Total İstasyonlarında 50 TL Bonus!

Fırsat 1 ay kaldı
Bonus üyesi TOTAL İstasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4...Daha Fazla

Bonus üyesi TOTAL İstasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL’ye varan bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL bonus kazanın.
Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmesi gerekmektedir.

16 Kasım-31 Aralık 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi TOTAL İstasyonlarında, BonusFlaş uygulaması üzerinden mobil ödeme veya QR kod okutularak yapılan ilk 125 TL ve üzeri alışverişe ekstra 10 TL bonus verilecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • Bonus üyesi  TOTAL İstasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL’ye varan bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL bonus kazanın.
 • Kampanya 16 Kasım-31 Aralık 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi TOTAL İstasyonlarında geçerlidir.
 • Kampanyada yapılan 4 defa 125 TL ve üzeri işlemler 30 TL bonus/indirim kazanacaktır. Kampanyaya BonusFlaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 40 TL’ye varan bonus kazanacaktır.
 • Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 125 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. SMS ile katılanlar en fazla 30 TL bonus/indirim, BonusFlaş ile katılanlar en fazla 40 TL’ye varan bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonuslar, 7-21 Ocak 2022  tarihleri arasında Bonus üyesi TOTAL İstasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır.
 • 22 Ocak 2022 tarihinden sonra kullanılmayan bonus’lar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 16 Kasım-31 Aralık 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi TOTAL İstasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu istasyonları görmek için BonusFlaş uygulamasındaki “Nerede” butonuna tıklayabilirsiniz.
 • Garanti Bonus’lar, Flexi, Money ,diğer banka Bonus kartları, Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
 • Paracard, ING Bonus Business ve Şeker Bonus Business kampanyaya dahil değildir.
 • Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ,Paracard, Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Kampanyaya katılım için;harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “TOTAL”  yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e,TEB Bonus sahipleri  4616’ya, TEB Bonus Business sahipleri kartın son 4 hanesiyle birlikte 4616’ya,Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye,Altenatifbank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Business sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla TOTAL İstasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için “EVET TOTAL” yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a sms göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 3,99 TL dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money  ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak, BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 40 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmesi gerekmektedir.
 • İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Gönderilen SMS ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Turk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Detaylar için  http://www.bonus.com.tr ve www.totalistasyonlari.com.tr adreslerini ziyaret edebilirisiniz.
 • Garanti BBVA ve GÜZEL ENERJİ kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Akaryakıt Alışverişlerinize 35 TL MaxiPuan! – İş Bankası

Fırsat Süresi Doldu
1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından farklı...Daha Fazla
1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. yakıt alışverişinize 35 TL MaxiPuan kazanın!
Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar, Pati Kart)
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Petrol Ofisi firmasında Maximum Mobil Öde-Geç ve temassız Maximum kartların Öde-Geç özelliği ile yapılan işlemlerde uygulanan %3 indirim veya MercedesCard Petrol Ofisi işbirliğinde uygulanan %5 indirimli alışverişler 150 TL’nin altına düşmesi halinde bu kampanyaya dahil olamayacaktır.  İndirim uygulanmış hali 150 TL’nin üstünde kalan alışverişler kampanya kapsamında yapılmış sayılabilecektir.
Kampanyadan faydalanmak için yakıt alışverişlerinizin Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından yapılması gerekmektedir. Listede yer almayan akaryakıt istasyonlarından yapılan ve/veya Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün içinde 150 TL ve üzeri birden fazla akaryakıt alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz için ödül kazanabilirsiniz. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar tüm Maximum anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir. MaxiPuan’larınız 6 Mayıs 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Mayıs 2021(bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 35 TL MaxiPuan kazanabilir.
Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TOTAL istasyonları mobil uygulaması ile yenilenen Club TOTAL’in sunduğu birbirinden özel avantajların tadını çıkaracaksınız. Üstelik, aracınız hakkında ihtiyacınız olan her şey artık elinizin altında!

– “Club TOTAL” yenilendi, üstelik birbirinden değerli avantaj ve kampanyalarla!

– “Aracım” sayfası, sizin için bir seyahat asistanı olarak hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla tasarlandı!

– “Yakıt Tüketim Analizi” ile artık akaryakıt alımlarınızı aylık bazda analiz ederek kolaylıkla takip edebileceksiniz!

– “Yol ve Yakıt Hesaplama” özelliği ise yollarda sizin en büyük yardımcınız olacak!

TOTAL istasyonları mobil uygulamasında öne çıkan özellikler; “Club TOTAL” üyesi olarak, tüm akaryakıt alımlarınızda puan kazanabilir, Club TOTAL kampanya ve avantajlarından anında yararlanabilir, yakıt alımlarınıza ait işlem detaylarına ulaşabilirsiniz.

“Mobil Ödeme” sayfası üzerinden araç plakalarınızı ekleyebilir, BKM Express güvencesiyle aracınızdan inmeden mobil ödemenin tadını çıkarabilirsiniz.

“Profilim” sayfasından kendi bilgilerinizi, “Aracım” menüsünden ise araç bilgilerinizi girerek uygulamanızı kişiselleştirebilirsiniz. Böylece, size özel kampanya ve avantajlardan kolayca haberdar olabilir ve bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

“İstasyonlar” sayfasından size en yakın istasyonlara erişebilir, yol tarifi alabilir ve TOTAL istasyonlarındaki market, araç yıkama, yiyecek ve içecek servisi gibi hizmetleri filtreleyebilirsiniz.

“Yakıt Tüketim Analizi” ile akaryakıt harcamalarınızı kaydedebilir ve aylık tüketim analizlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

“Aracım” sayfasından aracınıza özel sayfa oluşturarak aracınızın kasko, sigorta, bakım ve lastik bilgilerini ekleyebilir, bu bilgiler hakkında gerekli hatırlatmaları kurabilir ve ihtiyacınız olduğunda bu bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

“Yol ve Yakıt Hesaplama” sayfasından seyahat mesafenizi ve seyahatiniz boyunca ne kadar yakıt tüketeceğinizi planlayabilirsiniz.

“Haberler ve Duyurular” sayfasından TOTAL istasyonları hakkında yeniliklere ve en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

“Bize Ulaşın” sayfasından TOTAL istasyonlarına kolayca ulaşabilir, müşteri hizmetleri ile telefonda görüşerek ya da iletişim formunu doldurarak tüm sorularınıza anında yanıt alabilirsiniz.

“Ürünler ve Fiyatlar” sayfasından güncel akaryakıt fiyatlarını listeleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

“Anket & Quiz” sayfasından çeşitli anketlere katılabilir, hem TOTAL istasyonlarını değerlendirebilir hem de çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş.

1992 yılından beri uluslararası enerji şirketi Total S.A.’nın bünyesinde Türkiye’de faaliyet gösteren Total İstasyonları, Mart 2020 tarihinde devir alım süreci tamamlanarak OYAK bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Total İstasyonları, 500’ü aşkın istasyon ağı ile akaryakıt sektöründe Türkiye’nin 5. büyük akaryakıt şirketi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye dizel araç pazarının gelişmesinin önünü açan Eurodiesel gibi birçok ilkin öncüsü olan Total İstasyonları; üstün nitelikli katkılarla zenginleştirilen Excellium akaryakıt serisi ile tüketicilere üstün performanslı ve kaliteli bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Her geçen gün daha güçlü ve daha yaygın istasyon ağına sahip olan Total İstasyonları, önemli lokasyonlardaki prestijli istasyon yatırımlarına hızla devam etmektedir. Daha çok prestijli projeler gerçekleştirmeyi amaçlayan Total İstasyonları, bu bağlamda Havalimanı İstasyonu, Kuzey Marmara Otoyolu İstasyonu, Orhangazi Doğu ve Batı İstasyonları gibi büyük ve yeni istasyon projelerine imza hedefine sağlam adımlar ile ilerlemektedir.

Gerçekleştirdiği projelerle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya hedefleyen Total İstasyonları, akaryakıt sektöründe ilk defa “Mobil Ödeme” uygulamasını hayata geçiren akaryakıt şirketi olmuştur. Müşterilerine araçtan inmeden, kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme imkanı sağlayan bu alt yapı, günümüzde de büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır.

Total İstasyonları, akaryakıt dışı faaliyetlerde de yine yüksek kalitede hizmet vermeyi sürdürmektedir. Total İstasyonları, müşterilerinin yolculuk esnasında ihtiyaçlarına kolayca cevap verebilecek Bonjour market konseptini 7/24 hizmete sunmaktadır. Bonjour ve Cafe Bonjour konsepti adı altında iki farklı market konsepti ile bugün Türkiye genelinde 140’ı aşkın noktada en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Kaliteli ürün ve hizmetleri farklı bir hizmet anlayışıyla müşterilerine sunabilmek için Total İstasyonları, kurduğu Total Akademi Takımı ile birlikte sunulan hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için sürekli olarak istasyon çalışanlarına tam donanımlı eğitim vermektedir. Bu verilen eğitimler ve hizmet kalitesi gizli müşteri ziyaretleri ile sürekli olarak kontrol edilmekte ve kalite kontrol araçlarıyla denetlenmektedir.

Total İstasyonları 2018 yılında yine sektörde bir ilke imza atarak, akaryakıt sektöründe ilk defa işaret dilinde de hizmet vermeye başlamıştır. Engelsiz iletişimi destekleyen Total İstasyonları, bugün 120’nin üzerinde Total istasyonu ve 250’nin üzerinde ön saha çalışanıyla birlikte işitme engellilere hizmet vermektedir.

2019 yılında Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzalanan anlaşma çerçevesinde, Total istasyonları Basketbol Milli Takımları’nı üç yıl boyunca destekleyecek, Milli Takım formalarının sırtında yer almaktadır.

Türkiye’de TOTAL’in bağlı iştiraki olan Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. (eski Total Oil Türkiye A.Ş.), akaryakıt dağıtım faaliyetleri ile birlikte 15 Nisan 2016 tarihinde Demirören Holding’e ve daha sonrasında 16 Mart 2020 tarihinde Ordu Yardımlaşma Kurumu’na (OYAK) devrolmuştur. Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş., artık Türkiye’deki akaryakıt istasyonları faaliyetleri için “TOTAL” markasının yetkili lisans sahibidir ve TOTAL akaryakıt istasyonlarının işletim ve denetiminden sorumludur.

OYAK, Türkiye’nin en büyük tamamlayıcı mesleki emeklilik fonudur.

OYAK Grubu, Türkiye’nin 7 bölgesinde, dünyanın 23 farklı ülkesinde maden metalürji, çimento beton kağıt, otomotiv lojistik, finans, hizmet, kimya, tarım hayvancılık ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Tüm faaliyetlerini 205 sayılı Kanun kapsamında sürdüren OYAK, ikinci basamak tamamlayıcı mesleki emeklilik fonu olarak hizmet vermektedir. OYAK, özel hukuk hükümlerine tabi, mali ve idari bakımdan özerk, ek bir sosyal güvenlik kuruluşu olup, üyelerinin birikimlerini verimlilik ve kârlılık amacıyla yönetmektedir.

1961 yılından bu yana OYAK, bayrağımızın dalgalandığı her yerde büyük özverilerle görevini ifa eden değerli ordu mensuplarının birikimlerini yediemin sıfatıyla karlılık, verimlilik ve kurumsal yatırım ilkelerine göre yönetmektedir.

30 bini aşkın çalışanı ile 425 bini aşkın üyesine daha güvenli bir geleceğe sahip olmaları ve yüksek refah düzeyine erişmesi için değerli yatırımlar yapmaktadır. Her yıl daha yüksek oranda nema sağlayabilme ve yüksek katma değer yaratan üretim hedefiyle çalışırken, geliştirdiği hizmet modeliyle kurumsal olarak büyüyor ve ülke ekonomisine değerli katkılar sunmaktadır.

2018 konsolide sonuçlarına göre, OYAK’ın toplam hasılatı 47,1 milyar TL’ye, toplam varlıkları 101,5 milyar TL’ye ulaşırken; 4,7 milyar ABD Dolar’lık toplam ihracatı ile Kurumumuz Türkiye’nin 2018 yılındaki ihracatının %2,8’ini tek başına karşılaşmıştır.


🟩 Total indirim kodu Aralık 2021
🏷️ Total indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Total indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Total kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Total promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.