Sportive % 35 Nike İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Sportive'de Nike aksesuar Ürünlerinde 31 Aralık'a kadar geçerli Nike kampanyası...Daha Fazla

Sportive’de Nike aksesuar Ürünlerinde 31 Aralık’a kadar geçerli Nike kampanyası : Nike Aksesuar Markalı ürünlerde anında sepette %35 indirim Daha Az

BE83639 Kodu Aç 
100% Başarılı

Sportive % 35 Arena İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Sportive'de Arena Ürünlerinde 31 Aralık'a kadar geçerli Arena kampanyası: Arena...Daha Fazla

Sportive’de Arena Ürünlerinde 31 Aralık’a kadar geçerli Arena kampanyası: Arena Markalı ürünlerde anında sepette %35 indirim Daha Az

863539 Kodu Aç 
100% Başarılı

Sportive.com.tr 100₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Sportive'de 900 TL ve üzeri tüm ürünlerde geçerli 100 TL...Daha Fazla

Sportive’de 900 TL ve üzeri tüm ürünlerde geçerli 100 TL indirim sağlar! 900 TL ve üzeri 30 Eylül’e kadar geçerli tüm indirimlere ek 100 TL indirim kodu Daha Az

45219763 Kodu Aç 
100% Başarılı

Sportive.com.tr 25₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Sportive'de 300 TL ve üzeri tüm ürünlerde geçerli 25 TL...Daha Fazla

Sportive’de 300 TL ve üzeri tüm ürünlerde geçerli 25 TL indirim sağlar! 300TL ve üzeri alışverişlerde tüm indirimlere ek 25 TL indirim kodu Daha Az

84632546 Kodu Aç 
100% Başarılı

Sportive % 50 Büyük Sezon İndirimi

Fırsat 5 gün kaldı
Yeni sezon ürünlerinde sepette %50 indirim Sportive'de!...Daha Fazla

Yeni sezon ürünlerinde sepette %50 indirim Sportive’de!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paraf ile Sportive’de 50 TL ParafPara!

Fırsat Süresi Doldu
10 Aralık 2020 - 10 Ocak 2021 tarihleri arasında tüm...Daha Fazla

10 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021 tarihleri arasında tüm mağazalarımızda ve sportive.com.tr’de başlayacak “300 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL ParafPara” kampanyası ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir.

Kampanya Detayları:

10 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021 tarihleri arasında Paraf ile Sportive mağazaları ve www.sportive.com.tr’de Paraf POS’larından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL ParafPara kazanılacaktır.

Kazanılan ParafPara’lar işlem yapılan tarihten bir gün sonra harcama yapılan karta yüklenecektir.

Kampanya dönemi boyunca bir müşteri sadece bir kez 50 TL kazanabilecektir.

Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Kobi, Paraf Eczacı, Paraf Esnaf, Paraf Business ve Ek kartlar kampanyaya dahil olup ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kazanılan 50 TL ParafPara tüm Paraf üye işyerlerinde kullanılabilir.

ParafPara transferi, ParafPara kullanımı sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Kampanyaya ilişkin bilgi müşteriye ait slip üzerinde yer alacak olup geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.

Tüm kampanyalar ile birleştirilebilir.

Kampanya görselleri 11 Aralık itibari ile mağazalara gönderilecek olup, görseller gelene kadar ekte yer alan A4 çalışmanın çıktısını alarak kasa yanına konumlandırmanızı ve müşterilerimizi kampanyaya ilişkin bilgilendirmenizi rica ederiz.

Kampanyanın geçerli olduğu mağazalar; İstanbul; Aqua Florya AVM, Bayrampaşa Forum AVM, Beylikdüzü consept Sportive, Beylikdüzü Outlet Mağaza, Hilltown AVM, Mall of İstanbul AVM, Özdilek Park AVM, İsFanbul AVM, İzmir; Ksk Store; Çanakkale; Çanakkale 17 Burda AVM, Antalya; Markantalya AVM, Deepo Outlet AVM, Eskişehir; Espark AVM, Sportive.com.tr, Franchise Mağazalar; Rize Sportive mağazalarında geçerlidir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel Sportive’de 50 TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 6 Kasım – 6 Aralık 2020 tarihleri arasında...Daha Fazla

Axess’e özel 6 Kasım – 6 Aralık 2020 tarihleri arasında Sportive mağazalarında 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “SPORTIVE” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kazanılan chip-paralar 20 Aralık 2020 tarihine kadar Sportive mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya detayları:

 • 6 Kasım – 6 Aralık 2020 tarihleri arasında Sportive mağazalarında tek seferde yapılacak ilk 350 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 20 Aralık 2020 tarihine kadar Sportive mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Sportive.com.tr’den yapılacak online alışverişler dahil değildir.
 • Kampanya, İstanbul’da; İstanbul Forum AVM, Beylikdüzü Konsept Sportive, Beylikdüzü Outlet Sportive, Aqua Florya AVM, Hilltown AVM, Mall of İstanbul AVM, Özdilek Park AVM, İsFanbul AVM, Sirkeci Sportive, Çanakkale’de; 17 Burda AVM, Antalya’da; Markantalya AVM, Agora AVM, Deepo Outlet AVM, İzmir’de; Karşıyaka Store, Eskişehir’de; Espark AVM, Elazığ, Trabzon ve Rize’deki mağazalarda geçerlidir.
 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “SPORTIVE” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 50 TL chip-para kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Sportive 25 TL İNDİRİM KODU

Kod Süresiz
Sportive'de 300 TL ve Üzeri Alışverişlere Geçerli 25 TL İNDİRİM...Daha Fazla

Sportive’de 300 TL ve Üzeri Alışverişlere Geçerli 25 TL İNDİRİM KODU Daha Az

SP25 Kodu Aç 
100% Başarılı

100 TL Sportive Bonus

Fırsat Süresi Doldu
Bonusflaş’tan kampanyaya katılım sonrası, Sportive’den tek seferde 500 TL ve...Daha Fazla

Bonusflaş’tan kampanyaya katılım sonrası, Sportive’den tek seferde 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışveriş yaparak 100 TL Sportive bonus kazanılabilecektir.
Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.

 • 100 TL Sportive Bonus kampanyası, BonusFlaş üzerinden katılım sağlanarak 5 Ekim – 5 Kasım 2020 tarihleri arasında Sportive’den gerçekleştirilecek alışverişlerde geçerlidir.
 • Sportive mağazalarından veya  www.sportive.com.tr’den tek seferde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 100 TL Sportive Bonus kazanımı olacaktır ve kazanılan Sportive Bonuslar bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından 100 TL Sportive Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • BonusFlaş Mobil uygulama katılımı haricindeki alışverişler 100 TL Sportive Bonus kampanyasına dahil olmayacaktır.
 • Harcama işleminden sonra yapılan kampanya katılımları 100 TL Sportive Bonus kampanyasına  dahil edilmeyecek ve geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.  Kampanyaya katılım onay bildirimi ve mesajı geldikten sonra gerçekleştirilen harcamalar 100 TL Sportive Bonus kampanyasına dahil olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanarak 100 TL Sportive Bonus kazanabilecektir.
 • Bonus kullanımlarıyla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan Sportive Bonus’lar 12 Kasım 2020 tarihine kadar sadece Sportive mağazalarında kullanılabilir. www.sportive.com.tr de kullanılamaz.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 13 Kasım 2020 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Business ve ek kartlar dahildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Sportive 20₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Sportive'de 300 TL ve üzeri tüm ürünlerde geçerli 20 TL...Daha Fazla

Sportive’de 300 TL ve üzeri tüm ürünlerde geçerli 20 TL indirim sağlar! Daha Az

2EAD6B Kodu Aç 
100% Başarılı

Sportive Nike Ürünlerinde % 40’a Varan İndirim

Fırsat Süresiz
Sportive.com.tr'de Nike ürünlerinde %40'a Varan İndirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Sportive’de Sezon Ürünlerinde 200₺’ye Varan Sepet İndirimi

Fırsat Süresiz
Kampanya tüm Sezon ürünü alışverişlerinde 500 TL’ye 100TL, 750TL’ye 150...Daha Fazla

Kampanya tüm Sezon ürünü alışverişlerinde 500 TL’ye 100TL, 750TL’ye 150 TL, 1000TL’ye 200 TL indirim şeklindedir.
• Skechers marka ürünler kampanya kapsamı dışındadır
• İndirim sportive mağazalarında kasada anında geçerli olacaktır.
• 500 TL altındaki alışverişlerde kampanya geçerli değildir
• Kampanyadan Sportive Kart müşterileri yararlanabilmektedir.
• Kampanya diğer kampanyalar ve indirimler ile birleştirilemeyecektir.
• Yapılan alışverişte kampanya indirimi kullanılmış ise; ürün İadesi sonrası satın alınan ürünler kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa kampanya iptal olur. Ücret iadesi kampanyanın indirimi düşülerek yapılır.
• Kampanyalı ürün satışlarının iade ve değişim işlemi gerçekleştirilirken, iade ve değişim yapılan tarihteki güncel kampanya ve fiyatlar üzerinden işlem yapılır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Sportive NBA Ürünleri

Fırsat Süresiz
NBA ürünlerini Sportive sitesinde bulabilirsin!
Hemen Al
100% Başarılı

Sportive Puma’da % 30’a Varan İndirim

Fırsat Süresiz
Sportive.com.tr'de Puma ürünlerinde %30'a Varan İndirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Sportive Adidas Ürünlerinde % 25’e Varan İndirim

Fırsat Süresiz
Sportive.com.tr'de Adidas ürünlerinde %25'e Varan İndirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Sportive Quiksilver % 40’a Varan İndirim

Fırsat Süresiz
Sportive.com.tr'de Quiksilver ürünlerinde %40'a Varan İndirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Sportive Ürünlerinde % 50’ye Varan İndirim

Fırsat Süresiz
Sportive.com.tr'de Sportive ürünlerinde %50'ye Varan İndirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Sportive Tüm Sezon Ürünlerinde %50’ye Varan İndirim

Fırsat Süresiz
Sportive'de tüm sezon ürünlerinde %50'ye varan indirim başladı!
Hemen Al
100% Başarılı

Sportive 100 TL İndirim Kodu (800₺ Üzeri Alışverişe)

Kod Süresi Doldu
Spor giyimin en beğenilen ismi Sportive'de şimdi 800 TL harca,...Daha Fazla

Spor giyimin en beğenilen ismi Sportive’de şimdi 800 TL harca, anında 100 TL indirim kazan! Daha Az

MART100 Kodu Aç 
100% Başarılı

Sportive 50 TL İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Şimdi spor giyim ve aksesuarlarının akla gelen ilk ismi olan...Daha Fazla

Şimdi spor giyim ve aksesuarlarının akla gelen ilk ismi olan Sportive online mağazasında 50 TL indirim fırsatı! Daha Az

MART50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Sportive 400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
400 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim
SUBAT50 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.
Hemen Al
100% Başarılı

HAKKIMIZDA

”En İyi Markalar En İyi Sen” mottosuyla sektördeki deneyimini, yeniliklere ve gelişime açık vizyonuyla pekiştirerek Türkiye’nin çok markalı lider spor perakende zinciri olarak konumlanan Sportive, 19 şehirde 32 mağaza ve 27.000 metrekareye yayılan satış ve hizmet alanıyla Türkiye’nin önde gelen spor mağazası zincirlerindendir. Bunlara ek olarak, www.sportive.com.tr ile internet mağazacılığında da Türkiye’nin en büyük internet spor mağazalarından biri olma özelliğini taşımaktadır.

Sportive, Arena, Mammut, Everlast ve Nike Aksesuar Türkiye distribütörüdür. Ayrıca, Nike, Adidas, Puma, Reebok, Under Armour, The North Face, Jack Wolfskin, Columbia, New Balance, Skechers, Quiksilver, Hummel, Slazenger, 2AS, Crocs, Lumberjack, GoPro, Voit ve Hattrick markaları da Sportive çatısı altında yer almaktadır. www.sportive.com.tr ile Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren Sportive dünyaca ünlü spor markalarıyla olduğu kadar kendi üretimi olan Sportive markasıyla da dikkat çekmektedir.

Ana misyonu önde gelen tüm spor markalarını aynı çatı altında toplamak olan Sportive, aktif olarak yapılan spor dallarına yönelik profesyonel spor malzeme ve aksesuarları tüketicilerin beğenisine sunmaktadır. Sportive aynı zamanda spor giyimi günlük hayatında tercih eden kişiler için de zengin seçeneklere sahiptir.

Spor ürünleri perakendesi alanında Türkiye’nin lider markası Sportive’in kökeni, 1980’li yılların sonunda kurulan ve ülkemizin önde gelen toptan spor malzemeleri tedarikçilerinden Toksöz Spor Malzemeleri Ticaret Anonim Şirketi’ne dayanmaktadır. Sportive markasının ilk mağazası ise 2005 yılında İstanbul Merter’de 2.000 metrekare net satış alanı üzerinde hizmete girmiştir.

Sportive şirket yapısına 13 Kasım 2012 tarihinde Türkiye’nin en çok işlem gerçekleştiren girişim sermayesi fonu olan İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. yatırımcı olarak iştirak etmiştir. Aynı tarihte İstventures’ı ortaklığına dahil eden Sportive, günümüz perakendeciliğinde 27.000 m2 satış alanı ve lojistikte 10.000 m2 alan büyüklüğüne ulaşarak perakende operasyonunda yaklaşık 320 kişiyi istihdam etmektedir.

Sportive Genel Müdürlük – Genel Merkez

Adres: Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı No:32/A Haramidere/Esenyurt/İstanbul 34567

Telefon: +90 850 221 2300


🏷️ Sportive indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Sportive indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Sportive kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Sportive promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.