Home Art Dergi Aboneliğinde % 20 İndirim Kodu!

Kod Süresiz
Oliz'e özel %20 indirimle, Turkuvaz Derginin yepyeni sayılarında avantajlı abonelik...Daha Fazla

Oliz’e özel %20 indirimle, Turkuvaz Derginin yepyeni sayılarında avantajlı abonelik fırsatını kaçırma!
Nasıl Kullanırım?
Web Sitesinde;
1.Kampanyaya Katıl butonuna tıkla ve kampanya kodunu al.
2.Web Sitesine Git butonuna tıklayarak turkuvazabone.com adresine git.
3.Sepetim sekmesinde İndirim Kodu alanına Oliz Kampanya Kodunu ekle.
4.İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.

Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanılabilir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Turkuvaz Medya ve Oliz’de saklıdır. Kampanyaya katılan tüm katılımcılar, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Oliz sorumlu değildir. Daha Az

ARC2022 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

House Beautiful Dergi Aboneliğinde Olizlilere Özel % 20 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Oliz'e özel %20 indirimle, House Beautiful dergilerinin yepyeni sayılarını kaçırma!...Daha Fazla

Oliz’e özel %20 indirimle, House Beautiful dergilerinin yepyeni sayılarını kaçırma!
Nasıl Kullanırım?
Web Sitesinde;
1.Kampanya Kodu Al butonuna tıkla ve kampanya kodunu al.
2.Açılan sayfadan Web Sitesine Git butonuna tıklayarak turkuvazabone.com adresine git.
3.Sepetim sekmesindeki İndirim Kodu alanına Oliz Kampanya Kodunu ekle.
4.İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştirebilirsin.
Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanılabilir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Turkuvaz Medya ve Oliz’de saklıdır. Kampanyaya katılan tüm katılımcılar, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Oliz sorumlu değildir. Daha Az

ARC2022 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Son Eklenen Kitap Kuponları

idefix’te 200TL Worldpuan [Yapı Kredi] + 6 Taksit

Fırsat Süresiz
World Mobil’e özel www.idefix.com’dan ve idefix mobil uygulamasından tek seferde... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

idefix Yarı Yıl İndirimleri

Fırsat Süresiz
Eğlence Yarı Yılda da Devam Ediyor, İçinizi Isıtacak Fırsatlar idefix’te!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

60TL UcuzKitapAl İndirim Kodu

Kod Süresiz
Ucuz Kitap Al İndirim Kuponu: AKC60TL UCUZKİTAPAL.COM'DA 600TL VE ÜZERİ... Detayını Gör
AKC60TL Kodu Aç 
100% Başarılı

35TL idefix Sepette İndirim Kodu

Kod Süresiz
idefix sitesinden 350 TL ile 499 TL arasındaki siparişlerde sepette... Detayını Gör
SEPET35 Kodu Aç 
0% Başarılı

50TL idefix Sepette Hediye Çeki

Kod Süresiz
İdefix web sitesinden yapacağınız 500TL ile 999TL arasındaki ürün alışverişlerinizde... Detayını Gör
SEPET50 Kodu Aç 
0% Başarılı
 • AKTÜEL TARİH
 • CHINA TODAY TÜRKİYE
 • ÇOCUK HOBİ KUKULİ
 • DIANA DİKİŞ
 • ESQUIRE
 • GQ
 • HARPERS BAZAAR
 • HOME ART
 • HOUSE BEAUTIFUL
 • INBUSINESS
 • LACİVERT
 • MİNİKA ÇOCUK
 • MİNİKA GO
 • MUHİT
 • OTOHABER
 • PARA
 • SABİT FİKİR
 • SOFRA
 • ŞAMDAN PLUS
 • VOGUE

Nasıl abone olabilirim?

Abone olmak 1-2 dakika sürer ve çok kolaydır. İsterseniz telefonla, isterseniz internetten? a) 444 88 81 TURKUVAZ ABONE MERKEZİ?ni arayın, aboneliğiniz anında başlatılsın. Hafta içi ve hafta sonu 09.00:18.00 saatleri arasında dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. b) Güvenli ve kolay abonelik için internetten abone olmayı da tercih edebilirsiniz. www.turkuvazabone.com’dan günün istediğiniz saatinde abone olabilirsiniz. İnternetten Kredi kartı ile abone olmak %100 güvenli bir yoldur.

Abonelik hediye etmenin etkili ve güzel bir yol olduğunu düşünüyorum. Prosedürsüz abonelik hediye etmenin bir yolu var mı? Hemen şimdi nasıl yapabilirim?

Çok basit! 444 88 81’i arayın ve abonelik hediye etmek istediğinizi söyleyin. Abone hediye etmek istediğiniz kişinin sadece cep ya da ev numarasını vermeniz yeterli. Biz bu kişiyi arayıp, sizin tarafınızdan bir abonelik hediye edildiğini ileteceğiz ve abonelik bilgilerini telefonda alacağız. Süpriz yapmak isterseniz, hediye edeceğiniz kişinin açık adresini siz de verebilirsiniz. Dilerseniz abone olunacak derginin hangi dergi olacağını hediye ettiğiniz kişi seçebilir. Ödemeyi kredi kartınızdan yaptığınızda abonelik kayıt işleminiz bitmiş olacaktır. Havale yöntemini tercih ederseniz; tarafınıza bir Abone sipariş numarası vereceğiz ve sizden havale dekontuna bu sipariş numarasını not düşmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcimiz, size bu işlemi ayrıca hatırlatacaktır.

Kredi kartı bilgilerimi verirken tedirgin oluyorum. Aboneliğimi kredi kartı ile ödemek havale kadar güvenli mi? Bilgilerimin görülme ihtimali var mı? Kredi kartımdan tahsilât sırasında diyelim ki bir yanlışlık yapılsa hemen düzeltilebilir mi? Bakiyem yeterli olmazsa ne olacak?

Kullandığımız altyapıda, kredi kartı ile yapacağınız ödemeler teknolojinin sağladığı son güvenlik sistemleriyle yapılandırıldığından havale yapmak kadar güvenlidir. Üstelik kredi kartı ile ödeme yapmak çok daha kolay ve zahmetsizdir. İnternetten kredi kartı ile ödeme yaptığınızda kurum personeli dâhil kimse kart bilgilerinizi göremez ve ulaşamaz. Sitemiz şu anda dünya güvenlik standardı olan 128 bit şifreleme teknolojisini kullanmaktadır. Garanti Bankası’nın elektronik ödeme sistemi ile sıkı ve güvenli bir bütünleşme mevcuttur. Gireceğiniz tüm kredi kartı bilgileri 128 bit SSL teknolojisi ile şifrelenerek ilgili bankaya ulaştırılmakta ve kimsenin bu bilgiye erişmesi mümkün olmamaktadır. Elektronik ödeme esnasında yapılan tüm işlemler sistemimiz sayesinde kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede herhangi bir problem anında veya aldatma teşebbüsünde kayıtlarımızdan geri dönerek konuyu çözmek için tüm bilgilere derhal ulaşılmaktadır. Kredi kartınızdan tahsilât sırasında bir hata yapılırsa siz bize ulaştıktan sonra hata derhal düzeltilir ve ispatlanabildiği sürece sizin beyanınız esas alınır. Bakiyeniz yeterli olmazsa, ya da bilgilerinizi yanlış girmişseniz, sistemimiz bizleri uyarır ve biz verdiğiniz telefonlardan hemen size ulaşırız.

Aboneliğim bittiğinde benden habersiz üyeliğim yenilenir mi?

Aboneliğiniz bitmeden önce adresinize aboneliğinizin ne zaman biteceğini hatırlatan bir mektup gelecektir. Aboneliğinizi tıpkı yeni abone olur gibi kolaylıkla uzatabilirsiniz. Sizden habersiz kredi kartı bilgilerinizin tekrar kullanılma ihtimali yoktur. Siz talep etmedikçe aboneliğiniz yenilenemez. Dilerseniz avantajlı bir kampanyadan yararlanmak için aboneliğinizin bitmesini beklemeden de dilediğiniz zaman aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Kredi kartı ile abonelik ödemesi nasıl yapılır?

Telefonla abone merkezinden abone olurken: Sadece kart numaranızı, kart üzerindeki adı-soyadı bilgilerini, son geçerlilik tarihini ve güvenlik numarasını telefonda müşteri hizmetleri yetkilisine vermeniz yeterlidir. İnternetten abone olurken: Kart numaranızı, kart üzerindeki isim-soyadı bilgilerini, son geçerlilik tarihini ve güvenlik numarasını ilgili boşluklara girmeniz yeterlidir.

Havale ile abonelik ödemesi nasıl yapılır?

Telefonla abone merkezinden abone olurken: Abone bilgileriniz operatör tarafından girildikten size ödemenizi nasıl yapacağınız sorulur. Havale yapmak isteyen abonelerimize bir sipariş numarası ve havaleyi yapacağınız hesap numaramız verilir ve kayıt işleminiz tamamlanmış olur. İnternetten abone olurken: İnternetteki abone formumuzu doldurduktan sonra ödeme seçeneğiniz sorulacaktır. Siz havaleyi seçerseniz sistem abonelik kayıt işlemini tamamlayacak, size sipariş numaranızı ve havaleyi yapacağınız hesap numarasını verecektir. Siz havalenizi internetten ya da banka şubesinden yaparkenİnternetten yapıyorsanız: EFT yaparken ekranda EFT bilgilerini girdiğiniz formun “açıklama” bölümüne mutlaka bu sipariş numarasını yazmalısınız ve EFT’yi bundan sonra onaylamalısınız. Banka şubesinden yapıyorsanız: Size verilen sipariş numarasını, havalenizi yapan banka memurunun dekontun açıklama bölümüne yazmasını sağlayınız. Size verilen dekont kopyasını bizlere fakslamanıza gerek yoktur, isterseniz kendi kayıtlarınız için saklayabilirsiniz. Eğer banka havalesine (veya EFT bilgilerine) abonelik numaranızı yazmazsanız, ya da yazdıramazsanız, sizin havalenizi banka kayıtlarımız ile eşleştiremeyiz. Bu işlem, size telefonda abonelik kaydınızı alan operatörlerimiz tarafından ya da internetteki abone kayıt sürecinde de unutmamanız için hatırlatılır.

Abone olmak için vereceğim bilgiler gizli kalacak mı? Başka amaçlarla kullanılabilir mi? Başka firmalarla paylaşılabilir mi?

Vereceğiniz her türlü kişisel abonelik bilgileriniz ve ödeme bilgileriniz özel güvenlik ağlarıyla korunmaktadır. Turkuvaz Dergi, tüm bilgilerinizi yalnızca daha iyi ve kişisel bir hizmet verebilmek amacıyla sizden talep eder ve abone hizmeti dışında hiçbir amaçla bu bilgileriniz kullanılmaz, başka firmalarla asla paylaşılmaz.

Aboneliğim ne zaman aktif olur? Bunun için bana haber verilecek mi?

İnternetten ya da telefonla abonelik işlemlerini tamamladığınızda artık aboneliğiniz başlamış olur. Bu yüzden sizinle tekrar iletişime geçilmez ve ilk derginiz adresinize aşağıdaki şartlara göre otomatik olarak yollanır: Ayın 20’sinden önce ödeme kaydınız bize ulaşırsa: Sonraki ayın en geç 1’ine kadar ilk sayınız adresinizde olur. Ayın 20’si ile aynı ayın 30 na kadar ödeme kaydınız bize ulaşırsa: sonraki ayın en geç 2’sine kadar ilk sayınız adresinizde olur. Örneğin Ocak ayının 22’sinde abone olduysanız üyeliğinizin ilk sayısı şubat ayının ilk 4 günü içerisinde adresinize ulaşır.

Dağıtım kaç günde ve nasıl yapılacak? Kapıma ya da posta kutusuna mı bırakılacak, yoksa imza karşılığı mı teslim edilecek?

Abone olduğunuzda, ilk derginiz 8. maddede açıklanan kural dahilinde yollanır. Dağıtımımız MNG Kargo ile yapılmaktadır. Abone olduğunuz aylık dergileriniz, size en geç ilgili ayın ilk 7 günü içinde imza karşılığı MNG Kargo ile yollanır. Kapıya, apartman girişine, komşularınıza ya da posta kutusuna bırakılmaz. Dağıtım adresiniz, iş adresiniz ise, işyerinizin kurallarına göre derginiz imzası karşılığı güvenliğe ya da şirket içi posta birimine teslim edilir. Derginizin adres yetersizliğinden iade olmaması için lütfen adres kayıtlarınızı mümkün olduğunca detaylı veriniz.

Dergim ayın 3’üne kadar hala bana ulaşmamışsa ne yapacağım?

Eğer ayın 3’üne kadar derginiz hala imza karşılığı ulaştırılmamışsa, lütfen 444 88 81 nolu telefondaki abone hizmetleri yetkilisine durumu anlatınız. Problemin sebebi araştırılır, problemin tekrarlanmaması için gereken tüm önlemler alınır ve derginizin en geç 3 gün içerisinde elinizde olması sağlanır.

Taşınırsam veya dergimin teslim adresini değiştirmek istersem ne yapmalıyım?

444 88 81 TURKUVAZ ABONE MERKEZİ?ni arayın, işleminiz derhal yapılsın.

Faturam ne zaman elime ulaşır?

İlk dergi teslimatınızın yapıldığı ayı takip eden ayın ilk haftası faturanız adresiniz de olacaktır.

Aboneliğimi istediğim zaman iptal edebilir miyim? Aboneliğimi dondurmak mümkün mü?

Turkuvazabone, size %100 abone memnuniyeti garantisi sunmaktadır. Aboneliğin tüm süreçlerinde tam anlamıyla memnun ve tatmin olmanız bizim için çok değerlidir. Aboneliğinizi dilediğiniz zaman sebebiniz ne olursa olsun “444 88 81” nolu telefonu arayarak iptal edebilir veya dondurabilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan sayılarınızın bedeli kredi kartınıza en geç 20 gün içinde iade edilir.

MNG Kargo beni evde bulamayıp haber kağıdı bırakmış. Dergiye ulaşmam için MNG Kargo şubesine gitmem mi lazım?

MNG Kargo yetkilileri, derginizin teslimatı için verdiğiniz adreste sizi bulamazlarsa haber kağıdı bırakır ve üzerindeki şube telefon numarasını sizin aramanızı beklerler. 3 işgünü içerisinde şubeyi telefonla ararsanız, derginiz adresinize ücretsiz olarak tekrar getirilir, MNG Kargo şubesine siz gitmeden, adresinize dergi tekrar getirilir.

TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ

BİZE HEMEN ULAŞIN
0212 354 36 04
0212 354 36 11
0212 354 36 27

Güzeltepe Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Cad. B Blok Apt. No: 29/1/1 Eyüpsultan/İstanbul

abone@turkuvazabone.com


🟩 TurkuvazAbone indirim kodu Haziran 2024
🏷️ TurkuvazAbone indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi TurkuvazAbone indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 TurkuvazAbone kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
TurkuvazAbone promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.