Tazedirekt’te 60 TL Bonus!

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya kapsamında 1-15 Haziran 2022 tarihleri arasında GarantiPay ile Migros...Daha Fazla

Kampanya kapsamında 1-15 Haziran 2022 tarihleri arasında GarantiPay ile Migros Sanal Market, Migros Hemen, Macroonline veya Tazedirekt online mağazalarının herhangi birinden tek seferde 400 TL ve üzeri ilk alışverişe 25 TL, ikinci tek seferde 400 TL ve üzeri alışverişe 35 TL, toplamda 60 TL bonus yüklenecektir.
Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya kapsamında 1-15 Haziran 2022 tarihleri arasında GarantiPay ile Migros Sanal Market, Migros Hemen, Macroonline veya Tazedirekt online mağazalarının herhangi birinden tek seferde 400 TL ve üzeri ilk alışverişe 25 TL, ikinci tek seferde 400 TL ve üzeri alışverişe 35 TL, toplamda 60 TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanyaya katılarak ödemesini GarantiPay ile tamamlayanlar kampanyadan yararlanacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce BonusFlaş içerisindeki ilgili kampanyada bulunan “HEMEN KATIL” butonu tıklanmalıdır.
 • Migros Sanal Market, Migros Hemen, Macroonline veya Tazedirekt siparişlerinde teslimat tarihi en geç 15 Haziran 2022 olmalı, ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 400 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • Aynı gün yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanya dahilinde Migros Sanal market, Migros Hemen, Tazedirekt veya Macroonline sanal mağazalarından herhangi birinden kampanya dahilinde yapılan harcamalardan ilk ikisi kampanyaya dahildir, toplam kazanım olan 60 TL kazanımı sağlandıktan sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanya haricindedir.
 • Toplam 60 TL bonus kazanmak için Migros Sanal Market, Migros Hemen, Macroonline veya Tazedirekt online web sitesi veya mobil uygulamasından GarantiPay ile ödeme tamamlanmalıdır.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 60 TL bonus kazanabilir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir.
 • Kampanyaya ek kartlar ve Sanal Kartlar dahildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları içindir. Bonus, Bonus Flexi, Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus American Express, Bonus Business dahildir.
 • Paracard, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan Bonus’lar 1-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında tüm Garanti BBVA üye işyerlerinde ve GarantiPay geçerli web sitesi/ mobil uygulamalarda kullanılabilmektedir.
 • Kazanılan bonusları GarantiPay ile ödemede kullanabilmek için, ödeme işlemine başlamadan hemen önce BonusFlaş’a parola ile giriş yapılması gereklidir.
 • Kullanılmayan Bonus’lar 1 Ağustos 2022 tarihinden sonra geri alınacaktır.
 • Bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
 • FastPay ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’u kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.
 • Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tazedirekt Arkadaş Daveti İndirimi (Arkadaşa 20₺, Sana 10₺ İndirim)

Fırsat Süresiz
Sevdiklerinizin Ne Yediğini Önemseyin! Tazedirekt’i sevdiklerinize önerin anında 10TL indirim...Daha Fazla

Sevdiklerinizin Ne Yediğini Önemseyin! Tazedirekt’i sevdiklerinize önerin anında 10TL indirim kazanın. Harika değil mi? Bu davet ile siz anında 10 TL indirim kazanıyorsunuz, daveti kabul eden arkadaşınızsa ilk siparişini 20TL indirimli veriyor.

Tazedirekt’e davet ettiğiniz her arkadaşınız için tüm alışverişlerinizde geçerli 10TL değerinde kupon hesabınıza yüklenir. Daveti kabul eden arkadaşınız da ilk alışverişini 20TL indirimli yapar.

https://www.tazedirekt.com/arkadasini-davet-et

 •  Tazedirekt’i arkadaşınıza önermek için üye girişi yaptıktan sonra web sitesinde “Hesabım” sekmesi altında ya da Tazedirekt mobil uygulamasındaki menü sekmesinde “Arkadaşını Davet Et” butonuna tıklayarak kendinize özel paylaşım linkini bulabilirsiniz.
 •  Bu linki doğrudan Whatsapp, Twitter ya da Facebook’tan paylaşabilirsiniz ya da kopyalayarak tanıdıklarınıza kolayca iletebilirsiniz.
 •  Arkadaşınız sizin davetiniz ile üye olduğu anda ilk siparişinde kullanmak üzere 20 TL Kupon kazanmış olacak. Bu kupon 31.12.2021 tarihine kadar geçerli olup 150TL ve üzeri tüm alışverişlerde kullanılabilir.
 •  Daveti gerçekleştiren müşterimizse bu kuponu kullanarak ilk alışverişini yapan ve teslim alan her arkadaşı için 10TL kupon kazanır. Her alışveriş 1 kupon kazandırır ve tüm kuponlar üyemizin hesabına otomatik yüklenir. Bu kuponlarda herhangi bir alt limit yoktur. Her bir kupon 31.12.2021 tarihine kadar kullanılabilir.
 •  Arkadaşını davet eden üyenin hesabına kupon yüklenebilmesi için, davet edilen kişinin kuponunu hesabına yüklendikten sonra 3 ay içerisinde kullanması gerekir. 3 aylık süreyi geçen kullanımlarda davet eden kişi kampanyadan faydalanamaz.
 • Aynı üye, bu kampanya kapsamında en fazla 3 adet 10TL tutarında kupon kazanabilir.
 • Her bir kupon yalnızca bir alışverişte kullanılabilir.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla ve kuponlarla birleştirilemez.
 •  Davet ettiğiniz arkadaşınızın ilk alışverişinden kupon kazanabilmesi için arkadaşınızın sizin ilettiğiniz link üzerinden Tazedirekt’e üye olması gerekir. Aksi halde kampanyaya katılım söz konusu olmayacaktır.
 •  Hesabınızda yer alan linkin herhangi bir geçerlilik süresi yoktur, kampanya geçerli olduğu sürece davetiniz üzerinden kampanya koşulları dahilinde kupon kazanımı sürecektir.
 •  Hesabınıza kupon yüklenebilmesi için davet ettiğiniz arkadaşınızın mutlaka yeni üyelik yapması ve kuponunu kullandığı alışverişin ilk alışverişi olması zorunludur. Aksi halde kupon kazanımı gerçekleşmez.
 • Tazedirekt, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 Tazedirekt Oldubil Gastro İndirimi

Fırsat Süresiz
OlduBil Gastro ile taze gıdada %15 indirim!...Daha Fazla

OlduBil Gastro ile taze gıdada %15 indirim!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tazedirekt’te % 15 İndirim – Turkcell Platinum

Fırsat Süresiz
​​100 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim ayrıcalığını yaşamayı seçin....Daha Fazla

​​100 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim ayrıcalığını yaşamayı seçin. Tazedirekt ayrıcalığınızdan yararlanmak için Platinum uygulamadan şifrenizi alabilirsiniz.

 • Nasıl Kullanırım?
  Tazedirekt.com üzerinden verilen siparişlerde geçerlidir.
  100 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim uygulanır.
  Alınan şifreler kişiye özeldir ve aynı şifre aynı telefon numarası ile bir ay içerisinde 1 kez kullanılabilir.
  Kampanya kapsamında kullanılacak indirim kodu 200TL ve üzeri alışverişlerde max. 40TL indirim sağlar.
  Platinum uygulamasından alınan indirim şifresi Tazedirekt.com ödeme sayfasında ‘Kupon Kullan’ alanına girilerek ‘Kupon Kullan’ kısmından aktif hale getirilir.
  Aktif hale getirilmeyen şifreler geçerli olmayacaktır.
  Ayrıcalık stoklarla sınırlıdır.
  Ayrıcalık diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  Detaylı bilgi için Tazedirekt Mutlu Müşteri Hattı –  444 75 15 no’lu Müşteri Hattı’nı arayabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tazedirekt.com 200₺ ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ TESLİMAT

Fırsat Süresiz
Sipariş alt limitimiz 60 TL ve teslimat ücretimiz 5,90 TL’dir....Daha Fazla

Sipariş alt limitimiz 60 TL ve teslimat ücretimiz 5,90 TL’dir. 200 TL ve üzeri siparişlerinizden teslimat ücreti alınmamaktadır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Ailemize Hoş Geldin!

Tazedirekt; taze, doğal ve katkısız lezzetleri müşterilerinin kapısına kadar götüren online alışveriş sitesidir. Taze sebze ve meyve, doğal et, tavuk, süt ve diğer gıda ürünlerine kolayca ulaşabilir, alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Taze beslenin, iyi yaşayın!
Sizin için en taze gıdaları, günlük olarak, komşu çiftliklerimizden güvendiğimiz üreticilerden özenle seçiyoruz.

Güvenilir ve lezzetli kırmızı et Çanakkale Biga’daki ve Trakya’daki komşu çiftliklerimizde hazırlanıyor. Bu çiftliklerde hayvanlarımız bölgenin kendine has otları ile besleniyor, kendi ortamlarında büyüyorlar.

Kendi elinizle seçmiş gibi
Meyve sebzeleri yüksek standartlarda denetliyor, tazelik ve kalitelerini kaybetmesinler diye rafta bekletmeden evinize getiriyoruz.

Yeni tatlar keşfedin
Türkiye’nin ve dünyanın farklı köşelerinden bulduğumuz gurme lezzetleri sizin için seçiyoruz.

Siparişiniz Bize Emanet

Ürünlerimizi kargoya vermiyoruz! Hijyen ve tazeliklerini korumak için soğuk zinciri kırmadan, +4 derece soğutmalı araçlarımızla getiriyoruz.

Siparişinize bizden başka kimse dokunmuyor. Tazedirekt teslimat personelimiz ile bizzat kendimiz teslim ediyoruz.

Saat 22:00’ye kadar uzanan esnek teslimat saatlerimizle haftanın 7 günü teslimat yapıyoruz.

Mutfakta da Yanınızdayız: Zamanınız Size Kalsın Zamanınızı alışverişe değil sevdiklerinize ayırmanızı istiyoruz.

Bu yüzden siparişinizi istediğiniz yerden, en pratik şekilde Android uygulamamızdan da verebilirsiniz.

Taze Direkt Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

Tazedirekt Nedir?

Tazedirekt, taptaze, doğal ve katkısız lezzetleri müşterilerinin kapısına kadar götüren bir alışveriş sitesidir.

Etin safını, sütün günlüğünü, meyve sebzenin doğalını ve daha nicelerini size ulaştırmak için titizlikle arayıp tarayıp buluyoruz, aralarından standartlarımıza uygun olanları özenle seçiyoruz.

Komşu çiftliklerden, dünyanın her yerinde bizimle aynı yolda yürüyen üreticilerden topladığımız bu harika ürünleri incitmeden, üzmeden kapınıza getiriyoruz.

Ürünlerimizi kargoya vermiyoruz! +4 derece soğutmalı araçlarımızla evinize getiriyoruz.

Siparişinize bizden başka kimse dokunmuyor. Teslimat personelimiz ile bizzat kendimiz teslim ediyoruz. Hafta içi saat saat 22:00’ye, hafta sonu saat 18:00’a kadar uzanan esnek teslimat saatlerimizle haftanın 7 günü teslimat yapıyoruz.

Gıdanın âlâsını, hizmetin de âlâsıyla sunuyoruz.

Aradığınız ama bulamadığınız ürünler mi var? Siparişinizden memnun kalmadınız mı? Ücretsiz iade edin. Her türlü soru ve önerilerinizi duymak için Mutlu Müşteri ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.

Teslimat Bölgelerimiz

Taze gıda teslimatında soğuk zincirin kırılmamasına ve memnuniyetinize çok önem verdiğimiz için, siparişlerinizi bizzat kendimiz teslim ediyoruz! Bizden başka kimsenin siparişinize dokunmasına izin vermiyoruz.

Şipariş teslimatlarını sadece İstanbul içerisinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul Avrupa yakasında Çatalca, Silivri, Sultangazi ve Arnavutköy ilçeleri teslimat alanımıza dahil değildir. Anadolu yakasında ise Şile ve Adalar ilçelerini dışında her yere teslimat yapabiliyoruz. Fakat teslimat bölgelerimizin genişlemesi için taleplerinizi önemsiyoruz! Bulunduğunuz yere gönderim yapmamız veya her türlü soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat Saatlerimiz

Yüksek yaşam temponuzda size kolaylık sağlamak adına, hafta içi saat 22:00’a, hafta sonu saat 18:00’a kadar uzanan esnek teslimat saatleri ile teslimat yapıyoruz. Siparişinizi kendi seçtiğiniz zaman aralığında teslim alabilirsiniz. Teslimat aralıkları 4 saatliktir. Örneğin Perşembe günü 18:00 – 22:00 arasını seçerek verdiğiniz sipariş size bu 4 saat içerisinde mümkün olan en erken saatte teslim edilecektir.

Teslimat saatleri:

Hafta arası 14:00 – 18:00 ve 18:00 – 22:00

Haftasonu 10:00 – 14:00 ve 14:00 – 18:00

Teslimat Ücretlerimiz

Sipariş alt limitimiz 60 TL ve teslimat ücretimiz 5,90 TL’dir. 200 TL ve üzeri siparişlerinizden teslimat ücreti alınmamaktadır.

Mutlu Müşteri Hattı

444 75 15

[email protected]

Migros Ticaret A.Ş.

Adres: Atatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Telefon: 0 216 579 30 00 Faks: 0 216 579 35 00

Mutlu Müşteri Hattı Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi: 08:00 – 22:00

Hafta Sonu: 09:00 – 19:00


🟩 Tazedirekt indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Tazedirekt indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Tazedirekt indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Tazedirekt kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Tazedirekt promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.