

Fırsat Süresiz
Saat, Takı & Gözlük Kategorisinde %50'ye varan indirimler Aliniyor.com'da! Ray-ban... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 25 FashFed SunglassHut: Ray-Ban, Oakley, Armani, Gucci, Persol Güneş Gözlüğü İndirimleri

Fırsat Süresiz
Sunglass Hut: Ray-Ban, Gucci, Persol ve daha birçok trend markayla... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol Güneş Gözlüğü İndirim Günü – En Çok Satan Flaş Ürünler | Ray-Ban 😎

Fırsat Süresiz
Trendyol'dan yapacağınız güneş gözlüğü alışverişlerinde bugüne özel süper indirimleri kaçırmayın!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Ray-Ban Güneş Gözlükleri: Sepet İndirimleriyle Trendyol’da!

Fırsat Süresiz
Orijinal Ray-Ban güneş gözlükleri Aviator, Wayfarer, Clubmaster, Round, Hexagonal modelleri... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Occasion’dan Güneş Gözlükleri [% 70’e Varan İndirimle] – Lacoste, Calvin Klein, Nautica

Fırsat Süresiz
Occasion ile yazın en değişilmez aksesuarlarını %70'e varan indirimlerle evine... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Solaris’le ilgili bilmeniz gereken her şey!

Solaris 40’ın üzerinde ülkede 4.200’den fazla satış noktası ile “En İyi Güneş Gözlüğü Koleksiyonu”nu tüm dünyada müşterileri ile buluşturmaya adanmış seçkin bir güneş gözlüğü zinciridir. 1994’te kurulan Solaris bugün pazarının en geniş ürün çeşitliliğine sahip, özenle seçilmiş kadın, erkek, genç ve çocuk güneş gözlüklerini siz müşterilerine sunmaktadır. Klasikten modaya, lüksten spora güneş gözlüğü koleksiyonumuz 8’i sadece Solaris noktalarında özel olarak satılan toplam 50’nin üzerinde dünya markasını sizlerle buluşturmaktadır. Tüm güneş gözlüğü ihtiyacınız için tek bir nokta hedefi ile yola çıkan Solaris’in en önemli hedefi müşterilerinin aradığı tüm güneş gözlüklerini tek noktada biraraya getirmektir.

Solaris ekibi olarak güneş gözlüklerinin sadece güneşten korunmaktan çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Günümüzde güneş gözlükleri en önemli moda aksesuarlarının başında gelmektedir. Her moda aksesuarında olduğu gibi güneş gözlükleri de kişinin kendini ifade etme aracı olduğunun bilincinde olarak satışa sunduğumuz her güneş gözlüğünün bir duruş temsil ettiğine inanıyoruz. Bunun için her zaman güneş gözlüğü pazarındaki en son moda trendlerini, inovasyonu ve en son teknolojileri takip edip tümünü tek noktada sizlerle buluşturuyoruz. 25 yıllık tecrübemizle online dahil tüm satış noktalarımızda müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Solaris dünyanın lider optik perakendecisi GrandVision bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kendini işe adamış, uzman ve yenilikçi çalışanları ile GrandVision her gün en iyi görüş kalitesini daha çok insana ulaştırmak için çalışmaktadır.

Destek burada!

Mükemmel bir güneş gözlüğü arıyor ama nasıl bulacağınızı bilmiyor musunuz? Solaris olarak, 25 yıldır en geniş güneş gözlüğü koleksiyonunu müşterilerimize sunmaktayız. Hemen ara, konuşalım ve en iyi görünüme ulaşmana yardımcı olalım.

Telefon
444 00 65
7 gün, 24 saat!
E-Mail: musterihizmetleri@shopsolaris.com


🟩 Solaris Gözlük indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Solaris Gözlük indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Solaris Gözlük indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Solaris Gözlük kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Solaris Gözlük promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.