Solaris Gözlük 50₺ İndirim Kodu [350₺ Üzeri Geçerli]

Kod Süresiz
Beklenen promosyon Solaris promosyon kodu geldi. Tüm ürünlerde geçerli %10...Daha Fazla

Beklenen promosyon Solaris promosyon kodu geldi. Tüm ürünlerde geçerli %10 Solaris indirim kodunu kullanarak sepet tutarınız üzerinden bu rakam düşülerek daha az ödersiniz. Solaris Shop indirim kuponunu kullanmadan alışverişinizi bitirmeyin 🙂 Üstelik tüm indirimlere ek olarak geçerlidir. Daha Az

SOLAR350 Kodu Aç 
100% Başarılı

Solaris Gözlük %10 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Beklenen promosyon Solaris promosyon kodu geldi. Tüm ürünlerde geçerli %10...Daha Fazla

Beklenen promosyon Solaris promosyon kodu geldi. Tüm ürünlerde geçerli %10 Solaris indirim kodunu kullanarak sepet tutarınız üzerinden bu rakam düşülerek daha az ödersiniz. Solaris Shop indirim kuponunu kullanmadan alışverişinizi bitirmeyin 🙂 Üstelik tüm indirimlere ek olarak geçerlidir. Daha Az

OLARIS10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Solaris Gözlük 100₺ İndirim Kodu [700₺ Üzeri Geçerli]

Kod Süresiz
En iyi güneş gözlükleri koleksiyonunu tüm dünyada müşterileriyle buluşturan Solaris,...Daha Fazla

En iyi güneş gözlükleri koleksiyonunu tüm dünyada müşterileriyle buluşturan Solaris, kampanyaya özel 700 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde anında sepette 100 TL indirim fırsatı sunan kupon kodu sizleri bekliyor. Daha Az

SOLAR700 Kodu Aç 
100% Başarılı

Solaris Gözlük İlk Siparişe % 10 İndirim

Fırsat Süresiz
- İlk siparişinizin toplam tutarı% 10 indirimli olacaktır. - İndirim...Daha Fazla

– İlk siparişinizin toplam tutarı% 10 indirimli olacaktır. – İndirim diğer kampanyalarla birleştirilebilir. – İndirim, stoklarla sınırlıdır. – Kampanya yalnızca shopsolaris.com için geçerlidir. – İndirim sepet sayfasında uygulanacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris Ekstra Güneş Gözlüğüne Sepette 40₺ İndirim

Fırsat Süresiz
Sepetinize eklediğiniz ekstra her güneş gözlüğünüz için siparişinizde 40 TL...Daha Fazla

Sepetinize eklediğiniz ekstra her güneş gözlüğünüz için siparişinizde 40 TL indirim alacaksınız. – Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilebilir. – Kampanya, stoklarla sınırlıdır. – Kampanya yalnızca shopsolaris.com için geçerlidir. – Kampanya sepet sayfasında uygulanacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris Optik’te 100 TL’ye varan Bonus

Fırsat Süresi Doldu
Bonusflaş’a özel 18 Eylül – 18 Ekim 2020 tarihleri arasında...Daha Fazla

Bonusflaş’a özel 18 Eylül – 18 Ekim 2020 tarihleri arasında tüm Solaris’lerden ve www.shopsolaris.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak 450 TL ve 1.000 TL üzeri tek ödemeli veya taksitli güneş gözlüğü alışverişlerinizde geçerlidir.

Harcamadan önce; Bonus Flaş üzerinden Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır. 450 TL’ye 50 TL, 1.000 TL ve üzerine 100 TL Bonus kazanabilir.

Kampanyadan yararlanabilmek için Solaris’lerden yapılacak işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmesi gerekmektedir.

 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan sadece ilk işlemi ile ve en fazla 450 TL’ye 50 TL, 1.000 TL ve üzerine 100 TL Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonuslar, 23 Ekim – 3 Kasım 2020  tarihleri arasında bonus üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonuslar 4 Kasım 2020’de geri alınır.
 • Kampanya sadece güneş gözlüğü alışverişinde geçerlidir.
 • Kampanyaya katılım için ilk harcamadan önce Bonus Flaş üzerinden Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan sadece ilk işlemi ile ve en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi Bonus Genç dahildir. Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, ICBC Bonus, Fibabank Bonus, Garanti BBVA Paracard, sanal ve kontör kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya peşin ya da taksitli harcamalar dahildir.
 • İade ve iptal işlemleri dikkate alınacak olup, iptal veya iade hallerinde yüklenen bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya ek kartlar dahildir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Solaris’lerden yapılacak işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmesi gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılım için harcamadan önce EVET SOLARIS yazıp, bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanelerini 3340’a SMS göndermeli veya Bonus Flaş üzerinden “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris Gözlük %50 İndirime Ek %10 İndirim [Sadece 12 Saat]

Fırsat Süresi Doldu
16 Eylül 2020 22:00 ile 17 Eylül 2020 10:00 saatleri...Daha Fazla

16 Eylül 2020 22:00 ile 17 Eylül 2020 10:00 saatleri arasında www.shopsolaris.com üzerinden yapılacak olan seçili güneş gözlüğü alışverişlerinde mevcut %50’ye varan indirimlere ek %10 indirim uygulanmaktadır. Kampanya, 250.000 adet güneş gözlüğü stoğu ile sınırlıdır. Kampanya, fırsat ve outlet reyonu dışındaki seçili güneş gözlüklerinde geçerlidir. Kampanya, kampanya detaylarında belirtilenler hariç diğer indirimlerle birleştirilemez.

Solaris Gece Kampanyası 16-17 Eylül gecesi seçili markalarda (Osse, Mustang, Polaroid, Prive Revaux, Unofficial, DbyD, Police, Lacoste, CK Jeans ) %10 indirim

Kampanya Detayları; 

 • 16 Eylül 2020 22:00 ile 17 Eylül 2020 10:00 saatleri arasında fırsat ve outlet ürünleri dışında seçili güneş gözlüklerinde geçerlidir.
 • Güneş gözlüğü alışverişlerinde mevcut %50’ye varan indirimlere ek anında %10 indirim uygulanmaktadır.
 • Kampanya; www.shopsolaris.com üzerinden yapılacak olan seçili güneş gözlüğü alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanya, Osse, Mustang, Polaroid, Prive Revaux, Unofficial, DbyD, Police, Lacoste, CK Jeans markalı güneş gözlüklerinde geçerlidir.
 • Kampanya, ek güneş gözlüklerinde 40 TL indirim kampanyası ile birleştirilebilecektir.
 • Kampanya yeni üyeye özel ilk siparişte %10 indirim ile birleştirilebilecektir.
 • Kampanya, kampanya detaylarında belirtilenler hariç diğer indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya, 250.000 adet güneş gözlüğü stoğu ile sınırlıdır.
 • Kampanya, fırsat ve outlet ürünlerde geçerli değildir.
 • Kampanya süresince “özel müşteri indirimi” ve “personel indirimi” geçerli olmayacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris Gözlük 100₺ ParafPara

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya 16/08/2020  - 16/09/2020 arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında www.shopsolaris.com’dan tek...Daha Fazla
 • Kampanya 16/08/2020  – 16/09/2020 arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında www.shopsolaris.com’dan tek seferde yapılacak olan 250 TL ve 500 TL arasındaki güneş gözlüğü alışverişlerinde 50 TL ParafPara, 500 TL ve üzerindeki güneş gözlüğü alışverişlerinde 100 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanya ilk yapılan işlemde geçerli olacaktır ve bir müşteri ilk işlemi ile bir defaya mahsus ParafPara kazanacaktır.
 • Solaris kampanyasından yararlanan kart sahibimiz Atasun kampanyasından yararlanamayacaktır.
 • Aynı müşterinin kampanyadan birden fazla alışverişinde faydalanması mümkün değildir. Kampanyaya Paraf, Parafly, Parafree, sanal kartlar, tüm ticari kartlar ve ek kartlar dahildir.
 • Kampanyaya www.shopsolaris.com’dan yapılacak alışverişler de dahildir.
 • Solaris’lerden yapılacak alışverişlerde kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin Paraf POS’larından yapılması gerekmektedir.
 • Kazanılan ParafPara’lar işlem yapılan karta bir sonraki gün yüklenecektir. Kampanyadan kazanılan ParafPara’lar Paraf pos bulunan tüm üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
 • ParafPara’ların son kullanım tarihi 15 Ekim 2020’dir. Kullanılmayan ParafPara’lar 16 Ekim 2020’de geri alınacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris İndirimli Güneş Gözlükleri | % 70’e Varan Outlet Gözlükler

Fırsat Süresiz
Güneş gözlüğü hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılması gereken...Daha Fazla

Güneş gözlüğü hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılması gereken bir üründür. Güneş gözlüğü gözleri güneşin zararlı ışınlarına karşı korurken, aynı zamanda giyim tarzını tamamlayan eşsiz bir aksesuardır. Güneş gözlüğü fiyatları güneş gözlüğünün markasına, modeline ve üretildiği malzemeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu bölümdeki tüm güneş gözlüklerinde indirim uygulanmaktadır. Kampanyalı güneş gözlüklerini en avantajlı fiyatlarla satın alabilmek için inceleyebilir, ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun güneş gözlüğünü hemen seçebilirsiniz. İndirimli güneş gözlükleri son derece şık, kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris Yeni Sezonda %50’ye Varan İndirim | Güneş Gözlükleri

Fırsat Süresiz
Solaris'te yeni sezon güneş gözlüklerinde %50'ye varan indirim! Ray-Ban, Bvlgari...Daha Fazla

Solaris’te yeni sezon güneş gözlüklerinde %50’ye varan indirim! Ray-Ban, Bvlgari (1) Calvin Klein Jeans (16) Guess (2) Hugo (1) Inesta (16) Inesta + (18) Inesta Classic (6) Jimmy Choo (1) Lacoste (1) Mustang (7) Osse (7) Polaroid (9) Polaroid Kids (2) Police (7) PRIVE REVAUX (24) Tom Ford (1) Tommy Hilfiger (7) Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Solaris Güneş Gözlüğü Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Solaris gözlük kampanyalar sayfası burada!
Hemen Al
100% Başarılı

Solaris’le ilgili bilmeniz gereken her şey!

Solaris 40’ın üzerinde ülkede 4.200’den fazla satış noktası ile “En İyi Güneş Gözlüğü Koleksiyonu”nu tüm dünyada müşterileri ile buluşturmaya adanmış seçkin bir güneş gözlüğü zinciridir. 1994’te kurulan Solaris bugün pazarının en geniş ürün çeşitliliğine sahip, özenle seçilmiş kadın, erkek, genç ve çocuk güneş gözlüklerini siz müşterilerine sunmaktadır. Klasikten modaya, lüksten spora güneş gözlüğü koleksiyonumuz 8’i sadece Solaris noktalarında özel olarak satılan toplam 50’nin üzerinde dünya markasını sizlerle buluşturmaktadır. Tüm güneş gözlüğü ihtiyacınız için tek bir nokta hedefi ile yola çıkan Solaris’in en önemli hedefi müşterilerinin aradığı tüm güneş gözlüklerini tek noktada biraraya getirmektir.

Solaris ekibi olarak güneş gözlüklerinin sadece güneşten korunmaktan çok daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Günümüzde güneş gözlükleri en önemli moda aksesuarlarının başında gelmektedir. Her moda aksesuarında olduğu gibi güneş gözlükleri de kişinin kendini ifade etme aracı olduğunun bilincinde olarak satışa sunduğumuz her güneş gözlüğünün bir duruş temsil ettiğine inanıyoruz. Bunun için her zaman güneş gözlüğü pazarındaki en son moda trendlerini, inovasyonu ve en son teknolojileri takip edip tümünü tek noktada sizlerle buluşturuyoruz. 25 yıllık tecrübemizle online dahil tüm satış noktalarımızda müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Solaris dünyanın lider optik perakendecisi GrandVision bünyesinde faaliyet göstermektedir. Kendini işe adamış, uzman ve yenilikçi çalışanları ile GrandVision her gün en iyi görüş kalitesini daha çok insana ulaştırmak için çalışmaktadır.

Destek burada!

Mükemmel bir güneş gözlüğü arıyor ama nasıl bulacağınızı bilmiyor musunuz? Solaris olarak, 25 yıldır en geniş güneş gözlüğü koleksiyonunu müşterilerimize sunmaktayız. Hemen ara, konuşalım ve en iyi görünüme ulaşmana yardımcı olalım.

Telefon
444 00 65
7 gün, 24 saat!
E-Mail: [email protected]