Surfshark VPN Ayda Sadece $1.99 Türkiye

Fırsat Süresiz
Ağzınızı açık bırakacak VPN fırsatını kaçırmayın. Diğer VPN fırsatlarını gözü...Daha Fazla

Ağzınızı açık bırakacak VPN fırsatını kaçırmayın. Diğer VPN fırsatlarını gözü kapalı yener Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Surfshark nasıl çalışır?

Cihazınızın tüm gelen ve giden internet trafiğini şifreleriz. Ayrıca internette ne yaptığınızı kimsenin görmemesi için IP adresinizi de gizleriz. Buna ek olarak reklamları, izleyicileri, zararlı yazılım ve şifre avcılığı teşebbüslerini de engelleriz.

Surfshark’ı ücretsiz olarak deneyebilir miyim?

Evet! iOS, macOS ve Android uygulamalarımızda ücretsiz deneme sürümü vardır. Buna ek olarak tüm tarifelerimiz 30 günlük para iade garantisine sahiptir, bu yüzden Surfshark’ı istediğiniz platformda deneyebilirsiniz.

Surfshark hangi cihazlarda çalışır?

Bir hesaba sınırsız sayıda cihazı eş zamanlı olarak bağlayabilirsiniz ve bütün büyük işletim sistemlerini destekliyoruz. Chrome ve Firefox eklentilerine ek olarak, iOS ya da Android cihazınıza indirebilir ve macOS, Windows, Linux ve Fire TV Stick uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.

Surfshark’ın güvenilir olduğunu nereden bileceğim?

Katı kayıt tutmama politikamızı garanti etmek için mükemmel bir yer olan İngiliz Virjin Adaları’nın yasalarına tabiyiz. Ayrıca bağımsız güvenlik denetlemesi geçirip de herhangi bir güvenlik sorunu tespit edilmeyen birkaç VPN’den biriyiz.


🟩 Surfshark indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Surfshark indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Surfshark indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Surfshark kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Surfshark promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.