Total’da 60 TL’ye varan ParafPara Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
15 Şubat-31 Mart 2022 tarihleri arasında Paraf üyesi TOTAL istasyonlarında...Daha Fazla
 • 15 Şubat-31 Mart 2022 tarihleri arasında Paraf üyesi TOTAL istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 50 TL, tüm alışverişler TOTAL Mobil Ödeme ile yapılırsa ilave 10 TL, toplamda 60 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, TOTAL yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.
 • Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alacak, kazanım SMS’le bildirilecektir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 14 Mayıs 2022’ye kadar Paraf üyesi TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 60 TL ParafPara kazanabilir.
 • Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz.
 • İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
 • Paraf üyesi TOTAL istasyonları, www.paraf.com.tr veya Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “TOTAL” yazılarak listelenebilmektedir.
 • TOTAL Mobil Ödeme ile ilgili detaylı bilgiye www.totalistasyonlari.com.tr/total-mobil-odeme.html adresinden ulaşabilirsiniz.
 • Aynı gün içinde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
 • 14 Mayıs 2022’ye kadar kullanılmayan ParafPara’lar 15 Mayıs 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
 • Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
 • Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ kampanyaya dahil olup, HalkCard, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
 • Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.
 • Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Akaryakıt Alışverişlerinize 35 TL MaxiPuan! – İş Bankası

Fırsat Süresi Doldu
1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından farklı...Daha Fazla

1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. yakıt alışverişinize 35 TL MaxiPuan kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar, Pati Kart)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Petrol Ofisi firmasında Maximum Mobil Öde-Geç ve temassız Maximum kartların Öde-Geç özelliği ile yapılan işlemlerde uygulanan %3 indirim veya MercedesCard Petrol Ofisi işbirliğinde uygulanan %5 indirimli alışverişler 150 TL’nin altına düşmesi halinde bu kampanyaya dahil olamayacaktır.  İndirim uygulanmış hali 150 TL’nin üstünde kalan alışverişler kampanya kapsamında yapılmış sayılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için yakıt alışverişlerinizin Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından yapılması gerekmektedir. Listede yer almayan akaryakıt istasyonlarından yapılan ve/veya Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün içinde 150 TL ve üzeri birden fazla akaryakıt alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz için ödül kazanabilirsiniz. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar tüm Maximum anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir. MaxiPuan’larınız 6 Mayıs 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Mayıs 2021(bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 35 TL MaxiPuan kazanabilir.

Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TOTAL istasyonları mobil uygulaması ile yenilenen Club TOTAL’in sunduğu birbirinden özel avantajların tadını çıkaracaksınız. Üstelik, aracınız hakkında ihtiyacınız olan her şey artık elinizin altında!

– “Club TOTAL” yenilendi, üstelik birbirinden değerli avantaj ve kampanyalarla!

– “Aracım” sayfası, sizin için bir seyahat asistanı olarak hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla tasarlandı!

– “Yakıt Tüketim Analizi” ile artık akaryakıt alımlarınızı aylık bazda analiz ederek kolaylıkla takip edebileceksiniz!

– “Yol ve Yakıt Hesaplama” özelliği ise yollarda sizin en büyük yardımcınız olacak!

TOTAL istasyonları mobil uygulamasında öne çıkan özellikler; “Club TOTAL” üyesi olarak, tüm akaryakıt alımlarınızda puan kazanabilir, Club TOTAL kampanya ve avantajlarından anında yararlanabilir, yakıt alımlarınıza ait işlem detaylarına ulaşabilirsiniz.

“Mobil Ödeme” sayfası üzerinden araç plakalarınızı ekleyebilir, BKM Express güvencesiyle aracınızdan inmeden mobil ödemenin tadını çıkarabilirsiniz.

“Profilim” sayfasından kendi bilgilerinizi, “Aracım” menüsünden ise araç bilgilerinizi girerek uygulamanızı kişiselleştirebilirsiniz. Böylece, size özel kampanya ve avantajlardan kolayca haberdar olabilir ve bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

“İstasyonlar” sayfasından size en yakın istasyonlara erişebilir, yol tarifi alabilir ve TOTAL istasyonlarındaki market, araç yıkama, yiyecek ve içecek servisi gibi hizmetleri filtreleyebilirsiniz.

“Yakıt Tüketim Analizi” ile akaryakıt harcamalarınızı kaydedebilir ve aylık tüketim analizlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

“Aracım” sayfasından aracınıza özel sayfa oluşturarak aracınızın kasko, sigorta, bakım ve lastik bilgilerini ekleyebilir, bu bilgiler hakkında gerekli hatırlatmaları kurabilir ve ihtiyacınız olduğunda bu bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

“Yol ve Yakıt Hesaplama” sayfasından seyahat mesafenizi ve seyahatiniz boyunca ne kadar yakıt tüketeceğinizi planlayabilirsiniz.

“Haberler ve Duyurular” sayfasından TOTAL istasyonları hakkında yeniliklere ve en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

“Bize Ulaşın” sayfasından TOTAL istasyonlarına kolayca ulaşabilir, müşteri hizmetleri ile telefonda görüşerek ya da iletişim formunu doldurarak tüm sorularınıza anında yanıt alabilirsiniz.

“Ürünler ve Fiyatlar” sayfasından güncel akaryakıt fiyatlarını listeleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

“Anket & Quiz” sayfasından çeşitli anketlere katılabilir, hem TOTAL istasyonlarını değerlendirebilir hem de çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

GÜZEL ENERJİ AKARYAKIT A.Ş.

1992 yılından beri uluslararası enerji şirketi Total S.A.’nın bünyesinde Türkiye’de faaliyet gösteren Total İstasyonları, Mart 2020 tarihinde devir alım süreci tamamlanarak OYAK bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Total İstasyonları, 500’ü aşkın istasyon ağı ile akaryakıt sektöründe Türkiye’nin 5. büyük akaryakıt şirketi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye dizel araç pazarının gelişmesinin önünü açan Eurodiesel gibi birçok ilkin öncüsü olan Total İstasyonları; üstün nitelikli katkılarla zenginleştirilen Excellium akaryakıt serisi ile tüketicilere üstün performanslı ve kaliteli bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Her geçen gün daha güçlü ve daha yaygın istasyon ağına sahip olan Total İstasyonları, önemli lokasyonlardaki prestijli istasyon yatırımlarına hızla devam etmektedir. Daha çok prestijli projeler gerçekleştirmeyi amaçlayan Total İstasyonları, bu bağlamda Havalimanı İstasyonu, Kuzey Marmara Otoyolu İstasyonu, Orhangazi Doğu ve Batı İstasyonları gibi büyük ve yeni istasyon projelerine imza hedefine sağlam adımlar ile ilerlemektedir.

Gerçekleştirdiği projelerle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya hedefleyen Total İstasyonları, akaryakıt sektöründe ilk defa “Mobil Ödeme” uygulamasını hayata geçiren akaryakıt şirketi olmuştur. Müşterilerine araçtan inmeden, kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme imkanı sağlayan bu alt yapı, günümüzde de büyük bir beğeni ile kullanılmaktadır.

Total İstasyonları, akaryakıt dışı faaliyetlerde de yine yüksek kalitede hizmet vermeyi sürdürmektedir. Total İstasyonları, müşterilerinin yolculuk esnasında ihtiyaçlarına kolayca cevap verebilecek Bonjour market konseptini 7/24 hizmete sunmaktadır. Bonjour ve Cafe Bonjour konsepti adı altında iki farklı market konsepti ile bugün Türkiye genelinde 140’ı aşkın noktada en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Kaliteli ürün ve hizmetleri farklı bir hizmet anlayışıyla müşterilerine sunabilmek için Total İstasyonları, kurduğu Total Akademi Takımı ile birlikte sunulan hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için sürekli olarak istasyon çalışanlarına tam donanımlı eğitim vermektedir. Bu verilen eğitimler ve hizmet kalitesi gizli müşteri ziyaretleri ile sürekli olarak kontrol edilmekte ve kalite kontrol araçlarıyla denetlenmektedir.

Total İstasyonları 2018 yılında yine sektörde bir ilke imza atarak, akaryakıt sektöründe ilk defa işaret dilinde de hizmet vermeye başlamıştır. Engelsiz iletişimi destekleyen Total İstasyonları, bugün 120’nin üzerinde Total istasyonu ve 250’nin üzerinde ön saha çalışanıyla birlikte işitme engellilere hizmet vermektedir.

2019 yılında Türkiye Basketbol Federasyonu ile imzalanan anlaşma çerçevesinde, Total istasyonları Basketbol Milli Takımları’nı üç yıl boyunca destekleyecek, Milli Takım formalarının sırtında yer almaktadır.

Türkiye’de TOTAL’in bağlı iştiraki olan Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. (eski Total Oil Türkiye A.Ş.), akaryakıt dağıtım faaliyetleri ile birlikte 15 Nisan 2016 tarihinde Demirören Holding’e ve daha sonrasında 16 Mart 2020 tarihinde Ordu Yardımlaşma Kurumu’na (OYAK) devrolmuştur. Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş., artık Türkiye’deki akaryakıt istasyonları faaliyetleri için “TOTAL” markasının yetkili lisans sahibidir ve TOTAL akaryakıt istasyonlarının işletim ve denetiminden sorumludur.

OYAK, Türkiye’nin en büyük tamamlayıcı mesleki emeklilik fonudur.

OYAK Grubu, Türkiye’nin 7 bölgesinde, dünyanın 23 farklı ülkesinde maden metalürji, çimento beton kağıt, otomotiv lojistik, finans, hizmet, kimya, tarım hayvancılık ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Tüm faaliyetlerini 205 sayılı Kanun kapsamında sürdüren OYAK, ikinci basamak tamamlayıcı mesleki emeklilik fonu olarak hizmet vermektedir. OYAK, özel hukuk hükümlerine tabi, mali ve idari bakımdan özerk, ek bir sosyal güvenlik kuruluşu olup, üyelerinin birikimlerini verimlilik ve kârlılık amacıyla yönetmektedir.

1961 yılından bu yana OYAK, bayrağımızın dalgalandığı her yerde büyük özverilerle görevini ifa eden değerli ordu mensuplarının birikimlerini yediemin sıfatıyla karlılık, verimlilik ve kurumsal yatırım ilkelerine göre yönetmektedir.

30 bini aşkın çalışanı ile 425 bini aşkın üyesine daha güvenli bir geleceğe sahip olmaları ve yüksek refah düzeyine erişmesi için değerli yatırımlar yapmaktadır. Her yıl daha yüksek oranda nema sağlayabilme ve yüksek katma değer yaratan üretim hedefiyle çalışırken, geliştirdiği hizmet modeliyle kurumsal olarak büyüyor ve ülke ekonomisine değerli katkılar sunmaktadır.

2018 konsolide sonuçlarına göre, OYAK’ın toplam hasılatı 47,1 milyar TL’ye, toplam varlıkları 101,5 milyar TL’ye ulaşırken; 4,7 milyar ABD Dolar’lık toplam ihracatı ile Kurumumuz Türkiye’nin 2018 yılındaki ihracatının %2,8’ini tek başına karşılaşmıştır.


🟩 Total indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Total indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Total indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Total kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Total promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.